4B 4R Bewoners van een eigen hub biedt isolatie 20tol30% rendement Isolatie: warm aanbevolen! m/KMPO VOOR HANDELSDRUKWERK L O Minder stookkosten - prettiger wonen WIELERSPORT JAN DE JONGE GAZELLE de sport solide JUBILEUMDANSAVOND ZIERIKZEESCHE IJSVERENIGING Gemeente Westerschouwen z>.e. Havenplein 2 Zierikzee tel. 01110/2889 10 Vrijdag 8 maart a.s. aanvang 20.30 uur in „De Graan- beurs". Tevens huldiging Elfstedenrijders Leden gratis toegang Niet-leden 6,— (pOOOOQOQOOPQOOOQOOQQOOOOa Met Gazelle kogellagers in de trommelremvoornaaf (kabels). Spieloos crankstel. Kogellagers in de bracket. Roestvrij stalen Weinmann velgen. Exclusieve kunststof kettingkast met sierplaat. Gazelle koplamp met reflector, ingebouwd Gazelle achterlicht, tweetint banden, jasbeschermer, pomp, standaard, snelbinder, spatlap, Gazelle spatborden, extra sterke spaken in het achterwiel en Assa veiligheidsslot. Kleuren: bruin, champagne/lichtbruin, groen-metallic, olijfgroen. St. Jacobstraat 17-19 - Zierikzee BCflCcooeeeeeaBfleoecaeBewj Burgemeester en wethouders van Westerschouwen; maken bekend, dat bij hen een bouwplan is ingekomen van de heer J. Landegent te Burgh-Haamstede voor het bouwen van een garage/magazijn aan de Dapperweg 24 op het perceel kadastraal bekend gemeente Wester schouwen, sectie C no. 1470 ten behoeve van een ter plaatse te vestigen autosloopbedrijf. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan en is ook niet in overeenstemming met de plankaart behorende bij het op 17 september 1984 door de raad vastgestelde bestemmingsplan Haamstede Kom. Laatst genoemd bestemmingsplan biedt echter de moge lij kheid om met toepassing van de wijzigingsbevoegd heid ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning een zodanige uitbreiding te geven aan het nabij de Dapperweg gelegen bedrijfsterrein, dat de onderhavige bouw mogelijk wordt. Het voornemen bestaat om: a. met toepassing van de wijzigingsbevoegdheid ex ar tikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de be stemming „erf" op voornoemd perceel te wijzigen in de bestemming „bedrijven"; b. de bouwvergunning voor het door de heer J. Lande- gent voornoemd voorgelegd bouwplan te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en ex artikel 50, lid 8 van de Woning wet. De bestemmingsplankaartwijziging en het bouwplan liggen met ingang van 6 maart 1985 gedurende 14 dagen ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling IV. Gedurende deze termijn kunnen belangstellenden tegen het voornemen genoemd onder a. en een iedertegen het voornemen genoemd b. schriftelijk bezwaar maken bij burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, J. L. NIEMANTSVERDRIET-LEENHEER De secretaris, J. W. DE JONGE Haamstede, 5 maart 1985 hstJOorMü!® F/X/ nx>R woepzp&d rvcrc-o VLEESWAREN BROOD BANKET J MUST SUPERMARKT i Investeren doe je meestal om er beter van te worden. Als je het zo beid jkt is isolatie een zeer winstgevende belegging. Uw huis wint aan warmte en gezelligheid. En maandelijks bespaart u een leuk bedrag aan stookkosten. Een goed voorbeeld is spouw muurisolatie. Dat kost u gemiddeld zo'n f20,- per vierkante meter. Terwijl elke vierkante meter spouwmuurisolatie u jaarlijks tussen de 4 en 6 gulden aan stookkosten bespaart En dat betekent (belastingvrij!) een rende ment van 20% tot 30% op de investeringskosten. Een hoog rendement geldt ook voor vele andere vormen van isolatie. Zelfs als u daar geld voor moet lenen of wat extra hypotheek moet op- nemen(waarvan de rente aftrekbaar is). Isolatie levert dik z'n geld op! Andere vormen van isolatie die u een hoog rendement opleveren zijn o.a. dakisolatie, vloerisolatie en leiding isolatie. De investeringskosten zullen u reuze meevallen. En als u samen met uw buren totuitvoering besluitdan bent u vaak nog voordeliger uit U hoeft niet voor alle isolatie-voor zieningen de vakman in te schakelen. Bent u een handige doe-het-zelver dan kunt u ook zélf het nodige doen. En dan kost het u alleen het materiaal. en wat dat aan besparingen oplevert. U kunt ook schriftelijke informatie aanvragen. Bel 070-264201 (toestel 2301 of 2983) of verstuur de bon. Vraag gratis informatie! Uw gas-en energiebedrijf kan u precies vertellen wat er in uw huis geïsoleerd kan worden Nationaal Isolatie Programma BON Invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Postbus 20951. 2500 EZ Den Haag. Stuur mij gratis de aangekmiste brochure(s): eigen huis isoleren isolatie van muren isolatie van daken isolatie van vloeren isolatie door middel van dubbelglas of voorzetramen isolatie: overige besparings- vormen isolatie: wat doen we zelf? 1755 D Is er al eerder geïsoleerd? Zo ja, wilt u dan even aankruisen welke voorzieningen reeds werden getroffen? O spouwmuurisolatie dakisolatie dubbelglas/voorzetramen gevelisolatie (binnen) vloerisolatie leidingisolatie Betreft: eigen woning huurwoning adres: postcode/plaats:

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 10