Bruse Boys pakt draad weer op via gelijkspel bij koploper Roda Boys Dreischor vindt 0-4 wel welletjes bij Zeelandia Brouwershaven met 0-4 zege bij Hoedekenskerke naar subtop tweede klas Bruse Boys haalt punt weg bij koploper Zonnemaire haalt fiks uit bij Renesse: 1-7 Renesse weer onderuit tegen Middelburg V Vlissingen vrijwel niet meer te achterhalen 4 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 4 februari 1985 Nr. 23671 AALST - De resultaten van de eerste elf competitiewedstrijden van Roda Boys en Bruse Boys waren eikaars spiegelbeeld.De Aalsterse ploeg won zeven keer en speelde vier keer gelijk, terwijl er nog niet werd verloren. De Bruse ploeg kon eveneens vier puntendelingen noteren, het cijfertje zeven kwam evenwel in de kolom nederlagen, terwijl de Duivelandse equipe nog steeds op de eerste zege wachtte. Ook na de twaalfde ronde is dat spiegelbeeld er nog steeds, want na een matig duel sloten de koploper en de hekkesluiter af met een 1-1 puntendeling, een score, die mogelijk de aanzet is voor een serie goede resultaten, die alsnog handhaving in de tweede klas tot gevolg moet hebben. Voor komende zaterdag staat de ontmoeting met Rozenburg op het program ma, een duel dat door de Rozenburgers vast en zeker zeer serieus genomen zal worden. Doordat de ontmoeting bij Altena werd afgelast besloot de hele Rozenburg-ploeg richting sportcom plex van Roda Boys te trekken om te bezien hoe de zaken er met Bruse Boys voorstaan. Tijdens de voorgaan de competitie kwam Rozenburg als trotse ongeslagen koploper naar Bruinisse om daar toen hekkesluiter Bruse Boys 'even op te rollen', het geen evenwel dramatisch uitpakte. Ondanks het feit dat de Bruse ploeg door het vroegtijdig wegsturen van Tonny van de Berge een uur met tien spelers moest acteren, won de thuisploeg met 3-2, hetgeen meteen de neergang inzette voor Rozenburg. Uiteindelijk ging Oostkapelle met de promotie strijken, doordat de grote voorsprong van Rozenburg van week tot week afbrokkelde. Angstcomplex Ook voor de wedstrijd van komen de zaterdag is Rozenburg allerminst gerust. Opnieuw is de ploeg relatief koploper, terwijl Bruse Boys nog steeds op de eerste zege wacht. De problemen zijn voor trainer/coach Jan Kostense evenwel niet gering. Zo als de zaken er nu bij staan moet hij het in ieder geval doen zonder Fred van de Berge, die op vakantie is, maar ook zonder Tonny van de Berge, die vrijwel zeker nog niet hersteld zal zijn van een in het zaalvoetbal opge lopen blessure. De kans is beslist niet uitgesloten, dat Kostense een (eenmalig) beroep zal doen op VVim Geluk, die zijn voet balnadagen slijt in het derde team van Bruse Boys, maar die reeds te kennen gaf beschikbaar te willen zijn, wanneer er onverhoopt spe lersproblemen zouden zijn in de Bru se hoofdmacht. ,,Het ligt niet zo sim pel, alsdat het op het eerste oog lijkt", denkt Jan Kostense. „Mis schien is een eventueel meespelen van VVim Geluk tegenover de groep moeilijk te verkopen, maar ik heb er wel over lopen denken. We zullen er in ieder geval vooraf met z'n allen over moeten praten. Misschien is een compromis mogelijk door Geluk als wisselspeler op te roepen en hem eventueel gedurende de wedstrijd in te zetten. Ik heb het voorgevoel, dat onze eerste zege eraan zit te komen, omdat Rozenburg ons altijd stimu- LONDEN - Zola Budd, de Zuidafri- kaanse van orgine, is op de blote voe ten de beste veldloopster van Enge land gebleken. Ze won zaterdag in Ipswich onbedreigd. Van het begin van de vier kilometer lange wedsrijd had Budd de leiding. De tijd was 18 minuten en 56 seconden. Pas twee mi nuten later paseerde de eerste achter volgster, Rachel Disley, de einstreep. Paula Fudge werd derde. LISSABON - Sporting Lissabon heeft zondag voor de zevende keer de europa cup veldlopen gewonnen. De wedstrijd werd gehouden in Aldeia das Acoteias in de Algarve. Sporting nam in de wedstrijd met Lopes, Cana- rio en Mamede de eerste drie plaat sen in beslag. leert en zij vreselijk bang voor ons zijn geworden". De ontmoeting in Aalst werd er een van bijzonder matig gehalte, zeker niet in het minst door de fiks uit gestreken winterstop, waarin nauwe lijks wat aan voetbal gedaan kon worden. Bij Bruse Boys was er dooi de erbarmelijke staat waarin het trainingsveld verkeert helemaal geen gelegenheid om training te verrich ten, zoals dat zou moeten gebeuren. Bruse Boys kwam na een klein half uur op achterstand, toen een Roda Boys^spits de bal met de hand mee nam, hetgeen door de arbiter niet werd gezien, en vervolgens koelbloe dig afrondde: 1-0. Deze stand bleef bijzonder lang op het scorebord staan, totdat in de 29e minuut van de tweede helft een snelle tegenstoot van Bruse Boys in de gelijkmaker van Jacob van de Berge resulteerde. Het begon allemaal bij Fred Hooft- man, die Egbert von Unen in de diep te aanspeelde. Deze expedieerde in een keer naar Adrie de Jonge en hij gaf Jacob van de Berge een pass op maat. Glansrol Na de gelijkmaker vatte Bruse Boys alles bijeen om een serieuze po ging te ondei-nemen om zelfs beide punten mee naar Duiveland te ne men, maar ondanks een plotseling veldoverwicht zat er toch niet meer in dan een 1-1 puntendeling, een resul taat overigens, dat de verhoudingen goed weergaf. Bij Bruse Boys verving Johan Nieuwersteeg de afwezige Jan Min- naard, terwijl Egbert von TJnen in de ploeg kwam door de absentie van Tonny van de Berge. In Aalst was er een glansrol voor doelman Steef van de Velde. Na een aantal wat minder gelukkige wedstrijden verdedigde de Fliplander zijn doel nu. weer als vanouds. Aan het eind van het sei zoen zal Bruse Boys overigens moe ten uitzien naar een nieuwe doelman voor de hoofdmacht. Steef van de Velde vertrekt naar Amsterdam en is dan verloren voor de Bruse ploeg. Tot het eind van het seizoen blijft Jan Kostense de technische leiding van de ploeg voor zijn rekening ne men. Pas na het seizoen zal er weer een officieel,, trainer worden aange zocht. Dreischor kreeg in Middelburg le gio kansen <>m te scoren, maar de thuisploeg stimuleerde to weinig om echt fanatiek te zijn. ..Als we alle kansen hadden benut, dan was het ruim in de dubbele cijfers gekomen", onderkende Wim Kommer. ,,[k vind het overigons niet erg, dat dat niet is gelukt. Als de score telkens zo oploopt, dan gaat dc ploeg het mis schien te gemakkelijk oppakken". lm an Wesdorp Ei landelijk topscorer Iman Wes dorp schroefde zijn totaal bij Zeelnn- dia weer op met drie treffers. Na een kwartier rondde hij een breedtcpass Alle uitslagen op rij: Kloetinge- Tholense Boys afg.; Serooskerke- Kogelvangers 0-0; Zaamslag-WHS 1-1; Kapel le-Terneuzense Boys 3-3; Wemeldinge-Dinteloord 0-3; Veere- Zwaluwe 4-1. De stand is nu: Zaamslag Dinteloord Serooskerke Vee re Tern. Boys WHS Kogelvangers Zwaluwe Wemeldinge Kloetinge Kapelle Thol. Boys KNVB zaterdagvoetbal ZIER1KZEE - In de tweede klas van het zaterdagvoetbal bij de KNVB boekte hekkesluiter Bruse Boys een verrassend gelijkspel bij koploper Roda Boys (1-1). Vooralsnog hielp liet de ploeg van interim-coach Jan Kostense niet veel, omdat ook AZVV een punt binnenhaalde: even eens 1-1 tegen Everstein. Yerseke blijft dik in de problemen. Na het ge dwongen vertrek van trainer Nol Schuit verloor de ploeg uit Yerseke met 4-0 van Hoek. Amemuiden en Good Luck kwa men in de Waleherse vissersplaats niet aan scoren toe. Heukelum-SSC '55 en Altena-Rozenburg gingen bei de niet door. De uitslagen op rij: Roda Boys- Bruse Boys 1-1; Heukelum-SSC '55 afg.; Hoek-Yerseke 4-0; Everstein- AZVV 1-1; Altena-Rozenburg afg.; Arnemuiden-Good Luck 0-0. De stand wordt nu: Roda Boys 12 7 5 0 20-10 19 Rozenburg 11 7 3 1 32-12 17 Hoek 12 6 4 2 21-12 16 Everstein 12 4 5 3 26-19 13 Heukelum 11 5 2 4 19-17 12 Arnemuiden 13 2 7 4 12-15 11 SSC '55 11 3 3 5 11-20 9 Good Luck 12 3 3 6 21-21 9 AZVV 12 2 4 6 15-22 8 Yerseke 13 2 4 7 15-39 8 Bruse Boys 12 0 5 7 15-31 5 In de derde klas moest Zaamslag een punt toegeven. WHS zorgde voor een 1-1 gelijkspel. Veere komt een punt dichterbij door een 4-1 overwin ning op Zwaluwe en Dinteloord komt in verliespunten zelfs naast Zaamslag. De Brabantse ploeg won met 0-3 bij Wemeldinge. Kapelle en Terneuzense Boys speelden met 3-3 gelijk en een puntendeling kwam ook uit de bus bij Serooskerke- Kogelvangers: 0-0. De ontmoeting tussen Kloetinge en Tholense ..Boys, werd afgelast. MIDDELBURG - Dreischor blijft het uitstekend doen in de derde klasse B van het zondagse afdclingsvoethal. De ploeg van trainer Wim Kommer kan inmiddels wel een optie claimen op een plaats* in de tweede klas, al is de oe- fenmeester daaromtrent nog erg voorzichtig. „Er kan nog van alles gebeu ren", vertelde hij na de 0-4 zege bij Zeelandia IV, overigens een tegenstander die in de eerste ronde van de competitie nog met 9-0 werd geklopt. ,,Als we bij dc eerste drie eindigen moeten we ons alsnog klasseren via een promotie competitie. Dan zal het er op aan komen". van Piet dc Jonge af tot 0-1 en t ien mi nuten voor het rustsignnnl prikte hij na een solo nummer twee binnen. 13 9 2 2 26-13 20 11 7 2 2 19-16 16 12 7 2 3 22- 9 16 12 7 0 5 27 18 14 12 6 2 4 23-22 14 13 4 5 4 17-18 13 13 4 5 4 18-22 13 11 4 2 5 13-17 10 13 3 3 7 15-25 9 11 3 2 6 13-12 8 13 2 4 7 17-27 8 10 0 3 7 8-19 3 VCK 11 6 4 1 22-15 16 Smerdiek 10 6 3 1 19- 9 15 Nieuwdorp 12 6 3 3 25-21 15 Wolphaartsdijk 10 4 3 3 25-20 11 Krabbendijke 11 5 1 5 25-26 11 Nieuwland 11 4 3 4 14-14 11 Meeuwen 12 4 3 5 22-22 11 NOAD '67 11 3 3 5 20-22 9 Mevo 12 4 1 7 22-26 9 's-Heer Arendsk. 11 1 5 5 12-18 7 SNS 11 3 1 7 6-19 7 Na een kwartier in dc tweede helft moest Piet de Jonge met een lichte blessure uitvallen. Hij werd vervan gen door Dennis Dcijst, die onmid dellijk dc derde treffer voor Drei schor voor zijn rekening nam. In de slotfase werd het via Iman Wesdorp nog 0-4. ..Hij toonde zich weer een le vensgevaarlijke spits", stelde Wim Kommer vast. ..Minutenlang zie je hein niet en dan is hij er plotseling weer met zijn enorme snelheid. Het is mooi, als je een dergelijk speler in je ploeg hebt". RENESSE - Zonnemaire heeft ook het tweede treffen tegen de reserves van Renesse winnend afgesloten. Werd het vlak voor de winterstop in Zonnemaire 1-0 voor de ploeg van trainer Jaap van Huizen, zondagmid dag haalde de ploeg fiks uit op het Renesser sportpark De Laone: 1-7. Zonnemaire speelde in Renesse een van de betere wedstrijden uit de com petitie, voornamelijk omdat de ploeg de rust op kon brengen om de combi naties goed op te zetten en af te wer ken. ,,We maakten uitstekend ge bruik van de mogelijkheden die gecreëerd werden", legde Jaap van Huizen uit. De 7-1 zege bezorgt de ploeg overigens enige lucht in de on derste regionen van de derde klas, maar de Zierikzeese oefenmeester wil zeker nog niet stellen, dat er al voldaan gedaan kan worden. ,,We zul len nog de nodige punten moeten ha len om echt veilig te zijn, maar zo spe lend als vandaag ben ik daar niet bang voor". Zonnemaire kwam overigens op achterstand, toen de Renesser aanval goed profiteerde van algehele rust in de Zonnemairse defensie bij ver meend buitenspel. Van lange duur was de vreugde voor de thuisploeg overigens niet. Tussen de 24e en 30e minuut scoorden Piet Stouten, Niek Deïst en Wim Fonteine, waarmee de 1-3 ruststand werd vastgelegd. In de tweede helft leek Zonnemaire aanvankelijk de zaken te gaan conso lideren, totdat een Renesser verdedi ger in de 22e minuut de bal voorbij de eigen doelman werkte. Dat was voor de bezoekers het sein om er nog een schepje bovenop te gooien, hetgeen nog drie treffers tot gevolg had. Wim Fonteine met twee en Wim Brouwer met een doelpunt legden de 1-7 eindstand vast. In de derde klasse B won koploper Dreischor met 4-0 bij Zeelandia IV, Domburg II klopte Jong Ambon IV met 3-0 en Walcheren III verloor met 2-4 van Vlissingen V. Noormannen III klopte hekkesluiter Goes IV met 10-0. Door deze resultaten wordt dc HOEDEKENSKERKE - Brouwershaven heeft voor een aangename verras sing gezorgd door bij het hoger geplaatste Hoedekenskerke met maar liefst 0-4 te winnen. Hierdoor miste de thuisploeg de mogelijkheid om zich naast Waarde en ZSC op de hoogste plaats te nestelen. Brouwershaven daarentegen klimt naar een subtoppositie. De ploeg van trainer Kees Kommer heeft drie punten minder dan Waarde en ZSC, maar speelde ook nog een wedstrijd meer. In de vierde klas was het een slecht weekeinde voor het Zierikzeese Me- vo. Zelf verloor de ploeg van trainer Toon van Tiggelhoven met 0-1 van Wolphaartsdijk, terwijl alle andere degradatiekandidaat punten pak ken. SNS klopte Nieuweland met 1-0 en NOAD '67 veegde de vloer aan met Krabbendijke: 1-4. 's-Heer Arends- kerke speelde met 2-2 gelijk bij Nieuwdorp. Smerdiek-Meeuwen ein digde in 1-1. De uitslagen waren als volgt: Mevo- Wolphaartsdijk 0-1; SN3-Nieuwland 1-0; Krabbendijke-NOAD '67 1-4; Nieuwdorp-s-Heer Arendskerke 2-2; Smerdiek-Meeuwen 1-1. De stand is als volgt: MIDDELBURG - Renesse zal alle moeite van de wereld hebben om zich op een van de hoogste drie plaatsen te klasseren in de derde klasse A van het zondagse afdelingsvoetbal. De ploeg van trainer Kees van Dijk ver loor zondagmiddag voor de tweede keer in successie vrij onnodig van het geroutineerde vijfde team van Mid delburg. Werd het in de slotwedstrijd van de eerste competitiehelft in Re nesse 0-2 voor de hoofdstedelingen, nu kreeg de roodwitte brigade met 2- 1 klop van de koploper, die het kam pioenschap nu al vrijwel niet meer kan ontgaan. Renesse zakt nu naar de vierde plaats, die de ploeg geen recht meer geeft op het spelen ,van promotiewedstrijden, wanneer dit onverhoopt zo blijft,, Renesse creëerde zich tal van sco ringskansen, maar de afwerking is bepaald niet het sterkste aspect in de Renesser formatie. „Er kwamen ze ker zes of zeven open kansen, die af gerond hadden moeten worden", meende Kees van Dijk. „We hadden echter ook een portie pech, omdat we drie keer het houtwerk op de weg vonden. Middelburg daarentegen kwam slechts een keer of tien voor ons doel, maar scoort wel twee keer. In beide gevallen gebeurt dat uit stilstaande situaties. Dat is extra kwalijk". Laten komen Van Dijk meende zijn les geleerd te hebben in dc eerste ontmoeting tus sen beide ploegen, toen Renesse fana tiek uit de startblokken kwam en prompt het deksel op de neus kreeg, doordat Middelburg attent counter de, hetgeen twee treffers opleverde. Nu besloot Van Dijk Middelburg te laten komen, waardoor er ruimte ontstond voor zijn ploeg. Hij leek goedite hebben gegokt, maar moest uiteindelijk nog met een negatief re sultaat genoegen nemen, omdat Re nesse in de afwerking faalde. Na 20 minuten in de eerste helft kwam de thuisploeg op voorsprong, toen een vrije trap net buiten het strafschop gebied een treffer opleverde voor de hoofdstedelingen. De bal werd inge zet en met het hoofd teruggelegd om vervolgens ingetikt te worden: 1-0. stand als volgt: uit: Dreischor 13 10 1 2 66-17 21 Middelburg V 12 10 2 0 37-13 20 Noormannen III 12 8 3 1 52-13 19 RCS IV 10 7 1 2 40-18 15 RCS III U 8 1 2 43-11 17 Renesse 11 6 1 4 31-15 13 Domburg II 12 6 3 3 41-20 15 Zeelandia III 11 5 3 3 27-15 13 Jong Ambon IV 12 6 1 5 34-18 13 Zierikzee III 9 5 1 3 22-13 U Walcheren UI 10 5 2 3 28-13 12 Heinkenszond 11 10 5 1 4 19-19 U Vlissingen V 11 6 0 5 27-27 12 Zeel. Sport UI 9 4 2 3 20-21 10 Renesse II 13 5 0 8 26-44 10 Kwodcnd. 11 11 4 2 5 21-18 10 Zonnemaire 12 4 0 8 23-28 8 Walcheren IV 9 4 0 5 14-19 8 Zeelandia IV 12 2 1 9 15-44 5 Volharding 11 12 3 2 7 17-33 8 Volharding III 10 1 2 7 20-56 4 Vlissingen VI 11 1 2 8 22-36 4 Goes IV 11 1 0 10 13-46 2 Robur UI U 0 10 6-56 l René Roon was erg blij met het door hem gescoorde doelpunt voor Brouwers haven. De vorm lijkt weer terug te keren bij de eilandelijke topscorer van de vorige competitie. Brouwershaven speelde een uitste kende eerste helft, waarin Hoede kenskerke niet veel in de pap had te brokkelen. Met de regelmaat van de klok bouwden de zwartwitten een 3-0 ruststand op, die toen reeds de zeker heid gaf, dat er weinig meer stuk zou kunnen, wanneer er maar met het no dige overleg gespeeld zou blijven. Joop Krips zorgde voor de ope ningstreffer. Bij een aanval werd hij in het strafschopgebied geblokkeerd, waarna 1 de geroutineerde Brouwe- naar zich 'beeldig' liet vallen. Vanaf elf meter rondde hij het persoonlijk succes af. Na 25 minpton bouwde Brouwers haven de voorsprong verder uit. Een dieptepass van René Roon bereikte Arjan Visser, die in een keer uithaal de, een schuiver waarop de doelman van de thuisploeg het antwoord schuldig moest blijven. Door de 2-0 voorsprong kon Brou wershaven een flink stuk rustiger gaan spelen, waardoor Hoedekens kerke het steeds moeilijker kreeg om te blijven volgen. In de 38e minuut werd er in de defensie van de thuisploeg slecht .weggewerkt, een actie die door Martin Quist goed werd gezien. Hij kon het leer oppak ken, doorgaan en rustig afronden: 0-3. Hiermee was het duel in feite voortijdig beslist, al was er nog ruim een speelhelft te gaan. „Het was ei genlijk onbegrijpelijk, dat we zo ge makkelijk voorbij Hoedekenskerke konden komen", constateerde Brou wershaven-trainer Kees Kommer. „In Brouwershaven werden we com pleet overspeeld en nu was het in de eerste helft eigenlijk andersom". In de tweede helft ging Hoedekens kerke behoorlijk drukken, hetgeen wel te verwachten viel met het oog op de stand, die op de borden was ver schellen. Door het aanvallende con cept wat de thuisploeg moest spelen kreeg Brouwershaven de kans om via de counter het nodige tegengas te ge ven, iets wat na een half uur resul teerde in een treffer van René Roon. Een vlotlopende combinatie tussen Arjan Visser, René Roon en Martin Quist werd door de laatste afgerond, maar zijn inzet belandde op de paal. Vanuit de rebound was Roon er als de kippen bij om 0-4 aan te laten teke nen. Aan de andere kant kreeg doel man Jacco de Jonge nauwelijks werk van betekenis op te knappen. René Roon en Martin Quist misten nog mo gelijkheden om de score verder uit te bouwen, maar zij faalden, zodat de eindstand bij 0-4 bleef. Kort na rust leek Renesse terug te komen in de wedstrijd, toen Jaap de Feitcr een aantal verdedigers pas seerde en* vervolgens beheerst in schoot. Hierna kreeg Renesse legio mogelijkheden om Middelburg op verlies te zetten, maar wat de ploeg ook probeerde, doelpunten vielen er niet meer. Met nog een groot kwartier te gaan veroverde de thuisploeg an dermaal een voorsprong, een treffer overigens, waaraan twee keer kort na elkaar een buitenspelluchtje kleefde. In het laatste kwartier gooide Renes se nog alles op de aanval om in ieder geval nog een punt mee te nemen, maar door een surplus aan spelers ontstonden er geen kansen meer. De uitslagen in de derde klasse A waren als volgt: Zierikzee III-Walchcren IV 3-1; Zee landia III-Kwadendamme II 2-0; Vlis singen Vl-Volharding II 2-3; Middel burg V-Renesse 2-1; RCS IV-Heinkenszand II 3-1; Robur III- Zoeland Sport III 2-2. Hierdoor ziet dc stand er als volgt KNVB zoatlagvoetbal ZIERIKZEE - Het moet na de 0-2 zege van Vlissingen bij NOAD wel vreemd gaan wil het kampioenschap in de tweede klas van het zondagse KNVB-voetbal niet bij de ploeg van trainer Cees Vermunt terechtkomen. Middelburg raakte weer een punt verder achterop door op eigen veld niet verder te komen dan 2-2 tegen Dosko. De Bergen op Zoomse ploeg komt komende zondag naar Zierik zee om de gelijknamige ploeg, die gisteren niet in actie kwam, doordat de velden van Breskens werden afge last, te ontmoeten. De staartploegen roerden zich overigens terdege in de tweede klass- se. Behalve het gelijke spel van Dos ko, waren er overwinningen voor Virtus en Veerse Boys op respectie velijk Taxandria en Internos. Ook voor Boeimeer was er winst. Sluiskil werd via een 3-2 score met lege han den naar huis gestuurd. Alle uitslagen op rij: NOAD- Vlissingen 0-2; Taxandria-Virtus 1-2; lnternos-Veersc Boys 0-1; Boeimecr- Sluiskil 3-2; Middelburg-Dosko 2-2; Breskcns-Zierikzee afg. De stand is nu: zoenzege: 2-1 tegen Steen. Hekkeslui ter Jeka zorgde voor een stuntje door SC Gastel op 3-2 verlies te zetten en Clinge en Steenbergen deelden de punten (2-2). Alle uitslagen op rij in de derde klas: Jeka-SC Gastel 3-2; Divo-Goes 0-3; Terneuzen-Steen 2-1; Cluzona- Baronie 1-0; Schutters-Roosendaal afg.; Clinge-Steenbergen 2-2. De stand ziet er nu als volgt uit: Baronie 14 9 3 2 28-11 21 Cluzona 14 6 7 1 19-14 19 Goes 13 7 2 4 24-17 16 Roosendaal 12 5 4 3 15-13 14 Steenbergen 13 4 6 3 18-16 14 Clinge 12 2 8 2 20-18 12 Divo 12 4 4 4 17-16 12 Steen 13 4 3 6 15-17 11 Terneuzen 13 1 8 4 11-18 10 SC Gastel 13 2 5 6 16-23 9 Jeka 12 2 4 6 12-19 8 Schutters 13 2 4 7 15-28 8 Vlissingen 12 11 0 1 31- 8 22 Middelburg 13 6 5 2 18-14 17 NOAD 15 5 5 4 13-13 15 Zierikzee 12 5 4 3 16-11 14 Breskens 12 5 4 3 17-15 14 Sluiskil 14 3 7 4 15-17 13 Tbxandria 14 3 6 5 14-20 12 Boeimeer 12 5 1 6 16-17 11 Internos 13 2 6 5 12-15 10 Vocrse Boys 12 2 5 5 12-21 9 Virtus 13 3 3 7 14-23 9 Dosko 13 2 4 7 12-16 8 In dc derde klas leed koploper Ba ronie ccn 1-0 nederlaag bij Cluzona in Wouw. waardoor de spanning in deze klas weer terug is. Goes stijgt naar de derde plaats door een 0-3 zege bij Di- vo cn Tcrncuzen boekte de eerste sei- In de vierde klas kreeg de nummer twee van de ranglijst, Axel, een fiks pak op de broek bij HVV '24. waar door het nietspelende Vogelwaarde toch nog een aardige competitieronde beleefde. Jong Ambon is andermaal in ernstige dogradatieproblemcn na de 1-0 nederlaag bij Hontenisse. Noormannen en Philippine speelden met 1-1 gelijk en Ria W. en IJzcndijke deelden in Westdorpe de buit via een 2-2 eindstand. Alle uitslagen op rij: Hontcnisse- Jong Ambon 1-0; Ria W.-IJzendijkc 2-2; Koewacht-Hoofdplaat 0-0; HVV '24-Axel 6-3; Noormanncn-Philippinc 1-1; Biervlict-Vogelwaarde afg. De stand in de vierde is nu: Vogelwaarde Axel IJzcndijke Koewacht HVV '24 Hoofdplaat Noormannen Philippine Hontenisse Jong Ambon Ria W. Biervliet ÜOUA1 - De Wcstduitse tenniser Dnmir Kerctic heeft zondag in Douni een satelliet toernooi gewonnen. In dc eindstrijd versloeg hij dc Frans man Loic Cortcau in twee sets: 6-3 6-4. 13 10 2 1 25- 6 22 14 7 5 2 23-12 19 13 6 5 2 17-13 17 13 4 7 2 13- 9 15 12 6 2 4 26-20 14 14 4 6 4 19-13 14 12 4 5 3 18-18 13 14 3 7 4 18 21 13 13 4 4 5 12-17 12 14 2 4 8 16-26 8 13 1 5 7 16-28 7 13 0 4 9 6-26 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 7