Dreischor-duo Iman Wesdorp en Piet de Jonge voert topscorerslijst voetbal aan Anton Saman opnieuw kampioen sneldammen NIEUWSBODE DFS C-junioren winnen zaalvoetbaltoernooi via 1-0 zege op Zierikzee Voorronde jeugdschaak toernooi in AC Restaurant Grevelingen Zierikzee overspeelt Mevo: 9-0 Pupillenvoetbal in Krayestein Zaal voetbaltoernooi Rabobanken Sporthuis Zz met moeite voorbij Toren Boys Programma zaalvoetbal Krayestein 6 ZIERIKZEE - Wat zich momenteel afspeelt op de top scorerslijst van het eilandelijke voetbalgebeuren lag ei genlijk min of meer voor de hand. Het vorige seizoen dic teerden spelers van het naar de derde klas van het afdelingsvoetbal weggezakte Brouwershaven voorname lijk het topscorers-hitgebeuren, nu is deze rol weggelegd voor acteurs van de zondagploegen Dreischor en Renes- se, nadat deze ploegen in de derde klas van het afdelings voetbal terecht kwamen. Overigens is de rol van Renesse daarin slechts gering met alleen Leen Rademaker in een hoge positie. Namens Dreischor voeren Iman Wesdorp en Piet de Jonge de lijst halverwege de competitie aan met respectievelijk veertien en dertien treffers. Wesdorp dankt zijn hoge positie overigens aan de laatste twee wedstrijden, waarin hij achtereenvolgens zes en vijf keer doeltrof. De scoringsprestatie van de kers verse topscorer van de dertien eilan delijke standaardploegen verliep uiterst opmerkelijk. Op 23 september trof hij voor het eerst doel en de vol gende treffers vielen op 28 oktober en 27 november, steeds keurig in de laat ste wedstrijd van de maand. De twee in december gespeelde wedstrijden zorgden evenwel voor de fikse omme keer. Met zes treffers had Iman West- dorp een fiks aandeel in de 15-0 over winning op Goes IV op 9 december en een week later deed hij het nog eens dunnetjes over door tegen Zeelandia IV vijf van de negen treffers voor zijn ploeg achter de vijandelijke doelman te prikken. Clubgenoot Piet de Jonge vergaarde zijn produktie van dertien doelpunten enigszins regelmatiger. Hij begon ook op 23 september met twee treffers, op 14 oktober gevolgd door zijn grootste produktie in een duel, namelijk vier. Met nog drie keer twee en een keer een doelpunt totali seerde hij het dertiental. Gedeeld Twee spelers delen momenteel de Met veertien treffers voert Iman Wesdorp de topscorerslijst aan in het eilandelijk voetbal. BRUINISSE - In het AC Restau rant Grevelingen bij Bruinisse wordt zaterdag 5 januari een voorronde af gewerkt van het AC Jeugdschaak toernooi voor clubteams, dat dit jaar voor de derde achtereenvolgende maal, in samenwerking met de Ko ninklijke Nederlandse Schaak Bond (KNSB) wordt gehouden. Aan het toernooi, dat landelijk in de zeven tien AC Restaurants wordt ver speeld, nemen 1020 schakers onder de zestien jaar uit geheel Nederland deel. Zij meten eikaars krachten in teams van vijf spelers. De eerste zet ten worden verricht vanaf half een. Ongeveer drie uur later zijn de halve finalisten bekend. Het toernooi, dat verspeeld wordt in twee categorieën (tot dertien en tot zestien jaar), trekt elk jaar meer deel nemers. Volgens de organisatoren is dat te danken aan de toenemende po pulariteit van het schaken, met name bij jongeren onder de zestien. De winnende teams in beide leef tijdsgroepen plaatsen zich voor de halve finales, die op 13 april in Zeve naar en Sliedrecht en op 20 april in Pesse worden gespeeld. De grote fina le is op 11 mei in Stroe, in alle geval len in de plaatselijke AC Restau rants. Dit groots opgezette toernooi on derscheidt zich van andere toernooi en door het open karakter. De wed strijden worden voornamelijk ge speeld in een deel van het restaurant dat normaal toegankelijk is voor de gasten. In tegenstelling tot andere wedstrijden heeft het publiek de mo gelijkheid over de schouders van de spelers de partijen te volgen. Alle deelnemers aan het schaak toernooi ontvangen een vaantje. De winnaars van de voorronden krijgen bovendien een beker. De leden van do teams die doordringen tot de finales ontvangen een 'Garde:schaakklok. terwijl leden van de winnende teams ieder een luxe schaakbord met in scriptie krijgen uitgereikt. derde plaats op de topscorerslijst. Leen Rademaker van Renesse en Marco van der Have van Duiveland passeerden ieder elf keer een vijan delijke slotman. Voor Leen Rademaker geldt nage noeg hetzelfde als voor koploper Iman Wesdorp. Ook hij benutte twee wedstrijden in december om zijn to- taalproduktie op te schroeven. Op 2 december nam Rademaker vijf van de zes trefers voor zijn rekening in het duel tegen Volharding II en een week later voegde hij er nog eens drie doelpunten aan toe. Min of meer verrassend is de hoge klassering van Marco van der Have op de topsco rerslijst. Zijn ploeg Duiveland neemt in de eerste klas van het zaterdagse afdelingsvoetbal de laatste plaats in met het schamele totaal van zes pun ten uit evenzoveel gelijke spelen. Van der Have, die door de inmiddels bij Duiveland vertrokken oefenmeester Piet Roks noodgedwongen in de spits moest worden geplaatst, maakte de ze positie evenwel meer dan voortref felijk waar door elf van de negentien treffers voor zijn ploeg voor zijn re kening te nemen. Vooral koppend toonde hij zich levensgevaarlijk. De vier koplopers hebben momen teel een ruime voorsprong op een klein legertje achtervolgers, waarvan er vier met acht treffers op de loer liggen. Bij dit viertal andermaal twee spelers van derde klasse B- koplopcr Dreischor. Wim van de Lin de opende het seizoen goed door in de openingsronde vier keer te scoren en Werner Kafoe produceerde beetje bij beetje zijn achttal. Ook tot acht tref fers kwamen Johnny Quaak van DFS en Olivier Verwest, de nieuwe cen trumspits van de debuterende eerste klasser Ouwerkerk. Quaak moest bij DFS geruime tijd de eer laten aan aanvoerder Marcel van Grunsven, maar hij passeerde hem op 13 oktober via een glaszuivere hattrick. Gedu rende de laatste zes weken scoorde Quaak evenwel nauwelijks meer, voornamelijk doordat hij op het mid denveld werd geposteerd. Voor Oli vier Verwest geldt hetzelfde als voor Marco van der Have: zijn sterkste wa pen is het hoofd. Nagenoeg alle tref fers werden koppend gescoord door de van ZSC naar de ploeg van Peter Goedegebuure verhuisde spits. Hoogste KNVB-er De negende plaats op de topsco rerslijst wordt gedeeld door een drie tal spelers met elk zeven treffers. Hierbij ook Jacob van de Berge van het triest onderaan de ranglijst van de tweede klas van het zaterdagse KNVB-voetbal bengelende Bruse Boys. Hij wordt daarmee wel de hoogst geplaatste KNVB-speler. Vari de Berge produceerde precies de helft van alle Bruse treffers. Ook zeven doelpunten verzamel den Rien Visser van Zonnemaire en Dennis Deijst van Dreischor, waar mee de inbreng van Dreischor- spelers binnen de top-tien op vijf komt, exact dezelfde overmacht, die het vorige seizoen aan de dag werd gelegd door Brouwershaven, dat nu nota bene pas de eerste speler op de gedeelde twintigste plaats terug vindt met vier doelpunten. Sjaak van der Weele en Martin Quist kwa men tot die produktie, vier spelers Met elf doelpunten neemt Duive- land-spits Marco van der Have een gedeelde derde plaats in. Veel tref fers kwamen koppend tot stand. prikten drie keer een inzet achter een vijandelijk doelman. Nog voor de Brouwse brigade plaatsten zich Mar cel van Grunsven van DFS en Krijn van Klinken van SKNWK met ieder zes treffers en een zestal spelers, dat elk vijf doelpunten voor zijn reke ning nam: Jan-Leen Boot van Zierik- zee, Jan Heikamp van Mevo, Jaap de Feiter van Renesse, Wim Brouwer van Zonnemaire, Onno Kramer van ZSC en Gerrit Kooman van WIK. Nu de eerste competitiehelft er voor de meeste standaardploegen voor de helft op zit produceerden de dertien ploegen in totaal 281 treffers, bepaald geen kolossale produktie. Op hetzelfde 'tijdstip in het vorige ëeizoen was het totaal 55 hoger. Voor de 281 doelpunten waren in totaal 94 spelers verantwoordelijk. Dreischor neemt hiervan met twaalf doelpun tenmakers het grootste quantum voor zijn rekening, evenwel op de voet gevolgd door het verrassende SKNWK, waarbij elf spelers een of meer treffers achter de naam hebben staan. Met tien doelpuntenmakers bezet Renesse de derde plaats en ook de inbreng van Mevo is met negen op merkelijk hoog. Bij DFS scoorden acht spelers en bij Brouwershaven en Zierikzee zeven. Bij zes ploegen - ZSC, Ouwerkerk, WIK, Bruse Boys, Duiveland en Zonnemaire - namen vijf spelers de totaalproduktie voor hun rekening. Tegentreffers Ondanks de bepaald niet geweldige produktie van de dertien frontlinies totaliseren de standaardploegen hal verwege de competitie toch nog een positief resultaat. Tegenover de ge produceerde 281 treffers moesten de dertien keepers 249 doelpunten incas seren, maar in dit positieve resultaat heeft Dreischor met een doelsaldo van 62-17 een flinke vinger in de pap. Minst gepasseerde doelman tot nu toe is ZSC-slotman Maarten van der Weele. Hij hoefde slechts negen keer een gang naar het net te maken. Ro nald Lievense incasseerde negen tref fers in het Zierikzee-doel en Renesse- doelman Dick Fierens kreeg negen keer een inzet binnen. Bij de minst gepasseerde keepers behoren ook Toon Wandel van SKNWK met veer tien doelpunten en de doelverdedi- gers van DFS en WIK, respektieve- lijk Eric Schot en Leo van den Ouden incasseerden beiden zestien doelpun ten. Hans Hoek van Dreischor moest zeventien keer vissen. De meest ge passeerde verdedigingen zijn tot tot moment die van Brouwershaven en Duiveland met respektievelijk der tig en eenendertig doelpunten. ZIERIKZEE - Volgens traditie organiseerde damvereniging Zierikzee ook in 1984 het 'Kerstsneldamtoernooi' in de laatste week van het jaar. Naast clubdammers deed ook een aantal huisdammers mee, maar min der dan in voorgaande afleveringen. Overtuigend winnaar werd Anton Saman uit Zierikzee. Hij prolongeerde daarmee zijn titel. Na het spelen van plaatsingsronden werden twee groepen van elk acht spelers gevormd. In de eerste groep was Anton Saman ongenaakbaar. Hij won zes van de zeven partijen en stond een keer een remise toe en wel aan Jaap Huigens. Na berekening van de weerstandspunten eindig de Huigens op de tweede plaats, Cor Boot op de derde en Rinus van de Wielen op de vierde plaats. Alle drie totaliseerden zij negen punten. In de tweede groep was A. J. Flikweert oppermachtig en won hij alle zeven partijen. Beste huisdammer was Johan Theuns uit Zierikzee, die hiervoor een beker kreeg. Overigens was er voor iedereen een prijs be schikbaar. De uitslag was als volgt na toepassing van het SB-systeem bij gelijk eindigen: Finalegrocp I: I. A. Saman 13 pnt.; 2. J. Huigens 9 pnt.; 3. C. L. Boot 9 pnt.; 4. M. van de Wielen 9 pnt.; 5. S. Douw 5 pnt.; 6. J. M. Honig 4 pnt.; 7. J. de Wild 4 pnt.; 8. J. L. Smalheer 3 pnt. Finalcgroep II: 1. A. J. Flikweert 14 pnt.; 2. C. M. van de Velde 10 pnt.; 3. J. Theuns 10 pnt.; 4. R. Louw 7 pnt.; 5. C. van de Wielen 6 pnt.; 6. J. van Snippenberg 4 pnt.; 7. A. Stouten 3 pnt.; 8. W. de Winter 2 pnt. ZIERIKZEE - Op oudejaarsdag speelden Zierikzee en Mevo onder barre omstandigheden een oefen wedstrijd tegen elkaar op het nieuwe Zierikzeese sportpark 'Den Hogen Blok'. De ontmoeting eindigde in een 9-0 zege voor de ploeg van Jack Schipper. Zierikzee en Mevo verschenen niet in de sterkste opstellingen binnen de lijnen. In beide teams traden vervan gers aan. Zierikzee toonde zich in de gestaag neerkletterende regen veruit superieur aan de zaterdagse zuster vereniging. Na in de eerste helft reeds een 5-0 voorsprong te hebben genomen kon Mevo in de tweede peri ode nog net de dubbele cijfers voor komen: 9-0. De treffers kwamen op naam van Rini Stoutjesdijk, Jan- Leen Boot, Kees Verkaart (allen twee keer), Wim van der Maas, René Dek ker en Wim O ver weel. BURGH-HAAMSTEDE - In het zaalvoetbalgebeuren van de regio commissie Schouwen-Duiveland ko men zaterdagmorgen in de sporthal Krayestein weer de E- en F-pupillen in actie. Bij de E-pupillen zal hieraan wor den deelgenomen door: ZSC, Zierik zee 2 en 3, Dreischor, Renesse, Brou wershaven, Ouwerkerk en ZSC II. Bij de F-pupillen zijn er de teams van WIK, Zierikzee, Bruse Boys II, DFS II, Duiveland, Dreischor, SKNWK en Brouwershaven. Zoals te doen ge bruikelijk zal te 9.00 uur een aanvang met de wedstrijden worden gemaakt en te 12.00 uur worden beëindigd. BURGH-HAAMSTEDE - door de Rabobank Schouwen-Duiveland zal op zaterdag 5 januari in de sporthal Krayestein een zaalvoetbaltoernooi worden georganiseerd waaraan door acht Rabobanken zal worden deelge nomen. Deze acht teams zullen in twee poules worden ingedeeld. In poule A komen uit: Renesse, Ter- neuzen, Goes en Middelburg en in poule B: Zierikzee, Rotterdam-Zuid, Overflakkee en Bladel. In de beide poules zal een halve competitie wor den gespeeld, waarna voor de eind klassering de wedstrijden zullen worden gespeeld tussen de nummers, een, twee, drie en vier van iedere pou le. Te 12.00 uur zal een aanvang wor den gemaakt met het toernooi waar na te 18.00 uur de afsluiting zal plaats vinden met de prijsuitreiking. ZIERIKZEE - In sporthal Onder dak werd een vervolg gemaakt aan de zaalvoetbalcompetitie op Schou wen-Duiveland. In de eerste klas kon titelverdediger Sporthuis Zierikzee zich met moeite in de race houden door met 2-1 te winnen van het fel aanklampende Toren Boys. Bruse Boys houdt daardoor nog een punt voorsprong op Sporthuis Zierikzee. Deze twee ploegen zullen verder uit maken wie met de titel gaat strijken. In de onderste regionen deed De Steeg goed werk door met 5-2 te win nen van Bijmakelaardij, dat hierdoor wel danig in de problemen is geraakt. Met Skol Boys is deze ploeg nu kandi daat voor de twee degradatieplaatsen. De stand in de eerste klas: Bruse Boys 13 12 0 1 63-31 24 Sporthuis Zz 13 11 1 1 54-15 23 Country Club 13 9 0 4 65-25 18 Mevo 12 8 0 4 44-25 16 Tbren Boys 13 6 2 5 50-38 14 Stella Boys 12 2 3 7 21-59 7 De Steeg 14 3 1 10 34-62 7 Bijmakelaardij 13 1 2 10 30-62 4 Skol Boys 12 0 3 9 20-75 3 In de tweede klas kon ZZ '72 de ro- de lantaarn overdoen aan het nietspe- lende Ouwerkerk door met 5-2 te win nen van de reserves van Skol Boys, waarmee ZZ '72 nu op gelijke hoogte komt. Die Gouwe kan zich in de sub top handhaven door een 4-2 zege op Dreischor. De stand in de tweede klas: 't Visslop 8 8 0 0 50-11 16 FC Kerkwerve 8 5 2 1 42-16 12 Die Gouwe 9 5 2 2 34-19 12 Country Club II. 8 5 0 3 27-22 10 Dreischor 9 2 4 3 21-26 8 Brogum ZZ '72 8 2 2 4 18-36 6 9 2 1 6 25-38 5 Skol Boys II 10 2 1 7 16-39 5 Ouwerkerk 9 1 2 6 23-59 4 BURGH-HAAMSTEDE - Maan dagavond 7 januari wordt in sporthal Krayestein in Burgh-Haamstede het programma vervolgd van de recrea tieve zaalvoetbalcompetitie. De avond wordt om zeven uur geopend door de ontmoeting tussen Graan- halm/Janse en Jonker. De formatie van Jonker vertrekt hierin ongetwij feld als favoriet. Veertig minuten later wordt het programma vervolgd met de ontmoe ting tussen het team van de Scharen- dijkse jeugdsoos Trace en Dijkman. Dit duel geeft waarschijnlijk weinig krachtsverschil te zien. Cargonet speelt om negen uur tegen het tweede team van Krayestein en heeft zeker de meeste kansen op de zege. In poule B moet de ploeg van Hostellerie twee keer aantreden. Om tien voor half negen speelt de ploeg tegen Orilla voor de beker, waarna de ploeg uit Schuddebeurs voor de com petitie aantreedt tegen Scaldis. Dit gebeurt om tien over half tien. Voor de beker wordt verder nog de wed strijd tussen Big S en de formatie van De Westhoek gespeeld. Voor woensdag 9 januari staan er drie bekerwedstrijden en drie wed strijden uit de B-poule op het pro gramma. Voor de beker moet Kray estein spelen tegen Graanhalm/Janse (19.00 uur), Cargo- net ontmoet Jonker (20.20 uur) en Dijkman moet het opnemen tegen Scaldis (21.40 uur). Voor de competi tie gaan De Wig en L O, twee teams uit de kop van de ranglijst, eikaars krachten meten vanaf tien over half acht. Stellendam gaat het opnemen tegen de Veteranen van Brouwersha ven (21.00 uur), terwijl de ontmoeting tussen De Werkplaats en Braber de avond afsluit. Aanvangstijd tien voor half elf. HAARLEM - Het voetbalelftal van de Oud-Internationals heeft op nieuwjaarsdag in Haarlem de traditi onele wedstrijd tegen KHFC met 4-3 gewonnen. Bij rust leidden de Oud- Internationals met 2-1. OOSTERHOUT - Huub Kools uit Baarle-Nassau heeft in Oosterhout een wielerveldrit voor amateurs ge wonnen. Zijn ploeggenoot Ronald Rol eindigde als tweede en Theo van de Velde uit Rijsbergen werd derde. HELSINKI - Het nieuwe jaar is voor Martti Vainio niet leuk begon nen. De Finse atletiek bond heeft Vai nio zijn nationale titels op de 5.000 en 10.000 meter van 1984 ontnomen. Bo vendien zal de bond het Finse record op de 5.000 meter, dat hij in juni in Oslo op 13 minuten en 16,02 seconden bracht, niet erkennen. De bond nam dat besluit naar aanleiding van de doping-affaire waarin de Fin verwik keld is geweest in 1984. LONDEN - George Best, de voor malige Noordierse voetbalinternatio nal die een gevangenisstraf van drie maanden wegens dronken rijden uit zit in Londen, wordt overgeplaatst naar een andere gevangenis. Best is van de Pentonville gevangenis over gebracht naar Fords, dat als een veel gematigder strafinrichting geldt. Best zal daar ook in het voetbalelftal van de gevangenis kunnen spelen. ZIERIKZEE - In sporthal Onderdak in Zierikzee werd het laatste zaalvoet baltoernooi voor juniorenteams afgewerkt uit een serie die werd georgani seerd door de afdeling Zeeland van de KNVB. Dit keer was het de beurt aan de C-junioren. In twee poules van zeven streden veertien teams om de eindze ge. Hiermee kreeg dit toernooi de grootste deelname uit de serie. Winnaar van het toernooi werd het team van DFS uit Burgh-Haamstede, dat in de finale met 1-0 de meerdere bleef over Zierikzee. De twee finalisten werden winnaar in de twee poules. Opmerkelijk was in dit slottoer- nooi, dat de C-junioren zich aanzien lijk beter'aanpasten aan het zaalvoet bal, dan dat het geval was geweest bij de A- en B-junioren. Over het alge meen zorgden de ploegen voor aan trekkelijke wedstrijden, waarin met veel inzet voor de punten werd gestre den. In poule A toonde Zierikzee zich duidelijk de sterkste door de zes te spelen wedstrijden stuk voor stuk in winst om te zetten. Spannender Heel wat spannender ging het er aan toe in poule B. Hier gaven DFS en ZSC elkaar bijzonder weinig toe. De ontmoeting tussen beide teams eindigde in een 1-1 gelijkspel. Beide teams lieten hierna nog twee punten liggen. Zowel DFS als ZSC speelde gelijk tegen Zonnemaire, terwijl ZSC ook een gelijkspel bewerkstelligde tegen Brouwershaven en DFS een remise overeenkwam met Zierikzee II. Bei de ploegen eindigden hierdoor op ne gen punten, waarna het doelsaldo de doorslag naar de kant van DFS. De Burgh-Haamsteedse ploeg had een positief saldo van vijf, terwijl de Scharendijkse formatie plus vier realiseerde. Hierdoor mocht DFS het in de finale opnemen tegen Zierik zee, dat een score van honderd pro cent haalde uit de zes wedstrijden in de andere poule. In de eindstrijd bleken de beide ploegen goed aan elkaar gewaagd te zijn. Mede door het voortreffelijke werk van de DFS-doelman slaagde DFS erin Zierikzee van scoren af te houden. Zelf slaagde de formatie uit de Westhoek erin de Zierikzeese doel man een keer te passeren, waarmee het pleit in het voordeel van DFS beslecht werd.'Wedstrijdleider Jaap den Haan zorgde traditiegetrouw voor een prima en regelmatig verloop. De uitslagen in poule A waren als volgt: Ouwerkerk-Zierikzee 1-4; SKNWK II-Renesse 0-1; Dreischor- Mevo 0-3; Zonnemaire Il-Ouwerkerk 0-0; Zierikzee-SKNWK II 2-0; Renesse-Dreischor 1-1; Mevo- Zonnemaire II 4-0; Ouwerkerk- Renesse 0-0; Dreischor-Zierikzee 0-4; Ouwerkerk-Mevo 0-0; Zierikzee- Zonnemaire II 4-0; SKNWK II- Dreischor 1-0; Mevo-Zierikzee 0-1; Ouwerkerk-SKNWK II 1-0; Renesse- Zonnemaire II 1-1; Dreischor- Ouwerkerk 1-1; SKNWK II- Zonnemaire II 0-0; Renesse-Mevo 1-0; Zonnemaire II-Dreischor 0-0; SKNWK II-Mevo 0-5; Zierikzee- Renesse 3-1. De eindstand wordt hierdoor: Zierikzee 6 6 0 0 18- 2 12 Mevo 6 3 12 12- 2 7 Renesse 6 2 3 1 5- 5 7 Ouwerkerk 6 14 1 3- 5 6 Zonnemaire II 6 0 4 2 1- 9 4 Dreischor 6 0 3 3 2-10 3 SKNWK II 6 114 1- 9 3 In poule B werden de volgende uitsla gen genoteerd; Zonnemaire-Zierikzee II 1-0; Bruse Boys-DFS 0-2; ZSC- SKNWK 1-0; Brouwershaven- Zonnemaire 0-2; Zierikzee II-Bruse Boys 0-1; DFS-ZSC 1-1; SKNWK- Brouwershaven 6-0; Zonnemaire-DFS 1-1; ZSC-Zierikzee II1-0; Zonnemaire- SKNWK 1-2; Zierikzee II- Brouwershaven 1-1; Bruse Boys-ZSC 0-2; SKNWK-Zierikzee II 3-0; Zonnemaire-Bruse Boys 0-0; DFS- Brouwershaven 1-0; ZSC-Zonnemaire 0-0; Bruse Boys-Brouwershaven 0-0; DFS-SKNWK 2-0; Brouwershaven- ZSC 0-0; Bruse Boys-SKNWK 1-0; Zierikzee II-DFS 0-0. De eindstand werd hier: DFS 6 3 3 0 7- 2 9 ZSC 6 3 3 0 5- 1 9 Zonnemaire 6 2 3 1 5- 3 7 SKNWK 6 3 0 3 11- 4 6 Bruse Boys 6 2 2 2 2- 4 6 Brouwershaven 6 0 3 3 1-10 3 Zierikzee II 6 0 2 4 I- 7 2 Finale: DFS-Zierikzee 1-0. In de derde klas hield het team van Van der Ven Lijsten de leiding stevig in handen via een ruime 7-1 overwin ning op de reserves van Brogum. Het reserveteam van Stella Boys zorgde direct in het nieuwe jaar vooreen ver rassing door tegen Zeelandia II de eerste seizoenoverwinning binnen te halen: 2-0. Hiermee kon de laatste plaats worden overgedaan aan Renesse. De stand in de derde klas wordt nu: Van der Ven Zeelandia PZEM Bijmakel. II Mevo II Brogum TI Zeelandia II Stella Boys II Renesse 9 8 1 0 63- 6 17 8 6 1 1 51- 9 13 10 6 0 4 37-26 12 7 5 0 2 26-13 10 8 5 0 3 23-25 10 8 3 0 5 18-40 6 9 1 1 7 8-26 6 8 1 0 7 6-48 2 7 0 1 6 9-44 1 Het C-juniorenteam van DFS werd winnaar van het zaalvoetbaltoemooi door een 1-0 overwinning op Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1985 | | pagina 6