„Vergrijzing bevolking oorzaak van stagnerende doorstroming jeugd in de sportverenigingen" All Ready verliest ook tweede uitwedstrijd met klein verschil: 12-11 bij koploper Vitesse NIEUWSBODE Mevo '80 herenploeg twee sets in grootse doen, maar daarna achterhaald Cees de Wit afgetekend naar titel in derde klas libre Schouwen-Duiveland Reserves DFS kloppen leider ZIERIKZF.ESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 4 december 1984 Nr. 23638 7 Najaarsvergadering Sportvereniging Renesse RENESSE - Vergrijzing van de kernen in de gemeente Westerschouwen heeft ook zijn gevolgen voor het vereni gingsleven. Dit werd onomstotelijk vastgesteld op de na jaarsvergadering van de afdeling voetbal van de sport vereniging Renesse door haar voorzitter de heer J. C. hendrikse en een aantal woordvoerders vanuit de ruk be zochte vergadering. Het probleem is gelegen in het feit dat er onvoldoende doorstroming van de jeugd is waar door het bemannen en het doorstromen vanuit de jeugd- teams een groot probleem is. Een en ander werd nog eens benadrukt door de voorzitter van de jeugdcommissie de heer J. Bom die aan de hand van de cijfers een en ander duidelijk maakte. Het gevolg van een en ander is ge weest, dat men dit seizoen het vierde seniorenteam uit de competitie heeft moeten terugtrekken. De voorzitter noemde het geen eenvoudige zaak, „maar men zal nu eenmaal moeten roeien met de rimen die men heeft", zei hij. In korte trekken liet hij vervolgens het wel en wee van het afgelopen sei zoen de revue passeren. Donkere wol ken pakten zich over de vereniging samen met de degradatie van het eer ste elftal uit de 2e klasse. Voor de spe lers noemde hij het een uitdaging om het verloren gegane terrein weer te rug te winnen. Wanneer de spelers zich hiervoor inzetten moet dit tot de mogelijkheden behoren. Na een aan tal zinvolle besprekingen is men met het gemeentebestuur tot overeen stemming gekomen over een huur contract. Desgevraagd ging de verga dering accoord met de overeenkomst welke is bereikt. Tot ieders voldoe ning zijn de aanslagen welke de ver eniging heeft gekregen van de onroe- rendgoedbelasting, met de gemeente opgelost. SD-trofee Verder deelde de voorzitter mee, dat in samenwerking met de vereni gingen Zonnemaire, Ouwerkerk en Zierikzee op zaterdag 1 juni 1985 op het nieuwe sportpark te Zierikzee het toernooi om de Schouwen-Duiveland trofee zal worden georganiseerd. In zijn jaarverslag benadrukte de secretaris de heer J. van de Vaate nog eens het gebrek aan jeugd in Renesse waarbij vooral het gebrek aan A- junioren sterk wordt gevoeld. Ook fi nancieel gaat het de vereniging mo menteel niet voor de wind, al is men zij het met kunst- en vliegwerk nog steeds in staat om de eindjes aan el kaar te knopen. Dank wordt in het jaarverslag, gebracht aan de mensen die geheel belangeloos hun tijd be schikbaar stellen, begeleiders en trainers van de jeugd, de medewer kers aan het campingtoernooi, de mensen die er voor zorgen dat steeds het speelveld ih orde is en het kantine-personeel. Het financieel jaarverslag van de penningmeester de heer M. Vlaander werd, nadat namens de financiële commissie door de heer A. van der Roest verslag was uitgebracht, onver anderd vastgesteld. Doordat enkele belangrijke posten pas in het huidige boekjaar vallen, kon de rekening met een klein batig saldo worden afgeslo ten. De begroting voor het boekjaar 1984/1985 liet een tekort van 3187,27 echter een geheel ander beeld zien. Na ampele besprekingen werd ook de begroting vastgesteld. Tot reserve-lid van de financiële commissie werd de heer W. de Waal benoemd. Bij de bestuursverkiezing werd inplaats van de heren C. W. Veerhoek en S. Hart, aftredend en niet herkiesbaar, benoemd de heren A. J. Wandel en A. Jonker. Het periodiek aftredende bestuurslid de heer M. L. Vlaander werd herbenoemd. Door de voorzitter van de jeugd commissie, de heer J. Bom werd ver volgens verslag uitgebracht over de door deze commissie ontwikkelde ac tiviteiten, welke door diverse om standigheden in het afgelopen sei zoen niet zo groot waren. Meer activiteiten zijn er in het huidige sei zoen te verwachten. Door de D-, E- en F-pupillen zal er in de sporthal Krayestein worden deelgenomen aan de door de regio commissie georganiseerde wedstrij den waarmee zaterdag 8 december wordt gestart. Voor de E- en F- pupillen zal er een toernooi worden georganiseerd op Hemelvaartsdag en voor de D-pupillen en B- en C- junioren voor de aanvang van het sei zoen 1985/1986. Op zaterdag 24 de cember zal er door de vereniging nog een zaalvoetbaltoernooi worden ge organiseerd voor de D-pupillen in de sporthal Krayestein. Door de heer D. Bezuijen werd ver volgens verslag uitgebracht over het in de afgelopen zomer gehouden voet- balcampingtoernooi, dat hij in alle opzichten geslaagd noemde. Bijzon der content was de heer Bezuijen over de medewerking welke hij dit jaar van de zijde van de leden hierbij mocht ondervinden. In het komende jaar zal het toernooi worden georga niseerd van 22- tot en met 27 juli. Om de financiële toestand van de vereni ging wat te verbeteren zal er op zater dag 25 mei door de vereniging een openluchtbazar worden georgani seerd. De heer C. W. Veerhoek, voor zitter van de hiervoor in het leven ge roepen commissie, gaf hieroip een nadere toelichting waarbij hij een be roep deed op alle leden om hier hun medewerking aan te verlenen. In de voorjaarsvergadering zal men met een totaal uitgewerkt plan ter tafel komen. Energieverbruik Om tot een bezuiniging te komen van het energieverbruik is men mo menteel in bespreking met de ge meentelijke autoriteiten. Door de voorzitter werden de schei dende bestuursleden de heren Veer hoek en Hart dank gebracht voor de wijze waarop zij zich in het belang van de jeugd van hun taak hebben ge kweten, Hij liet dit gepaard gaan met het aanbieden van bloemen en een attentie. Bij de rondvraag werd nog aandacht van het bestuur ge vraagd voor het houden van een sportdag (buitengebeuren), het orga niseren van een mosselavond en het zaalvoetbal. Tu-eede klasse A BURGH - De reserves van DFS le verden zaterdagmiddag op het sport park Van Zuijen een voortreffelijke prestatie door koploper Wissenkerke II, die nog geen enkele verliespunt had, hun eerste nederlaag in dit sei zoen te bezorgen (2-0). Hoewel het krachtsverschil niet groot was, het grootste gedeelte van de strijd speel de zich op het middenveld af, kan de overwinning voor de thuisclub toch verdiend worden genoemd. De aanvallen van de oranjehemden waren gevaarlijker van opzet dan die van de bezoekers die een sterk spe lende DFS defensie tegenover zich vonden. Gedurende de eerste helft domineerden beide verdedigingen en wat in de 0-0 ruststand tot uitdruk king werd gebracht. Na de hervatting slaagde de thuisclub erin door Jan Baarsen voorsprong te nemen (1-0). Toen Simon Hart bij een poging óm door de verdediging van Wissenkerke in het strafschopgebied onderuit werd gehaald kon Rien Kok van elf meter raak schieten (2-0) waarmee de wedstrijd definitief was beslist. WIK II KERKWERVE - Met een dik ver diende 3-0 overwinning op het onde raan de ranglijst bengelende Nieuw- land III hebben de reserves van WIK hun positie op de ranglijst weer wat kunnen verbeteren. Aan de overwin ning van de thuisclub viel weinig of niets door de bezoekers af te dingen. Gedurende het belangrijkste deel van de wedstrijd had de groen-wittc formatie het beste van het spel in handen en wist het zich ook de beste scoringskansen te scheppen. Bram Bevelander zorgde voor de ope ningstreffer (1-0) waarna Hans van Urk er voor zorgde dat WIK de eerste speelfhelft met een 2-0 voorsprong kan afsluiten. In de 2e helft kwam de overwinning geen moment meer in gevaar daar WIK overwegend het spel bleef dikteren. Jos den Boer wist nog een keer voor WIK te scoren, waar mee hij de eindstand op 3-0 bracht. SKIffWK II NIEUWDORP - De reserves van SKNWK hebben bij het bezoek aan Nieuwdorp III een lelijke steek laten vallen. De Nieuwdorpers, die dit sei zoen nog geen enkele overwinning hadden geboekt, slaagden erin de Nieu werker kers met 2-1 te kloppen waardoor de bezoekers de kans heb ben laten liggen hun positie op de ranglijst te verbeteren en twee pun ten op koploper Wissenkerke in te lopen. Het wilde deze middag totaal niet vlotten in de Nieuwerkerkse forma tie. Nieuwdorp wist door een benutte strafschop voorsprong te nemen (1-0). Kort voor het verstrijken van de eer ste helft slaagde John Terriet erin de stand weer in evenwicht te brengen (1-1). Al vrij snel na de hervatting slaagde Nieuwdorp er weer in voor sprong te nemen (2-1). Wat SKNWK hierna nog ondernam om de kansen nog te doen keren, in stand kwam geen verandering meer. Duiveland II OOSTERLAND - In een doelpun- BARENDRECHT - De hoofdmacht van korfbalvereniging All Ready uit Zierikzee heeft ook de tweede uitwedstrijd in de zaalkorfbalcompetitie met gering verschil verloren. Evenals in de openingswedstrijd tegen Jodan Boys wees het scorebord na twee keer een half uur spelen 12-11 aan in het voordeel van de thuisploeg. Dat was dit keer het Barendrechtse Vitesse, dat door deze overwinning nog de enige ploeg is met de maximale score van zes punten uit drie ontmoetingen. Weidevogels is nog de enige ploeg van de acht derde klas- sers, die nog niet een punt verzamelde. All Ready beheerste het gebeuren in Barendrecht geruime tijd, maar de matige afwerking speelde het team parten- Vitesse werd daardoor min of meer fortuinlijk winnaar van het du el. In de vijfde minuut kon All Ready de leidingnemen, toen Jan Voshart bij een doorloopbal werd gepakt. Hans van Gastel miste de toegekende strafworp evenwel. Een minuut later deed Vitesse het aan de andere kant beter: 1-0. Jan Voshart tekende voor de gelijkmaker door zelf een straf worp te benutten. Initiatief Onmiddellijk na de gelijkmaker ging Vitesse naar 2-1, maar nu had Jaap van Gastel het antwoord klaar. Tot aan de rust ging de strijd verder gelijk op, maar bij 4-4 trok Vitesse nog even het initiatief naar zich toe door de ruststand op 5-4 te bepalen. Karin den Dekker en Jaap van Gastel tekenden voor de Zierikzeese tref fers. In de tweede helft kreeg All Ready meteen een strafworp tegen. Deze werd benut, waardoor de Zierikzeese ploeg voor het eerst op twee treffers verschil stond. De roodzwarten sloe gen echter snel terug met treffers van afstand van Korrie Stoutjesdijk en Jaap van Gastel: 6-6. De jonge Vitesse-ploeg was evenwel niet ver ontrust en bleef slim spelen. De Ba- rendrechtsc ploeg vertraagde uitste kend waar het nodig was en men benutte steeds accuraat de spaarza me kansen. Zo kwam vlot 8-6 op de borden. Leo Fontcine zorgde voor de aan sluitingstreffer door een zelf gefor ceerde strafworp om te zetten in een doelpunt, maar de gelijkmaker werd voorlopig uitgesteld door een even eens benutte strafworp van Vitesse- zijde. Jan Voshart nestelde zich voor lopig onder de korf en hij gaf daar mee zijn medespelers kansen door el ke bal af te vangen. Hans van Gastel en Karin den Dekker brachten de partijen op gelijke hoogte. Hierna bracht coach Maurice van Goudoever Jaco Stoutjesdijk binnen de lijnen trijke wedstrijd zijn de reserves van Duiveland er zaterdagmiddag op het Oostersportpark in geslaagd het be zoekende Kloetinge IV nipt met 6-5 te kloppen. De bezoekers wisten door Oomen voorsprong te nemen (0-1) waarna Johnny Dorst de stand weer in even wicht bracht (1-1). Duiveland bleef hierna doorgaan en door doelpunten van Kees Stouten en Hans de Jonge kon de eerste helft met een 3-1 voor sprong worden afgesloten. Na de thee wist Lindhout voor de bezoekers te gen de scoren (3-2) waarna Hans de Jonge en Gerrit de Jonge Duiveland weer wat meer lucht gaven (5-2). Uit een benutte strafschop kon Kloetinge hierna weer wat terug doen (5-3). Hans de Jonge zorgde hierna voor 6-3 waarna de bezoekers in de slotfase nog gevaarlijk dichtbij kwamen. Door Hollestelle kwamen zij op 6-4 waarna dezelfde speler nog zijn twee de strafschop wist te benutten (6-5). Het doelpunten festijn was hiermee ten einde waarmee Duiveland in het bezit kwam van twee kostbare winst puntjes. De stand in de reserve Wissenkerke II SKNWK II DFS II Bevelanders II 's-H.Arendskerke II WIK II Wolfaartsdijk II Duiveland II Arnemuiden III Kloetinge IV Nieuwdorp III Nieuwland III 2e klasse A 11-20 29-10 11-16 30-12 11-13 25-17 11-13 17-10 10-13 21-15 11-13 16-12 10-12 21-14 10- 9 20-26 10- 8 11-24 10- 6 16-22 9- 3 9-28 10- 1 5-38 ZIERIKZEE - Zowel het heren- als het dames standaardteam van volleybal vereniging Mevo '80 heeft het afgelopen weekeinde een puntendeling be werkstelligd in de competitie. Voor de herenploeg van coach Hans Boot bete kende het 2-2 gelijke spel tegen Spivo een goed resultaat, het puntverlies van de damesploeg bij Goeree was andermaal een teleurstelling. Het herenteam van Spivo uit Spij- kenisse betekende al bij voorbaat een fikse klus voor de ploeg van coach Hans Boot. De Zuidhollandse forma tie draait danig mee in de bovenste gelederen en heeft het oog terdege ge richt op het behalen van de titel in de eerste klas. De ploeg schrok evenwel enorm, toen er plotseling een uiter mate gemotiveerd Mevo '80-team te genover hen kwam te staan. DEN HAAG - Minister Smit (ver keer en waterstaat) heeft maandag met de openbaar-vervoerbedrijven overeenstemming bereikt over de ta rieven voor 1985. De strippenkaart wordt 6,5 procent duurder. Biljartvierkamp in Zonnemaire ZONNEMAIRE - Op vrijdag 7. za- terdag 8 en zondag 9 december zal er door het distrikt Schouwen-Duive land van de KNBB in café Bommene- de een vierkamp worden georgani seerd. Hieraan zal worden deelgenomen door: Adrie Geelhoed, Rinus Lems, Paul Bodbijl, Gerrit Monster, Henk Wielaard, Berry Berrevoets, Joop Koot en Leo de Munnik. Gespeeld 2al worden in twee poules van vier spe lers. Vrijdagavond te 19.00 uur zal met het spelen van de wedstrijden een aanvang worden gemaakt. Grandioos Een werkelijk grandioos spelend Mevo '80 overdonderde Spivo in de eerste set volledig. De Zierikzeese ploeg kwam met 9-0 aan de leiding en een fikse afgang dreigde voor de be zoekers. „Ik heb de ploeg dit seizoen en mis schien ook wel het vorige seizoen nog niet zo zien spelen", meende Hans Boot. „Spivo werd met enorm snelle aanvallen en veel variatie belaagd. Bovendien werd de ploeg goed onder druk gezet door een ijzersterke op slag en een prima blok". Via 11-2 kwam de set met 15-2 in Zierikzees bezit. In de tweede set bleek Spivo een beetje bekomen van de schrik en bood wat meer tegengas. Toch kon niet voorkomen worden, dat Mevo '80 andermaal de set naar zich toehaalde. Ook nu draaide de Zierikzeese ploeg nog uitstekend. Na 4-4 stootte de oranje formatie door naar 10-6 en 13-9 om te finishen via 15-9. Door de twee de setwinst was in ieder geval een punt binnen en dat was eigenlijk al meer dan vooraf op gerekend was. Mevo '80 had wel de smaak te pakken gekregen en was zelfs van zins om de met de bedoeling in de slotfase toe te slaan. Dit pakte evenwel niet erg geluk kig uit, aangezien Vitesse slechts één actie nodig had om weer hernieuwd op voorsprong te komen. Met nog vijf minuten te spelen maakte Jaap van Gastel weer gelijk: 10-10. AU Ready kreeg in de resterende tijd volop kansen om de wedstrijd naar de hand te zetten. Het beetje ge luk bij de afwerking ontbrak echter. Vitesse had minder te klagen over de factor geluk. Twee afstandsschoten zeilden door de korf en All Ready stond weer op twee doelpunten ach terstand. De resterende minuten ble ken onvoldoende om terug te komen. Het bleef bij een door Leo Fonteine verzilverde strafworp: 12-11. Met de ze stand kwam een einde aan een spannende wedstrijd, die voor All Ready enigszins ongelukkig afliep. Een gelijkspel was zeker verdiend geweest. De overige uitslagen waren: Fluks- Ondo 12-10; Vol tref fers-Woidcvogels 16-15; Jodan Boys-Merwcdc 9-9. De stand na drie ronden: BURGH - Cees de Wit, lid van de biljartvereniging Bommenede te Zonne maire, is er in het afgelopen weekend in café-bar ,,de Westhoek" te Burgh in gèslaagd beslag te leggen op het kampioenschap 3e klasse libre van het dis trict Schouwen-Dui veland van de KNBB. Voor de aanvang van de anderhalve ronde welke er zondagmiddag nog moest worden gespeeld, waren er nog twee titelkandidaten. Naast Cees de Wit was dit nog André Koot, die beiden nog twee keer in actie moesten komen. Beide spelers hadden tot hiertoe een partij verloren en beiden wel van Nico Janse van De Wig uit Renesse. Janse klopte De Wit in 33 beurten (80-74), terwijl in een niet al te beste partij André Koot in 46 beurten (80-75) tegen zijn clubgenoot het onderspit moest delven. Met een algemeen gemiddelde van 2.74, tegen dat van De Wit van 2.33, had Koot voor de aanvang van de laatste twee partijen nog altijd de beste papieren in handen. In de voorlaatste ronde moest Koot leen een iets minder goed algemeen het opnemen tegen Aart Smits en gemiddelde, op de derde plaats. Cees de Wit tegen Dick Snijders. Ter wijl De Wit zijn partij tegen Snijders Koot scoorde in het toernooi met 23 in winst wist om te zetten ging Koot, caramboles de hoogste serie, terwijl geplaagd door de wedstrijd-zenuwen, hij met een partij van 4.00 tevens het tegen Smits onderuit. In de finale- hoogste partijgemiddelde op zijn partij tussen De Wit en Koot had naam bracht. Het opmerkelijke feit eerstgenoemde reeds aan een remise deed zich voor dat Dick Snijders, genoeg om beslag op de kampioensti- reeds gepromoveerd in de voor tel te kunnen leggen, terwijl Koot, wedstrijden, met het beste algemeen die nog altijd een beter algemeen ge- gemiddelde van 2.50 op de laatste middelde had, zich bij winst nog al- plaats eindigde met slechts twee tijd kon verzekeren van het kampi- winstpunten, oenschap. Ook in deze finalepartij bleek Koot allerminst op dreef te zijn Aan het slot van het toernooi werd waardoor De Wit de winst naar zich door de voorzitter van het district de toe kon trekken en zich hiermee ver- heer J. A. Vasseur aan de kampioen zekeren van het kampioenschap. de bondsmedaille en de districtswis- selbeker overhandigd. Voor hij hier Gelijke hoogte toe overging sprak hij woorden van dank tot de organiserende vereniging Nico Janse die zijn laatste partij Onder Vrienden voor de voortreffelij- nog in winst wist om te zetten eindig- ke wijze waarop zij het toernooi had- de nog op gelijke hoogte met Koot, al- den georganiseerd. De eindstand: C. de Wit, Bommenede, Zonnemaire12 554 233 2.37 2.85 18 A. Koot, De Wig, Renesse8 513 212 2.42 4.00 23 N. Janse, De Wig, Renesse8 520 239 2.18 3.48 12 C. de Boer, Phoenix, Ouwerkerk6 527 220 2.40 3.35 16 A. Smits, Bommenede, Zonnemaire6 510 238 2.14 2.42 17 L. Fokker, Bommenede, Zonnemaire6 484 238 2.03 2.96 12 C. Kenters, The Country, Renesse6 445 219 2.03 2.67 15 D. Snijders, The Country, Renesse4 512 205 2.50 3.20 17 Bij de gewestelijke kampioenschappen zal het district Schóuwen-Duive- land worden vertegenwoordigd door de kampioen C. de Wit. Vitesse 3 3 0 0 26-22 6 Mcrwcde 3 2 1 0 37-18 5 Ondo 3 2 0 1 43-24 4 Jodan Boys O 1 1 1 27-42 3 All Ready 3 1 0 2 32-32 2 Fluks 3 1 0 2 25-26 2 Voltreffers 3 1 0 2 26-45 2 Weidevogels 3 0 0 3 26-33 0 De acht. fmalisten van het distrietskampioenschap derde klas libre. dat werd afgewerkt in café De Westhoek in Burgh-H aamstede. gedoodverfde kampioen volledig pootje te haken. Onnauwkeurig In de derde set veranderde er echter het een en ander. Mevo '80 keek voort durend tegen een achterstand aan en het spel werd voortdurend onnauw keuriger. De pass werd minder, het geen weer tot gevolg had, dat de aan- valsvariaties minder werden. Spivo kon hierdoor moeilijker onder druk gehouden worden, zodat de Spijke- nisser ploeg beter kon gaan aanval len. Steeds keek Mevo '80 tegen een rui me achterstand aan. Via 1-6, 5-11 en 8-12 trokken de bezoekers de set naar zich toe met 10-15. De vierde en laat ste set leverde regelmatig verlies op voor Mevo '80. De ploeg werd enigs zins moegestreden na de zware eerste sets en de lichte teleurstelling van het verlies van de derde set. Wel kwam de Zierikzeese ploeg nog met 6-4 voor, maar toen was de koek echt op. Via 6-9 en 9-13 daverde Spivo naar de 9-15 setwinst en een 2-2 gelijkspel totaal. Al met al werd het voor Mevo '80 een wedstrijd met twee gezichten. In de eerste twee sets werd grandioos gespeeld, de volgende twee waren wat minder. Tbch was er alom tevre denheid, omdat er toch weer een punt werd binnengehaald in dit debuut jaar in de eerste klas. De damesploeg van Mevo '80 leverde een wedstrijd af, die een juist omgekeerd gezicht gaf te zien. De ploeg van coach Roel Kok verloor de eerste twee sets om vervolgens prima terug te komen tot 2-2. Vastgenageld De Zierikzeese damesploeg was in de eerste set als het ware vastgena geld. Mevo '80 werd als het ware vol ledig zoek gespeeld door VC Goeree. De Stellendamse ploeg, die ook mee doet om het kampioenschap leverde goede opslagbeurten en prima aan vallen af, waartegen Mevo '80 totaal geen antwoord had. De Zierikzeese dames bakten er eigenlijk niet veel van en verloren dan ook zeer regel matig met 15-5. De tweede set gaf nagenoeg het zelfde beeld te zien. Mevo '80 miste de beweging en de overtuiging en op nieuw werd een fik se 15-5 setneder laag geleden, waardoor het ergste viel te vrezen. In de derde set bleken enige stimulerende woorden plotse ling wondertjes te verrichten. Met name de opslag werd sterker. Er kwamen uitstekende opslagbeurten van Dieneke Bolle en Rian van de Velde, die aan de basis zouden staan van de onverwachte setwinst. Tot 8-8 werd om en om gescoord, maar toen nam Mevo '80 lichtjes afstand en kwam de winst met 12-15 aan Zierik zeese zijde. VC Goeree raakte onverwacht aan geslagen en Mevo '80 kwam beter op dreef. De Stellendamse ploeg leek zich wat te herstellen tot 5-2, maar toen kwam Mevo '80 opzetten en was er voor de thuisploeg geen houden meer aan. Na de slechte eerste sets viel er al met al een gedegen hei-stel van Zierikzeese zijde te noteren. De set werd met 10-15 gewonnen en zo werd alsnog een winstpunt binnenge haald, maar ook een punt verloren. TEHERAN - Bij de kaping van een vliegtuig van Kuwait Airways met ten minste 155 passagiers aan boord is dinsdag een dode gevallen. Het toestel staat inmiddels onder bewa king op een landingsbaan van het vliegveld Mehrabad in Tbheran. AMSTERDAM - Veel jongeren in de leeftijd van 15 tot 29 jaar vinden dat de winkels langer open moeten blij ven. Ongeveer 22 procent van die groep is van oordeel dat winkelslui ting om 18.00 uur te vroeg is. Met de sluitingstijd van 17.00 uur op zater dag is 26 procent het niet eens. DEN HAAG - Per 1 januari wordt het bellen vanuit telefooncellen duur der. Lokale gesprekken vanuit de te lefooncel worden „tijdtellend" met als gevolg dat langere lokale gesprek ken duurder worden. Langere interlo kale en internationale gesprekken daarentegen worden goedkoper. Bedrijfsbowling- competitie RENESSE - In de bedrijfsbowling- competitie, welke plaats vindt in het bowlingcentrum Renesse, gaat het team van Le Rabot momenteel met 43 winstpunten onbedreigd aan de leiding. De tweede plaats wordt bezet door New Wave kapsalon met 31 punten ge volgd door de ZWN met 29 punten, Garage Smaal met 23 punten en Zee- landia met 29 punten. De pinfall van de in de afgelopen week gehouden wedstrijd was: Le Rabot 2075; ZWN 1856; New Wave 1984; Garage Smaal 1900 en Zeelandia 1716.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 7