1 I I 1 lil I I 1 11 I 1 i 1 Korfbalhoofdmacht All Ready heeft vertrouwen in goede afloop kompetitie 1984/1985 NIEUmBODE Wedstrijd van de waarheid voor damesplóeg van HSD met Goes als lastig opponent Nieuwsbode-Toto negen Ki K< Eerste verliespunt Netovertnet Alleen dames Mevo '80 spelen thuis Casanova pakt twee punten X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X VIRTU S-ZIERIKZEE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 16 november 1981 Nr. 23628 5 dubbel, beren enkel en gexnengd dub bel, terwijl de overige partijen winst opleverde voor de bezoekers. De stand in de 2e klasse is nu: ZIERIKZEE - De zaalkorf balhoofdmacht van het Zie- rikzeese All Ready gaat zaterdagmiddag op reis naar Gouda, waar de ploeg van coach Maurice van Goudoever de kompetitie opent tegen Jodan Boys, beslist een van de sterkste formaties in de derde klasse van het distriktsge- beuren. De klas wordt gevormd door een aantal Holland se, Brabantse en Zeeuwse ploegen. Behalve All Ready vormt Ondo uit Middelburg de Zeeuwse inbreng in de klas. Brabant is van de partij met Voltreffers uit Ooster hout en behalve Jodan Boys uit gouda komen Fluks uit Noordwijk, Merwedè uit Sliedrecht, Vitesse uit Baren- drecht en Weidevogels uit Bleiswijk in deze klas in aktie. Jaap van Gastel is met zijn fanatisme een van de stuwende krachten in de korfbalploeg van coach Maurice van Goudoever. Na een aantal oefenwedstrijden maakte coach Maurice van Goud oever zijn selektie bekend, waarmee hij de kompetitie in gaat. Het dames kwartet wordt gevormd door Corrie Kloet, Korrie Stoutjesdijk, Gerda Kloet en Karin den Dekker. De heren- inbreng komt van Hans en Jaap van Gastel, Leo Fonteine en Jan Voshart, waarmee vast staat dat All Ready in ieder geval met een bijzonder gerou tineerde ploeg het gebeuren tegemoet treedt. Alleen Karin den Dekker kan nog niet bogen op een lange ervaring, maar de overige zeven hebben al heel wat zaalkorfbalkompetities achter hun naam staan. Een en ander moet de basis zijn, waarop een suksesvol verloop van de kompetitie gebaseerd lijkt te zijn. Oefenduels AU Ready speelde naar de kompeti tie in de zaal toe een viertal oefendu els, die met wisselend sukses werden afgewerkt. Toch oogde een en ander goed genoeg om de kompetitie met vertrouwen tegemoet te kunnen zien. De eerste oefenwedstrijd werkte All Ready af bij De Kapellen in de fonkelnieuwe sporthal in Capelle aan de IJssel. All Ready speelde te gen de afdelingsploeg een redelijke wedstrijd, maar keek halverwege nog tegen een 6-4 achterstand aan. In de tweede helft werd een en ander echter rechtgetrokken en kon de ploeg alsnog met een 10-11 overwin ning de terugreis aanvaarden. Met drie treffers toonden Leo Fonteine, Jaap van Gastel en Gerda Kloet zich als schutters het best op dreef. De produktie werd gekompleeteerd door doelpunten van Jaco Stoutjes dijk en Korrie Stoutjesdijk. Jaco Stoutjesdijk is vooralsnog niet als basisspeler in het team opgenomen, omdat hij door het vervullen van de militaire dienst niet frekwent kan trainen. In de tweede oefenwedstrijd trad All Ready in sporthal Onderdak aan tegen Stormvogels. Beide ploegen streden in de vorige kompetitie sa men tegen de degradatie en toen moest All ready drie van de vier pun ten inleveren. De Zierikzeese ploeg aasde daarom op een revanche. Die kwam er echter niet'volledig, omdat uiteindelijk een 9-9 eindstand op de borden kwam. Deze stand kwam pas dertig sekonden voor tijd tot stand, doordat Hans van Gastel een straf- worp benutte. In de eerste helft nam de Zierikzeese ploeg een 5-2 voor sprong, maar de ploeg van coach Maurice van Goudoever liet de ruime voorsprong in zijn geheel schieten. Hans van Gastel werd met vier tref fers topskorer, Leo Fonteine skoorde drie keer en de produktie werd ge- kompleteerd door Korrie Stoutjes dijk en Jan Voshart. Voortreffelijk. All Ready speelde tegen Oranje Wit uit Dordrecht een voortreffelijke wedstrijd, ondanks de 9-15 neder laag. De technisch vaardige Dordte- naren namen in de eerste helft reeds een 2-6 voorsprong. De bezoekers kregen in de tweede helft aanvankelijk niet de gelegen heid om deze voorsprong uit te bou wen, doordat All Ready prima te- rugknokte. De thuisploeg naderde zelfs tot 7-9, maar in de slotfase gaf het betere schot van Oranje Wit toch nog de doorslag. In deze in Zierikzee gespeelde wedstrijd werd Gerda Kloet met drie doelpunten topsko rer, Leo Fonteine trof twee keer de Netovertnet Zierikzee DFS Duiveland Zierikzee 11 4 3 1 0 20-12 7 4 2 11 19-13 5 3 2 0 1 13-11 4 2 0 0 2 6-10 0 3 0 0 3 6-18 0 In de 2e klasse kon Dreischor zich zonder enige problemen aan de lei ding handhaven door rodelantaarn drager ZSC in de thuiswedstrijd met 6-0 te kloppen. De reserves van DFS en Zierikzee II bleken in de Westhoek na aan elkaar gewaagd te zijn wat re sulteerde in een 3-3 eindstand. De thuisklub boekte winst in het heren ZIERIKZEE - De damesplóeg van de Zierikzeese hockeyklub HSD moet zondagmiddag op sportpark Bannink aantreden tegen aartsrivaal Goes. Het wordt voor de ploeg van coach Marijke van der Borght onmiskenbaar de wedstrijd van de waarheid. Verlies tegen de Bevelandse ploeg betekent met een, dat de Zierikzeese formatie eventueel gekoesterde kampioensaspiraties wel kan laten varen. In de eerste wedstrijd van de kompetitie moest HSD in Goes teleurstellend een 1-0 nederlaag innemen, een verliespartij die even la ter werd gevolgd door een nederlaag tegen Hoekse Waard. In de returns moet HSD de zaken trachten recht te zetten. De Zierikzeese damesplóeg trad af gelopen zondag op Bannink aan te gen het laaggeklasseerde Middel burg. Het werd voor de paarse dames een lastige partij, die uiteindelijk met veel pijn en moeite een 2-0 over winning opleverde. Pas in het laatste kwartier konden Natascha Alkema de en Linda Straetemans de positieve uitslag vast leggen. In het duel tegen de hoofdstedelingen deed het vertrek van topskoorster Anneke Vlieger zich terdege gevoelen. In de afwerking moest de Zierikzeese ploeg een ern stige veer laten. Goes en Hoekse Waard maakten in het voorbije week einde ook geen fout, zodat de marge van respektievelijk een en twee pun ten ten opzichte van HSD bleef be staan. Forcial, dat met HSD de derde plaats deelde verloor bij Barendrecht en is voorlopig uit de race. Ook de herenploeg van HSD speelt zondagmiddag andermaal op eigen terrein. Dit keer lijkt de opgave een stuk gemakkelijker dan in het voor bije weekeinde, toen met 0-2 werd verloren van koploper Zevenbergen. De Zierikzeese ploeg mag zich als uit geschakeld beschouwd achten voor het kampioenschap in de vierde klas en kan daarom onbevangen de diver se opponenten tegemoet treden. Ou- Dreischor Torpedo Zierikzee III Netovertnet II DFS II ZSC 3 1 0 16- 7 7 2 0 1 12- 6 4 1 2 1 12-12 4 1 1 1 8-10 3 1 1 2 11-13 3 0 1 4 8-23 1 korf en de produktie werd gekomple- teerd door treffers van Hans van Gastel, Korrie Stoutjesdijk, Arjan Hage en Jaap van Gastel. De vierde en laatste oefenwedstrijd speelde All Ready in Maasland tegen het plaatselijke ODO, een ex-eerste klasser. Na een goede eerste helft, waarin de ploeg van Maurice van Goudoever nog met 4-5 leidde, vielen de roodzwarten in de tweede helft wat terug. Deze wedstrijd was kwali tatief duidelijk minder dan de voor gaande ontmoetingen, voornamelijk doordat ODO eenzelfde speelwijze hanteerde dan de bezoekers. Oppor tunisme was aan beide kanten troef, met als enige opmerking, dat ODO nog feller en harder tekeer ging dan All Ready veelal doet. De partij ein digde dan ook bepaald niet in een vriendschappelijke sfeer. De over winning kwam zeer overtigend toch nog in Maaslandse handen: 14-7. Leo Fonteine trof drie keer doel, Jaap van Gastel had twee keer sukses en de Zierikzeese produktie werd volge- maakt door Hans van Gastel en Jaco Stoutjesdijk. Coach Van Goudoever liet vrijwel alle wedstrijden dezelfde opstelling staan, zodat de ploeg kon wennen aan de verschillende speltypes, die de vier sparringpartners met zich mee brachten. Aangezien de ploeg in de derde klas van de distriktskompeti- tie allerlei speltypen kan verwach ten, werd het een zeer nuttige oefen- kampagne. All Ready trekt zaterdag naar Gou da en een week later speelt de ploeg in sporthal Onderdak de eerste thuiswedstrijd tegen het Noordwijk- se Fluks, ongetwijfeld een van de voornaamste kandidaten voor het kampioenschap in deze sterke klas se. De kompetitie loopt tot zaterdag 2 maart, wanneer besloten wordt met een uitwedstrijd tegen Merwede. Dan zal teruggeblikt kunnen worden op een hopelijk suksesvolle zaalkorf- balkompetitie. Wanneer de ploeg het hoofd koel kan houden in de veertien duels moet een goed middenmootpo- sitie zeker mogelijk zijn. ZIERIKZEE - In de eerste klasse van de rekreatieve badmintonkom- petitie heeft lijstaanvoerder Neto vertnet in de thuiswedstrijd tegen Zierikzee zijn eerste verliespuntje moeten noteren (4-4). Het Bruse team boekte overwinningen in het heren en dames enkel, het heren dubbel en gemengd dubbel, maar moest de overige partijen aan de bezoekers la ten. De stand in de le klasse is nu: In de derde klasse wist DFS III in de uitwedstrijd te Scharendijke te gen de reserves van ZSC op haar eerste winstpuntje (3-3) beslag te leg gen waarmee het echter nog altijd als hekkesluiter blijft fungeren. De be zoekers pakten hun eerste winst puntje met winst in het heren dub bel, heren enkel en gemengddubbel. De stand in de 3e klasse is: Duiveland II Zierikzee IV ZSC II Noordgouwe Zierikzee V DFS III 4 3 1 0 17- 7 7 3 1 2 0 10- 8 4 5 0 4 1 13-17 4 2 110 7-5 3 2 0 11 5-7 1 4 0 1 3 8-16 1 In de vierde klasse wisten de reser ves van Torpedo in de thuiswedstrijd tegen Noordgouwe III al hun te spe len partijen in winst om te zetten wat resulteerde in een 6-0 overwinning. Daar de reserves van Noordgouwe 2ich in deze klasse hebben terug ge trokken ziet de stand er nu als volgt uit: Zierikzee VI Dreischor II Torpedo II Netovertnet III DFS IV Noordgouwe III 3 3 0 0 14- 4 6 3 2 0 1 11- 7 4 4 2 0 2 16- 8 4 2 10 1 5-7 2 2 0 0 2 1-11 0 2 0 0 2 1-11 0 denbosch moet onder normale om standigheden een simpel te kloppen tegenstander zijn voor de Zierikzeese heren. Het tweede herenteam dat door een 1-0 overwinning op naaste rivaal Tempo alleen koploper werd gaat op bezoek bij Tfeteringen en moet normaal gesproken met beide punten naar Zierikzee terugkeren. De vetera- nenploeg speelt thuis tegen Breda. Deze wedstrijd begint om elf uur, om half een gevolgd door de dames wedstrijd er\ om kwart over twee gaat het eerste herenteam van start tegen Oudenbosch. Zaterdag komen alle jeugdteams weer in aktie. Het suksesvolle A- jongensteam speelt om half twee op Bannink tegen Rapide, Om twaalf uur spelen de B-jongens op dezelfde plaats tegen Vlissingen en het zater dagse programma wordt in Zierikzee begonnen om half elf met de wedstrijd tussen de D-meisjesteams van HSD en Zevenbergen. Vier jeugd- ploegen spelen een uitwedstrijd. De A-meisjes, die op het kampioenschap lijken af te stevenen, gaan op bezoek bij Zundert en de C-meisjes trekken naar Oosterhout om Warande te be kampen. De C- en D-jongensploegen gaan beide op bezoek bij Breda. ZIERIKZEE - Deze week spelen we Nieuwsbode-Toto nummer negen, een toto met een bijzonder gescheerd programma van allerlei sporten. Onze drie kandidaten moeten daarom redelijk geïnformeerd zijn om trent til van spprttakken. De rijtjes werden van de dertien kruisjes voorzien door handballer Rinus Nuyens, All Ready oefenmeester Mau rice van Goudoever en Onderdak-beheerder Han Kloet. Zij kregen aar dig wat problemen voorgeschoteld. Zondag tweede klasser Zierikzee moet op bezoek bij Virtus in Zevenbergen. Dit duel fungeert als jo ker" van de week, omdat het toch vrij problematisch is om een juiste uitslag te voorspelen vanwege de matige prestatie van de ploeg van trainer Jack Schipper. In de laatste twee wedstrijden verzamelde de rood-zwarte brigade slechts een punt en het lijkt aannemelijk, dat de ploeg in het Brabantse land uit is op een revanche op zichzelf. De vier eilandelijke standaardvolley balteams moeten het stuk voor stuk opne men tegen hooggeplaatste opponenten en belangrijk is ook of de heren- handbalploeg van Delta Sport de goede lijn kan voortzetten. In sport hal Onderdak ontvangt de ploeg van Cor Mol het sterke Snel wiek. Een absolute topper is verder de hockey-ontmoeting tussen de damesteams van HSD en Goes. Het eventuele kampioenshap staat hierbij voor de Zierikzeese ploeg op het spel. In onze achtste toto van de vorige week kwam de leidende postitie van Paul Botbijl, die elf punten skoorde, niet in gevaar. Handballer Bert Nuyens kwam het beste voor de dag met zeven punten, Marco Jonker skoorde vijf punten en René Roon was goed voor vier punten. In de jeugdkompetitie won DFS VI zonder enige problemen met 7-1 van DFS VII. ZSC IV, koploper in de klasse B moest in de uitwedstrijd te gen Dreischor IV de helft van deze in zet (4-4) achterlaten. In de klasse C bleef Dreischor V in eigen omgeving met 6-2 de baas over het bezoekende Zierikzee VII. ZIERIKZEE/BRUINISSE - Van de vier eilandelijke standaardteams volleybal komen er zaterdag drie in aktie op vreemde bodem. Alleen de damesplóeg van het Zierikzeese Me vo '80 speelt een thuiswedstrijd. Om kwart over vijf speelt de ploeg van coach Roel Kok in sporthal Onder dak tegen Ibis uit Hellevoetsluis. Het wordt voor de Zierikzeese ploeg een bijzonder zware opgave, omdat Ibis als voornaamste kandidaat geldt voor het kampioenschap in de tweede klas. Wanneer Mevo '80 er in slaagt om de tegenstander op af stand te zetten, lijkt de kompetitie weer volledig open, wanneer het niet lukt loopt Ibis erg ver weg. De herenploeg van Mevo '80 moet ook al aantreden tegen een koploper. In Oud-Beijerland wacht DVO onge twijfeld met aardig wat zenuwen op de komst van de Zierikzeese ploeg, die na een moeilijke kompetitiestart weer volledig op drift lijkt te zijn ge raakt nu de selektie weer op volle oorlogssterkte is gebracht. Het afge lopen weekeinde boekte de ploeg van coach Hans Boot de derde overwin ning in suksessie. De oranje ploeg blakert nu weer van zelfvertrouwen en kan mogelijk voor een leuke ver rassing zorgen tegen de koploper uit de eerste klas. De beide Kwiek-volleybalploegen gaan naar Spijkenisse om daar in sporthal Den Oert de strijd aan te binden met ploegen van Spivo. Het zal ontegenzeggelijk een zware klus worden voor zowel de heren- als de damesplóeg. De herenploeg van Kwiek draait boven verwachting bij zonder goed mee in de tweede klas, ondanks het feit, dat de ploeg van To ny van Breda hierin debuteert. De Bruse dames bezetten in de eerste klas een zeer redelijke positie in de middenmoot. Het is voor de formatie een fikse verbetering ten opzichte van het vorig jaar, toen voortdurend tegen degradatie gevochten moest worden en men uiteindelijk slechts nipt handhaving kon afdwingen via het spelen van promotie/degradatie wedstrijden. ZIERIKZEE - In poule A van de re kreatieve volleybalkompetitie in de Zierikzeese sporthal Onderdak deed titelverdediger Casanova een goede greep door met 2-1 te winnen van koploper WIK. De Kerkwerfse ploeg houdt door de nederlaag nog een marge van een punt over ten opzichte van Casanova. Zeelandia mocht twee punten aan het totaal toevoegen door een magere 2-1 overwinning op hek kesluiter Ren esse. In poule B werden eveneens twee wedstrijden gespeeld. Het tweede team van het Zweeds Rode Kruis Zie kenhuis bopkte een 3-0 overwinning op Cluzona uit Nieuwerkerk. De for matie van de ZWN verliet de onderste plaats door met 3-0 te winnen van Me vo '80 IV. Door deze uitslagen ver huist Cluzona nu naar de laatste plaats. In poule C kwamen de koplopers DFS en Onderdak met sukses uit hun wedstrijden tegen respektievelijk Zeelandia en Willibrordus. In beide gevallen kwam er een 3-0 skore op het wedstrijdformulier.In poule E maak te koploper Brogum geen fout door de jeugdploeg van Mevo '80 met 3-0 te rug te wijzen. DFS II klopte het team van de Zierikzeese brandweer met 3-0. In de hoogste damespoule verloor Cluzona met 3-0 van DFS. Het derde damesteam van DFS verloor van het tweede team van WIK (1-2) en de da mesplóeg van Brouw klopte het der de damesteam van Mevo '80 met de maximale 3-0 skore. In de tweede da mespoule won Zeelandia met 2-1 van DFS II en Brouw II boekte dezelfde winstgevende skore tegen WIK III. lllll lij 9 Rinus 1 Nuyens I Maurice van Goudoever 1 Han Kloet Virtus-Zierikzee (JOKER) 2 Jodan Boys-All Ready 3 Spivo-Kwiek (h) 4 Spivo-Kwiek (d) 5 DVO-Mevo'80 (h) 6 Mevo'80-Ibis (d) u i 7 HSD-Goes (d) 1 8 HSD-Oudenbosch (h) 9 Delta Sport-Snelwiek (h) x 10 Volharding-Ouwerkerk (d) 11 Delta Sport-Orion (d) 12 Smerdiek-SKNWK (d) 13 Bevelanders-Zierikzee (d) ZIERIKZEE - Als een van de weinige standaardploegen op Schouwen-Duiveland komt zondagmiddag KNVB-tweede klasser Zie rikzee in aktie in een inhaalduel. De ploeg van trainer Jack Schipper moet op bezoek bij het Zevenbergse Virtus, een van de twee hekkeslui- ters in de tweede klas en daardoor een ideale gelegenheid voor Zierik zee om zich een kans te geven revanche te nemen voor de matige presta ties van de voorbije twee ronden. Eerst werd met 1-3 verloren van Internos en daarna speelde Zierikzee op eigen terrein teleurstellend ge lijk tegen mede-promovendus Taxandria. Belangrijk in het geheel was het feit, dat de voorhoede van de Schouwse ploeg niet een keer kans zag de vijandelijke doelman te passeren. „We gaan in Zevenbergen wat anders spelen dan we de voorbije weken gedaan hebben", vertelt Jack Schipper. „We gaan proberen iets meer aan te vallen vanuit de verdediging. Virtus heeft een bij zonder goede akkommodatie, het geen vooral voor ons positieve uit werking kan hebben. Een technisch vaardige ploeg heeft al tijd voordeel bij een prima ak kommodatie. Bovendien is Virtus een hangende ploeg, waartegen een massale aanvalsstrategie de enig juiste oplossing is om sukses te boeken". Inschuiven. Een belangrijk persoon in de door Jack Schipper aangekondig de strijdwijze is laatste man Wim van der Maas. „Hij krijgt de op dracht om veelvuldig mee in te schuiven, waardoor er meer stu wing komt uit de tweede lijn". Zierikzee speelde in de eerste acht wedstrijden nog niet met in schuivende verdedigers. „Ik denk dat dat vrij logisch is", vervolgt de Zierikzee-oefenmeester. „We moesten als gepromoveerde ploeg eerst denken aan het binnenhalen van de nodige punten om een eindje weg te zijn van de fatale onderste plaatsen. Dat is nu rede lijk gelukt, ondanks het feit, dat we nog niet geweldig gevoetbald hebben. Nu kunnen we overgaan tot een specifiek aanvallend kon- cept, waarbij de risiko's niet wor den geschuwd". Schipper konstateert, dat het zondagmiddag niet de bedoeling is om als bange hazen te gaan spe len. „We zullen initiatief moeten nemen om te voorkomen, dat de thuisploeg onverhoopt toch weer punten opstrijkt. Juist tegen deze laaggeklasseerde ploegen moeten we een positief resultaat kunnen behalen". Schipper kan in zijn be toog niet heen om het feit, dat vooral de aanvalslinie bepaald niet optimaal funktioneert. „Het is vreemd, dat het niet wil lukken, want op de trainingen vliegen de schoten er bij het afwerken alle maal in. Dat zou kunnen beteke nen, dat er in de wedstrijden iets schort aan het zelfvertrouwen. Een flinke overwinning kan de aanval daar mogelijk definitief overheen helpen. Tbgen een ploeg als Virtus moet dat kunnen". Middenvelders Schipper gelooft, dat de geringe produktie van zijn ploeg - zeven treffers in acht duels, waarbij dan ook nog een door Internos zelf ge- skoord doelpunt - niet alleen aan de aanval geweten mag worden. „In dat verband schort er ook wat op het middenveld. Het is niet zo, dat de doelpunten hoe dan ook van de voorste linie moeten komen. Wanneer de ploeg goed zou funktioneren, dan zouden ook de middenvelders hun aanvallend steentje moeten bijdragen en ook dat ontbreekt volledig". Zierik zee kwam dit seizoen nog niet een keer snel op voorsprong en dat is best fnuikend voor de prestatie- kurve van de ploeg. „Wanneer we snel voor zouden komen, kun je als aanvallend ingestelde ploeg veel beter funktioneren. De te genstander moet dan komen, waardoor voor ons de mogelijk heid ontstaat om via snelle aan vallen tegen te stoten". Diverse spelers in de Zierikzee- hoofdmacht bereikten dit seizoen nog niet hun normale vorm. „Ze ker zeven of acht spelers presteren minstens twintig procent beneden hun kunnen. Slechts een enkeling maakt hier een uitzondering op. Kees Verkaart is duidelijk beter op dreef dan het vorig jaar, toen hij als een van de weinigen niet echt in zijn normale doen was. Sterk spelen ook Theo Wittenberg en Ronald Lievense, maar dan heb je het ook wel gehad". Vertrouwen. Theo Wittenberg manifesteerde zich als vleugelspeler bijzonder goed, maar hij zag zijn ijver nog nauwelijks beloond door afron dende akties. „Theo Wittenberg zou wat meer moeten switchen, waardoor hij zelf voor meer drei ging kan zorgen. Wanneer hij van tijd naar links zou trekken zouden zijn akties effektiever worden". Jack Schipper gelooft, dat het voor Zierikzee belangrijk zou zijn, wanneer een zwakke (7) te genstander als Virtus met ruime cijfers geklopt zou worden. „Dat zou enorm goed zijn voor het zelf vertrouwen. De inzet is wel steeds redelijk aanwezig geweest, maar die werd niet in cijfers uitge drukt. Tegen Internos hebben we taktisch gefaald. Ik heb daarvoor dc hand in eigen boezem gesto ken. Die fout zullen we niet meer maken. Uit alles kun je leren. Vir tus speelt - ook op eigen veld - vaak met een enkele spits en een versterkte verdediging. Wanneer we snel zouden kunnen skoren moeten ze deze strijdwijze opge ven en ligt voor ons dc weg open naar een ruime zege. Zelf tip ik op een 2-0 overwinning".

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 5