NIEUWSBODE Ontmoeting der kampioenen Zierikzee en Taxandria eindigt in kleurloos 0-0 Mevo kan toch nog knokken; 1-3 triomf na 1-0 achterstand Bruse Boys ook bij AZVV naar nederlaag gespeeld Vlissingen en Middelburg blijven winnen in tweede klas Smadelijke nederlaag voor Ouwerkerk in eerste klas „Weer verloren van mindere tegenstander Zierikzeese tweede klasser heeft aanpassingsproblemen ZIERIKZEE - Het duel tussen de aan het eind van het vorige seizoen via een kampioenschap naar de tweede klas van het zondagvoetbal gepromoveerde ploegen Zie rikzee en Taxandria is op het zwaar bespeelbare sport park Bannink uitgedraaid op een kleurloos geheel met een kleurloze 0-0 eindstand. Een en ander resulteerde in twee geheel verschillend gestemde oefenmeesters. Jack Schipper van Zierikzee kon een stuk teleurstelling niet verbergen, tevreden daarentegen was zijn Oisterwijkse kollega Harry van de Hout. „Ik denk, dat wij op inzet een punt verdiend hebben. Zierikzee had zichtbaar meer technische kunde in huis, maar de ploeg slaagde er niet in om dit in een positief resultaat om te zetten", meende Van de Hout. „Over het geheel genomen denk ik, dat noch de een noch de andere ploeg verdiende de volle winst te pakken". bij de over het algemeen met te wei nig pressie uitgevoerde Zierikzee- aanvallen en in de tweede helft redde hij drie keer voortreffelijk op schoten van Kees Verkaart, die zijn rentree maakte na een tegen Boeimeer opge lopen blessure. Dielen was in de openingsfase al goed ter plaatse bij een venijnige schuiver van Marco van Oeveren, die zou uitgroeien tot een van de weinige uitblinkers in de Zierikzeese ploeg naast Kees Verkaart en Wim van der Maas. „Een aantal spelers akteert al enkele weken beneden kunnen. Ik ben er echter niet ongerust op, dat dat ernstige gevolgen zal hebben. Wc zijn eigenlijk nog steeds bezig om te wennen aan het tweede klassevoet bal. Dat voetbal valt me trouwens behoorlijk tegen. Het vorig jaar za gen we veel betere wedstrijden. Je zou verwachten, dat een klasse hoger ook beter voetbal zou brengen, maar dat heb ik tot nu toe niet kunnen ont- KNVB zondagvoetbal ZIERIKZEE - De beide Walcherse vertegenwoordigers Vlissingen en Middelburg blijven het meer dan voortreffelijk doen in de tweede klas van het zondagse KNVB-gebeuren. Vlissingen sloegen opnieuw in de tweede helft toe. Nu werd een 0-0 ruststand in de tweede 45 minuten omgezet in een 1-4 overwinning bij Sluiskil. Middelburg bleef op eigen terrein Internos met 2-1 de baas. Zie rikzee moest opnieuw een punt inle veren. Op sportpark Bannink werd het in een kleurloos duel 0-0 tegen Taxandria. Boeimeer is kompleet van slag. Na een 0-1 ruststand won Breskens met 0-3 in Breda. Dosko leek opnieuw op- winst af te stevenen". Halverwege leidde de ploeg van Jos Haneveer nog tegen NOAD, maar de Tilburgers sleepten toch nog een 3-3 gelijkspel uit het vuur. De beide hekkesluiters Veerse Boys en Virtus kwamen in Raamsdonksveer een 1-1 puntende- ling overeen en blijven samen de rij sluiten, maar het duo nadert Boei meer tot op een punt. Alle uitslagen op rij: Boeimeer- Breskens 0-3; Middelburg-Internos 2-1; Zierikzee-Thxandria 0-0; Dosko- NOAD 3-3; Sluiskil-Vlissingen 1-4; Veerse Boys-Virtus 1-1. Hierdoor ziet de stand er nu als volgt uit: Vlissingen 8 7 0 1 24- 8 14 Middelburg 8 5 2 1 13- 8 12 NOAD 8 3 4 1 11- 8 10 Breskens 8 4 2 2 13-10 10 Zierikzee 7 2 4 1 7- 6 8 Sluiskil 8 2 4 2 7- 8 8 Internes 8 2 3 3 9-10 7 Taxandria 9 I 5 3 7-14 7 Dosko 7 2 2 3 7- 7 6 Boeimeer 7 2 0 5 8-12 4 Virtus 7 1 1 5 8-14 3 Veerse Boys 7 0 3 4 4-13 3 Baronie 9 7 1 1 23- 7 15 Roosendaal 8 4 2 2 10- 8 10 Divo 7 4 1 2 13- 8 9 Steenbergen 8 2 5 1 10- 8 9 Cluzona 8 2 5 1 10- 9 9 Clinge 9 2 5 2 17-15 9 Goes 7 3 2 2 12- 9 8 SC Gastel 8 3 2 3 12-15 8 Steen 9 3 2 4 12-13 8 Jeka 7 1 2 4 5-10 4 Terneuzen 7 0 4 3 4-11 4 Schutters 9 0 3 6 9-24 3 9 8 0 1 20- 4 16 9 6 2 1 15- 4 14 9 5 2 2 12- 9 12 9 4 3 2 11- 7 11 8 3 3 2 8- 7 9 9 3 3 3 11-13 9 9 3 2 4 13-10 8 8 2 3 3 9-13 7 8 2 1 5 9-15 5 9 1 2 6 9-20 4 9 0 2 7 4-18 2 I - V- tjs&nJÊS - i SrtJsfc I jj^Hl Zierikzee-aanvoerder Kees Verkaart was de enige speler van de thuisploeg die sporadisch voor gevaar zorgde in de Taxandria-verdediging In de derde klasse D blijft Baronie gestaag doorgaan met het opzij zet ten van tegenstanders. Nu moest Gastel in Breda een 4-0 nederlaag in nemen. Van de zeven ploegen met acht punten boekte alleen Roosen daal een overwinning, zodat het voor Baronie andermaal een prima dagje werd. Goes kreeg klop bij Steen en de hekkesluiters Terneuzen en Schut ters speelden tegen elkaar gelijk. Alle uitslagen op rij: Baronie-SC Gastel 4-0; Steen-Goes 1-0; Cluzona- Clinge 1-1; Schutters-Terneuzen 2-2; Steenbergen-Divo 0-0; Roosendaal- Jeka 1-0. Hierdoor wordt de stand nu: De door arbiter Maas uitstekend geleide ontmoeting haalde nagenoeg geen moment een aanvaardbaar nivo. Slechts sporadisch kwamen de kee pers Ronald Lievense en Mels Dielen in de problemen.,,We hadden te ma ken met twee jonge ploegen, waarin vooral het enthousiasme hoogtij viert", legde Harry van de Hout uit. „Beide ploegen moeten het hebben van een aanvallend koncept, maar om aanvallend uit de voeten te ko men is er ruimte nodig en dat kregen de aanvallers niet, want er werd door de verdedigers bijzonder dicht op de man gespeeld. Het technisch goede Zierikzee ondervond daarvan de meeste nadelige gevolgen, maar de ploeg had niet de flexibiliteit om tot een ander spelpatroon over te gaan. Zierikzee speelde ons daardoor in de kaart.In de tweede helft heeft Taxan- dria agressiever gespeeld en daarmee verdiend een punt binnen gehaald". Doelman Een hoofdrol was er gedurende de wedstrijd weggelegd voor Taxandria- doelman Mels Dielen. In de eerste helft was hij steeds attent^ter plaatse In de vierde klasse H herstelde Vo gelwaarde zich van de misstap van de vorige week door nu met 3-0 te win nen van Ria W. Rivaal Axel maakte evenwel ook geen fout en klopte Jong Ambon ruim met 4-0. IJzendijke blijft ook volgen dankzij een 0-1 zege bij Hoofdplaat, dat hierdoor defini tief moet afbaken. Alle uitslagen op rij: Axel-Jong Ambon I 0; Hoofdplaat-IJzendijke 0-1; HVV'24-Biervliet 4-0; Noorman nen-Koewacht 1-1; Vogelwaardo-Ria W 3-0; Philippine-Hontenisse 2-1. De stand ziet er nu zo uit: Vogelwaarde Axel IJzendijke Koewacht Hontenisse Philippine Hoofdplaat Noormannen Jong Ambon Ria W Biervliet Afdeling Zppland zondag vop thai ZIERIKZEE - In de eerste klas van het zondagse afdclingsvoetbal leed de enige Schouwen-Duivelandse ver tegenwoordiger Ouwerkerk een sma delijke 7-1 nederlaag bij Zeeland Sport. De beide koplopers Robur en Lcwcdorpse Boys boekten beide klei ne, maar nuttige 1-0 overwinningen op respektievelijk Patrijzen en Hulstcrloo. Ook mede-hekkesluiter Graauw verloor; thuis moest de ploeg het met 0-5 afleggen tegen Oostburg. Corn Boys en Walcheren rukken verder op na hun overwin ningen op Domburg en Aardenburg. Alle uitslagen op rij: Domburg- Corn Boys 1-2; Lewod.Boys- Hulsterloo 1-0; Robur-Patrijzen 1-0; Zeeland Sport-Ouwerkerk 7-1; Robur Lewed. Boys Zeeland Sport Walcheren Aardenburg Corn Boys Oostburg Domburg Ouwerkerk Patrijzen Hulsterloo Graauw 9 6 2 1 8 5 2 1 9 4 2 3 9 4 2 3 9 3 9 3 9 3 8 2 9 2 9 2 9 1 9 1 genoeg en de tweede keer miste een schuiver het benodigde venijn om doelman Dielen in de problemen te brengen. Tegenstoten Tussen het optische overwicht van Zierikzee door kwamen er ook kans jes voor Taxandria uit de tegenstoten, die door hun snelheid zeker niet van gevaar ontbloot waren. Gert-Jan Schot en Hans Verhoeven belaagden doelman Ronald Lievense ieder twee keer, maar de Zierikzeese sluitpost had weinig problemen om staande te blijven. Na ruim een half uur kwam de beste Zierikzee-kans uit de eerste helft, maar Kees Verkaart miste op een haar het doel na goed voorberei dend werk van Theo Wittenberg. In de tweede helft kwam het Zierikzee se gevaar nog louter van Kees Ver kaart. Na 25 minuten kogelde de aan voerder op de vuisten van de goed reagerende doelman Dielen na een goede aktie van laatste man Wim van der Maas en tien minuten voor tijd leek Verkaart uit een onmogelijke hoek te skoren, maar doordat hij de bal inzette met de binnenkant van de voet draaide het leer wel achter doel man Dielen door, maar ook van het doel weg. Niet een aanvaller was mee opgekomen om alsnog in te tikken. In het laatste kwartier wisselde Jack Schipper de teleurstellende Jan- Leen Boot voor Ronald van Oeveren, die vanwege een voortsluimerende blessure niet in de basis stond en Theo Wittenberg mocht vroegtijdig rusten om te worden vervangen door Peter van Vossen. Ook Harry van de Hout liet twee invallers opdraven, maar meer dan een fikse portie werklust leverde een en ander niet op. Echte doelkansen kwamen er nog nauwelijks. „We zitten aanvallend vast", kon- kludeerde Jack Schipper na afloop. „Zo gemakkelijk als we het vorig jaar skoorden, zo moeilijk gaat het nu, maar daar is het taktische kon cept van de meeste tegenstanders de bet aan. Er wordt erg veel behoudend gevoetbald en de aanvallers krijgen bijzonder weinig ruimte om iets te ondernemen. Het is een kwestie van aannemen en spelen. Dat zit er bij ons nog niet zo erg in. We proberen het allemaal te mooi te doen. Tegen ploegen, die ook willen voetballen zijn we kansrijk, maar vooral met Brabantse opponenten hebben we het erg zwaar. Er wordt zeer kort op de man gespeeld. We zullen ons aan moe ten passen, maar daar gaat nog wat tijd overheen". Zierikzee skoorde in acht wedstrijden zeven treffers, een magere produktie, zeker wanneer dat vergeleken wordt met het vorige sei zoen. Aanstaande zondag gaat Zierik zee in een inhaalduel op bezoek bij het Zevenbergse Virtus. „In principe moet deze wedstrijd winst opleveren, maar het zal belangrijk zijn, dat we aanvallend weer eens uit de verf ko men, anders wordt het weer een moeilijke zaak", meende de Zierik zeese oefenmeester nog. AXEL - Zaterdag tweede klasser Bruse Boys heeft ook in de achtste kompetiticwedstrijd niet het zoet van de overwinning mogen smaken. In Axel verloor de ploeg van trainer Jan Englebert met 1-0 van AZW, een van de ploegen die met de Bruse formatie in de gevarenzone ver keert. De nederlaag bleek achteraf nog ernstiger gevolgen te hebben, daar ook Good Luck en Yerseke hun wedstrijden in winst omzetten, zo dat Bruse Boys nu als voorlaatste nog slechts een punt meer telt dan hekkesluiter Yerseke. In de komende weken wacht Bruse Boys een bij zonder zwaar programma met thuiswedstrijden tegen de beide koplo pers Rozenburg en Roda Boys gescheiden door een uitwedstrijd naar Good Luck. „Ondanks de slechte afloop van deze laatste ronde ben ik ervan verzekerd dat we de komende weken voor leuke resultaten gaan zorgen. Het enige waar het aan mankeert is de afwerking, maar dat kan niet zo blijven. Op een gegeven moment loopt het ook hierbij weer zoals het hoort", stelde de immer optimistisch gestemde Bruse oefenmeester Jan Englebert. „We hebben weer van een minde re tegenstander verloren en dat komt enkel en alleen door het pro bleem met de afwerking. De gre tigheid in de zestienmeter van de tegenstander is door een gebrek aan zelfvertrouwen tijdelijk zoek, maar op een gegeven moment keert het tij", meende Englebert. „Tijdens de trainingen, die nog steeds voortreffelijk worden be zocht, schiet iedereeen de bal zo ongeveer door het net, maar een maal in de wedstrijd, dan lijkt het wel of iedereen versteend is. Een maal in het strafschopgebied dan staat iedereen maar te kijken. Zo iets is gewoon niet te verklaren. Dat gebeurt gewoon". Dikteren Bruse Boys begon in Axel goed. Nagenoeg de hele eerste helft werd door de Duivelandse ploeg gedikteerd, vooral ook omdat AZW slechts met twee spitsen akteerde. De Bruse ploeg kreëerde zich tal van kansen, maar Tonny van de Berge, Adrie de Jonge, Jacob van de Berge en Peter Coppoolse faalden als het op afronden aan kwam. Door de afwezigheid van wege een blessure van Fred van de Berge akteerde Peter Coppoolse als voorstopper. „Dat hij nog twee goede skoringskansen kreeg be wijst wel dat wij aanvallend goed uit de verf kwamen. Het is echter onvoorstelbaar, dat we er maar niet in slagen om het vijandelijke net te laten bollen". Ook in de tweede helft kon AZVV de wedstrijd niet naar zich toetrekken, maar tien mi/iuten voor tijd slaagde de thuisploeg er toch in om via Gerard Maas de volle winst binnen te halen. „Je snapt er werkelijk niets van. Wer den we maar echt weggespeeld, dan zou je er vrede mee hebben, maar nu, nee, dat kan er bij mij ge woon niet in", jammerde Engle bert. In de tweede helft leek cen trumspits Jacob van de Berge weer een flink stuk van zijn fana tisme terug te hebben, maar hij kon het vooralsnog niet met een treffer bekronen. „Het is ook niet helemaal terecht om te stellen, dat de doelpunten hoe dan ook van hem moeten komen. In skorend opzicht faalt de hele ploeg, met name ook de middenvelders, die een opvullende taak hebben". Perikelen Al met al ging Bruse Boys in Axel weer vrij knullig de boot in. „Het zijn moeilijke tijden voor de ploeg, het bestuur en de trainer, maar daar komen we wel over heen, als we er met z'n allen achter blijven staan", resumeerde Engle bert met de perikelen van de voor bije weken voor ogen. „We hebben de afgelopen week wat gesprekken gehad, die me weer het nodige vertrouwen heb ben gegeven. Ik heb tijdens een trainingsavond op de man afge vraagd wie het niks uitmaakte hoe de ploeg marcheerde. Nie mand beaamde deze stelling, dus dat valt allemaal mee. De soep wordt nooit zo heet gegeten als hij wordt opgeschept. Bruse Boys redt het wel, geloof me maar gerust". dekken. Aan dit verschijnsel maken wij ons trouwens ook schuldig. Met uitzondering van de uitwedstrijd te gen Middelburg hebben we minder gespeeld dan het vorig jaar, maar ik denk dat dat voornamelijk komt door de heel andere taktische aan pak van de meeste ploegen", pro beerde Jack Schipper zijn ploeg te verdedigen". Zierikzee viel in de openingsfase voornamelijk over de linkerflank aan met Marco van Oeveren en Rini Stoutjesdijk als de voornaamste stu wers. Het resulteerde in een aantal kansjes voor Stoutjesdijk, maar ge vaarlijker werd het toen ook de ande re kant van het veld benut ging wor den. Theo Wittenberg won verrassend veel duels van Martin van de Bighe- laar, bepaald niet de eerste de beste verdediger. Zoals evenwel in eerdere wedstrijden werden veel van de goe de solistische akties van Wittenberg niet gevolgd door passes, waarmee afrondend werk verricht kon worden door kollega-aanvallers. In de acht tiende en twintigste minuut bezorgde Wittenberg wel kansjes aan Rini Stoutjesdijk. In eerste instantie was diens kopstoot evenwel niet krachtig 's-HEER ARENDSKERKE - De Zierikzeese zaterdag vierde klasser Mevo toonde in 's-Heer Arendskerke aan, dat de ploeg best genegen is om te knok ken, wanneer het water echt tot de lippen is gerezen. Na een vroeg opgelopen 1-0 achterstand won de ploeg van trainer Toon van Tiggelhoven eindelijk weer eens een keer, nadat de formatie een aantal teleurstellende resultaten had moeten inkasseren. Via 1-1 halverwege zorgden twee treffers van Eric Jansen ervoor, dat Mevo met een 1-3 overwinning naar huis kon. Tevens werd de laat ste positie in de vierde klas overgedaan aan de verslagen tegenstander 's- Heer Arendskerke. Graauw-Oostburg 0-5; Walcheren- Aardenburg 1-0; Hierdoor ziet de stand er nu als volgt uit: 17- 5 14 11- 6 12 20-13 10 16-10 10 15-11 10 13-14 10 12-12 9 10-11 8 13-18 7 12-18 6 6-16 8 7-18 5 3e klasse A: Renesse-Walcheren IV I-2; Volharding II-Kwadendamme II 0-2; Middelburg V-Robur III 8-1; RSC IV-Vlissingen VI 9-2; Zeeland Sport Ill-Zeelandia III 0-4; Heinkenszand II-Zierikzee III 1-3. 3e klasse B: Domburg II-RCS III 1-4; Zonnemaire-Dreischor 1-3; Jong Ambom IV-Noormannen III 2-2; Wal cheren III-Renesse II 5-1; Goes IV- Zeelandia IV 1-2; Vlissingen V- Volharding III 7-1. 4c klasse G: Cortgene II-Dreischor III 1-2; Zierikzee IV-Zierikzee V 1-0. Mevo was in 's-Heer Arendskerke gestart met enige omzettingen in de ploeg. Dirk van der Sleen verhuisde naar de laatste man-positie en Marco Bijdevaate kwam op het middenveld terecht. De Zierikzeese ploeg trad verder aan met drie aanvallers, maar aanvankelijk was het gewijzigde pa troon voor een aantal spelers nog wat onwennig, waardoor de thuisploeg nog gelijke tred kon houden. Na een kwartier resulteerde een knap geno men vrije trap zelfs in een voor sprong voor 's-Heer Arendskerke. Vanaf twintig meter belandde de bal in de kruising: 1-0. Terug knokken „Mevo kon het vandaag opbrengen om terug te knokken. Blijkbaar was iedereen zich bewust geworden van de prekaire situatie, waarin de ploeg beland was na de aanvankelijk goede seizoenstart", stelde Toon van Tiggel hoven vast. De oranjeplocg kreeg meer en meer het initiatief en dat resulteerde na 35 minuten in de gelijkmaker van Dick Lunenburg. De middenvelder ging alleen goed door, liet vijf tegenstan ders ter plekke en rondde vervolgens ook nog prima af: 1-1. Na rust moest Van Tiggelhoven noodgedwongen een volgende omzetting doorvoeren. Mart Koopman was geblesseerd ge raakt en moest zich laten vervangen door Diet den Boer. Den Boer maak te zo zijn rentree in de ploeg na voor dien in het derde team van Mevo zijn voetbalbczigheden gepleegd te heb ben. „Hij kwam de laatste maand weer voortdurend trainen, waarna ik hem benaderde met de vraag of hij eventueel beschikbaar zou zijn voor de hoofdmacht, wanneer ik een be roep op hem zou doen. Den Boer stemde toe en zijn rentree was zeer bevredigend", legde de Mevo- oefenmeester uit. Mevo dikteerde in de tweede helft het gebeuren en leek na tien minuten op voorsprong te komen, maar Rene Verwijs zag zijn inzet via binnenkant paal terug het veld inkomen. Drie mi nuten later een strafschop voor de thuisploeg. Bij een inzet richting Ed dy ten Klooster kwam de Mevo- doelman met een sierlijke zweefduik uit zijn doel, maar ook een 's-Heer Arendskerke-aanvaller ging achter de inzet aan. De twen kwamen met el kaar in botsing, waarna de wedstrijd leider de bal op de fatale stip depo neerde, omdat de Mevo-doelman daarbij te roekeloos te werk zou zijn gegaan. Even later haalde Tbn Klooster zijn gram door de straf schop te keren. Erik Jansen „Het leek wel of Mevo door die ge miste strafschop van dc thuisploeg een extra kick kreeg. De ploeg ging er nog fanatieker tegenaan dan het tot dat moment gedaan had en het lever de nog resultaat op ook", stelde de trotse oefenmeester vast. Na 25 minuten kwamen dc bezoe kers op voorsprong via Eric Jansen. Dc blonde spits, die uit dc hoofd macht raakte, omdat hij niet fre- kwent bij Mevo kan trainen, maar nu terug werd geroepen, omdat Peter Hendriksc wegens familieomstan digheden verstek moest laten gaan, flitste op snelheid door de defensie van dc thuisploeg. Ook de 's-Heer Arendskerkc-doelman kon niets uit richten tegen dc krachtsexplosie van Jansen. Wel drong hij de spitsspeler nog wat naar de buitenkant, maar getruckt schoof Jansen alsnog in de touwen, daarmee Mevo een goede uitgangspositie verschaffend voor een positief resultaat. Vijf minuten later was het duel beslecht en andermaal speelde Eric Jansen een absolute hoofdrol. Hij werd op rechts goed aangespeeld, waarna hij onmiddellijk uithaalde, omdat hij had ontdekt, dat de vijan delijke doelman niet goed geposteerd stond: 1-3. De thuisploeg ging hierna nog een tegen een spelen, maar de Mevo-defensie gaf geen krimp meer, daarmee de tweede seizoenzege veilig stellend. „Mevo bleef in tegenstelling tot de laatste weken keihard knok ken. Diverse keren liet de ploeg kol- lektief het hoofd hangen, wanneer het eVen niet wilde vlotten. Dat was nu anders. We boekten een dikver diende zege. Ik hoop, dat iedereen er nu van overtuigd is, dat men niet hoeft onder te doen voor welke ploeg ook", meende Tbon van Tiggelhoven nog. JUNIOREN Regio klasse C-junioren: DFS- Kloetinge 1-3; RCS-Zierikzee 3-0. Groep All. Bruse Boys-WIK 3-0; Ouwcrkerk-Zierikzee 1-4; Cortgene- MEVO 2 6; SKNWK-DFS 0-3. Groep Bil: Zierikzee II-SKNWK 0-10; Duiveland-Dreischor 1-1; Renesse-WIK 9-0; DFS-Bruse Boys 4-3. Groep CII: Zierikzee II-Renessc 1-1; Brouwershaven-Zonnemaire 6-2; ZSC-MEVO II 5-1. Groep CIII: Dreischor-Cortgene 1-7; Bevclanders-Bruse Boys 0-1; SKNWK-Duiveland 8-0. PUPILLEN Groep Dl: Duiveland-WIK 1-6; SKNWK-MEVO 2-1; Zierikzee Renes- se4-l; Brouwershavcn-DFS 0-9; Bruse Boys-Zonnemaire 21-0. Groep EI: Zierikzee-MEVO 2-0; Dreischor-Renesse 2-0; Ouwerkerk- Zierikzee II 2-0. Groep EII: Brouwershaven-ZSC 0-1; DFS-Bruse Boys 0-4. 1 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 4