Subsidiestaat 1985 voor Westerschouwen vastgesteld Interferon binnenkort voor ieder beschikbaar Drs. Eversdijk wil uitvoering plan-Waterman Plattelandsvrouwen tegen afschaffing meewerk-winstregeling Tekorten dorpshuizen schroeven bedrag op Problemen op basisscholen in Zeeland Provinciale politie gaat te veel geld kosten Naamrecht met meer keuzemogelijk heden In 1985 meer geld voor dijk versterkingen Half miljoen schade door brand in landbouwschuur 2 BURGH-HAAMSTEDE - De subsidiestaat 1985 voor de gemeente Westerschouwen is maandagavond door de raad vastgesteld. Zoals de laatste jaren gebruikelijk zijn er geen trendmatige verhogingen aangebracht en is dit maal uitgegaan van 5100 inwoners. Met het onlangs door de werkgroep subsidies ad hoe uitgebrachte advies inza ke de verdeling van de gelden over de verschillende in stellingen en verenigingen is in de subsidiestaat nog geen rekening gehouden. Het kollege van b. en w. schrijft in het voorstel aan de raad dat de door de werkgroep opgestelde richtlijnen nog door b. en w. moeten worden be handeld en aan praktijkgevallen ge toetst. Het totale bedrag dat de gemeente komend jaar aan subsidies zal ver- MIDDELBURG - Kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden dreigen de dupe te worden van de plannen van het rijk om kinderen met problemen zoveel mogelijk op normale scholen onder te brengen, ook al worden daarvoor voorwaar den gesteld. Dat izègt de voorzitter van de Stich ting Samenwerkingsscholen voor kinderen met leer- en opvoedingsmo gelijkheden in Zeeland, G. van der Scheer, die ook sekretaris is van de Zeeuwse Onderwijsraad. De basis scholen trekken onder druk van het teruglopend leerlingenaantal dit soort probleemkinderen nu al naar zich toe, zonder dat zij daarvoor de fa ciliteiten hebben. Onderzoeken heb ben echter aangetoond dat de kinderen later - en dat is meestal te laat - toch in het speciale onderwijs terecht komen. De met veel geld en moeite opgerichte speciale LOM- scholen kampen met een ernstige te rugloop van het leerlingenaantal door de houding van de basisscholen, waardoor het voortbestaan van de LOM-scholen bedreigd wordt. De voorwaarden voor het onder brengen van kinderen met leer- en op- voedingsmogelijkhedën op normale scholen zijn onder meer dat het on derwijzend personeel meer aandacht aan die kinderen moet kunnen beste den en dat daarnaast de leerkrachten moeten worden bijgeschoold. - DEN HAAG - Het kabinet is tot het inzicht gekomen dat invoering van provinciale politie volgens het aan hangige wetsontwerp te veel geld gaat kosten. Op dit punt zal het re geerakkoord in overleg met de rege ringspartijen moeten worden bijgesteld. Daarover zal spoedig be raad plaatsvinden, zei premier Lub bers vrijdag tijdens zijn wekelijkse perskonferentie. Het kabinet wijdde tijdens het ka binetsberaad een eerste bespreking aan de gezamenlijke nota van de mi nisters Korthals Altes van justitie en Rietkerk van binnenlandse zaken over het toekomstige politiebestel. Persberichten als zou er sprake zijn van plannen die uitsluitend door de minister van justitie aan het kabinet zouden zijn aangeboden en van een passeren van minister Rietkerk zijn volslagen uit de lucht gegrepen, al dus Lubbers. De notitie van de beide bewindslieden gaf vrijdag aanlei ding tot nadere vragen. Hoe lang het beraad in het kabinet in beslag zal nemen kon Lubbers niet meedelen. i)EN HAAG - Bij huwelijk kunnen man en vrouw naar verkiezing de achternaam van de man, de vrouw of de'namen van man en vrouw samen gaan voeren. Man en vrouw (dat kun nen zowel een echtpaar zijn als sa menwonenden) hebben voor de achternaam van hun eerste kind een keuzemogelijkheid tussen hun bei dér achternaam. De keuze van de mlnm voor het eerste kind geldt voor alle kinderen van dezelfde ouders. Djit zijn voorstellen uit een vooront werp van wet tot herziening van het naamrecht ingediend door de mi nster en staatssekretaris van justi tie, Korthals Altes en mevrouw Kórte-.van Hemel. De thans it) dc richtlijnen voor geslachtsnaamswijziging vervatte rcf»cls tot wijziging van de achter naam worden in.de wet opgenomen ent vrij ingrijpend gewijzigd. Zo zal eeh wijziging van de achternaam van een kind van twaalf jaar of ouder .J/^rden geweigerd als dat kind niet mfet die naamswijziging instemt. Het mlrcndeel van de gevallen van ach- tej-naamswijziging en alle voor- ndamswijzigingen zullen door de ambtenaar van de burgelijke stand wérden beslist. Nu moet daar dc rechter nog aan te pas komen. Dat laatste zal volgens het thans inge diende voorontwerp alleen nog moe ten in bijzondere, meer gekompli- ceetUe gevalled. strekken ligt nogal wat hoger dan dit jaar, voornamelijk veroorzaakt door de tekorten van diverse dorpshuizen in Westerschouwen. Het ligt in de be doeling om deze tekorten binnen en kele jaren weg te werken. Tijdens de behandeling van de sub sidiestaat drukte CDA-raadslid J. W. Geleijnse zich enigszins bezorgd uit over zijn funktioneren als afgevaar digde van de raad in de Stichting Dorpshuis Burgh-Haamstede sinds 21 maart van dit jaar. Hij heeft pas één vergadering bijgewoond. „Verder ben ik nog nooit uitgenodigd. Op die manier kan ik niet worden inge werkt. Mijn voorganger (J. Janse, red.) waarschuwde me al dat ik tij dens de vergaderingen min of meer zou worden beschouwd als een potte- kijker, maar ik krijg niet eens de kans om pot te kijken," lachte Ge leijnse. De voorzitter van de Stich ting Dorpshuis Burgh-Haamstede de heer Dr. H. J. van Zuijlen gaf een even simpel als duidelijk antwoord: „Er zijn geen bijzondere dingen ge beurd, maar binnenkort komt dat wel." De raad ging verder akkoord met een subsidieverstrekking van 769,— aan de Stichting ZVU over 1984 en het beschikbaar stellen van een aanvul lende subsidie van 670— aan de Stichting Welzijn Ouderen Schou- wen-Duveland. Woning- Door L. Koelemans uit Leersum is bij het kollege een plan ingediend voor de bouw van een woning aan de Oude Moolweg te Renesse. Aan het bouwplan kan medewerking worden verleend door toepassing van de pro cedure ex artikel 19 W.R.O. De raad ging hiermee - met uitzondering van PvdA-raadslid J. C. Hendrikse - akkoord. Bestemmingsplannen Naër aanleiding van de begrotings wijziging nummer 19 over het dienst jaar 1984 betreffende de ontwerpen van bestemmingsplannen rtwijfelde S. Roos, fraktievoorzitter van de PvdA aan de noodzaak van de komst van deskundigen van het adviesbu reau RBOI naar Westerschouwen. In de begrotingswijziging staat vermeld dat voor de voortgang van struktuur- schets onderdeel VOP, de aanpassing van de plannen voor Burgh, Kom Haamstede en Kom Renesse, Seroos- kerke, de details West en Oost, Plan Dreef, Karolingische Burcht, Plan Oude Moolweg en rekreatie-objekten voor dit jaar nog 700.000,— nodig is. „Waarom kan die uitleg aan de raadsleden niet door onze eigen men sen van de afdeling ruimtelijke orde ning worden gegeven? Zij zijn toch net zo goed op de hoogte als de des kundigen van het bureau? Ze komen graag hoor, maar ze declareren nog liever. Met mensen van Westerschou wen kunnen we geld besparen. Dr. H. J. van Zuijlen (VVD) sloot zich daarbij volledig aan. Burge meester J. L. Niemantsverdriet-Leen heer zei dat het kollege zich erover zal beraden of het aantal bezoeken van de deskundigen niet kan worden beperkt. De PvdA-fraktie vroeg tijdens de rondvraag of het mogelijk is mede te delen welk bedrag Westerschouwen ontvangen of tegoed heeft van het rijk in verband met de door medewer kers ingeleverde prijskompensatie. De burgemeester zegde toe deze kwestie in de volgende raad te be handelen. Ongeluk in Burgh van hoogwerker BURGH - H. van F., werknemer bij de plantsoenendienst van de gemeen te Westerschouwen, heeft vermoede lijk beide benen gebroken bij een ongeluk met een hoogwerker. De man was maandag aan het werk aan de Dreef te Burgh en bevond zich voor snoeiwerkzaamheden in de bak van de hoogwerker, ongeveer zeven meter boven de grond. De hoogwer ker kantelde en van F. sprong er hal verwege uit. Behalve het letsel aan zijn benen liep hij nog enkele ver wondingen op. Hij is opgenomen in het Zweeds Rode Kruis Ziekenhuis te Zierikzee. UTRECHT - De zachte sektor faalt in het produceren en presenteren van de harde gegevens over ziekteverzuim waarover ze beschikt. De bedrijfsarts A. Nip, werkzaam bij de gemeente Hilversum, zei dit vrijdag in Utrecht op een bijeenkomst van de Stichting CCOZ (Coördinatier Onderzoek Ziek teverzuim). Met „zachte sektor" be doelde hij de afdelingen personeelszaken en bedrijfsgezond heidszorg. SLIEDRECHT - Minister Smit van Verkeer en Waterstaat zal volgend jaar voor versterking van zeedijken dertig miljoen gulden extra uit trekken. Voor de versterking van rivierdij ken stelt zij tien miljoen gulden extra ter beschikking. Zij heeft dit maan dag toegezegd op een bijeenkomst van de Nederlandse Vereniging Kust en Oeverwerken. De ondernemers van die vereni ging, dijkgraaf mr. A. P. van den Ber ge van het Hoogheemraadschap Delfland, en het CDA-kamerlid Eversdijk hadden haar daar op die bijeenkomst om gevraagd. Op de begroting van de minister staan voor 1985 bedragen van 135 mil joen gulden voor zeeweringen en zestien miljoen voor rivierdijken. Dat wordt dus 165 miljoen respektie- velijk 26 miljoen gulden. Volgens het bedrijfsleven is dit ex tra geld nodig om ervoor te kunnen zorgen dat de Deltawerken in 1998 voltooid zijn. De regering heeft dat jaar in haar regeerakkoord staan als uiterste jaar waarin alle rivierdijken gereed moeten zijn. De zeeweringen moeten in 1990 voldoende hoog en sterk zijn. De minister zal het extra bedrag van veertig miljoen gulden in totaal elders van haar begroting afhalen. Van minister Ruding van financiën zal zij het geld niet krijgen. „Hij is de strengste sinds tijden", zei ze. Iedere woensdag Zierikzee Eversdijk heeft dit pleidooi voor kustuitbreiding maandag gehouden op een bijeenkomst van de Neder landse VerenigingriKust en Oeverwer ken. Hij vindt dat het bedrijfsleven na 1987 aan de slag moet worden ge houden met een nieuw groot water bouwkundig projekt. Uitvoering van het plan kost tussen de 1,2 en 2,0 mil jard gulden. Volgens Eversdijk is het mogelijk dat het bedrijfsleven het projekt financiert. Woningen De vice-voorzitter van de CDA- fraktie verwacht dat het Markermeer UTRECHT - Minister Braks van landbouw en visserij heeft dinsdag tijdens de door hem geopende inter nationale vakbeurs Intensieve Vee houderij in Utrecht gepleit voor meer samenwerking van bedrijven om te komen tot een gemeenschappelijke aanbieding en/of uitvoering van pro- jekten. Daardoor kunnen volgens hem deuren worden geopend die voorheen gesloten bleven. HONTENISSE - Een felle uitslaan de brand in een landbouwschuur in de Zeeuwse gemeente Hontenisse heeft zaterdagavond voor een half miljoen gulden schade veroorzaakt, zo heeft de politie meegedeeld. Een grote partij vlas ging in vlam men op, evenals grote partijen aar dappelen en uien en enkele landbouw machines. De schuur brandde tot de grond toe af. Het nablussen duurde de gehele nacht en zondagochtend. Door de ravage is de technische re cherche uit Middelburg er nog niet in geslaagd de oorzaak van de brand vast te stellen. Het kan zowel hooi- broei als kortsluiting zijn geweest. ROTTERDAM - De leden van de in dustriebond FNV gaan aktie voeren bij de bedrijven van DSM-Resin (De kunstharsen-dividie van DSM) als de direktie woensdag niet bereid is bij de CAO-onderhandelingen met voor stellen te komen die voor de bond aanvaardbaar zijn. Op een vergade ring van FNV-leden maandag in Hoek van Holland is in principe sta kingsbereidheid uitgesproken. HEERENVEEN - Als het wetsont werp waarin de derde fase van de be lasting voor tweeverdieners wordt geregeld geen meerderheid in de Tweede Kamer haalt, zal de VVD met twee initiatiefwetsvoorstellen ko men. Deze moeten resulteren in een zelfde belastingsverlichting van 565 miljoen gulden als in het voorstel van het kabinet is vervat. VVD- fraktieleider Nijpels kondigde dit maandagavond aan tijdens een spreekbeurt in Hecrenveen. De huidige meewerk-winstregeling regelt het fiskaal inkomen van de vrouw die meewerkt in het gezinsbe drijf. Als de regeling vervalt zijn er twee mogelijkheden. Of de vrouw krijgt een eigen inkomen, waarover sociale lasten moeten worden be taald, hetgeen tot lastenverzwarin gen leidt, of de echtgenoot wordt „eenverdiener", in dat laatste geval krijgt de echtgenoot voor de belastin gen een hogere zelfstandigenaftrek, maar de plattelandsvrouwen zijn te gen deze oplossing omdat zij hun ar beid, gemiddeld 22,5 uur per week op het bedrijf, dan onvoldoende vinden gewaardeerd. De centrale vraagt in de open brief de beslissing over de meewerk-winstregeling uit te stellen totdat alternatieven zijn uitgewerkt die beter recht doen aan de positie van de meewerkende vrouw. Zij wil snel een formule voor een premie- reduktieregeling om de lastenver zwaring met ingang van 1985 op te vangen. Nieuwe stap voorwaarts bij kankerbestrijding HEIDELBERG - Het menselijk eiwit interferon zal binnenkort als middel tegen kanker en virussen voor iedereen in Nederland beschikbaar zijn. Een aanvraag voor inschrijving als geneesmiddel van het door middel van geneti sche manipulatie verkregen Alpha-2 interferon is onlangs in ons land inge diend. Dit deelde de Nederlandse Interferon-dcskundige dr. H. Schellekens van het TNO-drie-maten-centrum in Rijswijk maandag mee op een internati onale konferentie over het natuurlijke geneesmiddel in Heidelberg. Het veel besproken interferon heeft thans de weg van het laboratorium naar de arts met sukses afgelegd, zo konstateerde hij. Klinische proeven hebben de afge lopen tijd bewezen dat interferon een middel met vele mogelijkheden is in dc strijd tegen allerlei virussen en be paalde vormen van kanker. De proef nemingen kunnen sinds kort op ruime schaal worden uitgevoerd, om dat het menselijk eiwit nu door mid del van DN A-techniek in onbeperkte hoeveelheden kan worden gepro duceerd. Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00 - 21.00 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities. Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Zweedse Rode Kruis ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio. 20.15 - 21. 45 uur. Gymlokaal Raamstraat. Klassiek ballet 13.00 tot 16.00 uur, 16.00 tot 20.30 uur. Serooskerke Dorpshuis. Thke Five-gymnastiek en clownsoptreden voor de kinderen. 19.00 - 20.00 uur. Haamstede Dorpshuis. De Schutse. Jazzgym. 19.30 tot 20.45 uur. Scharendijke Gymzaal. Gym voor dames van 14.00 tot 15.00 uur. Brouwershaven Tbnnenmagazijn. Majorettes. 18.30 tot 19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje. 14.00 - 16.00 uur, kinderklub. Nieuwerkerk „Rehoboth". Strip-o-theek. 18.30 - 19.30 uur. Oosterland „Open lessen". Bejaardengym- nastiek. 9.15 - 10.15 uur (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee Na voltooiing Oosterscheldewerken SLIEDRECHT - De vice-voorzitter van de CDA-fraktie in de Tweede Kamer, drs. H. Eversdijk, wil dat het plan-Waterman wordt uitgevoerd wanneer de Oosterscheldewerken in 1987 zijn voltooid. Dat plan voorziet onder meer in de verbreding van de kuststrook tussen Scheveningen en Hoek van Holland met twee tot vier kilometer. niet zal worden ingepolderd. Daarom moet er volgens hem een ander groot projekt komen, na de Oosterschelde werken. Op het nieuwe grondstuk van 3000 hektare kunnen woningen worden gebouwd, rekreatievoorzieningen worden getroffen, nieuwe tuinbouw- gronden uitgegeven, en er kunnen ho tels verrijzen. Eversdijk vindt dat er snel een kommissie moet komen, waarin over heid, ondernemers, vakbeweging, grote beleggers en banken de uitvoe ring van het plan-Waterman gaan voorbereiden. DEN HAAG - De Centrale van Plattelandsvrouwen-organisaties heeft in een open brief aan de Tweede Kamer geprotesteerd tegen de kabinetsplannen om de zogenoemde meewerk-winstregeling af te schaffen. Volgens de centra le, waarin de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, de Katholieke Plattelandsvrouwen Nederland en de Christelijke Plattelandsvrouwen met hun 140.000 leden samenwerken, leiden de plannen die zijn neergelegd in het wetsvoorstel „Tweeverdieners, 3e fase", tot lastenverzwaring voor het bedrijf van hun echtgenoot. Prof. dr. ir. A. Rorsch van de raad van bestuur van TNO zei op de bij eenkomst van interferon-deskundi- gen, die uit alle delen van de wereld naar Heidelberg waren gekomen, te kunnen konkluderen dat men op weg is naar een suksesvolle toepassing van het door sommigen in het verle den omstreden middel. Clubhuis de Lichtboei. Huiskamer voor de buurt. 09.00 - 21.00 uur. Wereldwinkel. Thema-koffie-uurtje: 10.00 - 11.00 uur en 20.00 - 21.00 uur. Pand Visstraat 5. Koffie-ochtend voor vrouwen. 09.30 - 11.00 uur. Gymzaal Julianastraat. Klassiek Ballet. 15.30 tot 18.30 uur. Brouwershaven Tbnnenmagazijn. Majorettes. 18.45 tot 19.45 uur. Noordgouwe Dorpshuis. Kaartavond. 20.00 uur. „De Drie Schapen". Bridgen. 13.30 - 17.00 uur. Nieuwerkerk Algemene Leesbibliotheek „Reho both". Uitlenen van boeken. 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -19.30 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Zierikzee Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Iedere zaterdag Zierikzee Gymzaal Beatrixschool. Klassiek ballet. 13.00 tot 17.30 uur. Eerste dinsdag van de maand Zierikzee Kreeftstraat 60. Spreekuur Gehandi capten Advies Bureau. 16.00 - 17.00 uur. Iedere tweede donderdag van de maand Zierikzee Stadhuis Zierikzee, Meelstraat. Zit ting huurkommissie van 9.00 tot 11.30 uur. Iedere maandag en donderdagochtend (behalve in de schoolvakanties) Brouwershaven In de „Blokkendoos". Peuterspeel zaal. Van 9.00 tot 11.30 uur. Iedere woensdag en donderdag Zierikzee Visstraat 5. Stichting Vrouweneman cipatie Zeeland, regio Schouwen-Dui veland en St. Philipsland. Woensdag van 14.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 20.00 uur en donderdag van 9.00 - 12.00 uur. Elke maandag en woensdag Zierikzee Onderdak. Zaalvoetbalkompetitie. 19.00 tot 23.00 uur. Dinsdag 23 oktober Zierikzee Stadhuis. Receptie i.v.m. het 25-jarig ambtsjubileum van burgemeeste Th. H. de Meester. 16.30 uur. Bovenzaal Geref. Kerk. Algemene le denvergadering C.F.O. afcfeling Schouwen-Oost. 19.30 uur. R.S.G. Start Z.V.U.-kursus kunstge schiedenis. 20.00 uur. Marktzicht. Najaarsledenvergade ring VARA afdeling Schouwen-Dui veland. 20.00 uur. Verenigingsgebouw. Bijeenkomst Vrijzinnige Herv. Vrouwenvereni ging. 20.00 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Rekreatiezaal Geref. Kerk. Lezing voor NCVB afdeling Haamstede. 19.45 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Gymnastiekzaal. Damesgym. Van 19.30 uur tot 20.30 uur. Openbare Lagere School „De Schoe ner". Ouderavond 20.00 uur. Tonnenmagazijn. Bijeenkomst Plat telandsvrouwen over verzekeringen. 20.00 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Lezing Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Noordgouwe e.o. 20.00 uur. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis. Bijeenkomst N.B.v.P. 19.30 uur. Oosterland Dorpshuis Oosterhof. Start gym nastiek voor ouderen. 14.00 - 15.00 uur. Woensdag 24 oktober Zierikzee Poppentheater Alteklein. Rork, het wrattenzwijn. 14.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Bejaar denmiddag N.C.V.B. 14.30 uur. Mondragon. Lezing „Groei en Bloei". 19.30 uur. Stadhuis. Gekombineerde vergade ring kommissie verkeer en mid denstand. 20.00 uur. Vrouwenontmoetingscentrum, Vis straat 5. Open avond voor mannen en vrouwen over vrijwilligerswerk. 20.30 uur. Kerkwerve Consistorie van de Ned. Herv. Kerk. Afgeven lakens voor Polen. Tussen 19.00 en 20.00 uur. Scharendijke Putmeet. Vergadering Raad van Bestuur Reiningsdienst. 16.00 uur. Brouwershaven Blokkendoos. Rnutselklub voor kin deren van zes tot twaalf jaar. 13.30 uur. Sirjansland Kantine fa. Van Dijk. Reformatorisch Contact. 19.45 uur. Leeszaal van de bibliotheek. Schrijf- avond Amnesty International. Vanaf 19.00 uur, Donderdag 25 oktober Kerkwerve Gymzaal. Start gymnastiek voor ou deren. 14.30 - 15.30 uur. Brouwershaven Blokkendoos. Vertrekpunt trimmen. Van 9.00 tot 10.00 uur. Verenigingsgebouw. Volksdansen. Van 20.00 tot 21.30 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis. Gemeenteraad Duive- land. 20.00 uur. Oosterland O.L.S. Dr. Schutterstraat. Ledenver gadering V.O.O. 20.00 uur. Bruinisse Gemeentehuis. Gemeenteraadsverga dering. 20.00 uur. Vrijdag 26 oktober Zierikzee Huis van Nassau. P.v.d.A. bijeen komst met Tweede Kamerlid Ien Da- les over „Het stelsel van sociale voorzieningen. 20.00 uur. Concertzaal. Internationaal Folklo ristisch Danstheater met „Maskers en Mythen". 20.00 uur. Burgh-Haamstede De Schutse. N.V.v.H. Start kursus brooddeegfiguren maken. 09.30 uur. Zaterdag 27 oktober Zierikzee R.K. kerk. Koncert Zierikzees Ka merkoor. 20.30 uur. Zondag 28 oktober Zierikzee Willibrorduskerk. Gezinsviering We- reld-Missie-Maand. 10.00 uur. Willibrorduskerk. Interkerkelijke gezinsdienst. 17.00 uur. Maandag 29 oktober Burgh-Haamstede Verzorgingstehuis Duinoord. Officië le opening. 14.30 uur. Brouwershaven Stadhuis. Openbare raadsvergade ring. 19.30 uur. Dinsdag 30 oktober Zierikzee 't Kofschip. Jaarvergadering ouder kommissie. 20.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 2