'xwwïli.ï; n Mevo verzuimt VCK in eerste kwartier op achterstand te zetten en verliest kansloos Johny Quaak met drie treffers scherprechter voor Duiveland "TOMI-MI SKNWK mede-koploper na 2-0 overwinning in thuiswedstrijd op Apollo Inzet WIK is technisch heter Brouwershaven te machtig: 2-1 verlies ZIERÏKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 15 oktober 1984 Nr. 23609 5 Toch weer aanvallende onmacht Zierikzeese ploeg: 0-2 ZIERIKZEE - Na twee kompetitiewedstrijden leek het er even op, dat Mevo dits eizoen aardig mee zou kunnen doen in de strijd om een hoge klassering in de vierde klas van het zaterdagse KNVB-gebeuren. Twee ronden later is er van deze veronderstelling al weinig meer over. Voor de tweede keer op rij kreeg de ploeg van trainer Toon van Tiggelhoven in het eerste gedeelte van een wedstrijd karrevrachten mogelijkheden om een tegen stander een fikse dreun uit te delen, voor de tweede keer ook werd dit grandioos verzuimd, waarna de oranje equipe in de tweede helft door de opponent terecht werd gewezen. Na de 3-0 nederlaag bij Smerdiek werd het za terdagmiddag op het Zierikzeese sportpark Bannink 0-2 voor koploper VCK. ,,We kregen het alsnog kinderlijk eenvoudig om de beide punten mee naar Koudekerke te nemen", meende VCK-trainer André van de Broek, „maar het zag er in het eerste half uur even somber voor ons uit. Als wij die kansen hadden gekregen dan was het een monsteruitslag geworden". Tbon van Tiggelhoven moest het na het laatste fluitsignaal van scheids rechter De Groote erkennen. „Het grote manko schuilt bij ons toch weer in de afwerking. Kansen kreëren kunnen we wel, maar dat laatste tik je uitdelen, dat gaat ons vreselijk moeilijk af. Kwa spelwijze en inzet ging het aanvankelijk goed, maar ze willen er gewoon niet in". Opmerke lijk was overigens ook, dat met het KNVB zaterdagvoetbal Derde puntendeling Bruse Boys: 0-0 bij Arnemuiden ZIERIKZEE - Tweede klasser Bru se Boys behaalde de derde puntende ling in de nog jonge kompetitie. Om dat zowel Good Luck als Yerseke andermaal op een nederlaag werden getrakteerd neemt de ploeg van trai ner Jan Englebert nu reeds drie pun ten afstand van de laatste positie. SSC'55 - de volgende tegenstander voor Bruse Boys - en AZVV werden ook achterhaald. Alle uitslagen op een rijtje in de tweede klas van het zaterdagse KNVB-gebeuren: Altena-Good- Luck 3-1; SC Eversteijn-Rozenburg 1-2; Hoek-AZW 4-1; Heukelum-Yerseke 4-2; Roda Boys-SSC'55 3-1; Arnemui- den-Bruse Boys 0-0. De stand is als volgt: Rozenburg Altena Roda Boys SC Everstijn Hoek Heukelum AZW SSC'55 Bruse Boys Good Luck Yerseke 5 5 0 0 21- 6 10 5 4 1 0 13- 4 5 2 3 0 10- 6 5 2 2 1 16- 5 2 2 1 5 2 12 4 112 5 113 5 0 3 2 4 0 0 4 4 0 0 4 9-7 6 5 3 3 3 0 0 9-12 6-10 6-12 6-13 4-23 De stand ziet er als volgt uit Zaamslag 5 4 10 11- 2 9 Kloetinge 5 3 11 9- 3 7 Serooskerke 5 3 11 7- 4 7 Kogelvangers 5 3 0 2 8- 7 6 Dinteloord 4 2 11 3- 4 5 Vee re 4 2 0 2 7- 7 4 Tern. Boys 3 111 4- 4 3 WHS 4 112 5- 6 3 Zwaluwc 4 112 4- 5 3 Wemeldinge 5 113 4- 8 3 Thol. Boys 4 0 13 1- 7 1 Kapelle 4 0 13 3-10 1 VCK 5 3 2 0 10- 4 8 Smerdiek 4 3 1 0 10- 4 7 Meeuwen 5 2 2 1 6- 4 6 Nieuwdorp 5 2 2 1 6- 5 6 Nieuwland 4 2 1 1 6- 3 5 Krabbendijke 5 2 1 2 10-13 5 Wolfaartsdijk 4 1 1 2 9- 7 3 Mevo 4 1 1 2 4- 7 3 's-Heer Arendskerke5 1 1 3 6- 8 3 SNS 4 1 0 3 2- 8 2 NOAD'67 5 1 0 4 6-12 2 niet slagen in wat het voetbalspel zo noodzakelijk maakt, het skoren van doelpunten, bij Mevo de vindingrijk heid wegvloeit. Na een half uur wat volledig door de thuisploeg werd ge- dikteerd, mocht VCK simpel in de wedstrijd komen, om vervolgens in de tweede helft Mevo op een kinder lijk eenvoudige wijze terecht te wij zen. Belangrijk hierin was overigens wel, dat André van de Broek daar voor de scherprechter bij uitstek nog achter de hand had. Achterstand Maikel Dek kreeg vanwege een konditionele achterstand geen plaats in de basis van de Koudekerkse ploeg, maar de pinchhitter had wel lucht genoeg om een half uur lang de lijnen uit te zetten en VCK alsnog naar een afgetekende zege te leiden. „Het was een stille wens, dat we de schade zouden kunnen beperken tot het moment, dat Dek in de ploeg zou moeten komen", zei André van de Broek na afloop. „Dat wil overigens In de derde klas blijft Zaamslag het voortreffelijk doen. Weliswaar moest nu het eerste kompetitiepunt worden ingeleverd ten koste van Ter- neuzense Boys, omdat naaste kon- kurrent Kogelvangers verloor bij Kloetinge, blijft de voorsprong van de koploper twee punten. Kloetinge en Serooskerke komen door overwin ningen in het kielzog en ronduit slecht gaat het met Kapelle en Tho- lense Boys. De uitslagen in de derde klas op rij: Kloetinge-Kogelvangers 2-0; Seroos- kerke-WHS 2-1; Zaamslag-Tern. Boys 2-2; Kapelle-Dinteloord 0-1; Wemcldinge-Zwaluwe 3-2; Veere- Thol. Boys 3-1. Na de hoopgevende start met drie punten uit twee duels is het weer bergafwaarts gegaan met de Zierik zeese vierde klasser Mevo. Na de 3-0 nederlaag bij Smerdiek verloor de ploeg van trainer Toon van Tiggelho ven dit weekeinde op sportpark Ban nink met 0-2 van koploper VCK. ANS behaalde de eerste zege en doet daar door de laatste plaats over aan NO- AD'67, dal klop kreeg in Stad aan 't Haringvliet. Verrassend was de thuisnederlaag van Nieuwdorp te gen Meeuwen. Alle uitslagen in volgorde: Nieuw- dorp-Meeuwcn 0-2; Krabbendijkc-'s Heer Arendskerke 4-2; SNS-NOAD '67 2-1; Mevo-VCK 0-2; Smcrdick- Wolvaartsdijk 4-3. De stand vertoont nu het volgende beeld: een boeking van arbiter De Groote aan, niet zozeer vanwege het doorha len wat hij zich ten opzichte van Dirk van der Sleen veroorloofde, maar wel omdat hij het in woord en gebaar on eens met het feit, dat De Groote hen even tot de orde riep. Het voorval kon de Koudekerkse middenvelder evenwel nog aardig wat narigheid opleveren, doordat hij zich bij De Groote aandiende als Broekhoven, in plaats van met zijn - alom bekende - naam Patty. „Ik weet ook wel hoe hij heet", zei de Groote na afloop, „maar als ik hem naar zijn naam vraag, zoals staat voorgeschre ven, dan noteer ik letterlijk wat hij zegt. Voor de rest zoeken ze het maar uit". In de slotminuten van het eerste bedrijf kreeg de thuisploeg nog wat kansen, met name via aanvoerder Rene Verwijs, maar ook nu misten de pogingen de juiste richting. Op slag van rust veroverde VCK nog bijna een voorsprong, maar Eddy van Ha- negem miste een voorzet van Henk Patty op een haar. VCK ging in de tweede helft fana tiek van start. Onmiddellijk vanaf het eerste fluitsignaal kwam er een ware belegering van het doel van Ed dy ten Klooster, maar het zou tot de twintigste minuut duren, vooraleer er met overleg zou worden aangeval len. Dat gebeurde pas, toen Maikel Dek het terrein mocht betreden voor Martin Brasser. Dek was koud vier minuten binnen de lijnen, toen hij een uitstekende eentwee opzette met aanvoerder Wim van Welsum, die de bal exakt op tijd in de voeten ge speeld kreeg, Nadat Marco Bijdevaa- te zijn enige fout van de wedstrijd maakte. Van Welsum rondde het kar wei attent af. Vijf minuten later was het opnieuw raak, maar Peter Bras ser kreeg de bal uit een kluwen van spelers van een ploegmaat, waardoor hij buitenspel kwam te staan, maar het betekende slechts uitstel van exe- kutie. Twee minuten voor tijd had hij toch sukses en opnieuw was Dek dé bedenker van het snode aanvalsplan. Twee kansen Peter Brasser speelde de bal in de diepte op de nog frisse spelmaker, die op zijn beurt doortrok naar de achter lijn en alle aandacht voor zich opeiste. Toen iedereen een inzet ver wachtte, legde Dek het leer terug in de voeten van de vogelvrij staande Brasser, die daarna slechts hoefde in te tikken. Voor de tweede keer was de Mevo-verdediging volledig ontman teld: 0-2. „Aan de hand van de tweede helft hebben we dikverdiend gewonnen", meende André van de Broek. „Mevo had ons danig in de problemen kun nen brengen, maar de ploeg mist een brein". Toon van Tiggelhoven kon in grote lijnen met de Koudekerkse kol- lega meegaan, maar ontkende dat zijn ploeg was weggespeeld. „Zij hebben twee kansen gehad en ze heb ben ze verzilverd. Wij krijgen er een stuk of tien en kunnen niet skoren. Dat is vervelend, maar het wil niet zeggen, dat we daardoor slecht zou den hebben gespeeld. De inzet was er, maar het zat gewoon niet mee. De volgende keer gaat het wel weer be ter. Ik heb alle vertrouwen in de ploeg, maar het moet ook een beetje mee willen zitten". Arnold Schiettekatte heeft SfCNWK op voorsprong gebracht. De doelpunten maker loopt achter de arbiter terug naar de middellijn. Leo Wandel en Krijn van Klinken (beiden links) vieren een feestje. SKNWK zou met 2-0 winnen. NIEUWERKERK - Na de minder gelukkige start in het nieuwe seizoen heeft het Nieuwerkerkse SKNWK zich keurig weten te herstellen. Ondanks het feit dat men zaterdagmiddag op het sportpark Het Springer in de ontmoe ting tegen Apollo uit 's Gravenpolder moest aantreden zonder doelman Toon Wandel (militaire dienst), Jan van der Velde (oogst werkzaamheden) en Arie Folmer (twee wedstrijden buitenspel gezet) wisten de Nieuwerkerkers de ont moeting in een 2-0 overwinning om te zetten. Met acht punten uit de zes tot nu toe gespeelde wedstrijden gaan de Nieuwerkerkers, niet in de laatste plaats tot hun eigen verrassing, in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal, mede aan de leiding. In het veld ontliepen beide ploegen elkaar bijzonder weinig. Gedurende het eerste half uur viel er bij de Beve landers een betere opbouw van de aanvallen te konstateren. Dit veran derde evenwel toen hun aanvoerder Nico Iverse, die met een nog niet ge heel genezen blessure aan de wedstrijd was begonnen, het strijd perk moest verlaten. Daar het hierna bij Apollo op het middenveld ont brak aan een spelbepaler konden de Nieuwerkerkers meer greep op het middenveld krijgen. Zonder zich nu direkt doelrijpe kansen te kunnen scheppen kreeg de verdediging van de bezoekers toch meer werk. Met blanke stand werd dan ook de eerste speelhelft afgesloten. Na de rust kreeg de thuisklub al snel een belangrijke ruggesteun. In de vierde minuut werd een door Cha- rel Slootmaker op rechts genomen hoekschop scheip in de doelmond ge plaatst waar Arnold Schiettekatte de kans kreeg om het leder in het doel van Apollo te deponeren (1-0). Gesteund door dit doelpunt slaagde SKNWK erin het spel goed in handen te houden. Bij de aanvallen van de bezoekers bleek vooral de hard wer kende Laurens Kik voor hen een groot struikelblok, terwijl in laatste instantie doelman Paul Bodbijl zich voortreffelijk weerde. Jan Brasser en Cees Willemse wisten steeds hun aanvallers weer aan het werk te zet ten maar door een aantal goede red dingen van de doelman van Apollo op schoten van Jan Tierie en Arnold Schiettekatte bleef het tot twee mi nuten voor tijd spannend. Met nog twee minuten te gaan werd Cees Willemse bij een poging om door de verdediging te breken op de rand van het strafschopgebied onderuit gehaald. Uit de hiervoor toegekende vrijetrap wist Jan Tierie met een schitterend schot in de bovenhoek de wedstrijd definitief in het voordeel van SKNWK te beslissen (2-0). KERKWERVE - De zaterdagmiddag op het sportpark De Vospit in de twee de klasse gespeelde regio derby tussen WIK en Brouwershaven is geëindigd in een nipte 2-1 overwinning voor de thuisklub. In deze ontmoeting moest WIK aantreden zonder Ad den Boer (enige wedstrijden door de strafkommis- sie buitenspel gezet) en Brouwershaven zonder de gebleseerde Flip Bokelaar en Arjan Visser. WIK dankte haar overwinning voor een belangrijk deel aan de inzet welke door het team aan de dag werd gelegd. Technisch gezien had Brouwershaven, in deze sportief gespeelde wedstrijd, wel het beste van het spel zonder dit ook nu weer in doelpunten tot uitdrukking te kunnen brengen. Direkt dient hierbij te wórden op gemerkt, dat de Brouwenaren-ander- maal Vrouwe Fortuna weef' hiét bepaald op de hafidfiradden. Zo von den René Dalebout en Joop Krips in de eerste helft het houtwerk op hun weg. Dank zij een grote portie inzet had WIK gedurende de eerste speel helft een licht veldoverwicht. In de 4üc minuut slaagde WIK erin voor sprong te nemen door Leen Post die een vrije trap in het Brouwse doel de poneerde (1-0). Al na vijf minuten spelen in de tweede helft wist WIK de voorsprong op te voeren toen Olivier den Boer een pass gaf op de geheel vrijstaande Gerrit Kooman die zon der enige problemen kon skoren (2-0). Al vrij snel hierna kregen de Brou wernaren een grote teleurstelling te verwerken toen René Roon met een schot van rond de 30 meter doelman Van den Ouden wist te passeren. Na overleg met dé grensrechter van WIK werd de treffer door de arbiter gean nuleerd wegens buitenspel, een beslissing ivelke door de bezoekers fel werd betwist, daar zich volgens hen geen enkele speler achter de ver dedigers van WIK stond. Naarmate de wedstrijd vorderde verloor de thuisklub de greep op het spel waardoor de strijd zich voor het belangrijkste deel op de WIK- speelhelft afspeeldde zonder dat de bezoekers hiervan wisten te profite ren. Na een half uur spelen in de tweede helft konden de Brouwenaren toch wat terug doen door Joop Krips. die een toegekende strafschop in een doelpunt omzette (2-1). In de spannen de slotfase welke hierop volgde ble ven de bezoekers het beste van het spel behouden, zonder er echter in te slagen de stand nog in evenwicht te brengen. Doelman Eddy ten Klooster speelde weer een degelijke partij tussen de palen bij Mevo, maar kon ook weinig uitrichten tegen de twee uitgespeel de skoringsmogelijkheden bij VCK. allerminst zeggen, dat we het louter en alleen van hem moeten hebben, want dat zou een heel wankele basis zijn, maar hij heeft klasse genoeg om een wedstrijd, die maar niet tot een beslissing wil komen, naar zijn hand te zetten". Maikel Dek stond amper vijf minuten, nadat hij het soppige terrein had betreden, aan de basis van de openingstreffer en kort voor tijd was hij het ook, die Peter Bras ser een skoringskans op een presen teerblaadje aanbood. Al in de eerste minuut van het over het geheel genomen matige duel, kreeg Jan Heikamp een prima kans, toen hij plotseling alleen mocht gaan. Zijn schot bracht doelman Arold Ver sluis niet in de problemen. Even later miste een ziedend schot van Ruud Verkruysse net doel en Peter Hen- drikse plaatste de bal uit een door Verkruysse verlengde hoekschop van Kenê Verwijs net naast. Een door Mart Koopman opgezette aanval kwam daarna bij Ruud Verkruysse, die zag, dat Arold Versluis te ver voor zijn doel stond. Zijn lob ging evenwel niet alleen over de Koudekerkse doel man. maar ook over het doel. Nog voordat de eerste tien minuten waren verstreken kreeg Mart Koopman mo gelijkheid nummer vijf. Een prima aanvalsaktie van Peter Hendrikse re sulteerde in een voorzet van de ge- tructe vleugelspits. Dick Lunenburg liep onder de bal door, maar Mart Koopman kon alsnog afronden. Zijn inzet miste evenwel de juiste richting en belandde in het zijnet. Pas na een kwartier golfde een eerste schuchtere aanvalspoging in de richting van het doel van Eddy ten Klooster. Meteen werd duidelijk, dat de Zierikzeese defensie zichtbaar leed onder het fa len van de aanval. Uiterst paniekerig werd de aanval afgeslagen. Nadat Mevo zich nog een aantal mogelijkhe den had gekrecerd kwam het initia tief meer en meer aan VCK Broekhoven Weliswaar misten de aanvallen nog scherpte, het werd wel duidelijk, dat Mevo reeds de terugval in gang had gezet, na twintig minuten liep Henk Patty na een natrapbeweging tegen DFS na winst (3-1) in kansrijke positie in eerste klas BURGH-HAAMSTEDE - Na zes gespeelde wedstrijden zit Duiveland, dat nu wel gevaarlijk dicht in de buurt van de laatste plaats is gekomen, nog steeds op haar eerste overwinning te wachten. Ook in de ontmoeting op het sportpark Van Zuijen is het de Oosterlanders niet ge lukt om tegen DFS de eerste winst binnen te halen. De thuisklub toonde zich in deze ontmoeting duidelijk de betere ploeg wat het uiteindelijk met een verdiende 3-1 overwinning tot uitdrukking wist te brengen. Na een kwartier spelen slaagde Duiveland erin de skore te openen toen Jacob den Engelsman tegenover Cees Zwager een overtreding beging. Johny Quaak toonde zich als spits van zijn beste zijde door doelman Wim Matthijsse drie keer het nakij ken te geven. De hiervoor toegekende vrije trap werd door Zwager hoog in de doel mond geplaatst waar Marco van der have gereed stond om met een fraaie kopbal doelman Erik Schot kansloos te passeren (0-1). De thuisklub liet zich door deze achterstand niet ont moedigen en slaagde erin het spel overwegend in handen te nemen. Evenwicht Na een half uur spelen slaagde het erin de stand in evenwicht te brengen toen de oprukkende Rob Wijnstekers de bal op het gepaste moment af speelde op Johnny Quaak die vervol gens doelman Wim Matthijsse kansloos liet (1-1). Vijf minuten voor het verstrijken van de eerste speelhelft kwamen de oranjchemden op voorsprong door Johnny Quaak die een voorzet van Wim Boogcrd met een treffer wist af te ronden (2-1). Een minuut voor rust ontsnapte het doel van Duiveland nog aan een doorboring toen Quaak, na doelman Mattijssc te hebben uit gespeeld, de bal over de lat wipte. Ook na dc rust had DFS overwegend het beste van het spel en moest Dui veland zich in hoofdzaak bepalen tot wat sporadische uitvallen waarbij doelman Schot toch nog tot twee keer toe handelend moest optreden om Zaterdagvoetbal afdeling Zeeland SKNWK blijft verrassen via derde triomf ZIERIKZEE - In <fe eerste klas van het zaterdagse afdelingsvoetbal blijft het Nieuwerkerkse SKNWK verrassen. Nu werd Apollo uit 's- Gravenpolder het kind van de reke ning. De ploeg van trainer Bram Coo- mans won met 2-0 en staat hoog op de ranglijst. Ook DFS is kansrijk voor een hoge klassering na een 3-1 over winning in de derby tegen Duive land. Alleen Middelburg heeft min der verliespunten en juist deze ploeg komt komende zaterdag in Burgh- Haamstede op bezoek in een inhaal- duel. Zorgwekkend is de stand op de ranglijst voor het sterk verjongde Duiveland. Alle uitslagen uit de zesde ronde op rij: Heinkenszand-Middelburg 0-5; Colpl. Boys-GPC 1-1; DFS-Duiveland 3-1; Kruiningen-Rillandia 1-1; SSV- Bevelanders 3-0; SKNWK-Apollo 2-0. Hierdoor ziet de stand er nu als volgt uit: Middelburg SSV SKNWK Kruiningen DFS Colpl. Boys Bevelanders Rillandia GPC Apollo Duiveland Heinkenszand 5 4 6 3 6 3 6 3 5 3 6 2 6 3 6 2 6 13 2 6 12 3 6 0 3 3 6 0 15 0 1 11- 3 2 1 14- 4 2 1 13- 9 2 19-8 1 1 12- 9 3 1 13- 9 0 3 11-12 1 3 12-11 9-11 7-14 7-15 8-21 een treffer te voorkomen. Pas in de allerlaatste minuut wist DFS zich ze ker van de overwinning toen Johnny Quaak zijn derde treffer op deze mid dag liet aantekenen. Tevreden DFS-trainer Kees Rijnberg toonde zich na afloop beter tevreden dan kol- lega Piet Roks. „Weliswaar misten we nog diverse goede skoringsmogelijk heden, maar het meest positieve naast de winst is toch zeker, dat we ons de mogelijkheden konden kreëren. Dat is wel eens anders geweest. Toch bracht het ons nog in de proble men, omdat Duiveland in de tweede helft nog twee keer erg dicht bij de gelijkmaker was. We hebben van daag evenwel aangetoond vooral in dc breedte te zijn gegroeid. Omdat laatste man Peter Goedegebuurc vrij snel wegviel moest Marcel van Grunsven naar deze positie, maar het had geen nadelige gevolgen voor de aanval", legde Rijnberg uit. Piet Roks moest ruiterlijk toege ven, dat DFS beter was geweest dan zijn ploeg. „In de eerste twintig mi nuten ging het bij ons nog wel", stel de hij vast. „Nadat we op voorsprong waren gekomen ging DFS beter draaien, terwijl Duiveland juist wat wegzakte. Het leek wel alsof de ploeg schrok van de voorsprong. Als het een beetje had tegengezeten hadden we halverwege al met vier of vijf doelpunten achter gestaan, maar gé lukkig bleef de schade beperkt. In de tweede helft was Duiveland kwa vechtlust goed bezig, maar dc grotere routine van DFS gaf de doorslag. Tbch maak ik me geen zorgen. Met verloop van tijd gaat de ploeg wel be ter draaien, maar het vergt wat tijd vooraleer de jeugdige spelers zover zijn". In de tweede klasse lijkt het veld in twee groepen uiteen te vallen. Doordat ZSC niet speelde kon Waar de de leiding via winst op hekkeslui- ter Kats overnemen. WIK en Hoede- kenskerke blijven echter uitstekend volgen. Brouwershaven gleed af naar de onderste helft van de groep door een 2-1 nederlaag bij de Kerkwerfse buur WIK. Alleen Kats verzamelde minder punten dan de ploeg van trai ner Kees Kommer. De uitslagen op rij: WIK-Brouwers- haven 2-1; Hoedekenskerke-SVD 2-1; Wissenkerke-Cadzand 1-2; Spui- Dauwendaele 2-2; Kats-Waarde 2-4. Dat levert de volgende stand op: Waarde ZSC WIK Hoedekenskerke Cadzand SVD Dauwendaele Brouwershaven Spui Wissenkerke Kats 6 4 5 3 6 3 1 1 2 0 2 1 2 1 2 1 3 0 2 1 1 2 1 1 3 1 1 3 1 1 4 5 0 14 17- 6 5- 2 12-10 11- 9 6- 5 7- 7 7- 8 9- 9 6-13 9-15 9-14 Reserve Ie klasse: Wemeldinge II- Krabbendijke II 3-1; Oostkapelle II- Hoek II 7-3; Tbrn. Boys III-Zaamslag II 1-0; VCK II-ZSC II 2-1; Apollo II- Heinkenszand II 5-2; GPC II-Yerseke III 0-1. Reserve 2e klasse A: Bevelanders II-Wissenkerke II 1-2; 's-Heer Arends kerke II-SKNWK II 0-3; Kloetinge IV- Nieuwdorp III 3-0; Arnemuiden III- DFS II 2-2; Wolfaartsdijk II-WIK II 2-0; Duiveland II-Nieuwland III 4-1. 3e klasse D: Mevo II-Brouwersha- ven II 1-0; Yerseke VI-Bevelanders III 3-2; Bruse Boys III-SKNWK III 5-1; SSV III-Colpl. Boys III 5-1; SVD II- Wolfaartsdijk III 2-3. 4e klasse A: ZSC III-Duiveland III 1-4; SKNWK IV-Colpl. Boys IV 2-6. Advertentie vpor zakelijk cn privé drukwerk smid*weg noordwellr lel 01116-2459

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 5