Swingende uitvoering van Brouwse majorettengroep Gister sprak zij van liefde Soordwelii drukkerij Dertig-jarig bestaan Culturele Vereniging 3 Zaterdagavond in Brouwershaven Amersfoort sluit binnenstad voor auto's Geen huursubsidie voor kamerl ewoners Vergadering Studievereniging Schouwen- Duiveland ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 8 oktober 1984 Nr. 23605 BROUWERSHAVEN - De grote zaal van het Tonnen- magazijn bleek zaterdagavond maar net groot genoeg om ruimte te bieden voor de uitvoering van de Brouwse majorettengroep „Apollonia". Het inmiddels dertig ma jorettes tellende korps werd namelijk in een goed sa menwerkingsverband begeleid door de brass- en drum band Apollo" respektievelijk onder leiding van de heren P. H. J. Everwijn en C. Struyk en kon zich verheu gen in de belangstelling van zo'n honderd bezoekers. in een afwisselend programma gaf het majorettenkorps onder leiding van Wil van Ast en - sinds kort - Ina Goedegebuure, een swingende pre sentatie van zijn kunnen, waarbij af wisselend groep één (meisjes van 7 tot 10 jaar) en groep twee (van 11 tot 16 jaar) aan bod kwamen. Opvallend was hierbij dat de jongste groep we liswaar soms nog wat moeite had met de juiste bewegingen, maar over het algemeen het bij bij majorettes typi sche draaien met de stokjes al zeer kundig onder de knie bleek te heb ben. De oudste dansgroep liet blijken over een ruime ervaring te beschik ken, onder meer in nummers als „Drumbo", „Long Street Dixie's" en ..Jubilisimo" die de pan uit swing den. Muziekvereniging „Apollo" be geleidde de kundige wijze. dansuitvoering op De majorettengroep, waarin meis jes uit Zierikzee, Zonnemaire en Brouwershaven zitten, treedt regel matig op. Het laatste jaar zelfs twee drie keer per maand, vertelt leidster Wil van Ast. ,,Er is erg veel be langstelling voor, we hebben zelfs bij de Taptoe Bru opgetreden". Sinds maart van dit jaar zijn de majorettes gesplitst in twee leeftijdsgroepen, waarna er zoveel leden zijn bijgeko men dat Wil nu met 32 majorettes voorlopig een ledenstop wil invoeren. Anders verliezen we het overzicht op de groep", zegt ze. Na gedane rusten was oorspronl lijk van plan om zich keergarages. te laten verval teveel werd. gen omdat het haar laar opvolgster, Ina Goedegebuure uit Oude Tonge, telt n„ r» echter nog mar zcvenueu icmc». De Brouwse majorettentrainster „Tc weinig", v .<lt Wil, „om zo'n ver- ar zeventien lentes. antwoordelijk gen." Zij heef „Apollonia" s zetten, een eid te kunnen dra- daarom besloten om Imen met Ina voort te Insluit dat zaterdag avond met a plaus werd begroet door de aanwe|j der twijfel de ter de nu bijn vereniging. Zij heeft hiei werking van h gen, want Wil is zon- tuwende kracht ach- vier jaar bestaande ij veel steen en mede bestuur dat bestaat uit Carla Bakk r, Ria Stoel, Margriet Waleboer en D de juiste naan groep. Inplaat majorettengroi men. Men is hi komen zodat aangehouden Apolloniavolop in aktie in het Brouwse Tonnenmagazijn, tijdens de goed geslaagde uitvoering, zaterdagavond. de pauze een die ruim 70C ding van de m woonlasten en dalende inkomsten maken het jongeren onmogelijk zelfstandig te gaan wonen. Brokx zei wel mogelijkheden te zien het aanbod te verruimen door woningbouwcorporaties bij leeg stand toe te staan kamergewijs te gaan verhuren. De extra opbrengsten zouden de woningcorporaties mogen behouden. AMERSFOORT - Voor het gehele centrum van Amersfoort zal in de tweede helft van november een par keerverbodzone worden ingevoerd. Hiervoor zullen ruim 250 verkeers borden in de binnenstad van Amers foort verwijderd worden. Dit heeft een woordvoerder van de gemeente bekend gemaakt. Deze ingrijpende maatregel is mo gelijk geworden door een wijziging van het reglement verkeersregels en verkeerstekens, waardoor men voor grotere gebieden een parkeerverbod kan instellen. Om het gebied af te ba kenen komt er een nieuw parkeerver bodsbord met het woord zone erop. Het bord duidt aan dat men in het centrum nergens meer mag parkeren, behalve bij parkeermeters, parkeer automaten, parkeerplaatsen voor vergunninghouders, het bord met de P, invalideparkeerplaatsen en par- a het Hart. aam Er wordt nof> teeds getwijfeld over voor de majoretten- van Apollonia werd oorspronkelijk jesloten om de naam. „Brouw" te noe- echter van terug ge weer Apollonia )rdt tot een geschik tere naam geve den is, aldus Wil van Ast. De uit vering werd zaterdag avond beslotennet een bal, terwijl in ïrloting plaats vond - opbracht voor het aanvullen en v nieuwen van de kle- orettes. ZIERIKZEE Bijeenkomst Vrouwenvereniging De Vrijzinnig Hervormde Vrou wenvereniging komt dinsdag 9 okto ber weer bijeen in het Hervormd Ver enigingsgebouw. De aanvang van de ze bijeenkomst is 20.00 uur. Wie inte resse heeft voor het bijwonen van de ze vergadering is van harte welkom, ZIERIKZEE/D UI VELAND Kollekte In de week van 15 t/m 20 oktober zal er een huis-aan-huiskollekte ge houden v/orden ten bate van het werk van de Refomatorische Hul- paktie Woord en Daad. De opbrengst is bestemd voor het gezamenlijke projekt van Zuid-West Nederland. „De bouw vaneen kliniek met invan- taris 150.000,—te San Lucas in Guatemala". KERKVVERVE Diefstal kraan Een hydrolische kraan werd gesto len, eigendom van E. H. B. uit Renes- se. De kraan stond gemonteerd op een container, die was gestald bij Cebeco- Kerkwerve. Onbekenden sneden met een snijbrander de kraan los van het onderstel en gingen er mee vandoor in de periode 25 september-5 oktober. De waarde van de kraan is ongeveer 5.000,-, kleur oranje en het merk „Hiab-550". DUIVELAND Prikkaart-aktie Dc kinderen van de Christelijke school te Nicuwerkerk hebben in de achterliggende periode een prikkaar- lenaktie gehouden ten bate van het werk van de Ref. Hulpaktie Woord en Daad. De opbrengst van deze ak tie bedroeg het prachtige bedrag van 592,65. Dit geld zal ook besteed worden voor de bouw van een kli niek 150.000,—) te San Lucas in Gu atemala. Kinderen, gevers en geefsters zeer hartelijk dank! BRUINISSE Inbraak Aquadelta Vrijdag deed de eigenaar van een vakantiewoning op Aquadelta, met name op het bungalowpark „De Kreek", H. J. H. uit Westduitsland, aangifte van inbraak en diefstal uit zijn vakantiewoning. Twee scharnie ren van het voorraam werden ver nield, waardoor onbekenden toegang tot de woning verkregen. Er ver dween een kleuren t.v. ter waarde van 1500,-. Musea korter geopend De musea van de Culturele Stich ting Bruinisse aan de Molenweg zijn voorlopig minder dikwijls te bezoe ken in de zomer. Het visserij- en oor logsmuseum zijn door een verminderde personele bezetting al leen geopend 's middags van één tot vier, terwijl ook de zaterdag is komen te vervallen. Voor groepen bestaat nog wel de mogelijkheid om na af spraak buiten deze tijd de musea te bezoeken. GOES Stoma-patiënten De Nederlandse Vereniging van Stoma-patiënten Harry Bacon Club" houdt zaterdag 13 oktober in hotel Terminus te Goes een voorlich tingsbijeenkomst voor leden, dona teurs en belangstellenden. Chirurg Dr. C. N. Dijkhuis, verbonden aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen houdt een lezing. Daarna wordt de film „Eén op de 700" vertoond. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. VLISSINGEN FIOM-gespreksavond FIOM-Zeeland organiseert op maandag 29 oktober een gespreks- avond voor alleenstaande ouders. Om een gesprek op gang te brengen zal een aantal mensen uit de zelfhulp groepen van FIOM uit eigen ervaring vertellen hoe zij hun situatie hebben verwerkt. Daarna kan er in groepjes verder worden gepraat. Eigen in breng wordt van harte toegejuicht; maar wie alleen wil luisteren is ook van harte welkom. De gespreks- avond wordt gehouden in ,,'t An ker", Boned ij kest raat 163 in Vlissin- gen. van 20.00 tot 22.30 uur. AMSTERDAI Brokx (voiksh mogelijkheden huursubsidie te dit zaterdag in Noordhollandse tisch Jongeren huisvesting. Staalssekretans svesting) ziet geen nn kamerbewoners erstrekken. Hij zei insterdam voor het Christen Democra- ppel over jongeren- Daarmee heei van de Stichtin onderzoek, een zelf had gevraag Brokx het advies Woonconsumenten- idvies waarom hij van de hand gewe- om ook voor huursubsidiereg Het CDJA-be: w ootircclv recht' - voor joi jaar op de zen. Het advie^luidde onder meer imerbewoners een ing te creëren, jur vindt da; ne: uitgelioJd woon- ,eren van 18 tot 23 iaat. De stijgende OOSTERLAND - De Staatkundig Gereformeerde Studievereniging „Schouwen-Duiveland" heet Iedere belangstellende van harte welkom tot het bijwonen van de eerste leden vergadering van het nieuwe winter seizoen, die op vrijdag 12 oktober zal worden gehouden in de consistorie van de Gereformeerde Gemeente, Sint Joostdijk 12 te Oosterland om 19.45 uur. Ingang achter de kerk. De vergadering vangt aan met de opening door de voorzitter, waarna de volgende punten behandeld zullen worden: notulen, mededelingen en ingekomen stukken en het onder werp van de vergadering: „De voor- en nadelen van de herindeling van ge meenten op Schouwen-Duiveland in 1961", door de heer A. van Klinken uit Nieuwerkerk, fraktievoorzitter van de S.G.P. in de gemeenteraad van Duiveland. Daarna diskussie over het onderwerp, rondvraag en sluiting van de vergadering. In de periode oktober tot maart 1985 vindt er iedere maand een verga dering plaats van de Staatkundig Ge reformeerde Studievereniging „Schouwen-Duiveland". Wapenvondst in Zeeuws-Vlaanderen OOSTBURG - De rijkspolitie in Zeeuws-Vlaanderen heeft vrijdag middag i:. de woning van de 27-jarige W. van H. uit Oostburg een uitge breid wapenarsenaal in beslag geno men. De man was eerder op de middag op verdenking van stropen in de duinen bij Groede aange houden. In de auto van de verdachte trof de politie toen een 22 mm geweer met een geluiddemper, kogels en een lichtbak aan. Tijdens de daaropvolgende huiszoe king in de woning van Van H. vond de politie verstopt in een kist in een ber gruimte een semi-automatisch kogel geweer, een jachthagelgeweer, twee enkelloops jachtgeweren, twee lucht buksen, geluiddempers en telesco pen, een CO-2 en een alarmpistool, dat met een kleine handgreep tot een vervolg van pagina 1 schilder-hobbyist toonde een aantal mooie prentjes van Ouwerkerk en on- geving, die duidelijk met veel liefde werden gemaakt. Verder stelde de heer Dekker ook wat voorbeelden van de hindelooper schilderkunst ten toon. Enthousiast imker en lid van de Schouwen-Duivelandse afdeling van de Vereniging tot Bevordering der Bijenteelt, de heer A. T. Huges uit Ouwerkerk liet de bezoekers proeven van de honing, die de bijen wellicht hadden geproduceerd uit de bloemen in de Ouwerkerkse tuinen. Verder wist de imker met veel elan over zijn hobby te vertellen. Mevrouw G. Leerling-Hummel, do cente van de kantkloskursus van de Culturele Vereniging toonde werkstukjes van de kursisten, naast bijzonder fraai eigen werk. De on- dagsschool in Ouwerkerk was even eens vertegenwoordigd. Met tekenin gen, kijkdozen en boekjes werd een indruk gegeven over de wijze hoe de kinderen wegwijs worden gemaakt met de Bijbel. De leidsters T. Stout- jesdijk en G. Verkerk gaven desge wenst een nadere toelichting. Omdat ook met deze expositie nog- eens te benadrukken, dat niet de cul tuur op Ouwerkerk werd gebracht met de oprichting van de Culturele Vereniging, werd met een zeer geva rieerde kollage veel verder terugge blikt. Mevrouw L. E. M. Velt- man-Hack dook in de dorpsarchieven - voor zover aanwezig - op het gebied van onderwijs, sport, muziek en kle derdrachten. Het leverde een verras sende kollektie foto's, materialen en wetenswaardigheden op. Samen met mevrouw S. Boogerd zorgde zij ook voor de inrichting van deze nostalgi sche expositie-stand. „Bewaarschool" Er waren onder meer foto's te zien van de oude „Bewaarschool" van de Stichting tot Bevordering van Opvoe ding en Onderwijs. De oude lees- plank kreeg een plaatsje, evenals een feest-editie van het „Ouwerkerks Dagblad" ter gelegenheid van het zil veren jubileum van de toenmalige burgemeester Van der Have op 6 maart 1897. Er waren foto's van de Rederijkers Vereniging „Streven naar Beter". Verder ook oude hand- werkresultaten als merklappen, ge haakte spreien en mutsen. Ook de toenmalige korfbalvereniging H.D.S. (Houdt Dapper Stand) was met foto's vertegenwoordigd. De familie Den Boer, leden van Vo gelvereniging „De Kolibrié", richtte een aardige stand in met hun gevleu gelde vriendjes. Verder verrastte me- vrouw S. den Boer met haar klederdrachtpoppen. Een hobby, die motivatie vergt, want, zo liet me vrouw Den Boer weten: „het valt niet mee om aan de patronen te ko men, vaak moet je van plaatjes uit boeken werken en voor de materia len kun je in Zeeland maar in drie winkels terecht". Fraaie resultaten van modelbouw werden getoond door Daaf van der Werf en Wim Hage. De heer R B. Ver steeg was present met een presentatie uit zijn postzegelverzameling en me vrouw M. de Marle toonde iets van haar kunnen op het gebied van Noor se volksschilderkunst. De heer A. P. Lukus uit Ouwerkerk trok weer veel vuurwapen omgebouwd kon worden. Ook was een grote hoeveelheid ko gels en munitie aanwezig. De totale waarde van het wapen tuig bedraagt volgens de politie enke le tienduizenden guldens. De man, die is ingesloten in het politiebureau van Oostburg, heeft tegen de politie verklaard dat hij de wapens in België .heeft gekocht. 92 n£ nti ilaat z DEN HAAG Hoi wrak van do Franse vraeiïlvftardor Mont Louis voor di- Belgische kust bij Oostende is in de nnchl van vrijdag op zaterdag als gevolg van de noordweslersiorm en zware zeegang 45 graden gekan teld. zodat hel nu mot 45 graden slag zij op de zeebodem staat Advertentie voor zakelijk en privé drukwerk smrdsweg noordwelle tel 01116-2459 De grote sla, >k, duistere vierstijl ven zat Kitty op hoofd tegen de z van haar moeder stond Peggy heft hen niet moesten „Ze slapen alle Misschien was ook ergens in sla Kitty, overweldi door slapeloze overgeslagen maa het einde van een Rory maakte zi< „Ze slaapt vastfiü ooit zien slapen? dat ze nooit haar klein was, vond i! magere oude Boefth; zijn handen over zag!" Hij praatte ma leens angstige ged „Ze kan toen zijn geweest, ze sc verwoestbaar toe. een persoonlijkhe dan moeder ooit is dat moeder altijd en voor mijn vadefci te zacht voor ee onze." „Rory, denk je gegaan om naar L „Nee." „Maar hem „Bij tante haat. Dat zal je ken. Ze zoekt nu am. Toen ze had genomen, was „Dan weet ik Cathleen uit. „Da ..earner met het bed was leeg. Bo- e grond met haar kant van het bed ;p de achtergrond te gebaren dat ze toren. >i", siste ze. j ffrouw O'Riordan gevallen, net als door uitputting .jten, zorg, angst, ijden en tenslotte llusie. ongerust, iet. Heb je haar voor mij geloof »en sluit. Toen ik ït ze op een heel -na leek, die met kaar zat en'alles Tilly zei vanmc door om Cath- hten af te leiden, niet zo erg oud :en mij altijd on- was veel meer in onze jeugd weest. Ik geloof b^ig voor haar was 10k. Ze was veel familie als de d; ze naar buiten is n te zoeken?" hie 1 zoveel van het liefde of ook wel ontdek- t meer naar Li- 'en haar besluit it het einde." vfar ze is!" riep zat ze ook die nacht van het onweer. In de kamer waar ze haar oude kleren bewaart. Haar museum." En daar zat ze ook, een stijve gestalte op een rechte stoel, een krui sing tussen de Boeddha waarover Ro ry had gesproken en een modieuze jonge vrouw achter in de twintiger jaren, gekleed in een met muntjes ge garneerde baljapon. Haar handen la gen rustig gevouwen in haar schoot, haar gerimpeld gezicht en magere hals grotesk boven de jeugdige ja pon. Haar dichtgeknepen ogen keken naar Rory en Cathleen met een kop pige, loerende blik. „Als jullie me komen overhalen om naar beneden te gaan. verknoei je je tijd," zei ze. „Ik kom niet op dat bal." „Iedereen is naar huis gegaan," zei Cathleen vriendelijk. „Komt u nu mee naar bed." „Ha! Die woorden hebben een ver trouwde klank. Kom mee naar bed, zegt hij. Kom mee naar bed, Tilly. Je ziet er verdomd knap uit in die ja pon. zegt hij. Je bent een pracht vrouw, Tilly O'Riordan. Jazeker, la ter hebben we nog tijd genoeg om over de trouwringen te praten. Neem nog wat champagne, lieveling! Kom mee naar bed Ze verfrommelde iets met haar lan ge benige vingers. „We konden de violen horen," zei ze. „Ze speelden de oude Ierse liede ren. En lang zal het nu niet meer du ren - ze zong er vreselijk naast met haar dunne, hese stem - „dan gaan we somen bruiloft vieren Vastbesloten scheurde ze het pa pier in haar handen aan stukken. „Michael O'Neill, de gemene verra- waarderende ogen naar zijn minia tuur-historische wagens; een hobby die voor hem bescheiden is begonnen, maar inmiddels tot een indrukwek kende kollektie is uitgegroeid. Propaganda Mevrouw C. Wesp-Versteeg maakte propaganda voor de vereniging „Groei en Bloei" en natuurlijk deed ook de Culturele Vereniging zelf iets aan de public-relations. De bestuursleden Hauke van den Bosch en Joke van Bemden gaven de bezoe kers een indruk van de aktiviteiten in het nieuwe seizoen: kursussen In disch koken, bloemschikken, deegfi guren en harëmpoppen maken. Ook de jeugdwerkgroep was op de exposi tie vertegenwoordigd door middel van een foto-kollage. Verder waren er tijdens „Ouwer kerk Creatief" presentaties van de openbare lagere school ,,'t Stoofje" van de Handbalvereniging van Sportvereniging Ouwerkerk, van Dorpskrant ,,'t Aollegaertje" en van jeugdsoos ,,'t Onderonsje", die tevens een poging deeed wat duiten te ver zamelen voor het dringend gewenste nieuwe onderkomen. De rijk gevarieerde expositie kreeg gedurende de gehele middag een rui me belangstelling. Omstreeks vijf uur werden de stands gesloten, 's Avonds moest de zaal immers weer in orde zijn voor een andere culturele presentatie: een optreden van de To neelgroep Ouwerkerk met het blijspel „Lucy's Baby". De tonelisten onder regie van Rinus Pankow traden dit keer voor het voetlicht met een ontspannend stuk pretentieloze hu mor. Dit in tegenstelling tot hun. voorlaatste optreden begin dit jaar toen met een eigentijds blijspel het publiek een spiegeltje werd voorge houden. Verrassende elementen „Lucy's Baby" bevatte enkele ver rassende elementen, zoals de monolo gen van hoofdrolspeelster Ria van Wijngaarden rechtstreeks tot de zaal gericht. Wie er de moeite voor nam ze tot zich door te laten dringen, zal er aardige filosofietjes in hebben ge hoord. Verder verdiende de tot in de details verzorgde toneelaankleding een kompliment, evenals de opmer kelijke outfit van de spelers, die en kele markante types op de planken zetten. Wellicht had - vooral in het tweede gedeelte - hier en daar het rode pot lood wat in de tekst kunnen schrap pen. Ongetwijfeld had dit het tempo in het stuk ten goede kunnen komen. Naast Ria van Wijngaarden, die respekt verdiende voor spel en tekst- beheersing, werd dit blijspel op de planken gezet door: Jo Hage, Tanny Stoutjesdijk, Joke van Stuyvenberg, Dies Lemdom en Ali Pankow. Alle medewerkers mochten na af loop uit handen van voorzitster me vrouw H. M. Cool een zoete attentie voor hun inzet in ontvangst nemen. De avond werd besloten met bal na, hetgeen sommigen wellicht zal heb ben belet zondagochtend weer tijdig te kunnen aantreden voor het laatste onderdeel van dit culturele weekend: een puzzelwandeltocht door Ouwer kerks dreven. Toch waren er velen, die om half twaalf aan de start ver schenen en vrijwel allen kozen zij voor de grote tocht van ruim twee uur. Opdrachten De wandeling vergde denkwerk, een heldere blik en hier en daar wat kennis van Ouwerkerkse historie. Zo kon men bij de eerste opdracht reeds in moeilijkheden komen: „Verlaat het dorp in westelijke richting". Als je niet weet waar het zonnetje onder gaat, wordt zo'n opdracht immers al heel moeilijk. Eenmaal goed op weg, werd er echter veel plezier beleefd aan deze puzzelwandeltocht, die zui ver bedoeld was als ontspanning en waarin derhalve het wedstrijdele ment ontbrak. Dat de Culturele Vereniging dertig jaar bestaat, is aan Ouwerkerk dit weekend in elk geval niet onopge merkt voorbij gegaan. door DOROTHY EDEN der," zei ze grimmig. „En daarginds in het donker slaat op dit ogenblijk zijn zoon op de vlucht. Net zoals zijn vader op de vlucht sloeg. Al die jaren heb ik hem die misplaatste liefde ge schonken. Ik had toch kunnen weten dat hij helemaal zijn vader was. Het heeft lang geduurd voor ik besefte dat er niets te redden viel. Ik vond het niet zo erg dat hij zich in de nesten had gewerkt voor een meisje. Dat is alleen maar menselijk. En ik wilde niet geloven dat er iets huive ringwekkends was in dat verdrinken van die ellendige kerel. Een ongeluk kig toeval, dacht ik. Maar toen kreeg je die geschiedenis met dat Brady- kind, dat een ander was dan ze mij hadden verteld. En die griezelige ont dekking van mevrouw Lamb. Dat kinderschoentje. Op een gegeven ogenblik moet men de feiten onder de ogen zien. Je zet geen geld op een paard met een zwak hart. Dat moet worden afgemaakt." Ze keek op met haar onverschrok ken doordringende blik. „En? Wat staan jullie me allebei aan te staren? Als je het wilt weten, ik heb deze japon aangetrokken en ik ben hier gaan zitten om me in te beel den dat dat bal nooit heeft plaatsge had, dat Michael O'Neill nooit een voet in dit huis heeft gezet, dat Haar lippen begonnen te trillen. „Verdomme, hou toch op met dat gestaar! Als je het dan wilt weten, het was het allemaal waard. De he mel sta me bij, maar ik zou het weer doen. Zelfs die afschuwelijke vier maanden in Brighton in het gezel schap van je engelachtige moeder, die zich met een koekoeksjong liet opschepen." (wordt vervolgd) Uitgever: BV, Drukkerij v/h Lakenman Ocht- man te Zierikzee. Direktie: D. L. van 't Leven. Chef-redaktie: M. Kaat. Advertenties en bezorging: J. van Loon. Kantoor: Jannewekken 11, Zierikzee; postbus 1, 4300 AA Zierikzee; telefoon: 01110-6551. Woonhuisaansluitingen: Advertenties en bezorging na 18.30 uur 01119-1660. Redaktie (na 17.30 uur): 01110-6719. 01110-4669, 01110-5396. Fotograat (na 17.30 uur): 01110-3568. Abonnementen: Per 3 maanden (bij vooruitbetaling) f 38,70; per jaar f 147,80; losse nummers 1 0,75. De abonnementsprijzen zijn inclu sief 5% B.T.W. Verschijnt maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Advertentietarieven: 49 cent per mm; „succesjes" (t/m 4 regels) f 6,04. Kontrakttarieven op aanvraag. De advertentieprijzen zijn exclusief 5% B.T.W.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 3