Bruse gemeenteraad akkoord met verlenging Werkloosheidsprojekt Meerderheid Raad Bruinisse kiest voor meer parkeerruimte Flitsende modepresentatie in discobar „De Steeg" Zierikzee Noopdwi-iü: drukkirij „Laat sociaal-zwakkeren niet in de steek" Kommissie financiën Zierikzee Wel fout, geen bekeuring Bezwaarschriften gegrond verklaard ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 1 oktober 1981 Nr. 23601 3 BRUINISSE - De gemeenteraad van Bruinisse ging donderdagavond met algemene stemmen akkoord met de voortzetting van het Werkloosheidsprojekt Schouwen-Duiveland en Sint-Philipsland. Wethouder M. J. van der Velde van sociale zaken deed voorafgaand aan dit besluit een dringende beroep op de raad toch vooral de sociaal zwakkeren in deze regio niet in de steek te la ten. „Mensen zonder baan staan 's ochtends op met een uitzichtloze toekomst. Juist voor deze mensen is dit pro- jekt in het leven geroepen", aldus de wethouder. Zijn fraktiegenoot de heer M. Hou- kamp gaf er op zijn eigen wijze blijk van zich goed over deze materie te hebben laten inlichten door middel van een telefonisch onderhoud met de heer M. Hohman projektleider van het Werkloosheidsprojekt. Wethouder Van der Velde ging, na de uitgebreide toelichting van zijn fraktiegenoot, nog wat nader in op het feit, dat tijdens de onlangs gehou den Stuurgroep Vergadering de verte genwoordiger van het bureau Zee land van het Ministerie van Sociale Zaken had laten weten, dat de begro ting voor 1985 in de huidige vorm niet werd goedgekeurd. Bezwaar bestond er van de zijde van het ministerie ten aanzien van de urenverdeling van de projektleider. Op dit punt zal de be groting bijgesteld dienen te worden. De gemeenteraad ging akkoord met de voortzetting van het regionaal werkloosheidsprojekt hetgeen een bijdrage van 1,89 per inwoner zal vergen. Indien de gemeente Sint Phi- lipsland mocht afhaken, zal die ge meentelijke bijdrage echter stijgen tot 2,06 per inwoner, zo liet wethou der Van der Velde weten. Eigen plannetje In het voornemen de V.V.V. en de Culturele Stichting Bruinisse onder één dak te krijgen, lijkt weer wat vordering te zijn gemaakt. De raad werd aanvankelijk voorgesteld een plankrediet van 2.000,— beschik baar te stellen. C.D.A.-raadslid de heer J. S. Wiebrens was echter wat verder gegaan en had op eigen initia tief maar reeds een ontwerp-bouwte- kening gemaakt, waar de leden van de overige frakties enthousiast op reageerden. De heer A. Slingerland (SGP) miste er echter alleen een ar chiefruimte voor de V.V.V. in en drong erop aan daar toch aandacht aan te schenken. De raad ging ermee ak koord dat het plan-Wiebrens nader door de Technische Dienst zal worden uitgewerkt. ,,U verbindt zich nu nog tot niets", vulde raadsvoorzitter bur gemeester T. C. Hekman aan: „het gaat er nu alleen om dat dit plan na der wordt uitgewerkt". Bij de behandeling van de ingeko men stukken vestigde de heer C. van Liere (Algemeen Belang) de aan dacht op eerdere pogingen van het gemeentebestuur ook het Aquadelta- terrein en de bijbehorende uitritten bij de bebouwde-komgrenzen onder te brengen. De voorzitter beaamde dat en acht te het zinnig deze opmerking van de heer Van Liere als huiswerk voor het kollege mee te nemen. De heer G. E. Houtekamer (SGP) had enige t wij fels ten aanzien van de voorstellen tot hernieuwde vaststelling van de be bouwde kom-grenzen in Bruinisse en hij vestigde de nadruk op de gevol gen, die dat kan hebben voor het lo kaal agrarische verkeer en voor de bepalingen ten aanzien van de Jacht wet. Wat betreft het lokaal agrarisch verkeer zag de voorzitter minder pro blemen, omdat er naar zijn mening binnen het betreffende gebied geen agrarische bedrijven zijn gelegen. „Oud gebouw" Naar aanleiding van de begroting voor 1985 van de Intergemeentelijke Sociale Dienst informeerde de heer Houkamp naar de financiële gevol gen voor het onderhoud van het I.S.D.-pand aan de Oude Haven te Zierikzee. Hij memoreerde, dat het gaat om een oud gebouw en dat „on langs het plafond naar beneden is ge komen". Hij vreesde, dat de reserve ringen voor onderhoud in de toekomst nogal eens in de papieren kunnen lopen. Verder verwees Hou kamp ook naar de te verwachten toe name aan R.W.W.-uitkeringen. Wethouder Van der Velde was van mening, dat over de aankoop van het monumentale pand aan de Oude Ha ven te Zierikzee destijds was beslo ten door de deelnemende gemeenten en dat die aankoop derhalve nu niet meer kon worden teruggedraaid. ZIERIKZEE - In het stadhuis houdt de kommissie financiën van de ge meente Zierikzee woensdag 10 okto ber een vergadering. Op de agenda staat de tarieven onroerend-goedbe- lasting, tarieven havengelden en overige tarieven 1985 en het meerja- renperspektief '85 t/m '88 en de beste dingsplannen 1985,1986,1987 en 1988. De vergadering begint om 20.00 uur. Advertentie Hij vond, dat de gebreken van een monumentaal pand, dat destijds op 400.000,— werd getaxeerd, maar voor 200.000,— kon worden aange kocht, geaksepteerd dienen te wor den. Het kweken van een behoorlijke reserve voor onderhoud achtte hij een zinnige zaak en hij pleitte dan ook bij de raad de begroting voor 1985 goed te keuren, hetgeen de raad ook deed. Met de stemmen van de S.G.P.- fraktie tegen, besloot de raad eman cipatiewerk onder te brengen bij de procedure- en subsidieverqrdening van het sociaalkultureel werk. Dit werd gedaan om eventueel in de toe komst gebruik te kunnen maken van de Rijksbijdrageregeling emancipa tie aktiviteiten. Verder besloot de raad tot aankoop van de opstallen aan de Oudestraat en de Deestraat van Graanhandel D. van Tuijl voor een bedrag van 265.000,—. Voor de invulling van de hier vrijkomende ruimte denkt het Verschrikkelijk duur kopje koffie BRUINISSE - De gemeentewerk lieden in Bruinisse krijgen met in gang van 1 januari dit jaar een ver goeding wegens koffiegeld van f 240,per jaar. Gelijke monniken, gelijke kappen", vond het kollege van b. en w. en kwam met dit voor stel in de gemeenteraadsvergadering donderdagavond. Ook het sekreta- riepersoneel kan namelijk de koffie gratis nuttigen. De gemeentewerk lieden drinken op werkdagen van half tien tot tien uur en van half drie tot drie uur thuis koffie (of thee), maar ontvangen daarvoor tot nu toe geen financiële vergoeding. De raad was het met het kollege eens, dat daar verandering in ge bracht dient te worden en stemde in met een koffiegeldtoelage van f 20,— per maand. De heer Meeuwsen (CDA) stemde tegen nadat hij had vernomen, dat de kopjes koffie in ,,de tijd van de baasworden genuttigd. Hij vond het op die manier een verschrikke lijk duur kopje koffie" worden en was van mening, dat er veertig uur gewerkt dient te worden als er in de C.A.O. ook over veertig uur wordt gesproken. Een breed exposé van wethouder M. J. van der Velde over de ijver van zowel de mensen in binnen- als buitendienst kon de heer Meeuwsen niet op andere gedachten brengen en hij stemde tegen het ver strekken van koffiegeld. gemeentebestuur aan woonbebou wing. Gekoppeld aan dit besluit, was het voorstel aan Graanhandel D. van Tuijl een kavel bouwgrond op het be drijfsterrein te verkopen voor 129.189,40 inklusief b.t.w. Verlaging grondprijs De raad ging verder akkoord met een verlaging van de grondprijs voor het bedrijfsterrein, die in Bruinisse - in vergelijking met andere gemeen ten in de regio - aan de hoge kant wordt geacht. Besloten werd de prijs per m2 te verlagen tot 45,— exkl. b.t.w. De raad kon meegaan met de voor stellen van b. en w. enkele kredieten beschikbaar te stellen voor het opstellen van diverse plannen. Aan vankelijk stuitte het voorstel een plankrediet van 2.400,— beschik baar te stellen voor aanpassing omge ving „'t Veerhuis" en Deestraat bij al le frakties op verzet, maar na enige toelichting van de voorzitter en wet houder Van der Velde, kon de raad ook daarmee instemmen. Het bleek om een „ladenplan" te gaan. Het kollege erkende, dat voor de uitwerking voorlopig wel geen geld zal zijn, maar je weet nooit mocht het geld onverwacht toch be schikbaar komen, dan ligt het plan netje in elk geval gereed en kan di- rekt met de uitvoering worden begonnen. „Bovendien", vond de voorzitter: „biedt Bruinisse vanaf de haven nou niet bepaald een mooie en- trée en het zou prettig zijn als daar in de toekomst toch ook iets aan gedaan zou worden." De raad besloot verder een krediet beschikbaar te stellen ten behoeve van het herstel van de vloerkonstruk- tie van peuterspeelzaal „De Kru- kels". De heer A. J. Bal informeerde of de peuterspeelzaal zelf ook een steentje moest bijdragen in deze kosten en verwees naar het feit dat deze groepering immers ook al 2.500,— subsidie ontvangt. Wethouder H. Schot liet weten, dat in verband met de peuterspeelzaal- subsidie de gemeente een bijdrage ontvangt van het ministerie van W.V.C. Hij deelde mede, dat het onder houd van het gebouw voor rekening van de gemeente komt, maar dat de rest: schoonhouden, aankoop speel goed en salariëring leidsters alle maal door de ouders wordt verzorgd. De voorzitter vulde aan, dat die ou derbijdrage vrij hoog is, dat de finan ciële positie van de peuterspeelzaal vrij krap is en dat diverse aktivitei ten ter ondersteuning van de kas op touw worden gezet. „Daar zijn moeders voor" De heer Houkamp vond het jam mer, dat het rijk ten aanzien van de peuterspeelzalen niet wat voortva render optreedt. Hij dacht aan een werkgelegenheidsplan voor kleuter leidster, die voor de peuterspeelzalen ingezet zouden kunnen worden. Wet houder Schot, vaker getuigend voor stander te zijn de kinderen wat lan- gerbij de moeder te zien, antwoordde dan ook: „Ach daar zijn toch moeders voor". De heer T. Kriger kreeg van de raad toestemming één uur per week het lokaaltje van de kleuterschool aan de Dreef te huren ten behoeve van zijn strip-op-theek. Bij de rondvraag verwees Hou kamp naar een reaktie van de CDA- fraktie in Zierikzee naar aanleiding van uitspraken van gedeputeerde Barbé betreffende de reduktie tolhef fing Zeelandbrug. De voorzitter liet weten, dat de regio-bestuurders voor een bespreking daarover op donder dag 4 oktober zijn uitgenodigd bij het provinciaal bestuur. Verder kreeg Houkamp desge vraagd te horen, dat er over de bouw van een opslagruimte op het terrein in de Margrietstraat, inmiddels over eenstemming is bereikt tussen de heer Padmos en de bewoners: er zal ter afscheiding een coniferenhaag worden neergezet. Verder informeerde Houkamp naar de mogelijkheid voor de bewoners schuurtjes of broeikasjes te plaatsen. Wethouder Van der Velde liet weten, dat schuurtjes tot een maximale af meting van 10 m2 gebouwd mogen worden. Er moet wel een uniforme kleur worden gebruikt en het plaat sen van broeikasjes wilde de wethou der in welwillende overweging nemen. Tante Pos niet zo vlo,t OUWERKERK - Diny Totté-De Vrieze in de Burgmeester Ro- meijnstraat 1 te Ouwerkerk keek vrijdagochtend wat verbaasd op toen zij bij de post een onder- trouwkaart vond van Tom van Stuyvenberg en Joke Wielaard. Op zich was de uitnodiging voor de huwelijksreceptie in Auberge ,,La Butte" in Ouwerkerk mis schien niet zo vreemd, ware het niet dat Tom en Joke van Stuy venberg reeds zes-en-half jaar zijn getrouwd en sinds januari dit jaar de trotse ouders zijn van dochter Rosanne. Hun huwelijk werd vol trokken op 12 mei 1978; de onder- trouwkaart was wel wat lang onderweg geweest. ,,Er zat geen postzegel op", konstateerde Diny Totté lakoniek:misschien is dat de oorzaak". .Tante Posmag in dit geval dan niet zo vlot zijn ge weest, rancuneus was ze in geen geval. De ondertrouwkaart werd immers, zij het zesenhalf jaar te laat, zonder strafport bezorgd. SEROOSKERKE - In de vroege zondagmorgen konstateerde de rijkspolitie een illegaal kampeerder in de Schelphoek. Tegen deze over treding zou dan ook proces-verbaal wórden opgemaakt. Daartoe werd de illegale rekreant gewekt, maar toen hij naar buiten kwam bleken de pro blemen veel groter dan alleen maar de genoemde overtreding. Want wie schets de verbazing van D. L. uit Diest (België) toen hij konstateerde dat zijn boot, ter waar de van 20.000,- verdwenen was. Om dat de ellende door deze diefstal al groot genoeg was, besloten de diena ren van Hermandad maar af te zien van het voorgenomen proces-verbaal. Van de verdwenen boot ontbreekt overigens ieder spoor. ARNHEM - De Provinciale Gelder se Energie Maatschappij (PGEM) heeft een overeenkomst gesloten met de firma Ventilex Reclycling in Heer- de voor samenwerking op het gebied van vuilverwerking en het nuttig aanwenden van bij verbranding van vuil vrijkomende energie. BRUINISSE - De meerderheid van de Bruse gemeente raad vindt, dat op de kavel op de hoek Noorddijk Kerkstraat parkeerplaatsen gekreëerd moeten worden in plaats van woningen, zoals in het ontwerp- bestemmingsplan Bruinisse Kom staat aangegeven. De meerderheid van de raad (zes leden) schaarde zich daar mee achter het standpunt van raadsvoorzitter burge meester T. C. Hekman, terwijl vijf raadsleden zich voor de door de beide wethouders verkozen woonbebouwing uitspraken. Formeel ging het donderdagavond tijdens de openbare raadsvergade ring nog niet om een uitspraak ten aanzien van de invulling van dit on derdeeltje in het bestemmingsplan, maar om een standpunt ten aanzien van een aantal ingediende bzwaar- schriften. Om echter alle verwarring te voorkomen, gaf wethouder M. J. van der Velde voorafgaand aan de stemming aan: „Als je voor het meer- derheidsvoorstel stemt, kies je voor woningbouw; stem je tegen dan kies je voor parkeerplaatsen". De raad had overigens een uitge breide diskussie nodig alvorens tot een definitieve uitspraak in. deze zaak te komen. Bezwaarschriften te gen de bestemming-woonbebouwing op de kavel hoek Noorddijk Kerk straat werden ingediend door de Christelijke Woningbouwvereniging Schouwen-Duiveland en door parti- kulieren en een groepje ondernemers, die graag ten behoeve van hun bedrijf de parkeergelegenheid wat zagen uit gebreid. Enige mogelijkheid De raadsvoorzitter bleek met de be zwaarden van mening, dat deze kavel de enige mogelijkheid is om in de ter plaatse heersende parkeerbehoefte. die door de nieuwbouw van wonin gen is toegenomen, nog te voorzien. Bij bebouwing van de kavel zou dit probleem niet meer opgelost kunnen worden. De beide wethouders M. J. van der Velde en H. Schot waren van mening, dat deze kavel voor woonbebouwing gebruikt dient te worden, omdat de gemeente deze kavel met het oog op die bestemming en met een daarop afgestemde koopsom had aange kocht. Het bestemmen en inrichting van deze kavel zou naar hun mening leiden tot kapitaalvernietiging. Vooral die laatse term bleek de raad enigszins te intimideren en gaf bij C.D.A.-raadslid J. S. Wiebrens aanleiding tè pleiten voor een tussen voorstel, dat aanvankelijk de steun van -het Algemeen Belang leek te kunnen krijgen. Overigens zonder de steun van zijn fraktiegenoot N. Meeuwsen, stelde de heer Wiebrens voor de betreffende grond dan maar voorlopig te koop aan te bieden en na een bepaalde tijdslimiet als de grond onverkocht zou blijven, te besluiten tot de aanleg van een parkeerruimte. Van een dergelijk tussenvoorstel kon echter geen sprake zijn daar tijdens deze vergadering niet over de uitein delijke invulling een besluit geno men diende te worden maar over het Door vijf ondernemers ZIERIKZEE - Neem flitsende kleding- en schoenen, een stralende make-up, een vakkundig kapper, een bloem rijk versierd plankier, een stel gemotiveerde swingende modellen en een vlot babbelende lady-speaker en....je hebt een prima modeshow. En zo gebeurde het vrijdaga vond ook in disco-bar „De Steeg" in Zierikzee, waar het zeer talrijk, overwegend jeudig publiek een gevariëerde modepresentatie kreeg voorgeschoteld. en golven in de eigen haarkleur om wat meer volume in het eigen haar aan te brengen. Jongste dressman Jeroen ver scheen bijvoorbeeld ten tonele met zo'n fill-in haarstuk in de eigen haar kleur, maar werd in een mum van tijd weer veranderd in een grandioze discoboy met koperkleurige krullen. Dat de mode wijd en gemakkelijk De show werd gebracht door vijf stedelijke bedrijven, te weten: „De Blauwe Winkel", „Bata Schoenen", Parfumerie „De Drie Zwaantjes", Kapsalon „Pandora" en Bloemsier- kunst Romijn. De spontane en deskundige toelich ting van lady-speaker Hanneke Ver- weij en de vokale en visuele mogelijkheden van discobar „De Steeg" droegen uiteraard ook bij aan het welgeslagen van deze show. Elly, Jeroen, Barbara, Annelies, René en Valentina konden de vergelijking met professionele mannequins en dresmen best doorstaan. Zonder gêne betraden ze het plankier en showden met elan hun vrienden en vriendin nen in „De Steeg' hoe hun mode er dit winterseizoen zal uitzien. Primeur Het ging, zoals gezegd, niet alleen om de kleding en de schoenen. Aan dacht verdiende zeker ook de stralen de make-up der modellen verzorgd door Yvonne Mook van Parfumerie „De drie zwaantjes". Hun kapels vormden tijdens deze presentatie ook een verhaal apart. „Fill-in hair is een primeur voor Schouwen-Duiveland", aldus kapper Ron Kotoun, die een maand geleden de introduktie van dit haarstukken-verhaal op de beurs meemaakte. Wat is er zo nieuw aan haarstukjes? Een heleboel, zo bleek uit Rons toelichting en demonstaties. Fill-in hair betekent variatie moge lijkheden met snel in te brengen fan- tasielokken. maar ook met krullen is het komend seizoen, zal iedereen inmiddels wel weten. Vrijdagavond bleek dat wederom. Het ruitmotief ook in pantalons is een must en de zeven-achtste lengte vormt een top per. Tweed grijs mag ook deze winter. Barbara toonde daarin een leuke wij de blazer gekombineerd met een klassieke blouse hetgeen een chic ef- fekt gaf. Blazers Annelies verraste in een Japans pak met grote blazer en wijde broek. Ze droeg er een hele mooi angora trui met loss coll op. „Ook de jongens moeten deze winter allemaal aan een blazer geloven", liet Hanneke Verweij weten. René toonde, dat je er heel puik mee uit kunt zien. een nieuwe kleur deze winter heet „taupe": een kombinatie tussen le verkleurig en licht bruin. Het spij kerpak handhaaft zich in elk modebeeld en ook dit kledingstuk maakte dus deel uit van de show. Strakke spijkerbroeken en ruime truien mogen ook nog steeds deze winter, maar wie eens wat ander zoekt kan wellicht een keurs maken in een spijkerbroek met bandplooien en steekzakken. Een overhemd met ruit motief en een grof gebreide trui maken de kombinatie kompleet. Min der ruimte, maar veel elegance biedt de verlengde kokerrok, die dit sei zoen ook in de kollektie thuishoort en heel grappig bleek ook een rok met taillestuk en galgen. Verhoogd Wat de schoenmodc betreft, kan men er nu echt niet meer omheen, dat de hakken lager moeten. Lekkere platte schoenen of kleine laarsjes zijn helemaal in. De jongens mogen zich tooien in fraaie klassieke schoe nen, maar ook in stoere stappers en de hoge sportschoen hoort er ook ab soluut bij deze winter. De show in „De Steeg" kreeg een futuristisch slot: Mannequins en dressman verschenen in plastiek ten tonele, maar onder dat dunnen laagje waren ze allemaal in leer in fraaie kleuren. Een waardig slot voor een boeiende modepresentatie. wel of niet gegrond verklaren van de bezwaarschriften. Vurig pleidooi Een vurig pleidooi voor de aanleg van parkeerruimte met name ten gunste van bakker Jumelet, kwam verder van de zijde der S.G.P.-fraktie. Zo liet de heer L. J. van den Bos we ten, dat Bakker Jumelet in 1977 al parkeerplaatsen werden beloofd. Wethouder Van der Velde wierp dit van zich, omdat niet een kollege hoeft te beloven, maar de toenmalige raad de beslissingen nam en hij daar niet de verantwoording voor kon dragen. De burgemeester kwam daarop met een wat gedetailleerdere toelichting hoe een en ander destijds wellicht ten onrechte als een belofte op parkeer ruimte opgevat kon worden. De wethouder van middenstands zaken de heer Schot bleek bovendien zijn twijfels te hebben over het nut voor de middenstand van de aanleg van parkeerplaatsen op genoemd ka vel, omdat die plaatsen naar zijn me ning, direkt door bewoners van de Beursstraat en de Singel ingenomen zouden worden. Dr. W. F. M. Vonk (A.B.) was van mening, dat wellicht wat te zwaar werd getild aan genoemde term „ka pitaalvernietiging" en informeerde op dit punt wat verder. Uit de toelich ting van de voorzitter bleek toen, dat de grond in deze saneringsbuurt wel iswaar met het oog op de bestemming woonbebouwing werd aange kocht, maar dat op deze vervings- kosten uit rijkskas tachtig procent werd terug ontvangen. Voor de meer derheid van de raad was het toen niet moeilijk meer voor de parkeerplaat sen op de kavel Noorddijk Kerkstraat te kizen, want daar draai de het toch uiteindelijk om. Leegstaan De heer A. J. Bal (lijst yan der Vel de) zag de noodzaak van parkeer ruimte niet zo in en wees op eerdere ervaringen, dat parkeerruimte leeg bleef staan, omdat de mensen toch voor hun woning willen parkeren. Samen met zijn fraktiegenoot M. Houkamp stemde hij voor het meer- derheidsvoorstel van het kollege, dus voor het ongegrond verklaren van ge noemde bezwaarsachriften. Verder kregen de beide wethouders steun van C.D.A.-raadslid Meeuwsen, maar die vijf stemmen bleken niet vol doende, want de drie leden van de S.G.P.-fraktie, de twee leden van het Algemeen Belang en C.D.A.-raadslid Wiebrens verklaarden de bezwaar schriften gegrond en daarmee waren ze in de meerderheid. Annelies in wijde zeven-achtste pan talon met lekkere warme trui. René met bandplooi spijkerbroek, geruit overhemd, arof gebreide trui en de gemakkelijke hoge sportschoenen. Jongste dressman Jeroen showde on der meer een strakke spijkerbroek met wijde trui in streepmotief. De stoere stappers maakten de kombi natie kompleet. Elly verscheen in een fraai pak op het plankier. Een kombinatie van chocolade-met roomkleur. De mooie laarsjes pasten er bijzonder goed bij. Uitgever: B.V. Drukkerij v/h Lakenman Ocht- man Ie Zierikzee. Direktie: D. L. van 't Leven. Chef-redaktie: M. Kaat. Advertenties en bezorging: J. van Loon. Kantoor: Jannewekken 11, Zierikzee; postbus 1, 4300 AA Zierikzee; telefoon: 01110-6551. Woonhuisaansluitingen: Advertenties en bezorging na 18.30 uur 01119-1660. Redaktie (na 17.30 uur): 01110-6719, 01110-4669. 01110-5396. Fotograaf (na 17.30 uur): 01110-3568. Abonnementen: Per 3 maanden (bij vooruitbetaling) f 38.70; per jaar f 147,80; losse nummers f 0,75. De abonnementsprijzen zijn inclu sief 5% B.T.W. Verschijnt maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Advertentietarieven: 49 cent per mm; „succesjes" (t7m 4 regels) 1 6.04. Kontrakttarieven op aanvraag. De advertentieprijzen zijn exclusief 5% B.T.W. voor zakelijk en privé drukwerk smidsweg noordwelle tel 01116-2459

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 3