heeft H" 19J4 -1984 Plectra vol van lampen ANTENNE INSTALLATIES SAMAN SAMAN GLANS AAN JE LIJN- Agrarische cursussen in Zeeland Gemeente Middenschouwen HINDERWET MBWediBfeBpwa»1 NIEUWE BOEKEN het GEsdiEnkEnhui5 ZIT GJ^tqeN GEEFT GRONDONTSMETTING Loonbedrijf Goudzwaard Zonnemaire DEUREN DEURKOZIJNEN nooit meer verven! II SMILLEGANGE 10 Dlrekteur voor de landbouw on voedsel voorziening In de provincie Zeeland Het komend winterseizoen zullen bij voldoende belangstel ling o.a. weer de volgende cursussen worden gegeven: Booglassen (voor beginners en gevorderden) Houtbewerking (voor beginners en gevorderden) Steen- en cementwerk Motorengebruik Trekkeronderhoud Bloemschikken Machinaal melken Klauwverzorging rundvee Beoordeling, toiletteren en voorbrengen van paarden/pony's Paardengebruik Hoefverzorging paard/pony Bijenteelt (voor beginners en gevorderden). De kosten variëren van f 55,— tot f 400,—. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij: het Provinciaal Overleg Orgaan cursusonderwijs in de land- en tuinbouw (P.O.O.C.), voorheen Commissie Agrarisch Vakonderwijs in Zeeland. Adres: Landbouwcentrum, Westsingel 58, 4461 DM Goes t.a.v. J. Moggré, agrarisch cursuscoördi nator, tel. 01100-16440 Groene School, Biezelingseweg 10, 4421 PM Kapelle, tel. 01102-1812. Hier kunt u zich ook aanmelden. Op beide adressen kunt u ook het gratis cursusprogramma boekje 1984-1985 aanvragen. /^WW\AAA/\AAAAAAAAAAAAA/V BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Middenschouwen ma ken bekend, dat van 14 tot 29 september 1984 ter gemeen tesecretarie te Scharendijke, op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur alsmede gedurende die periode op maandagavond van 18.30 uur tot 21.30 uur (na telefonische afspraak) ter inzage liggen de ontwerp-beschikkingen op de verzoeken van: - de heer M. van Oeveren, wonende Platteweg 29 te Scharendijke voor het oprichten en in werking heb ben van een broodjes winkel met frituur in het pand Dorpsstraat 1 te Scharendijke; - de heer G. Hartman, wonende Dorpsstraat 12 te Scharendijke voor het oprichten en in werking heb ben van een cafetaria annex café-restaurant in het pand Dorpsstraat 14-16 te Scharendijke. Na deze termijn van terinzagelegging tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld te gen de beschikkingen op de aanvragen liggen de stuk ken ook ter inzage op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur. Op verzoek wordt een mondelinge toelichting gegeven. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te ver lenen. Daaraan zullen beperkende voorschriften worden verbonden, waardoor gevaar, schade en hinder voor de omgeving wordt voorkomen, in ieder geval zoveel moge lijk beperkt. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen te gen de ontwerp-beschikkingen bezwaren worden inge diend door: - de aanvragers; - degenen die tegen de aanvragen (om vergunning) be zwaren hebben ingediend; - een ieder die aantoont dat hij rederlijkerwijs niet in staat is geweest tegen de aanvraag om vergunning be zwaren in te dienen. De bezwaarschriften moeten worden ingediend bij en gericht aan ons college. Iemand die een bezwaarschrift indient kan ons vragen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Dit moet tegelijkertijd met het indienen van een bezwaar schrift schriftelijk worden gevraagd. Beroep tegen de op de verzoeken te nemen besluiten kan later, behalve door de aanvragers en adviseurs, slechts worden ingesteld door degenen die binnen de gestelde termijn bezwaren hebben ingediend tegen de aanvraag om vergunning en de ontwerp-beschikking, tenzij wordt aangetoond dat zij rederlijkerwijs niet in staat zijn ge weest (tijdig) bezwaren in te dienen. Burgemeester en wethouders van Middenschouwen, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, F. KUIJPER Scharendijke, 11 september 1984 Groente- en Fruitmarkt ZIERIKZEE - RENESSE Let op onze weekendreklame! 2 kilo James Grievevoor 1,95 1 zoete Spaanse meloenvoor 1,45 1 kilo zoete Rosaki druivenvoor 1,95 5 kilo aardappelsvoor 1,75 1 bakje witte champignonsvoor 1,75 1 zakje gesneden malse snijbonenvoor 0,95 Ook zijn wij uw adres voor fruitbakken! Wij hebben ze al vanaf 6,50 Verder hebben wij voor u: kiwi's, mango's, advocado's, aardbeien, aal bessen, bramen, bosbessen, spercie- boontjes, spinazie, sla, bloemkool, andijvie, komkommers, postelijn, witte kool, rode kool, groene kool, ijsbergsla, bos wortels, rabarber, Chi nese kool. Ja te veel om op te noemen, komt u even langs en kijk en verge lijk onze prijzen en kwaliteit! Groente- en Fruitmarkt ZIERIKZEE - RENESSE Hoek Nieuwe Bogerdstraat- St. Domusstraat - Zierikzee Telefoon 01110-3296 Korte Reke 6 - Renesse Telefoon 01116-1206 Electra viert in de winkels in Goes en Zierikzee dit jaar het vijftig jarig bestaan. Een halve eeuw van gaskousjes tot hypermoderne verlichting anno 1984. De verlichtingsartikelen worden verkocht vanuit de winkels in Zierikzee op de Dam 23 en in Goes in de Lange Vorststraat 89. Beide winkels zitten daar op een hoek. Electra is gespecialiseerd in armaturen. Wie de zaak nu binnenkomt vindt nog wel een toonbank waaraan men wordt geholpen, maar tevens een winkel „vol van lampen". Iets van de oude stijl bleef. Het publiek is zelfs voor moderne interieurs altijd naar klassiek vormgegeven lampen blijven vragen. Nu zijn er tal van moderne armaturen voor SL en PL lampen, maar toch ook nog steeds olielampen waarin allerlei oude materialen zijn verwerkt. In de meeste gevallen gaat het dan wel om lampen die gewoon op het elektriciteitsnet worden aangesloten. Wat door de jaren heen bleef is de adviesfunktie van een zaak als die van Electra. Door de aard van de produkten is Electra ook leverancier van adviezen. Bij de aankoop van een lamp hebben veel mensen dat toch nodig. De wijze van montage en dergelijke, dat houdt de sfeer van de verlichtingszaak toch altijd betrokken bij een stukje bediening, wat in veel andere branches in die vijftig jaar verdween. Lampen, bij Electra gekocht, kunnen eventueel gratis opgehangen en aangesloten worden. Ook kunnen eventueel andere werkzaamheden tegen een minimale vergoeding worden uitgevoerd. Goes: Electra, D. P. Leupen, Lange Vorststraat 89, 01100-16070 Zierikzee: Electra, D. P. Leupen, Dam 23, 01110-2119 iKK»eewooeooo«»oo»»Dow Voor radio televisie Ook reparatie Rotterdam, tel. (ook na 18 uur) 010-555474 iaeooeooooaeooooeosooeeosoj 24,90 Hubrecht Duijker - Kijk op wijn Eén kleurrijke gids voor Europa's beste wijnen en wijngaarden. Met 300 foto's. 3e dr. H. Matze - Het grote inmaakboek 38,50 Het grote inmaakboek komt geheel tegemoet aan de trend van de laatste jaren om op Oma's huis-, tuin- en keukenmanier weer zelf jam, geleien, zoetzuren, vruchten siropen te maken en allerlei heerlijkheden op olie, azijn of alcohol te zetten. M. Veldhijzen - Zieken thuis verzorgen 24,50 Practische gids voor het thuis verzorgen en verplegen van langdurig en chronisch zieken, bedlegerige en terminale patiënten. Martin Sklorz - Sport- en spelgids 9,90 Met beschrijvingen en afbeeldingen van diverse bekende en minder bekende sporten en spellen. Fritz Wöss - De vis begint aan de kop te stinken 29,90 *Een oorlogsroman die ver uitsteekt boven de vele met romantiek en sentiment geladen verhalen over de Tweede Wereldoorlog. (Het Vaderland) Chriet Titulaer - Wondere wereld 12,90 Nieuws op het gebied van wetenschap en techniek. 1000 Handige tuintips 19,95 Th. Schauer - Elseviers nieuwe plantengids 49,50 Beschrijving van meer dan 1500 plantensoorten die in Nederland, België en aangrenzende landen voorkomen. Met ruim 1000 afbeeldingen. Noordstraat 33-35 Haamstede - Telef. 01115-1331 Triumph Dorelle Cotton. Een nieuwe lingerieserie met een licht- corrigerend, maar vooral sportief karakter. Ademend bovendien, door de toepassing van o.a. katoen. Dat maakt Dorelle Cotton bijzonder prettig om te dragen. Prettig om in gezien te wordenwant de zijde achtige glans geeft je schoonheid een heel apart accent. Dorelle Cotton. Van Triumph. Kleuren: wit en crème, i Maten:CupA(70-80),BenC (70-85). prijs f 19.95, Slip, maten 36-44. prijs f 15,95. H.H. LAND- EN TUINBOUWERS Het is nu tijd voor Beleefd aanbevelend. Agrarisch mechanisatie bedrijf Telefoon 01112-1336 Hei domein voor de vrouw 5MIu CORSETTERIE LINGERIE DAM 21 - ZIERIKZEE Hoe verbruikt o1 uitgeleefd Uw deuren er ook uiteen, met barsten ot gaten, *i| worden voordelig weer mooi, bmnen één dag, door de PORT AS-kunststofommanteling in vele natuurgetrouwe houlmoheven en effen kleuren Passend bi| Uw interieur, naar wens als vlakke deur, sti|! of glasdeur. Sinds jaren 100 000-voudig toegepast PORTkS" wr, v Meer dan 450 PORTAS- Vek bedrijven In 10 Europese landen. Portas Vakbedrijf Innovatie Service 't Woud 9. BRIELLE Telefoon 01810-5253 of 01100-16907 PORTK5*

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 10