Badmintonklub Zierikzee houdt jaarlijks toernooi in sporthal Krayestein Sportvissers willen maatregelen tegen overlast plankzeilers Mevo klopt Ouwerkerk in uiterst matige vertoning NIEUWSBODE Team van Van der Ven naar eervolle nederlaag tegen eerste klasser Mevo: 4-5 7 Oogsttoernooi BC Dreischor Ruime triomf voor WIK: 3-0 Kleine zege voor Dreischor Onvolledig SKNWK naar nipte nederlaag Bert Oosterbosch leider Ronde van Nederland Veter anen- klubrekord Ad Bouwens Hengelwedstrijden HSV Oosterschelde Opening klubgebouw WIK Open Bridgewedstrijd voor paren Bridge-kursus op Avro-t.v. ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 23 augustus 1984 Nr. 23579 Aad. en Nelly Melieste werden het vorig jaar winnaar van de Wieringa-wissel- heker. Zij ontmoeten nu flink wat konkurrentie. ZIERIKZEE - Badmintonklub Zierikzee organiseert het komende week einde zaterdag 25 en zondag 26 augustus haar jaarlijkse badmintontoernooi. Deze dertiende editie wordt voor het eerst afgewerkt in sporthal Krayestein in Burgh-Haamstede. Voornaamste reden van deze verlegging van Zierikzee naar Burgh-Haamstede is het feit, dat de klub nu in staat is het hele toernooi in een weekeinde af te werken, terwijl daartoe in Zierikzee steeds twee week einden nodig waren. In sporthal Krayestein liggen twaalf banen ter beschik king. Met Danny Mol, Robin Hofland en Erwin van Hooydonk heeft de hoofd stedelijke vereniging sterke deelne mers. Bij de dames zijn de twee fina- listes van het vorig jaar, Brigitte van de Water en Tanja Tienpond ook nu weer de grootste favorieten. Zater dag wordt er in Krayestein gespeeld van negen uur 's morgens tot tien uur 's avonds, terwijl zondag van negen tot zes wordt gespeeld. De finales be ginnen op deze dag omstreeks één uur. In totaal moeten door de 160 deel nemers 290 partijen worden afge werkt in de klassen A2, B, C, D en X. Verheugend is het grote aantal leden van de organiserende vereniging, dat dit jaar van de partij is. In totaal strijden 24 BC Zierikzee-leden mee om de winst in de diverse klassen. Voor deze spelers en speelsters is een extra prijs te verdienen in de vorm van de Wieringa-trofee. Deze wissel beker is momenteel in het bezit van Aad en Nellie Melieste. In de X- klasse kunnen Marcel Melieste en Wietske van der Zande hoge ogen gooien en in de D-klasse behoren naast de wisselbekerhouders ook Ge rard Boekholt en Lydia Geels tot de favorieten voor een gooi naar de wis selbeker. Aderlating In de C-klasse zal het van de Zierik- zeese jeugd moeten komen. René Schimmelpennink, Sacha Vuijk en Remco Vuijk strijden hier vast en ze ker mee voor de hoogste klasserin gen. In de B-kategorie komt met na me -de Badmintonklub Terneuzen met enige geheide kanshebbers. In de A2-klasse is het ontbreken van de spelers en speelsters van de BC Carlton een gevoelige aderlating voor het toernooi. Doordat de meeste leden gepromoveerd zijn naar de Al- klasse mogen ze niet meer in het A2- gebeuren aantreden. Nu zijn het de spelers van Avanti uit Middelburg, die een hoofdrol zullen vertolken. DREISCHOR - Op vrijdag 7 sep tember organiseert Badmintonklub Dreischor haar jaarlijkse Oogsttoer nooi. Er wordt in sporthal Kray estein in Burgh-Haamstede gespeeld vanaf half acht 's avonds. Het toer nooi zal omstreeks half twaalf zijn afgelopen. Er zal tijdens het Oogsttoernooi worden gespeeld in vier kategorieën. De distrikts kompetitiespelers ko men in een afzonderlijk toernooi uit. Verder zijn er drie kategorieën voor rekreatiespelers en -speelsters. Over igens gaat het in alle kategorieën om dubbelspelen. Tot 30 augustus kan men zich aanmelden bij Aljo Klum- per, Hammenstraat 10, Zierikzee, te lefoon 01110-2109. ZIERIKZEE - De Nederlandse Vereniging van Sportvissersfederaties wil maatregelen tegen de overlast die plankzeilers (surfers) de sportvissers bezorgen. De NWS heeft daaroe een aantal voor stellen ingediend bij het zogenaamde breed overleg waterrekreatie van de Stichting Rekreatie, waarin de vereniging, watersportbonden en de overheden zitting hebben. De enquête, die onder 116 verenigingen, die lid zijn van de NWS, werd gehouden, toont aan dat op veel wateren van die verenigingen er nstige problemen met plankzeilers voorkomen. De zeilers leggen beslag op grote delen van de oevers, ze varen te dicht langs de vissers, varen door vislijnen en verstoren de rust. „Dit betekent in de praktijk, dat veel viswater in de zomer niet meer beschikbaar is voor de hengelsport", aldus de NWS. Zij tekent daarbij nog aan, dat veel hengelsportverenigingen jaar lijks veel geld moeten betalen voor de visrechten voor het betrokken water, terwijl de plankzeilers dat niet hoeven. De NWS erkent dat plamkzeilers „uiteraard recht hebben op een stuk wateren oever, maar dat het vrijheid-blijheid gedrag van de plankzeilers zo niet langer kan doorgaan". Kwetsbare viswateren De NWS heeft voorgesteld geen plankzeilers toe te laten op de speci aal voor de sportvisserij aangelegde plassen en de kleine kwetsbare vis wateren. Op andere wateren, waarvan de visrechten al tientallen jaren zijn verhuurd, zou plankzeilen kunnen worden toegestaan in overleg met de verenigingen die de rechten hebben. In dat overleg kan onder meer wor den geregeld, hoeveel plankzeilers er mogen zeilen en waar zij dat pre cies mogen. Ook denkt de vereniging aan een verbod op het plankzeilen in de on diepe oeverzone en tijdens viswedstrijden. Plankzeilers zouden verder minstens dertig meter van de visser aan de kant moeten blijven en zestig meter van de visser in een bootje. Voor de zeevisserij denkt de NWS aan een afstand van honderd meter. Ook zouden de plankzeilers niet meer mogen starten van de speciale vissteigers en -oevers. Ten slot te denkt de vereniging aan het aanbrengen van een duidelijke scheiding tussen zeil- en visgebied door lijnen, boeien en borden. Enig optimisme De NWS is van mening dat de Rijksoverheid, het Ministerie van Landbouw en Visserij, de richting voor een dergelijk beleid moet aan geven. Recente uitspraken van minister Braks en staatssekretaris Ploeg stemmen wat dat betreft volgens de vereniging tot enig optimisme. Provinciale en gemeentelijke overheden en waterschappen zouden na dere regelingen kunnen treffen. Nederland telt minstens een miljoen aktieve sportvissers die per jaar eenmaal of vaker gaan vissen. Het aantal plankzeilers dat regelmatig op het water is te vinden wordt dit jaar op minstens 250.000 geschat. ZIERIKZEE - Met nog amper twee weken te gaan vooraleer het echte voet balspel om de knikkers losbrandt, mag worden vastgesteld, dat zowel Mevo als Ouwerkerk nog ver af is van de goede vorm. In een onderling duel won de ploeg van trainer Toon van Tiggelhoven met 2-0 van de zondag eerste klasser. Beide treffers werden in de tweede helft geproduceerd door respektievelijk Tonny Schults uit een strafschop en Ruud Verkruysse. Verwest kwam tegen Mevo overi gens nog niet in aktie vanwege een opgelopen blessure tijdens een van de eerdere wedstrijden. William Re- meeus nam nu zijn plaats in, maar hij akteerde veelal achter het duo Wit tenberg Viergever, zodat er te wei nig druk kwam op de veste van Eddy ten Klooster. Slechts sporadisch hoefde hij op te treden. In de eerste helft moest hij een paar keer attent reageren op inzetten van Dick Wit tenberg en in de tweede helft werd hij een keer gevaarlijk beproefd door Remeeus, maar in een man tegen manduel bleef Ten Klooster de meer dere. Beide ploegen bleken vooral aan vallend erg matig te presteren. Mevo had het sterkste deel in de achterste lijn met een opvallende prestatie van vleugelverdediger Reimo Faber. Echter ook laatste man Marco Bij de Vaate en Tonny Schults maakten een degelijke indruk, terwijl nieuwko mer-doelman Eddy ten Klooster zich een meer dan voortreffelijke sluit post toonde. Fout ging het veelal, wanneer vanuit de defensie de front linie bereikt moest worden. Te veel waagt het middenveld zich aan on doordachte akties, waardoor van de bedoelde opzet niets of nauwelijks iets terecht komt. Rustperiode Bij Ouwerkerk is tijdens de voor bije rustperiode een kompleet nieu we voorhoede ontstaan door de over komst van Dick Wittenberg van WIK, Olivier Verwest van ZSC en Marco Viergever, die enkele jaren ge leden de kleuren van Zierikzee ver dedigde. KERKWERVE - Dinsdagavond speelde WIK op het sportpark „De Vospit" een oefenwedstrijd tegen Zierikzee III welke ontmoeting door de klub uit Kerkwerve in een verdien de 3-0 overwinning werd omgezet Voor WIK was dit de tweede oefen wedstrijd. Eerder had het zaterdag jL te Dirksland haar oefenprogramma geopend met de ontmoeting tegen DES, welke met3-1 werd verloren na een zeker niet onaantrekkelijke wed strijd. In deze wedstrijd nam DES in de eerste helft een 1-0 voorsprong waarna Ad den Boer uit een fraai genomen vrijetrap de ruststand op 1-1 bepaalde. Ook na de rust bleven beide ploegen na aan elkaar gewaagd. Twee zwakke mo menten in de verdediging van WIK leverde DES evenveel treffers op(3-l). In de dinsdagavond gespeelde wed strijd viel het team van Zierikzee III wel wat tegen. Gezien de huidige posi tie van het le- en 2 e elftal zou dit team zeker in het komende seizoen moeten promoveren daar er nu een groot gat is ontstaan tussen de reserve 2e klasse van de KNVB en de 3e klasse van de afdeling. Afgaande op hetgeen dinsdagavond op de grasmat werd vertoond zien wij dit nog niet direkt zitten. Het verband in de ploeg was ver te zoeken waarbij het in aanvallend opzicht al bijzonder weinig van bakte. WIK toonde zich in dit treffen duidelijk de betere ploeg hoewel trainer Kees Berrevoets nog niet de volledige formatie binnen de lijnen kon brengea Zo ontbraken on der meer nog Gerrit Kooman, Han van der Sande en Leen Post WIK liep direkt hard van stapel en al in het eerste kwartier slaagde zij erin een 2-0 voorsprong te nemen. Joost Rotte zorgde al snel voor de openings treffer (1-0) waarna de weer van Mevo op oude nest tereuggekerde Olivier den Boer met een fraaie kopbal uit een voorzet van Joost Rotte voor 2-0 zorg de. WIK bleef hierna wel het beste van het spel behouden, waarbij Zierikzee zichh in hoofdzaak moest bepalen tot wat spaarzame uitvallen welke voor de WIK-verdiging weinig problemen op leverden. Halverwege de tweede helft wist Ad den Boer, die veel werk op het middenveld verzette, door de Zierik- zee-verdiging te breken en de eind stand op 3-0 te bepalen. KERKWERVE - Op het sportpark „De Vospit" te Kerkwerve speelde Dreischor dinsdagavond tegen de re serves van WIK haar vierde oefen wedstrijd welke nipt met 3-2 door hev team van Dreischor werd gewonnen. Eerder oefende Dreischor tegen Bru- se Boys III welke wedstrijd met 6-0 werd gewonnen, tegen Zierikzee III werd met 2-2 gelijkgespeeld en van het Rotterdamse Steeds Hooger werd met 3-0 verloren. De reserves van WIK en Dreischor ontliepen elkaar bijzonder weinig en van enig krachtsverschil was dan ook nauwelijks sprake. Uit een door Piet de Jong benutte strafschop, hands van Piet Berrevoets, kon Drei schor in de eerste speelhelft een 1-0 voorsprong nemen. Beide verdedi gingen bleven verder gedurende de eerste 45 minuten meester van hun terrein. Na de thee wist Bram Beve lander de stand in evenwicht te bren gen (1-1) waarna Piet Berrevoets met een uitstekend genomen vrije trap WIK naar een 2-1 voorsprong schoot. Uit een voorzet van Kees Westdorp bracht Piet de Jong hierna de stand weer in evenwicht (2-2). Terwijl een ieder hierna al rekening hield met een punten verdeling wist Dreischor enkele minuten voor tijd nog de over winning uit het vuur te slepen. Kees Westdorp trof met een schot de on derkant van de lat waarna hij de weer terug het veld in springende bal in het doel liep (2-3). PUNTA ARENAS - De Zuidameri- kaanse rallyrijders Francisco Puyer en Elvin Garray zijn om het leven ge komen bij een ongeluk tijdens de broederschaps-rally, die sinds 1973 jaarlijks in het zuidelijke grensge bied van Chili en Argentinië wordt gehouden. De auto van het tweetal raakte bij hoge snelheid van de weg. De beide inzittenden waren op slag dood. De organisatoren besloten de rally af te breken. Over het geheel van de wedstrijd verdiende Mevo de overwinning, al was een flinke mate desorganisatie de pijler waarop het spel van de oranjemannen was gestoeld. De Ou- werkerkse defensie met goede prestaties van laatste man Ernst Be- gemann en vleugelverdediger John ny de Jonge, had weinig moeite om zich staande te houden, waardoor het tot de zevende minuut van de tweede helft duurde vooraleer Hans van der Maas moest kapituleren. Peter Hen- drikse lanceerde Jan Heikamp in het zestienmetergebied, waarbij hij dreigde door te breken. Eugène Totté kegelde hém evenwel omver, waarna Tonny Schults vanaf elf meter alsnog het vonnis mocht voltrekken (1-0). Na de treffer probeerde Ouwerkerk de zaak weer recht te trekken, maar de overtuiging en het overleg ontbra ken duidelijk. Met uitzondering van de kans van William Remeeus was er weinig dreiging. In de voorlaatste minuut legde Ruud Verkruysse met een fraai schot de eindstand vast: 2-0. NIEUWERKERK - SKNWK, nog volop in de voorbereiding voor het komende seizoen, speelde woensda gavond op het sportpark „Het Sprin ger" te Nieuwerkerk een oefen wedstrijd tegen de reserves van Kloetinge, uitkomende in de reserve 3e klasse van de KNVB. Na een wedstrijd waarin de Nieuwerkerkers zeker niet de mindere waren wisten de Zuidbevelanders met een nipte 2-1 zege het strijdperk te verlaten. Daar trainer Bram Coomans nog niet de beschikking kon hebben over de vol ledige formatie, ondermeer doelman Toon Wandel (militaire dienst) en Jan Brasser en Jan van der Velde (werkzaamheden) onbraken, werd met wat men zou kunnen noemen met een experiment team gespeeld. Verdedigend en op het middenveld liep het bij SKNWK wel vrij aardig alleen in aanvallend opzicht liet men het deze avond wel wat afweten. Op gemerkt dient hierbij wel, dat Kloe tinge de beschikking had over een prima doelverdediger, die enige ke ren een zeker doelpunt wist te voor komen, terwijl daarnaast de thuis- klub ook vrouwe fortuna nu niet be paald op haar hand had. Halverwege de eerste helft wist de thuisklub voorsprong te nemen na een voortref felijke aktie van Cees Willemse waarbij Leo Wandel voor de afwer king zorgde (1-0). Jan Tiere had hier na pech met een schoot op de paal. Een fraaie kans kreeg dezelfde spe ler toen Arie Folmer de bal om een lob over de verdediging speelde waarna Tierie vrij voor de uitlopen de doelman kwam, die de bal nog in hoekschop wist te verwerken. Kort voor het afsluiten van de eerste helft slaagde Frits Gubbels er voor de be zoekers in de stand weer in even wicht te brengen. (1-1). Twee minuten na de rust, bij SKNWK waren Lau rens Kik en Charel Slootmaker ver vangen door Jeroen Kesteloo en Fred van der Werf, kwam Kloetinge op voorsprong door Frits Gubbels die in het centrum door de verdediging wist te breken en vervolgens doel man Paul Bodbijl kansloos liet (2-1). Over het geheel genomen had SKNWK hierna het beste van het spel, maar wat het ook probeerde, het slaagde er mede door het voor treffelijke wrk van de doelman van Kloetinge niet meer in de gelijkma ker te scoren. DEN HAAG - Na twee dagen wedstrijd heeft Bert Oosterbosch de oranjeleiderstrui in handen van de 24ste Ronden van Nederland. De ba sis hiervoor legde Oosterbosch te Zundert in de openingstijdrit over 15,5 km waarin hij de als tweede ein digende Gerrie Knetemann met 23 se- konden de baas bleef. De op dezelfde dag nog gereden eerste etappe leverde een overwin ning op voor Oosterbosch ploegge noot de Belg Eric vanderaerden die in een massa sprint ondermeer, Adrie van der Poel, zijn landgenoot Jan Bogaert en Leo van Vliet achter zich liet. De tweede etappe van Bre da naar Den Haag werd gewonnen door Jacques Hanegraaf die zich de rapste toonde uit een kopgroep van 10 renners. Bert Oosterbosch legde beslag op de tweede plaats waarmee hij leider bleef van het algemeen klassement. Oosterbosch heeft nu een voorsprong van 33 sekonden op Gerrie Knetemann en 41 sekonden op Jacques Hanegraaf. De vierde plaats wordt bezet door de Canadees Steve Bauer op 1 min.; 5. Johan Lammers op 1.10; 6. Ludo Peters op 1.17; 7. Jos Lammertink 1.21; 8. Jan Bogaert (Bel) op 1.29; 9. Gert Jan Theunisse op 2.00; 10. Adrie van der Poel op 2.03. VLISSINGEN - Tijdens een avond wedstrijd in Vlissingen heeft Delta Sport-atleet Ad Bouwens een vetera- nenklubrekord gevestigd op de 1000 meter. Hij liet een tijd afdrukken van 3.17.0 minuten. Vanzelfsprekend betekent het ook een persoonlijk re- kord. Bij de heren kwam Hans van Elzelingen op deze afstand uit op 2.45.2 minuten. Bij de meisjes A liet Margreet den Boer een persoonlijk rekord aanteke nen op de 100 meter horden. Zij won de race in 17,5 sekonden. Bij de da mes noteerde zus Cora den Boer exakt dezelfde tijd. Op de 110 meter horden voor jongens A kwam Chris Hoek uit op 15,7 sekonden. Bij het hoogspringen kwam Hoek ook in aktie. Hij wipte over 1,70 me ter. Bij het speerwerpen noteerde hij tenslotte 44,84 meter. Bij het hoogspringen voor dames en meisjes A kwam Margreet den Boer tot 1,50 meter, terwijl Cora den Boer moest afhaken op 1,40 meter. ZIERIKZEE - Hoewel het zomer- seizoen in het algemeen niet rijk be deeld is met grote zeehengehvedstrij- den bestaat voor de leden van de H.S.V. Oosterschelde toch de moge lijkheid aan een tweetal internatio nale wedstrijden deel te nemen. De eerste vindt plaats op zondag 26 augustus van 13.00-16.00 uur in de Westerschelde en wordt georganiseerd door de H.S.V. „De Zeekrab" uitBres- kens. Hoofdprijs is een videorecorder, terwijl als tweede prijs een complete hengeluitrusting(inklusief carbonhen- gel) ter waarde van f 750,- op het pro gramma staat Inschrijven is mogelijk op 26 augustus vanaf 10.00 uur in ho tel ,,'t Wapen van Breskens", Grote Kade 33 te Breskens. Zachte krab is als aas toegestaan en er mag niet gevist worden met rollood. De tweede wedstrijd wordt georga niseerd door de „Piervissers" uit het Belgische Blankenberge op zondag 16 september van 11.00-14.00 uur. De se nioren moeten vissen vanaf het strand en de junioren vanaf de pier in Blan kenberge. De prijzenverhouding is hier 1 op 2. Inschrijven zondag 16 sep tember vanaf 8.30 uur in het lokaal op de pier. Evenals in andere jaren wordt ook nu weer op een ruime belangstel ling gerekend. KERKWERVE - Tennisvereniging 'WIK uit Kerkwerve opent zaterdag 25 augustus haar nieuwe klubge bouw op sportpark De Vospit in Kerkwerve. De officiële openingshandeling zal 's morgens om half elf plaatsvinden. Hierna zullen enkele toespraken worden uitgesproken, waarna om kwart over elf een receptie van start gaat. TOKIO - Phil Hoogendoorn uit Nieuwerkerk aan Den IJssel is in Ja pan wereldkampioen fietscross ge worden. De Nederlandse afvaardi ging verzamelde in de 31 verschillen de klassen acht gouden, negen zilve ren en drie bronzen medailles. Het meeste sukses werd behaald door de jeugd, In hun respektievelijke kate gorieën wonnen Roy van Warenburg, Jeroen van Nuil, Mark Mandigers, Corinne Dorland, Heidi Kelders, Ry an Ledebur en Lidy van de Werf. ZIERIKZEE - De Bridgeklub Zie rikzee organiseert evenals voorgaan de jaren ter afsluiting van het oude seizoen en ter opening van het nieu we seizoen een open-parenwedstrijd met prijzen zowel voor bridgers in de regio, als voor hen, die hun vakantie hier doorbrengen. Deze open- parenwedstrijd wordt gehouden op dinsdag 28 augustus in het „Huis van Nassau", aanvang 19.30 uur. Aan deze wedstrijd kunnen, naar volgorde van inschrijving, in totaal 44 paren deelnemen. De indeling zal, zo mogelijk naar het niveau van de inschrijvers geschieden. Het in schrijfgeld zal geheel worden besteed voor aankoop van prijzen voor deze wedstrijd. Voor de inschrijving kan rrren terecht bij de heer M. O. Kloet, Deltastraat 14, Zierikzee, telefoon: 01110-3651 (uitsluitend tussen 18.00 - 19.00 uur). ZIERIKZEE - De Bridge Club Zie rikzee heeft medewerking toegezegd aan de bridgekursus die de AVRO binnenkort op het scherm gaat bren gen. De bedoeling is dat de t.v.- kursus gaat starten op maandag 15 oktober. De kursus is samengesteld met medewerking van ervaren brid- geleraren van de Nederlandse Brid gebond, samen met de televisiema kers. Via t.v.-spots zal de omroepvereni ging de aandacht vestigen op het ge beuren en tevens werd er een kur- suspakket samengesteld. Dit pakket is verkrijgbaar bij de AVRO, en bestaat uit een kursusboek voor 13 lessen, twee spellen kaarten geko- deerd voor 2 x 48 oefenspellen en daarnaast een acolbiedschijf waar mee de juiste biedingen kunnen wor den afgelezen en de skores. Door de distriktsbestuurders van de Neder landse Bridgebond en door leraren uit de regio zal de t.v.-kursus via af zonderlijke begeleiding worden on dersteund door bijvoorbeeld aanslui tende lesprogramma's op te stellen en lessen te geven. Bridge Club Zie rikzee verwacht, dat er zo'n grote be langstelling zal bestaan voor de kur sus op t.v., dat de behoefte aan on dersteuning groter zal zijn dan er mo gelijkheden zijn. Het kursuspakket kan worden verkregen door 29,50 over te maken op gironummer 123400 t.n.v. Avro-Academie-Hilversum on der vermelding van „Kursus Bridge". ZIERIKZEE - Woensdagavond werden in de sporthal Onderdak te Zierikzee weer een zestal zaalvoetwedstrijden gespeeld voor de eerste ronde van de be kerkompetitie. Het team van Van der Ven lijsten debuteerde in het zaalvoet bal met een overigens eervolle 4-5 nederlaag tegen le klasser MEVO. De FC Kerkwerve ondervond wei nig problemen om zich in de ontmoe ting tegen Die Gouwe voor de volgen de ronde te plaatsen (4-0). ZZ'72 werd op overtuigende wijze gewipt door Zeelandia (8-3), terwijl bekerhouder Country Club met 3-1 de baas bleef over Stella Boys. De Steeg trok met 5-3 aan het langste eind in de ontmoe ting met Bijmakelaardij, terwijl Bruse Boys een monster overwin ning van 14-1 liet noteren in de wedstrijd tegen de reserves van Zee landia. Maandagavond zullen de eerste wedstrijden voor de kompetitie wor den gespeeld. Het naar de le klasse gepromoveerde De Steeg krijgt al in de eerste de beste wedstrijd, tegen de Country Club (20.20) een zware hap te verwerken. MEVO gaat haar krach ten meten met Bijmekelaardij (21.00), terwijl Toren Boys het zal moeten opnemen tegen Skol Boys (21.40). Het met De Steeg naar de le klasse gepromoveerde Stella Boys gaat haar wederoptreden in deze klasse vieren met de ontmoeting te gen Bruse Boys (22.20). In de 2e klas se ontmoeten ZZ'72 en Dreischor el kaar (19.00). terwijl het team van het Visslop het zal moeten opnemen te gen de reserves van de Country Club (19.40). Het team van Van der Ven Lijsten dat debuteerde met een prima wedstrijd te gen Mevo: 4-5.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 7