CDA wil Aardenburgse burgemeester niet terug streeknieuws Sloopwoning Dreischor door brand verwoest Gister sprak zij van liefde Problemen schaden aanzien van gemeente en van CDA Haagse kust overspoeld door kleine misdaad Benzine goedkoper Brood drie cent duurder Benzinetanker vast op Oosterschelde Bij overval benzinestation beheerder gedood Fietspad langs weg Philippine-hoek Drie gewonden bij massale vechtpartij Man rijdt door na dodelijke aanrijding 2 LONDEN - Premier Margaret That cher van Engeland heeft het besluit van het Europees parlement het geld te blokkeren dat Groot-Brittannié in 1983 teveel heeft betaald en terug zou krijgen „verachtelijk" genoemd. In een rechtstreeks door de televisie uit gezonden interview zei zij „Ik vind het absoluut verachtelijk". De CDA-afdeling Zeeuws-Vlaanderen heeft zich uit gesproken tegen de herbenoeming van burgemeester Lockefeer van Aardenburg. Voorzitter R. Jacobs heeft dit vrijdag laten weten. De CDA-er Lockefeer zou vol gend jaar mei in aanmerking komen voor een nieuwe ambtstermijn van zes jaar. De positie van de Aardenburgse burgervader is al enige tijd omstre den. Lockefeer treedt als voorzitter van ht kollege van b en w nogal ei genzinnig op. De commissaris van de koningin in Zeeland, de hoofdofficier van justitie in Middelburg en de mi nister van binnenlandse zaken heb ben in de afgelopen vier jaar gere geld klachten over Lockefeer van Aardenburgse raadsleden en wethou ders in ontvangst mogen nemen. Volgens voorzitter Jacobs werd het tijd dat het CDA in Zeeuws- Vlaanderen een duidelijk standpunt inneemt in het belang van de ge meente en burgemeester Lockefeer zelf. „Wij vinden dit een heel moeilijke zaak, want de heer Lockefeer heeft ook veel goeds in Aardenburg ver richt. Maar we moeten ook het be lang van de gemeente in het oog hou den en in die situatie past de heer Lockefeer niet langer. De problemen rond zijn figuur schaden niet alleen het aanzien van de gemeente maar ook die van het CDA", aldus Jacobs vrijdag. Minister Rietkerk van binnenland se zaken, het provinciaal bestuur van zeeland en het CDA-hoofdbestuur worden van het standpunt van het CDA in Zeeuw-Vlaanderen op de hoogte gesteld. Drank De laatste affaire, tevens de drup pel die de emmer heeft doen overlo pen, betreft een partij drank ter waarde van 780 gulden. De partij is onlangs op het stadhuis in Aarden- burg afgeleverd en is sindsdien spoorloos. Het ging hier om een beta ling van en boer die het gras had mo gen maaien van een veld waarvan de gemeente eigenaresse is. In plaats DEN HAAG - De Haagse politie zegt het afgelopen weekeinde te zijn overspoeld door toeristen die van hun spullen waren beroofd. Alleen al op zondag meldden zich 25 mensen die hun portefeuilles, handtassen, fo totoestellen of autoradio's waren kwijtgeraakt. De politie hield zon dagmorgen vroeg een verdachte aan. ROTTERDAM - De prijzen van super- en normale benzine gaan met ingang van vandaag met één cent per liter omlaag tengevolgde van de ont wikkelingen op de internationale produktiemarkt. Diesel wordt dan, evenals gasolie en huisbrandolie, twee cent goekoper. De meest voor komende prijzen (zelftank) worden vandaag: super 180,8 cent, normale benzine 176,8 en diesel 114,8. De prij zen kunnen tengevolge van plaatse lijke omstandigheden lokaal varie ren. Bij een bediende pomp is de ben zine duurder. DEN HAAG - De minimumprijs voor een brood van 800 gram wordt met ingang van vandaag (maandag) 6 augstus drie cent verhoogd en komt dan op 1.86 gulden. Ook de prijzen voor andere soorten brood zullen evenredig stijgen. De prijsstijging is volgens de Ne derlandse stichting, die dit vrijdag bekend heeft gemaakt, onvermijde lijk omdat het bakkersbedrijf heeft te maken met kostenstijgingen, on der andere van grondstoffen, lonen en energie. Afgezien van de doorbe- reking van het gewijzigd btw-tarief op 1 januari van dit jaar is de brood prijs bijna een jaar lang niet ver hoogd. De huidige verhoging komt volgens de stichting neer op een prijsverhoging van anderhalf pro cent in een jaar. VLISSINGEN - Op de Oosterschel de nabij Wemeldinge is zaterdagmor gen een Nederlandse duwbak, de Ge- vo 8 geladen met 3200 ton benzine, vastgelopen. De bak werd geduwd door de duwboot Duo. De vastgelo pen tanker bevindt zich midden in een mosselperceel. Sleepboten van het bergingsbedrijf Van den Akker uit Vlissingen hielden de toenstand van het schip in de gaten. Zaterdag morgen rond vier uur zou bij hoog water geprobeerd worden om de Ge- vo 8 vlot te trekken. VLISSINGEN - Een overval op een benzinestation aan de Sloeweg in Vlissingen heeft vrijdagavond het le ven gekost aan de 28-jarige J. J. Kloet uit 's-Heerarendskerke. De man beheerde de kas van het zelftankstation, aldus de politie van Vlissingen. De overval werd om streeks 22.15 uur gepleegd. ROME - Voor het huis van de direkteur-generaal van het Italiaan se ministerie van koopvaardij is een bom ontploft. De vrouw en de zoon van direkteur-generaal Leonetto de Leon werden gewond. In het apparte ment in de Romeinse buitenwijk Eur is aanzienlijke schade aangericht. De Italiaanse politie heeft nog geen aan wijzingen over de identiteit of de mo tieven van de daders. PHILIPPINE - Gedeputeerde sta ten van Zeeland zijn bereid mee te werken aan de totstandkoming van een fietspad langs de weg Philipplne- Hoek. Zij hebben de dorpsraad van Philli- pene laten weten dat het fietspad is opgenomen in het urgentieschema voor de tertiaire wegen en dat het in de lijn der verwachting ligt dat de subsidie nog in 1984 wordt verstrekt. Volgens de wet uitkeringen wegen gaat het om een subsidie van 90 pro cent. Definitieve toezeggingen kun nen echter pas worden gedaan als al le procedures zijn afgewerkt, zoals goedkeuring volgens de wegenveror dening Zeeland en inpassing van het fietspad in het bestemmingsplan. Gs schrijven de dorpsraad verder, dat zij uit het fonds bijzondere voor zieningen van de provincie vijf pro cent van de kosten, tot een maximum van 56.708,-, in de aanleg van het fietspad willen bijdragen. Het is nu aan het waterschap de Drie Ambachten (de beheerder van de weg Hoek-Philippine) en de ge meente Sas van Gent de plannen ver der te ontwikkelen. Gs zijn tot mede werking daarin bereid. Het water schap heeft het plan voor het fietspad eind juni aan de provincie ter goedkeuring aangeboden. WIERINGEN - Bij een massale vechtpartij in het Noordhollandse Hippolytushoef (gemeente Wierin- gen) zijn zondagavond drie mensen gewond geraakt. Twee van hen kon den na behandeling in het Geminizie- kenhuis in Den helder naar huis. De derde, een 24-jarige man uit Den Oe ver, liep een messteek op in de zij waarbij mogelijk ook een van zijn longen is geraakr. Het slachtoffer ligt op de afdeling intensieve care in het Geminiziekenhuis en is buiten le vensgevaar. Dit heeft de politie maandagmorgen meegedeeld. De vechtpartij begon omstreeks half elf op kleine schaal in een bar. Toen iemand naar een ander horeca bedrijf waar op dat moment de groep BZN een volle zaal bezighiekd snelde om hulp te halen, mengden binnen enkele minuten tientallen anderen zich in de schermutselingen die uit groeiden tot de massale vechtpartij, aldus een woordvoerder van de rijkspolitie. De aanleiding tot de vechtpartij is niet bekend. HULST - de rijkspolitie in de Zeeuwse gemeente Hulst heeft zon dagavond de 19-jarige J. P. de N. uit Axel aangehouden die ervan wordt verdacht te zijn betrokken geweest bij een verkeersongeval en daarna te zijn doorgereden. Door dit verkeers ongeval in de nacht van zaterdag op zondag in Heikant (gem. Hulst) kwam de 16-jarige M. M. P. Lafort uit Koewacht om het leven. Hot slachtoffer werd zondagmor gen door passanten naast de rijbaan gevonden. Hij was volgens de rijkspolitie toen al overleden. Naast hem lag een eveneens 16-jarig meisje. Zij werd zwaar gewond naar een zie kenhuis in het Belgische Gent over gebracht. Zij verkeert inmiddels bui ten levensgevaar. De juiste toedracht van het ongeval staat nog niet vast. De aangehouden inwoner van Axel zou de jongen en meisje met zijn personenauto hebben aangereden. Zijn auto is in beslag ge nomen. aldus de rijkspolitie. van het gebruikelijke pachtgeld werd besloten af te rekenen met een partij drank. Het D'66-raadslid De Rie heeft de officier van justitie in Middelburg gevraagd een onderzoek in te stellen, terwijl hij bovendien aan minister Rietkerk en Gs van Zeeland de vraag heeft voorgelegd of „de ambtseed niet is geschonden en de gemeente wet bewust en op grove manier is overtreden". V eront waardigd Burgemeester Lockefeer heeft vrij dag vanuit Frankrijk, waar hij op dit moment verblijft, verontwaardigd geraegeerd op de mededelingen van Jacobs en het D'66-raadslid De Rie. Volgens Lockefeer lijkt een en ander op een geplande aktie om hem te schaden. „De betreffende veehouder schenkt de gemeente vanaf 1981 eni ge drank in ruil voor het grasgebruik van een gemeentelijk stuk wei. Deze vorm van betaling is door het voltal lige kollege van b en w destijds goed gekeurd", aldus Lockefeer. „De man gebruikt sinds kort dit weiland niet meer, dus de betaling in natura is ook afgelopen. Er is naar mijn mening niets wederrechtelijks gebeurd in deze zaak. Er is niets van de gemeente gestolen en niemand is benadeeld. Dit lijkt opnieuw op een geplande aktie om mij in distrediet te brengen". „Deze kwestie is absoluut geen aangelegenheid voor justitie, maar een bestuurlijke kwestie. Als hogere bestuursorganen beslissen dat onze handelswijze niet juist is geweest, dan rest ons niets anders dan alsnog naar de raad te gaan en de schenking officieel aan de raad aan te bieden en daarmee moet de zaak voldoende zijn afgedaan", aldus Lockefeer. ZIERIKZEE Aanrijding Zondag (17.45 uur) vond op de Grachtweg een aanrijding plaats. Ze ven auto's stonden voorgesorteerd om het Jannewekken in te rijden en G. v.d. W. uit Zierikzee reed langs de rij wachtenden. Op dat moment reed één auto niet het Jannewekken in zo als verondersteld werd waarna de botsing volgde. De aangereden auto was van C. J. v.d. H. eveneens uit Zierikzee. Beide wagens liepen scha de op aan de zijkanten. Kop-straat botsing Bij de verkeerslichten vond zondag (16.15 uur) een aanrijding plaats, doordat bij groen licht W. v.d. S. uit Nijkerk direkt ging rijden en zijn voorganger nog even stil stond. S. botste tegen de wachtende auto van P. R. W. uit Oosterhout; er was scha de aan voor- en achterzijde van de au to's. Autoruit ingeslagen Zonder aanwijsbare reden sloegen enkele jongelui na een bezoek aan „De Vlinder" de achteruit van de au to van D. B. uit Zierikzee aan digge len. De auto stond op het parkeerter rein Nieuwe Bogerdstraat, zaterda gavond omstreeks 23.30 uur. DREISCHOR - De woning van Pieter Sonneveld aan de Helleweg 3 te Dreischor ging vrijdagavond geheel verloren door een felle brand. Het vuur ontstond door dat de zuid-westenwind een - naast het pand gelegen - smeulend vuurtje aanwakkerde, dat oversloeg naar het pand. De 27-jarige landbouwer was in de loop van de dag bezig geweest om hierin materiaal te verbranden van de woning die hij aan het slopen was. De brandweerkorpsen uit Brou wershaven en Dreischor waren na de brandmelding om 18.20 uur snel ter plaatse en konden binnen een kwar tier het sein „brand meester" geven Hierdoor werd voorkomen dat de, naast de woning gelegen, schuur ook in vlammen opging. Het vuur ontstond toen Pieter Son neveld - die op dit stuk grond aan de Helleweg bezig is met de bouw van een nieuwe woning - naar zijn huidi ge woning in Zonnemaire was gegaan om te eten. De heer W. L. van der Lin de, die in de omgeving van de Helle weg woont, zag de vlammen uit het huis slaan en alarmeerde daarop de eigenaar. Kwartier De brandweerkorpsen uit Drei schor en Brouwershaven, die de brandmelding om 18.20 uur binnen kregen, bestreden het vuur met een hogedrukspuit die in de woning ge plaatst werd en met vijf lagedruk spuiten van buiten af. Het sein „brand meester" werd dan ook bin nen een kwartier gegeven door de he ren P. Smalheeren M. C. Mol, respek- tievelijk, brandweerkommandant van het Brouwse korps en de brand weer van Dreischor. Het nablus- singswerk nam nog enige uren in beslag. Goede balken Jammer, want er zaten nog goed bruikbare balken in het huis" ver zuchtte eigenaar Pieter Sonneveld. Belangrijker vond hij echter dat zijn, enkele meters van het verbrandde huis staande, schuur slechts licht ge blakerd werd. Dit ongeveer 200 m2 grote gebouw stond namelijk precies in de richting waar de vlammen door de wind naar toe sloegen en het was zeker niet bedoeld om te slopen. Om dat dit met het uitgebrande huis wel het geval was, bleef de schade be perkt. RENESSE Met ploertendoder iiboom Een jongeman uit Gotfa, W. H. C. v. W. kreeg in het wekeinde een proces-verbaal uitgereilt wegens het overtreden van de waptiwet. Op de Vroonweg zagen surveilerende poli tieagenten de jongen in >en boom zit ten en „plukten" hem euit, en von den een ploertendoder^ hem. Hij werd ingesloten in het lureau te Re- nesse. Brutale diefstal Tijdens het behandelenen afhande len van een aanrijding in de bad plaats vond een wel èrg brutale diefstal plaats: de gedeticheerde po litieagent A. D. miste laar tas met daarin alle politiebeschiden, rijbe wijs etcetera en een geldbedrag. To tale schade ongeveer 600,-. De tas stond in de ter assistentie geroepen politiewagen. Winkeldiefstal De eigenaar van een kampwinkel van camping Julianabeve, alar meerde de politie omdatmevrouw C. d. R.-G. uit Maasdam voor een be- drag van 17,40 aan artikelen had meegenomen, zonder te betalen. Na dat de politie de dame aan de tand had gevoeld bekende zt deze week nog méér „proletarisch gewinkeld" te hebben, in dezelfde kamp winkel. Geslaagd Dick Poortman uit Renesse is geslaagd voor de K.O.B.Aannemers- kursus te Goes. KERKWERVE Aanrijding bij benzinestation Twee auto's en één brommer waren betrokken bij een aanrijding, die slechts materiële schade tot gevolg had. Op de Heuvelsweg reed J. J. de B. uit Kerkwerve, die met zijn auto wilde gaan tanken. Hij verleende voorrang aan twee brommers, maar de derde die over het rijwielpad reed, zou hij niet hebben gezien. De brom mer, bestuurd door O. F. uit Eindho ven, remde krachtig en reed vervol gens tegen de geparkeerde auto van D. O. uit Spijkenisse. NOORDWELLE Twee keer bloedproef Op de Vroonweg te Noordwelle reed zondag motorrijder met zeer ho ge snelheid de berm in. De toegesnel de politie moest de berijder meene men naar het bureau waar hij aan een bloedproef werd onderworpen. Op de provinciale weg bij de Nieu we Kooiweg trof een surveillance wagen zondagnacht J. J. B. uit Zie rikzee aan, die slingerd met zijn auto zijn huis trachtte te bereiken. Ook hij werd meegenomen voor een bloedproef. BRUINISSE Emblemen gestolen van ontschatbare waarde De Belgische H. C. v.d. S. deed za terdag bij de Bruinisser politie aan gifte van een bijzondere diefstal: van zijn Cadilac-Fleetwood, waarvan er slechts twee rijden in Europa, wer den twee emblemen geschroefd en vijf naam-emblemen. Tesamen heb ben ze een onschatbare waarde. Het gebeurde zaterdag omstreeks 15.00 uur, toen de (dure) auto geparkeerd stond op het parkeerterrein van Aquadelta. Verkoping De tijdens de Visserijdagen gehou den verkoping van Welfare-artikelen ten bate van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Bruinisse bracht 2013,70 op. De medewerkenden worden bedankt voor hun inzet. 52 „Ik was niet van plan om zo laat te komen. Ik was een beetje in de war na vanmiddag. Kun je me dat verge ven?" „O, dat!" zei ze luchtig. „Haat je me niet?" „Goeie hemel, nee." „Dan moet je van me gaan houden." „Liam, doe die natte kleren uit en ga naar bed." „Welterusten, Liam." Ze keek hem na. Hij leek een vreemde met dat gladde, zwarte haar en dat bleke gezicht. Hij had op zo'n intieme toon lieveling tegen haar ge zegd alsof zij van hem was. Het was vreemd, maar ze had het gevoel dat hij tegen een ander had gesproken, van wie zijn gedachten nog helemaal vervuld waren en die hem verstrooid maakte. Als hij helemaal van Loughneath was gekomen, had hij niet natter kunnen zijn Hoofdstuk 12 Heel veel later hoorde Cathleen het geluid van autobanden op het grint. Rory was eindelijk thuisgekomen. Even later sloeg de grote staande klok bij de trap drie uur. De regen was verminderd tot een zacht ruisen. Tegen de ochtend hield het op. Toen Cathleen om zeven uur opstond, was het een stralende mor gen. Ze kreeg ineens een idee. Ze wist dat ze de schaduwen van die vreemde nacht het beste kon verjagen met een ritje door de velden en de door de re gen opgefriste bossen. Ze wilde niet op Liam wachten. Ze wilde liever al leen gaan. De O'Riordans waren een beetje te veel van het goede en een uurtje zonder hen zou haar goeddoen. Als Jimmy nog niet in de stallen was, zou ze Macushla zelf wel zadelen. De merrie begroette haar met een nerveus gehinnik van genoegen. „En denk erom vandaag niet schrikken van spoken," zei Cathleen. Er was niemand. Ze zadelde Macushla en voor ze haar uit de box haalde, ging ze even naar Red kijken. De grote hengst brieste en steiger de. Zijn vacht glansde rozig. Hij leek uitstekend gezond. „Ik geloof dat jij helemaal niet ziek bent geweest," zei Cathleen, in zichzelf pratend. Ze sloot de deur voor het onrustig stampende paard en zag Jimmy, de kleine staljongen, aankomen. „Goeiemorgen, Jimmy. Red is er weer helemaal bovenop, lijkt me." De ogen van de jongen waren nog dik van de slaap. Hij staarde haar dom aan. „Was er dan iet met hem, juffrouw?" „Hij had eergisteren toch een lelij ke kou gevat?" „Meneer Liam maakte zich wel druk, dat is zo. Maar hij maakt zich altijd druk over Red. Hij heeft hele maal niets over een kou gezegd." Ofschoon met tegenzin vroeg Cath leen toch: „Hij maakte zich ongerust. Is hij gisteravond niet tot laat hier geweest?" „Ik zou het niet weten, juffrouw. Ik heb de paarden gevoederd en alles gesloten voor zonsondergang. Toen ben ik naar huis gegaan. Misschien was hij bang dat ze onrustig zouden worden door het onweer." „Ja, natuurlijk. Als hij komt, wil door DOROTHY EDEN je hem dan zeggen dat ik Macushla heb genomen?" Hier was weer iets raadselachtigs. Liam had haar de ware reden, waarom hij niet bij haar in Dublin kon komen, niet willen vertellen. Ze liet de gedachte varen. Op het ogenblik wilde ze niets an ders dan Macushla en de heldere och tend, het koele glinsteren van de drubbels aan iedere overhangede tak en de groene velden die zich uitstrek ten tot aan de mistige heuvels. Ze herinnerde zich iets dat Liam had ge zegd over een meertje dat als een blauw juweel midden in het bos moest liggen. Daar zou ze naar zoe ken. Als er niemand in de buurt was, zou ze misschien zelfs even kunnen zwemmen. Ze wist niet hoe het kwam, afgezien van de frisse mor gen, dat ze plotseling zo'n bruisende levenslucht volede. Het lag eigenlijk helemaal niet voor de hand na alle opschudding en schrik die ze had doorgemaakt. Maar ze was zich in tens bewust van haar gezond li chaam, de zachte lucht tegen haar ge zicht en hoe het voelde om weer geust te worden. In haar verbeelding waren het Li- ams lippen op de hare maar Rory's stralend en heerstzuchtig gezicht was over haar heen gebogen. Rory was een duivel, Liam - ze wist niet wat ze van hem moest denken. Want de charmante en vriendelijke man die ze had gekend, leek in het ge heel niet op de doodsbleke, door weekte en verfomfaaide figuur die gisteravond was thuisgekomen. In welke toestand zou Rory zijn te ruggekeerd? (wordt vervolgd) Eerste dinsdag van de maand Zierikzee Kreefstraat 60. Spreekuur Gehandi capten Advies Bureau. 16.00 - 17.00 uur. Vanaf maandag 30 juli tfm vrijdag 17 augustus Burgh-Haamstede De Bewaerschole. Expositie 100 jaar Oranje en Schouwen-Duiveland. Werkdagen geopend van 14.00 - 17.00 uur. Maandag 30 juli Burgh-Haamstede Gereformeerde kerk. Maandag avondzang o.l.v. Jan van de Driest, m.m.v. Yvonne Dorr-Jonker (hobo) en Harry Hamer (orgel). Dinsdag 31 juli Zierikzee UVV-gebouw. Bazer t.b.v. vrijwilli gerswerk. Aanvang 09.00 uur. Gasthuiskerk, orgelkoncert Charles de Wolff, 14.00 uur. Dreischor Nederlandse Hervormde Kerk. Or gelkoncert Dirk Jansz. Zwart, m.m.v. mevrouw M. N. Coumou- Groenendijk (sopraan). 20.00 uur. Woensdag 1 augustus Scharendijke Verenigingsgebouw, start Kerkepad- route, 18.40 uur. Donderdag 2 augustus Zierikzee Gasthuiskerk. Bijbel Kiosk Vereni ging. 10.00 - 16.00 uur. Gasthuiskerk. Middagpauzedienst Open Kerkdag. 13.00 - 13.30 uur. Burgh-Haamstede Ring Promotion - festiviteiten gedu rende de gehele dag in de beide dorpscentra - 10.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis De Schutse, Julianastraat 22. Zomeravondbridgedrive. 19.15 uur. Zaterdag 4 augustus Zierikzee Huis van Nassau. Optreden van dansorkest „Libel" uit Halsteren. 20.30 uur. Scharendijke Oprit jachthaven. Zeepkistenrace, 13.30 uur. Brouwershaven Oud papier ophalen. Vanaf 9.00 uur. Maandag 6 augustus Kerkwerve Vakantie Bijbel School. 10.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Burgh-Haamstede Gereformeerde kerk. Maandag avondzang o.l.v. Jan van de Driest, m.m.v. Adrie van der Veen (hoorn) en Frans van Tilburg (orgel). Dinsdag 7 augustus Kerkwerve Vakantie Bijbel School. 10.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Brouwershaven St. Nicolaaskerk. Koncert door Ge rard Dekker op orgel en clavecimbel. 20.00 uur. Dreischor Nederlands Hervormde Kerk. Orgel koncert Dirk Jansz. Zwart. 20.00 uur. Woensdag 8 augustus Kerkwerve Vakantie Bijbel School. 10.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Scharendijke Verenigingsgebouw, start Kerkepad- route, 18.40 uur. Donderdag 9 augustus Zierikzee Gasthuiskerk. Bijbel Kiosk Vereni ging. 10.00 - 16.00 uur. Gasthuiskerk. Middagpauzedienst Open Kerkdag. 13.00 - 13.30 uur. Kerkwerve Vakantie Bijbel School. 10.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Burgh-Haamstede Ring Promotion - festiviteiten gedu rende de gehele dag in de beide dorpscentra - 10.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis De Schutse, Julianastraat 22. Zomeravondbridgedrive. 19.15 uur. Vrijdag 10 augustus Kerkwerve Vakantie Bijbel School. 10.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Maandag 13 augustus Burgh-Haamstede Gereformeerde kerk. Maandag avondzang o.l.v. Jan van de Driest, m.m.v. Reinate van Heemskerk (alt) en Frans van Tilburg (orgel). Dinsdag 14 augustus Dreischor Nedelands Hervormde Kerk. Orgel koncert Dirk Jansz. Zwart. 20.00 uur. Donderdag 16 augustus Burgh Nederlandse Hervormde Kerk. Zo- meravondkoncert: Jan van Dijk, or gel en Mary Jongsma, hobo. 20.00

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 1