Four Freedoms Awards in Middelburg uitgereikt Zeventig figuranten screentest Landelijke kollekte voor bestrijding suikerziekte Positief exploitatiesaldo Oosterscheldeziekenhuizen Nota „Veiligheid in Privésfeer" Gevolgen bezuinigingen bij gemeenten Peuter schiet zichzelf voor het hoofd Vier kloosterzusters in verkeer omgekomen Oud- Nederlander mee naar Spacelab Walvisvangst verder beperkt Belgisch jacht vlot getrokken Wethouders grote steden tegen verhoging gasprijs Boekjaar 1983 2 In aanwezigheid van Prinses Juliana MIDDELBURG - Zaterdag zijn in de Nieuwe Kerk van Middelburg de Four Freedoms Awards van de Franklin D. Roosevelt Four Freedoms Foundation uitgereikt. De ze onderscheidingen worden toegekend aan mensen die zich bijzonder hebben ingezet voor de vier vrijheden die de vroegere president Roosevelt van de Verenigde Sta ten voor ogen stonden, namelijk de vrijheid van me ningsuiting, van godsdienst, vrijvaring van vrees en vrijwaring van gebrek. President Kennedy en president Truman en andere prominenten heb* ben deze onderscheiding al eerder ontvangen. Sinds 1982 worden deze Amerikaanse onderscheidingen ook aan mensen buiten Amerika toege kend. Prinses Juliana, die zaterdag aanwezig was bij de uitreiking van de onderscheidingen, was de eerste in Nederland die een dergelijke on derscheiding in 1982 kreeg toege kend. DEN HAAG - Het kabinet is ak koord gegaan met de hoofdlijnen van de nota „Veiligheid in de Privésfeer" van staatssekretaris Van der Reijden van volksgezondheid. Deze nota moet de veiligheid in huis, tijdens sport-aktivieiten en rekreatie verbe teren. Jaarlijks vallen er ruim 2.200 doden door ongevallen in de privés feer en is er een geschatte schade van ongeveer twee miljard gulden als ge volg van die ongevallen. De nota is erop gericht ongevallen in de privésfeer te voorkomen en een veilige leefomgeving te kreëren. Vooral kinderen tot vier jaar, sport beoefenaren en bejaarden vormen kwetsbare groepen. De konsument zal uitgebreid wor den voorgelicht en voor basisscholen zullen lespakketten beschikbaar worden gesteld. De veiligheid speelt hierbij een grote rol. Ook het bedrijfsleven moet de no dige maatregelen nemen. Op basis van de Warenwet zullen er veilig heidsvoorschriften voor gevaarlijke produkten worden ontwikkeld, ter wijl het bedrijfsleven zelf ook maat regelen zal moeten nemen. DEN HAAG - De Bank voor Neder landse Gemeenten heeft het Instituut voor onderzoek van overheidsuitga ven en de afdeling Sociaal- Geografisch en bestuurskundig on derzoek van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten opdracht gege ven voor een onderzoek naar de ge volgen van bezuinigingen bij de ge meenten voor de burgers. De bank zegt, dat bedragen in miljoenen gul dens of aantallen arbeidsplaatsen die verloren gaan door die bezuinigingen weinig inzicht geven in de rechtstreekse gevolgen voor de bur gerij, zoals het minder onderhouden van straten of het minder open zijn van zwembaden. Het onderzoek zal ruim een jaar in beslag nemen. Er is naar schatting driekwart miljoen gulden mee ge moeid. Het onderzoek zal worden be geleid door een kommissie onder voorzitterschap van prof. dr. D. J. Wolfson. DEN HAAG - De 2-jarige peuter Rahid uit Den Haag heeft zichzelf vrijdagmiddag met een revolver voor het hoofd geschoten. Door een gelukkig toeval bleef het bij een schampschot. Het kind is met lichte verwondingen naar een ziekenhuis gebracht. Het ongeluk gebeurde terwijl Ra- hids 23-jarige moeder in haar woning aan de Van der Neerstraat aan de grote schoonmaak bezig was. Een mand. waarin zij een revolver be waarde, belandde daarbij op de grond. In een onbewaakt ogenblik zag het kind toen kans zich van de re volver meester te maken en de trek ker over tc halen. NEDERWEERT - Een verkeerson geluk op de weg Weert-Helmond on der de gemeente Nederweert heeft vrijdagmiddag het leven gekost aan vier kloosterzusters uit het Brabant se Asten. De vier nonnen zaten in een perso nenauto die in botsing kwam met een andere wagen, die door onverklaar bare oorzaak op de linkerweghelft was terecht gekomen. De achter de auto van de zusters rijdende vracht wagen kon niet meer op tijd remmen en reed op de beide auto's in. De bestuurder van de andere personen wagen werd ernstig maar niet le vensgevaarlijk gewond in het zieken huis in Weert opgenomen. De chauf feur van de vrachtwagen bleef onge deerd. Zaterdagmorgen werden tijdens de plechtigheid in de Nieuwe Kerk in Middelburg de onderscheidingen uit gereikt aan de vroegere minister-pre sident van Engeland, Harold Mac- Millan, nu Lord Stockton. Hij ont ving de onderscheiding voor zijn rol en inzet bij de overwinning over Duitsland in de tweede wereldoor log. Lord Stockton werd tijdens de plechtigheid vervangen door een vriend, Lord Harlech. „Nog hoop" Amnesty International ontving de onderscheiding voor zijn strijd voor de vrijheid van gevangenen en ande re verdrukten over de hele wereld. Mevrouw Franca Scuto, die de prijs namens Amnesty International in ontvangst nam, zei de bekroning vooral belangrijk te vinden, omdat „de mensen voor wie we strijden nu weten dat er nog hoop is". De onderscheiding voor vrijheid van godsdienst ging naar de Oost- duitse bisschop Werner Leich en ds. Beyers Naude. Omdat de dominee van de Zuidafrikaanse autoriteiten het land niet mocht verlaten, werd hij zaterdag vertegenwoordigd door zijn echtgenote Ilse. WASHINGTON - Een Amerikaan se Nederlander, Dr. Ir. Lodewijk van den Berg, is door de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA aan gewezen om deel uit te maken van de bemanning van het ruimtelaborato rium Spacelab 3, dat in januari 1985 de ruimte in gaat. Hij maakt de ze vendaagse vlucht als wetenschap sastronaut en zal een aandeel hebben in de wetenschappelijke experimen ten die tijdens het verblijf in de ruimte worden uitgevoerd. Van den Berg, geboren in Sluiskil, is 53 jaar en heeft de Amerikaanse nationaliteit. Hij werkt als scheikun dige bij een chemisch bedrijf in Cali- fornië. BUENOS AIRES - De „Internatio nal Whaling Commission" (IWC) heeft scherp het mes gezet in de aan tallen walvissen die volgend jaar ge vangen mogen worden. Op haar jaar lijkse bijeenkomst, die ditmaal in Buenos Aires plaatsvond, besloot de kommissie tot een algemene verla ging van de vangsthoeveelheden met ongeveer 40 procent. De Japanse vertegenwoordiger de monstreerde het bezwaar van zijn land tegen beperking van de walvis vangst door de vergadering te verla ten. Ook de Sovjet-Unie en Brazilië maakten bezwaar. Volgens een in 1982 door de IWC ge nomen besluit moet de walvisvangst in 1986 volledig worden beëindigd. Noorwegen, de Sovjet-Unie en Ja pan, die verantwoordelijk zijn voor meer dan 70 procent van de vangst op de diverse soorten walvissen, voelen daar niets voor. De milieu-organisatie Greenpeace sprak van een „enorme overwinning voor de bescherming van de natuur". BURGHSLUIS - Bij boei O.R.-9, één kilometer van de Roompotsluis, raakte zondagmiddag 16.30 uur het Belgische jacht „Farewell" in moei lijkheden toen het aAN DE GROND LIEP. Het jacht was onderweg van Colijnsplaat richting Breskens en had vier opvarenden aan boord. Vanaf de vuurtoren werd het schip waargenomen en de nieuwe redding boot „Koningin Beatrix" voer een kwartier later uit voor de eerste vlo trekking van het schip, welk karwei zeer snel geklaard was. Het elf meter lange jacht (een twee-master) liep op het eerste ghezicht geen schade op en kon de reis verder zonder hulp voor tzetten. De Noorse aktrice Liv U liman kreeg de Four Freedoms Award voor haar inzet voor Amnesty Internatio nal. Mr. Brian Urquhat, ondersekre- taris van de Verenigde Naties, werd bekroond voor zijn inzet voor vrede en veiligheid in de wereld. Mevrouw Simone Veil, de voormalige voor zitster van het Europees Parlement, werd onderscheiden met de Eleanor Roosevelt Award voor haar inzet voor Europa. De onderscheidingen werden in Zeeland uitgereikt omdat de familie Roosevelt van oorsprong van het Zeeuwse Tholen afkomstig is. In Middelburg wordt ook het Roose- velt-studiecentrum gevestigd, dat de grootste hoeveelheid dokumentatie over Roosevelt bevat dat buiten Amerika voorhanden is. Dit studie centrum zal volgend jaar geopend worden. DEN HAAG - De wethouders van bedrijven van Amsterdam, Rotter dam, Den Haag en Utrecht zullen zich fel verzetten tegen een mogelij ke verhoging van de gasprijs voor kleinverbruikers in 1985. Zij hebben besloten hierover op 27 juni tijdens de vergadering van de Vereniging van Exploitanten van Gasbedrijven in Nederland (VEGIN), een voorstel in te dienen. De vier grote gemeenten achten een verdere verhoging van de aard- gasprijs onaanvaardbaar gezien de ernst van de woonlastenproblema- tiek, zo lieten de wethouders na af loop van overleg in het Rotterdamse stadhuis weten. Zij hopen dat ook de overige leden van de VEGIN dit standpunt zullen onderschrijven. Beschuldigen Het Konsumenten Kontakt be schuldigde de VEGIN er afgelopen meu van bewust mee te werken aan een verhoging van de gasprijs in 1985 met drie cent per kubieke meter. De konsumentenorganisatie wees er toen op dat de vereniging in 1983 een prijsverhoging met drie cent via een kort geding heeft proberen te voor kómen. De onderhandelingen met de Gasunie over de gasprijs voor 1985 zijn overigens nog niet begonnen. UTRECHT - Een akkoord over de nadere invulling van de 38-urige werkweek bij de Nederlandse bedrij ven van Unilever met ongeveer 11.000 werknemers is nog lang niet in zicht nu de grootste vakbond bij het bedrijf, de industriebond FNV, de le den zal adviseren het bod af te wijzen dat de Unilever-direktie op tafel leg de. DEN HAAG - Staatssekretaris L. de Graaf van sociale zaken legt zich er „voor dit moment" bij neer dat bij de uitkeringen krachtens de ZW en de WW de dertiende maandsuitke- ring zal meetellen. De staatssekreta ris schrijft dat in antwoord op schrif telijke vragen van de Eerste Kamer die het 1 juli-pakket - de verlaging van de dagloonbepalingen van WW en WAO met drie procent - komende week zal behandelen. (vervolg van pagina 1) Geschikt Ook zij werd evenals het grootste deel van de zeventig deelnemers, aangenomen om mee te werken aan de film. „Alleen al uit het feit dat ze komen, dat ze aan de test mee willen doen, blijkt dat ze in feite niet verle gen zijn en geschikt voor dit werk", zegt Heieen. De figuranten, die tele fonisch op de hoogte gesteld zullen worden, krijgen voor hun deelname een kleine vergoeding die uitbetaald wordt^an de vereniging waar ze lid van zijn, of - als ze op persoonlijke ti tel deelnemen - aan henzelf. Aan de hand van de video-opnames, die deze week kritisch bekeken worden, zul len ze ingedeeld worden in groepen. „We hebben mensen nodig die op Zeeuwse „knollen" door het water rijden vertelt Heieen", en figuranten die we als gezin kunnen samenstel len. Daarom hebben we graag veel ouders met kinderen, zodat de kleint jes gemakkelijk hanteerbaar zijn". Ze vertelt verder dat er momenteel onderhandeld wordt met het ministe rie van W.V.C. over het gebruik van een pijler die volgens de filmscenario door de overlevenden van een ramp gebruikt zou worden om op te wo nen. Een van de hoofdrolspeelsters in deze - niet kommerciële - film wordt de Nederlandse filmaktrice Loes Lu- ca. Voor de hoofdrollen zijn ook nog twee kinderen nodig die in de loop van het verhaal ouder worden zodat deze rollen dan weer door volwasse nen worden overgenomen. Belangstellenden die als figurant mee willen werken aan de film kun nen zich melden bij de volgende screen-test die binnenkort in Zierik- zee zal plaatsvinden. Televisie De 35-jarige regisseur Rob Visser werkte vele jaren voor de radio en te levisie waarbij hij ruim 20 dokumen- taires maakte. Vorig jaar kwam zijn eerste film „Het veld van eer" op te levisie en oogstte goede kritieken. De bedoeling is dat „Plan Delta" in het voorjaar van 1985 uitgebracht wordt. De film zal dan, bij voldoende belangstelling verkocht worden voor vertoning op filmfestivals. Daarna wordt hij vertoond op televisie. Over de inhoud willen de makers alleen kwijt dat het een fantasiever haal betreft waarin vanuit de achter grond van een watersnoodramp een nieuwe gemeenschap ontstaat, die beïnvloed wordt door een persoon van een andere planeet, een futu ristisch figuur die de Zeeuwen wil helpen. ZIERIKZEE - De nationale diabe- tesweek is dit jaar van 25 tot en met 30 juni. Het Diabetes Fonds Neder land houdt dan de landelijke kollek te onder het motto „Geef 's voor dia betes". De opbrengst is bestemd voor het wetenschappelijk onderzoek op het gebied van diabetes mellitus (sui kerziekte). De wetenschap is er nog steeds niet in geslaagd de oorzaken van diabetes op te sporen. Iedereen kan van de ene dag op de andere diabetes krijgen. Nog altijd is het een ongeneeslijke ziekte, die diep ingrijpt in het leven van de patiënt en de direkte omge ving. Diabetes is een stofwisselingsziek te, waardoor het voedsel niet meer in het lichaam kan worden verwerkt. Gelukkig kunnen suikerpatiënten te genwoordig worden behandeld met insuline, tabletten of een dieet. Maar daarmee is het probleem niet opge lost. Door de onzichtbaarheid van de ziekte hebben diabeten nog heel vaak allerlei maatschappelijke pro blemen. Bovendien kan diabetes ook komplikaties tot gevolg hebben, zo als blindheid en aantasting van de bloedvaten en het zenuwstelsel. Projckten In Nederland zijn tal van onderzoe ken gaande naar de behandeling en bestrijding van diabetes. Het Diabe tes Fonds Nederland steunt diverse projekten, bijvoorbeeld op het ge bied van oogkomplicaties, voe dingsproblemen en insulinepompjes. De aktie „Geef 's voor diabetes" heeft vorig jaar 1,2 miljoen gulden opgeleverd. In 1982 mocht het Diabe tes Fonds Nederland voor het eerst een landelijke kollekte organiseren. Daarvóór bestond er helemaal geen diabetesweek. Wie de aktie wil steunen, kan een bijdrage storten op postgiro 5766 ten name van het Diabetes Fonds Neder land te Utrecht. DEN HAAG - De orderontvangst in de industrie gedurende de maand mei was nagenoeg gelijk aan die in april. UTRECHT - De Federatieve Spoor weg Vakvereniging (FSV) is fel tegen de plannen van de Nederlandse Spoorwegen om het personeel op de treinen over twee jaar alleen nog in beperkte gebieden in te zetten. Nu rijden machinisten en kondukteurs uit het noord, oosten en zuiden ook op treinen in het westen des lands. Bij de nieuwe opzet zullen zij alleen nog in hun eigen gebied werken. ZIERIKZEE - De Stichting Ooster scheldeziekenhuizen, Goes en Zierik- zee, heeft het boekjaar 1983 met een positief resultaat afgesloten. Het po sitieve exploitatie-saldo geeft een duidelijke verbetering aan ten op zichte van de exploitatie-resultaten in voorgaande jaren. Vroegtijdig ingezette kostenbespa ringen hebben in niet geringe mate hiertoe bijgedragen. Dit resultaat be tekent dat de nog te verwachten be zuinigingsronden, zoals die door het Departement van Welzijn, Volksge zondheid en Cultuur zijn aangekon digd, in principe, kunnen worden op gevangen. Verschuiving In 1983 werden in Goes en Zierik- zee samen tienduizend patiënten op genomen hetgeen een lichte stijging betekende tgen opzichte van 1982. Het viel hierbij op dat het gemiddeld aantal verpleegdagen daalde. Hier mede zet zich de trend voort die reeds enkele jaren, ook landelijk, valt te konstateren. Tegelijkertijd is sprake van een verschuiving van klinische behandeling en verpleging naar poli klinische behandeling en dagverple- ging. Het overheidsbeleid is op deze verschuiving gericht. Gelet op het positieve resultaat van 1983 er. naar verwachting ook van 1984, ziet het er naar uit dat in grijpende reorganisaties vermeden zullen kunnen worden. Een zorgvuldig vakature-beleid in Je sektor patiëntenzorg heeft er toe geleid dat de examenkandidaten van Je verpleegkundigen-opleiding nog steeds een plaats in het ziekenhuis konden vinden. Bij de Oosterschelde ziekenhuizen zijn circa 850 personen werkzaam. Iedere maandag Zierikzee Concertzaal. Klassiek ballet. 16.00 - 21.15 uur. Brouwershaven Groene Kruisgebouw. Handwerken voor het welfarewerk van het Rode Kruis. 14.00 tot 16.00 uur. Bruinisse Jeugdsoos De Pul. Speel- en strip-o- theek. 18.30 - 20.00 uur. Dorpshuis. Meer Bewegen voor Ouderen. 16.00 - 16.45 uur. Iedere dinsdag Zierikzee Bureau voor rechtshulp, Poststraat 37 (De Lichtboei). Zitting van 14.15 tot 16.15 uur. Burgh-Haamstede Gymnastiekzaal. Rekreatieve condi tietraining. 20.00 - 21.00 uur Dames, 21.15-22.15 uur Heren. Brouwershaven Gymnastiekzaal. Damesgym. 19.30 tot 20.30 uur. Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00 - 22.00 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 -19.30 uur. Zweedse Rode Kruis ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio 20.15- 21.45 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Majorettes. 18.30 tot 19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Nieuwerkerk „Rehoboth". Strip-o-theek. 18.30 -19.30 uur. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee WereldwinkelThema-koffie-uurtj e 10.00 -11.00 uur en 20.00 - 21.00 uur. Pand Visstraat 5. Koffie-ochtend voor vrouwen. 09.30 - 11.00 uur Brouwershaven Tonnenmagazijn. Majorettes. 18.45 tot 19.45 uur. Noordgouwe Dorpshuis: kaartavond, 20.00 "uur. Dreischor „De Drie Schapen". Bridgen, 13.30 - 17.00 uur. Nieuwerkerk Algemene Leesbibliotheek, „Reho both". Uitlenen van boeken. 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -19.30 Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Zierikzee Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Eerste dinsdag van de maand Zierikzee Kreefstraat 60. Spreekuur Gehandi capten Advies Bureau. 16.00 - 17.00 uur. Elke eerste en derde donderdag van de maand Zierikzee Rechtswinkel, Havenplein 24. 19.00 - 20.00 uur. Iedere tweede donderdag van de maand Zierikzee Stadhuis Zierikzee, Meelstraat. Zit ting huurkommissie van 9.00 tot 11.30 uur. Iedere maandag en donderdagochtend (behalve in de schoolvakanties) Brouwershaven In de „Blokkendoos". Peuterspeel zaal. Van 9.00 tot 11,30 uur. Iedere woensdag en donderdag Zierikzee Visstraat 5. Stichting Vrouweneman cipatie Zeeland, regio Schouwen- Duiveland en St. Philipsland. Woens dag van 14.00 - 17.00 uur en van 19.00 - 20.00 uur en donderdag van 9.00 -12.00 uur. 12 mei t/m 30 juni (Iedere dag behalve 's zondags) Brouwershaven St. Nicolaaskerk. Hobby-tentoon stelling. 13.30 tot 16.30 uur. Dagelijks Zierikzee Galerie „Tussen de Havens". Van 13 tot en met 26 juni. Expositie schilde rijen en keramiek Jos Groen. Iedere woensdagavond vanaf 4 juli t/m 22 augustus Haamstede Ned. Herv. Kerk. Dia-presentatie „De banken zijn hard". 20.00 uur. Maandag 25 juni Zierikzee Pr. Julianaschool, Jannewekken. Schrijfavond Amnesty Internatio nal. Vanaf 19.00 uur. Woningbouwvereniging Beter Wo nen. Vergadering Verenigingsraad. 19.30 uur. Burgh-Haamstede Rekreatiezaal van de Gereformeerde Kerk. Schrijfavond Amnesty Inter national. Vanaf 19.00 uur. Brouwershaven Gereformeerde Kerk, Bostonplein. Schrijfavond Amnesty Internatio nal. Vanaf 19.00 uur. Dinsdag 26 juni Zierikzee Huis van Nassau. Instuif-bridgewed- strijd. 19.30 uur. UW-gebouw. Bijeenkomst UW. 19.30 uur. Burgh-Haamstede Molen De Graanhalm. Expositie brooddeegkunst en Hindelooper schilderwerk. 13.00 - 19.00 uur. Gemeentehuis. Kommissie grond- en pachtzaken. 19.30 uur. Brouwershaven Gymnastiekzaal. Damesgym. Van 19.30 tot 20.30 uur. Woensdag 27 juni Burgh-Haamstede Molen De Graanhalm. Expositie brooddeegkunst en Hindelooper schilderwerk. 13.00 - 19.00 uur. Scharendijke Gemeentehuis. Raadsvergadering Middenschouwen. 19.30 uur. Bruinisse Leeszaal van de bibliotheek. Schrijf avond Amnesty International. Vanaf 19.00 uur. Donderdag 28 juni Zierikzee Stadhuis. Kommissie publieke wer ken. 19.30 uur. Marktzicht. Vergadering PvdA afde ling Zierikzee. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Molen De Graanhalm. Expositie brooddeegkunst en Hindelooper schilderwerk. 13.00 - 19.00 uur. Renesse Dorpshuis. Officiële ingebruikstel ling VW-logiesinformatiesysteem door gedeputeerde J. B. Ventevogel. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Praktijkles kruidenkursus door mevrouw L. Strayer-Slager. 19.30 uur. Stadhuis. Openbare raadsvergade ring. 19.30 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis. Gemeenteraadsver gadering Duiveland. 20.00 uur. Vrijdag 29 juni Zierikzee Theo Thijssenschool. Afscheids avond zesde klas. 20.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. „Het orgeltje" to neelstuk in drie bedrijven door de leerlingen van klas zes van de open bare basisschool De Schoener. 19.30 uur. Zaterdag 30 juni Zierikzee CJV-gebouw, Raamstraat. Afslui tingsdag seizoen. 14.00 uur. EUemeet Schoolplein ,,'t Meetje". Rommel markt. Vanaf 10.00 uur. Brouwershaven Oud papier ophalen door A.S.V. Brouwershaven. Vanaf 9.00 uur. Zonnemaire Mobiele tent schoolplein I. M. v. d. Bijlstraat. Koncert door „Nut en Uit spanning". Aanvang: 19.30 uur. Noordgouwe Dorpsring. Zomera vond koncert mu ziekvereniging „Con Amore". 19.30 uur. Dreischor Nederlands Hervormde Kerk. Kon cert door het Christelijk Mannen koor uit Oosterland en het Thools Mannenkoor uit Tholen. Aanvang 20.00 uur. Ouwcrkerk 14e Avondwandeltocht SV Ouwer- kerk. 19.00 uur. Dinsdag 3 juli Brouwershaven Gymnastiekzaal. Damesgym. Van 19.30 tot 20.30 uur. b

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 2