Bedrijfsresultaat PTT flink toegenomen RAI-ondernemers optimistischer dan de afgelopen jaren Kinderkorenfestival Schouwen-Duiveland Maatschappij Zeeland binnen enkele jaren over op één schip Vegin werkt mee aan verhoging gasprijs RAI bezorgd over nieuwe akties tegen autoverkeer Niet doorg-aan splitsing Zuid-Holland onaanvaardbaar Plantaardige margarines worden duurder 2 Verlies op de postdienst van 56 miljoen DEN HAAG - Het bedrijfsresultaat van de PTT over 1983 (inclusief postgiro, maar exklusief rijkspostspaar bank), is vergeleken met het voorgaande jaar meer dan verdubbeld, zo blijkt uit het jaarverslag van het staats bedrijf. Met name door een uitstekend resultaat van de dienst telecommunicatie en een aanzienlijk geringer ver lies van de postgiro, werd een resultaat behaald van 594 miljoen gulden, tegen 234 miljoen in 1982. Het totaalre sultaat (bedrijfsresultaat plus rente op reserves minus reserve koersverschillen) liep op van 1020 miljoen in '82 tot bijna 1200 miljoen in '83. Voor 1984 wordt echter weer èen daling in het bedrijfsresultaat verwacht, hetgeen naar verwachting veroorzaakt zal worden door een toenemend ver lies van vooral de post en ook de postgiro. De dienst telecommunicatie zal zich gunstig blijven ontwikkelen. Gelet op de afzonderlijke onderde len van het PTT-bedrijf, geeft de post het grootste verlies te zien. De dienst kelderde van een positief bedrijfsre sultaat van 23 miljoen in '82 naar een verlies van 56 miljoen in '83, een re sultaat vergelijkbaar met dat uit '81. De PTT wijt het verlies van de post voornamelijk aan de stakingsakties van ambtenaren in november en een toename van de personeelslasten. Anderzijds droegen de ambtenare- nakties - zij het in geringe mate - weer bij tot het positieve bedrijfsre sultaat van telecommunicatie, dat opliep van 327 miljoen in '82 tot 695 miljoen in '83. Doordat tijdens de sta king meer gebruik werd gemaakt van de telecommunicatiediensten van de PTT (telefoon, telex) viel het resultaat ongeveer 11 miljoen gulden hoger uit. De postgiro sloot af met een verlies van 46 miljoen gulden. In '82 werd nog een negatief bedrijfsre sultaat genoteerd van 113 miljoen gulden. Door de beperkte lastenstij ging en een gunstige beleggingsop brengst kon het verlies naar beneden gebracht worden, aldus het jaarver slag. Bij de rijkspostspaarbank tenslot te steeg het bedrijfsresultaat van 315 miljoen in '82 naar 788 miljoen in '83. Het totaalresultaat steeg van 300 AMSTERDAM - De RAI-Vereniging is bezorgd over de „hernieuwde ak ties" vanuit de milieuhoek tegen met name de autosektor. „De kleinscha lige kabouters die even van het toneel verdwenen leken, zijn van hun pad destoel gekomen en zetten weer een grote mond op". Voorzitter W. Breu kink van de RAI zei dit dinsdag in Amsterdam in zijn jaarrede. De RAI vereniging fabrikanten en handela ren in onder andere de automobiel-, (motor)fietsen- en caravanbranche. Breukink is slecht te spreken over de recente voorstellen van de Centrale Raad voor de Milieuhygiëne betref fende de terugdringing van het auto verkeer. Het gaat hier volgens de RAI- voorzitter om „een keiharde en ogen schijnlijk goed onderbouwde aanval op de personen- en de vrachtauto, zo als ons enige jaren geleden vooral van de kant van de aktiegroepen ten deel viel". Merkwaardigis de rol van de ANWB, aldus Breukink. Deze organisatie is evenals milieu-organisaties lid van de raad em heeft naar de mening van de RAI onvoldoende afstand genomen van het advies dat in hoofdzaak neer komt op een lastenverzwaring voor de automobilist „Wij kunnen ons niet voorstellen dat de twee miljoen auto mobilisten die lid zijn van de ANWB, hun belangen op deze wijze gediend achten", aldus Breukink. miljoen naar 589 miljoen gulden. Een sterke stijging van de rentewinsten en een incidentele verhoging van de baten wegens ontvangen boetes voor renteconversie en vervroegde aflos sing van hypotheken, hebben sterk bijgedragen aan dit verbeterd resul taat. Ekonomisch herstel Het staatsbedrijf konstateert over 1983 bescheiden tekenen van ekono- mische herstel. Ook voor '84 wordt door het bedrijf rekening gehouden met „een aarzelend aantrekken van de ekonomie als gevolg van een toe neming van de bedrijfsinvesteringen en de internationale handel." De PTT verwacht dat de sektoren tele- kommunicatie en automatisering daarbij een relatief sterke positie in zullen nemen en vooruit zullen lopen op de ontwikkelingen in andere sek toren. Werkgelegenheid De werkgelegenheid bij de PTT heeft zich in 1983 gehandhaafd op vrijwel hetzelfde niveau als in '82. Het aantal volledige banen (40 uur) is met 400 afgenomen, het aantal deel tijdbanen nam daarentegen met 1300 toe. Tevens werd in het kader van bestrijding van de jeugdwerkloos heid, met 270 jongeren een leerar- beidsovereenkomst gesloten op basis van een 32-urige werkweek geduren de maximaal twee jaar. In totaal tel de de PTT in 1983 103.000 werkne mers, van wie 24.000 in deeltijd werkten. Behoud van de interne werkgele genheid blijft een van de hoofd doelstellingen van het staatsbedrijf. Maar, zo konstateert het jaarverslag, „tot 1990 moet rekening gehouden worden met een afnemende omvang van de in het bedrijf vereiste arbeids- kapaciteit", hetgeen voor een groot deel te maken heeft met de toene mende automatisering binnen de ver schillende diensten. Met het stimuleren van deeltijdba nen en geleidelijke invoering van een 36-urige werkweek en de ontwikke ling van nieuwe diensten, hoopt het bedrijf de werkgelegenheid echter op peil te houden. Daarbij wordt wel aangetekend dat alleen arbeidsplaat sen kunnen worden geboden op basis op reële vraag naar de diensten. (vervolg van pagina 1) het geheel erg bijzonder. De heer M. de Haan zorgde voor de pianomuziek in het droomverhaal van kleine Max en Nicolet van Donk verving dirigen- te Jaqueline Geertse. Oosterland „In Oosterland is iedereen paraat bij brand, want iedereen wil helpen" zongen de Wegwijzertjes uit dit dorp. Zij zongen het niet alleen, maar voer den ook al deze ijverige helpers ten tonele. De liefde voor hun dorp klonk door in héél het „Liedjesver- haal" dat door dirigente Rianda Da lebout geschreven en gekomponeerd werd. Een sprankelende presentatie door haar koor deed de rest en maak te het kijken en luisteren naar num mers als „Ergens staat een eenzaam huisje" en het swingende „Een eeu wenoude boom en een kikkersloot" tot een waar genoegen. Terwijl de kinderen met goede teksten de lied jes tot een verhaal regen, begeleidde Rianda haar pupillen op de piano. Lang leve de Sint Lieven Zonder moeite ging het publiek za terdagavond mee terug in de tijd tij dens de uitvoering van de door Mar van der Veer geschreven mini- musical „Lang leve de Sint Lieven", die begin bij het jaartal 1454 toen An- dries Keldermans zijn ontwerp voor de toren aan de bevolking presen teerde. Gelardeerd met liedjes scho telde het kinderkoor „Sjofar" uit Zierikzee het publiek op muzikale wijze een stukje geschiedenis voor, dat zich afspeelde rondom de beken de Sint Lievensmonstertoren. Lied jes als „Vrouwen van Schouwen, huil met me mee (naar aanleiding van de vele rampen die Zierikzee troffen), „Wat een monsterlijke toren" (toen Personenautobranche verwacht verkoopstijging van vijf procent AMSTERDAM - De in de RAI vertegenwoordigde sektoren (fietsen, auto bussen, personenauto's, vrachtauto's, caravans, motor- en bromfietsen enzo voorts) kunnen de toekomst optimistischer tegemoet zien dan in de afgelopen jaren. In de meeste sektoren is sprake van een opleving: Dieptepunten zijn in elk geval gepasseerd. Uitgesproken slecht gaat het met de verkoop van mo torfietsen. Voorzitter W. Breukink van de RAI-vereniging (ondernemers) zei dit dinsdag (vandaag) in zijn jaarrede tijdens de algemene ledenvergadering te Amsterdam. De personenautobranche verwacht dit jaar een verkoopstijging van 5 procent. Vorig jaar werden 13 pro cent meer auto's verkocht. Ook in de bedrijfsautosektor gaat het wat be ter, aldus Breukink. Dit jaar worden naar verwachting wat meer bestel en vrachtauto's dan vorig jaar ver kocht. De al twee jaar durende prijsslag in deze sektor „lijkt aan scherpte te verliezen". Ongeveer parallel loopt volgens de RAI-voorzitter de ontwikkeling in de kategorie speciale voertuigen, car rosserieën, opleggers en aanhangwa gens. In deze sektor worden behoor lijke exportresultaten behaald. De caravanverkoop loopt nog slecht. De afzet is in enkele jaren gehalveerd, maar in de branche leeft het gevoel. aldus Breukink, dat het dieptepunt eindelijk voorbij is. De verkoop van motorfietsen is in 1983 met dertig procent gedaald. De ze zal zich dit jaar niet herstellen. Oorzaak van deze teruggang is vol gens Breukink koopkrachtverlies bij de jongeren en de invoering van de bijzondere verbruiksbelasting. De belangstelling voor de scooter neemt weer wat toe en de afzet van bromfietsen is voor het eerst sinds ja ren weer gestegen. „Opzienbarend is het totale cijfer nog niet, maar er zit weer beweging in", meent Breukink. De fietsenbranche denkt 1984 te kun nen afsluiten op minstens hetzelfde niveau als vorig jaar. 1982 was voor de fietsfabrikanten een topjaar. men hem af wilde breken in 1855) en „Lang leve de Sint Lieven, waren in kombinatie met toneel en dans boei end om te zien en te horen. De nieuwe meester „Onze meester is in de VUT, pro testeren had geen nut" zongen de le den van het kinderkoor Hatikwa uit Kerkwerve droevig. Dit was echter nog maar het begin van een spranke lende mini-misical die door dirigente M. van Sluis-Gerritsen geschreven werd. De nieuwe meester bleek na melijk een zeer modern figuur te zijn die de tafel van acht er letterlijk „swingend" in danste en zong. Lied jes als „Deze meester is het einde", „Laat die kinderen spelen" en „Show, show allemaal show" il lustreerden de mentaliteit van de nieuwe onderwijzer die door de ou ders van de leerlingen echter niet zo gepruimd werd. De uitvoering werd heel mooi begeleid op dwarsfluit door Erica Berrevoets en op de piano door mevrouw M. van Sluys-Gerrit- Oma Fladder Na een nauwkeurige afweging van de presentatie, zang, beweging en de out-fit van de zes songfestivalliedjes, die tussen de uitvoeringen van de verschillende koren door gezongen werden, maakte mejuffrouw E. Jen- se als voorzitster van de jury de uit slag bekend. De eerste prijs was voor de uitvoe ring van het lied „Oma Fladder" dat door vier kinderen van „Jom Jom" op een geinige en vertederende wijze op het toneel gebracht werd. Leonti- ne Kakebeke en Mirella van Yssel- dijk (beiden negen jaar) hadden de tekst van hun lied (op het refrein na) ook nog zelf geschreven. Zij presen teerden het samen met een jonger broertje en zusje, Roland Ysseldijk en Judith Kakebeke (beiden 7 jaar). Op de tweede plaats eindigde een af vaardiging van Hatikwa met „Mijn tante" en op de derde plaats kwam „De Meidengroep" van Halleluja uit Bruinisse. Voorzitter C. Soeters van het kin derkoor Sjofar sloot na een samen zang van alle koren (en de zaal), de avond af met een dankwoord aan de zeer vele medewerkers die deze unie ke avond mogelijk maakten. Hij noemde met name de plantsoenen dienst van de gemeente Zierikzee die voor een fraaie aankleding van de zaal zorgde en de heer Ko van Belzen die het decor zeer toepasselijk be schilderde. SCHIEDAM - De gemeenteraad van Schiedam heeft maandagavond besloten het onroerend goed van de werf Wilton Fijenoord aan te kopen. Daarmee is een bedrag gemoeid van 40 tot 45 miljoen gulden. Het besluit van de raad betekent een belangrijke stap op weg naar redding en ver zelfstandiging van Wilton Fijenoord. AMSTERDAM - Het openbaar mi nisterie gaat in hoger beroep tegen de beslissing van de Amsterdamse rechtbank om de Volendamse firma Crevettes BV een schadevergoeding te geven voor een partij mogelijke bedorven garnalen. Dit heeft persof ficier van jusitie, mr. H. P. Wooldrik maandag bekend gemaakt. DELFZIJL - PvdA-leider Den Uyl vindt dat er sprake is van een sterke terugval in het beleid tot bescher ming van de Waddenzee. Hij stelde maandag in Delfzijl op de Wadden- konferentie „klad ih het Wad" dat het kabinet-Lubbers bezit is het mi- leubeleid te verzwakken en uit te hollen. DEN HAAG/BONN - Een F-16 fo- toverkenningsstraaljager van de vliegbasis Volkel is maandagmorgen rond elf uur tijdens een oefenvlucht bij het Westduitse Linz am Rhein verongelukt. Daardoor vielen twee doden, de vlieger, de 29-jarige eerste luitenant Pieter Enzerink uit Oss en een 40-jarige bewoonster van een huis in de buitenwijken van Linz. WERKENDAM - Met de opening van het Biesboschmuseum in Wer kendam heeft Nederland er een we liswaar klein behuisd, maar toch vol ledig museum bij. Het is voor de eerste maal dat het leven en werken in de Biesbosch zo gedetailleerd in een permanente tentoonstelling wordt gepresenteerd. Op vrijdag 8 juni opent Prins Bernhard het mu seum, dat nabij de Spieringsluis is gelegen. Rijnmondraad: ROTTERDAM - De Rijnmondraad heeft maandag in een gezamenlijke verklaring het „onaanvaardbaar" uitgesproken over de plannen van minister Rietkerk (binenlandse za ken) om de splitsing van Zuid- Holland niet door te laten gaan en Rijnmond op te heffen. De raad vindt, dat de minister onverant woord handelt, als hij denkt dat twintig jaar rijnmondbestuur met een pennestreek ongedaan gemaakt kan worden. Het argument van Rietkerk, dat de splitsing te veel geld kost, gaat vol gens de Rijnmondraad niet op. Door de jaren van grote tekorten en finan ciële tegenvallers heen is de minister een voorstander van de splitsing ge weest. Juist nu het weer iets beter lijkt te gaan gebruikt hij het finan ciële argument. „Ongeloofwaardiger kan het niet", zo zei PvdA- fraktievoorzitter Suurendonk na mens de Rijnmondraad. Ook het ar gument van Rietkerk dat er verdeel- heid in de Twee Kamer zou zijn, wordt door de raad verworpen. Een aantal partijen wil slechts enige wij zigingen in het wetsonwerp aanbren gen. Van de grote partijen is alleen de VVD tegen. „Wat is het voor een minister die op de loop gaat voor een Tweede Kamer die niet direkt het zelfde wil als hij?" De raad doet een dringend beroep op alle partijen in de Tweede Kamer om van Rijnmond toch een provincie te maken. De vaste Tweede Kamerkommissie vergadert op 5 juni met de minister over deze zaak. DEN HAAG - Plantaardige magar rine en halvarine kunnen vanaf 4 juni duurder worden- Vanaf die datum gaan de fabrieken de plantaardige margarine voor twaalf en de plant aardige halvarine voor zes cent meer per pakje van 250 gram leveren aan de handel. Dat blijkt uit een mede deling van de Bond van Nederlandse Margarinefabrikanten van maandag avond. De margarines en halvarines met vooral dierlyke grondstoffen gaan niet in prijs omhoog. De prijsverhoging is vastgesteld na overleg met het ministerie van ekono- mische zaken en betreft de prijs af- fabriek, dat wil zeggen de prijs die de fabriek in rekening brengt aan de groot handel. De handel is niet verplicht de hele prijsstijging door te berekenen aan de konsument, omdat het bedrijfs leven sinds 1 januari vrij is in het door- voeren van prijsverhogingen als ge volg van gestegen produktiekosten. Volgens de bond werkt de verhoging van de af-fabrieksprijs afhankelijk van de voorraden in de winkels met enige vertraging door. De prijsverhoging van de plantaar dige margarines moet volgens de bond vooral worden toegeschreven aan een sterke stijging van de grondstoffen- prijzen van plantaardige oliën en vet ten. Dat is vooral te wijten aan de slechte oogst van sojabonen in 1983 in de Verenigde Staten. Die oogst bleef een derde achter bij de verwachtingen als gevolg van grote droogte. De laatste prijsverhoging dateert van februari toen de prijzen van alle margarines en halvarines met enkele centen per pakje omhoog gingen, waar bij plantaardige margarines en halva rines toen sterker in prijs werden ver hoogd dan de andere margarines en halvarines. 'S-GRAVELAND - De vereniging tot behoud van natuurmonumenten maakt zich grote zorgen over de toe nemende „radikalisering binnen de natuur- en milieubeweging". De ver eniging vindt het „ongewenst dat het die kant opgaat", maar heeft er be grip voor, zo blijkt uit haar jaar verslag over 1983. DEN HAAG - De varkenspest in ons land heeft tot nu toe dit jaar al geleid tot het vernietigen van bijna 65.000 varkens. 1.552 dieren bleken de ziekte te hebben, terwijl iets meer dan 63.000 dieren als verdacht wer den aangemerkt. Het ministerie van landbouw en visserij heeft aan gedu peerde varekenshouders ruim zestig miljoen gulden schadevergoeding be taald. HOEK VAN HOLLAND - De Stoomvaart Maatschap pij Zeeland gaat binnen afzienbare tijd over op één schip. Op het moment heeft de maatschappij nog twee schepen in de vaart, de „Prinses Beatrix" en de „Zee land", die samen met de Britse zustermaatschappij Sea- link de dienst tussen Hoek van Holland en Harwich on derhouden. Ook Sealink vermindert het aantal schepen tot één. rijke rol spelen, aldus het bedrijf. Daarbij moet het overgaan op één schip helpen. Overigens zullen daar mee volgens de woordvoerder geen arbeidsplaatsen gemoeid zijn. Een woordvoerder van de Maat schappij Zeeland verklaarde maan dag desgevraagd dat naar verwach ting binnenkort opdracht kan wor den verstrekt voor de bouw van een nieuw groter schip. Wat er met de „Prinses Beatrix" gebeurt is nog niet bekend, zo zei hij. De „Zeeland" is een charterschip. Het kontrakt daar voor loopt over twee jaar af. De woordvoerder zei dat dan waar schijnlijk het nieuwe en enige schip van de Zeeland in de vaart komt. Het schip plus aanpassingen aan kade en infrastruktuur vergen een investe ring van 200 miljoen. De maatschappij Zeeland meldde maandag dat de winst over vorig jaar 1,2 miljoen bedroeg tegen 1,5 mil joen over 1982. De winstdaling wordt vooral geweten aan de hoge exploita tiekosten. Het beheersen van die kosten zal in de toekomst een belang- Het aantal veerdiensten (per et maal twee maal vertrek uit Hoek van Holland en twee maal vertrek uit Harwich) ondergaat evenmin wij zigingen. De winst valt, hoewel lager dan vo rig jaar, toch mee want bij het publi ceren van de halfjaarcijfers liet de maatschappij weten dat er in 1983 al leen nog een positief resultaat te be reiken zou zijn als een vordering die de" Maatschappij Zeeland heeft op Sealink zou worden gehonoreerd. Dat is nog niet gebeurd. Dat er toch winst is gemaakt is te danken aan de betere gang van zaken in 1983 en aan belastingbaten. Konsumenten Kontakt: DEN HAAG - Konsumenten Kontakt (KK) heeft de VEGIN er maandag van beschuldigd bewust mee te werken aan een verdere verhoging van de gasprijs voor kleinverbruikers. Terwijl de onderhandelingen over de tarieven per 1 ja nuari 1985 inet de Gasunie nog moeten beginnen, spreekt de VEGIN al over een verhoging van drie cent. Volgens de konsumentenorganisatie is een derge lijke verhoging ontoelaatbaar. Volgens Konsumenten Kontakt be wijst de Vereniging van Energiepro ducenten hiermee dat zij de belangen van de konsument op geen enkele manier wenst te behartigen. Dit be leid staat in schril kontrast met de meer kritische benadering die de VE GIN er vorig jaar op nahield, aldus KK. Toen immers probeerde de VE GIN via een kort geding een prijsver hoging van drie cent te voorkomen. Konsumenten Kontakt vindt dat de Nederlandse konsument inmid dels aan een forse verlaging van de gasprijs toe is. KK wijst erop dat zo wel het buitenland als de binnen landse grootindustriëlen de afgelo pen jaren aanzienlijke prijsverlagin gen hebben gekregen. De exportprijs van aardgas daalde de afgelopen ja ren met zes procent. De grootin dustrie. vereniging in de S1GE, heeft de afgelopen jaren prijsverlagingen gehad die inmiddels zijn opgelopen tot 23 cent exclusief btw per kubieke meter aardgas. Bovendien hebben ook de elektriciteitsproducenten in april van dit jaar een korting gekre gen van 1,2 cent per kubieke meter aardgas. De VEGIN dient volgens KK te be seffen dat zij tijdens de prijsondcr- handelingen de zijde van de konsu ment moet kiezen. Inzet van de on derhandelingen zou dan ook een prijsverlaging moeten zijn, gezien de ontwikkelingen aan het energief ront. aldus de konsumentenorganisa- ledere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 - 19.30 uur. Zweedse Rode Kruis ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio 20.15- 21.45 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Majorettes. 18.30 tot 19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Nieuwerkerk „Rehoboth". Strip-o-theek. 18.30 -19.30 uur. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Zierikzee Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. 0 rouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Dinsdag 29 mei Brouw ersh a ven Gymnastiekzaal. Damesgym. 19.30 tot 20.30 uur. Tonnenmagazijn. Bijeenkomst Plat telandsvrouwen met als thema „Va riatie in voeding". 20.00 uur. Woensdag 30 mei Zierikzee UW-gebouw. Bijeenkomst UW. 09.30 uur. Burgh-Haamstede Gemeentehuis. Vergadering kom missie ruimtelijke ordening. 19.30 Brouwershaven Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Leeszaal van de bibliotheek. Schrijf- avond Amnesty International. Vanaf 19.00 uur. Donderdag 31 mei Brouwershaven Sportpark „Onder de molen". Sport manifestatie voor alle inwoners Brouwershaven. 10.00 tot 18.00 uur. Nieuwerkerk Bij dorpshuis. Start puzzelrit. 14.00 uur. Vrijdag 1 juni Zierikzee U.V.V.-gebouw. Bijeenkomst Werk groep Homofilie. 20.00 uur. Dreischor Landbouwmuseum. Opening. Voort aan elke maandag- tot en met zater dagmiddag van 13.30 - 16.30 uur. Ophalen oud papier. 18.00 uur. Zaterdag 2 juni Zierikzee Huis van Nassau. Dansavond Trio Mengelmoes. 20.30 uur. Kerkwerve Ring, rondom Ned. Hervormde Kerk. Braderie-rommelmarkt t.b.v. onderhoud Herv. Kerk. 10.00 - 16.00 uur. Op de Ring. Optreden Koninklijke Harmonie „Kunst en Eer" (Zierik zee). 19.00 uur. Brouwershaven Oud papier ophalen door de A.S.V. Brouwershaven. Vanaf 9.00 uur. St. Nicolaaskerk. Weefkunst demon stratie in het kader van de hobbyten toonstelling van de Roode Lelie. Noordgouwe Camping „De Stern". Koncert door de muziekvereniging „Nut en Uit spanning". 19.30 uur. Maandag 4 juni Zierikzee Stadhuis, Vierschaar. Hoorzitting Verkeerscirkulatieplan. 19.30 uur. Brouwershaven Stadhuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Voorlichtingsavond land bouwvoertuigen. 20.00 uur. Woensdag 6 juni Burgh-Haamstede Dorpshuis De Schutse. Vergadering Vereniging voor Christelijk Natio naal Schoolonderwijs. 19.30 uur. Bruinisse Dorpshuis. Ledenvergadering chris telijke woningbouwvereniging Schouwen en Duiveland. 19.30 uur. Donderdaq 7 juni Burgh Vertrek bejaardenreis naar houtves terij Het Loo. 07.30 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 2