/so/offe: warm aanbevolen! AUTOMOBIELBEDRIJF W.C. ISTA ZN. Pluk de dag DANSAVOND Graanbeurs Zierikzee Nationaal Isolatie Programma Minder stookkosten- prettiger wonen EUROPESE VERKIEZINGEN Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer SUCCESJES Mededelingen Gemeente Zierikzee Wielersport Jan de Jonge inruil-voordeelcheque. Gaat u Austin Metro of Austin Maestro rijden, dan pakt u zelfs een bedrag van niet minder dan 1.000,- extra voordeel. Nu kunt u dus in uw favoriete Austin met 600,- of1.000,-voordeel het jaar in. Een goede reden om snel eens langs te komen. AUSTIN BOUWTNAAR DE NORMEN VAN MORGEN Bij ons kunt u 600,- of 1.000,- voordeel halen. Als u namelijk nu een Austin Mini koopt, leveren wij 'm standaard af met een 600,- AÜVERTEREiS de eerste stap naar verkoop! 12 1.000,-VOORDEEL OP DE AUSTIN MAESTRO: op zaterdag 5 mei met "Brio 1 Aanvang 20.30F'Uur. - Toegangf 5, p,jp; I»»»»»»»» *IF <r De heren Spitters en Boütnan, bewoners van "De Wielewaal" in Rotterdam. In de Rotterdamse wijk "De Wielewaal" praten we met de heren Spitters en Bouman. Ze zijn bestuursleden van de bewonersvereniging en trots op hun buurt. Want met al dat groen is het er prettig wonen. Maar wèl konden die huizen behoorlijk koud zijn. Gelukkig kwam de gemeente met een isölatiepian. "Toch hebben we er behoorlijk aan moeten trekken om de huurders mee te krijgen. Vanwege de huurtoeslag. Gelukkig wezen de cijfers uit dat door de besparing aan stookkosten de mensen er ook financieel op vooruit zouden gaan," Inmiddels zijn de meeste woningen in De Wielewaal geïsoleerd. En wat is de ervaring van Spitters en Bouman? "Mensen die niet hebben laten isoleren krijgen er nü spijt van!" Nog niet geïsoleerd? Trek aan de bel! I Neem meteen contact op met uw I verhuurder en vraag hoe het met de J isolatieplannen staat Meer informatie? Verstuur vandaag nog deze bon! BON VOOR GRATIS INFORMATIE In gefrankeerde envelop opsturen naaf het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordeningen Milieubeheer, Postbus 20951. 2500 EZ Den Kaag. Stuur mij uitgebreide informatie over j de isolatie van huurwoningen. adres:. postcode/plaats. Te koop: Wij verkopen volop: appels, peren, stoofperen, aardappe len en div. groenten. A. Leeu- we, Noordwelle, tel. 01116- 1768. Reklameaanb. deze week: 5 stuks geraniums voor slechts 10,-. Tuincentrum Sluys, Hogezoom 44, tel. 1437, Haamstede. Citroen Dyane 6 Comfort, kl. rood, 60.000 km. Prijs 6.500,- Tel. 01117-2082. Reklameaanb. deze week: 5 stuks geraniums voor slechts 10,-. Tuincentrum Sluys, Hogezoom 44, tel. 1437, Haamstede. Z.g.a.n. bromfiets, merk To- mos 4 TL. Inl.: Janet Schra- ver, Bruinisse, tel. 01113- '1613. Voor geraniums, hanggerani- ums, perkplanten en toma tenplanten naar: P. C. Geluk, Zwanenburgseweg 11, Capel- le bij Zierikzee, tel. 01110- 2791. Nieuw Belstaff motor vet- jack, damesmaat 10. Tel. 01117-2082. Geraniums, hanggeraniums, fuchsia's en vele soorten perkplanten uit eigen kweke rij. Kwekerij De Rijke, Zand weg 22, Zierikzee. Tel. 01110- 3365. Te koop gevraagd: Kluis. Telefoon 01114-1268 of 01110-4459. Gasfornuis en home-trainer. Tel. 01115-3205. Te huur: Videofilms huren??? Bij ,,De Eilanden" treft u een enorme sortering kwaliteitsfilms aan. Bel voor een vrijblijven de gratis titellijst. Tel. 01873- 2425, of kom eens langs bij boekhandel Ochtman, Lange Nobelstraat 14, Zierikzee. Bij ons geen kopieën!!! Videotheek Daka met vele nw. titels. VCC, Beta, VHS, gratis lidmaatschap, ook de nieuwste films 2,50. Nw. Boogerdstr. 31, Zierikzee. Huisdieren: Gevraagd: Keeshondje voor het dekken van onze teef. Tel. 01116-2512. Gevonden Dreischor: Moe derpoes, kleur: lapjes (drie kleur) met jongen. Sophia- Dierenbescherming, Es- doornstr. 33, tel. 1583, Nieu- werkerk. Voor de hond: pens, kipvlees en kopvlees. Tel. 01110-5934. Diversen: Schietvereniging Schou- wen-Duiveland" zoekt nog enkele nieuwe leden. Voor in formatie 01110-4459 of 01114- 1268. Van uw oude foto's maken wij uitstekende copieën. Fo to .Jan Krakeel, Nieuwe Boogerdstr. 14, Zierikzee, tel. 01110-2691. Last van hooikoorts? Nu be ginnen met 10 druppels Sina- pis per dag. Reform- en Di- eethuis Joppe, Poststraat 31, Zierikzee, tel. 01110-2067. Leest het streekblad de „Zierikzeesche Nieuwsbode" Wijziging bestemmingsplan De burgemeester maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 16 april 1984 heeft besloten dat een wijziging voor het noordoostelijke deel van het bestemmingsplan „Poortambacht VII", kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie M, 332 (gedeeltelijk) wordt voorbereid. Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met ingang van 7 mei 1984 ter gemeentesecretarie, bureau voor lichting, voor een ieder ter inzage. De burgemeester voornoemd, TH. H. DE MEESTER Zierikzee, 3 mei 1984 Vrijdag 4 mei - Nationale Herdenking De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat de Nationale Her denking van allen - burger zowel als militair - die sinds het begin van de Tweede Wereldoorlog, wanneer of waar ook ter wereld, in het belang van het Koninkrijk zijn gevallen, alsmede van allen, die door oorlogs handelingen en terreur zijn omgeko men, dit jaar zal worden gehouden op vrijdag 4 mei 1984. De Nationale Herdenking is niet al leen stilstaan in dankbaarheid aan hen die het hoogste offer brachten, doch houdt ook bezinning in op he den en toekomst. Deze herdenking is tevens een appèl op ieders individuele verantwoorde lijkheid in de huidige maatschappij ten aanzien van onderdrukking, ra cisme en onverdraagzaamheid. In verband daarmee deelt hij het vol gende mede: 1. Van des avonds 18.00 uur tot zons ondergang (zonsondergang heeft plaats om 21.09 uur) zullen van al le openbare gebouwen de vlaggen halfstok worden gehangen. Een ieder wordt verzocht deze ge dragslijn te volgen. 2. Van 19.45 uur af tot 30 seconden voor 20.00 uur zullen de klokken van alle kerken luiden. 3. Van 20.00 uur tot 2 minuten daar na, zal overal en algemeen twee minuten volkomen stilte in acht worden genomen. Begin en einde van de stilte wor den aangegeven door de sirene. Aan de vooravond van 4 mei zullen, door de zorg van de gemeente, op de gebruikelijke plaatsen bloemen kransen worden gelegd. De burgemeester voornoemd, TH. H. DE MEESTER Zierikzee, 3 mei 1984 Commissievergadering De vaste commissie van advies en bijstand voor verkeer vergadert woensdag 9 mei a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Deze vergadering is voor een ieder toegankelijk. Met toestemming van de voorzitter mag, voorafgaand aan elk agenda punt, het aanwezige publiek het woord voeren. AGENDA: Aanwijzing wegen voor 30 km re geling Verkeerssituatie Sint Lievens- straat Middellange termijnplanning mg (1985-1988) Bij de op 14 juni a.s. te houdert stemming ter verkiezing van de leden van het Europese Parlement kan aan een kiezer worden toegestaan zijn stem uit te brengen in een stembureau van zijn keuze, binneii het gebied van het li chaam waarvoor de verkiezing wordt gehouden. Deze bevoegdheid geldt niet voor de kiezer aan wie is toegestaan bij volmacht of per brief te stemmen. Voor de kiezer die in een stembureau van zijn keuze wil stemmen staan twee mogelij kgedéri open, te weten: A. uiterlijk 30 mei a.s. een schriftelijk verzoek daartoe indienen bij de burgemeester van de gemeente waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling in het kie- zersregister is opgenomen. Voor het verzoekschrift moet gebruik worden gemaakt van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de kiezer een kiezerslegitimatiekaart. B. uiterlijk 8 juni a.s. mondeling daartoe verzoeken. De. kiezer dient zich dah onder overlegging van de ontvan gen oproepingskaart, in persoon te vervoegen ter secre tarie van de gemeente, waar hij op de dag van de kandi daatstelling in het Iciezersregister is opgenomen. Op dit verzoek wordt terstond een beslissing genomen door omzetting van de opröepingskaart in een kiezersle gitimatiekaart. De kiezer aan wie een kiezerslegitimatiekaart is ver strekt kan uitsluitend met deze kaart aan de stemming deelnemen. Indien de kiezerslegitimatiekaart in het pngeredie raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt- De burgemeester der gemeente ËROUWERSHAVEN, BRUINISSE, DUIVELAND, MIDDENSCHOUWEN, WESTERSCHOUWEN en ZIERIKZEE. 2 mei 1984 Attentie! Bij de verkiezing van de leden van de 'Tweede Kamer derStaten- Generaal en het Europese Parlement kan met de.kiezerslegiti matiekaart gestemd worden in eën willekeurig ^tembureau in elke Nederlandse gétneente. óOa&LOOOr VOORDEEL St. Jacobstraat 17-19 - Zierikzee AUSTIN Aktie geldig tot en met maandag 7 mei 1984. Prijzen zijn inkl. BTW, af fabriek, exkl. rijklaarmaakkosten. Prijs- en specifikatiewijzigingen voorbehouden. Hierbij komen alle voorgaande akties te vervallen. St Joostdijk 41, tel. 01114-1495, Oosterland

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 12