Jori van der Bijl met Rapid naar derde plaats tijdens Zeeuws indoorkampioenschap Twee treffers Wim van der Linde leiden Dreischor naar 2-0 winst NIEUWSBODE Overtuigende zege voor Yvonne Vasseur tijdens lentetoernooi bowling ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 13 maart 1934 Nr 23490 De reserves in het kort SKNWKIII-MEV OII Ouwerkerk II- Goes V Renesse II Kwadendamme II Renesse III- Volharding III VV Renesse hield weer geslaagde instuif Goede prestaties voor atleten Delta Sport op Indoor Dordrecht Adrie Gerards zevende tijdens internationale cross country IJsvereniging 't Weeltje gaat naar kunstijsbaan Goede tijd op marathon Ad Bouwens Zaalvoetbal Zierikzee Schaakvereniging Zierikzee 7 BIERVLIET - In Biervliet werd het Zeeuws indoorkampioenschap dressuur verreden. Naast een aantal prominente kombinaties kwam ook Jori van der Bijl aan de start met haar schimmel Rapid. Zij startte in de Z2-klasse. De voor de landelijke Ruitervereniging en Ponyklub Bru uitkomende amazone kwam uitstekend voor de dag en veroverde de bronzen plak met een gemiddelde van 104Va punt over de twee proeven. Zeeuws kampioene werd volgens verwachting Centien Krijger met Urgento. Zij kwam tot een ge middelde van 117l/2 punt, waarmee zij een straat voorsprong had op alle overige kombinaties. Doeska Delfos eindigde met Amazone als tweede met een ge middelde van 106 punten, waarmee zij Jori van der Bijl dus ternauwernood voorbleef. In Serooskerke organiseerde de LR en PC Gouwe Reyers een dressuurwedstrijd voor B-kombinaties. Hier kwamen veertig kombinaties aan de start, waardoor er in twee ringen werd gestart. Jannie Geelhoed kwam met haar paard Romance uitste kend voor de dag. Jurylid J. de Feyter beloonde haar met 121 punten, hetgeen goed was voor de derde prijs. De skore leverde haar tevens het laatste beno digde winstpunt op om te promoveren naar de L- klasse. Haar Bru-klubgenote Wil Brusselaars kwam met Munck minder voor de dag, getuige de 105 pun ten. EINDHOVEN - Hein Vergeer stel de zijn meegekomen supporters niet teleur. Op de Eindhovense kunstijs baan verzekerde hij zich van de nati onale sprinttitel door drie van de vier afstanden winnend af te sluiten. Alleen op de tweede 500-meter dien de hij Geert Kuiper te laten voor gaan. NIEUWERKERK - In de ontmoe ting tussen SKNWK III en Mevo II werd zaterdagmiddag meer gepraat dan gevoetbald. De arbiter had het daarom dan ook van tijd tot tijd moeilijk om de boekhouding bij te houden en de gemoederen rustig te houden. Mevo II won enigszins ge flatteerd met 1-2 en zit koploper Brouwershaven nu dicht op de hielen in de derde klas. SKNWK kwam al na tien minuten op voorsprong, toen Rein van Klin ken doelman Jan van der Linde het nakijken gaf, maar tien minuten la ter stonden de partijen weer op gelij ke hoogte. Dick Schults mocht een strafschop verzilveren. In de tweede helft leek het erop alsof er niet meer geskoord zou gaan worden, totdat Marco van Liere, al dan niet in bui tenspelpositie, een vrije trap in twee de instantie verzilverde. In het laatste kwartier werd er niet meer geskoord en won Mevo met enig ge luk met 1-2. OUWERKERK - De reserves van Ouwerkerk zijn er zondagmiddag niet in geslaagd om het bezoekende Goes V, koploper in de 4e klasse B, van de winst af te houden. In de eerste helft zag het er naar uit dat de Ouwerkerkers met ruim verschil aan het kortste eind zouden gaan trek ken. De bezoekers opereerden veel ge vaarlijker dan de thuisklub wat re sulteerde in een 0-4 ruststand. Na de hervatting slaagden de Ouwerker kers er echter in zich aanzienlijk be ter te weren. De verdediging werd nu goed gesloten gehouden, terwijl het nu ook aanvallend beter voor de dag kwam. Door Nemie Vijverberg werd de achterstand teruggebracht tot 1-4, waarna Atie Boogerd de eindstand op 2-4 bepaalde. RENESSE - In de thuiswedstrijd tegen Kwadendamme II konden de reservers van Renesse hun derde ach tereenvolgende overwinning laten noteren. Met 3-1 moesten de Zuidbe- velanders hun meerdere in de Renes- senaren erkennen waardoor deze nu op de ranglijst zijn opgeklommen naar de derde plaats. Over het geheel genomen was het geen al te beste wedstrijd waarin de thuisklub nog het best voor de dag kwam. Het tem po lag aan de lage kant, terwijl daar naast de bal vaak maar in het wilde weg werd afgespeeld met als gevolg veel balverlies. Halverwege de eerste helft kon Re- nesse voorsprong nemen door de mee naar voren gekomen laatste man Hans Touw die een door Joop de Fei- ter genomen hoekschop achter de doelman van Kwadendamme kopte (1-0). Na de rust kwamen de bezoe kers zowaar nog op gelijke hoogte (1- 1), waarna Renesse er een schepje ging opgooien. De thuisklub slaagde erin de verdediging van Kwaden damme wat meer onder druk te gaan zetten. De goed op een diepte pass reagerende Kees Kraaijenbrink kon na door de verdediging te zijn gebro ken de thuisklub weer voorsprong geven (2-1). Renesse bleef hierna het best van het spel behouden en toen Joop de Feiter na een doorbraak door de verdediging de voorsprong tot 3-1 had weten op te voeren was er voor Renesse geen vuiltje meer aan de lucht. RENESSE - Renesse IV zag zich zondagmiddag nipt door de koploper in de 4e klasse A Volharding III met 3-2 geklopt. In de eerste helft hadden de Renessenaren het beste van het spel, maar na de hervatting waren de rollen omgekeerd. Nadat Arie van der Roest en Piet Berrevoets ieder een kansje hadden laten liggen openden de bezoekers bij een uitval de skore (0-1). Renesse slaagde er hierna in wat druk op de verdediging van Volharding te gaan uitoefenen wat resulteerde in een drietal hoekschoppen. Bij de derde hoekschop was het raak, toen Jaap van den Hoek deze scherp voor het doel plaatste waarbij de bal via de handen van de doelman in het doel verdween (1-1). Piet Berrevoets gaf hierna, na een aktie op de linkervleu gel, de thuisklub voorsprong (2-1) met welke stand de eerste speelhelft werd afgesloten. Na de thee kwamen de bezoekers weer op gelijke hoogte (2-2) waarna zij er vijf minuten voor tijd in slaagden de wedstrijd nog in hun voordeel te beslissen (2-3). RENESSE - Zaterdaghield de voet balafdeling van de sportvereniging Renesse haar jaarlijkse instuif waaraan naast de vier senior elftal len ook door de B-junioren aan werd deelgenomen. Naast de onderlinge voetbalwedstrijdjes moesten de spe lers hun krachten meten in een drie tal behendigheidsspelletjes en was er 's avonds in De Herberg nog een kwis. Ondanks het feit dat het eerste elftal met een handicap moest spe len, alle lagere elftallen mochten voor de aanvang strafschoppen ne men, slaagde het toch in beslag op de eerste plaats te leggen, met drie over winningen en één gelijkspel. De B-junioren weerden 2ich in dit gezelschap voortreffelijk. De wedstrijden tegen het derde en vier de elftal eindigden in een gelijkspel, 1-1 en 2-2, terwijl van het eerste elftal eervol met 6-4 werd verloren. Alleen de wedstrijd tegen het tweede elftal werd met ruim verschil verloren. De eindstand van het voetbaltoernooi zag er als volgt uit: Renesse Renesse III Renesse IV Renesse II Renesse BI 43 1 0 14-97 4 2 I 1 11- 8 5 4 12 1 8-9 4 4 1 0 3 7- 8 2 4 0 2 2 8-14 2 In het totaal klassement van de drie behendigheidsspelletjes eindig de het eerste elftal ook op de eerste plaats gevolgd door de reserves, het derde en vierde team en de B- junioren. 's Avonds, voor de kwis in de Herberg, was de opkomst van de spelers maar aan de matige kant. Klaarblijkelijk waren de inspannin- gen welke zij 's middags op het sport- park De Laone hadden moeten leve ren hen niet in de koude kleren gaan zitten en waren zij reeds krachten aan het verzamelen voor de op de vol gende dag te spelen kompetitie wedstrijden. Wel blijk van zijn be langstelling gaf de wethouder van sportzaken van de gemeente Wester- schouwen J. C. de Feiter. Ook bij de kwis sleepte het eerste team de meeste punten in de wacht en eindig de het op de eerste plaats gevolgd door het tweede-, vierde team, de B- junioren en het derde team. In het to taalklassement eindigde het eerste tem met ruime voorsprong, 15 pun ten, op de eerste plaats. Als tweede eindigden de reserves met 10 punten, derde het derde team met 8 punten, vierde het vierde team met eveneens 8 punten en vijfde de B-junioren met 4 punten. Als winnaar kreeg het eerste team een fraaie wisselbeker aangeboden geschonken door trainer Ko Willemse. DREISCHOR - In de tweede klasse A van het zondagvoetbal deed Dreischor zondagmiddag goede zaken met een 2-0 overwinning op hekkesluiter Zeeland Sport III. Met deze overwinning kwam Dreischor weer in het bezit van twee kostbare winstpuntjes en drukte het de Vlissingers nog wat steviger op de laatste plaats. Aan de overwinning van de thuisklub viel weinig of niets door de bezoekers af te dingen. Hoewel Dreischor zeker niet de sterren van de he mel speelden toonde het toch meer inhoud te hebben dan Zeeland Sport. De Vlissingers, die na veertien wedstrijd nog altijd op hun eerste overwinning zitten te wachten, bakten er dan ook bijzonder weinig van. Vooral in aanval lend opzicht brachten zij er weinig van terecht, wat ook niet vreemd is met nog acht geskoorde doelpunten dit seizoen. Doelman Hans Hoek had het dan ook bijzonder rustig deze middag on der de lat van Dreischor. De moge lijkheid om de overwinning met nog wat duidelijker cijfers tot uitdruk king te brengen heeft er zeker voor de thuisklub wel ingezeten. Aanval lend liep het bij de blauwwitte for matie echter ook niet geheel naar wens, Opmerkelijk was het dan ook dat Wim van der Linde, veelal opere rend op het middenveld, voor de twee treffers moest zorgen. Al direkt in de beginfase kreeg Dreischor enige goede mogelijkheden om de skore te openen. Op een tweetal voorzetten van Piet Hoenderop kwamen de aan vallers echter net iets tekort om hier van te kunnen profiteren. Op het middenveld was Dreischor heer en meester waardoor het naar hartelust aanvallen kon opbouwen waarbij het echter mankeerde aan de zuiverheid van de passes. Bij de sporadische aanvallen van Zeeland Sport wisten zij zich zelfs enige kansjes te scheppen waarmee zij echter geen raad wisten. Na een half uur spelen kon Dreischor de sko re openen toen een uitstekende voor zet van Piet Hoenderop door de goed mee opgekomen Wim van der Linde werd ingekopt (1-0). Richard Drubeel was hierna dicht bij een tweede treffer toen hij op de linker flank door de Zeeland Sport verdediging wist door te breken. Hij speelde echter de bal net even iets te ver voor zich uit, waardoor een ver dediger ten kosten van hoekschop nog redding kon brengen. Piet Hoen derop kreeg hierna ook nog een goe de mogelijkheid om de voorsprong op te voeren, maar zijn kopbal was te zacht om de niet sterk opererende Vlissingse doelman te kunnen ver schalken. Direkt na de rust zat Drei schor al op rozen toen een door Ri chard Drubbel genomen hoekschop door Wim van der Linde werd inge kopt (2-0). De wedstrijd was in feite hiermee belist. Zeeland Sport pro beerde nog wal wat terug te doen waarbij het echter tot in den treure in de buitenspelval liep. DORDRECHT - De Dordtse atle- tiekvereniging Hercules organiseer de het afgelopen weekeinde Indoor Dordrecht, waaraan door een groot aantal Delta Sport-atleten werd deel genomen. Werner Lodewijk skoorde Dij de D-jongens een klubrekord bij het kogelstoten met een verste po ging van 7.75 meter. Diverse atleten kwamen goed voor de dag met per soonlijke rekords. Bij de B-meisjes was er een per soonlijk rekord voor Nini Schot bij het hoogspringen met een hoogte van 1.45 meter. Jeska Doeswijk wipte over 1.30 meter. Op de 600 meter hor den skoorde zij 12.32 sek. Bij de B- jongens kwamen zowel Paul de Bruijn als Sander van Haeringen met persoonlijke rekords voor de dag bij het hoogspringen met respektieve- lijk 1.60 nieter en 1.65 meter. Van Haeringen kwam ook tot een per soonlijk rekord bij het kogelstoten met 7.77 meter. Paul de Bruijn kwam hier uit op 11.19 meter. A-junioren Bij de A-meisjes kwam Annemieke Goedhart goed voor de dag bij het ko gelstoten met een poging over 10.04 meter, hetgeen haar een tweede plaats opleverde. Marjolein Kort en Frederike van Veeren liet de kogel respektievelijk neerkomen na 8.45 meter en 8.21 meter, hetgeen voor beiden een persoonlijk rekord bete kende. Bij de A-jongens kwam Robert Be- gemann bij het verspringen tot 4.91 meter. Bij het kogelstoten was Wi- cher Harmsen goed voor 11.13 meter, skoorde Jan Konijnenburg 9.95 me ter en Erik Jansen raakte 44 centime ter minder ver. Jan Konijnenburg sprong 1.60 meter hoog. Op de 60 me ter snelde Robert Begemann over de meet na 7.37 sek., terwijl Wicher Harmsen en Jan Konijnenburg bei den 7.85 sek. lieten afdrukken. Op de 1500 meter was John Teuthof goed voor 4.31 min., terwijl Jan Konijnen burg de klokken liet stoppen na 4.45 min. Bij de C-jongens stootte Mark van de Riet 9.70 meter met de kogel en skoorde hij 7.78 sek. op de 60 meter. Serge Schot sprong als D-jongen 1.30 meter hoog. C-meisje Alexandra Lo dewijk werd vierde bij het kogelsto ten met 7.05 meter als verste poging en zij voltooide de 60 meter in 9.01 sek. Serge Verschuur liep de 60 meter in 9.28 sek. en de D-jongen sprong 3.72 meter ver. Bij de D-meisjes sprong Wendy Hartog 1.10 meter hoog, terwijl Isabelle Hamel 1.20 me ter overbrugde. Wendy Hartog stoot te de kogel 7.33 meter weg en sprong 3.41 meter ver. Isabelle Hamel vol tooide de 60 meter in 9.79 sek. en sprong 3.36 meter ver. Angeline van de Linde overbrugde 2.68 meter en stootte de kogel 4.33 meter ver,,E)e pupillen wérkten driekampen af.-Bij de A-jongens werd Ralph Koper vier de en Michel van de Ruyt vijftiende. Bij de meisjes klasseerde Annemieke Klompe zich als negende. MOESKROEN - De politie van het Belgische Moeskroen organiseerde een cross country over 6535 meter. Deze cross kan gezien worden als een goede voorbereiding voor de derde internationale domeinenloop in de domeinen van Westerschouwen. Winnaar in Moeskroen werd Mi chel Evrard in 22.03 min. Adrie Ge rards uit Zierikzee werd met een ze vende plaats de beste Nederlander in 24.32 min. Hans van Elzelingen werd elfde in 25.25 min. De overige deelne mende leden van de Rijkspolitie Schouwen-Duiveland bezetten de volgende plaatsen: 27. Jos van Burg 29.41 min.; 38. Jan Soeterboek 33.45 min.; 39. Edo Gorbeek 33.46 min.; 41. Jaap de Kok 34.30 min.; 42. Freek Hullekes 36.20 min.; 43. W. Hessel 36.40 min. In het klassement voor de korpsen werd Schouwen-Duiveland vierde met maar een punt achterstand op Moeskroen. Nederland werd derde in het landenklassement. Wim van der Linde skoorde voor Dreischor heide doelpunten in het duel tegen hekkesluiter Zeeland Sport. Op bijgaande foto kopt hij evenwel over het Vlis singse doel. BROUWERSHAVEN - De leden van ijsvereniging ,,'t Weeltje" te Brouwershaven kunnen hun schaat sen uit het vet halen. Omdat deze winter, die bijna ten einde loopt, geen natuurijs bracht, organiseert de vereniging voor haar leden een schaatsmiddag in de „Ton Menken- hal" te Rotterdam. Men zal op zaterdag 17 maart naar de Maasstad gaan met een bus die om 12.30 uur vanaf de markt te Brou wershaven vertrekt. Om ongeveer 18.00 uur hoopt men weer terug te zijn in Brouwershaven. Om de reis kosten en de entree van de ijshal te kunnen bekostigen wordt van iedere deelnemer een eigen bijdrage ver wacht, die echter zo gering mogelijk gehouden is. Liefhebbers van een baantje trekken kunnen zich dage lijks opgeven voor het evenement bij de heer A. Geelhoed, Zuidwal 15, te lefoon 01119-1929 tussen 16.00 en 18.00 uur. De kinderen die op de lage re school zitten kunnen zich ook via nun school aanmelden, waarbij ge lijk de bijdrage betaald dient te wor den. Opgave is mogelijk tot en met woensdag 14 maart. RENESSE - Het zondagmiddag in het bowling centrum Renesse georgani seerde lente bowling toernooi trok een zodanig groot aantal deelnemers en deelneemsters dat er in plaats van vier drie games werden gespeeld. Bij de da mes wist Yvonne Vasseur met ruime voorsprong beslag op de eerste prijs te leggen. Maar spanning was er bij de heren waar Jan Stoel en Gerard Keuze kamp uiteindelijk met een gelijkaantal punten (497) eindigden. Doordat Stoel een strike meer had gekoord, 9 tegen 8, dan Gerard Keuzekamp kwam hij in het bezit van de eerste prijs. De winnaars van het laatste bowlingtoernooi van het seizoen poserend voor de fotograaf van de Zierikzeesche Nieuwsbode. Bij de dames ging Irene Meuldijk na de eerste game aan de leiding met 172 pnt. gevolgd voor Yvonne Vas seur met 162 pnt. en Barry Rijstenbil met 159 pins. In de tweede game nam Yvonne Vasseur het heft in handen met 189 pins, gevolgd door Miep Vos kuilen met 176 pins en Riet Rijsten bil met 166 pins. In de derde en beslissende game gaf Yvonne Vas seur haar leiderspositie niet meer uit handen, terwijl Emmy Warringa nog wist op te rukken naar de tweede plaats vóór Miep Voskuilen en Willy Hoogerhuis die met een gelijk aantal pins op de derde plaats eindigden. Gelijke skore Bij de herep. nam Jan Stoel in de eerste game de leiding in handen met een skore van 186 pins, gevolgd door z'n vader Toon Stoel met 165 pins en Robert-Jan Kostense met 164 pins. In de tweede game kon Gerard Keuzekamp met een skore van 184 pins de leiding in handen nemen. In deze game kwam Toon Stoel tot een skore vanf 177 pins en Lieven Hoogerhuis tot 157 pins. In de derde en beslissende game wist Jan Stoel zijn achterstand op Gerard Keuzen kamp weg te werken en met een ge lijk aantal pins te eindigen. Met een verschil van maar zes pins eindigde Toon Stoel op de derde plaats. Bij de heren kwamen Jan Stoel, Lammert Wagtendonk en Rini Hendrikse tot een skore van 9 strikes, terwijl bij de dames Emmy Warringa, Paula Vas seur en Irene Meuldijk 8 strikes op hun naam brachten. Miep Voskuilen die met 10 strikes de meeste van het gehele toernooi noteren. Bij een aantal deelnemers(sters) was het goed merkbaar dat zij de les sen van de A-trainer Peter Vasseur goed in hun oren hadden geknoopt. Op zondag 18 maart zal Vasseur weer aan iedere liefhebber van de bowling sport in het bowling centrum les ge ven. De prijsuitreiking werd aan het slot verricht door de heer E. M. Rijstenbil waarbij er voor de deelne- mers(sters) beker waren, kommen met goudvissen, geschonken door de sponsor Guus Govers Zuidvruchten uit Rotterdam en planten van de sponsor Kooymans uit Ijsselmonde. Op 1 april, geen april mop, zal het kampioenstoernooi worden gehou den waarvoor alle deelmemers en deelneemsters zullen worden uitge nodigd welke op het in het seizoen 1983/1984 gehouden toernooien op een van de eerste tien plaatsen beslag heeft weten te leggen. De einstand Dames: Yvonne Vasseur 496 (7); 2. Emmy Warringa 452 (8); 3. Miep Vos kuilen 431 (10) en Willy Hoogerhuis 431 (4); 5. Paula Vasseur 427 (8); 6. Ire ne Meuldijk 420 (8); 7. Janni Bal 418 (5); 8. Jopie Meuldijk 406 (6); 9. Barry Rijstenbil 398 (6); 10. Riet Rijstenbil 396 (5); 11. Wiily Dorreman 389 (3). Heren: Jan Stoel 497 (9); 2. Gerard Keuzekamp 497 (8); 3. Toon Stoel 491 (8); 4. Lieven Hoogerhuis 480 (8); 5. Lammert van Wagtendonk 461 (9); 6. Jacob Stoel 447 (5); 7. Rini Hendrikse 432 (9); 8. Joost van der Zande 427 (5); 9. Robert-Jan Kostense 417 (5); 10. jan Gast 405 (5); 11. Jerry Rijstenbil 404 (7). De aanmoedigingsrprijzen waren voor Mary van der Linden en Peter Bodbijl. de hoogste games werden geskoord door Yvonne Vasseur en Jan Stoel. ASSEN - De Koninklijke Mare chaussee Noord organiseerde in As sen weer de politiemarathon. Win naar werd C. Hordijk van PSV Haar lem in 2.33.56 uur. Delta Sport-veteraan Ad Bouwens, werkzaam bij de politie in Maassluis werd eerste veteraan I in 3.09.43 uur in zijn tweede marathon van dit jaar. ZIERIKZEE In de zaalvoetbal kompetitie van het rayon Zierikzee gaat Toren Boys morgen (woensdag) avond in de sporthal Onderdak in de le klasse het seizoen afsluiten met de ontmoeting tegen Bijmakelaardij waarbij de Boys de beste papieren in handen hebben (21.40). Country Club kan zich definitief verzekeren van de tweede plaats op de ranglijst door het treffen met Skol Boys in winst om te zetten (22.20). In de 2e klasse mag titelkandidaat De Steeg in staat worden geacht om de ontmoeting tegen Brogum tot een goed einde te brengen (21.00). Mon- dragon gaat het opnemen tegen rode- lantaarndrager Zeelandia waarbij zij de beste troeven in handen hebben (20.20). In de 3e klasse mag Renesse in staat worden geacht om het treffen tegen de reserves van Ouwerkerk tot een goed einde te brengen waarmee het haar kansen op promotie blijft behouden (19.40). Koploper ZZ'72 in de 3e klasse gaat het programma op deze avond openen in het treffen met de reserves van Skol Boys, nummer drie op de ranglijst. Daar het team van Skol Boys maar een verliespunt- je meer heeft dan ZZ'72 mag er een spannende strijd worden verwacht waarbij het krachtverschil zeker niet groot zal zijn (19.00). ZIERIKZEE - Het tweede team van Schaakvereniging Zierikzee kon in de teamkompetitie andermaal niet winnen van Koudekerke. Het was een wedstrijd uit de midden-regi- onen van de Zeeuwse kompetitie. Beide teams konden noch promove ren, noch degraderen. Het werd een gevecht om de derde en vierde plaats, waarin Zierikzee helaas het on derspit moest delven. Zierikzee kon uiteindelijk 2xh punt in de wacht sle pen. De gedetailleerde uitslagen luiden: C. Boone-J. A. J. van der Made l/j-l/2; C. Boogaart-J. J. Hoogstrate 1-0; D. Joziasse-J. Bom 0-1; S. v. Keulen-B. Spiegels Sr. 1-0; C. de Kroo-B. Bleyi Sr. 1-0; A. Boone-P. C. v. d. Schee 1-0; W. Kesteloo-A. Louws 1-0; P. Boone- C. v. Eldik 0-1. In de 21e ronde van de huishoude lijke kompetitie klopte H. C. Jukke- nekke H. Uil, waarmee hij oprukte naar de tweede plaats achter de op permachtige koploper Martin Krij ger. J. A. J. van der Made en P. Klumper deelden het punt met respektievelijk A. Scheele en S. Stoel. Sjaak Spiegels klopte op knappe wijze J. Verkerk. De afgebro ken partij tussen A. Riemens en R. van de Veken werd na arbitrage ge wonnen gegeven aan Riemens. Winst was er verder voor A. M. van der Westen tegen P. Wiebols en J. J. Hoogstrate klopte J. L. Bom. B. S. Spiegels was niet opgewassen tegen P. C. van der Schee. A. Louws ver loor van C. van Eldik en het gevecht tussen vader en zoon Bleyi leverde andermaal winst op voor de zoon. AMSTELVEEN - De bedrijfsvere niging voor het vervoer gaat in sa menwerking met een aantal weg transportorganisaties en de ver- voersbonden FNV en CNV aktie voe ren tegen ongelukken die vrachtrij ders overkomen terwijl de wagen stil staat.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 7