I 1 1 IlllH ui lil 11 «1 11 I 1 Minimale nederlaag voor heren BV Mevo '80 bij koploper Jumping Crabs NIEUWSBODE Nieuwsbode-Toto vijftien De „joker" van de week Paul en Astrid Verspeek na moeilijke start, toch nog winnaars toernooi Echtpaar Van den Berg rukt op in kompetitie Bridge Klub Zierikzee I, 8 15 X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X t .'T m DELTA SPORT-DONGEN Het veteranenteam van de korfbalvereniging All Ready dat beslag wist te leggen op de kampioenstitel van de afdeling A van de veteranenkompetitie van de afdeling Zuid-West, zaalkorfbal. Daar in 1983 op diverse plaatsen op het veld in de regio Schouwen-Duiveland wedstrijden, al dan niet in toernooi, werden gespeeld en door Nieuwerkerk werd deelgenomen aan een veteranen- kompetitie op het veld wil All Ready een poging wagen om het veteranen korfbal te stimuleren. Gezien de vele reakties van oud-korfballers (sters) acht men het mogelijk een kompetitie of toernooien te gaan organiseren. Om tot realisatie hiervan te kunnen komen wordt een ieder die hiervoor belangstel ling heeft uitgenodigd op een bespreking welke op vrijdag 2 maart in het klubhuis van All Ready op sportpark Bannink zal plaats vinden. Eventuele inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: J. M. Rijn, Moggestraat 11, tel. 01110-3633 en M. Kloet, Deurloostraat 14, tel. 01110-3190 beide te Zierikzee. BERGEN OP ZOOM ZIERIKZEE - Het eerste herenteam van basketball vereniging Mevo'80 uit Zierikzee leed een minimale nederlaag bij koploper Jumping Crabs in Bergen op Zoom: 36-39. De beide reserveteams van Mevo'80 kwamen in Zierikzee tot winst. De herenploeg klopte Jumping Crabs V met 24-20 en de dames waren eveneens sterker dan hun Bergen op Zoomse rivales: 24-16. ZIERIKZEE - In de vijftiende editie van onze Nieuwbode-Toto treffen ïwe drie kandidaten aan, die in hun team bekend staan als bijzonder fa- inatiek. In de geelzwarte hoofdmacht van Duiveland vertolkt Peter de 'Vlieger in de verdediging een niet geringe rol en dat mag beslist ook (gesteld worden van Jaap van Gastel in de All Ready-formatie, die zich safgelopen zaterdag nagenoeg in veiligheid speelde via een knappe over- twinning op Seolto. Na twee wedstrijden noodgedwongen aan de kant (gestaan te hebben, keert zondagmiddag Delta Sport-aanvoerder Kees «de Vos weer terug in de ploeg, die zich via minimaal een gelijkspel op IDongen kampioen mag noemen na een voortreffelijk seizoen. Naast de (optredens in hun respektieve teams nemen onze drie totoïsten van deze iweek het ook nog op tegen Jacco de Jonge van Brouwershaven, Ico van (de Berge van Duiveland en Zierikzee-bestuurslid Cees Lodewijk. Dit (drietal voert momenteel met ieder twaalf punten de ranglijst aan in het iNieuwsbode-Toto-klassement. Het vorig - het eerste seizoen van de To- (to - werd Marcel van Grunsven winnaar met dit puntentotaal. E ji Jaap van Gastel Pete de Vlie Kees de Vos i DFS-Bevelanders 2 Hoedekenskerke-Duiveland 3 Middelburg-SKNWK 4 Dauwendaele-WIK 5 ZSC-Wissenkerke 6 Steen-Zierikzee 7 Bruse Boys-Rozenburg 8 Brouwershaven-SSV II 9 TOP-A11 Ready 10 Delta Sport-Dongen (JOKER) 11 Kwiek-Sparta/H (h) 12 Voliey/vdB-Mevo '80 (h) 13 Yum-Mevo '80 (d) ZIERIKZEE - Het kan nu niet meer missen. Zondagmiddag even over twee uur is de heren handbalploeg van Delta Sport kampioen. Althans dat is de gedachte, die de meeste supporters van de blauwwitte equipe er op na houden, maar de spelers zelf zijn nog lang niet zo zeker van een goede afloop. „We zullen het tegen Dongen bijzonder moeilijk hebben", konstateert Kees de Vos, aanvoerder van de handbalformatie. „In Don gen hebben we met bijzonder veel moeite gewonnen. Nadat we de hele wedstrijd een paar puntjes hadden voorgestaan kwam Dongen in de slotfase naast ons en op een gegeven moment zelfs voorbij ons. Een be nutte strafworp in de laatste sekonden leverde ons uiteindelijk alsnog de winst op. Zoiets dergelijks verwacht ik zondagmiddag ook, omdat Dongen theoretisch nog mogelijkheden heeft om als tweede te promo veren en de Brabanders er dus vast en zeker alles aan zullen doen om bij ons de punten te pakken". Het gehavende eerste herenteam stond voor de uiterst zware taak om de koploper uit de derde klas goed partij te geven. Het Zierikzeese team moest met een aantal spelers uit het tweede team aantreden tegen Jum ping Crabs, maar de ploeg toonde ka rakter en liet zien, dat men zich niet zo maar bij een nederlaag wenste neer te leggen. In de eerste helft waren de ploegen Paul en Astrid Verspeek werden winnaars van poule 1, maar het ga- mesaldo moest daarin uitkomst brengen. Zij verloren in eerste in stantie van Arthur en Joyce van der Vet (4-5) en kwamen tegen Marius Witte en Carol Comaat niet verder dan een 5-5 gelijkspel. In poule 2 ont stond een identieke situatie. Ook hier moest het gamesaldo de beslis sing brengen. Hans en Gerda Min naar gingen uiteindelijk met de eerste plaats strijken vóór Gerard Braber en Ans Kloppers. Poule 3 werd een duidelijke zege voor Nelle- ke Drijgers en Melvy Atoon. Zij won nen al hun partijen. Poule 4 leverde een verrassing op. Thorn en Joyce van Gelder eindigden voor het Zierikzeese dubbel Ada Hommel en Dick Verschoore. Poule 5 bracht winst voor een jeugdig kop pel. Zonder ook maar een verliespar- tij plaatsten Karen Steenstra en Niels Gebraad zich voor de kwartfi nales. Poule 6 leverde weer een ver rassende winnaar op. Na lang op kop "In groep II ging de zege met 124 punten naar de dames Geluk en Van der Zande, goed voor een skore van 57,41%. Groep III leverde een triomf op voor de heren Besamusca en Meulstee. Zij realiseerden eveneens een percentage van 66,67% via de 128 punten, die zij bij elkaar speelden. De volledige uitslagen waren als volgt: Groep I: 1. echtp. Van den Berg 144 pnt.; 2. mevr. Sleegers-heer Nolet 114 pnt.; 3. mevr. Sluijters-heer Turel 109 pnt.; 4. dames Van de Valk-Van der Zande en heren Eekman-Kloet 107 pnt.; 6. heren Becu-Van der Post 106 pnt.; 7 heren Blonk-Van Hengstum 104 pnt.; 8. mevr. Heuser-heer Boot 102 pnt.; 9. dames Kops-Tuinman 99 pnt.; 10. echtp. Akerboom 88 pnt. (108 punten is 50%). Groep II: 1. dames Geluk-Van der Zande 124 pnt.; 2. dames Does- goed aan elkaar gewaagd, vooral in verdedigend opzicht draaide Mevo'80 uitstekend. Leo Kouijzer en Gerald den Boer hielden de deur op slot, waardoor Mevo'80 via Bob Noomen en Ronald Scherpenzeel zelfs op voorsprong kwamen. Jumping Crabs kreeg het zelfs zo moeilijk, dat men een time-out nodig had om de zaken weer op orde te stellen. Pas in de laatste minuten van het te hebben gestaan kregen Corry Ver- kaart en Paul Krips met 8-1 klop van Marja Jonker en Wim van Doorn. Door deze grote skore sloop het win nende koppel ook de kwartfinales binnen. In de kwartfinales maakten Karen Steenstra en Niels Gebraad korte metten met Marja Jonker en Wim van Doorn, getuige de 11-1 uitslag. Spannender ging het er aan toe in de partij tussen Hans en Gerda Minnaar aan de ene kant en Nelleke Drijgers en Melvyn Atoon aan de andere kant. Het Brouwse duo moest het uitein delijk nipt afleggen tegen het duo van WIK Kerkwerve: 5-4. In de halve finale won de mentaliteit van Thom en Joyce van Gelder het van de tech niek van Karen Steenstra en Niels Gebraad: 6-4. Paul en Astrid Ver speek, die nu pas goed op dreef wa ren, klopten Hans en Gerda Minnaar duidelijk: 7-3 en zij stapten zo de fi nale binnen, waarin Thorn en Joyce van Gelder uiteindelijk moesten ka- pituleren. Hendriksen en heren Van de Mark- Viergever 119 pnt.; 4. mevr. Terwisscha-heer Karstens 116 pnt.; 5. dames Van Andel-Lepelaars 111 pnt.; 6. dames Eekman-Van Geesbergen 110 pnt.; 7. dames De Graag- Schiettekatte 101 pnt.; 8. heren Duindam-Schot 99 pnt.; 9. heren Hendrikse-Sweere 95 pnt.; 10. echtp. Schults 85 pnt. (108 is 50%). Groep III: 1. heren Besamusca- Meulstee 128 pnt.; 2. dames Gaanderse-Klompe 114 pnt.; 3. da mes Becu-Van der Post 101 pnt.; 4. he ren Goedhart-De Vlieger 96 pnt.; 5. dames Van Groningen-Schaalje en heren 't Hart-De Vries 93 pnt.; 7. da mes Van Oeveren-Tennekes 92 pnt.; 8. dames Van Duin-Van Kooten en mevr. Goedhart-heer Molegraaf 90 pnt.; 10. dames Besamusca-Lievense 63 pnt. (96 is 50% van de te behalen skore). DEN HAAG - De totale rund veestapel in ons land omvatte begin januari 5.359.000 stuks, hetgeen 167.000 stuks meer is dan een jaar ge leden. Koplopers winnen in kompetitie TOG BRUINISSE- In de huishoudelijke kompetitie van de Bruse schaakver eniging TOG vielen in de 23e ronde geen verrassingen. De bovenste drie uit het klassement wonnen allen. Jan de Korte klopte J. van de Bos en bleef daardoor een half punt voor op Mar- tin van Driel, die van A. van Klinken won. René Bal bleef op een achter stand door een zege op K. van de Bos. Overwinningen waren er ook voor voorzitter J. Reurich en C. van de Berge. Zij klopten respektievelijk L. Kostense en A. Knop. In het algemeen klassement bezet Abr. van de Berge de vierde plaats met een achterstand van drie punten op leider Jan de Korte. In de jeugdkompetitie viel wel een verrassing te noteren. L. Hoekman won van koploper J. de Ronde, waar door deze zijn leidende positie kwijt raakte aan M. Kik, die van E. Ruiten beek won. P. Knop won van P. Hanse en R. de Waal handhaafde zijn hoge postitie door winst op S. de Herder. Een prima prestatie leverde P Knop. Hij klom in tien weken van de der tiende naar de vijfde plaats. eerste bedrijf had dit echter sukses. De Brabantse ploeg kon toen van een kleine inzinking bij Mevo'80 profite ren door naastzij te komen: 16-16. Ook in de tweede helft toonde Me vo'80 zich agressief en werd er voor elke meter grond gestreden om het Jumping Crabs zo moeilijk mogelijk te maken. Vooral Steven Braat speel de een opvallende rol door via enkele fraaie uitvallen voor zijn ploeg te skoren. Doordat de wedstrijd naar het einde toe steeds feller werd, vie len er diverse persoonlijke fouten te noteren. Deze fouten zouden Mevo'80 in de slotfase fataal worden. Met nog vier minuten te spelen stonden beide teams nog op gelijke hoogte. Een persoonlijke fout van een van de Zierikzeese spelers had toen tot gevolg, dat Brabantse vrije worpen drie punten opleverden. In de nog resterende minuut gaf de thuisploeg deze voorsprong niet meer uit handen. Na vijf overwinnin gen op rij betekende dit een onver diende 39-36 nederlaag voor de Mevo'80-heren tegen de koploper. Kontroleren Het tweede herenteam trad aan te gen het vijfde team van Jumping Crabs. De Zierikzeese formatie was gedurende de hele wedstrijd de meer dere over de Brabantse opponent. Halverwege leidde Mevo'80 al met 15-7 en in de tweede helft kon de thuisploeg zich beperken tot het kon troleren van de wedstrijd. De eindstand werd vastgelegd met 24-20 cijfers. Het tweede damesteam van Mevo'80 boekte een 24-16 overwin ning op een team van Jumping Crabs, nadat de Zierikzeese dames halverwege pas met 8-6 aan de lei ding waren gegaan. Programma pupillen- zaalvoetbal BURGH-HAAMSTEDE - In Sport- en rekreatiecentrum Krayestein in Burgh-Haamstede worden zaterdag ochtend weer een aantal wedstrijden afgewerkt. Omdat een paar teams om verschillende redenen verhinded zijn zitten er in de tweede helft van het programma enkele wijzigingen. Het volledige programma is als volgt: 9.00 uur: Mevo-Dreischor en Zonnemaire-Melissant II (EII); 9.17 uur: Ouwerkerk-SKNWK en Brouwershaven-Melissant I (EI); 9.34 uur: Zierikzee II-Mevo en ZSC-Bruse Boys (EII); 9.51 uur: DFS- Brouwershaven (EI) en Zonnemaire- Dreischor (EII); 10.08 uur: Ouwerkerk-DFS en Melissant I- SKNWK (EI); 10.25 uur: ZSC- Zierikzee II en SKNWK-Zierikzee I (EI); 10.42 uur: DFS-SKNWK (EI) en Bruse Boys-Mevo (EII); 10.59 uur: WIK-Zierikzee II (DII); 11.21 uur: Me vo II-Zonhemaire (DII); 11.43 uur: Zierikzee II-DFS II (DII); 12.05 uur: WIK-Mevo II (DII); 12.27 uur: DFS II- Zonnemaire (DII). Indoortoernooi TV De Bru-Tèn BURGH-HAAMSTEDE - Tennis- vereniging De Bru-Tèn uit Bruinisse hield in de tennishal van Sportr en Rekreatiecentrum Krayestein in Burgh-Haamstede een gezelligheids- midwinter-toernooi voor de eigen le den. Na afloop van de geslaagde avond met mixed-partijen reikte John Dee ring van de wedstrijdkommissie en kele prijsjes uit De overwinning ging naar Joke Muller. Op de tweede plaats werd beslag gelegd door Fred Hooft- man en Henk van den Oudea Derde werd Janny van den Ouden en de vier de plaats ging naar Loes Vleugel. De aanmoedigingsprijs ging naar Charlot te Groeneveld. Zierikzeese avondvierdaagse ZIERIKZEE - De Zierikzeese avondvierdaagse zal in 1984 worden afgewerkt van maandag 18 toten met donderdag 21 juni. Deze datum werd tijdens een ver gadering van het bestuur van de ZAV officieel vastgelegd. Schaakvereniging Zierikzee ZIERIKZEE - Met nog tien ronden te gaan heeft Martin Krijger opnieuw zijn leiderspositie verstevigd in de huishoudelijke kompetitie van Schaakvereniging Zierikzee. Hij klopte nu Tonnie Donker. Han van der Made en Huib Uil kwamen na 48 zetten remise overeen, terwijl de he ren Scheele en Wiebols hun partijen omzetten in winst tegen respektie velijk Van de Westen en Hoogstrate. In de partij tussen R. van de Veken en H. C. Jukkenekke liet eerstgenoem de zich op de onderste rij mat zetten. De partij tussen A. Louws en C. van Eldik eindigde in remise, omdat Van Eldik „eeuwig schaak" bewerkstellig de. De overige uitslagen waren: A Rie- mens-J. Spiegels 1-0; J. L. Bom-B. S. Spiegels 0-1; P. C. van der Schee-J. Verkerk 0-1; S. Stoel-J. Legerstee 1-0; E. Bleyi-B. P. Bleyi 0-1. Tegenstander Scaldina kwam niet opdagen ZIERIKZEE - De kompetitiewed strijd tussen het eerste team van de Zierikzeese tafeltennisvereniging Scaldina en Middelburg Zuid X ging deze week niet door, omdat het Zie rikzeese drietal vergeefs wachtte op de komst van de hoofdstedelingen. Vervoersproblemen zouden de oor- zaak zijn geweest Het duel moet nu opnieuw worden vastgesteld, maar MZ X kan wel rekenen op twee ver- Iiespunten in mindering. Het derde Scaldina-team kwam twee keer in aktie en verloor twee keer kansloos. Tegen Kerkwerve II redde Rob van Pinxteren de eer tegen Henk 't Hart De overige negen partijen le verden winst op voor Stoffel van der Wekken, Buddy Mathey en Henk 't Hart zodat de eindstand op 1-9 werd bepaald in Kerk werf s voordeeL De vierde nederlaag in suksessie leed dit team van Scaldina tegen PNL. René Boot en Rob van Pinxteren bleven met lege handen en Hans Saman boekte twee keer winst Eindstand derhalve 8-2 in het voordeel van de Pechiney- ploeg. Verrassend Twee keer trad ook het vierde team van Scaldina aan. Tegen Sint Laurens IV boekte de ploeg een verrassend 5-5 gelijkspel. Achteraf bezien zat er zelfs nog meer in. Camiel Faber was de grote man in de ploeg met drie overwinningen. In valler Harry Koper en Gerrie Schans- sema wonnen ieder een keer. Tegen Arnemuiden IV leed het team een kansloze 10-0 nederlaag. Camiel Fa ber was erg dichtbij het eerreddende punt, maar verzuimde bij een 20-18 voorsprong in de derde game af te ronden. Wim Schuurman en Gerrie Schanssema bleven met lege handen. Het vijfde Scaldina-team leed een 10- 0 nederlaag tegen MZ XVIII. Met wat meer geluk had er voor het eerste jeugdteam van Scaldina meer ingezeten tegen koploper Westerzicht Martin van de Houten won twee keer en Cor van der Wekken pakte een winstpartij. Mark van de Burg heeft het zoet van de overwinning nog niet mogen proeven in de lopende kompe titie. De Arnemuidenaren wonnen met 7-3. Het tweede jeugdteam won over tuigend met 2-8 van MZ X in een duel om de bovenste plaats. Ralph van Dijk en Hans Brandenbarg bleven ongesla gen en Reitse van der Wekken verloor twee keer door onderschatting. Het derde jeugdteam tenslotte leed de eerste nederlaag. Zand Vin trok met 6- 4 aan het langste eind. Ronald Lam- pert won twee keer en Paul de Graaf en Eelco Soeters ieder een keer. Hoofdmacht TTV Kerkwerve verliest weer KERKWERVE - Het eerste team van tafeltennisvereniging Kerkwer ve leed tegen Big Smash II de derde nederlaag in suksessie. In sportzaal De Werve kwam Appie Kroezemann als enige tot winst in een enkelspel, terwijl hij samen met Jaap Huigens ook de winst pakte in het dubbelspel. Alle andere partijen gingen verloren, waardoor de bezoekers met 2-8 aan het langste eind trokken. Het tweede team van Kerkwerve boekte een goed gelijkspel in de uit wedstrijd bij Veere. De thuisploeg kwam op voorsprong, maar overwin ningen voor Henk 't Hart en Buddy Mathey deden het tij kerea Het dub belspel ging naar Veere, waarna Stof fel van der Wekken een partij woa Twee maal winst voor Veere en winst partijen voor mathey en Stoffel van der Wekken brachten de stand op 4-5 in het voordeel voor Kerkwerve. De laat ste partij werd een zege voor Veere: zodat de punten broederlijk werden gedeeld. Het derde team van Kerkwerve speelde een thuiswedstrijd tegen Middelburg Zuid XII. De hoofdstede lingen toonden zich duidelijk sterker en Gerard Knol, Jan-Jaap Landman en Daan van den Hoek konden niet een party in winst omzetten: 0-10. Beter verging het de jeugdteams van Kerkwerve. Het eerste team boekte een 6-4 overwinning op Zand V. Wille- ke Huigens boekte drie overwinnin gen, Annemarie 't Hart en Marlen bij de Vaate deden dat iedereen keer. Het zesde en winnende punt kwam voor rekening van het Kerkwerfse dubbeL Ook het tweede team speelde een thuiswedstrijd. Marten bij de Vaate boekte drie overwinningen en Marian ne Klink en Marlène van der Wekken wonnen ieder twee keer. Via een zege in het dubbelspel won Kerkwerve met 8-2 van Wilno VIII. Kees de Vos erkent, dat de ploeg van trainer/coach Cor Mol een ex cellente eerste kompetitiehelft speelde. Tegen Walcheren kwam het verval. „De uitwedstrijden daarna vielen eigenlijk nog best mee, maar vooral in eigen hal werd steeds krampachtiger gespeeld. Ongetwijfeld speelden de zenuwen daarbij een steeds grotere rol. Ik ga mezelf maar na. Voor een wedstrijd zit ik het liefst in mijn eentje in een hoekje en kunnen ze me maar het beste met rust laten. Jaco Vleeshouwer is wat dat betreft net een ijskonijn. Het oogt alsof het hem allemaal niks doet. Die zit enkele minuten voor de wedstrijden nog moppen te vertellen. Nee, dat is voor mij niks en ik geloof voor de meesten niet", vertelt de aanvoerder. Gemotiveerd „Ik denk dat het een logisch ge volg is van het feit dat je boven aan staat, dat iedere tegenstander juist tegen Delta Sport extra ge motiveerd binnen de lijnen komt. Iedere ploeg wil zich er op kun nen beroemen gewonnen te heb ben van de koploper en latere kampioen. Zelf ga je wel steeds meer onder druk spelen en dat gaat meestal ten koste van het gestroomlijnde spelletje, dat je ei genlijk best wel in huis hebt", vervolgt De Vos. Zelf was de aan voerder er in de laatste twee wedstrijden niet bij. Hij zat een :schorsingsstraf van twee weken iuit. Bij de uitwedstrijd tegen Mountain Stars, die zo triest ver- iloren ging, nadat de Zierikzeese ploeg halverwege nog een enorme voorsprong had gehad, was De Vos wegens ziekte niet als toe schouwer aanwezig. „Dat is maar gelukkig ook, denk ik", zegt hij nu. „Als je ploeg zo de boot in gaat. Daar kan ik niet tegen, maar dat is geen verwijt hoor. Dat heb ik ook, als ik er zelf bij ben. Ver liezen, dat is een soort vloek voor me". De Vos is van mening, dat het DEN HAAG - Als er in ons land informatica-opleidingen komen „skoort" Friesland hoog. Minister Deetman (onderwijs) heeft dat don- sukses van de ploeg voornamelijk te danken is aan het wat volwas- sener worden van de ploeg. „De ploeg kan de rust veel beter bewa ren, dan in het verleden, maar dat zit hem natuurlijk in de ervaring van de diverse spelers. Bovendien kregen we weer een bredere selek- tie door de komst van Peter Lefè- vre. Hij is weliswaar nog maar twintig jaar, maar als hij eenmaal volledig is ingepast in de ploeg zal hij een prima aanwinst blijken te zijn. Als hij goed gelanceerd wordt, waardoor hij een schiet kans krijgt dan is hij levensge vaarlijk". Volgens de Delta Sport-aanvoerder worden de ze nuwen zondagmiddag de grootste tegenstander. „We weten alle maal, dat we een vreselijk zware kluif krijgen. De trainer zal ons ongetwijfeld niet echt op hoeven te peppen". Perspektief De wedstrijd tussen Delta Sport en Dongen begint zondagmiddag om een uur in de Zierikzeese sporthal Onderdak. Een uur eer der wordt in Middelburg het eerste fluitsignaal gegeven voor de ontmoeting tussen EMM II en Moutain Stars. Verlies van minimaal een punt voor de ploeg uit Raamsdonks- veer betekent in principe, dat Del ta Sport op datzelfde moment kampioen is. „Ongetwijfeld zal de uitslag onmiddellijk in spor thal Onderdak bekend zijn, maar we staan er op, dat hij niet bekend wordt gemaakt, voordat onze wedstrijd is afgelopen", zegt Kees de Vos lachend. „We willen graag via een uitstekende eigen presta tie kampioen worden. Dat zijn we tegenover het publiek verplicht. Bovendien zou het Dongen extra kunnen motiveren, wanneer Mountain Stars verloren zou blij ken te hebben. Dan immers is er voor dc Dongenaren weer volop perspektief voor de tweede plaats in dc derde divisie, die ook een ge rede kans geeft op promotie via extra wedstrijden". derdagmorgen meegedeeld in een mondeling overleg met leden van dc kommissie voor onderwijs uit de Tweede Kamer. BURGH-HAAMSTEDE - Ondanks een erg moeilijkestart, waarbij zij slechts met bijzonder veel moeite door de poulewedstrijden kwamen, zijn Paul en Astrid Verspeek er uiteindelijk toch nog in geslaagd om winnaars te worden van een tennis-mixedtoernooi in de tennishal van Sport- en Rekrea tiecentrum Krayestein. Zij klopten in de finale Thorn en Joyce van Gelder. Aanvankelijk gingen de finalisten goed tegen elkaar op tot 5-5. Toen speelde de vermoeidheid het Bruse duo parten, omdat zij al twee uur achter elkaar op de baan stonden, en konden vader en dochter Verspeek door de service breken en uitlopen naar 8-5. Op de valreep werd het nog 8-6, maar verder lieten de winnaars het niet meer komen. ZIERIKZEE - Tijdens de vierde avond van de tweede kompetitie van de Zie rikzeese Bridge Club heeft het echtpaar Van den Berg orde op zaken gesteld. Na aanvankelijk in de onderste regionen te hebben vertoefd, was het paar al opgerukt naar de vierde positie, maar hier werd duidelijk dat men daar geen genoegen wenste te nemen. In de jongste wedstrijd skoorde het paar niet min der dan 144 punten oftewel een percentage van 66,67%. Hierbij is men wel een geduchte konkurrent voor de titel geworden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 8