Mark van de Riet verovert drie medailles tijdens NK HSV Oosterschelde houdt haar jaarvergadering op vrijdagavond 17 februari NIEUWSBODE Heren Kwiek winnen TOP-duel: 3-0 Voorzitter W. Flohil treedt af Zussen Butler goed op dreef in Papendrecht PROGRAMMA VOETBAL ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 9 februari 1984 Kr 23471 11 ZUIDLAREN - Tijdens de Nederlandse indoor-at- letiekkampioenschappen voor C-junioren, die wer den afgewerkt in Zuidlaren, heeft Delta Sport- atleet Mark van de Riet zich op een voortreffelijke manier gemanifesteerd door op alle drie de onderde len, waarop hij deelnam een medaille te veroveren. Zilver mocht hij inkasseren op de 60 meter vlak en bij het verspringen, terwijl hij brons wegkaapte op de 60 meter horden. De jeugdige atleet toonde zich daarmee een meer dan voortreffelijk vertegenwoor diger voor de Zierikzeese atletiekvereniging. Op de 60 meter vlak eindigde Mark van de Riet in de eerste se rie op een eerste plaats in een tijd van 7,7 sekonde. Ook in de halve finales pakte hij in zijn serie een eerste plaats en andermaal bleven de klokken voor hem stilstaan op- 7,7 sekonde. Bijzonder spannend ging het eraan toe in de finale. Mark van de Riet en Cor Samuels van de AV Zaanland gingen voor het oog exakt gelijk over de meet. Via de finishfoto werd Samuels als eerste geklasseerd, terwijl Van de Riet de tweede plaats kreeg toegewezen. Voor beiden kwam 7,6 sekonde als tijd in de boeken. Bij het verspringen toonde de Delta Sport-atleet opnieüw zijn atletische begaafdheid. Hij lever de drie uitstekende sprongen af, waarbij de middelste hem uitein delijk de zilveren medaille ople verde. In zijn eerste poging landde Mark van de Riet na 5.49 meter, een poging die hij vervolgens met dertig centimeter verbeterde tot 5.79 meter. Hiermee prijkte hij op dat moment op de eerste plaats. Andermaal kwam Cor Samuels het ogenschijnlijke .gouden" feestje bederven door 5.83 meter te overbruggen. In zijn derde po ging bleef Mark van de Riet ste ken op 5.64 meter, andermaal een puike sprong, maar voor de twee de keer ook was hem het goud net ontglipt. Op de 60 meter horden werd Mark van de Riet in de series eerste in 9,2 sekonde, waarmee hij zich direkt voor de finale plaatste. In de eindstrijd finishte hij als derde in 9,1 sekonde, waar mee hij slechts eentiende sekonde hoefde toe te geven op de win naar. De tijd die hij realiseerde was goed voor een nieuw klubre- kord. Mark van de Riet mag door zijn goede resultaten terugzien op meer dan voortreffelijke nationa le titelstrijden. Ook John van Aart was voor Delta Sport in Zuidlaren aanwezig. Op de 60 me ter noteerde hij in de series 8,0 se konde, maar hij werd in de halve finales uitgeschakeld. Op het ver springen kwam hij uitstekend voor de dag met een nieuw per soonlijk rekord van 5.11 meter, waarmee hij in de eindklassering zevende werd. ZIERIKZEE - Vrijdagavond 10 februari houdt de hen gelsportvereniging Oosterschelde in het Huis van Nassau haar algemene jaar vergadering. Op deze vergadering zal de heer W. Flohil als zodanig aftreden als voorzitter van de vereniging. De beide eveneens aftredende bestuurs leden de heren W. Meerdink en A. J. Vroegop stellen zich weer herkiesbaar. In zijn jaarverslag vestigt de sekre- taris de heer C. H. van Schelven er de aandacht op, dat er tal van aktiviteiten zijn geweest betreffende het wedstrijd gebeuren in 1983. De viswaters hebben voldoende aan dacht gekregen, en met name de kommissie binnenwater toonde zich bijzonder aktief. Er wordt op gewezen dat in het vervolg de viswaters regelmatig gekeurd zullen wor den op waterkwaliteit waardoor men, op langere termijn, een beter inzicht kan krijgen wat misschien kan leiden tot het uitzetten van andere vissoorten. De vangsten in de De vangsten in de kreken van Ouwerkerk waren in 1983 wisselvallig en de resultaten van het vissen in het Kaaskenswater waren niet overweldi gend. De grachten rond Zierikzee zijn uitgegroeid tot volwaardige viswaters, Olympische >J fi Winterspelen Sarajewo 66b Eerste goud voor Karin Enke met nieuwe wereldrekordtijd SARAJEWO - In Sarajewo werd hedenmorgen (donderdag) een begin gemaakt met de Olympische schaats wedstrijden. De dames werkten daartoe in 1500 meter af. Het goud werd hierop - volgens verwachting veroverd door de Oostduitse wereld kampioene Karin Enke. De nieuwe olympische kampioene liet meteen een nieuwe wereldrekordtijd aante kenen. Het oude rekord van de Rus sin Natalja Petroesjeva van 2.04,04 min., dat werd gevestigd op de Medeo-baan in Alma Ata, werd door Enke omlaaggehaald tot 2.03,42 min. Een andere Oostduitse veroverde in Sarajewo de zilveren medaille. Andrea Schone bleef in 2.05,29 min. de Russiche onttroonde wereldre- kordhoudster Petroesjeva nagenoeg een halve sekonde voor. De Russi sche finishte in 2.05,78 min. Andrea Schone vernederde in de openingrit de Nederlandse kampioene Ria Vis ser, die uitkwam in 2.11,06 min. en daarmee uiteindelijk op de dertiende positie beslag legde. Visser moest in de eindrangschik king twee landgenotes voor laten gaan. Thea Limbach werd in 2.10,35 min. negende en Yvonne van Gennip had voor haar 1500 meter 2.10,61 min. nodig. Teleurstellend waren ook de presaties van de drie Amerikaanse meisjes. Mary Docter, Jan Coldman en Nancy Swider kwamen niet ver der niet respektievelijk de veertien de, zeventiende en achttiende posi tie. Niet alleen het Nederlandse, maar ook het Amerikaanse schaat sen is door de Oostduitse en Russi sche meisjes op een enorme afstand gezet. Een konklusie die eens te meer kan worden gezegd. Op de openingsdag was er ook een gouden medaille voor een Finse. Marja-Liisa Haemaelainen werd de nieuwe olympische kampioene op de 10 kilometer skilopen. Zij verwees de Russische favoriete Raisa Smetania naar de tweede plaats, terwijl het brons voor de Noorse Britt Pettersen was. waarbij het afgelopen jaar voor de eerste maal uitgebreide hengelaktivi- teiten aan de Zoute Gracht werd be dreven. In het afgelopen jaar zijn ook weer de gebruikelijke kilo's pootvis uitgezet namelijk 40 kg rietvoorn (Zoe te Gracht), 900 kg pootaal (verdeeld over alle viswaters) en 200 kg forel in de Kreek van Ouwerkerk en Kaas kenswater. Jubileum Het ledental van de vereniging bleef in 1983 gehandhaafd op 1360, waarbij opgemerkt dat het aantal Belgische leden wat terug liep maar dat de regio nog steeds een stijging geeft te zien. De wedstrijdvissers van de Ooster schelde waren op velerlei front ak tief. De kontributie zal voor 1984 on gewijzigd blijven. Deze zomer zal de vereniging 30 jaar bestaan. Dit feit zal op 22 september worden herdacht met twee viswedstrijden, 's morgens komen de zoetwatervissers aan bod, waarna 's middags een wedstrijd zout zal plaatsvinden. Bij deze wed strijden zal er worden gevist op leng te waarbij de vis direkt zal worden teruggezet Dit jaar is er voor de wedstrijdvis sers weer een ruime keus aan wed strijden. Voor de vereniging zijn er acht kompetitiewedstrijden zoet en tien kompetitiewedstrijden zout waar van de eerste vijf voor de kompetitie 1984 tellen en de overige vijf voor 1985. Op het programma staan verder de selectiewedstrijden bootvissen en kusthengelen, de wedstrijden om het kampioenschap van de Delta Federa tie, drie wedstrijden om het kampioen schap van Schouwen-Duiveland, de ju bileumwedstrijd en de wedstrijd om het Open Europees kampioenschap in de Kreek van Ouwerkerk op 16 juni Na afsluiting van het officiële gedeelte van de vergadering zal door de direk- teur van de visserijschool te Stellen dam een aantal films worden vertoond waaronder onder meer de film „Onder de Vloedlijn". Schaakvereniging Zierikzee ZIERKZEE - Het tweede achttal van Schaakvereniging Zierikzee speelde een thuiswedstrijd tegen Souburg III. Hoewel beide ploegen geen degradatie- of promotiekansen meer hadden, laaide aan vele borden de strijdlust heftig op. Pas laat op de avond was de strijd beslist, of liever onbeslist. De punten werden broederlijk gedeeld: 4-4. De uitslagen waren als volgt: J. van de Made-T. Bastelaar Vi-VP. Wiebols-B. van Velthoven 1-0; A. Riemers-B. Mulder 1-0; B. Spiegels- F. Verstraten xh-lh; J. Hoogstrate-J. van Klooster 0-1; J. Bom-A. Lous 0-1; T. Donker-H. Sleutel 1-0; S. Spiegels- R. Koolhoven 0-1. APELDOORN - De Engelsman Keith Brackstone heeft de Midwin termarathon in Apeldoorn gewon nen. Hij maakt een tijd van 2 uur, 21 minuten en acht sekonden. Bracksto ne had een voorsprong van vier se konden op de winnaar van het vorig jaar, de Westduitser Jurgen Huse- mann. Frans Verberne van de vereniging Tartletos eindigde als derde in 2,22,19 uur. Op de vierde plaats ein digde Kim Reynierse van het Middel- burge Dynamo '70. Hij liet de klok ken stilstaan op 2.25,51. De enige deelnemende Delta Sporter was Ad Bouwens, die 3.12,37 uur op de klok ken bracht. Spelavond pupillen Bruse Boys DEN HAAG - Het is onjuist het vrijwilligerswerk te propageren als een volwaardig alternatief voor be taalde arbeid. Dat staat in een woensdag verschenen verkennende studie „vrijwilligerswerk tussen be taald en huishoudelijk werk" van de hand van twee medewerkers van de wetenschappelijke raad voor het re geringsbeleid. Zierikzeese Bridge Klub ZIERIKZEE - Op de derde wedstrijdavond van de tweede kom petitieronde van de Zierikzeese Brid ge Klub vielen geen uitschieters te noteren. De ereplaatsen waren deze keer voor het gelegenheidspaar me vrouw Kloet en de heer Nolet in de groep I met 61,11% terwijl in groep II het echtpaar Van den Berg met 61,57% winnaar werd. Groep III le verde een zege op voor het echtpaar Schults met het voortreffelijke per centage van 64,06%. De gedetailleerde uitslagen zijn: Groep I: 1. mevr. Kloet-hjeer Nolet ,132 pnt.; 2. heren Blonk-Van; Hengstum 126 pnt.; 3. mevr. Heuser- heer Boot 117 pnt.; 4. dames Kops- Tuinman 116 pnt.; 5. mevr. Sluijter- heer Turel 114 pnt.; 6. dames Van dèr Valk-Van de Zande 107 pnt.; 7. heren Eekman-Kloet 100 pnt.; 8. mevr. Van den Berg-heer Does 99 pnt.; 9. heren Becu-Van der Post 96 pnt.; 10. heren Besamusca-Meulstee 73 pnt. (108 is 50%). Groep II: 1. echtpaar Van den Berg 133 pnt.; 2. echtp. Akerboom 126 pnt.; 3. echtp. Pomper 123 pnt.; 4. heren Van der Mark-Viergever 121 pnt.; 5. heren Duindam-Schot 108 pnt.; 6. da mes Geluk-Van de Zande 105 pnt.; 7. dames Eekman-Van Geesbergen 97 pnt.; 8. dames De Graag- Schiettekatte 94 pnt.; 9. mevr. Goedhart-heer Molegraaf 88 pnt.; 10. heren Hendrikse-Sweere 85 pnt. (108 is 50%). Groep III: 1. echtp. Schults 123 pnt.; 2. dames Van Groningen- Schaalje 117 pnt.; 3. dames Does- Hendriksen 111 pnt.; 4. dames Hoets- Weber 97 pnt.; 5. dames Gaanderse- Klompe 95 pnt.; 6. dames Van Andel- Lepelaars 89 pnt.; 7. dames Becu-Van der Post 87 pnt.; 8. dames Van Oeveren-Tennekes 86 pnt.; 9. heren 't Hart-De Vries 83 pnt.; 10. dames Besamusca-Lievense 72 pnt. (96 is BRUINISSE - Vrijdagavond 10 fe bruari organiseert het jeugdbestuur van voetbalvereniging Bruse Boys een spelavond voor de drie pupillen- kategoriën. Vanaf kwart voor vijf is het eerst de beurt aan de Efjes. Naast diverse spellen als sjoelen, vier op een rij en dergelijke houden de pupillen een flipperwedstrijd, terwijl er mogelijk wat films gedraaid worden. Nadat de jongste kategorie om zeven uur huis waarts is gekeerd is het de beurt aan de E's en de D's voor hun spelavond, die tot kwart over negen duurt. Herendubbel Verschoore/ De Vlieger winnaar van tennistoernooi BURGH-HAAMSTEDE - Zaterdag en zondag werd in de tennishal van de sporthal Krayestein het heren- dubbel Midwintertoernooi gespeeld. De vierentwintig deelnemende paren waren verdeeld in drie A-poules, één B-poule en twee C-poules. De finales werden verspeeld tussen de drie win naars van de A-poules en het winnen de dubbel van de kleine finale tussen de B- en de C-poules. In poule 1 A wisten Joop de Vlieger en Dick Ver schoore al hun partijen met ruim ver schil in winst om te zetten. In de pou le 2 A hadden de uiteindelijke win naars M. van Bergen en K. Patiasina het beslist niet gemakkelijk in hun partij tegen het dubbel D. Dool-H. Speelman (5-5). Daar Van Bergen Pa tiasina al hun vorige partijen in winst hadden weten om te zetten konden zij toch in deze poule op de eerste plaats beslag leggen. In de poule 3 A was er een hoofdrol wegge legd voor het dubbel M. Speelman- Jurgen Ensing. Met ruim verschil wisten zij al hun te spelen partijen in winst om te zetten. L. Bakker-H. de Oude kwamen in de poule 1 B met vier overwinningen als Winnaars uit de bus. In poule f'Ct toonde het duo J. Reehorst-G. J. Vis ser zich de sterksten, terwijl in de poule 2 C Jaap Moerland- Wim Hoogerhuis beslag op de eerste plaats wist te leggen. De kleine fina le welke hierna werd gespeeld tussen de win naars van de poule 1 B, 1 Cen2 C leverde een overwinning op voor het dubbel L. Bakker-H. de Oude waarmee zij zich plaatsten voor de grote finale. Als eerste partij in de halve finale stonden de paren Ver- schoore-De Vlieger en Van Bergen- Patiasina tegenover elkaar. Na een aanvankelijk gelijk opgaande strijd wisten Verschoore-De Vlieger» in het beslissende stadium door de drukken en de partij verdiend met een 6-4 overwinning af te sluiten. De tweede partij tussen Speelman-Ensing en Bakker-De Oude werd zonder enige problemen door het dubbel Speelman-Ensing in een duidelijke 7- 2 overwinning omgezet. De grote fi nale gaf een spannende strijd te zien tussen Joop de Vlieger-Dick Ver schoore en Marco Speelman-Jurgen Ensing welke uiteindelijk in een 5-4 zege voor het dubbel De Vlieger-Ver- schoore eindigde. Na afloop werd de prijsuitreiking verricht door de heer R. J. Pothaar die hierbij iedereen dankte voor de sportieve inbreng bij dit geslaagde Midwintertoernooi. PAPENDRECHT - Tijdens een NPC-wedstrijd van het Rayon West in Papendrecht hebben de zussen Ca- therina en Erica Butler goede presta ties neergezet. Catherine Butler behaalde met Taufan een tweede en een vierde prijs in de M-dressuur met respektie velijk 120 en 121 punten, maar zus Er ica deed het met Roef f nog beter door twee overwinningen op te eisen in de M-dressuur. Zij kreeg van jury Van Loon respektievelijk 121 en 125 pun ten. LR en PC Bru organiseert indoordressuur- wedstrijd BRUINISSE - De Landelijke Rui- tervereniging en Ponyklub Bru orga niseert op zaterdag 11 februari een indoordressuurwedstrijd in manege Grol in Renesse. Aan dit konkoers wordt deelgenomen door ruiters en amazones van de Flakkeese vereni gingen Sasruiters uit Dirksland en Flakkee uit Middelharnis en de Schouwen-Duivelandse verenigingen Schouwse Ruiters uit Dreischor en de organiserende vereniging Bru, al is de deelname van Bru met een kom- binatie uiterst gering. In de klasse B komen tien kombi- naties in de bak. De Schouwse Rui ters worden vertegenwoordigd door Rianne Bolier met Dennis, Corrie Krabbe met Romanova, Janet van der Wekken met Beauty, Sandra Fierens met Resod en Johan Rentmeester met Pluto. De Sasruiters hebben drie af gevaardigden. Heieen de Vlught treedt aan met Sywart, Conny Jordaan is van de partij met Dusty en Irma van de Wal berijdt Big Brown. Ruitervereniging Flakkee komt in aktie met broer en zus Driana en Tonnie van Peperstraten. Zij komen in de bak met respektie velijk Arrabal en Kristal De klassen LI, L2 en M verrijden hun wedstrijd in handikap, omdat Ma rian Jumelet met haar pony Romeo als enige M-kombinatie aantreedt De Bruse amazone komt als laatste van in totaal tien kombinaties in de bak. De Sasruiters worden vertegenwoordigd dóor-Marielle van de Velde met Kees, terwijl alfe andere acht kombinaties lid zijn van De Schouwse Ruiters. In de Ll-klasse treden Eline Struyk met Prim, Jacco Fierens met Springtime, Hanny van der Zande met Lucky Boy en Manita Simonse met Layla aan, ter wijl Marrie van der Velde met Rocco, Stef Nelisse met Pascal, Arianne Han- se met Liza en Petra Remeeus met Patrick in de L2 starten. i" jg v.- 5 i i; PI? 4 ZAALKORFBAL Zaterdag 11 februari, sporthal Onderdak AFDELING ZUID WEST Junioren: All Ready-TOGO II 15.30. Pupillen, klasse Pil: All Ready- Atlas 14 50 Klasse PIC: All Ready II-Swift III 13.30. Klasse QUI: All Ready-Swift II 14.10. BRIELLE - De heren volleybalploeg van Kwiek uit Bruinisse kan zich na het duel van zaterdag nu wel definitief gaan opmaken voor een welverdiend kampioensfeestje, al is het officiële feit er nog niet. Na de ontmoeting tegen het op de tweede plaats staande TOP uit Brielle, dat in een 0-3 overwinning eindigde voor de Bruse formatie, heeft de ploeg van coach Tonie van Breda evenwel inmiddels acht punten voorsprong op de naaste belagers TOP en Set- point. Kwiek speelde weliswaar een wedstrijd meer, maar de gedeeld op de tweede plaats staande ploegen moeten nog twee keer tegen elkaar aantreden, hetgeen over en weer ook nog wat verliespunten zal opleveren voor TOP en/of Setpoint. De damesploeg van Kwiek leed een fikse 3-0 nederlaag tegen Spivo uit Spijkenisse, dit ondanks het feit, dat de Bruse dames zeer redelijk presteerden. TOP begon het duel tegen Kwiek met een achterstand van zes punten, maar met een wedstrijd minder gespeeld. Dit inhaalduel betreft de ontmoeting tegen het op de derde plaats staande Setpoint. Setpoint tel de een punt achterstand ten opzichte van TOP door de onverwachte pun- tendeling tegen het laaggeklasseerde DVO. Ondanks de nederlaag van de Brieise ploeg tegen Kwiek kon Set point niet voorbij TOP komen, om dat zaterdagmiddag andermaal een punt ingeleverd moest worden. Dit keer tegen Mevo '80 II. Hierdoor Heef TOP de enige nog serieuze kon- kurrent, zodat het een wedstrijd werd van het grootste belang. Zenuwen De bezoekers uit Bruinisse begon nen de eerste set goed. Vooral door een aantal goede aanvallen van Kees Arensman kwam Kwiek op een 2-6 voorsprong. Hierna ging het even wat minder met Kwiek, waarschijnlijk voor een belangrijk deel vanwege dc zenu wen, die de ploeg danig parten speel den. TOP kon terugkomen tot 6-7. Hierna verpakte Kwiek zich echter weer en werd geleidelijk aan een voorsprong verkregen van enkele punten, die tenslotte resulteerde in een 8-15 setwinst. De tweede set was vanaf het begin bijzonder spannend. De beide ploegen gaven elkaar erg weinig toe. Via 4-4 en 7-9 werd het 10- 11 voor Kwiek, dat hierna geen punt meer weggaf en de set winnend af sloot. In de derde set startte Kwiek weer voortvarend en kwam snel op een 1-5 voorsprong, waarna het met TOP ge beurd leek te zijn. Door wat gerom mel en enkele slechte stops kon Kwiek deze voorsprong niet houden en via 8-11 en 9-12 kwam TOPzelfs op voorsprong: 14-12. Kwiek ging hier na tot het uiterste en kwam langszij. TOP kwam vervolgens nog op 15-14, maar de laatste drie punten waren voor Kwiek (17-15), dat zich hiermee een 3-0 overwinning verschafte, maar bovendien de voorsprong uit bouwde tot acht punten. Er staat de Bruse ploeg nog slechts een aantal statistische ontmoetingen te wach ten, vooraleer de titel kan worden binnengehaald. De damesploeg van Kwiek speelde in de eerste klas een wedstrijd tegen Spivo. De Spijkenisser dames skoor- den in de eerste set aanvankelijk via de keiharde service en verkregen zo een 0-7 voorsprong. Kwiek speelde enthousiast, maar kwam niet tot skoren. Het blok funk- tioneerde wel goed, maar de Spivo- speelsters waren door een grotere lengte duidelijk in het voordeel. De beslissing viel bij 3-15. In de tweede set leek het er aanvankelijk naar uit te zien, dat er eenzelfde grote skore zou komen, toen Spivo uitliep naar 3- 9. Toen skoorde Kwiek evenwel en kele punten en kwamen de Bruse da mes zelfs bij 9-9 naastzij. Toen toonde Spivo evenwel aan vallend bijzonder goed uit de voeten te kunnen en drukten de bezoeksters door naar 11-15. Aan het begin van de derde set leek Kwiek redelijk gelijke tred te kunnen houden, maar dat was slechts voor even, want toen was het voortdurend Spivo wat skoorde. Kwiek kwam ondanks vechtlust, en thousiasme en hard werken niet aan punten toe. Spivo won de set met 4-15 en won zo ruim met 0-3. Het tweede damesteam van Kwiek speelde een uitwedstrijd tegen TOP. Doordat Ja- net Olree in de eerste set bij de stand 11-7 voor Kwiek door haar enkel ging en de Bruse ploeg daardoor geen zes speelsters meer kon inzetten, werd het duel voortijdig afgebroken. Het C-meisjesteam van Kwiek verloor de eerste set ruim van Vierpolders (15-2), maar trok vervolgens drie keer aan het langste eind, zodat de totaalwinst toch voor de Bruse ploeg was. KNVB ZATERDAGVOETBAL 2e klasse A: Arnemuiden- Rozenburg; AZW-Roda Boys; Bruse Boys-Oostkapelle 14.30; SHO-Oranje Wit; Good Luck-Hoek; WHS-SSC'55. 4e klasse A: BWR-SPS; 's-H. Arendskerke-Veere; MEVO-Meeu- wen 14.30; SNS-Nieuwdorp; Smerdiek-Nieuwland. Reserve 3e klasse A: Nieuwdorp II- Smerdiek II; Thol. Boys II-Bruse Boys II; Seolto II-Meeuwen III; We- meldinge II-Serooskerke II; WHS II- Klundert II; Dinteloord II-Kloetinge II. AFDELING ZEELAND le klasse: Colpl. Boys-Duiveland; DFS-SKNWK; Hoedekenskerke- Kruiningen; Middelburg-VCK; GPC- Apollo; Heinkenszand-Bevelanders. Reserve le klasse: Apollo II-Tern. Boys III; Zaamslag II-Yerseke III; Hoek II-Arnemuiden III; WIK II- Heinkenszand II 14.30; Veere II-ZSC II; VCK II-GPC II. 2e klasse: Kats-WIK; ZSC-Waarde 14.30; Dauwendaele-Cadzand; SSV- SVD; Spui-Wissenkerke. Reserve 2e klasse A: Serooskerke IV-Middelburg II; Meeuwen IV- Dauwendaele II; Nieuwland II- Kloetinge III; Duiveland II-SKNWK II 14.30; Bevelanders II-DFS II; Oost- kapelle II-WIK III. 3e klasse D: Colpl. Boys II-SSV II; MEVO II-Bruse Boys III 14.30; Brouwershaven-Apollo III 14.30; Brouwershaven II-Heinkenszand III 14.00; Wolfaartsdijk III-'s-H. Arends- kerke II; SKNWK III-Duiveland III 14.30. 4e klasse A: Bruse Boys IV-MEVO III 14.30; ZSC III-Wissenkerke III 12.45; SKNWK IV-Bevelanders III 12.45; DFS III-Brouwershaven III 14.30. DAMES le klasse: Patrijzen-Zeelandia; VCK-Oostkapelle; GDVV-Veere; Vlissingen-Nieuwdorp; WIK- SKNWK 11.00. 2e klasse A: Kloetinge-Yerseke; Dreischor-Krabbendijke 11.00; Kruiningen-SVD. HOOFDKLASSE A-JUNIOREN Kloetinge Al-Middelburg AI; Arne- muiden AI-Yerseke AI; HW'24 AI- Vlissingen AI; Goes AI-RCS AI; Ter- neuzen AI-Zierikzee AI. Groep All: Bruse Boys AI- Dreischor AI 11.00; MEVO AI- Kloetinge All 12.45; Duiveland AI- DFS AI 14.30. Regio BI: Vlissingen BI-Heinkens- zand BI; Goes BI-Arnemuiden BI; RCS BI-Robur BI; Zierikzee BI- Kloetinge BI 14.30. Regio Bil: Clinge BI-VCK BI; Mid delburg BI-Aardenburg BI; Zeelan- dia BI-HVV'24 BI; Hoek BI-Tern. Boys BI. Groep BUI: DFS BI-MEVO BI 12.45; Brouwershaven BI- Ouwerkerk BI 11.00; Colpl. Boys BI- WIK BI; Zierikzee BlI-Bruse Boys BI 12.45. Groep Cl: Renesse CI-Duiveland Cl 11.00; Dreischor CI-DFS CII 12.45; Zierikzee CIII-ZSC Cl 11.00. Groep CII: MEVO CI-WIK Cl 10.00; DFS CI-Bevelanders Cl 11.00. Groep CVI: SKNWK CI-Robur Cl 11.00; Zierikzee Cl-Wemeldinge Cl 11.00. PUPILLEN Groep Dl: ZSC DI-Zonnemaire Dl 10.00; DFS DII-MEVO DII 10.00. Groep DII: WIK DI-Bruse Boys Dl 10.00; Duiveland DI-SKNWK Dl 10.00; Zierikzee DH-Zierikzee DIII 10.00. Groep EII: Cortgene El-Zierikzee EIII. KNVB ZONDAGVOETBAL 3e klasse D: Clinge-Steenbergen; Schutters-Zierikzee; Goes-Steen; Zundert-Roosendaal; DIVO-SC Gastel; Jong Ambon-BSC. Reserve 3e klasse D: Steen II-HVV'24 II; Vogelwaarde II- Aardenburg II; Robur II-Vlissingen III 14.30; Terneuzen II-Jong Ambon II; Middelburg III-Sluiskil II. AFDELING ZEELAND le klasse: Sluis-Patrijzen; Koewacht-Robur; Hulsterloo- Oostburg; Graauw-Zeel. Sport; Domburg-Corn Boys; Volharding- Noormannen. 2e klasse A: Zeel. Sport 111-Lewed. Boys II; Middelburg IV-Cortgene; Dreischor-SDO 14.30; Kw'damme- Vlissingen IV; Noormannen II- Renesse; Ouwerkerk-Heinkenszand 14.30. 3e klasse D: Zonnemaire-RCS III 14.30; Renesse II-Robur III 14.30; Goes Ill-Walcheren III; Zierikzee III- Volharding II 12.00; Heinkenszand II-Kw.'damme III. 4e klasse A: Goes V-Cortgenc II; Renesse III-Hansw. Boys IV 12.30; Robur IV-Ouwcrkerk II; Dreischor II-Zierikzee V 12.30; Heinkenszand IH-Volharding IV. 4e klasse B: Volharding 111-Lewed. Boys III; Patrijzen IV-Dreischor III; Zonnemaire II-Renesse IV 12.30; Hansw. Boys III-Zierikzee IV; Cort gene Ill-Goes IV.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 11