Koploper Orilla met moeite voorbij stug verdedigende ploeg van soos Big S (5-3) All Ready na povere wedstrijd tegen TOP in grote problemen Monsteroverwinningen voor standaardteams Zierikzeese basketballvereniging Mevo '80 NIEUWSBODE Zaalvoetbalkompetitie Burgh-Haamstede Stroef draaiende Mevo 80 herenvolleybalploeg met moeite langs DIVO-team: 3-1 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 10 januari 1984 Nr. 23454 5 BURGH-HAAMSTEDE - In de twwalfde ronde van de zaalvoetbalkompetitie in de sporthal van Burgh-Haam stede had koploper Orilla het bijzonder lastig met het laaggeplaatste Big S. De soosploeg leek zelfs voor een komplete verrassing te gaan zorgen, toen het kort na het wisselen van speelhelft in het kielzog van Orilla kwam. Met man en macht moest de koploper er voor zorgen, dat Big S van de gelijkmaker af gehouden werd. Zes minuten voor tijd bezorgde een enigszins fortuinlijk doelpunt van Sjaak Vasseur voor de verlossende marge van twee doel punten (5-3). Ook Krayestein had de nodige problemen. Na een 3-1 voorsprong halverwege won de thuisploeg met veel kunst- en vliegwerk met 4-3. Simpeler verliepen de zaken voor de nummer twee op de ranglijst Dijkman overrompelde de veteranen van Brouwershaven met maar liefst 14-1. De ploeg blijft hierdoor op twee punten van koploper Orilla. In de voorlaatste ronde ontmoeten de twee kemphanen elkaar voor hun tweede onderlinge duel. De eerste keer won Orilla met 5-3 van Dijkman. Niets leek er aanvankelijk op, dat Orilla het zo moeilijk zou gaan krijgen met Big S. Binnen zes minuten leidde de koploper met 3-0 door twee treffers van Sjaak Vasseur en een doelpunt van Marco van Oeveren. Een minuut later zoTgde een onverwacht doelpunt uit een plotselinge counter van Rien Visser echter voor een stimulans voor de soosploeg, die hem gedurende een lange periode vleugeltjes zou geven. Kort na het tegendoelpunt van Big S viel aan de andere kant opnieuw een treffer voor Orilla, omdat Sjaak Vas seur attent ter plaatse was om een terugspringende inzet van Martin Quist af te werken. De soosploeg voel de zich evenwel allerminst geklopt en was er duidelijk op uit om een re vanche te boeken voor de smadelijke 15-2 nederlaag eerder in de kompetitie. Versukkelen In de elfde minuut had de ploeg, opgedweept door de forse aanhang op de tribunes, sukses. Peter Boogerd kon fraai inkoppen, toen de Orilla- verdediging de zaken enigszins liet versukkelen en ook doelman Jackie van Rees even niet attent was. De strijd leek even open, maar am per twee minuten later kreeg Sjaak Vasseur een dubbele kans om de marge weer op drie treffers te bren gen, toen hij een strafschop mocht nemen, nadat hijzelf in de fatale ruimt was gemangeld. Doelman Rob bie van Nieuwenhuyze stopte de straf schop in eerste instantie, maar zou te vroeg hebben bewogen, zodat Vas seur het nog een keer mocht probe ren. Ook nu reageerde de Big S-doel- man attent en bleef de stand 4-2. Het betekende voor hem het begin van een uitstekende wedstrijd, waarin hy verder schier onklopbaar leek. Van Nieuwenhuyze ranselde verder na genoeg alles uit zijn doel, wat door de Orilla goalgetters op hem werd afge vuurd. Slechts een keer hoefde hij nog maar te kapituleren, maar toen werd een inzet van Sjaak Vasseur door een Big S-verdediger van rich ting veranderd. In de derde minuut van de tweede helft werd het zelfs nog bijzonder spannend, toen Peter Boogerd uit een counter met een diagonale knal de aan sluiting voor Big S realiseerde: 4-3. In de zevende minuut kreeg Orilla ander maal een strafschop te nemen, toen Sjaak Vasseur werd gevloerd. Dit keer plaatste Kees Snoek zich achter de baal, maar hij schoot naast, zodat Big S andermaal een stimulans kreeg om op jacht te gaan naar een puntendeling of zelfs meer. De ploeg kreeg diverse goede mogelijkheden, maar het vizier stond niet al te zuiver en als dat wel zo was, stond Jackie van Rees goed op zijn plaats. In de dertiende minuut moest Marco van Oeveren na een fikse sliding voor twee minuten naar de kant en juist in deze periode viel de defi nitieve beslissing ten voordele van Orilla Ronald van Oeveren legde een vrije trap op de vrijstaande Sjaak Vas seur, die vanaf tien meter een schot losliet, wat enigszins fortuinlijk zijn vierde en Orilla's vijfde treffer ople verde: 5-3. Strafschoppen Krayestein had problemen met Bak ker. De thuisploeg trad aan zonder wisselspelers en dat dreigde naar ge lang het einde van de wedstrijd na derde te gaan opbreken, maar het ont brak Bakker aan het heilig vuur om de opponent dusdanig onder druk te zet ten, dat er een positief resultaat kon volgen. In de eerste helft skoorde Leo Wan del twee keer voor Krayestein en pas seerde Hans Luijck aan de andere zijde doelman Rob van de Wiel. Ook in de tweede helft bleek de 2-1 skore geruime tijd op de borden staan, maar na negen minuten kon Charles Slootmaker Krayestein toch weer wat meer lucht geven door doelman Robbie van Dijke het nakijken te geven (3-1). Twee minuten later was het evenwel weer aan de andere kant prijs, toen Sam van Eenige een straf schop mocht omzetten na een sliding van doelman Van de Wiel. Met nog vijf minuten te gaan ook aan de an dere kant een strafschop, maar Rob bie van Dijke stond goed opgesteld op de knal van Jan Tierie. Het bleek evenwel slechts uitstel van exekutie, want drie minuten voor tijd was het Robert van der Zande, die zijn ploeg ogenschijnlijk in veilige haven schoot. Toch was ook toen de strijd nog niet gestreden, want vanuit de aftrap skoorde Sam van Eenige an dermaal tegen, maar daar zou het uiteindelijk bij bly ven: 4-3. ZIERIKZEE - Het begint er somber uit te zien voor de Zierikzeese korfbal formatie van Al Ready na de 3-6 nederlaag in eigen zaal tegen het Arnemui- dense TOP. Tot deze konklusie kan gerust worden gekomen, niet zozeer vanwege de uitslag, maar veel eerder door de manier waarop door de formatie van trainer/coach Maurice van Goudoever werd gespeeld. Het ontbreekt de loeg zeker niet aan werklust, maar van enig zelfvertrouwen om er een goed resultaat uit te persen, is nauwelijks sprake. In de eerste helft draaide het van tijd tot tijd nog wel aardig en kwam de Zierikzeese ploeg zelfs nog even op voorsprong, maar toen TOP in de tweede periode het heft weer in handen nam, toen was het in de kortste keren gebeurd met de aspiraties van de thuisploeg. Onder leiding van het sterke Arnemuidense dameskwartet liep TOP naar een simpele zege zonder daarbij overigens tot geweldig spel te komen. „Het was zeker niet best wat hier werd vertoond", meende TOP-aan- voerder Arie Schroevers. „Maar dat is vrij gemakkelijk te verklaren. All Ready heeft de kwaliteiten niet om een goede wedstrijd neer te zetten en bo vendien voorkomt de Zierikzeese ploeg met haar orthodoxe manier van korf ballen, dat een tegenstander tot het normale spel komt Wat All Ready hier vanmiddag liet zien heeft weinig te maken met korfbaL Puur anti-korfbal wil ik het noemen. Met trek- en duw- werk probeert men om zijn doel te bereiken. Bovendien heeft men blijk baar van sportiviteit nauwelijks ge hoord". Schroevers doelde hiermee voornamelijk op de manier waarop All Ready kort voor rust op voorsprong kwam via Leo Fonteine. Arie Schroe vers kwam plotseling ten val, waar door Fonteine even plotseling volko men vrij onder de korf kwam en doel puntte. „Voor dit moment overkwam ons tot drie keer toe hetzelfde, maar het is een soort ongeschreven wet, datje niet af- Dijkman skoorde er tegen de vetera nen van Brouwershaven lustig op los. In de derde minuut was de strijd in feite al gestreden, toen Johnny Quaak binnen een minuut drie keer skoorde, daarmee een super-hattrick realise rend. Later in de wedstrijd skoorde Quaak nog twee keer en Joop Hanse (drie keer), Maarten Hanse (twee keer) en Frits van Oeveren, Marcel Hanse, Ad Minnaar en Theo Jansen met ieder een treffer zorgden voor de totaalpro- duktie van veertien doelpunten. De veteranen zetten er een doelpunt te genover (14-1). Van Donge rekende gedecideerd af met de ploeg van Dos- bouw (9-1) en de ploeg van L O was aardig op schot tegen Scaldis. In de eerste twintig minuten liepen de „drukkers" al uit naar 3-0 door twee doelpunten van Arie Folmer en een van Klaas Verspoor en in de tweede helft zorgden Michel Holm, Arie Fol mer, Kees Oostdijk en Jac. van Nieu- wenhuyzen voor de afronding van de zevenldapper. Russendoor redde Re- né Visser voor de eerreddende treffer voor Scaldis: 7-1. Na de twaalfde ronde is de stand als volgt: Orilla 12 12 0 0 114-20 24 Dijkman 12 11 0 1 78-24 22 Krayestein 11 8 0 3 68-37 16 Bakker 11 6 1 4 46-36 13 L O 11 5 1 5 43-51 11 Big S 10 3 1 6 38-53 7 Scaldis 11 3 1 7 34-48 7 Van Donge 12 3 0 9 37-51 6 Dosbouw 9 1 0 8 18-80 2 Vet Br'h. 11 1 0 10 17-90 2 ZIERIKZEE - Na het sukses op het eigen Kersttoernooi was de verwachting gewettigd, dat de Mevo '80 herenploeg die opgaande lijn ook in de kompetitie verder zou trekken. De Zierikzeese ploeg moest nu weer aantreden zonder aanvoerder Wim van der Zande, die in de ziekenboeg Ad Hagesteijn afloste. Nu fungeerde Herbert Schwartz als vervanger voor Van der Zande. In sporthal Onderdak moest de ploeg van coach Hans Boot aantreden tegen middenmoter DVO uit Oud-Beijerland. Tegen deze tegenstander bleek dat de onderlinge krachtsverschillen in de tweede klas dit jaar erg weinig uit elkaar liggen. Mevo '80 verloor de eerste set kansloos, maar herstelde zich daarna geleidelijk en won uiteindelijk zij het moeizaam met 3-1. De damesploeg van Mevo'80 kende eveneens een moeilijke start en verloor zelfs de eerste twee sets. Hierna volgde enig herstel en kon bij VC Goeree alsnog een puntendelinguithet vuur worden gesleept Jaap van Gastel in duel met zijn TO P-tegenstander Jaap Tramper. Ook de uit erst fanatieke All Ready-speler kon niets veranderen aan de 3-6 nederlaag. werkt wanneer je tegenstander om de een of andere reden ten val is "geko men. Hier heeft men bij AU Ready blijkbaar nooit van gehoord". Ook Blaas de Ridder toonde zich verbolgen over de manier van optre den van Leo Fonteine en wilde nadat de All Ready-routinier had geskoord zelfs op een andere dan mondelinge manier op een revanche afgaan. Ge lukkig waren kollega's iets koeler en werd Blaas de Ridder tot de orde ge roepen. Inderdaad is het een soort fatsoensnorm, dat dit gebeurt maar het voert zeker te ver om voor vast aan te nemen, dat iedereen zich daar aan houdt zeker wanneer een ploeg staat te springen op punten. Maar al te vaak kregen korfballérs na een wedstrijd uitbranders te verwerken van hun coach, wanneer zij weiger den om te doelpunten. TOP kwam al na vijf minuten op voorsprong, toen Jan tine Bezemer vanuit de hoek van het aanvalsvak skoorde. TOP hield hierna voorna- meUjk het initiatief, maar had weinig geluk bij de schoten, die veelvuldig werden afgevuurd. Arie Schroevers en Teun Alewijnse raakten wel herhaal delijk de korf, maar de bal wilde er niet in. Aan de andere kant probeerden ook Jaap van Gastel, Jaco Stoutjesdijk, Corrie Kloet en Karin den Dekker vergeefs een bres te slaan in de TOP- verdediging. Vergeefs, omdat de Zie rikzeese ploeg bijzonder veel balver lies leed door het fanatieke jagen van de TOP-defensie. In de 23e minuut had AU Ready toch sukses, toen Jaap van Gastel een fraaie doorloop op aange ven van Corrie Kloet afrondde. Drie minuten voor het rustsignaal van de goedleidende arbiter Pontier kwam AU Ready door het veelbes treden doelpunt van Leo Fonteine op voor sprong, maar in het eindsignaal kwam TOP weer naastzij, toen Ina Leen- houts van onder de korf raak schoot, toen zij niet voldoende werd afge schermd (2-2). De tweede helft was voUedig voor TOP. Met de regelmaat van de klok voerde de Arnemuidense ploeg de skore op tot 2-6 via treffers van Jan- tine Bezemer, de absolute uitbünkster aan Walcherse zijde, Arie Schroevers, Ria de Ridder en Ina Leenhouts, voor aleer Jaco Stoutjesdijk vlak voor tijd voor de derde AU Ready-treffer kon zorgen. De Zierikzeese ploeg kan nu de wonden gaan likken, maar heeft mo gelijk toch nog een redelijke kans om aan degradatie te ontsnappen, maar zal er dan voor moeten zorgen, dat in ieder geval Stormvogels achter zich gehouden kan wordemn. Stormvo gels verloor met 3-4 van Seolto, nadat de ploeg halverwege nog met 3-1 aan de leiding had gestaan. All Ready en Stormvogels delen momenteel nog de laatste plaats met elk drie punten. Door de zege van TOP en de onver wachte nederlaag van medekoploper Zuidwesters tegen ADO gaat de Ar nemuidense ploeg nu alleen aan de leidingen geldt de Walcherse forma tie als de voornaamse titelkandidaat in de derde klas van het distrikts- korfbal. Zaalvoetbal Zierikzee ZIERIKZEE - In de le klasse van de zaalvoetbalkompetitie in de sporthal Onderdak te Zierikzee gaan Skol Boys en de FC Kerkwerve, beide nog kandidaat voor een van de degrada tie plaatsen, het tegen elkaar opne men (21.40). Voor de FC Kerkwerve, die twee wedstrijden meer heeft gespeeld en twee winstpunten min der heeft dan Skol Boys, gaat de toe komst er erg donker uitzien als zij in deze ontmoeting met lege handen blijven staan. De tweede ontmoeting in de le klasse gaat tussen hellesluiter Ou- werkerk en middenmoter MEVO waarbij de Zierikzeese ploeg de beste papieren in handen heeft (22.20). In de 2e klasse gaat koploper De Steeg het opnemen tegen de reserves van de Country Club. De Steeg maakt in deze wedstrijd een goeie kans om haar leiders positie weer wat te ver beteren (20.20). De andere ontmoe ting in de 2e klasse gaat tussen Die Gouwe, nog kanshebber op een pro motie plaats, en 'Brogum. Om haar kansen op promotie te behouden zal Die Gouwe deze wedstrijd in winst moeten omzetten, een opgaaf waar bij het de tegenpartij zeker niet zal moeten onderschatten (21.00). In de 3e klasse zullen de reserve teams van Skol Boys en Brogum elkaar wel niet veel ontlopen (19.00). Weinig krachts verschil mag ook verwacht worden tussen de nummers1 twee en drie van de ranglijst Renesse en Zeelandia II (19.40). Beide teams hebben tot nu toe evenveel punten verzameld waarbij opgemerkt moet worden dat Zeelan dia een wedstrijd meer heeft gespeeld. In de eerste set draaideMevo '80 totaal niet Er werden erg veel fouten gemaakt en mede door het solide spel van de tegenstander met een goed blok en een snelle aanval kwam Mevo '80 er niet aan te pas. DVO had nagenoeg de hele set een voorsprong, die via 0-3,3-8 en 7-11 werd uitgebouwd naar een 7- 15 overwinning. Mevo '80 was volledig ingepakt en het leek alsof de Zierik zeese ploeg een sensationele neder laag te wachten stond. In de tweede set ging de Oudbeijeriandse ploeg echter moeizamer spelen, mede doordat Me vo '80 geleidelijk het speUetje van de bezoekers ging doorkrijgen. DVO wis selde veelvuldig in aanvallend opzicht De ene keer hard om vervolgens weer met zachte taktische ballen het Mevo '80 blok te verrassen. Het blok van DVO daarentegen was erg suksesvol op de zwakke aanval van Mevo '80- zijde. De variatie ontbrak en de manier van opzetten was uiterst doorzichtig Spannend De tweede set werd bijzonder span nend en het was voor Mevo'80 zaak om de zege te pakken, omdat er anders in het beste geval nog slechts een gelijk spel uit de wedstrijd gehaald zou kun nen worden. In de algehele klassering telde Me vo '80 voor de aanvang van de wed strijd een voorsprong van een punt op Volley/Van den Berge, zodat deze positieve marge eventueel zou weg smelten, wanneer DVO een punt mee gegeven zou moeten worden. Mevo '80 werkte wel hard, maar had niet over geluk te klagen, dat de set uit eindelijk met 16-14 kon worden bin nengehaald. DVO kwam aanvanke lijk met 4-8 voor, maar bij 10-10 ach terhaalde de thuisploeg de bezoekers om daarna door te drukken naar 13- 10. Toch gaf DVO zich nog niet ge wonnen en kwam men terug tot 14- 14. Toen rondde de thuisploeg de uiterst moeilijke klus afc 16-14. De derde set gaf hetzelfde beeld te zien als de set daarvoor met een tegen zichzelf knokkend Mevo '80. Gaande weg bleek de Zierikzeese ploeg zich evenwel te herstellen en DVO had zijn kruit verschoten. Mevo '80 kon nu vrij gemakkelijk doordrukken naar 15-10 setwinst en de vierde en beslissende set leverde zelfs een gemakkelijke 15- 5 zege op, waardoor de moeilijk begon nen klus alsnog met 3-1 werd gewon nen. Andermaal een overwinning der halve, maar fraai was het allemaal niet In de gegeven omstandigheden kan de ploeg echter alleen maar tevreden zijn over de ietwat gelukkige afloop. Verwachtingen Ook bij de dames waren de verwach tingen hoog gespannen na de goede vertoning, die de ploeg op het Kerst toernooi ten beste had gegeven. He laas kwam dit niet helemaal uit Uit voorgaande ontmoetingen wist men al, dat VC Goeree altijd al een lastige opponent was geweest Dat bleek ook nu het geval te zijn. De Stellendamse ploeg won de eerste set met 16-14 en toen het in de tweede set zelfs 15-4 werd voor de Flakkeese ploeg, toen dreigde een fikse afstraffing voor de Mevo '80- ploeg. Juist op tijd echter trad er een flink herstel in bij de Zierikzeese dames en konden de twee laatste sets alsnog zorgen voor een kompetitie- punt, omdat er ach tereen volgens met 9-15 en 13-15 werd gewonnen. Het vertoonde spel was niet geweldig, maar op karakter vocht men terug. Aanvankelijk werden er veel ballen uitgeslagen en met name in de eerste set was de aanval van VC Goeree sneller. De betere konditie van de Mevo '80-ploeg bleek uiteindelijk toe reikend voor de halve winst: 2-2. ZIERIKZEE - De beide standaardteams van de Zierikzeese basketball- vereniging Mevo'8Q behaalden in het afgelopen weekeinde opmerkelijke monsteroverwinningen. De damesploeg zorgde er met een 65-27 overwinning op Valkenisse voor, dat ploeg in de race bleef voor de titel in de tweede klas. Hierdoor werd de onverwachte 31-30 nederlaag van een week eerder tegen Dy namo '70 weer enigszins goed gemaakt, maar voorlopig moet de ploeg genoe gen nemen met een gedeelde tweede plaats met Hulst. Aanstaande zaterdag moeten de Mevo'80 dames op bezoek bij Hulst en dan zal voor een belangrijk deel beslist worden of de promotiekansen aanwezig blijven. Het eerste heren team won ook met grote cijfers. De reserves van Souburg kregen er met 62-28 flink van langs. Het tweede herenteam won met 76-24 van de reserves van Dy- namo'70 en het tweede damesteam verloor met 20-10 van Jumping Crabs III. Het eerste herenteam van Mevo'80 behaalde een belangrijke overwin ning op Souburg II in sporthal Bas- kensburg in Vlissingen. Het Mevo'80- team is door deze derde overwinning in suksessie aardig uit de degradatie- zorgen geraakt, nadat men hierin en kele weken geleden nog terdege ver keerde. Momenteel is de ploeg op de vijfde plaats beland van de tien ploe gen die in de derde klas in aktie ko men. Het degradatiegevaar lijkt in middels wel definitief bezworen. In de derde klas degradeert alleen de laagst eindigende ploeg. De Zierik zeese herenploeg timmerde de afgelo pen weken terdege aan de weg, mede doordat de ploeg vooral kollektief sterk voor de dag is gaan komen na de terugkeer van Steven Braat, waardoor het ook aanvallend alle maal weer aardig voor elkaar kwam. Balverlies Al in de eerste minuten kwam Me- Programma bedrijfsvolleybal Vrijdag 13 januari Sporthal Onderdak, Zierikzee WIK li-Onderdak 19.00; Kwiek J2- CSG 19.00; WIK D3-Brouwershaven 19.00; Schouwenoord-Brogum 19.00; Zeelandia-WIK 19.50; Kwiek J3-DFS 19.50; Zw.R.Kr.ziekenhuis IV-WIK Dl 19.50; PJZ Il-Opel team 19.50; BB Wansink-Kwiek 20.45; MEVO J- Kwiek J 20.45; DZS-MEVO Dll 20.45; Zeelandia II-Rabobank 20.45; PJZ- Casanova 21.40; Cluzona Il-DFS 111 21.40; DFS II-DFS 21.40; DTS-Fiscus II 21.40. vo'80 op voorsprong door treffers van Gerald den Boer en Steven Braat via goed opbouwend werk van Leo Kouijzer. De Souburgse ploeg kon het tempo van de Zierikzeese ploeg niet erg goed volgen en leed boven dien zoveel balverlies, dat Mevo'80 rustig en regelmatig skorend ruim kon uitlopen. De Zierikzeese ploeg kwam geen moment in gevaar. Halverwege het duel leidde Mevo'80 al met 32-12. het zelfde spelbeeld bleef ook in de twee de helft gehandhaafd en de marge tussen de twee ploegen werd steeds groter. Ook toen Souburg overging op man-to-man-spel kon Mevo'SO* moeiteloos blijvenskoren via vele break-outs. Met de uiteindelijke 62- 28 eindskore werd het krachtsver schil binnen de lijnen duidelijk weer gegeven. Zaterdagavond spelen de heren van Mevo'80 om 20.00 uur in sporthal Onderdak tegen Simple Dribble uit Steenbergen. Het eerste damesteam, dat een week geleden met 31-30 verloor tegen Dynamo'70 was liet tegen Valkenisse niets aan het toeval over. Vooral Het ty Mol en Annemarie Molenaar zorg den voor de nodige punten voor Me vo'80, dat als ploeg een goede wedstrijd speelde. Valkenisse had dan ook geen enkele kans. De ploeg kon niet of nauwelijks door de verde digingslijn van de Zierikzeese ploeg komen. Petra van Eugen en Karin Peute speelden in dat opzicht een ij- zersterke partij. Alleen door een aan tal afstandsschoten kon Valkenisse nog enkele punten skoren. Halver wege was de marge evenwel al acht tien punten in het voordeel van de Zierikzeese dames (32-14). In de twee de helft ging de thuisploeg in zeer hoog tempo verder. In deze periode was het met name Marjan Mol, die zich manifesteerde. Het tweede herenteam van Mevo'80 wilde kwa uitslag niet on derdoen voor de twee standaard- teams en won in de vierde klas met grote cijfers van de reserves van het Middelburgse Dynamo'70. In totaal skoorden de twee ploegen honderd punten bij elkaar, maar ruim driekwart kwam voor rekening van Mevo'80: 76-24. Doordat Dynamo '70 zeer zwak verdedigde kon Mevo'80 er lustig op los skoren. Het tweede damesteam kwam als enige van de vier seniorenteams met een nederlaag uit de bus. In de eerste helft konden beide ploegen goed bij elkaar in de buurt blijven. Voor Me vo'80 zorgde voornamelijk Ellen Dreijer voor de produktie. De eerste helft werd afgesloten met een 10-8 stand. In de tweede helft kwam de Zierikzeese ploeg nog een keer tot skoren, terwijl Jumpings Crabs tien punten toevoegde aan het totaal, dat men uit de eerste helft had meegeno men: 10-20. Finaletoernooi tweede klas libre NIEUWERKERK - Door de biljart vereniging ,,A1 Weer Mis" zal op vrij dag 13, zaterdag 14 en zondag 15 janu ari het finale toernooi 2c klasse librc van het distrikt Schouwen- Duiveland worden georganiseerd. Voor dit finale toernooi hebben zich weten te plaatsen R. de Bruin en J. C. Goudzwaard, beiden D'Eule, Oosterland; J. de Bruine. KVL, Noordgouwe; J. L. J. Dorreman, B.V. Renesse; T. C. van Beveren, OKK, Nieuwerkerk; J. den Haan, Witte van Haemstede; M. de Rijke. Bommene- de, Zonnemaire en B. Wittenberg. The Country, Renesse. In de eerste ronde zullen de volgende partijen worden gespeeld: T. C. van Beveren- J. C. Goudzwaard; J. L. J. Dorrcman- J. den Haan; R. de Bruin-B. Witten berg en J. de Bruin-M. de Rijke. Vrij dagavond te 19.00 uur zal met het toernooi een aanvang worden ge maakt. De lengte van de partijen is vastgesteld op 100 caramboles.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1984 | | pagina 5