Autobom ontploft bij VS-ambassade in Koeweit Nobelprijzen uitgereikt aan vijf Amerikanen en één. Brit Plaatsing kruisraketten kan niet voor 1986 PvdA doet voorstel voor „echte" minima Ruding noemt verlaging jeugdloon verantwoord Tweede zelfmoord-aanslag tegen Amerikaanse ambassade Argentijnse president Alfonsin beëdigd Polen heeft ekonomische hulp nodig Prijzen in november 0,3 gestegen Flitsen uit het buitenland PvdA-voorzitter: Arrestanten ontsnappen uit politiebureau Breda Verkeersdode in Ouddorp Vuurwerk Verboden! Nieuwbouw Rusthuis Duinoord 2 KOEWEIT - Een vrachtwagen vol explosieven is maan- dagachtend door de poort van de Amerikaanse ambassa de in Koeweit gereden en ontploft. Er zijn slachtoffers. Dit heeft het Koeweitse nieuwsagentschap gemeld. De ontploffing deed zich rond 0.30 uur Nederlandse tijd voor. Ooggetuigen zeiden dat er een aantal slachtoffers waren, zo meldde het Koeweitse nieuwsagenschap Ku- na. Het Koeweitse ministerie van Bin nenlandse zaken bevestigde de aan slag, maar gaf geen nadere bijzonder heden. Ambulances en brandweer wagens waren spoedig ter plaatse om de branden te blussen en de slachtoff ers af te voeren. Vrijwel tegelijker tijd ontplofte een autobom onder de kontroletoren van de Koeweitse luchthaven. Daarbij viel tenminste een dode en raakten verscheidene mensen gewond, aldus Kuna. In Washington zei een woordvoer der van het ministerie van Buiten landse zaken dat er zich waarschijn lijk geen Amerikanen onder de slachtoffers bevonden. „Volgens on ze informatie heeft een explosie gro te schade aangericht en verscheidene slachtoffers geëist", aldus de woord voerder. Veel auto's, waardoor verscheide ne van de ambassade, raakten door de explosie in brand. Een deel van de administratieve afdeling van de Amerikaanse kanselarij stortte als gevolg van de explosie in. Bij de ad ministratieve en konsulaire afdeling van de ambassade ontstond brand. Ruiten van gebouwen in de buurt van de ambassade, in het oosten van BUENOS AIRES - In Buenos Aires is zaterdag Raul Alfonsin geïnstal leerd als 33ste president van Argenti nië. De beëdiging vond plaats in het congres in aanwezigheid van gedepu teerden en senatoren, die na de plech tigheid Alfonsin luidkeels toejuich ten, en afgevaardigden uit zeker 100 landen. Raul Alfonsin, van huis uit een ju rist en 56 jaar oud, won voor zijn ra- dikale partij op 30 oktober de presi dentsverkiezingen, de eerste in -Ar gentinië in 10 jaar. Zijn installatie betekent het einde aan bijna acht jaar militair bewind. - Walesa: OSLO - Lech Walesa heeft opgeroe pen tot het verlenen van ekonomi sche hulp aan Polen. De oproep was vervat in een rede die de nobelprijs- winnaar 1983 tevoren had gemaakt en die zondagmiddag is uitgesproken door een van zijn vroegere medewer kers, Bogdan Cywinsky. „Mijn land", zo schrijft Walesa na dat hij allen bedankt heeft die in de afgelopen jaren Polen hebben gehol pen, „heeft te lijden van een ernstige ekonomische krisis. Deze toestand heeft dramatische gevolgen voor Poolse gezinnen. Het voortduren van de ekonomische krisis kan ook ern stige gevolgen hebben voor Europa. Men moet Polen helpen, en het land verdient dat". Verder pleit Walesa voor de vrijla ting van leidende figuren van het vakverbond Solidariteit. Hij wijst er op dat de toekenning van de Nobel prijs voor de vrede de Poolse hoop gesterkt heeft. Dat is de hoop van een volk, dat ge durende de gehele 20e eeuw het ver lies van zijn onafhankelijkheid niet wilde aanvaarden, maar er voor ge vochten heeft in een strijd die ook de vrijheid van andere volkeren diende. Deze hoop met haar opgloeien en haar nederlagen in de loop van de af gelopen veertig jaar wordt gemar keerd door de dramatische jaartallen 1945, 1956, 1970, 1976 en 1980, aldus Walesa. Hij staat stil bij het feit dat in juli en augustus 1980 een stakingsgolf over Polen rolde. Bij die staking ging het, aldus Walesa, om aanzienlijk meer dan materiële eisen. Het gehele land ging achter Gdansk, Sczcecin en Jastrzebie staan: „Solidariteit" werd opgericht. Wat daarna gebeurd is, maakt de akkoorden van Gdansk tot een groots document van de arbei dersbeweging en niets kan dat uit vlakken, aldus de nobelprijswin- naar. Tijdens een schitterende plechtig heid ontvingen zes winnaars van de prijzen voor natuurkunde, scheikun de, medicijnen, ekonomie en litera tuur de onderscheidingen uit handen van de koning. Het waren de Amen de Koeweitse hoofdstad, sneuvelden door de kracht van de ontploffing. Diplomaten zeiden dat de aanslag om 9.30 uur plaatselijke tijd (7.30 uur Ned. tijd, juist) werd gepleegd. De minister van Buitenlandse zaken van Koeweit, Cheikh Sabah Al Ahmed Al Sabah, en zijn ambtgenoot van Binnenlandse zaken, Cheikh Nawaf AMSTERDAM ROTTERDAM - De Beroepsvereniging van Beelden de Kunstenaars (BBK), heeft aange kondigd dat de bezettingsakties in musea zullen worden uitgebreid. Zondag aan het eind van de middag werd ook het Museum Boymans van Beuningen in Rotterdam bezet. UTRECHT - De Nederlandse Ver eniging voor Pleeggezinnen (NVP, 700 leden) is bang dat plaatsing van kinderen in een pleeggezin de ko mende jaren in toenemende mate zal mislukken. Onder druk van de bezui nigingen, zo vreest de NVP, zullen ook kinderen die niet voor plaatsing geschikt zijn, noodgedwongen bij pleeggezinnen worden onderge bracht. DEN HAAG - Minister en staatsse- kretarissen mogen hun dienstauto gebruiken als ze partijbijeen komsten bezoeken. De dienstauto staat de bewindslieden ten alle tij den ter beschikking. De kosten daar van komen dus voor rijksrekening. DEN HAAG - De prijzen zijn van half oktober tot half november met 0,3 procent gestegen. Duurder wer den vooral benzine, vers fruit en kof fie en ook de ziekenhuistarieven gin gen omhoog. Goedkoper werd melk, aldus het ministerie van ekonomi sche zaken. Het voortschrijdend twaalf- maandsgemiddelde, dat het tempo van de inflatie aangeeft, bedroeg de afgelopen maand 2,9 procent tegen 3,0 procent half september en half oktober. Ten opzichte van november 1982 bedraagt de prijsstijging 2,7 pro cent. MODESTO, Californië - De Ameri kaanse akteur Slim Pickens, bekend door zijn rol in de film „Dr. Strange- love", is vrijdag op 64-jarige leeftijd in de Californische stad Modesto overleden. Hij leed aan longontste king en had vorig jaar een operatie ondergaan voor de verwijdering van een hersentumor. Hij speelde in een hele reeks cowboy-films en later in andere films als „The great locomoti ve chase", „One-Eyed Jacks", „Ma jor Dundee", „Rough night in Jeri cho" en „The Cowboys". LONDEN - Drie Britse militairen zijn zaterdagmorgen vroeg gewond toen een bom ontplofte bij een kazer ne van het leger in het Zuidlondense distrikt Woolwich. Dat heeft een woordvoerder van het ministerie van defensie meegedeeld. Volgens .on^eL vestigde berichten werden minstens twintig mensen geëvacueerd na de ontploffing, die zich om kwart voor vijf (Nederlandse tijd) voordeed. WARSCHAU - Generaal Jozef Uzycki is door de Poolse leider gene raal Jaruzelski benoemd tot onder minister van defensie en chef-staf van de strijdkrachten. Dit heeft het persbureau Pap vrijdag meegedeeld. De 51-jarige generaal Uzycki volgt aan het hoofd van de legerstaf gene raal Florian Siwicki op, die kort ge leden bevorderd is tot minister van defensie. Dit ambt was 15 jaar be kleed door generaal Jaruzelski. WASHINGTON - De Amerikaanse justitie heeft vrijdag van de Neder lands Britse oliemaatschappij Shell een schadevergoeding van 1,9 mil jard dollar (ongeveer 5,7 miljard gul den) geëist voor het vervuilen van een terrein bij de stad Denver in de staat Colorado. Het ernstig vervuil de terrein is eigendom van het Ame rikaanse leger, dat een aanklacht heeft ingediend. kanen Subrahmanyan Chandrasek- har en William Fowler (natuurkun de), Henry Taube (scheikunde). Bar bara McClintock (medicijnen). Ge rard Debreu (ekonomie) en de Brit William Golding (literatuur). Al Ahmed al Sabah, zijn bij de red dingswerkzaamheden aanwezig. Tweede aanslag De zelfmoord-aanslag is de tweede tegen een Amerikaase ambassade in het Midden-Oosten dit jaar. Een soortgelijke aanslag werd op 18 april uitgevoerd tegen de Amerikaanse ambassade in Bëiroet. Daarbij wer den 60 mensen gedood, onder wie 17 Amerikanen. Op 23 oktober voerde een zelfmoordcommando eveneens een dergelijke aanslag uit op het hoofdkwartier van het Amerikaanse kontingent van de multinationale vredesmacht in Bëroet. Toen kwa men 240 Amerikaanse mariniers om het leven. Niemand heeft zich tot nu toe ver antwoordelijk gesteld voor de aan slagen. Volgens de eerste berichten heeft de bestuurder van de autobom bij de Amerikaase ambassade, die een zij ingang van het ambassade-komplex ramde, de aanslag overleefd. Hij werd gewond en onder politiebege leiding naar een ziekenhuis gebracht, zo berichten ooggetuigen. ROTTERDAM - In een gezamenlij ke brief aan minister-president Lub bers hebben het openbaar lichaam Rijnmond, de gemeenten Rotterdam en Dordrecht, de Kamers van Koop handel van die steden en de vakcen trales FNV en CNV om een gesprek gevraagd over de ekonomische ont wikkelingen in de Rijnmondregio en de regio Dordrecht. Centraal in dat gesprek moet staan versterking van de regionale ekonomie en bevorde ring van de werkgelegenheid. ROERMOND - Het kabinet Lub bers moet goed beseffen dat plaat sing van kruisraketten niet eerder kan geschieden dan in 1986, dus na de Tweede Kamerverkiezingen van dat jaar of na mogelijk vervroegde ver kiezingen. Plaatsing in Nederland is in het schema van de Navo opgeno men voor 1986. JDe,j£ydA zal bij komende verkie zingen de plaatsing van kruisraketr ten tot inzet m^fcj^pyan haar verkie- zingskampagne met op een lijn daar mee de verbetering van de werkgele genheid. PvdA-voorzitter Max van den Berg zei dit zaterdag in Roer mond tijdens de jaarvergadering van het gewest Limburg van zijn partij. Hij toonde zich verheugd over re cente opiniepeilingen, waaruit blijkt HILVERSUM - De PvdA wil de „echte" minima, die al meerdere ma len in aanmerking zijn gekomen voor een koopkracht toeslag, volgend jaar een extraatje tussen de 155 en 175 gul den geven. Het PvdA-Kamerlid Buurmeijer kondigde zaterdag voor de Vara- radio aan daarover volgende week een voorstel te doen tijdens het debat over de kortingswetten van het kabi net. Volgens Buurmeijer zijn er binnen de groep van echte minima volgend jaar ongeveer 300.000 mensen die de jaarlijkse „eenmalige uitkering" al eens hebben ontvangen. Kamer en re gering zijn het er over eens dat er HILVERSUM - Minister Rpding (financiën) wil het minimumjeugd loon niet uitzonderen van de voorge nomen 3 procents-korting. In de Tros- radio-uitzending Kamerbreed zei hij zaterdagmiddag de aangekondigde verlaging „vervelend maar verant woord" te vinden. De minister noem de het minimumjeugdloon, althans internationaal gezien, heel hoog. De bewindsman, die ontkende „een kille boekhouder" te zijn, liet zich in positieve zin uit over de eko nomische ontwikkelingen. Het diep tepunt in de krisis is gepasseerd, zo zei hij. Als tekenen van herstel noem- AMSTERDAM - Na de recente ar restaties in Suriname in verband met de onthulling van een verijdelde couppoging valt een nieuwe stroom vluchtelingen te verwachten. BREDA - Drie arrestanten zijn za terdagavond ontsnapt uit het cellen- huis van het politiebureau in Breda. Twee zijn nog voortvluchtig, de der de, de 22-jarige A. de J. uit Breda, heeft zich zondagmorgen weer bij de politie gemeld. Volgens een woordvoerder van de Bredase politie heeft De. J. zaterda gavond een metalen poot van zijn bed gesloopt en daarmee een ruit bo ven de celdeur ingeslagen en een hoe veelheid beton weggewrikt. Met de zelfde poot heeft het daarna de sloten van twee andere celdeuren kapot geslagen. Het drietal heeft vervol gens een ruit van een wachtlokaal in geslagen en is met behulp van lakens naar de zeven meter lager gelegen straat geklommen. De J. zat voor verhoor over een aantal inbraken ingesloten, evenals de 20-jarige V. M. De derde voor tvluchtige is de 27-jarige H. van B. uit Breda. Hij was aangehouden, om dat hij enkele dagen ervoor wegliep uit een penitentiaire inrichting in Avereest. De man is ter beschikking van de regering gesteld in verband met een aantal gewelddelikten. OUDDORP - In de nacht van zater dag op zondag is in Ouddorp (Z.H.) de 16-jarige Wilco Kroon uit Rotterdam bij een auto-ongeluk om het leven ge komen. Het slachtoffer zat in een au to, waarvan de bestuurder een stuur fout maakte en tegen de vangrail botste. De bestuurder liep lichte ver wondingen op. dat de PvdA met name in Limburg sterk zal groeien en het CDA de grote verliezer zal zijn. Tegen deze achter grond betoogde gewestelijk voorzit ter Jan Tindemans dat de PvdA wat betreft het aantal burgemeesters in Limburg zwaar ondervertegenwoor digd is: Slechts vier PvdA-burge- meesters tegen 58 CDA- en vijf VVD- burgemeesters. En dan te bedenken, aldus Tinde mans, dat de PvdA de laatste jaren op tal van plaatsen in Limburg 25 tot 30 procent van de stemmen heeft be haald. In deze situatie moet op korte termijn verbetering komen, vindt Tindemans. Maastricht, Geieen, Echt en mogelijk Heerlen claimt hij als Pvd A-burgemeestersposten, zodra de daar zittende burgemeesters heen gaan. blijvend iets moet worden gedaan aan het koopkrachtverlies dat deze groep jaar op jaar lijdt. Konkrete voorstellen daarover zijn echter tot dusver uitgebleven. Volgens Buurmeijer houdt het ka binet volgend jaar 50 miljoen over van de 350 miljoen die is uitgetrok ken voor de eenmalige uitkering in 1984. Dat komt, door dat de korting op de salarissen bij de overheid en op de uitkeringen is verlaagd van 3,5 naar 3 procent. De PvdA wil met dit geld iets doen aan het opgestapelde koopkrachtverlies Buurmeijer zei dat het hem uit gesloten lijkt dat het CDA tegen zijn voorstel is, omdat dit geen extra geld kost. de hij de stijging van de produktie en de groei van de export. De minister wees er overigens op dat er nog een lange weg is te gaan naar verder eko- nomisch herstel. De inversteringen door het bedrijfsleven noemde hij te laag en de werkloosheid te hoog. De ekonomische groei gaat - volgens de minister - de goede kant op maar is zijns inziens nog te weinig. De CDA-bewindsman liet blijken zich grote zorgen te maken over de hoge rentekosten die voortvloeien uit het begrotingstekort. Die kosten, zo zei hij, geven mij slapeloze nach ten. Z1ER1KZEE - De rijkspolitie van Schouiven-Duiveland gaat dit jaar streng(er) optreden tegen het vroegtijdig afsteken van vuur werk. Overtreders van de ,,wet onrplofbare stoffenkunnen re kenen op een boete van f 20,— (bij direkte betaling) of hoger, als de kantonrechter er zich mee gaat be moeien. De boete geldt voor het afsteken Van vuurwerk; voor an dere overtredingen gelden andere normen. De rijkspolitie wordt elk jaar weer gekonfronteerd met ekses- sen op vuurwerk gebied. Preven tief optreden (voorlichting en waarschuwen) blijkt steeds min der te helpen, reden waarom de politie heeft besloten dit jaar strenger op te treden. Met name de vergunningen om vuurwewrk te verhandelen zullen onder de loupe worden genomen, maar ook het vervoer, opslag (hinderwet) en de verkoop aan jeugdigen zal nauwlettend worden gevolgd. Volgens de politie-voorlichting is het zelfs gebeurd dat er een rotje in een kinderwagen belandde. Ook en vooral de oudere inwoners van Schouwen-Duiveland onder vinden veel overlast van het vroegtijdig afsteken van vuur werk. Volgens de Algemene Politie Verordening is het slechts toe gestaan om vuurwerk te verhan delen, gedurende de laatste twee dagen van het jaar, afsteken mag alleen op oudejaarsdag. (vervolg van pagina 1) woners. „Sommige tijdelijke bewo ners willen inderdaad niet meer weg", zo hebben ze me verteld, „en dat is toch zeker een pluim op de hoed van alle medewerkers van Duinoord. Een kompliment dus voor de wijze waarop de huisvesting is op gelost". Half miljoen Ook de heer Van der Meulen ging in op de bouwkundige voorberei ding. „Eerst was er de bouw van 24 zorgwoningen, die tevens zouden die nen voor tijdelijke huisvesting van een aantal bewoners. Het plan werd in april 1982 ingediend en op li au gustus verleden jaar ging de bouw van start. Het tweede plan was de ge deeltelijke nieuwbouw van Duin oord zelf. Dit betrof vervangende nieuwbouw voor de oude vleugel, ge bouwd in 1953. In februari dit jaar kon ook de tweede bouwstroom van start gaan (de rechter vleugel). De bouwkundi ge investering hierin bedraagt onge veer 5,7 miljoen. De rijksbijdrage van VROM is ruim een half miljoen". Hij was van mening dat de voorbe reiding goed gestruktureerd is verlo pen. De oplossing voor de tijdelijke huisvesting vond hij zeer aantrekke lijk. „Het tehuis is nu ook bouwkun dig aangepast voor gebruik door minder validen. Er zijn nu tevens ze ven wooneenheden speciaal beschik baar voor hun huisvesting. De leefruimte in de éénpersoons woningen is groter dan de voorge schreven normen, 15 m2, terwijl in Duinoord per eenheid 17,1 m2 be schikbaar is. Dit hebben we mede te danken aan de goede architekt, die er uitgehaald heeft, wat erin zit". Landelijk beleid Spreker ging tevens in op het lan delijk beleid, dat erop gericht is ou deren zo lang mogelijk zelfstandig te laten wonen. „In de afgelopen jaren wordt de bouw van kleine woningen enorm gestimuleerd. De 24 zorgwo ningen zijn hier een goed voorbeeld van. Van daaruit kan een geleidelij ke overgang naar het verzorgingste huis plaats vinden. Wat de verzor gingstehuizen betreft wordt de 7%- norm gehanteerd. Dat betekent dat er per honderd inwoners vanaf 65 jaar, maximaal zeven bedden in een verzorgingstehuis beschikbaar zijn. Schouwen-Duiveland komt er wat dat betreft niet slecht af met een per centage van 8%". De heer Van der Meulen ging ver der in op de opmerking van mevrouw Niemantsverdriet, namelijk dat er nu al een wachtlijst voor Duinoord bestaat van 50 personen. „Een wachtlijst wil niet zeggen dat er straks meer gebouwd mag wor den, want daar is het geld niet voor aanwezig. Bouw en renovatie van verzorgingstehuizen gebeurt slechts mondjesmaat". Hij sloot zijn speech af, door gelu kwensen aan te bieden aan bestuur, bewoners, medewerkers en alle be trokken bij de bouw met hetgeen tot nu toe is gerealiseerd. Maandag 12 december Zierikzee „Huis van Nassau". Distriktsverga- dering Beter Wonen. 19.30 uur. Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Café ,,'t Sloepje". Bijeenkomst Ak- tiegroep Havenkwartier. 20.00 uur. Brouwershaven Stadhuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Dinsdag 13 december Zierikzee Stadhuis (raadzaal). Kommissie ver keer. 19.30 uur. „Huis van Nassau". Vergadering vereniging voor bedrijfsvoorlichting Schouwen-Duiveland. 19.30 uur. Brouwershaven VerenigingsgebouwBejaardensoos 14.30 uur. Gymnastiekzaal. Damesgym. 19.30 tot 20.30 uur. Ouwerkerk Dorpshuis. Informatie-avond Kruis werk, lezing „Veiligheid in en om het huis". 20.00 uur. Woensdag 14 december Brouwershaven „De Blokkendoos". Knutselklub voor kinderen van zes tot twaalf jaar. 13.30 uur. Bruinisse Herv. Verenigingsgebouw. Distrikts- vergadering Beter Wonen. 19.30 uur. Donderdag 15 december Zierikzee Havenplein 24. Spreekuur Rechts winkel. 19.00 - 20.00 uur. Scharendijke Gemeentehuis. Raadsvergadering Middenschouwen. 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Majorettes. 18.45 tot 19.45 uur. Verenigingsgebouw. Volksdansen. 20.00 tot 21.30 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Uitvoering voor bejaar den, muziekvereniging Nut en Uit spanning. 19.00 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis. Raadsvergadering Duiveland. 20.00 uur. Vrijdag 16 december Westenschouwen Café-restaurant Zeelust. Vergade ring landbouw vereniging C. et C. 19.30 uur (18.00 uur, palingmaaltijd). Zonnemaire Dorpshuis. Uitvoering Nut en Uit spanning. 19.00 uur. Noordgouwe Dorpshuis. Prijsklaverjassen. 20.00 uur. Oosterland Kerk Ger. Gem. Bijeenkomst S.G. studievereniging. 19.45 uur. Zaterdag 17 december Scharendijke Elkerzeeseweg. Opening sportkom- plex ZSC'62. 13.45 uur. Maandag 19 december Zierikzee „Huis van Nassau". Familie-avond Philatelica. 20.00 uur. Dinsdag 20 december Kerkwerve Verenigingsgebouw, Beatrixstraat. Kerstviering bejaarden. 14.30 uur. Oosterland Dorpshuis Oosterhof. Kerstviering plattelandsvrouwen. 19.30 uur. Woensdag 21 december Kerkwerve Verenigingsgebouw, Beatrixstraat. Kerstavond N.C.V.B. 19.45 uur. Haamstede Geref. Kerk. Kerstviering Neder landse Vereniging van Huisvrouwen, afdeling Westerschouwen. 19.30 uur. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis. Kerstmiddag voor bejaarden. 14.00 tot 17.00 uur. Donderdag 22 december Kerkwerve Chr. Gereformeerde Kerk. Kerstwij ding C.N.C. 19.30 uur. Burgh-Haamstede De Burght. Film „Shiokari Pass". 20.00 uur. Dinsdag 27 december Zonnemaire Ophalen spullen voor rommelmarkt voor muziekvereniging. Dinsdag 3 januari Haamstede Hotel Bom. Nieuwjaarsreceptie Ne derlandse Vereniging van Huisvrou wen afdeling Westerschouwen. 14.00 uur. Donderdag 5 januari Haamstede Beatrixschool, Weststraat. Algemene ledenvergadering afdeling Schou wen (Westhoek) van het Nederlandse Rode Kruis. 20.00 uur. STOCKHOLM - De Zweedse koning Carl Gustav heeft zaterdag in Stock holm zes winnaars van Nobelprijzen geëerd op de 150ste verjaardag van de dood van de stichter van de onderscheidingen, de Zweedse wetenschapper die het dynamiet uitvond. Abonnement op dc Zicrik/cesehe Nieuwsbode, Bijvoorbeeld een dé krant van Schouwen-Duiveland. De eerste drie weken zijn Gratis! Nu tijdelijk als aanbieding, geldig tot 24 december. Advertentie lakenman ochtman voor een originele Kerstsurprise DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN BV JANNEWEKKEN 11 4301 HH ZIERIKZEE TEL. 01110-6551

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2