Eerste scholierenkampioenschap met 125 deelnemers suksesvol NIEUmBODE Eerste kompetitiepunt voor BC Zierikzee: 4-4 Basketballheren Mevo '80 opnieuw naar nederlaag in slotfase duel: 33-39 All Ready van start met nederlaag (10-13) in zaalkorfbalkompetitie De reserves in het kort PROGRAMMA VOETBAL ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 24 november 1983 Nr. 23428 11 WESTENSCHOUWEN - Ter omlijsting van de zestiende Mosselloop orga- niseerde de Zierikzeese Atletiekvereniging Delta Sport voor het eerst een scholierenkampioenschap voor negen- en tieiyarigen en voor elf- en twaalf jarigen. In totaal werden 150 kinderen ingeschreven van een beperkt aantal scholen. Vanaf half twee verschenen in de vier kategorieën uiteindelijk 125 jongens en meisjes aan het vertrek. De leerlingen van de diverse lagere scholen werden door Atletiekvereniging Delta Sport met bussen naar het domeinengebied in Westenschouwen gebracht en na afloop ook weer thuisge bracht Een en ander werd mogelijk gemaakt vanwege een legaat van wijlen Ir. J. H. Knaap, oprichter van de Zierikzeese atletiekvereniging. Hierin werd gesteld, dat beschikbaar gesteld geldbedrag aangewend moest worden ten faveure van de schooljeugd. Vol overgave streden de jeugdige scholieren in het domeinengebied van Westenschouwenzoals op bovenstaand sfeerbeeld duidelijk te zien is. Van de vier te vergeven overwin ningen kwamen er uiteindelijk twee terecht bij leerlingen van de Bruse lagere school „Op Dreef', waarmee deze school veruit het suksesvolst was tijdens de eerste scholierenkampioen schappen van Schouwen-Duiveland Lidewey Vleugel van „Op Dreef' werd afgetekend winnares bij de elf- en De ontmoeting in sporthal „De Lin de" in Prinsenbeek begon niet erg hoopvoL Harry Koster verkeert niet in een al te beste vorm, hetgeen hij de monstreerde door kansloos met 15-5 en 15-6 te verliezen van de Zwaluwen opponent Dit verlies werd rechtge trokken door Dave Clarke die in een spannend duel met minimaal verschil verloor?: 16-17, 16-18. Corry Keizer won haar enkelspel, omdat haar tegen standster kort na de start van de eerste set de partij opgaf door een blessure: 11-2, 11-0. Verlenging Petra Koster verloor op het nippen tje, nadat zij in beide sets ruim had voorgestaan. Het lukte haar tot twee keer toe niet het laatste punt te sko ren. Beide keren kwam het tot een ver lenging, die voor de Zierikzeese ver loren ging: 12-10, 12-11. Het heren dubbel, gespeeld door Harry Koster en Michel Delfgaauw, draaide min- Het eerste herenteam heeft het in de derde klas bijzonder zwaar te ver duren. In deze klas komt de Zierik zeese ploeg vooral in de slotfase steeds wat te kort. Gelukkig zijn er nog een paar teams die met dezelfde handikap te kampen hebben, zodat er nog geen direkt degradatiegevaar dreigt. Ook tegen Dynamo '70 kwam de herenploeg in de slotfase weer net iets tekort om de beide punten in ei gen huis te houden. Betere ploeg In de eerste helft kon Mevo '80 de hoofdstcdelingcn nog goed partij ge ven, hetgeen werd uitgedrukt in een verdienstelijke 20-22 ruststand. In de eerste fase van de tweede pe riode was Mevo '80 met fasen zelfs de betere ploeg, maar er kon geen af stand genomen worden, waardoor in hel laatste kwartier problemen ont stonden om de nederlaag te ontlopen. Dynamo '70 voegde in deze periode een aantal treffers aan het totaal toe. zodat beide punten mee naar huis ge nomen konden worden: 33-39. De reserves van Mevo 'HO speelden een uitwedstrijd in 's Gravenpolder tegen Bucket Borsscle. In de eerste helft wilde het nog niet zo erg vlotten met de bezoekers en moest dan ook twaalfjarige meisjes. Isabelle Hamel van de Zierikzeese Theo Thijssen school werd tweede en Christian van de Riet van de Jan Wouter van der Doelschool uit Zierikzee derde. Bij de elf- en twaalfjarige jongens kwam de overwinning ook bij een leerling van „Op Dreef" terecht Giso der goed dan anders. Het initiatief werd te veel overgelaten aan de te genpartij. Zierikzee verloor met 15-7 en 15-9. Dave Clarke en Petra Koster wonnen hun gemengd dubbelspel met 12-15 en 10-15 en in het tweede gemengd dubbelspel van Corry Kei zer en Michel Delfgaauw moest een derde set gespeeld worden. Het Zierikzeese duo verloor de eer- ste set na verlenging met 17-15, waar na de tweede ruimschoots werd ge wonnen met 7-15. In de derde en be slissende set zakte de konsentratie wat weg, hetgeen 15-10 verlies tot ge volg had Het dames dubbelspel moest beslissen over verlies of gelijkspel. De eerste set werd door Corry Keizer en Petra Koster met 4-15 gewonnen, waar na Zwaluwen de tweede set prijs gaf, omdat een speelster hernieuwd last kreeg van haar blessure, die haar eer der dwong om het enkelspel op te geven. Aanstaande zaterdag speelt Zierikzee thuis tegen Vijfsluizen uit Vlaardingen. een 6-14 achterstand worden ingeno men. In de tweede periode kwam Me vo '80 ecnicr terug met prima spel en treffers van Bob Noomen en Ronald Scherpenzeel. De wedstrijd werd door de zwakke leiding steeds harder en Mevo '80 kon door veel vrije wor pen vijf minuten voor tijd een voor sprong nemen. Via een break-out in de slotfase kon de thuisploeg even wel alsnog de volle winst pakken: 35- 33. Kansloos De jongens junioren speelden in Vlissingen tegen Marathon een kansloze wedstrijd. De beste Mevo '80 speler Robert Hoevens moest ge blesseerd langs de kant blijven en ook Iskander de Raad en Paul van der Sneppen moesten verstek laten gaan. De jonge lichting van de Zierikzee se vereniging kon mede hierdoor geen vuist maken en verloor kans loos met enorme cijfers (95-24). Veel beter verging het de meisjes aspiran ten. Aanvallend kwam de ploeg goed uit dc verf en kon Delta Colijn vanaf het begin op achterstand worden ge zet. De marge werd naar gelang dc wedstrijd vorderde steeds verder uit gebouwd en dc 36-11 zege kwani geen moment meer in gevaar. Verschoor werd met ruim tien sekon- den verschil eerste voor Dirk-Michiel Roest van „De Meerpaal", eveneens uit Bruinisse. Stefan Havermans uit Souburg werd derde. By de meisjes van negen en tien jaar werd Ascha Kikstra van de Willibrordusschool uit Zierikzee winnares. Zij bleef Wendy van de Velden en Esther van den Ouden, beiden van de Bruse „Meerpaal" voor. Yvonne Versluis van „De Klimop" uit Dreischor voor de vierde plaats. Bij de jongens van negen en tien jaar kwam veruit de grootste groep aan het vertrek. Ralph Koper van de Theo Thijssenschool uit Zierikzee toonde aan, dat crossen voor hem niet zo'n uitzonderlijke bezigheid is dan dat voor de meeste andere kinderen het geval was. Peter Willemse van „Op Dreef' uit Bruinisse werd tweede en Erwin Gerards van 't Kofschip Zierik zee pakte de derde plaats. André Smal- heer van „Op Dreef', Jack van Roon van de Willibrordusschool Zierikzee en Yvon van de Hoek uit Kerkwerve bezetten de volgende plaatsen. Delta Sport-voorzitter Wim Schot toonde zich na afloop bijzonder kontent over het verloop van het eerste scholierenkam pioenschap en deelde mee, dat er het volgend jaar nog meer werk van ge maakt zal worden en dat de kategorieën per leeftijdsjaar zullen worden uitge- plitst De eerste tien per kategorie tijdens het scholierenkampioenschap van Schouwen-Duiveland: Meisjes 9 en 10 jaar. 1000 meter. 1. Ascha Kikstra, Willibrordusschool Zierikzee 3.49.5; 2. Wendy van de Vel den, Meerpaal Bruinisse 3.59.2; 3. Es ther van den Ouden, Meerpaal Brui nisse 4.12.3; 4. Yvonne Versluis, Op Dreef Bruinisse 4.13.9; 5. Annemieke Dauwendaele II- DFS II MIDDELBURG - In een goed gespeelde wedstrijd hebben de reser ves van DFS een verdiende 2-0 over winning weten te boeken op Dau-. wendeale II. Over het geheel geno men hadden de oranjehemden uit dë Westhoek een lichte veldmeerder- heid en wisten zij zich ook de beste skoringskansen te scheppen. In de 20e minuut brak Jacob Put door de verdediging van Dauwendae le en gaf hij DFS voorsprong (0-1). Vijf minuten na de thee werd Jacob put in het strafschopgebied bij een doorbraak gepakt waarna Jaap Rijn berg uit de toegekende strafschop de voorsprong tot 2-0 kon opvoeren. Dauwendaele probeerde hierna nog wel om de bakens te verzetten maai de goed ingrijpende verdediging van DFS gaf hen geen kans om gevaarlijk te worden waardoor het met twee kostbare winstpuntjes op zak de thuisreis naar de Westhoek kon aan vaarden. Duiveland II- Serooskerke IV OOSTERLAND - In een wedstrijd waarin het krachtsverschil uiterst gering was zijn reserves van Duive land erin geslaagd het bezoekende Serooskerke IV nipt met 3-2 te klop pen. Gedurende de eerste helft toon den beide aanvalslinies zich het pro- duktiefst. De thuisklub opende door Adrie de Jonge de skore (1-0), waarna de gasten de achterstand ombogen in een 2-1 voorsprong. Met een uitste kend ingeschoten vrijetrap zorgde Hans van der Werf er voor dat er met gelijke stand (2-2) kon worden ge rust. Na de rust domineerden beide verdedigingen en zag het er lange tijd naar uit dat de wedstrijd met een puntenverdeling zou worden afgeslo ten. Kort voor tijd slaagde Duive land er echter in de ontmoeting in haar voordeel te beslissen. Een door Hans van der Werf genomen vrije trap kon de doelman' van de gasten niet klemvast stoppen, waardoor Jan de Jonge de kans kreeg de winnende treffer te skoren (3-2). Yerseke III- ZSC II YERSEKE - In een goed gespeelde wedstrijd is het de reserves van ZSC gelukt om Yerseke III in eigen omge ving met 5-2 te kloppen. Een verdien de overwinning voor het team uit Scharendijke dat vooral aanvallend meer in hun mars bleken te hebben dan de thuisklub. Al in de zevende minuut brak Paul de Graaf na een solo door de verdedi ging van Yerseke om voor de bezoe kers de skore te openen (0-1). Uit een door Bert Verhoek genomen vrije trap bepaalde Onno Kramer de ruststand op 0-2. Na de hervatting ging ZSC door. Uit een voorzet van Onno Kramer werd het door Ko Louwerse 0-3. waarna Bert Verhoek de pech had het leder in eigen doel te koppen (1-3). Harry Linders werd hierna in het strafschopgebied gevloerd, waar na hij zelf de strafschop benutte (1*4). Uit een vrije trap wist Yerseke nog een keer wat terug tc doen (2-4). Het laatste woord was toch aan ZSC dal door Ko Louwerse do eindstand op 2- 5 kon bepalen. Klompe, Klimop Dreischor 4.17.9; 6. Lianne de Looff, Meerpaal Bruinisse 4.18.8; 7. Chantal de Vries, Willibror dusschool Zierikzee 4.21.3; 8. Janine v. d Hoek, Klimop Dreischor 4.24.5; 9. Yvonne Otten, Meerpaal Bruinisse 4.37.7; 10. Anouk Verschuur, Helcherz. Scharendijke 4.38.3. Jongens 9 en 10 jaar. 1000 meter 1. Ralph Koper, Theo THijssen- school Zierikzee 3.33.3; 2. Peter Wil lemse, Op Dreef Bruinisse 3.41.6; 3. Erwin Gerads, Kofschip Zierikzee 3.45.4; 4. André Smalheer, Op Dreef Bruinisse 3.51.6; 5. Jorick van Roon, Willibrordusschool Zierikzee 3.52.7; 7. Yvon v. d Hoek, Kerkwerve 3.53.6; 7. Oby Kikstra, Willibrordusschool Zie rikzee 3.55.6; 8. Jan Hanse, Willibror dusschool Zierikzee 3.55.8; 9. Jasja v. Steyn, JW v. d. Doelschool Zierikzee 3.57.9; 10. Bart Dorreman, Helcher- zeeschool Scharendijke 4.02.2. Meisjes 11 en 12 jaar. 1000 meter 1. Lidewey Vleugel, Op Dreef Brui nisse 4.01.6; 2. Isabelle Hamel, Theo Thijssenschool Zierikzee 4.10.3; 3. Christian van de Riet, JW v. d Doel school Zierikzee 4.13.2; 4. Elles La beur, Op Dreef Bruinisse 4.23.9; 5. Corina Bal, Meerpaal Bruinisse 4.27,4; 6. Piëta Visch, Op Dreef Bruinisse 4.30.7; 7. Sandra Mol, Op Dreef Brui nisse 4.31.3; 8. Marleen Flikweert, Op Dreef Bruinisse 4.38.2; 9. Kolinda Kur- vink, J. L. de Jongeschool Zierikzee 4.41.6; 10. JennkeOtte, Op Dreef Brui nisse 4.45.7. Jongens 11 en 12 jaar. 1000 meter 1. Giso Verschoor, Op Dreef Brui nisse 3.30.8; 2. Dirk Michiel Roest, Meerpaal Bruinisse 3.32.4; 3. Stefan Havermans, Souburg 3.35.7; 4. Rober to van Veldhuizen, Meerpaal Bruinis se 3.41.3; 5. Johan Noordijk, Meerpaal Bruinisse 3.46.6; 6. Stevan Kramer, Op Dreef Bruinisse 3.47.3; 7. Arnold Knop, Meerpaal Brumisse 3.48.9; 8. Rini Noordijk, Meerpaal Bruinisse 3.52.2; 9. Tom van Rees, Kirreweie Haamste de 3.53.1; 10. Martin Bout, Meerpaal Bruinisse 3.54.3. Renesse II-Goes III RENESSE - De reserves van Renes se leverden zondagmiddag op het sportpark De Laone knap werk door koploper Goes III haar eerste punten verlies toe te brengen (4-2). In deze spannende ontmoeting gaven beide teams elkaar bijzonder weinig toe. De eerste helft sloten de bezoekers met een 1-0 voorsprong af. Direkt na de hervatting bracht Hans Touw met een kopbal de stand in evenwicht (1- 1). Uit een goed opgezette aanval kon Marco van de Kasteele hierna voor sprong geven (2-1), waarna de Goese- naren de achterstand weer gHfJen weg të werken (2-2)/, Uit een- door -t&fö-p Boerma geno men vrijetrap schoot Daan Bezuijen Renesse weer op voorsprong (3-2). Hoewel Goes er hierna alles aan deed om de achterstand weer weg te wer ken slaagde de verdediging van Re- nesse erin stand te houden. In de al lerlaatste minuut werd het zelfs nog 4-2 door Joop de Feiter die met een afstandsschot de doelman van Goes verschalkte. Zierikzee IV- Lewed. Boys III ZIERIKZEE - Een in het veld ster ker en produktiever spelend Zierik zee IV behaalde op het sportpark Bannink een verdiende 3-0 zege op het bezoekende Lewedorpse Boys III. Door een doelpunt van Rinus Ra- via kon Zierikzee de eerste speeiheift met een 1-0 voorsprong afsluiten. Na de rust kon Jan van Bemden de voor sprong opvoeren tot 2-0, waarna Jan Schiettekatte sr. voor de 3-0 eindstand zorgde. All Ready kende een goede start Al na twee minuten verzilverde Hans van Gastel een strafworp, die hij had mee gekregen vanwege onreglementair af stoppen van de tegenstander. Door en kele goede akties van de bezoekers werd de voorsprong van All Ready een 1-2 achterstand. Door Leo Fonteine werd het na negen minuten 2-2 en nadat Zuidwesters weer voor was ge komen, tekende Hans van Gastel voor 3-3. Rond de vijftiende minuut legden de gasten de basis voor de uiteindelijke zege. Tegenover de ene treffer van Korrie Stoutjesdijk stelde Zuidwes ters drie doelpunten, voornamelijk door Zierikzeese verdedigingsfouten alert af te straffen: 4-6. Figurant All Ready moest nu echt in de ach tervolging De ploeg van coach Mau rice van Goudoever deed dit weliswaar met voldoende overleg, maar op be slissende momenten zat het even te gen. Tien minuten voor het rustsignaal skoorde Leo Fonteine 5-6 en na een Souburgse treffer was het Jaap van Gastel, die voor 6-7 tekende. Een Cortgene III- Zonnemaire II KORTGENE - In een doelpuntrijke wedstrijd zag Zonneinaire II zich nipt niet 6-5 geklopt door Cortgene III. Zonnemaire begon uitstekend door binnen 10 minuten ai een 2-0 voorsprong te nemen. Jan Adriaansc opende de skore (0-1), waarna Leo de Munnik voor 0-2 zorgde. In de 20e mi nuut slaagde thuisklub erin wat te rug te doen (1-2), waarna na een half uur wedstrijd doelman Rinus de Vlieger bij een aanval van Cortgene zodanig werd geblesseerd dal dok ters hulp moest worden ingeroepen en de wedstrijd een half uur werd on derbroken. Na behandeld te zijn in het zieken huis te Goes bleek gelukkig alles nogal mee te vallen en kon De Vlie ger de thuisreis aanvaarden. Na dat de wedstrijd weer was hervat kon Leo de Munnik nog net voor het ver strijken van de eerste helft Zonne maire een 3-0 voorsprong geven. Na de rust bleek de kadans bij Zon nemaire te zijn gebroken. Cortgene zag hierdoor kans om de 3-1 achter stand om te buigen in een 5-3 voor sprong. Zonnemaire slaagde er hier na nog in terug te komen. Door Eric Liefrink werd de achterstand tot 5-4 gereduceerd, waarna Aart Smits uil een vrije trap de stand in evenwicht bracht (5-5). In de allerlaatste minuut besliste de thuisklub alsnog de wedstrijd in haar voordeel (6-5). Dreischor II- Hansw. Boys IV DREISCHOR - De reserves van Dreischor bleven zondagmiddag in eigenhuis met 4-0 de baas over Hans- weertse Boys IV. Een verdiende overwinning voor de thuisklub die over het geheel genomen het beste van het spel hadden. Wim Kommer opende de skore (1-0), waarna Marcel IJzebrand voor een 2-0 ruststand zorgde. Na de thee werd het 3-0 door Tonny Tetteroo waarna Marcel IJzebrand de eindstand op 4-0 bepaalde. Hansw. Boys III- Dreischor III HANSW EERT - Met een overigens zwaar bevochten 4-3 overwinning op Hansweertse Boys III is Dreischor III erin geslaagd zich aan de kop van de ranglijst van de 4e klasse B te hand haven. Gedurende de eerste 45 minuten toonden beide aanvalslinies zich het produktiefst. In de 10e minuut slaag de de thuisklub erin voorsprong te nemen (1-0), waarna Jaap Fonteine vanaf de aftrap de stand weer in evenwicht bracht (1-1). Jaap Fontei ne gaf Dreischor hierna voorsprong (1-2), welke in de 20e minuut door Ri nus de Rijke werd opgevoerd tol 1-3. Dreischor, blijkbaar van gedachte dat de wedstrijd al was gespeeld, ging het hierna wat al te gemakke lijk opnemen waardoor de Boys de gelegenheid kregen de stand weer in evenwicht te brengen (3-3). Na de thee gaven beide teams elkaar bij zonder weinig toe en domineerden beide verdedigingen. In de slotfase probeerde Hansweertse Boys nog dc wedstrijd te forceren. Vijf minuten voor tijd profiteerde Rinus de Rijke van het ver opdringen van de verde digers door uit een pass van Jan Bod bijl de winnende treffer te skoren (3- 4). tweede demarrage van de gasten be tekende een 7-9 ruststand. De zeven de Zierikzeese treffer kwam voor re kening van Leo Fonteine, die een voortreffelijke partij speelde en zijn direkte opponent tot een figurant de gradeerde. Enkele andere All Ready- spelers hadden aanzienlijk meer moeite met hun tegenstanders. In de beginfase van de tweede helft liep Zuidwesters snel uit naar 7-11. Leo Fonteine skoorde uit een straf worp, maar na tien minuten werd de marge wper vier doelpunten. Zuidwes ters ging hierna over tot het kon soli- deren van de voorsprong en AU Ready kreeg erg weinig mogelijkheden om wat te doen aan de grote achterstand. Toch slaagden Hans en Jaap van Gas tel erin om ieder nog een keer te sko ren, maar toen was de koek ook echt op. Kort voor het einde bepaalde Zuid westers de eindstand op 10-13. Een verdiende overwinning voor de gasten, die daarmee voorde zestiende keer in suksessie ongeslagen bleven. Zater dag moet AH Ready op bezoek bij Ondo, dat de kompetitie opende met een 9-10 zege bij Seolto. Stormvogels won met 6-5 van ADO en Ventura Sport en TOP speelden 12-12 tegen elkaar gelijk. i KNVB ZATERDAGVOETBAL 2e klasse A. Oostkapelle-Roda Boys; Oranje Wit-Rozenburg; Good Luck- SSC'55; SHO-WHS; Bruse Boys-Ar- nemuiden, 14.30. 4e klasse A: Meeuwen-Veere; Nieuwdorp-SPS; Smerdiek-Wol faartsdijk; Mevo-BWR, 14.30; 's-H.- Arendskerke-Nieuwland Reserve 3e klasse: Meeuwen III-Bru se Boys H Serooskerke H-Smerdiek II; WHS II-Kloetinge II; Wemeldinge 11-Dinteloord II; Seolto II-Nieuwdorp H ThoL Boys II-Klundert IL AFDELING ZEELAND le klasse: DFS-Apollo, 14.30; Hoe- dekenskerke-ColpL Boys; Middelburg- Heinkensz.; GPC-Bevelanders; VCK- Duiveland; Kruiningen-SKNWK Reserve le klasse: ZaamslagH-ZSC H; Hoek II-Apollo II; WIK H-VCK IL 14.30; Veere II-GPC II; Heinkensz. H- Tern. Boys H Arnemuiden HI-Yerse- ke HL 2e klasse: ZSC-Rillandia, 14.30; Dauwendaele-Kats; SSV-Spui; SVD- WIK; Cadzand-Waarde. Reserve 2e klasse A: Meeuwen IV- DFS IL Nieuwland H-Serooskerke IV; Duiveland Il-Oostkapelle IL 14.30; Be velanders n-WIK ID; SKNWK H-Mid- delburg H, 14.30; Kloetinge HI-Dau- wendaele IL 3e klasse D: BFhaven-Colpi Boys n, 14.30; SKNWK m-BFhaven H, 14.30; Wolfaartsdijk III-Duiveland UI; Hein kensz. m-SSV IL Apollo ni-Bruse Boys III. 4e klasse A: BFhaven IH-Mevo in, 14.00; Bevelanders IH-Wissenkerke DL DFS IH-ZSC HL 12.45; ZSC IV- Bruse Boys IV, 12.45. DAMESVOETBAL le klasse: SKNWK-Zeelandia, 11.00; Nieuwdorp-Oostkapelle; Vlissingen- GDW; WIK-VCK, 11.00; Veere-Pa- trijzen. 2e klasse A: SVD-Yerseke; Smer- diek-Dreischor, Kruiningen-Waarde; Krabbendijke-Kloetinge. HOOFDKLASSE A-JUNIOREN Arnemuiden AI-Zieiïkzee AI; HW '24 Al-Kloetinge AL Goes AI-Seroos kerke AI; RCS Al-Middelburg AI; Vlis singen AI-Yerseke AL Groep Alt Mevo AI-Bruse Boys AL 12.45; Duiveland AI-Wolfaartsdijk AI, 14.30; ColpL Boys AI-Dreischor AI; Kloetinge AH-SKNWK AL Regio BI Kloetinge BI-Heinkensz. BL RCS BI-Goes BI; Zierikzee BI-'s- H. Arendskerke BI, 14.30; Arnemui den BI-Vlissingen BL Regio BIL Tera Boys BI-VCK BI; Terneuzen BI-Aardenburg BL Hoek BI-Middelburg BI; HW '24 BI-Clinge BL Groep B HL Bruse Boys BI-Mevo BI, 11.00; WIK BI-SKNWK BL 12.45; ColpL Boys BI-BFhaven BL Zierikzee BH-Renesse BI, 12.45; Ouwerkerk BI- DFS BL 12.45. Groep CL BFhaven CI-Duiveland CL 11.00; Ouwerkerk CI-Dreischor CL 11.00; Zierikzee CHI-Renesse CL 11.00; DFS CH-Bruse Boys CIL 11.00. Groep C H: Wolfaartsdijk CI-WIK Cl; Bruse Boys CI-Bevelanders Cl, 11.00; Wissenkerke CI-DFS CL Zie rikzee CH-Mevo Cl, 11.00. Groep C VI: Kapelle CI-Zierikzee CL SSV CI-SKNWK CI. PUPILLEN Groep DL DFS DI-DFS DU, 10.00; Duiveland DI-Mevo Dl, 10.00; Zonne maire Dl-WIK DL 10.Q0; Zierikzee DII-Renesse DL 10.00; SKNWK DI- Zonnemaire DH, 10.00; Bruse Boys Dl-ZSC DL 10.00. Groep D HL Heinkensz. Dl-Zierik zee DL Groep E L Zierikzee EI-Zierikzee EH, 10.00; Bruse Boys EI-DFS EI, 10.00; ZSC EI-SKNWK EL 10.00; Re nesse EI-Dreischor EI, 10.00; Br'ha- ven EI-Ouwerkerk EI, 10.00; Mevo EI- Bruse Boys EII, 10.00. j KNVB ZONDAGVOETBAL 3e klasse D: Steen-Zierikzee; Roo sendaal-Steenbergen; DIVO-BSC; Zundert-Jong Ambon; Goes-Clinge; Schutters-SC GasteL Reserve 3e klasse: ZeeL Sport II- AardenburgH; Vlissingen HI-HW'24 H; Terneuzen H-Sluiskil H; Zierikzee H-Middeiburg HL 14.30; Robur II- Steen H; Vogelwaarde H-Jong Ambon a AFDEUNG ZEELAND le klasse: Koewacht-Corn Boys; Hul- sterloo-Sluis; Graauw-Volharding; Domburg-Noormannen; ZeeL Sport- Patrijzen; Oost burg-Robur. 2e klasse A: Middelburg IV-Renes- se; Dreischor-ZeeL Sport IIL 14.30; Kw'damme-Ouwerkerk; Noormannen H-Heinkensz.; Vlissingen IV-Lewed Boys IL SDO-Cortgene. 3e klasse D: Renesse II-Kw'damme HL 14.30; Goes HI-Zonnemaire; Hein kensz. H-Hansw. Boys H; Volharding U-RCS m; Walcheren UI-Robur HL 4e klasse A: Volharding IV-Cortgene H; Zierikzee V-Hansw. Boys IV, 12.00; Dreischor H-Robur IV, 12.30; Hein kensz. III-Renesse IIL Ouwerkerk H- Goes V, 14.30. 4e klasse B: Goes IV-Lewed. Boys IIL Zierikzee IV-Dreischor ni, 12.00; Hansw. Boys III-Zonnemaire H; Cort gene ni-Patrijzen IV; Renesse IV-Vol- harding IIL 12.30. PRINSENBEEK - Het eerste team van badmintonvereniging Zierikzee behaalde tegen Zwaluwen het eerste kompetitiepunt in de derde klas van de landelijke kompetitie. Het 4-4 gelijkspel kwam overigens enigszins fortuinlijk tot stand, omdat een van de Brabantse dames gehinderd werd door een blessure, waardoor zowel het enkel- als het dubbelspel zonder spelen moest worden opgegeven. ZIERIKZEE - Het eerste herenteam van Mevo '80 verloor in sporthal Onder dak in Zierikzee de thuiswedstrijd tegen het Middelburgse Dynamo '70 in de slotfase: 33-39. Verlies was er ook voor het tweede herenteam. Bij Bucket Borssele werd met minimaal verschil verloren: 35-33. De jongens junioren van de Zierikzeese basketballvereniging moest gehandikapt aantreden tegen Ma rathon en kreeg een fikse nederlaag voor de kiezen: 95-24. Voor het enige licht puntje in hel voorbije weekeinde zorgden de meisjes aspiranten van Mevo '80. De Benjamin van de nog jonge vereniging klopte Delta Colijn inet 36-11 over tuigend. ZIERIKZEE - Het is All Ready in de eerste ronde van de zaalkorfbalkom- petitie niet gelukt om met een overwinning van start te gaan. De Zierikzeese formatie keek vrijwel de hele wedstrijd tegen een achterstand aan. Pogingen om naast Zuidwesters uit Souburg te komen liepen voortdurend op niets uit De Walcherse tegenstanders hielden het hoofd koel en lieten All Ready uiteindelijk met 10-13 struikelen. All Ready trad tegen Zuidwesters aan met Jaap van Gastel voor Jaco Stoutjesdijk in de ploeg. Vlak voor de wedstrijd kreeg Stoutjesdijk te horen, dat hij met onmiddellijke ingang voor twee wedstrijden was geschorst, vanwege een opstootje tijdens de veldkorfbalwed- stryd tegen Blauwwit, waarbij hy uit het veld werd gestuurd.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 11