Woonwagencentrum Zierikzee blijkt moeilijk te realiseren Gemeente Zierikzee voelt wel voor „ouderenbeleid" Restauratie in en rond Grote Kerk mogelijkheid voor werklozenprojekt Mol is „ventiel" voor verkeer in het centrum „Zierikzee-Maritiem" en wisseltentoonstellingen „De Val" toch handhaven? Voorlichting Gemeente Zierikzee Geen positive diskriminatie Gemeente geen filmkeurings dienst „Met aller inspanning" Superglijbaan „Onderdak?" Gemeentebestuur verwacht zelfwerkzaamheid sportklubs ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 22 november 1983 Nr. 23427 ZIERIKZEE - Over de ontwikkeling rond de totstand koming van het nieuwe woonwagencentrum valt mo menteel weinig positiefs te zeggen, volgens burge meester Th. H. de Meester. De bijdrage die het ministe rie van V.R.O.M. wil geven voor de inrichting is onge veer de helft van de door de gemeente geraamde kosten. Het ministerie van V.R.O.M. wil een geheel andere in richting dan de inwoners zelf en dat geeft problemen. „Als de V.R.O.M. dit zou willen toestaan, dan geloven wij dat ook de bewoners helemaal niet ongelukkig zou den zijn met handhaving van het kleine centrum aan de Val", aldus de burgemeester. Hij schrijft dit in zijn antwoord op vragen in de algemene beschouwin gen van de C.D.A.-fraktie. Ten aan zien van vragen van de P.v.d.A.- fraktie wordt medegedeeld, dat nog steeds hoge prioriteit wordt verleend aan de doortrekking van een fietspad aan de westzijde van de Laan van St. Hilaire naar de Nieuwe Kooiweg. Een fietspad langs de Laan van St. Hilaire tussen Hoofdpoortstraat en Westbrug acht het gemeentebestuur minder urgent, gezien het beperkte ZIERIKZEE - De PvdA-fraktie liet in haar algemene beschouwingen we ten het niet eens te zijn met de huidi ge vorm en inhoud van de rubriek Mededelingen van de gemeente Zie rikzee" in de Zierikzeesche Nieuws bode. Burgemeester Th. H. de Meester laat in antwoord daarop we ten, dat in de komende tijd meer aan dacht aan deze rubriek zal worden besteed. Verder wordt verwezen naar het feit, dat na de uitbreiding van het stadhuis de publieksgerichte funktie van de afdeling voorlichting beter tot zijn recht zal kunnen ko men. ZIERIKZEE - „Het hanteren van de zogenaamde positieve diskrimina tie bij het aanstellen van personeel is geen uitgangspunt van ons beleid. Wij zijn de mening toegedaan dat se- lektie op grond van geschiktheid, opleiding en werkervaring de meest juiste methode is om personeel aan te trekken, zonder dat daarbij sprake zal zijn van enige vorm van diskrimi natie". Dit antwoordt burgemeester Th. H. de Meester op een voorstel van de PvdA-fraktie in haar algemene beschouwingen. Ook ten aanzien van de vorming van toekomstige direkties voor de basisscholen verzocht de PvdA het uitgangspunt van positive diskrimi natie te hanteren. Wethouder J. Groen blijkt het in deze niet eens te zijn met zijn eigen fraktie. Het stand punt van het kollege over de vorming van de direkties van de toekomstige basisscholen is, dat de meest geschik te kandida(a)t(e) dit moet worden. Wethouder Groen wijst erop, dat uit eraard ook de medezeggenschapsra den hierover advies zullen uitbren gen. aanbod zowel van gemotoriseerd ver keer als van fietsverkeer ter plaatse. Doorbraak Raamstraat Beide genoemde frak ties gingen in hun algemene beschouwingen ook in op de reeds lang besproken plannen tot doorbraak van de Raamstraat. De burgemeester laat weten, dat die eventuele doorbraak opnieuw zal worden bekeken, óók aan de hand van de adviezen die het gemeente bestuur verwacht bij het ontwerp voor een nieuw verkeerscirku la tie- plan. Wethouder P. de Rijke deelt mede nog steeds zijn twijfels te hebben over de juistheid van aanleg van een fietspad langs de Engelse Kade. Vol gens hem zal bij wind uit zuidweste lijke richting weinig of geen gebruik van dit pad worden gemaakt. „Ge zien het thans geringere aantal zand hopen, zou misschien gedacht kun nen worden aan een eenvoudige oplossing aan de onderkant van de dijk", aldus de wethouder. Burgemeester De Meester zegt het niet eens te zijn met de konstatering van de P.v.d.A.-fraktie, dat het „wat stil wordt" rond de restauraties in Zierikzee. Hij wijst erop, dat men in Zierikzee na alle grote restauraties de afgelopen jaren thans aan het af bouwen is en dat met de molen „De Hoop", de Grote Kerk en het Gra vensteen de spektakulaire projekten vrijwel alle zijn afgerond. Verwij zend naar de bestedingsplannen 1984 en 1985 blijkt volgens hem, dat er toch nog wel werk aan de winkel is, zoals de restauratie van de kade muur, de restauratie Kerkhof 8, vloer Beurs en Varreput. Over de verwerving van de molen „Den Haas" zijn de onderhandelingen gaande en over het resultaat valt vol gens de burgemeester helaas nog niets positiefs te melden. Beslissing minister Betreffende de bouw van de nieu we Corneliastichting wordt verwe zen naar de afhankelijkheid van de beslissing van de minister van W.V.C. De verdeling van een beperkt aantal nieuwbouwprojekten over het gehele land zou in oktober haar beslag krijgen. Dit werd aanvanke lijk uitgesteld tot medio november; nu is die beslissing volgens het ge meentebestuur verschoven naar ja nuari. Over de verwerving van de panden van de oude LTS op de hoek Vrije- Jannewekken zijn onderhandelingen gaande met de dienst der domeinen. Er is overleg met „Beter Wonen" over de doorverkoop van de gronden, Dit wordt medegedeeld door bur gemeester Th. H. de Meester in ant woord op vragen van de P.v.d.A.- fraktie in haar algemene beschou wingen. Er wordt in dit antwoordt verder gewezen op het feit, dat het opmetselen van de funderingen op het plein bij de Grote Kerk in een to taalplan voor het kerkerf opgeno men dient te worden. Het initiatief daartoe berust formeel bij de Stich ting Oude Zeeuwse Kerken. De P.v.d.A.-fraktie deed ook sug gestie zo mogelijk voor de funk tic- van museumsuppoost een jeugdige werkloze met behoud van uitkering in te zetten. Burgemeester ijst er in dit verband op, dat het aanstellen van suppoosten in het kader van een werklozenprojekt niet de instem ming zal verwerven van de liet rok ken toetsingskommissie, omdat hier sprake is van bestaande ar beidsplaatsen. Klubgebuw i.jsklub Wethouder J. Groen doelt mede, dat enkele kleine projekten in Zie rikzee de toetsing hebben doorstaan, en uitgevoerd kunnen worden, zoals het opknappen van het klubgebouw van de ijsklub. Enkele andere pro jekten zijn voor nadere informatie teruggestuurd door de toetsingskom missie, maar zijn niet afgewezen Ook op de gemeente-sekretarle Is nader bezien welke mogelijkheden er voor de gemeente zijn. Er is een plan nadat de gebouwen gesloopt zijn, in verband met de bouw van service woningen ter plaatse en met het mi nisterie van V.R.O.M. over sane ringssubsidies. Het gemeentebestuur laat weten er de nodige druk achter te zetten, dat de kontingentering niet weer tot pro blemen zal leiden, zoals dat ook bij de bouw van Ons Huis en Irene het geval was. De urgentie-volgorde voor de kontingentering is nu: 56 wo ningen in Poortambacht VII voor het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en 14 premie-woningen in de 's-Heer Arendsstraat voor de Stichting Bouwcorporatie te Hoofddorp. De groep Jongebreur, die woningen in de vrije sektor wilde bouwen in Poortambacht VII heeft afgehaakt. Ook andere partikulieren hebben te kennen gegeven niet rond te kunnen komen met een aanvaardbare bouw prijs. Enkele bouwondernemers to nen interesse op kleine schaal, maar ook hier geeft de kontingentering weer problemen. De burgemeester laat in antwoord op een suggestie van de R.U.-fraktie weten niets te voelen voor het uit trekken van een hoger bedrag voor acquisitie, teneinde industrieën te bewegen zich in Zierikzee te vesti gen. De ervaringen in andere ge meenten, waar men grote en kostba re akties heeft gevoerd, zijn volgens de burgemeester weinig bemoedi gend te noemen. Gebleken is, dat het meestal geen enkel effekt sorteerde. Het kollege is wel bereid te bezien welke mogelijkheden er zijn om grond te verkopen of in erfpacht uil te geven tegen aantrekkelijke prij zen, wanneer dit de vestiging ul uit breiding van een bedrijl zou helpen bevorderen. Wethouder P. de Rijke kan nog geen konkrete antwoorden geven op vragen van de P.v.d.A.-fraktie be treffende het zelf gaan beboeren van braakliggende grond of het in ge bruik geven van bepaalde percelen in huur of pacht. Een nadere studie vergt het vragen van' huur of pacht (na verkregen goedkeuring van de Grondkamer); het zelf gaan bewerken van de grond, al dan niet met inschakeling van een loonwerker en verkoop van verpach te gronden. Dit laatste lijk! volgens de wethouder wellicht aantrekke lijk, maar is financieel opzicht mis schien niet zo interessant. ZIERIKZEE - „Ten aanzien van de ouderen in onze samenleving willen we positief ingaan op de suggestie van de PvdA om tot een bepaalde vorm van beleid te komen. In samen werking met de Stichting Welzijn Ouderen zullen we bezien welke mo gelijkheden er zijn." Dit zegt wethouder J. Groen in ant woord op een vraag van de PvdA- fraktie in haar algemene beschou wingen. Ten aanzien van het voorstel een emancipatie-nota te laten sa menstellen, zegt de wethouder op dit moment geen uitspraak te kunnen doen. Het lijkt het gemeentebestuur ZIERIKZEE - De mogelijkheid van een werklozenpro jekt voor delen van de restauratiewerken in en rond de Grote Kerk is reeds op ministerie-niveau besproken en werd als zodanig positief benaderd. Ook het kollege van b. en w. van Zierikzee staat hier geheel achter en zal daaraan alle medewerking verlenen. gemaakt om een aantal jongeren ge durende een half jaar gelegenheid te bieden enigszins te gewennen aan en wat vertrouwd te geraken met ar beid in de administratieve sektor. Dit projekt zal een doorlopend ka rakter hebben. Ook bij de dienst ge meentewerken wordt nader bezien of hier mogelijkheden zijn. Deze ge meentelijke projekten moeten nog getoetst worden door de toetsings kommissie. Projekt verlengen Ten aanzien van het werkgelegen- heidsprojekt Schouwen-Duiveland en Sint Philipsland deelt wethouder Groen mede, dat de raad in december een voorstel kan verwachten om de duur van deze samenwerkingsover eenkomst te verlengen tot 1 januari 1985. De voorbereidingstijd van pro jekten of het starten van kursussen vergt namelijk zoveel tijd, dat de overeengekomen proeftijd van één jaar voor dit projekt te kort is. Toe gezegd wordt, dat tijdig voortgangs rapporten toegestuurd zullen wor den, zodat aan het eind van 1984 een definitieve beslissing genomen kan worden over het voortbestaan van de samenwerkingsovereenkomst. Een meer geschikte huisvesting voor de projcktlcider is inmiddels gevonden in het pand van de scholen gemeenschap in de Manhuisstraat. Hier zal ook dc vrijwilligcrs-vaka- turebank gevestigd kunnen worden. De vaste presentatie zal een alge meen beeld geven, gericht op het al gemeen publiek (vakantiegangers vormen ongeveer negentig procent van het aantal bezoekers). Om ook de plaatselijke bevolking en de wat meer geïntresseeerde bezoekers naar het museum te trekken, zal er in de wis seltentoonstelling steeds een onder werp uit de vaste tentoonstelling ver der uitgediept worden. Dit deelt burgemeester Th. H. de Meester mede in zijn antwoord op vragen in de algemene beschouwingen van P.v.dA. en V.V.D.-fraktie. Voor scholen, die ook in grote getale de musea bezoeken, zal volgens het kollege om de vaste presentatie heen een edukatief programma gemaakt moeten worden, dat is afgestemd op hun niveau. Ter stimulering van het museumbezoek dienen de wisselten toonstellingen te worden gehouden in de benedenzaal. Andere exposities Naast de reeds genoemde specifieke onderwerpen voor die wisseltentoon stellingen zal er volgens het gemeen tebestuur plaats moeten zijn voor ten toonstellingen van diverse voorko mende vormen van kunstuitingen. „Een afweging van welke exposities wel en welke niet in het Gravensteen horen, zal bij een groot aanbod primair moe ten plaatsvinden in de museumcom- missie", aldus het antwoord van de burgemeester. Verder wordt meegedeeld, dat er Een waarschuwing: ZIERIKZEE - „Wanneer de Mol loopstraat wordt, zullen de Melkmarkt, Schuithaven en Lange Nobelstraat in feite onbereikbaar zijn voor het gemotoriseerd ver keer gedurende tien tot vijf uur. Een dergelijke ingreep vergroot de verkeersdruk op Nieuwe Haven, Hoofdpoort straat en ook op eventuele ongewenste sluiproutes. Niet voor niets werden de Mol en Schuithaven destijds door de verkeerskundige het „ventiel" genoemd van het verkeer in het centrum". juister hierover eerst de mening van de welzijnskommissie te vragen. Intrekking kaderwet Wat betreft de intekking van de Kaderwet Specifiek Wcl/ijn laat de heer Groen weten, dat dit voor de ge meente geen direkte gevolgen /al hebben. Momenteel wordt gewerkt op basis van de bestaande rijksbij drageregelingen; deze u orden ge handhaafd, zodat er in de beslaande praktijk vooralsnog geen u ijzigin- gen optreden. „Het u el/ijnsplan blijft overigens uitgangspunt van be leid", aldus de u et i.oudri Deze waarschuwende woorden laat burgemeester Th. H. de Meester ho ren naar aanleiding van suggesties van zowel de RU. als de P.v.dA. fraktie in de algemene beschouwingen. Autobussen Naar aanleiding van een opmerking van de P.v.dA. betreffende het hin derlijk parkeren van autobussen in de binnenstad, laat de burgemeester we ten, dat deze kwestie reeds in maart van dit jaar werd besproken met de 'diverse betrokkenen. Maatregelen tot beteugeling van dit ongerief werden, volgens de burgemeester, zo goed mo gelijk genomen, doch het blijkt heel moeilijk dit blijvend in de hand te houden zonder'voortdurend politie toezicht ter plaatse. In dit verband wordt ook verwezen naar de vrijko mende terreinen aan de Baden Powell- weg, die als parkeerruimte kunnen worden ingericht Bij die inrichting zal, volgens de toezegging van de burgemeester, ze ker ook de nodige aandacht worden geschonken aan groenvoorzieningen en wandelmogelijkheden voor de be woners van Irene/Ons Huis alsook voor de toekomstige bewoners van de service-woningen ter plaatse van de oude L.T.S. Ten aanzien van de aanleg van par keervoorzieningen op het terrein van de Grote Kerk aan de noordzijde wordt gewacht op nader bericht van de Stich ting Oude Zeeuwse Kerkea Voor het Groene Kruisgebouw aan het Jannewekken wordt momenteel één invalidenparkeerplaats aange legd. Het gemeentebestuur wil voorlo pig aanzien of dit voldoende is alvo rens de aanleg van een tweede in over weging te nemen. Veiligheid Calandweg In antwoord op een vraag van de P.v.d.A.-fraktie deelt de burgemeester mede, dat van de zijde van ouders van scholieren inderdaad suggesties wer den ontvangen voor voorzieningen aan de Calandweg ter verhoging van de veiligheid aldaar. Zowel op technische, als op juridische gronden blijkt deze niet alle uitvoerbaar. Advies wordt thans gevraagd aan Veilig Verkeer Ne derland en A.N.W.B. over verbetering van de situatie ter plaatse. Advertentie KOOPAVONDEN Volgend jaar in Gravensteen ZIERIKZEE - „Zierikzee-Maritiem" wordt het onder werp van de vaste tentoonstelling, die volgend jaar in het gerestaureerde Gravensteen zal worden gevestigd. In deze vaste tentoonstelling zal een beeld gegeven worden van de maritieme geschiedenis van Zierikzee vanaf 1750. Daarnaast zullen er ook zogenaamde wisseltentoonstel lingen in het Gravensteen plaatshebben. drukkerij lakenman ochtman bv JANNEWEKKEN 11 4300 AA ZIERIKZEE TELEFOON 01110-6551 DONDERDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG DONDERDAG DONDERDAG DONDERDAG VRIJDAG 24 NOVEMBER 29 NOVEMBER 30 NOVEMBER 1 DECEMBER 2 DECEMBER 8 DECEMBER 15 DECEMBER 22 DECEMBER 23 DECEMBER OPEN TOT 21.00 UUR. op dit ogenblik nog geen enkel idee is over de bestemming van de Noord havenpoort, zodra de maritieme kol- lektie hieruit verwijderd is. Het ge meentebestuur staat in deze open voor adviezen. De suggesties van de P.v.dA. de ge meentelijke musea toegankelijk te ma ken met de zogenaamde museumkaart wordt niet positief ontvangen. Mede werking houdt in dat de houders van deze museumkaart gratis toegang krij gen tot de gemeentelijke musea. De kaarten worden verkocht via de P.T.T.- kantoren. Na afloop van een jaar ont vangt het museum een bedrag via een bepaalde verdeelsleutel, waarbij het bezoekersaantal een grote rol speelL Niet aantrekkelijk Volgens het gemeentebestuur is deelname aan dit projekt voor de ge meente Zierikzee financieel niet zo aantrekkelijk. Burgemeester De Mees ter cijfert voor, dat het totale verlies bij de deelname van Zierikzee aan dit pro jekt vorig jaar f 1.070,43 zou hebben bedragen. Door niet deel te nemen aan dit projekt wordt voorkomen dat het nadelige saldo van de musea nog gro ter wordt en voorts is het volgens het antwoord van de burgemeester van belang dat van iedere ontvangen gul den f 0,70 in de museumreserve gaat Hij wyst er bovendien op, dat aan de kassa nooit problemen zijn gere zen met personen die met een mu seumkaart binnen wilde komen. „Men aksepteert algemeen dat men moet betalen", aldus de burgemeester. DEELNEMER Z.O.C. AKTIE 24 NOVEMBER T/M 24 DECEMBER Actiezegels (bij kontante betaling) worden gegeven op: Deelnemer Familie-advertenties en succesjes PPk?*I in de Zierikzeesche Nieuwsbode Privé drukwerk Speciale uitgaven Boekje ellandmannen ZIERIKZEE - „Wij kunnen niet als gemeentelijke filmkeuringsdienst optreden en zouden daarvoor ook niet graag de verantwoordelijkheid willen dragen". Dit antwoordt bur gemeester Th. H. de Meester op vra gen van de RU-fraktie of bij afslui ting van het huurkontrakt voor de Concertzaal bindende voorwaarden zijn in te bouwen ten aanzien van te vertonen film- of toneelprodukten. In antwoord op vragen van PvdA en CDA wordt verwezen naar de lan ge duur der onderhandelingen met de huidige exploitant van dc Concert zaal betreffende een nieuw huurkon trakt, dat per 1 januari 1984 van kracht dient te worden. Een en ander heeft te maken met dc belangrijke re latie, ook in bouwkundig en tech nisch opzicht, met het aangrenzende restaurant. Het kollege heeft de stellige over tuiging dat het geen zin heeft om naast de kommissie Concertzaal een „kommissie ad hoc" in te stellen. De kommissie Concertzaal vergadert op woensdag 14 december over het ge wijzigd concept-huurkontrakt ZIERIKZEE - L)ivraag van de VVÜ-fraklie in haar algemene be schouwingen of 'Zierikzee in 1984 de tienduizendste inwoner zal 'mogen begroeten (hel huidige inwonertal bedraagt 9.750) wordt door Inirge- meester Th. H. de Meester schertsend beantwoord: ..Of Zierikzee in 1984 de tienduizendste inwoner zal mogen begroeten kunnen wij niet toezeggen, maar met aller inspanning is dit wel licht te bereiken, zulks ten voordele van de gemeentekas maar óók ten fa veure van het inkon en i art raadsle den en wethouders!" ZIERIKZEE - Ten aanzien van liet stimuleren van het gebruik van zwembad „Onderdak" wordt thans een onderzoek ingesteld naar de mo gelijkheid voor hel aanbrengen van een superglijbaan. Inmiddels is ook reeds een offerte daartoe aange vraagd. Wethouder L. J. van Gastel deelt dit mede in zijn antwoord op vragen in de algemene beschouwingen van de raadsfrakties. De zorgen voor „Onderdak" waar vorig jaar over werd gesproken, zijn volgens de wethouder nog niet hele maal voorbij, maar getracht wordt door middel van verschillende maat regelen het exploitatie-tekort te ver minderen. Zo was „Onderdak" liet eerste (bestaande) zwembad in Ne derland waarbij een u anv.teterug- win-installatie is geplaatst. Tevens zijn in de laatste jaren de wanden van het zwembad en de sporthal voor /over mogelijk geïsoleerd en zijn er diverse tochtdeuren en tochtscher men aangcbraelit. Op voorstel van tiet dagelijks bestuur van de Stichting Sportcen trum hooft liet algemeen bestuur on langs ook besloten hel ronde dak van liet zwembad le doen isoleren, alsme de een recirculatie-systeem iu lief zwembad aan te brengen. Momenteel 'is in onderzoek de z\\ en badbassins te doen afdekken Exploitatie nieuw sportkomplex ZIERIKZEE - Het kollege van b. en w. van Zierikzee vindt, dat in principe slechts de financiering van de kleedakkommodatie op het nieuwe sportkomplex een ge meentelijke aangelegenheid is. Omtrent de realisering van een kantine vindt nog nader overleg plaats met de betrokken voetbalverenigingen, zulks overigens in re latie met de tot stand te brengen kleedakkommodatie. Wethouder L. J. van Gastel deelt dit mede in antwoord op vragen van de raadsfrakties in hun algemene be schouwingen. Hij wijst er ook op, dat voor de exploitatiekosten van de nieu we sportvelden in de begroting 1984 een bedrag van f 50.000,- is opgeno men. B. en w. zijn overigens wel van mening dat geen personeelsuitbreiding plaats moet vinden en dat een aantal werkzaamheden door de verenigingen verricht zal moeten worden. Naam Ten aanzien van de tarieven voorde gebruikers van het nieuwe sportkom plex kunnen, volgens de wethouder, binnenkort de eerste voorstellen wor den verwacht In antwoord op een vraag van de V.V.D.-fraktie laat de wethou der weten, dat de sportverenigingen uitgenodigd zullen worden suggesties aan te dragen voor een naam van het nieuwe sportkomplex. (In „Goal", het klubblad van voetbalvereniging Zie rikzee worden reeds enkele suggesties gedaan, die nu reeds in de wandel gangen werden gehoord, te weten: „De Meesterkomplex", „Van Gasteis- droom", en „Sprengelmeijershofje", Red.). Met het ontwikkelen van plannen voor de herinrichting van sportpark Bannink zal volgens de heer Van Gastel pas een aanvang gemaakt kun nen worden als de raad hiervoor de benodigde financiële middelen bc1 schikbaar heeft gesteld. In het bestedingsplan 1984 is hier voor als eerste aanzet een voorberei- dinsgkrediet opgenomen van f 40.000,-. In het bestedingsplan 1985 is rekening gehouden met f 500.000,- als eerste fase voor de uitvoering van het eerste deel van de herinrichtingsplannen; in het bestedingsplan 1987 is voor de tweede fase van dit eerste deel nog eens f 400.000,- uitgetrokken. Uitgever B.V. Drukkerij v/h Lakenman Ochtman te Zierikzee. Direktie: D. L. van 't Leven. Chef-redaktie: M. Kaat. Advertenties en bezorging: J. van Loon. Kantoor Jannewekken 11, Zierikzee; postbus 1, 4300 AA Zierikzee; telefoon: 01110-6551. Woonhuisaansluitingen: Redaktie (na 17.30 uur): 01110- 6719, 01110-4669, 01110-5396. Fotograaf (na 17.30 uur); 01110- 3568. Abonnementen: Per 3 maanden (bij vooruitbeta ling) f37,00; per jaar f 141,00; losse nummers f 0,75. De abonnementsprijzen zijn in clusief 4% B.T.W. Verschijnt maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Advertentietarieven: 48 cent per mm; „succesjes" (t/m 4 regels) f 5,92. Kontrakttarieven op aanvraag. De advertentieprijzen zijn exclu sief 4% B.T.W. i I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 3