Bezettingsaktie bij Belgisch loodswezen in Vlissingen beëindigd Parlementaire delegatie keerde terug in Nederland Russen vinden mogelijk zwarte doos van Boeing Kabinets formatie in Israël begonnen Drie doden bij schietpartij in België Prijsverhoging verblijfs- rekreatie 2,5 procent Huurverhoging 1984 maximaal 1,5 procent Vrouwenleger' verantwoordelijk voor bommelding N.S. bindt strijd aan tegen vandalisme Voetgangster overleden na aanrijding door brommer Dode vrouw gevonden Politiebond bereidt akties voor Redepersoneel in Vlissingen staakt door VLISSINGEN - De aktievoerende leden van de Bel gische Bonden voor Overheidspersoneel (ACOD en CVC) hebben zaterdagmiddag rond 15.00 uur op advies van hun achterban besloten de bezetting van het Belgische loods wezen in Vlissingen op te heffen. Rond die tijd werden de onderhandelingen in Brussel tussen regering en vakbon den over de bezuinigingen bij de salarissen van het over heidspersoneel hervat. De bezetting begon zaterdag morgen om half zes. De betreffende minister ging vóór de aanvang van de vergadering ak koord met het ongedaan maken van de invorderingsaktie van het sluisperso- neel in Antwerpen, welke er zaterdag morgen voor zorgde dat de staking onder het sluispersoneel onder politie- dwang werd gebroken. Als tegenaktie op dit gebaar had een groep vakbonds bestuurders uit Oostende van de ge- TOKIO - Het hoofd van de Japanse dienst die de zoekoperaties in de Ja panse Zee leidt, meent dat Russische bergingsploegen mogelijk de zwarte doos hebben gevonden van de neer geschoten Zuidkoreaanse Boeing. Volgens de betrokken Japanse funk- tionaris, Masayoshi Kato Geheten, zijn in het noordelijke deel van de Japanse Zee Russische verkenning- en ber gingsschepen in grotere aantallen dan tot nu toe, in een klein gebied bijeen gekomen. „Minstens 24 Sovjet-sche pen zijn samengekomen in een gebied met een straal van 8 km", zo zei Kato. „Dit lijkt erop te duiden dat proberen iets naar boven te halen waarvoor zij zeer grote belangstelling hebben. Het zou de zwarte doos kunnen zijn". Antwoord Luchtvaartfunktionarissen in Tokio geloven dat de zwarte doos antwoord kan geven op de vraag waarom de Zuidkoreaanse Boeing 747 tijdens de vlucht van New York naar Seoel zo duidelijk van de vliegroute afweek, nadat in Anchorage (Alaska) een tus senlanding was gemaakt De zwarte doos bevat een dubbel opnamesy steem waardoor enerzijds de vlucht- gegevens worden geregistreerd en an derzijds de stemmen van de cockpit bemanning worden opgenomen. JERUZALEM - De president van Israël. Chaim Herzog, heeft zondag de vertegenwoordigers van de twee grootste politieke partijen van het land geraadpleegd over de formatie van een nieuw kabinet. Vice-pre mier, David Levy, de vertegenwoor diger van de grootste regeringspar tij, de Herout, raadde de president aan de vorming van een nieuwe rege ring in handen te geven van de huidi ge minister van buitenlandse zaken, Yitzhak Shamir. De partijsekretaris van de Arbei derspartij, Chaim Bar-Lev vroeg Herzog de formatie-opdracht aan zijn partijgenoot Shimon Perse te geven. Maandag zal Herzog gesprekken hebben met koalitiegenoten van de Herout binnen het regerende Likoed- blok om te zien hoe groot de steun van de huidige koalitiegenoten is voor een kabinet onder Shamir. Het Likoed-blok beschikt over 64 zetels in het 120 leden tellende Israëlische kabinet. Woensdag zal president Herzog be kendmaken wie hij heeft gekozen als kabinetsinformateur. Aldus een woordvoerder van de president. Spechten als kerkgangers zamenüjke Belgische bonden voor overheidspersoneel de bezetting van het Belgisch loodswezen in Vlissingen georganiseerd, omdat Vlissingen een sleutelpositie inneemt voorde vaart op Antwerpen. Aanvankelijk leek het er op dat de Belgische overheid de Ne derlandse politie zou verzoeken de ge bouwen in Vlissingen te ontruimen, maar na overleg met de officier van justitie in Middelburg is daartoe niet besloten. Scheepvaart ligt stil De stakingsakties van het over heidspersoneel in België gaan gewoon door. Ook de sluizen van Antwerpen lagen zaterdagmiddag weer volledig plat, zodat de scheepvaart opnieuw helemaal stil kwam te liggen. Op de rede van Vlissingen lagen zondag tussen de 35 en 45 zeesche pen te wachten om naar Antwerpen te mogen opvaren. Buitengaats lagen nog eens een tiental grote schepen te wachten op beëindiging van de sta king in België. Rededienst staakt door Het Belgisch redepersoneel dat in Vlissingen gestationeerd is heeft una niem besloten door te gaan met de sta kingsakties. Deze redediensten ne men een sleutelpositie in bij de vaart op Antwerpen. Zij brengen loodsen aan boord van schepen en halen ze er weer af. Nu dat niet gebeurt kan de vaart op Antwerpen ondanks de Bel gische regeringsmaatregel om het sluispersoneel van Antwerpen te dwin gen weer aan het werk te gaan onder politiedwang niet hervat worden. Volgens ACOD-distriktsbestuurder F. JW.ellecomme,. heeft, het in Vlissin- gen aktievoerende Belgische redeper- soneel wél de steun gevraagd van de landelijke bonden, omdat ze door de regering onder grote druk wordt ge plaatst Dit in verband met het feit dat het Belgisch redepersoneel in Vlissin gen niet gedwongen kan worden onder politiedwang het werk te hervatten. Van regeringswege wordt nu gedreigd om de koersverschillen die er tussen de Belgische wedde en de Nederland se gulden bestaat niet uit te betalen. Dat zou voor het.Belgisch redeperso neel in Vlissingen een grote financiële strop betekenen. Aanvankelijk zou het Belgisch redepersoneel vrijdagavond om 10.00 uur weer aan het werk gaan. Volgens Wellecomme wordt de sta king nu voor onbepaalde tijd voort gezet Solidair De Nederlandse loodsdienst heeft zich solidair opgesteld en neemt gedu rende deze stakingstijd geen werk ARNHEM - Enige honderden men sen, onder wie veel Britse oud-mili tairen, hebben zaterdag in Arnhem de Slag om Arnhem herdacht Bij het Airbornemonument aan de voet van de Rijnbrug, vond een korte plechtigheid plaats. Door onder anderen de Com missaris der Koningin in Gelderland, Mr W. Geertsema en de burgemeester van Arnhem, Mr J. Drijber werden kransen gelegd, terwijl ook veel oud- militairen kransen of bloemen bij het monument legden. BRUSSEL - Drie mensen in België zijn in de nacht van vrijdag op zater dag om het leven gekomen bij een treffen met een bende inbrekers. Dat is gebeurd in Nijvel, een plaatsje on geveer twintig kilometer ten zuiden van Brussel. Twee burgers en een rijkswacht lieten het leven. De Nederlandse loodsdienst heeft zich solidair opgesteld en neemt ge durende deze stakingstijd geen werk over van de Belgen. Intussen neemt het aantal wachtende schepen be stemd voor Antwerpen en Gent, toe. Andere schepen hebben hun koers verlegd en doen eerst andere havens aan in afwachting van beëindiging van de staking. DEN HAAG - De tarieven van ver- blijfsrekreatiebedrijven zoals kam- peerbedrijven, bungalowparken, jachthavens en dergelijke mogen in 1984 met maximaal 2,5 procens stij gen. Dit in verband met de voor 1984 te verwachten kostenstijgingen. Dit deelt het ministerie van ekonomi- sche zaken donderdag mee. De toeristen- en omzetbelastingen blijven volledig doorberekenbaar. Daarnaast mogen stijgingen van mi lieubelastingen en -heffingen die zich na 1 januari 1984 voordoen volledig worden doorberekend. Over deze tariefaanpassingen heeft overleg plaats gevonden met de orga nisaties van ondernemers op het ge bied van land- en watertoerisme, de Recron en de Hiswa. De prijzenbeschikking verblijfsre- kreatiebedrijven 1984 is reeds nu af gekondigd om de betrokken onderne mers in de gelegenheid te stellen tij dig rekening te houden met de voor 1984 toelaatbare tariefaanpassing. Topman NWR: ASSEN - De algemeen direkteur van de Nationale Woningraad drs. B. G. A. Kempen, vindt dat staatssekre- taris Bgokx van volkshuisvesting de huurverhoging volgend jaar 1 juli op hooguit 1,5 procflhtianag vaststellen. Hij heeft dat vrijdag betoogd bij de Stichting Woningbeheer Assen, die 75 jaar bestaat. Kempen vindt een dergelijke huur verhoging de maximaal toelaatbare, gezien de ontwikkeling van de woon lasten en gezien het feit dat de bouw van een nieuw huis steeds goedkoper wordt. „Als we voorts aftrek van 1,5 procent wegens veroudering van de woningen meetellen, zou zelfs een huurbevriezing te verdedigen zijn", zei de direkteur van deze centrale van woningkorporaties. Als de regering besluit om de huur verhoging van volgend jaar op 1,5 procent te houden, dan kan de verho ging in het kader van de huurharmo- nisatie op hooguit vier procent wor den vastgesteld, meent drs. Kempen. Huurharmonisatie is een extra huur verhoging, die niet iedereen hoeft te betalen. Brokx heeft eerder dit jaar al laten weten dat hij in 1984 een huurverho ging van vier procent wil. Dit jaar bedroeg de huurverhoging vijf pro cent evenals de huurharmonisatie. Huurders van een oudere woning met een betrekkelijk lage huur heb ben op 1 juli van dit jaar dus een ver hoging van tien procent gehad. HEERHUGOWAARD - Bliksemin slag heeft vrijdagavond een uitslaande brand veroorzaakt in een boerderij aan de Middenweg in Heerhugowaard. Binnen een uur brandde de boerderij met rieten dak tot de grond toe a£ De bewoners, een echtpaar met een kind konden het pand op tijd verlaten. De politie van Heerhugowaard spreekt over een aanzienlijke schade die zeker in de honderdduizenden guldens loopt DEN HAAG - Nederland zal maan dag op de dag van de onafhankelijk heid de staat St Christopher en Nevis (St Kitts) erkennen. Een woordvoer der van het ministerie van buitenland se zaken heeft dit meegedeeld. LONDEN - Twee spechten in het dorpje Tangley in het Engelse graafschap Hampshire zijn vaste kerkgangers maar aan Sint Fran- ciscus hebben ze geen boodschap en de parochie maakt zich zorg over hun religieuze ijver. Een architekt. David Strugnell. deelde donderdag mee dat de vol gens aan de dakbinten van de dorpskerk van St. Thomas voor ongeveer drieduizend pond ster ling schade hebben aangericht. ..Het probleem is dat de specht een beschermd dier is en wij hem niet kunnen afschieten", zegt Strugnell, die ook rliet behoeft te verwachten van de dierenbescher ming, want zij zegt dat er weinig aan te doen is. De suggestie werd gedaan dat spechten niet houden van geel en en een kwastje verf ze zou kunnen verdrijven ,,Ik geloof er niks van", zegt koster Kenneth Rosson. ..De groe ne specht die met de gevlekte de grote boosdoener is. heeft een gele staart. Een radar-alarminstallatie gaf 's nachts om ongeveer half twee het sein dat er onraad was bij het Colruyt-warenhuis aan de Brussel sesteenweg te Nijvel. De met bewa king belaste veiligheidsdienst gaf dat onmiddellijk door aan de rijks wacht. Die zond daar een twee manspatrouille op af. Direkt geschoten Op het moment dat de wagen van dc Rijkswacht aan de achterzijde van het warenhuis arriveerde en een van de rijkswachten uitstapte, werd er geschoten. De 31-jarige rijkswachter die uit de auto was gegaan werd on middellijk gedood. Zijn kollega die achter het stuur zat werd aan de hand gewond. De in de auto achtergebleven rijks wachter vroeg assistentie aan de cen trale post in Nijvel. Toen even later opnieuw twee rijkswachten arriveer den ontdekten die bij het warenhuis nog twee lijken. Het bleken de stoffe lijke overschotten te zijn van een man en vrouw uit Ukkel. DEN HAAG - Na afloop van de reis die de parlementaire delegatie naar de Verenigde Staten en de Bondsre publiek heeft ondernomen staat voor de Nederlandse kamerleden onom- stoten vast dat de Amerikanen vast houden aan het NAVO-dubbelbesluit en dat de Wcstduitse regering in de cember van dit jaar de plaatsing van de middellange afstandsraketten ter hand zal nemen als het wapenbeheer- singsoverleg in Genève niets ople vert. De delegatie keerde vrijdag te rug uit West-Duitsland. Voor de Nederlandse politieke ver houdingen is echter van groter bete kenis dat de delegatie niet alleen in formatie verzamelde over de stand punten in de Verenigde Staten en West-Duitsland, maar ook de infor- PARIJS - Alle Nobelprijswinnaars in de wereld zijn uitgenodigd om in oktober in Parijs deel te nemen aan diskussies over de aktuele grote we reldproblemen. QUATEMAKA-STAD - In de hoofd stad van het Middenamerikaanse Gua temala zijn de lijken van acht mensen gevonden. De autoriteiten vrezen dat zij het slachtoffer zijn geworden van doodeskaders. DEN HAAG - Een zich „Vrouwen- leger" noemende groepering zegt verantwoordelijk te zijn voor de zon dagavond aan de Haagse politie doorgegeven bommelding. Bij een urinoir in de omgeving van de Konin klijke Stallen trof de politie inder daad een zak aan, die de Explosieven Opruimingsdienst voor onderzoek heeft meegenomen. Het „Vrouwenleger" zegt in een maandagochtend vroeg in de brie venbus van het ANP gestopt pamflet dat Prinsjesdag zeker geen feestdag is voor vrouwen, „dit politie beleid meer dan zat zijn en dat „de kapita listische mannenpolitiek een poli tiek is die zeer slecht is voor vrou wen". Het „Vrouwenleger" eist in het pamflet onder meer het recht op een eigen inkomen voor vrouwen, dat de uitkeringen omhoog gaan, de kinder opvang wordt uitgebreid en dat de defensie wordt afgeschaft. De groepering heeft naar haar zeg gen niet voor niets een urinoir in de residentie uitgekozen. „Een urinoir is als symbool van het mannengezeik in Den Haag in de lucht gevlogen", aldus het pamflet. UTRECHT - De Nederlandse Spoorwegen willen de strijd aanbin den tegen vandalisme op en rond sta tions. Schonere stations, betere be wegwijzering, wat vriendelijker ogende bagagekluizen en ander uiter lijke veranderingen op de stations moeten ervoor gaan zorgen dat het vandalisme afneemt. Vernielingen bezorgen de NS jaar lijks een schadepost van zo'n 1,2 mil joen gulden. De verbeteringen op de stations gaan ongeveer 7 miljoen gul den kosten, zo heeft de NS in een rap port becijferd. De onderhoudsdienst en de spoor wegpolitie hebben de afgelopen tijd de belangrijkste grote stations en een aantal kleine probleemstations on der de loep genomen om te kijken wat er zoal schort aan de „sfeer" ter plaatse. Er bleek her en der nogal wat te mankeren. Vieze stationstun nels, bekladde muren, verouderde wegwijzers, stations die 's nachts open blijken te zijn terwijl ze beho ren te zijn gesloten, allemaal zaken die de kwaliteit van een station niet bepaald verbeteren, zo was de kon- klusie. GOEDEREEDE - De 67-jarige me vrouw E. M. L. Springier uit Wupper- tal (West-Duitsland) is zaterdag om het leven gekomen door een ver keersongeval in Goedereede. Vol gens de politie werd de vrouw, die te voet was, aangereden door een ach teropkomende bromfiets. Zij over leed in een ziekenhuis aan haar ver wondingen. DEN HAAG - In de bosjes bij het parkeerterrein van de Haagse kunstijsbaan De Uithof heeft een wandelaar zondagmorgen het stoffe lijk overschot aangetroffen van een gedeeltelijk ontklede vrouw. De Haagse politie vermoedt dat er sprake is van een misdrijf. Sektie verricht door dr. Voortman van het gerechtelijk laboratorium in Rijs wijk gaven wel sporen van letsel te zien, maar de preciese doodsoorzaak kon nog niet worden vastgesteld, al dus een politiewoordvoerder. De 21-jarige vrouw van wie de identiteit nog niet vrijgegeven kon worden, is waarschijnlijk in de nacht van zaterdag op zondag om het leven gekomen. matie verschafte over de verdeeld heid binnen het regeringskamp. Nog te verlengen CDA-fraktievoorzitter De Vries gaf bij een aantal gelegenheden, zo wel in Washington als in Bonn. te kennen dat voor hem de periode waarbinnen Nederland het plaat- singsbesluit moet nemen - voor me dio 1984 - nog met drie of zes maan den kan worden verlengd als er sig nalen komen die daar aanleiding toe kunnen geven. Dat kunnen ontwik kelingen in Genève zijn, aldus De Vries, die er echter niet aan toevoeg de wat er nu precies moet gebeuren als Genève begin november niets heeft opgeleverd. Als de kat van huis is... BRUSSEL - Gebruikmakend van het feit dat de bewakers mas saal meededen aan de staking van het Belgische overheidspersoneel zijn vrijdagavond 38 gevangenen ontsnapt uit de gevangenis van Doornik. Zij wisten te ontkomen door over de muur te klimmen. Vijf van de ontsnapten zouden inmiddels door de onmiddellijk gealarmeerde rijkswacht weer zijn opgepakt. Onder de ontsnap ten zouden tien Franseti zijn, van wie wordt vermoed dat zij inmid dels de Belgisch-Franse grens al zijn gepasseerd. UTRECHT - De Nederlandse Poli tiebond bereidt akties voor voor het geval de aangekondigde korting van 3,5 procent op de ambtenarensalaris sen doorgaat Ook de Algemeen Christelijke Politiebond voorziet ak ties als het overleg met minister Rietr kerk (binnenlandse zaken) over de salariskorting mislukt De NPB zal eind deze maand een definitieve beslissing nemen over de door het bestuur in verschillende no ta's neergelegde aktieplannen. Vol gens NBP-voorzitter is de onrust on der de leden groot „Het is eigenlijk voor het eerst dat er door de politie zo openlijk over stakingen en harde ak ties wordt gepraat", zei hij. Een algemene staking noemde hij overigens uitgesloten; er mogen geen slachtoffers vallen Wel wordt gedacht aan langdurige stiptheidakties en werkonderbrekingen waarbij de poli tie alleen het allernoodzakelijkste werk doet Iedere maandag Bruinisse Jeugdsoos De Pul. Speel- en strip-o- theek. 18.30 - 20.00 uur. Renesse Dorpshuis. Meer Bewegen voor Ouderen. 16.00 - 16.45 uur. Iedere dinsdag Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00 - 22.00 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 - 19.30 uur. Zweedse Rode Kruis ziekenhuis. Uit zending Radio Nomen Nescio 20.15- 21.45 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Nieuwerkerk „Rehoboth". Strip-o-theek. 18.30 -19.30 uur. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee Wereldwinkel. Thema-koffie-uurtje: 10.00 -11.00 uur en 20.00 - 21.00 uur. Noordgouwe Dorpshuis: kaartavond, 20.00 uur. Dreischor „De Drie Schapen". Bridgen, 13.30 - 17.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth". Uitlenen van boeken. Van 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -19.30 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Zierikzee Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Elke eerste en derde donderdag van de maand Zierikzee Rechtswinkel, Havenplein 24. 19.00 - 20.00 uur. Iedere tweede donderdag van de maand Zierikzee Stadhuis Zierikzee, Meelstraat. Zit ting huurkommissie van 9.00 tot 11.30 uur. Maandag 19 september Zierikzee RSG. ZVU-kursus Computerkunde/ informatika. 19.00 uur. Stadhuis. Openbare gemeenteraads vergadering. 19.30 uur. „Theo Thijssenschool". ZVU-kursus Hindeloper schilderwerk. 20.00 uur. „Huis van Nassau". Bijeenkomst „Philatelica". 20.00 uur. Burgh-Haamstede Gemeentehuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Dinsdag 20 september Zierikzee „De Lichtboei". ZVU-kursus Verven en versieren van textiel. 09.30 - 11.00 uur. Stadhuis. Vergadering streekarchief kommissie Schouwen-Duiveland. 14.00 uur. Wijkgebouw Groene Kruis, Jannë- wekken. Meer Bewegen voor Oude ren. Ie groep 15.15 uur, 2e groep 16.15 uur, Chr. Scholen gemeenschap. ZVU- kursus Natuur op Schouwen-Duive land. 19.30 uur. Marktzicht. PvdA Zierikzee, verga dering voor vrouwelijke leden. 20.00 uur. Haamstede Rekreatiezaal Ger. kerk. NCVB bij eenkomst. 19.45 uur. Brouwershaven Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Woensdag 21 september Zierikzee Poppentheater Alteklein. Oziewie- ziewozie. 14.30 uur. Beatrixschool. Vergadering. 16.00 uur. Zeeuwsche Herberghe, 19.00 uur start kursus cafébedrijf. Inschrijven van 18.00 - 19.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Bijeen komst N.C.V.B. afd. Zierikzee. 20.00 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw, Beatrixstraat. Ledenvergadering N.C.V.B. Ker kwerve. Aanvang 19.45 uur. Burgh-Haamstede Gemeentehuis, kommissie ruimtelij ke ordening 19.30 uur. Serooskerke Konsistoriekamer van N.H. kerk. Ouderensoos Serooskerke, 14.30 uur. Ouwerkerk Dorpshuis. NBvP, afdeling Duive- land. 19.30 uur. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis. Eerste bijeenkomst Bejaardensoos. 14.30 uur. Donderdag 22 september Zierikzee RSG. ZVU-kursus Duits. 19.00 uur. RSG. ZVU-kursus Kunstgeschiede nis. 20.00 uur. Kerkwerve Gymzaal „De Werve". Meer bewegen voor ouderen. 14.30 uur. Haamstede Gemeentehuis. Openbare vergade ring sport-, jeugd- en kulturele za ken. 19.30 uur. Maandag 26 september Bruinisse Gemeentehuis. Openbare raadsver gadering. 19.30 uur. Dinsdag 27 september Haamstede Gereformeerde kerk. Demonstratie Conimex, Ned. Ver. van Huisvrou wen, afd. Westerschouwen. 14.00 uur. Woensdag 28 september Zierikzee Poppentheater Alteklein. Oziewie- ziewozie. 14.30 uur. Zeeuwsche Herberghe, 19.00 uur start kursus cafébedrijf. Inschrijven 18.00 - 19.00 uur. Vrijdag 30 september Nieuwerkerk Verenigingsgebouw Ons Dorpshuis. Oprichtingsvergadering Oranjever eniging, 19.30 uur. Zaterdag 1 oktober Burgh-Haamstede Restaurant de Hofstede, receptie K.M. Witte van Haemstede, 16.30 -18.00 uur. Dinsdag 4 oktober Zierikzee Bovenzaal Geref. Kerk St. Domus- straat, ledenvergadering CFO- Schouwen/Oost. 19.30 uur. Woensdag 5 oktober Zierikzee Poppentheater Alteklein. Oziewie- ziewozie. 14.30 uur. Stadhuis. Kennismakingsbijeen komst voor nieuw ingezetenen. 19.30 - 10.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Optreden Senio renorkest Zeeland en Plattelands- vrouwenkoor Noordgouwe voor ou deren op Schouwen-Duiveland. 14.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2