HM 1 1 1 I 1 1 I l 1 li Volleybaltoernooi Kwiek met sterke deelname in Onderdak Zierikzee bekert verder na 2-5 winst bij Meeuwen NIEUmBODE Nieuwsbode-Toto terug De „joker" van de week X X DIVO-ZIERIKZEE PROGRAMMA KORFBAL Overlijden André van der Klooster verlamt ploeg ZOUTELANDE - Het bekerduel tussen De Meeuwen en Zierikzee begon met een minuut stilte ter nagedachtenis aan André van der Klooster, die op bijna 22-jarige leeftijd ten gevolge van een verkeersongeval overleed. ,,De groep meende André van der Klooster het beste te gedenken door de bekerwedstrijd nu te spelen, maar de ploeg werd zichtbaar verlamd door het overlijden van een vriend", vertelde trainer Jack Schipper na afloop. Unaniem werd ook besloten vrijdag niet te trainen. Persoonlijk vind ik dat een bijzonder fijn ge baar ten opzichte van André van der Klooster, dat duidelijk toont, dat iede reen er zeer terdege mee bezig is". Zierikzee won de ontmoeting tegen de za terdag vierde klasser met 2-5. 1 Jack Schipper Ko Willemse Arie Folmer 1 Bruse Boys-SSC X Y 2 Mevo-Wolfaartsdijk X X X 3 Middelburg-Duiveland X X Y 4 GPC-SKNWK X X 5 DFS-Heinkenszand X X X 6 Divo-Zierikzee (joker) X X 7 ZSC-Spui X X 8 SSV-WIK X X X 9 Brouwershaven-Duiveland III X X 10 Zeeland Sport III-Renesse X X V 11 Middelburg IV-Ouwerkerk X X X 12 Dreischor-Heinkenszand X X V 13 Zonnemaire-Kwadendamme III X X X ZIERIKZEE - Vanaf vandaag keert de Nieuwsbode-Toto weer terug in onze vrijdagse kolommen. Er is een kleine wijziging aangebracht. In plaats van vijftien wedstrijden moeten nu dertien ontmoetingen van een kruis worden voorzien door onze drie Totoïsten. Een van de dertien ontmoetingen geldt evenwel als „joker" van de week en telt daarom driedubbel, zodat de maximaal haalbare skore toch vijftien is. In onze eerste aflevering voorspellen Zierikzee-trainer Jack Schipper en zijn Renesse-kollega Ko Willemse, alsmede SKNWK-aanvoerder Arie Fol- mer de dertien ontmoetingen. i y- 'J$ M ZIERIKZEE - Zierikzee gaat zondagmiddag met heel wat verwachtin gen van start voor de voetbalkompetitie 1983/1984 „en ik denk dat dat ook niet onterecht is", meent Zierikzee-trainer Jack Schipper. „We heb ben een voortreffelijke oefenkampagne gespeeld en de sfeer is opti maal. Toch moet ik zeggen dat de opgelopen blessures enigszins knagen aan de ploeg, maar ik denk, dat we zoveel materiaal en klasse in huis hebben, dat we die probleemloos moeten kunnen opvangen". Schipper doelt met de blessures op Bart Helbers, die geblesseerd terug kwam van het trainingsweekeinde in Eersel en de opgelopen blessure van Theo Wittenberg bij Meeuwen voor de beker. De ploeg draaide bijzonder slecht. Het gebeuren met André van der Klooster drukte een stempel op de prestatie van de Zierikzeese forma tie. Bovendien kende De Meeuwen weinig pardon met de enkels van de Zierikzee-spelers, hetgeen een drie tal blessures opleverde, waarvan die van Kees Stoutjesdijk en Kees Ver- kaart meevielen, maar waarbij Theo Wittenberg mogelijk dusdanig ge blesseerd raakte, dat het zeer du- P.V. „Zieriek" Zierikzee Wedvlucht vanuit St. Ghislain op zaterdag 3 september 1983. Afstand 134 km. In concours 168 duiven. Ge lost 7.45 uur. Aankomst eerste duif 8.52 uur, 1995,15 m/min.; laatste prijsduif 9.25 uur, 1420,26 m/min. G. J. Bakker 1, 3, 4, 22, 38, 39; C. v. d. Hoek 2, 16, 17, 19, 30; J. J. Vermeu- le 5, 9; B. A. de Bruijn 6, 20, 34; J. v. d. Sande 7, 14, 21; J. Snijders 8, 11, 35, 37; Joop Hilleman 10, 41; J. Krijger 12, 28, 29, 31; K. Grootenboer 13 Bridgeklub Zierikzee startte seizoen op ZIERIKZEE - Bridgeklub Zierik zee is het nieuwe seizoen begonnen met een open parenwedstrijd en een eerste klubavond. De open paren- wedstrijd was een regionaal gebeu ren, waaraan 32 paren deelnamen. Er waren dertien gastparen van Brid gekring '68 Burgh-Haamstede, Zuid- Beveland, Noord-Beveland en Flak- kee, die de bridgedegens kruisten met negentien paren van Bridgeklub Zierikzee. Deze wedstrijd, waaraan prijzen verbonden waren, begint èen jaar lijks weerkerend evenement te wor den. De ontmoeting was sfeervol zon der één arbitrage. De eerste kluba vond werd bezocht door vijftien pa ren, die een onderlinge kompetitie wedstrijd speelden. In de N-Z-lijn gingen de dames Eekman-Van Gees- bergen met de zege strijken met 151 punten. Het echtpaar Schults werd hier tweede met 142 punten en het echtpaar Akerboom derde met 136 punten. De O-W-lijn leverde winst op voor de heren Blonk-Van Hengstum met 193 punten voor het echtpaar Kloet en de dames Van de Valk-Van de Zande, die respektievelijk 159 en 142 punten totaliseerden. In de open parenwedstrijd waren de uitslagen als volgt: Groep A: 1. Dames Laarman-Van de Wal 59.17%; 2. Echtpaar Van den Berg 56.67%; 3. Mevrouw Sleegers- Nolet 54.58%; 4. Echtpaar Kloet 54.17%; 5. Dames Van de Valk-Van de Zande 52.92%; 6./7. Echtpaar Mes en Echtpaar Akerboom, beide 48.75%; 8. Heren Blonk-van Hengstum 47.92%; 9. Echtpaar Hehemann 47.50%; 10. Dames Fokker-Roscott 45.42%; 11. "Dames Kops-Tuinman 44.17%; 12. Echtpaar Wisse 40.00%. Groep B N-Z: 1. Echtpaar Van de Berge 60.42%; 2. Echtpaar Gilijamse 57.92%; 3. Echtpaar Noordhoek 56.67%; 4. Mevrouw Maas/Heer van Nieuwenhuizen 46.25%; 5. Echtpaar Schell 43.33%; 6. Echtpaar Van der Weele 35.42%». O-W: 1. Echtpaar De Wit 72.50%; 5. Echtpaar Pomper 40.42%; 6. Me vrouw Terwisscha-Heer Kersen 37.92%. Groep C: 1. Echtpaar Dagevos 65.08%; 2. Dames Eekman-Van Gees- bergen 59.52%; 3. Mevrouw Goedhart-rHeer Meulengraaf 50.79%; 4. Dames Schaalje-Van Groningen 50.00%-; 5. Dames Van 't Leven-De Vos 47.62%, 6. Mevrouw Sluyter- Heer Turel 46.03%; 7. Dames Hoets- Weber 43.56%; 8. Echtpaar Evenwel 37.30%. Aan het sterkste damestoernooi, waarvoor om vijf over een de eerste wedstrijd wordt afgewerkt, nemen acht teams deel, die verdeeld zijn over twee poules van vier. Aan het eind worden kruisfinales gespeeld, gevolgd door de grote finale tussen de beide winnaars van deze kruisfi nales. In poule A treden Ardito uit Meliskerke, B&G/Vollido uit Hen drik Ido Ambacht, Dynamo '70 uit Middelburg en Mevo '80 uit Zierikzee aan. De Zierikzeese damesploeg ver dedigt de vorig jaar gewonnen Deurloo-trofee. Finale In de tweede poule wordt gespeeld door Alexandria uit Rotterdam( Mo lenwiek uit Nieuw-Lekkerland, VC Goeree uit Stellendam en de organi serende vereniging Kwiek uit Brui- nisse. bieus is of hij er zondag in de ope ningswedstrijd tegen Divo bij zal zijn. Wittenberg moest zich al na tien minuten laten vervangen door Wim Overweel. Ruststand Na een kwartier opende Kees Stoutjesdijk, die overigens kompleet uit de wedstrijd werd gespeeld, de skore, waarna de thuisploeg naastzij kon komen. Door Rini Stoutjesdijk werd het na een klein half uur 1-2 en vlak voor rust tekende Jan-Leen Boot voor de 1-3 pauzestand. Na vijf minuten in de tweede helft lag een fout op het mid denveld aan de basis van het tweede Meeuwendoelpunt. Een lange pass van Kees Stoutjesdijk naar Han van de Sande werd onderschept, waarna een knal volgde vanaf 25 meter, die doelman Ronald Lievense, waar schijnlijk gehinderd door het zeer slechte licht, verraste: 2-3. „Toen kwam er weer een angst vlaag over de ploeg. Men was bang om de boot in te gaan, maar toen Wim Overweel na een dik kwartier 2-4 liet aantekenen met een werkelijk su bliem doelpunt was de ban gebroken en kon Meeuwen gevoeglijk naar de slachtbank worden geleid", vertelt Schipper nog. Tien minuten voor tijd bepaalde Kees Verkaart uit een strafschop de eindstand op 2-5. „Een verdiende overwinning, maar het was allemaal niet best. Vooral verde digend draaide het niet echt lekker, maar de hoofdreden van het stroeve akteren heb ik uitgebreid verklaard. Zondag moeten we naar Divo voor de kompetitie en dan gaat het vast weer een stuk beter". Per poule spelen de ploegen alle maal een keer tegen elkaar in wedstrijden van een half uur, waarin maximaal twee sets worden afge werkt. De nummers een en twee klas seren zich voor de kruisfinales die om kwart voor vijf geprogrammeerd staan. Drie kwartier later wordt de grote finale afgewerkt. Hier wordt gespeeld om twee gewonnen sets, zo dat er dus drie sets mogelijk zouden kunnen zijn. Hetzelfde procédé wordt afge werkt bij de heren uitkomende in de tweede klas van de NeVoBo. In poule A spelen hier Ardito uit Meliskerke, Ibis uit Hellevoetsluis, Intermezzo uit Middelharnis en Kwiek uit Brui- nisse. De ploeg die hier het meest in de gaten gehouden zal moeten wor den is Ibis. De Zuidhollanders won nen de voorbije twee keer de trofee P.V. „de Reisduif" Zonnemaire Uitslag van de wedvlucht St. Chislain van P.V. „de Reisduif" te Zonnemaire. In concours stonden 50 duiven die werden gelost om 7.45 uur om de afstand naar huis van ca. 145 km in rekordtijd af te leggen. Door de sterke zuiden wind maakten de eerste duiven een snelheid van 122 per uur. De uitslag is als volgt: P. H. Steke- tee 1, 2, 12; J. M. Steketee 3; E. A. Bouwman 4, 7, 8, 9; M. Pleune 5, 6, 11; G. Flikweert 10. De eerste duif meldde zich al om 8.56 en laatste prijsduif werd geklokt om 9.21. HSD-senioren komend weekeinde op eigen terrein ZIERIKZEE - De in de openings ronde zo suksesvolle senioren teams van de Zierikzeese hockeyvereniging HSD komen in de tweede ronde bei de op eigen terrein in aktie. De met enkele sterke A-juniores aangevulde damesploeg speelt zondagmiddag op eigen veld tegen Zevenbergen (13.00 uurj en de herenformatie, die win nend uit Gilze-Rijen vandaan kwam krijgt het zondag (14.45 uur) op te ne men tegen Den Dunc. De tweede herenploeg en de veteraanploeg gaan op bezoek bij Push-opponenten. Zaterdag (13.30 uur) speelt ook de verrassend suksesvolle A-meisjes- ploeg van coach Stella van Zanten op sportpark Bannink. Het Tilburgse Were Di komt op bezoek en dat zal ongetwijfeld weer een fikse inspan ning vergen van de enigszins gekort wiekte formatie door de overstap van enkele sterke juniores naar de damesploeg. Dit gebeurde om niet gedwongen te zijn de damesformatie uit de kompetitie terug te hoeven trekken. De A2-ploeg van HSD gaat op bezoek bij Prinsenbeek en de C- ploeg gaat naar Etten-Leur. De A-jongensploeg van coach Eef Besamusca gaat zaterdag op bezoek bij Zwart Wit, zo op het oog een te ne men obstakel. Op eigen terrein komt de B-ploeg in aktie. HCGO fungeert om 12.00 uur als tegenstander. In Zundert moet de C-jongensploeg op treden tegen de klub met dezelfde naam en HSD D trekt naar het Zeeuwsvlaamse land om Rapide par tij te geven. en mogen deze dus definitief in de prijzenkast zetten, wanneer zij erin slagen om ook morgen als winnende ploeg uit het toernooi te komen. Pou le B wordt gevormd door BOK uit Kapelle, Jong Pendrecht uit Rotter dam, Sliedrecht Sport uit Sliedrecht en Veronica uit Tholen. Rekreatie In de rekreatiepoules en de lagere dames-NeVoBo-poule komen telkens vijf ploegen in aktie. Bij de rekrea- tieve dames nemen Cluzona Nieu- werkerk, DFS Burgh-Haamstede, Kwiek Bruinisse, Renesse en het Zweedse Rode Kruisziekenhuis deel. Bij de heren zijn dat Cluzona, Kwiek, Renesse, Mevo '80 uit Zierik zee en Big S uit Burgh-Haamstede. In de damespoule vierde klasse tenslot te treden VC Goeree Stellendam, In termezzo Middelharnis, Kwiek, Me vo '80 en Marathon Vlissingen aan. Per poule spelen alle teams een keer tegen elkaar, waarna de ploeg met de meeste gewonnen sets toernooiwin- naar is. Deze zijn omstreeks een uur bekend. Delta Sport herenploeg door EMM met moeite gekopt ZIERIKZEE - Een gehavende Delta Sport herenploeg heeft pas in de laatste vijf minuten van het bekerdu el tegen EMM uit Middelburg het hoofd hoeven te buigen. In die fase liep de ploeg van coach Cees de Rid der van een 9-8 achterstand naar een 10-13 overwinning, voornamelijk doordat de Zierikzeese thuisploeg er konditioneel door begon te zitten, terwijl de Middelburgers reserves ge noeg over hadden om alsnog de nau welijks verdiende zege binnen te ha len. Halverwege de ontmoeting leid de Delta Sport nog uiterst verras send met 5-3. Delta Sporttrainer Cor Mol moest het stellen zonder Bert de Vos en Bert Nuyens, hetgeen vooral aanval lend behoorlijk doorwerkte. Het ge vaar moest nu uitsluitend van de hoeken komen, omdat Kees de Vos in het centrum van de aanval volledig aan banden werd gelegd door Rob de Groot. De Vos skoorde daarom dan ook in het volle uur tijdens de wedstrijd niet een keer. Een prima partij leverden de hoekspelers Wim van der Welle en Erwin Schaalje af, terwijl ook André Hartoog en Rinus Nuyens redelijk goed uit de verf kwamen. Absoluut uitblinker was echter doelman Koos van Zwieten, die met zijn voortreffelijke reddin gen Delta Sport lange tijd in de race hield, ondanks het feit, dat er erg moeilijk geskoord werd. Ruststand Peter Eeman zette EMM na zes mi nuten op voorsprong en uit een straf- worp verdubbelde Mark Sallet de marge. Toen begon het beter te draai en bij de thuisploeg. Uit een vrije worp van Kees de Vos skoorde Jaco Vleeshouwer 1-2 en een goede aktie van André Hartoog resulteerde in de gelijkmaker. Nog eenmaal zou EMM op voor sprong komen door Hans Schuitema, maar dat zou voor het laatst zijn tot vijf minuten voor tijd. Na een kwar tier kwam de zestienjarige Erwin Schaalje in de ploeg. Het nieuwe jeugdige talent lanceerde Jaco Vlees houwer voor 3-3 en even later stuur de hij Cor Lagendijk weg voor de vierde Zierikzeese treffer. Kort voor het rustsignaal profiteerde Jaco Vleeshouwer van een manmeersitua- tie en mocht Delta Sport met een 5-3 voorsprong gaan rusten. De tweede helft begon hoopvol voor de thuisploeg. Uit een fraaie draaibal deponeerde Rinus Nuyens nummers zes achter Jos Aertssen, maar toen begon de onzuiverheid meer en meer in de Zierikzeese aan val te komen. Veel schoten vlogen langs of over de Middelburgse veste, terwijl EMM, dat nu met een iets be ter overleg speelde, vrij geregeld door de Zierikzeese verdediging flitste. In de achttiende minuut kon EMM de thuisploeg achterhalen en was het verzet van de ploeg van Cor Mol voor een belangrijk deel gebroken. Nog een keer kon Delta Sport op voor sprong komen, maar toen was de koek echt op. Bij 9-12 mocht Erwin Schaalje uit een strafworp de tiende en laatste Delta Sporttreffer op zijn naam schrijven. Het allerlaaste woord was voor Fred van de Weel, die invaller-doelman Matthee Pip ping voor de dertiende treffer pas seerde. Handbalderby's tussen Ouwerkerk en Delta Sport ZIERIKZEE - Zondag wordt de veldhandbalkompetitie voortgezet respektievelijk ingezet voor de Schouwen-Duivelandse vereni gingen. De teams van Ouwerkerk verspelen hun tweede weekeinde, terwijl de Delta Sportteams de kom petitie inzetten. Op sportpark Ban nink in Zierikzee staan zes wedstrij den op het programma, waaronder aan het eind twee derby's tussen Del ta Sport en Ouwerkerk. Om elf uur bijten de dames van Delta Sport en EMM II het spits af, gevolgd door de ontmoeting tussen de juniores van de Zierikzeese ver eniging en EMM. Om 13.20 uur ko men de EMM Il-dames voor de twee de keer in aktie, nu tegen de ploeg van Ouwerkerk en om 14.30 uur is het aan de juniores uit Middelburg en Ouwerkerk om elkaar te bekampen. Daarmee is de koek evenwel nog niet op, want om 15.40 uur treden de da- mesploegen van Delta Sport en Ou werkerk tegen elkaar in het strijd perk, gevolgd door de junioren ontmoeting tussen teams van beide Schouwen-Duivelandse handbalver enigingen. De meisjes-pupillen van Ouwer kerk reizen zondag naar Heinkens- zand waar om 11.50 en 13.30 uur respektievelijk moet worden aange treden tegen Olympus I en EMM. De jongens-pupillen van Delta Sport tenslotte beginnen hun kompetitie ook op vreemde bodem. In Goes tre den de jeugdige Zierikzeese handbal lers achtereenvolgens om 12.40 en 16.00 uur tegen EMM en Atlas. Janny Geelhoed nationaal kampioen met Romance OOSTERLAND - Nadat het paard Romance van Janny Geelhoed uit Oosterland rees eerder gewestelijk kampioen was geworden op 30 juli van dit jaar in Breda, kwam een deze dagen de bekroning met een natio naal kampioenschap Nederlandse Rijpaarden Stamboek. Romance be haalde het nationaal kampioenschap in de kategorie rijpaarden met Ara bisch bloed in Ermelo. De ster-merrie Romance is een lich te schimmel. De vader is de bekende prestatie-hengst Ramano, eigendom van Piet van Lier uit Oud-Gastel en de moeder is de Engelse volbloed Ni cholas. „Een belangrijk punt zal zijn, dat we de tegenstander minder ge legenheid zullen moeten geven om hun spel te spelen. Daarentegen moet het zo zijn, dat Zierikzee het gebeuren dikteert. We kunnen dat met deze ploeg, maar we moeten er met z'n allen van overtuigd zijn en zorgen dat er geen angstkom- plex hangt. We vertrouwen met z'n allen in goede resultaten, maar we moeten wel voorzichtig zijn. De werklust zal bepalend zijn voor het resultaat. We hebben meer kwaliteit in huis dan Divo, maar we zullen dat ook moeten demonstreren", legt de Souburgse oefenmeester uit. Profijt Divo is een van die Brabantse ploegen, die befaamd zijn om hun lange pass. „We zullen ervoor moeten waken, dat ze daar alle profijt uit kunnen trekken", denkt Schipper. „Vooral verdedigend kan het dan wel eens te zwaar worden. Ik probeer de ploeg al weken aan te praten, dat we niet met angst naar een Brabantse ploeg moeten gaan. Het moet zo zijn, dat de Braban ders met schrik in hun donder naar Zeeland reizen. Dat geldt voor ploegen als Vlissingen en Middelburg. De Zeeuwen laten zich te gemakkelijk overdonde ren. Het angstkomplex moet weg". Schipper rekent op een kleine overwinning bij Divo. „Dat moet toch kunnen, maar het is wel zo. KNVKV AFDELING ZUID WEST le klasse A: Atlas-Olympia; All Ready-Seolto 16.00; Tjoba III-TOGO; Blauw Wit-Swift II. 4e klasse A: Atlas II-Tjoba V; Ani mo V-ONDO III; Blauw Wit II-A11 Ready II. ADSPIRANTEN Klasse HA: Tjoba A-Volharding A; Animo A-Swift A: All Ready A- ONDO A 10.30; -Luctor A- Zuidwesters A. Klasse C3: Swift C-KVK C (6/9); Olympia C-Volharding C (6/9); Vol harding C-All Ready C; KVK C- Olympia C. PUPILLEN Klasse P5: TOP P-All Ready P (6/9); KVK P-Swift PIII (6/9); TOP P- Swift PIII; All Readv P-Volharding P 10.30. Klasse Q3: Blauw Wit Q-All Ready Q; Olympia Q-Tjoba Q. dat ik met opgeheven hoofd het veld af stap, als de ploeg keihard heeft gewerkt en toch zonder pun ten is gebleven, omdat het er niet uit kwam. Dan heb je pech, maar je hebt je niks te verwijten. Het wordt anders als de inzet verstek laat gaan. Dan zit het niet goed, maar daar reken ik niet op. Ik dacht, dat de wil om goed te presteren zonder een uitzondering bij de jongens aanwezig is, van daar ook dat ik er eigenlijk wel van overtuigd ben dat zondag bei de punten in Zierikzee terecht zul len komen". Belangstelling Schipper brengt een ploeg zon der verrassingen binnen de lijnen. Voor doelman Ronald Lievense wordt het achtste kwartet ge vormd door Rob Wijnstekers, Wim van der Maas, Patrick de Broekert en Han van de Sande. Op het middenveld verschijnen Kees Verkaart, Wim Overweel en Martin Quist en in de voorhoede zullen drie van de vier bekende voorwaartsen Jan-Leen Boot, Kees Stoutjesdijk, Theo Witten berg en Rini Stoutjesdijk spelen. „Het wordt kiezen als Theo Wit tenberg wel beschikbaar is, maar dat zal afhangen van fysiothera peut Van Goethem, die ik overi gens de afgelopen week op zijn praktijk bezocht, omdat ik me als trainer betrokken voel bij zijn werk. Iemand die zoveel voor een vereniging doet, verdient die be langstelling", konstateert Jack Schipper. Programma Rekreatievolleybal ZIERIKZEE - Vrijdagavond 9 sep tember wordt al weer de derde avond afgewerkt in de rekreatie- volley balk om petitie. In totaal staan er weer vijf blokken van vier ont moetingen op het programma, waaronde drie partijen uit dc hoogste poule. De ploeg van Dc Zeeuwse Stromen ontmoet Van Oe- veren Reizen, dc CSG-formAtic treedt aan tegen Casanova, de enige ploeg die in de eerste ronde een 3-0 ze ge boekte, en PJZ en WIK treden te gen elkaar aan. Het volledige programma ziet er als volgt: 18.30 uur: SAZ-Opel Team (C); Schouwenoord-Brougum (E); WIK D2-Mcvo '80 Dl (Dl); Kwiek 2-CSG (J). 19.20 uur: ZWN-Onderdak (B); Rabobank-VCS (E); WIK D3-Kwiek 3 (D2); Kwiek 4-DFS (J). 20.10 uur: DSZ-Van Oeveren Rei zen (A); Fiscus 2-Mevo '80 4 (C); DFS 2-DFS 1 (Dl); DFS-DZS 2 (E). 21.00 uur: CSG-Casanova (A); DTS- Willibrordus (C); DFS 3-Kwiek (D2); WIK 3-Cluzona (B). 21.50 uur: PJZ-WIK (A); PJZ 2-CPJ (C); WIK Dl-Cluzona (Dl); Fiscus 1- BB-Wansink (B). BRUINISSE - Volleybalvereniging Kwiek uit Bruinisse organiseert mor gen - zaterdag 10 september - haar jaarlijkse volleybaltoernooi in de Zierik zeese sporthal Onderdak. In de ochtenduren worden toernooien voor dames- en herenrekreatieteams afgewerkt, als ook voor damesteams, uitkomend in de vierde klas van de NeVoBo-kompetitie, 's Middags brandt de hoofdmoot los met het toernooi voor damesploegen uit de eerste en promotieklasse en voor herenploegen, die in de tweede klas van de NeVoBo spelen. Advertentie - J- jH Een,^;-^fhCdC" mCtU tmet«tri<sba swi-jack" uWen. *°dy eVleure»-. m ma"nc,To:t/i» 54' ZENTRQSPORT INTERNATIONAL Zierikzee Schuithaven 2-4 4 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 6