Toren Boys mee leider na 3-1 overwinning op stug Skol Boys NIEUWSBODE ROETINE VIERT HOOGTIJ BIJ TENNIS STRIJD TV DUIVEL AND PROGRAMMA VOETBAL ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 8 september 1983 Nr. 23384 5 ZIERIKZEE - Toren Boys is mee op kop gekomen in de eerste klas van de Schouwen-Duivelandse zaalvoetbal kompetitie na een 3-1 overwinning op Skol Boys, dat zelf door de nederlaag afglijdt naar de middenmoot. Skol Boys ziet Bruse Boys naast zich komen. De Bruse forma tie boekte in de tweede wedstrijd, die voor de eerste klas werd afgewerkt een 5-3 overwinning op promovendus Ouwerkerk, dat door deze nederlaag samen met de FC Kerkwerve puntloos de ranglijst sluit. Toren Boys kwam al in de eerste helft van twintig minuten aan een 2-0 voorsprong tegen het te verdedigend ingestelde Skol Boys. Zelfs bij de 3-0 skore beperkte de runner-up zich tot het vasthouden van een zo klein mo gelijke nederlaag, een gegeven, dat overigens ook een verdienste van To ren Boys genoemd mag worden. Aan vallend draaiden de mannen van To ren Boys uitstekend en Skol Boys kreeg slechts sporadisch de gelegen heid om uit het eigen strafschopge bied te komen. Eer redden Na acht minuten opende Bas Terpstra voor Toren Boys de skore en na een klein kwartier verdubbelde Theo Wittenberg de marge. Ook in de tweede periode bleef To ren Boys het spel dikteren, maar door het massale verdedigen van Skol Boys kon er slechts een treffer aan de produktie worden toege voegd, maar dat betrof dan ook een doelpunt uit het boekje. Een puike dubbele een-twee werd uiteindelijk door Theo Wittenberg voortreffelijk afgerond. In de slotminuut kon Kees de Feyter alsnog de eer redden voor Skol Boys. Toren Boys gaat nu samen met Sporthuis Zierikzee aan de leiding met een verliespunt uit vier duels. Titelverdediger Country Club volgt op een punt van de beide koplopers, doordat de ploeg van coah Adrie Noordijke zowel tegen Sporthuis Zie rikzee als Toren Boys met 1-1 ge lijkspeelde. De afgescheiden drie lei ders worden het 'dichtst benaderd door Skol Boys en Bruse Boys met elk vier punten uit evenzoveel duels. Bruse Boys werkte zich de afgelopen dagen van de onderste plaatsen van daan door achtereenvolgens te win nen van de FC Kerkwerve (2-4) en Ouwerkerk (3-5). In memoriam André van der Klooster ZIERIKZEE - Na een zwaar ver keersongeval op 24 juli is maandag nacht in het Academisch ziekenhuis Dijkzigt te Rotterdam in de bloei vari zijn leven op bijna 22-jarige leeftijd André van der Klooster aan zijn bij het ongeval opgelopen verwondin gen overleden. Groot was de versla genheid toen wij in de loop van dins dag kennis namen van dit treurige bericht waardoor wij diep werden getroffen. André, in leven een van de spelers van de voetbalvereniging Zierikzee, was een van de sportmensen welke mij in bepaalde opzichten aansprak. Enige jaren geleden zag ik hem voor het eerst in aktie als linker spits in de oefenwedstrijd tussen de eerste elftallen van Bruse Boys en Zierik zee. Hij trok toen mijn speciale aan dacht door de voortreffelijke partij voetbal welke hij toen ten beste gaf waarmee hij een van de uitblinkers was in deze wedstrijd. Dit is een van de redenen geweest dat ik André, zo ver als dit mogelijk was met mijn werkzaamheden, nauwlettend bij zijn verrichtingen op de groene mat ben blijven volgen. Zoals bij menige jonge speler ging dit gepaard met ups en downs, op zich niets bijzonders maar een normale zaak. André was echter altijd een on misbare kracht voor het team waarin hij speelde, op zijn tijd hield hij de goede stemming erin met een geintje, hiermee zorgend voor de goede stem ming zonder er ooit met zijn pet naar te gooien maar altijd bereid zich vol ledig voor z'n team in te zetten. In het afgelopen seizoen mocht hij nog de vreugde beleven dat hij met het reserve team van Zierikzee naar de grote KNVB kon promoveren, een prestatie waaraan hij zelf een groot aandeel had geleverd. De laatste keer dat ik hem op het sportieve vlak aan het werk zag was op het sport park Van Zuijen in het toernooi om de Schouwen-Duiveland trofee. Tij dens dit toernooi trad nog eens dui delijk aan het licht, dat André op weg was om binnen afzienbare tijd weer een vaste plaats in het eerste elftal te gaan bezetten. Alles wees erop dat Zierikzee nog veel plezier aan hem zou gaan bele ven. Helaas, het heeft niet zo mogen zijn. De hoop die wij na zijn ongeval nog altijd hebben gekoestert, dat alles zich ten goede zou keren is een ijdele hoop gebleken. In de ongelijke strijd voor het behoud van zijn leven heeft hij het onderspit moeten delven. Voor zijn naaste verwanten betekent het heengaan van André een onher stelbaar verlies. Woorden schieten ons tekort om zijn ouders, broer Ge rard en verdere familie te troosten. Een goede sportvriend is van ons heengegaan. Moge het een troost zijn dat hun ge liefde zoon en broeder bij ons zal blij ven voortleven als een goede sport vriend die de sportiviteit hoog in het vaandel had staan, een levenslustige jongen die wij node zullen missen. ANDRÉ. WIJ ZULLEN JE NIET VERGETEN Joop de Wit Theo Wittenberg skoort niet alleen op het veld veelvuldig, maar weet ook in de zaal het vijandelijke doel ruimschoots te vinden. Voor zijn ploeg Toren Boys skoorde hij twee van de drie doelpunten tegen Skol Boys. In de tweede klas werden ook twee wedstrijden gespeeld. In een doel puntrijke wedstrijd verspeelde VV Oosterschelde in de laatste tien mi nuten een 2-5 voorsprong. Bijmakelaardij II haalde door een doelpunt in de slotsekonden van Adrie Klink alsnog een 6-6 gelijkspel weg. Zeelandia, dat evenals de voor gaande twee ploegen promoveerde naar de tweede klas, deed goed werk door Country Club II met 6-1 fiks te rug te wijzen. In de derde klas boek ten de twee nieuwkomers DFS en PZEM hun eerste overwinning. DFS won met 3-2 van de reserves van Me- vo en de PZEM-ploeg klopte de reser ves van Skol Boys met 3-5. Maandag 12 september staan er weer vier wedstrijden in de eerste klas op het programma. Om 2'.20 uur wordt het spits afgebeten door Toren Boys en Mevo, hetgeen voor c}e.kop loper bepaald nog niet zo gemakke lijk zal zijn, omdat het zwak gestarte Mevo bepaald op een revanche uit zal zijn. Om 21.00 uur spelen Country Club en Bijmakelaardij tegen elkaar -t- Nederlands team klopt IJsland slechts met 3-0 GRONINGEN - Zwakke tegenstan ders van het Nederlands elftal wor den door de KNVB afgeschoven naar het Groningse Oostersportpark. Cy prus twee jaar geleden en IJsland woensdagavond werden daar versla gen met 3-0, maar in beide gevallen kan alleen het resultaat reden tot te vredenheid geven. De groep, van Rij vers, feitelijk een nieuw experiment van een zoekende, overtuigde slechts gedurende een handvol minuten, toen drie wonderschone doelpunten van Ronald Koeman, Ruud Gullit en Peter Houtman een skore beloofden, die Nederland voor het doelsaldo zo dringend nodig had. De belofte werd echter niet ingelost, omdat het los- zand-voetbal, dat even werd onder broken door een opmerkelijke be vlieging, weer in alle hevigheid te rugkeerde. Nederland slaagde er feitelijk al leen in het eenrichtingsvoetbal naar de IJslandse doelman Bjarnason te handhaven. Minder een eigen ver dienste trouwens dan het gevolg van de zeer defensieve instelling van de IJslanders. Uit de voortdurende vloed van aanvallen hadden veel meer treffers kunnen voortkomen dan het drietal. Dat het niet gebeur de, is een zaak die vooral debutant Marco van Basten zich mocht aan trekken. In haast schoot de Ajacied of te hoog, of te schuin, of te zacht om ervoor te kunnen zorgen, dat het voetbal van het, Nederlandse elftal ten minste door de uitslag zou wor den verbloemd. Het IJslandse voetbalefltal inkas- seerde in zes kwalifikatiewedstrij- den voor het Europese Kampioen schap slechts zeven doelpunten. Woensdag kwamen daar in het schif- tingsduel met Nederland in Gronin gen drie treffers bij. Dat hadden er veel meer moeten zijn, maar voor bondscoach Rijvers telde vooral het aantal kansen dat zijn ploeg kreëer- de. Drie flitsen van genade op zeker een tiental mogelijkheden geeft de overwinning (3-0) een ander, reëler, perspektief. ,,Die kansen waren geen kadootjes, maar echte, geschapen skoringsmo- gelijkheden", stelde Rijvers zelf vast. De oefenmeester liet blijken niet onverdeeld gunstig over de de buterende spitsen tc oordelen. „Houtman was ongelukkig, maar maakte een mooi doelpunt en Van Basten holde vergeefs achter de sko re aan". Rijvers wilde niet al te veel kwijt over de samenstelling van het elftal, dat over twee weken in Brus sel tegen België uitkomt en daarvoor op 19 september nog het Zeeuws team tegemoet treedt. „Ik denk dt de selektie voor tachtig procent hetzelf de is". De bondscoach heeft in de thans-lopende EK-race al veertig voetballers uitgekozen. en veertig minuten later is het de beurt aan de tweede koploper Sport huis Zierikzee om te trachten on geslagen te blijven. Bruse Boys is hier de tegenstander. Als laatste wedstrijd van de avond spelen de twee puntloze hekkesluiters FC Kerkwerve en Ouwerkerk tegen el kaar. Aan het begin van de avond spelen de derde klassers Renesse en ZZ'72 tegen elkaar gevolgd door de tweede klasse-wedstrijd Brogum-Die Gouwe. Achtste plaats damesploeg Delta Sport in eindstrijd SPIJKENISSE - De damesploeg van atletiekvereniging Delta Sport kwam in Spijkenisse uit in de finale voor teams in de vierde klas. De Zie- rikzeese ploeg eindigde daarin als achtste en verbeterde zich daarmee een plaats. De ploeg was als negende uit de voorronden gekomen. Marja Caspers voltooide de 100 me ter in 15,1 sek. en Jacolies van Gastel verbruikte voor de 400 meter 60,3 sek. Op de 800 meter verdedigde Co- ra den Boer de Delta Sportkleuren. Zij ging over de meet na 2.46,8 min. Bij het verspring en overbrugde Jaco lies van Gastel 5.39 meter, een af stand die zij dit seizoen reeds her haaldelijke haalde. Haar persoonlijk rekord is 5.41 meter. Bij het hoogspringen was Marja Visser goed voor 1.55 meter, terwijl Anita Kouijzer repsektievelijk 10.71 meter en 21.90 meter haalde bij het kogelstoten en het diskus werpen. Jo ke van de Kasteele noteerde bij het speerwerpen 29.84 meter. De 4 x 100 meterploeg liet 55,2 sek. afdrukken. Hera Heerhugowaard werd kampi oen met 13120 punten en Spado uit Bergen op Zoom op de tweede plaats met 12856 punten. Delta Sport kwam als achtste uit op 11683 punten. Zierikzee bekert vanavond tegen De Meeuwen ZIERIKZEE - De inmiddels twee keer uitgestelde bekerwedstrijd tus sen derde klasser Zierikzee en vierde klasser Meeuwen wordt vanavond (donderdag 8 september) om 19.30 uur afgewerkt op het sportpark van De Meeuwen in Zoutelande. ROCKANJE - Twee mensen zijn in de nacht van woensdag op donderdag om het leven gekomen door een ver keersongeval op de Westvoorneweg in Rockanje. Zij bestuurden twee au to's, die volgens de rijkspolitie door onbekende oorzaak in een bocht van de weg frontaal op elkaar botsten. AMSTERDAM - De verkoop van boeken (exclusief encyclopedieën) is in de periode juli 1982 tot en met juni 1983 met twee procent gedaald van 34,5 miljoen boeken (641 miljoen gul den) in het voorgaande jaar tot 33,8 miljoen boeken (624 miljoen gulden) in genoemde twaalf maanden. Enkelspeltitels voor Melvyn Atoon en Nelleke Drijgers bij Brouwershaven BROUWERSHAVEN - Nelleke Drijgers en Melvyn Atoon mogen zich voor een jaar klubkampioen van Tennisvereniging Brouwershaven noemen in de enkelspelen. De titel van Nelleke Drijgers is bepaald geen verassing. Zij bleef in de eindrang schikking Ona Steutel en Annelies de Wind voor. Overigens speelden al le deelnemende dames tegen elkaar. De heren enkelspelfinale werd een internationale aangelegenheid. De bijzonder sterk spelende Melvyn Atoon had weinig moeite met de eni ge Duitse deelnemer Berndi Gervers (6-1, 6-2). Het dames dubbelspel werd een ze ge voor Ida Gerretsen en Ona Steu tel. In de finale toonden zij zich ster ker dan Nelleke Drijgers en Leni Zuidwegt. Maaike Limburg en Jea- nette Beek bezetten de derde plaats. Jan van der Weele en Jan de Romph eisten de titel voor zich op in het her en dubbelspel. Zij bleven de uittre dende klubkampioenen Melvyn Atoon en Jan van de Weijde voor. Het gemengd dubbelspel leverde twee poulewinnaars op, die gingen strijden om de klubtitel. Jan van der Weele en Nelleke Drijgers toonden zich sterker dan Jan en Els de Romph. De eerste set werd met 6-1 gemakkelijk gewonnen, waarna ook de tweede, zij het met aanmerkelijk meer moeite, werd binnengehaald (7- 5). Rond de finales werd nog een gezel- ligheidstoernooi afgewerkt door le den, die nog niet deelnamen aan de klubkampioenschappen. Na een dankwoord aan alle werkers achter de schermen reikte voorzitter Rob van Heijst de prijzen uit aan de win naars, terwijl alle deelnemers een herinneringsvaantje ontvingen. In totaal moesten ruim 200 partijen worden afgewerkt om de klubkampi oenen te leren kennen. Momenteel is de vereniging al weer bezig met de afwerking van de klubkampioen schappen voor de jeugd, die op 21 september worden afgesloten. Debutant Togo te sterk voor All Ready: 9-5 GOES - Het eerste team van All Ready is de nieuwe kompetitie gestart met een uitwedstrijd tegen het uit de tweede klas gepromoveer de Togo. In Goes werd het onder moeilijke omstandigheden een 9-5 nederlaag voor All Ready tegen de verrassend opererende, jeugdige Togo-formatie. All Ready trad voor het eerst in kompetitieverband aan onder lei ding van de nieuwe trainer /coach Maurice van Goudoever. De Zierik- zeese ploeg speelde alleszins redelijk maar op beslissende momenten werd verzuimd om te skoren. Togo maakte zich allerminst schuldig aan deze te kortkoming. In do eerste kompetitiewedstrijd trad Arjan Hage in eerste instantie aan voor Jaap van Gastel. Na een jaar is ook Rini Snijders weer terug in de ploeg en Anita den Dekker (nog maar 16 jaar) heeft een vaste plaats in het team veroverd. Verder onder ging het team niet veel wijzigingen vergeleken met het vorig jaar. In de eerste helft liep het bij beide ploegen nog wat stroef. Togo kwam op voorsprong, maar na een aantal missers, waaronder een strafworp, slaagde Anita den Dekker er na een half uur in via een doorloopbal de ge lijkmaker te produceren. Togo raak te hierdoor niét in paniek, maar bleef haar vrij hoge tempo spelen, hetgeen nog voor rust resulteerde in een 3-1 voorsprong. In de tweede helft geloofde All Ready er weer in en door twee doel punten van Leo Fonteine'werden de zaken weer rechtgetrokken. Toen was het woord evenwel andermaal aan Togo, dat uitliep naar 5-3. Door een fraaie afstandstreffer van Rini Snijders kon All Ready nog wel even wat terug doen, maar Togo wist van geen wijken. Een kwartier voor tijd wérd het 7-4 en was de strijd gestre den. Leo Fonteine skoorde nog wel 7- 5, maar het laatste woord was voor de Goese ploeg met twee doelpunten: 9-5. NIEUWERKERK - Bij de klubtenniskampioenschappen van Tennisvereni ging Duiveland bleek de roetine de afgelopen dagen toch weer te zegevieren. In de enkelspelen pakten Ria van Wijngaarden en Piet Vreeke de titels, howel het daar geruime tijd niet naar uitzag. In het dames dubbelspel ging de titel naar Erna van der Cingel en Brigitte Helsloot en het heren dubbelspel leverde na een uitgebreid telwerk winst op voor de broers Hans-Jan en André Goede- gebure en het gemengd dubbelspel was voor Joke Oele en Piet Vreeke. Ria van Wijngaarden werd klub- kampioene via een omwegje. Zij ver loor haar poulewedstrijd van Brigit te Helsloot (6-3, 3-6, 7-5), maar omdat Brigitte Helsloot vervolgens het on derspit moest delven tegen Erna van der Cingel (7-5, 3-6, 6-2) kreeg Ria van Wijngaarden opnieuw kansen. De derde en laatste partij in de poule- wedstrijden moesten de beslissing brengen. Erna van der Cingel begon goed door de eerste set met 6-2 te win nen, maar in de volgende twee sets bleken de rollen omgekeerd. Ria van Wijngaarden won achtereenvolgens met 6-2 en 6-1. Doordat de drie fina- listes elk een partij hadden gewon nen moesten de games geteld wor den. Ria van Wijngaarden was hier bij de gelukkigste vóór Brigitte Helsloot en Erna van der Cingel. Heren enkel Bij de heren verscheen een nieuw gezicht in de halve finales. Bertus Bleyi schakelde daartoe Marco Nolet uit met 6-2, 2-6 en 7-6. Nolet moest hierdoor voor het eerst sinds jaren naar de verliezerspoule. De andere drie halve finalisten wa ren wel gepland. André Goedegebure klopte Hans Beukers met twee keer 6-1. Hans-Jan Goedegebure was ruimschoots te sterk van Frank Mo rel (6-0, 6-2) en Piet Vreeke versperde Hans Wohl jr. de weg met 6-1, 6-3. In Voorzitter Hans Wohl toont de transparante laatste steen, die in het nieuwe klubgebouw werd geplaatst. Op 29 oktober zal dit officieel worden geopend. de halve eindstrijden kon Bleyi An dré Goedegebure niet veel in de weg leggen: 6-1, 6-2, maar de oudste van de broers Goedegebure had weinig verweer tegen Piet Vreeke: 6-3, 6-2. In de finale leek André Goedegebu re de hegemonie van Piet Vreeke ein delijk te gaan doorbreken. Hij hield het heft steeds goed in handen en leek met 6-3, 5-3 regelrecht naar de zege te gaan. Op 5-4 kreeg hij een matchpoint, dat hij echter om zeep hielp. Langzaam begon het tij te ke ren, waarbij Vreeke meer en Goede gebure minder zelfvertrouwen kreeg. Vreeke trok de tweede set als nog via 7-5 naar zich toe, waarna hij in de derde set ook doordrukte naar 6-2 en daardoor opnieuw klubkampi oen werd. In het dames dubbelspel klopten Erna van der Cingel en Bri gitte helsloot in een aardige partij Ria van Wijngaarden en Lenie Bege- mann en in het heren dubbelspel moesten eveneens de games uitsluit sel brengen na een driekamp. Hans- Jan en André Goedegebure bleven Huub Beukers en Piet Vreeke nipt voor. Bertus Bleyi en Frank van der Vliet klasseerden zich als derde. B-poule In de B-poule won Marianne Rui tenbeek het dames enkelspel door in de finale te winnen van Yvetee Olij- hoek en bij de heren klopte Sander van Marion Jacky Bezemer. Het dames dubbel ging naar Mari anne Ruitenbeek en Gerry van den Ouden voor Marja Wohl en Leonie Lorjé en het heren dubbel was voor Han en Ton Schimer met Sander Mo rel en Sander van Marion als tweede. Het gemengd dubbelspel leverde winst op voor Marja en Hans Wohl jr. Ria Schoof en Kees de Vlaam eindig den als tweede. De prijzen werden uitgereikt door voorzitter Hans Wohl sr. die dat nog moest doen in het oude klubgebouw onder de rook van het snel uit de grond gerezen nieuwe klubgebouw, waarvoor de afgelopen dagen de „laatste steen" werd ge legd. „We hebben voor de laatste steen gekozen. Een eerste paal niet moge lijk was, omdat er geen palen ge bruikt werden en de eerste steen kon evenmin omdat dat in de vakantie gebeurde", vertelde Wohl. „Daarom leek ons de laatste steen een leuke ge legenheid. We wilden daarmee aanto nen hoe snel aannemer Boogerd uit Oosterland wel gewerkt heeft". Als laatste steen werd een transparante uitvoering gebruikt, waarin de sleu tel van het oude klubgebouw inge brand werd. „We gebruiken nu de re servesleutel om het oude gebouw binnen te komen". Na een welkomst woordje voor burgemeester J. van Bommel en zijn echtgenote en aanne mer Boogerd door bouwkommissie- vice-voorzitter John van der Linde metselde Wohl de steen in het ge bouw. Half september wordt het ge heel opgeleverd, waarna de afwer king door de leden van de TV Duive land wordt gedaan. Op zaterdag 29 oktober wordt het gebouw officieel ludiek in gebruik genomen. KNVB ZATERDAGVOETBAL 2e klasse A: Arnemuiden-Hoek; AZVV-WHS; Bruse Boys-SSC'55 14.30; SHO-Rozenburg; Good Luck- Roda Boys; Oranje Wit-Oostkapelle. 4e klasse A: BWR-Nieuwland; MEVO-Wolfaartsdijk 14.30; SNS- SPS; Smerdiek-Veere; Nieuwdorp- Meeuwen. Reserve 3e klasse A: Nieuwdorp II- Klundert II; Tholense Boys II- Dinteloord II; Seolto 11-Kloetinge II; Wemeldinge II-Smerdiek II; WHS II- Bruse Boys II; Serooskerke II- Meeuwen III. AFDELING ZEELAND le klasse: Colpl. Boys-Apollo; DFS-Heinkenszang 14.30; Hoede- kenskerke-Bevelanders; Middel- burg-Duiveland; GPC-SKNWK; VCK-Kruiningen. Reserve le klasse: Apollo II-ZSCII; Zaamslag II-VCK II; Hoek II-GPC II; WIK II-Tern. Boys III 14.30; Veere II- Yerseke III; Heinkenszand II- Arnemuiden III. 2e klasse: Kats-Rillandia; ZSC- Spui 14.30; Dauwendaele- Wissenkerke; SSV-WIK; SVD- Cadzand. Reserve 2e klasse: Serooskerke IV- DFS II; Meeuwen IV-Oostkapelie II; Nieuwland II-WIK III; Duiveland II- Middelburg II 14.30; Bevelanders II- Dau wendaele II; SKNWK II- Kloetinge III 14.30. 3e klasse D: Colpl. Boys II-'s-H. Arendskerke II; MEVO II-SKNWK III 14.30; Brouwershaven-Duiveland III 14.30; Brouwershaven II-SSV II 14.30; Wolfaartsdijk III-Bruse Boys III; Heinkenszand III-Apollo III. 4e klasse A: Bruse Boys IV-ZSC IV 14.30; ZSC III-DFS III 12.45; WIK IV- SKNWK IV 14.30; Wissenkerke III- Bevelanders III; MEVO III- Brouwershaven III 14.30. JUNIOREN Kloetinge AI-Zierikzee AI; Arne- muiden AI-Serooskerke AI; Goes Al- Middelburg AI; Terneuzen AI- Yerseke AI; RCS AI-Vlissingen AI. Groep All: Bruse Boys AI-DFS AI 11.00; MEVO Al-Wolfaartsdijk AI 12.45; Robur AI-Dreischor AI; Duive land AI-SKNWK AI 14.30; Colpl. Boys AI-Kloetinge All. Regio BI: Vlissingen BI- Arnemuiden BI; 's-H. Arendskerke BI-Zierikzee BI; Goes BI-RCS BI; Heinkenszand BI-Kloetinge BI. Groep BUI: DFS BI-Ouwerkerk BI 12.45; Dreischor BI-Zierikzee Bil 12.45; Brouwershaven BI-Colpl. Boys BI 11.00; SKNWK BI-WIK BI 12.45; MEVO BI-Bruse Boys BI 12.45. Groep CI: Bruse Boys CII-DFS CII 10.00; Renesse Cl-Zierikzee CIII 11.00; Dreischor CI-Ouwerkerk Cl 12.45; Duiveland CI-Brouwershaven Cl 10.00; SKNWK CII-ZSC Cl 11.00. Groep CII: MEVO Cl-Zierikzee CII 11.00; DFS CI-Wissenkerke Cl 11.00; Cortgene CI-Colpl. Boys Cl; Bevelan ders CI-Bruse Boys Cl; WIK CI- Wolfaartsdijk Cl 11.00. Groep CVI: SKNWK CI-Yerseke Cl 11.00; Zierikzee CI-Kapelle Cl 11.00. PUPILLEN Groep Dl: MEVO DI-DFS DII 10.00; DFS DI-WIK Dl 10.00; Duiveland DI- Renesse Dl 10.00; Zonnemaire DI- Zonnemaire DII 10.00; Zierikzee DII- ZSC Dl 10.00; SKNWK DI-Bruse Boys Dl 10.00. Groep DIII: Zierikzee DI-Hein- kenszand Dl 10.00. Groep EI: DFS EI-Zierikzee EII 10.00; Zierikzee EI-SKNWK EI 10.00; Bruse Boys EI-SKNWK EI 10.00; ZSC EI-Ouwerkerk EI 10.00; Renesse EI- Bruse Boys EII 10.00; Colpl. Boys EI- MEVO EI 10.00. DAMESKOMPETITIE le klasse: Patrijzen-Veere; VCK- WIK; GDVV-Vlissingen; Oostkapelle-Nieuwdorp; Zeelandia- SKNWK. 2e klasse: Kloetinge- Krabbendijke; Waarde-Kruiningen; Dreischor-Smerdiek 11.00; Yerseke- SVD. KNVB ZONDAGKOMPETITIE 3e klasse D: Clinge-SC Gastel; Schutters-Jong Ambon; Goes-BSC; Zundert-SteenbergenDIVO- Zierikzee; Roosendaal-Steen. Reserve 3e klasse D: Steen II-Jong Ambon II; Vogelwaarde II- Middelburg III; Robur li-Sluiskil II; Zierikzee II-HW24 II 14.30; Terneu zen Il-Aardenburg II; Vlissingen III- Zeel. Sport II. AFDELING ZEELAND le klasse: Sluis-Corn Boys; Koewacht-Volharding; Hulsterloo- Noormannen; Graauw-Patrijzen; Domburg-Robur; Zeel. Sport- Oostburg. 2e klasse A: Zeel. Sport III- Renesse; Middelburg IV-Ouwerkerk; Dreischor-Heinkenszand 14.30; Kwadendamme-Lewed. Boys II; Noormannen Il-Cortgene; Vlissingen IV-SDO. 3e klasse D: Zonnemaire- Kwadendamme III 14.30 (Brouwers haven); Renesse II-Vlissingen VII 14.30; Goes III-Hansw. Boys II; Hein- kenszang Il-Robur III; Volharding II- Walcheren III; Zierikzee III-RCS III 12.00. 4e klasse A: Goes V-Ouwerkerk II: Renesse III-Heinkenszand III 12.30; Robur IV-Dreischor II; Hansw. Boys IV-Zierikzee V; Cortgene II- Volharding IV. 4e klasse B: Volharding III-Renesse IV; Patrijzen IV-Cortgene III; Drei schor III-Zierikzec IV 12.30; Lewed. Boys Ill-Goes IV; Zonnemaire II- Hansw. Boys III 14.00 (Brouwersha ven).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 5