PRIJSPAK Bollen bloeiden om Parijs Drie dagen durende ZLM manifestatie in Kruiningen deurloo mode Zowel binnen als buiten Voorlichting over uiteenlopende onderwerpen 3-delige sets 300,- Leerlingen 't Kofschip bezochten werkeiland Neeltje Jans Openslaand portier raakt bromfietser Nieuw feuilleton D Advertentie KRUININGEN - De groots opgezette ZLM- manifestatie wordt dit jaar in Kruiningen gehouden. De ze landbouwtentoonstelling van de Zuidelijke Land bouw Maatschappij vindt elke vijf jaar plaats en duurt drie dagen. Donderdagochtend werd de manifestatie in de gebouwen en op de terreinen van C. Meijer b.v. geo pend door dr. C. Boertien, kommissaris van de Koningin in Zeeland. Een extra feestelijk tintje gaf het optreden van de Eerste Nederlandse Parachutisten Club. Vier pa rachutisten landden op de demonstratiering. Een van de vier mannen had de ZLM-valg bij zich, die werd overge nomen door de heer A. J. G. Doeleman, voorzitter van de ZLM. Ter begroeting vloog even later het vliegtuig van deparachutisten over, een Cessna 182 Skylane. Vrijdag 24 juni staat in het teken van de levende have en zaterdag 25 juni is de dag van het paard. Op de manifestatie vinden keuringen en demonstraties van rundvee, vleesvee, schapen en geiten plaats. Op de dag van het paard zijn vele paarden- en ponyrassen te zien, demonstraties, springnummers en tre- kwedstrjden. De tentoonstelling biedt een permanente show van rundvee, mestvee en andere dieren. Meer dan honderd standhouders zijn aanwezig. Doeleman zei dat het bedrijfsleven goed heeft ingespeeld op de mani festatie. „We kunnen deze dagen vo lop kontakten leggen en dat is be langrijk". Nadat Boertien de officiële ope ningsplechtigheid had verricht, het hijsen van de provincievlag zei Doe leman dat de vlaggen van de ZLM en de provincie Zeeland de verbonden heid tussen beide instanties symboli seert. Dr. Boertien noemde de manifesta tie een soort markt. ,,Het is belang rijk dat de landbouw zich op deze grootse wijze manifesteert. De omzet van deze bedrijfstak is indrukwek kend, mede doordat de landbouw al tijd bereid is geweest de werkmetho den aan te passen. Het is best interes sant om te kijken wat er aan tech nisch materiaal bestond in 1963 (twintig jaar geleden werd de mani festatie ook in Kruiningen gehouden) en wat er nu is; een groot verschil in methodieken. Maar toch blijft de boer het meest afhankelijk van het weer. Zeeland is een agrarische pro vincie en dat moet zo blijven", aldus dr. Boertien. Burgemeester H. Boer van Rei- merswaal zei: „Het is een manifesta tie, die klinkt als een klok". Hij noemde de gemeente Reimerswaal het scharnier tussen Zeeland en Noord-Brabant, wij vervullen zowel voor Zeeland als voor Brabant een belangrijke funktie. Mede omdat Reimerswaal een agrarische gemeen te is heeft de ZLM met Kruiningen de juiste plaats uitgekozen om de mani festatie te houden", aldus de heer Boer. Akkerbouw Van de oppervlakte cultuurgrond in Zeeland (126.000 ha) wordt ruim 80% (104.500 ha) beteeld met akker bouwgewassen, uien en vollegronds- groentegewassen. Meer dan elders in Nederland worden in Zeeland naast aardappelen, granen en suikerbieten en andere gewassen in het bouwplan opgenomen. De spreiding in gewas sen geeft de mogelijkheid voor een gezond bouwplan zonder veel vrucht- wisselingsziekten. In het Zeeuwse akkerbouwbedrijf wordt jaarlijks ongeveer 50 miljoen uitgegeve voor aanschaf van werktuigen, 44 mil- De twee boekenbonnen a 10,- gaan deze week naar: Mevr J. Berman-de Rijke Espelerweg 43 8311 PP Espel Elise Bouwens Wielingenstraat 65 4301 XN Zierikzee Oplossing kruiswoord nr. E 1936: HORIZONTAAL: 1. kwartje; 6. gladweg; 11. ransuil 12. oh; 13. vaag; 14. laat; 15. ar; 17. N.P.; 19. Sr.; 21. paars; 24! bal; 26. merel; 29. erna; 30. braaf; 32. koel; 33. rad; 34. la; 35. o.a.; 37. oma; 38. eland; 39. traan; 49. kom; 42. p.j.; 44. el; 45. rak; 48. adel; 50. or gel; 53. Peru; 54. lente; 56. een; 57. rij der; 58. GT; 60. na; 61. os; 62. kaap; 64. rots; 65. de; 67. apanage; 69. notulen; 70. paltrok. VERTIKAAL: 1. kropper; 2. af; 3. trans; 4. jaap; 5. eng; 6. gul; 7. lias; 8. alarm; 9. wij; 10. gorilla; 16. mande ment; 18. saai; 20. troonrede; 22. ara; 23. ra; 24. br; 25. la; 27. e.k.; 28. Eem; 30. banjo; 31. forel; 34. Lap; 36. aal; 40. kalkoen; 41. ode; 43. egel; 46. are; 47. kurkeik; 49. Lt; 51. re; 52. en; 53. pij; 55. egaal; 57. ratel; 59. tape; 60. noga; 63. pan; 66. T.T.; 68. er. DE NIEUWE PUZZEL Nr. E 1100 HORIZONTAAL: 1. spelleider bij toneelopvoeringen; 8. slaghout; 9. uitroep; 10. met weinig verstand; 12. gebogen buis om vloeistoffen over te brengen; 13. opstandeling; 15. twaalf tal; 16. tenen mand; 18. nijdige, geme lijke kerel; 20. niet gesloten; 21. bode van een studentencorps; 23. reke ning; 24. direct; 26. lidwoord; 28. ge neesmiddel; 29. deel van een kle dingstuk; 31. titel; 32. onderzoek; 33. sierplant; 34. militaire rang; 35 Euro peaan; 37. vrucht; 38. voltooid; 40. wijnsoort; 44. wisselborgtocht; 47. behaagziek; 48. koortswerend ge neesmiddel; 50. flink manspersoon; 52. schrijfgerei; 53. schrijfkosten; 54. tamelijk; 55. zuigbuisje; 56. zelfkant van linnen; 57. afgemat; 59. onbe paald voornaamwoord; 60. ba byspeelgoed. joen voor bemesting, 37,5 miljoen voor zaalzaad en pootgoed, terwijl aan gewasbeschermingsmiddelen 34 miljoen wordt besteed. Het is een goede traditie dat het paard op de ZLM-tentoonstelling een belangrijke plaats krijgt. Voor lief hebbers van ponies zijn er de Shet land, Welsh en New Forestponies, de laatste misschien in internationaal verband. Voor geïnteresseerden in kleurfokkerij zijn er de apart gete kende Appaloosa's, zowel paard als pony. De Fjordenpaarden, Haflinger en Haflo Arabes staan ook wat tus sen paarden en ponies in. Het natio nale Friese paard geeft ook acte de présence. Daar tussendoor WPN- tuigpaarden en het Nederlandse Trekpaard. Alle rassen zullen zater dagmiddag in het défilé hun kampi oenen van de ochtendkeuringen to nen. Vandaag de dag wordt in de melk veehouderij meer en meer de nadruk gelegd op verbetering van de kwali teit van de afgeleverde produkten en vooral op kostenbeheersing en op verhoging van de produktie per koe. Deelname aan melkproduktiekon- trole, fokregistratie en K.I. is in feite noodzakelijk. Rundvlees Al sinds oudsher komt op veel ak kerbouwbedrijven in Zeeland vlees vee voor, vooral in de vorm van vet- weiderij en het mesten van ossen op dijken e.d. De ontwikkeling in deze tak van vleeshouderij is de laatste ja ren niet gering geweest. Ook de huis vesting is aangepast op een vermin dering van de benodigde arbeid en verbetering van de gezondheid van de dieren. Ook op organisatorisch ge bied is de vleeshouderij in Zeeland een tak geworden, die volledig mee telt. Een belangrijk historisch mo ment was de oprichting van de Kring Vleesveeproducenten. Op de ZLM- manifesatie heeft de Kring voor haar leden een keuring van luxe vlees ge organiseerd. Schapenhouderij Kenmerkend voor de schapenhou derij in Zeeland is het gebruik van dijken, graszaadstoppel en groenbe- mester. Het grootste deel van de schapenstapel bestaat uit Texelaars. Dit ras staat goed bekend vanwege zijn uitstekende vleeskwaliteit. Een klein deel van de schapenhouders is lid van het Nederlands Texels Scha penstamboek (N.T.S.), donderdag een keuring voor schapen, die zwoegerziekte-vrij zijn. Vrijdag (vandaag) wordt de keuring gehou den van de niet-zwoegervrije Texe laars en de Zeeuwse Melkschapen. V. De Zeeuwse melk-geitenstapel bestaat voor meer dan driekwart uit witte geiten. Daarnaast is er nog een aantal Toggenburger- en bonte melk- geiten. Behalve melkgeiten worden er ook dwerggeiten gehouden. Zij worden uitsluitend als liefhebberij gehouden. Op de ZLM-tentoonstel ling zijn vandaag Witte-, Toggenbur ger-, Gekleurde- en Dwerggeiten te weekaanbieding in de maten 46 t/m 54. Zolang de voorraad strekt. Mol 5-7, Zierikzee (Vervolg van pag. 1) op het programma, 's avonds gevolgd door een spel in de duinen, waarbij ook de aanwezige bunkers werden betrokken. Op woensdagochtend werd een be zoek gebracht aan molen „De Graan halm", waarbij vanzelfsprekend de reuze volkorenpannekoek niet mocht ontbreken. Tijdens de middaguren probeerde iedereen op het strand een zo nauwkeurig mogelijke nabootsing te kreëren van de Deltawerken, gefa scineerd als iedereen nog was van het de vorige dag gebrachte bezoek aan Neeltje Jans. Voordat de ouders van de kinderen een kijkje kwamen nemen, werd er nog een puzzeltocht over het hele ter rein gemaakt. Traditioneel groot was het aantal geïnteresseerde ouders, dat zich op de hoogte wilde stellen van het reilen en zeilen van hun kin deren op het vakantiekamp. Na het vertrek van de ouders arriveerde al le niet mee naar Burgh-Haamstede afgereisde Kofschipleerkrachten om hun medewerking te verlenen aan een soort kermisachtige toestand met spelletjes, zoals pingpongen, dartsspel, zaklopen en vele andere. Slotavond Op de donderdagochtend hadden alle kinderen hun „vrije" ochtend, waarbij ze vrij waren om te doen en te laten wat ze zelf wilden, zoals ge groepeerd een bezoekje brengen aan Burgh-Haamstede en Renesse. „Dat vrijlaten gedurende een aantal uren wordt bijzonder gewaardeerd. De kinderen hebben dan de gelegenheid om bijvoorbeeld een aardigheidje te kopen voor de ouders of het verstu ren van wat ansichtkaarten", weet Vaarzon-Morel. Na terugkomst en het weer samen gebruiken van de maaltijd trok de hele klub naar het strand waar een midgetgolfspel werd gespeeld. Iede re groep moest een baan uitzetten, waarna alle groepen de zes banen moesten spelen en een groep als win naar uit de bus kwam. Al even tradi tioneel was de slotavond-happening. De jongens en meisjes voerden zelf verzonnen en uitgewerkte to neelstukjes op en er werden sketches gespeeld. Ook de disko, het playbac ken muziek en dans ontbraken niet, als ook de lekkernijen als worstjes, kaas en andere versnaperingen. „Het was weer een enorm feest, waaraan iedereen naar hartelust meedeed". Het vakantiekamp 1983 werd op de vrijdagmorgen besloten met een lan ge, vermoeiende wandeling over het strand, waarbij voor een keer eens niet gezwommen mocht worden, overigens zeer ten spijt van diversen. Na de vrijdagse maaltijd volgde gis afsluiting de schoonmaakbeurt van de ruimten, die vor vijf dagen het „tehuis" waren voor 37 Zierikzeese kinderen. Nadat alles was ingepakt werd tevreden zingend de terugweg gezocht, richting Zierikzee. „Mede door het schitterende weer was het weer een happening van jewelste, die ik ook in de volgende jaren hoop te kunnen handhaven", legt Vaarzon- Morel uit. „Ik kan natuurlijk extra maar enthousiast zijn, omdat de weergoden zo mewerkten. dat heb ik op deze manier nog nooit meege maakt. Het fijne van derdelijke kam pen is overigens, dat we elkaar eens dor andere ogen hebben gezien. Het is tenslotte eens een keer wat anders, dat de meester in zijn pyama tussen de leerlingen loopt. Maar resume rend moet ik stellen, dat het bijzon der dankbaar werk is om te doen". VERTIKAAL: 1. bergkloof; 2. voedsel; 3. geluid van zeker dier; 4. deel van het hoofd; 5. Engelse munt; 6. plaats in Noord-Brabant; 7. rood edelgesteente; 8. niet vrij; 11. wijn soort; 12. trekvogel; 14. lang, dun en smal stuk hout; 15. muziekinstru ment; 16. slaapplaats; 17. troefkaart; 19. Noordamerikaanse laurierboom; 21. soort houtzaagmolen; 22. soort peer; 24. geneeskundige leefregel; 25. mannelijk dier; 27. boomloot; 28. be nedendeel van een gevel; 30. uiting van genegenheid; 31. positieve af beelding op glasplaat; 36. vogel; 39. adellijke titel; 41. deel van een ta bakspijp; 42. Japanse munt; 43. ver trouwelijk; 45. meertje met helder water; 46. krijgsmacht; 48. hijsblok; 49. proper; 51. godin der meren en stromen; 53. hoofdstad van Peru; 57. 0.001 meter; 58. oude lengteëenheid. Op de terreinen van Meijer te Krui ningen is ook 6200 m2 overdekte ten toonstellingsruimte. In standhou ders hal A kan voorlichting worden gekregen over onder andere verschil lende verzekeringen, de ZLM, vlas en zaden, smeeroliën, vetten en aanver wante artikelen, apparatuur voor ge bruik op propaan- en butaangas, ho- gedrukreinigers, voer, jacht- en wild- beheer en gewasbeschermingsmidde len, beluchtings- en bewaarsyste- men, windmolens, tuinfresen, pom pen en aardappelbewaarplaatsen. Machines Hal B is voor de machines. Stand houdershal C geeft onder meer infor matie over houtbeschermingspro- dukten, bouwmaterialen voor be drijfsgebouwen, zuinig en veilig energieverbruik in woning en be drijf, het aardappelmoeiheidsonder- zoek, de Landinrichtingsdienst Zee land, Staatsbosbeheer, het consu lentschap voor de varkens- en pluim veehouderij, het consulentschap voor de tuinbouw en het consulentschap voor de akkerbouw en de rundvee houderij. In hal D kan men terecht voor za den, informatie over de Hogere Agra rische School, de Rijksmiddelbare Agrarische School en de Praktijk school. De manifestatie is vrijdag van 9.00-18.00 uur geopend, net als zaterdag 25 juni. ZIERIKZEE - De bromfietser J. J. uit Zierikzee is donderdagmiddag slachtoffer geworden van een openslaand portier. J. reed op de Ou de Haven langs de wagen van M. P. S. uit Brouwershaven. S. zou het por tier hebben geopend op het moment dat J. passeerde. De bromfietser raakte door de klap midden op de rij baan en botste frontaal tegen de hem tegemoet komende auto bestuurd door B. M. W.-d. W. uit Scharendijke. Dokter Bontkes verleende eerste hulp. J. werd naar het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis vervoerd, waar hij ter observatie werd opgenomen. Alle drie de voertuigen raakten bescha digd. ZIERIKZEE Te laat geremd Bij de stoplichten op de kruising Laan van St. Hilaire Provinciale weg zijn donderdag twee wagens te gen elkaar gereden. Automobilist J. B. uit Renesse kwam vanaf de roton- de'en reed richting Haamstede. Ach ter zijn auto hing een aanhanger. Bestuurder C. O. D. uit Hoofddorp reed achter B. en zou te laat hebben gezien dat B. remde voor het rode licht. Beide auto's plus de aanhanger raakten door de botsing beschadigd. Oud papier De Christelijk Gereformeerde Soos haalt weer oud papier op. Bewoners van de binnenstad en Plan-West, de wijk die grenst aan de Haring- vlietstraat kunnen bellen met 01110- 2225. De overige wijken kunnen het oud papier zaterdag 25 juni gebun deld buiten zetten, waarna het wordt weggehaald. BRUINISSE Waterspelen Op woensdag 29 juni, 's avonds om half acht, vinden weer de Bruse wa terspelen plaats achter de werf van Duivendijk. Dit waterspektal, gratis voor iedereen van 8-80 jaar, bestaat ook nu weer uit een serie behendigheids- en snelheidswedstrijden waaraan leuke prijsjes zijn verbonden. Er bestaat een apart wedstrijdko- mité binnen de Stichting Festivitei ten Bruinisse die de spelen organi seert en begeleidt. Dit zijn Rinus Haeck, Ina de Ronde en Ton Kortle ver. Een wedstrijd bestaat, afhanke lijk van het aantal deelnemers, uit één of twee manches van drie of vier verschillende soorten waterspelen, waaronder roeien en waterfietsen. Opgave voor deelneming aan de spelen kan alléén op maandag 27 en dinsdag 28 juni op het VVV-kantoor aan de Korte Ring. Geslaagd Bij het Nederlands Instituut voor het Bankrr.,en. jEffektenbedrijf te Amsterdam is geslaagd voor het di ploma Zakelijke Kredietverlening de heer J. van Popering uit Bruinis se. Hij is als afdelingschef werkzaam bij de Amrobank kantorencentrale te Dordrecht. SCHIPHOL - Een door Fokker ont wikkeld zonnepaneel, Ara (Advan ced Rigid Array), is gekozen als ener giesysteem voor de Unisat-kommu- nikatiesatellieten. De hoofdkontrak- tant voor Unisat, British Aerospace, heeft het Ara-systeem besteld voor installatie in drie van de satellieten, die voor de BBC en British Telecom zullen worden gebruikt. De opdracht is het eerste belangrijke kontrakt voor het systeem, aldus Fokker. DEN HAAG,- Het Komite Zuide lijk Afrika en de werkgroep Kairos vinden het positief dat de Tweede Kamer zich heeft uitgesproken voor zelfstandige ekonomische sankties tegen Zuid-Afrika. Vandaag starten we met een nieuw feuilleton. De titel is: „Bollen bloei den in Parijs" en het is geschreven door de bekende streekromanschrij ver Nel Schuttevaêr-Velthuys. Het feuilleton wordt in boekvorm uitge geven door uitgeverij Westfriesland te Hoorn. Korte inhoud: Als Henk Huisman van zijn baas naar Parijs moet om besprekingen te voeren, verandert er veel in het leven van deze eenvoudige kantoorman. In de Franse hoofdstad raakt de bloem bollenvertegenwoordiger in de ban van het zwierige leven en van een be koorlijke Parisienne, Claudette. Thuis in Holland verwonderen zijn vrouw Nita en z'n zonen zich over het feit dat hij niks van zich laat horen. Ook als Henk eenmaal thuis is, ge draagt hij zich anders. Nita komt er achter dat Claudette - die zelf een baantje in Nederland neemt - en Henk elkaar blijven zien, en ze klaagt haar nood bij haar bedlegeri ge zwager Koos. Koos weet raad. Via hem krijgt Nita de gelegenheid zelf naar Parijs te gaan in opdracht van een damesblad. Henk blijft thuis en krijgt te maken met een zekere vijan digheid van zijn zonen en met een steeds veeleisender wordende Clau dette. Nóg weet Henk Huisman niet te kiezen. Dat lukt pas als een drama haast zijn gezin verscheurt door NEL SCHUTTEVAÊR-VELTHUYS Hoofdstuk 1 Het was bijna twaalf uur, Nita Huisman spande al haar krachten in om snel tegen de voorjaarswind in te trappen op haar fiets. Uiterlijk kwart vóór één moest de warme maaltijd op tafel staan en nu had ze haar tijd lelijk verbabbeld bij Thea in de zonnige serre. Ze was uitgegaan om verse spinazie bij een tuinder te kopen, maar nu had ze onderweg maar een kilo gare bieten in het klei ne winkeltje gekocht, ze waren nog warm, de damp steeg uit de fietstas. In het gezin Huisman hing op de woensdagen altijd iets feestelijks in de lucht, die dag zat 's middags het hele gezin met goede eetlust om de ta fel geschaard. De kinderen deden hun verhalen, de ouders lachten of deelden ook wel berispingen uit, maar ze leefden altijd mee met de be levenissen van hun drie jongens. Jan, niet vrij van pedanterie, ging in de stad naar de kweekschool, hij was zestien jaar. Wim was veertien en sukkelde mee in de tweede klas van de Mavo, terwijl hij op de lagere school toch altijd voldoende had kun nen meekomen. En Jasper was een benjamin, door zijn broers geduld, door zijn vader nu en dan flink gek nuffeld of uitgeveterd, maar door zijn moeder geheel en al begrepen. Jasper was negen jaar, zat in de vier de klas van de dorpsschool, waar hij behoorlijk mee kon komen zonder ooit ergens in uit te blinken. Nita gooide haar fiets tegen het huis, deed vlug de achterdeur open liet vast uit de geyser boven de gootsteen heet water op de geschilde aardappelen lopen, ze wilde ze vast voorverwarmen, maar wist niet of het er goed voor was. Het was ruim kwart over twaal ven; toen de pan op het gas stond, trok ze haar mantel uit en bracht hem netjes in de gang. Voor ze verder ging met de maaltijd klaarmaken, dekte ze in de kamer de tafel, anders begon Jasper weer allerlei rommel uit te stallen op het tafelkleed. De kleine jongen kwam hijgend uit school thuis, toen Nita de bieten stond te raspen, hij had altijd opge wonden verhalen en terwijl hij een overgeschoten stuk biet in zijn mond propte, vertelde hij: „Ingebroken op school, mamma, vanmiddag ga ik spoorzoeken met nog een paar jongens, we zullen die lelijke dieven wel inrekenen." De jongen stond dicht tegen zijn moeder aangedrongen en verslond als een hongerige wolf al de stukjes biet, die voor hem werden neerge legd. Nita hield zo van zijn verhalen, ze vroeg ernstig: „Is er veel gestolen, Jasper?" „Dat weten we nog niet, ik denk van een hoop krijtjes en ballen, die we bij de spelletjes gebruiken. De schurken hebben een geweldige rava ge aangericht." Het raspen was klaar, Nita keek naar het jongensgezicht met de rode mondhoeken van de biet en de inkt vegen op zijn wangen, ze lachte nooit om zijn ernstige verhalen zoals de an deren. Met een blik op de keuken klok gaf ze Jasper een pannetje en een pak custardpoeder en zei: „Roer even twee lepeltjes tot een papje, ke reltje, mamma is wat laat teruggeko men van de boodschappen." boodschappen." Nita wilde de kleine jongen aflei den van zijn schurkenverhaal, ze wist zeker, dat Jan en Wim hem gin gen plagen als hij er aan tafel mee aan kwam zetten. Ze deden dan aller lei strikvragen en probeerden hun kleine, parmantige broer in het nauw te brengen. Niet, dat Jasper zich gauw in een hoekje liet drukken, maar het was geen aangename con versatie aan tafel. Een harde bons tegen de buiten muur van de keuken kondigde de komst van Wim aan. Hij smeet altijd zo erg met zijn fiets, dat het vehikel telkens gerepareerd moest worden, maar dat deed Wim zelf. Nita wilde er iets van zeggen, maar Wim riep zo hartelijk, terwijl hij binnenzwaaide: „Hallo, die moeder! Kan ik gauw eten, de jongens komen me om één uur halen, we gaan de hele middag op stap." Nita spoelde haar handen af en keek argwanend naar het dikke, stugge haar van Wim, waar een vuile klodder kauwgum in zat vastge plakt. „Hoe komt die viezigheid nou weer in je haar?" „Och, wat geeft dat nou Kees de Zwart zijn vader heeft een ouwe auto gekocht, moeder, hij kan nog een klein beetje rijden en we mogen hem samen halen vanmiddag." Nita nam een schaar en knipte met een vies gezicht de kauwgum weg. terwijl ze nog eens vroeg hoe die vui ligheid in zijn haar kwam. Jasper zei echter al vóór Wim een antwoord kon bedenken: „Dat deed natuurlijk Piet Bakker, die naast je zit, hè Wim? Me neer betrapte hem zeker net, toen hij erg smakte." Het schoot Wim nu pas weer te bin nen, dat hij het zelf had gedaan, toen het hoofd van de school binnen kwam. Hij had het gauw in zijn hand gespuwd en was toen in een denken de houding gaan zitten, later was hij de kauwgum vergeten. Maar toch zij hij ijverig: „Ja, natuurlijk, dat rot jong van Bakker ook," (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 5