RESOLUTIE BEVRIEZING KERNWAPENS AANVAARD Eenmalige uitkering bijstandontvangers Republikeinen tegen Vonnissen in Polen Poolse partij: Steun voor regering groeit :r Moskou steekt de draak met Noren Nationale dodenherdenking op Dam in Amsterdam Amnestiewet in El Salvador aangenomen Bruggen opgeblazen in El Salvador Missie-Schultz in beslissend stadium Paus naar Canada Zelf aanvragen Dagboeken van Hitiers lijfarts Ernstig ongeluk in Indonesië Opnieuw aardbeving in Amerikaanse stad Kinderen met ratten in hut WEEKEINDE- ARTSENDIENST DIERENARTS APOTHEEK WASHINGTON - Het Amerikaanse Huis van Afge vaardigden heeft woensdagavond de resolutie waarin wordt gevraagd om bevriezing van kernwapens met overweldigende meerderheid aanvaard. De stemmen verhouding was 278 voor en 149 tegen. In de resolutie wordt opgeroepen tot een „wederzijdse, controleerbare bevriezing van de produktie en stationering van kern wapens door zowel de Sowjet-Unie als de Verenigde Sta ten". Kort voor de stemming over de re solutie had het Huis een amende ment aangenomen waarin een tijdli miet wordt gesteld aan een door on derhandelingen tot stand gekomen wederzijdse bevriezing. Dit amende ment houdt in dat er op een bevrie zing van de kernwapenarsenalen bin nen een bepaalde tijd overeenstem ming moet worden bereikt over een beperking van kernwapens. De repu blikeinen beschouwden dit amende ment als een overwinning. Reagan kondigt veto aan President Reagan en de meeste re publikeinen zijn tegen de resolutie die nu is aangenomen. Het wordt niet waarschijnlijk geacht dat de resolu tie ook in de senaat wordt aangeno men, waar de republiekeinen de meerderheid hebben. Reagan heeft al aangeduid dat hij een veto uit zo spreken, wanneer het hele congres de resolutie aanvaard. Volgens Reagan en andere Ameri kaanse functionarissen betekent het bevriezen van kernwapens op dit mo ment dat de Sowjet-Unie haar over wicht op het gebied van kernwapens behoudt. Het Kremlin zal dan, zo me nen zij, weinig behoefte hebben aan onderhandelingen over een beper king van kernwapens. Volgens de resolutie moet het eerste doel van de onderhandelingen tussen de Sowjet-Unie en de Verenig- WARSCHAU - Poolse rechtbanken hebben woensdag hun eerste vonnis sen opgelegd aan „oproerkraaiers die op 1 mei de openbare orde hebben verstoorrd". Volgens het persbureau PAP ver oordeelde de rechtbank van Minsk- Mazowiecki op 40 kilometer ten oos ten van Warschau Zbigniew L., „een recidivist zonder werk", tot een jaar hechtenis. Het hof van Sroda(bij Poznan) legde tien maanden gevangenisstraf op aan de Lyceisten Jaroslan L en Grzegorz W., beiden 19 jaar. Alle drie veroordeelden werden vol gens PAP schuldig gevonden aan „pro fanatie van de nationale vlag". WARSCHAU - De tegenmanifesta- ties in Polen zijn een mislukking ge weest en de steun voor de regering neemt toe. Dat staat in een woensdag uitgegeven verklaring van het Polit buro van de Poolse communistische partij. Volgens het Politburo, dat in War schau vergaderde, vormt de deelname aan de officiële 1-meiviering door 6,5 miljoen Polen het bewijs van „groeiende steun aan het beleid van harmonie en gezamenlijke inspannin gen voor nationale wedergeboorte". Oproepen van de ondergrondse vleu gel van de verboden vakbond Solidari teit tot het houden van tegenmanifes- taties zijn volgens de Poolse commu nistische partij mislukt en betekenen een „bankroet". Het Politburo herhaalt de beschul diging dat de oppositie in Polen, ge steund door „westerse imperialistische kringen", proberen ekonomisch her- stel te verhinderen en de voornerei- ding voor het bezoek van de paus te verstoren. Ook wil de oppositie de dia loog tussen kerk en staat schaden, aldus de verklaring. Op 1 mei en dinsdag kwam het in verschillende Poolse steden tot bot singen tussen demonstranten en po litie. MOSKOU - Het Sowjet-persbureau Tass heeft woensdag toch gereageerd op het feit dat Noorwegen dinsdag het zoeken staakte naar een Sowjet- onderzeëer in een Qord aan de Noord zee. Het konstateerde met kennelijk leedvermaak dat het zoeken op een fiasco uitliep en de enige slachtoffers van raketten en dieptebommen de ka beljauw vormde, die daardoor om kwam. „Er werden geen Sowjet-on- derzeëers gevonden voor de kusten van Noorwegen en Zweden, want er waren daar niet zulke onderzeëers", zo zei Tass. Noorwegen zou zijn hele leger het hele jaar vis te eten kunnen geven, als het alle kabeljauw in zijn netten zou weten te krijgen doe door de ontploffingen omkwam, maar, -„Al le gekheid op een stokje, - het gaat hier niet om vis of onderzeëers, maar om een door de Verenigde Staten gesteun de propaganda-aktie om de betrekkin gen tussen Moskou en zijn Skandina- vische buren te ondermijnen", aldus Tass. Zweden was woensdagavond overi gens nog steeds op zoek naar een on bekende vreemde onderzeëer voor zijn kust Tass zei in zijn kommentaar dat ook voor de Zweedse kust geen Sowjet-on- derzeëers waren geweest Tezelfder tijd bevestigde de Zweedse defensie staf woensdagavond dat twee mijnen tot ontploffing waren gebracht bij een onbekende buitenlandse onderzeëer waarnaar al een week wordt gezocht in de wateren van de haven van Sunds- vall 300 kilometer ten noorden van Stockholm. de Staten zijn een onmiddellijke, we derzijdse en controleerbare bevrie zing van kernwapens, gevolgd door onderhandelingen over een reductie van de kernwapenarsenalen. De republikeinen hadden de stem ming over de resolutie opgehouden, door tal van amendementen in te die nen, waarin de resolutie werd afge zwakt. Na in totaal meer dan 45 uur debatteren, verspreid over zeven we ken, kon er woensdag gestemd wor den, nadat de republikeinen er mee hadden ingestemd 30 amendementen te laten vervallen. ROME - De Italianen wachten nieu we verkiezingen in juni. Dit nadat president Sandro Pertini woensdag één jaar voor het aflopen van de zittingsperiode het parlement ontbond. De nieuwe regeringscrisis in Italië was twee weken geleden ontstaan, doordat de socialisten uit de rege ringscoalitie met christen-democra ten, liberalen en sociaal-democraten onder premier Amintore Fanfani stapten in de verwachting dat zij daardoor stemmenwinst kunnen boe ken. De socialisten vertegenwoordi gen op het ogenblik tien procent van het Italiaanse kiezersvolk. LA PAZ - De afgelopen twee dagen zijn in Bolivia drie van de achttien ministers afgetreden. De minister van buitenlandse zaken, Mario Ve larde, trad woensdagavond af om ge zondheidsredenen. Maar in politieke kringen wordt geloofd dat menings verschillen over het beleid van de linkse minderheidsregering er aan ten grondslag liggen. CHICAGO - Met overweldigende meerderheid hebben de Amerikaan se bisschoppen dinsdag op een twee daagse conferentie in Chicago een lij vig document aangenomen, waarin wordt opgeroepen tot een bevriezing van kernwapens en het eerste ge bruik van deze wapens wordt veroor deeld. Het document, getiteld ,,De uitdaging van vrede: Gods belofte en ons antwoord" werd aangenomen met 238 stemmen vopr en 9 tegen. SAN SALVADOR - De Salvadori- aanse assemblee heeft woensdaga vond een amnestiewet aangenomen, die volgens de regering de guerril lastrijders moet aanmoedigen hun wapens neer te leggen. De wet werd unanimiteit aangenomen en zal op 12 mei in werking treden, aldus een woordvoerder van de assemblee. De amnestie geldt voor personen die om politieke redenen zijn veroor deeld tot gevangenisstraffen van vier jaar of minder. Ook guerril lastrijders die bereid zijn hun wa pens neer te leggen vallen onder de wet. De amnestie geldt niet voor per sonen die zijn veroordeeld wegens moord, ontvoering of verkrachting en evenmin voor buitenlanders die in El Salvador zijn opgepakt wegens hun banden met het FMLN (Nationa le Bevrijdingsfront Marabundo Mar ti). Naar schatting 250 van de ruim 700 politieke gevangenen in El Salvador komen voor invrijheidstelling in aanmerking. Onder hen zijn mensen die zijn veroordeeld voor het op mu ren schrijven van politieke leuzen of het verspreiden van linkse propagan da. SAN SALVADOR - Guerrilleros hebben in het zuidoosten van El Sal vador opnieuw twee bruggen opge blazen, waardoor ze op twee plaatsen in rijk landbouwgebied een spoorweg afsneden. Dit is woensdag van mili taire zijde in San Salvador meege deeld. In de provincie Chalatenango blie zen de rebellen drie lichtmasten op aan de weg naar de provinciale hoofd stad, waardoor het grootste deel van de provincie zonder stroom kwam te zit ten. In de aangrenzende provincie Santa Ana - waaraan het geweld in El Sal vador doorgaans voorbijgaat - pleeg den de guerrilleros bomaanslagen op transformatorhuisjes op vijf plaatsen, waardoor een groot deel van de pro vinciale hoofdstad stroomloos werd. AMSTERDAM Koningin Beatrix heeft woensdag samen met haar zoon Willem Alexander de eerste krans ge legd bij het nationaal monument op de Dam in Amsterdam ter nagedach tenis van allen, die sinds de Tweede Wereldoorlog waar ook ter wereld bij oorlogshandelingen om het leven zijn gekomen. Na de koningin en de kroonprins legden twee nabestaanden een krans, gevolgd door minister-president Lubbers en de ministers De Ruiter van defensie en Brinkman van WVC namens de raad van ministers. Uit naam van de strijdkrachten legden de chefs van staven een krans. Ver der namen meer dan twintig organi saties van verzets- en oudstrijders en oorlogsslachtoffers aan de herden king deel. Op de Dam stonden ere wachten opgesteld van marine, land en luchtmacht en erehagen van leden van de voormalige binnenlandse strijdkrachten, oud-strijders en le den van het Veteranen Legioen Ne derland. Voorafgaand aan de kranslegging was er een herdenkingsdienst in de Nieuwe Kerk, waar rabbijn D. Li- liental uit de Bijbel las en hoofdle- gerpredikant drs. M. Jansen een toespraak hield. Ook in de Tweede Kamer werd woensdagavond aandacht geschon ken aan de jaarlijkse dodenherden king. Kamervoorzitter dr. D. Dol man legde in de hal van het kamerge bouw aan het Binnenhof een krans bij het boek met de namen der geval lenen. Vervolgens werd enkele minu ten stilte in acht genomen. BEIROET - De Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken, Geor ge Shultz, is woensdag vanuit Bei roet naar Israël teruggekeerd voor wat Amerikaanse functionarissen noemden het „uiteindelijke, beslis sende stadium" in de onderhandelin gen om te komen tot terugtrekking van de buitenlandse troepen uit Li banon. De belangrijkste kwestie die nog moet worden opgelost is de toe komstige rol voor de dissidente Liba nese majoor Saad Haddad, de be langrijkste bondgenoot van Israël in Zuid-Libanon, zo verklaarde een Amerikaanse funtionaris. Hij zei dat de Libanezen bereid zijn Haddad in een zekere militaire rol te aanvaar den, maar alleen als ondergeschikte van het Libanese opperbevel en voor beperkte tijd. OTTAWA - Paus Johannes Paulus II vliegt op 9 september 1984 naar Ca nada voor een bezoek van tien dagen. Dit heeft de Canadese bisschoppen conferentie woensdag bekendge maakt. Johannes Paulus zal drie da gen doorbrengen in Quebec, de Franssprekende provincie van Cana da, anderhalve dag in de Atlantische provincies en anderhalve dag in On tario. Hij zal verder twee dagen door brengen in het Canadese westen en twee in Ottawa, de hoofdstad van het land. De bisschoppen deelden mee dat een speciaal fonds werd gecreëerd om het bezoek uit te financieren. DEN HAAG - Staatsecretaris De Graaf van sociale zaken en werkgele genheid wil bijstandontvangers dit jaar weer zelf de opgenoemde eenma lige uitkering laten aanvragen. Hij heeft dit de Tweede Kamer meege deeld. Vorig jaar kregen de meeste bijstandontvangers vanzelf bericht van de sociale diensten. Een enquete heeft volgens De Graaf echter uitge wezen, dat tweederde van de ge meenten tegen deze procedure is. De staatssecretaris heeft nog geen nauwkeurige gegevens over het aan tal aanvragen vorig jaar van de een malige uitkering. De schatting is 685.000 aanvragen, die hebben geleid tot ongeveer 454.000 toekenningen. Waalsdorpervlakte Tussen de duizend en vijftienhon derd mensen hebben woensdagavond meegelopen in de stille toch naar de Fusilladeplaats op de Waalsdorper vlakte bij Den Haag. Bij de Bourdon- klok op de vlakte werd de erewacht betrokken door het erepeloton Waalsdorp, samengesteld uit oud- verzetslieden. Onder de belangstel lenden bevond zich burgemeester Schols van Den Haag. LONDEN - De Britse auteur David Irving heeft donderdag in Londen de dagboeken van de lijfarts van Hitier, Theodor Morell, gepubliceerd Het boek, dat heet „Adolf Hitler, the me dical diaries", bevat op meer dan 300 bladzijden medische observaties en aantekeningen over gesprekken tus sen arts en patiënt in de jaren 1937 tot 1945. Irving vond de papieren in een Amerikaans archief in Washington en kocht de publikatierechten van Morells weduwe Johanna De verhouding tussen de ridder kruisdragende Morell en zijn „patiënt A" (Hitler) was geen gemakkelijke. De fuehrer liet zich nooit op bepaalde plaatsen aanraken. Overigens waren de methoden van Morell om Hitiers uitermate hoge bloeddruk en oorsui zingen te verlichten noag onaange naam: op 11 augustus 1941 bracht hij twee bloedzuigers aan. Hij schreef zijn patiënt ook vegetarische gerechten voor. Morell - door velen beschouwd als een kwakzalver - kwam er op het pro ces in Neurenberg zonder kleerscheu ren af. JAKARTA - In Semarang op Java zijn woensdag negen mensen op slag gedood en 43 ernstig gewond bij een verkeersongeluk. Het ongeluk werd veroorzaakt doordat de remmen van een militair voertuig weigerden, al dus de Indonesische pers. De legerbus met 39 inzittenden kwam eerst in botsing met een auto, waarbij de tien inzittenden van de auto gewond werden. De bus reed met grote vaart verder en trof een motorrijder en twee voetgangers do delijk. Ook zes inzittenden van de bus kwamen om het leven. COALINGA - Een tweede ^ardbe- ving met een kracht van 4,4 op de schaal van Richter heeft woensdag de Californische stad Coalinga ge troffen, waar maandag 45 mensen werden gewond na een veel zwaarde re beving. Inwoners van Coalinga renden woensdag in paniek de straat op, toen gebouwen die sinds maandag al deels in puin lagen begonnen te schudden en verder instortten. Nie mand werd gedood of gewond. waarvan circa 246.000 aan bijstand ontvangers. Moeilijk De vorig jaar gevolgde procedure rond de eenmalige uitkering bleek voor veel gemeenten technisch moei lijk uitvoerbaar. Er moesten in to taal ruim 112.000 dossiers van bij standontvangers met de hand wor den onderzocht. Daarnaast moest in veel gevallen nadere informatie wor den gevraagd. Dit betekende volgens de staatssecretaris een „aanzienlijke extra werkbelasting" voor de ge meenten. De procedure vorig jaar leidde er wel toe, dat alle bijstand ontvangers zijn onderzocht op hun mogelijke aanspraak op een eenmali ge uitkering. NEW YORK - Zeven kinde ren in de leeftijd van twee tot elf jaar hebben vijf maanden alleen gewoond in een door ratten bezochte hut in Fort Lauderdale in de Amerikaanse staat Florida. Naar de politie meedeelde hebben de kinderen geleefd van voedsel dat ze sta len. De vader van de kinderen was tot 25 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens het dood schieten van een man tijdens een roofoverval. De wegens medeplichtigheid gezochte, voortvluchtige moeder werd vorige week aangehouden. In de hut vond de politie her en der etensresten en uitwerp selen die onder de vliegen za ten. Een paar kinderen hadden de damp van een chemische oplossing ingeademd om ,,highte worden. Zaterdag 7 en zondag 8 mei Dokter J. B. Visser, Poststraat 32, Zierikzee, tel. (01110) 3965 neemt waar voor dokter Bont- kes, dokter Van Geer en dok ter Sleegers. Spreekuur voor dringende gevallen zaterdag- en zondagmorgen van 11.00-11.30 uur. Dokter J. Ph. P. Stenger, Burghse- weg 54, Haamstede. Tel. (01115) 1861 neemt waar voor dokter Bruel, dokter Flach en dokter Verbeek-van Beek. De weekenddienst loopt van vrijdag middag 18.00 uur tot maandagmor gen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zater dag als zondag. Buiten spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter H. Speelman, Oosterland, Molenweg 61. Telelefoon (01114) 1280, neemt waar voor dokter Van den Berg en dokter Dorrestein. Tandarts F. van der Vliet, Varre- markt 1, Zierikzee, tel. 01110- 6190 neemt waar voor Schou- wen-Duiveland. De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondagmid dag van 17.00-17.30 uur. Zuster T. de Ronde,Schoolstraat 20, Bruinisse. Tel. (01113) 1729, neemt waar voor Zierikzee. Zuster P. Waasdorp, Oosterland, Ko- ninginneplein 12, tel. (01114) 1707 neemt waar voor Bruinis se en Duiveland. Zuster A. v. d. Schelde,Spuislop 14, Brouwershaven. Tel. (01119) 1682 heeft dienst voor geheel Schouwen. Dierenarts S. Bergsma, Zierikzee tel. (01110) 2180 heeft dienst voor Schouwen-Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100) 14444. Gehandicapten adviesbureau Zee land. (Tel. 01110-4743). Nederlandse Multiple Sclerose, afde ling Schouwen-Duiveland. Kontakt- adres Laura v. d. Zande, Kapelleweg 4, Nieuwerkerk. Tel. 01110-5017. Niet gewenst zwanger? Bel voor hulp aan moeder en kind Werkgroep „Laat Leven Schouwen-Duiveland", tel. 01114-2131 of landelijk diensten centrum VBOK 033-620244. Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. Noordgouwe Dorpshuis: kaartavond, 20.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth". Uitlenen van boeken. Van 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Hotel-café-restaurant Haamstede. Klaverjassen „Haamstede". 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Donderdag 5 mei Zierikzee Bioscoop. ET. 14.00 en 20.00 ur. Renesse De Zeeuwse Stromen. Informatie-bij eenkomst energie. 20.00 uur. Ned. Herv. kerk. Bevrijdingsconcert m.m.v. kerkkoor en fanfare Luctor et Emergo. 20.00 uur. Scharendijke De Putmeet, 14.00 uur sportfilmfesti val; 18.30 uur Aerobic dance, 19.00 uur Bevrijdingstrimloop, 20.20 uur De Putmeet, verloting. Vrijdag 6 mei Zierikzee Jan Wouter van den Doelschool. Zo- merbeurs voor tweedehands kinder kleding. 10.00 tot 12.00 uur. Jan Wouter van den Doelschool. Zo- merbeurs voor tweedehands kinder kleding. 19.30 tot 21.30 uur. Kerkwerve Ned. Herv. kerk. Ingebruikneming. 20.00 uur. Renesse Kantine S.V. Renesse, sportpark „De Laone". Voorjaarsvergadering S.V. Renesse. 19.30 uur. Zaterdag 7 mei Zierikzee Bioscoop. ET. 14.00 en 20.00 uur. Serooskerke Wandeltocht s.v. Velocitas, 40 km, start 09.30 uur; 8 en 15 km, 14.00 uur. Puzzelrit, 19.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Solidariteitsdag Schouwen-Duiveland, organisatie VARA, Wereldwinkel, P.v.d.A., FNV. 14.00 tot 18.00 uur en van 2.0.00 tot 00.30 uur. Oosterland Oud papier-aktie. Start 09.30 uur. Zondag 8 mei Zierikzee Bioscoop. ET, 14.00 uur. Moordlusti ge zombies, 20.00 uur. Maandag 9 mei Zierikzee Stadhuis. Kommissie publieke wer ken. 16.30 uur. Stadhuis. Kommissie onderwijs. 19.30 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte Haven Noord zijde 38. Openbare vergadering Ad viescommissie voor het welzijnsbe leid. 20.00 uur. Dinsdag 10 mei Zierikzee Gereformeerde kerk. Energie-dis- kussie. 19.30 uur. Raadzaal. Openbare vergadering verkeerscommissie. 19.30 uur. Stadhuis. Kommissie verkeer. 19.30 uur. Burgh-Haamstede Autoralley. 18.00 uur. Gemeentehuis. Kommissie welzijn. 19.00 uur. Haamstede Geref. Kerk. Vertrek fietstocht NCVB naar boomgaard Noordwelle. 14.00 uur. Duiveland Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, jaarlijks reisje Zierikzee ZWN-sta- tiop vertrek 08.00 uur, Nieuwerkerk bushalte vertrek 08.05 uur en Oos terland Groene Kruis gebouw 08.10 Woensdag 11 mei Zierikzee Poppentheater Alteklein, St. Domus- straat 24. Poppenspel „Ozie-wiezie- wozie". 14.30 uur. Stadhuis. Kommissie financiën. 17.00 uur. Burgh-Haamstede Ned. Herv. kerk. Korenavond. 19.30 uur. Recreatiezaal Geref. Kerk. Af scheidsreceptie direkteur A. Kort van rusthuis Duinoord. 14.30 uur. Renesse De Wig. Jaarvergadering toneelver eniging Op Drift. 20.00 uur. Donderdag 12 mei Nieuwerkerk Dorpshuis. Start puzzelrit MAC Sparta. 14.00 uur. Zaterdag 14 mei Zierikzee Mondragon. Voorlichtingsbijeen komst Harry Bacon Club, stoma patiënten. 14.00 uur. Woensdag 18 mei Zierikzee Poppentheather Alteklein, St. Do- musstraat 24. Poppenspel „Ozie-wie- zie-wozie". 14.30 uur. Donderdag 19 mei Zierikzee Commissiekamer stadhuis. Openba re vergadering streekarchiefcommis sie. 11.00 uur. Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Woensdag 25 mei Zierikzee Poppentheater Alteklein, St. Domus- straat 24. Poppenspel „Ozie-wiezie- wozie". 14.30 uur. Donderdag 26 mei Zierikzee Gereformeerde kerk. Energie-dis- kussie. 19.30 uur. Vrijdag 27 mei Zierikzee Restaurant „Mondragon". Af scheidsreceptie J. A. Rotte, griffier van het waterschap Schouwen-Dui veland. 16.30 tot 18.00 uur. Noordgouwe Dorpshuis. Prijs-klaverjassen. 20.00 uur. Woensdag 1 juni Zierikzee Poppentheater Alteklein, St. Domus- straat 24. Poppenspel „Ozie-wiezie- wozie". 14.30 uur. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2