HET FLAT-MYSTERIE Gil Priel mi Discussie-avond over zoetwatervoorziening 'ZIN IN Dit biedt de beeldbuis Zeeuwse rekreatiesektor moet uitbreiden Donderdag 19 mei in Kapelle ïloltV" iijpdc Huurverhoging in 1984 vier procent Zuid-Holland besteedt 25.000 gulden aan overbodig onderzoek Prijzen visdokumenten vastgesteld Kamer eist snel toezegging verkoop Domeingrond voor aankoop natuurgebied „Kanaaltunnel komt er" Informeel overleg westerse handelspartners Vlissinger ontkomt aan aanslag met benzinebom SGP komt op voor misleide schepen Babylijkje in vuilnisbak aangetroffen 1 i ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 21 april 1983 Nr. 23306 9 KAPELLE - De Vereniging Koninklijke Nederlandse Heide Mij organiseert voor donderdag 19 mei in motel De Caisson te Kapelle een discussieavond over de stand van zaken rondom de zoetwatervoorziening in zuid-west Nederland. Na korte inleidingen van ir. A. P. Vos van Rijkswaterstaat en ing. J. W. Busser van de Landinrichtingsdienst, zal een forumdiscussie plaatsvinden onder leiding van de voorzitter der vereniging ir. D. Luteijn. De byeenkomst begint om 20.00 uur. Bij het ontwerpen van het Deltaplan, leek voor zuid-west Nederland niet alleen een optimaler bescherming te gen overstromingsgevaar gewaar borgd, maar dienden zich ook nieuwe perspectieven aan door het ontstaan van zoetwaterbekkens. Vooral de land en tuinbouw zou hiervan kunnen pro fiteren. Inmiddels zijn er vele belang rijke wijzigingen in het oorspronke lijke plan aangebracht, die de moge lijkheid om over zoet water te kunnen beschikken steeds verder terugdron gen. De handhaving van een zoute Oosterschelde, de discussie rondom de keuze zoet/zout voor het Greve- lingenmeer, de recente ideeën om de compartimentering uit te stellen en de studies naar mogelijkheden van zoet- wateraanvoer per pijpleiding of uit be staande spaarbekkens (Braakman) hebben tot een onduidelijke situatie voor vele betrokken belanghebbenden (land- en tuinbouw, visserij, recreatie, waterbeheerders) geleid. K.N.H.M. De vereniging K.N.H.M. heeft zich als vereniging ten algemene nutte, door Advertentie Fijn om te weten dat alle topmerken weer ruim zijn vertegenwoordigd in onze nieuwe voorjaarskollektie DEN HAAG - In 1984 zullen de hu ren met vier procent worden ver hoogd. Dit schrijft staatssekretaris Brokx van volkshuisvesting dinsdag in het kader van de voorjaarsnota aan de Tweede Kamer. Dit jaar gaan de huren op 1 juli nog met zes procent omhoog. Als reden voor de lagere huurverhoging vol gend jaar noemt de bewindsman de niet meer zo sterk stijgende bouw kosten en de dalende exploitatie lasten van woningbouwverenigingen en gemeenten. Brokx kondigt in zijn brief aan de kamer tevens aan dat de kontrole op een juist gebruik van de individuele huursubsidie vanaf medio dit jaar zal worden verscherpt. Naast de al eerder aangekondigde beperking van uitgaven voor individuele huursubsi die zullen er voor dit jaar geen nieu we maatregelen worden getroffen. Om de tekorten op de post indivi duele huursubsidie in te kunnen lo pen zullen per 1 juli 1984 nieuwe be zuinigingsmaatregelen worden geno men, aldus Brokx. In dit verband noemt hij de introduktie van een aparte subsidietabel voor al leenstaanden. Daarin zal meer reke ning worden gehouden met verschil len in financiële draagkracht tussen alleenwonenden en tweepersoons- of grotere huishoudens. De huurgrens waarboven geen sub sidie meer wordt verstrekt, gaat van 735 gulden terug naar 600 gulden per maand. Dit geldt niet voor subsidie- ontvangers die in hun huidige wo ning blijven, maar wel voor degenen die van plan zijn te verhuizen. Deze nieuwe grens zal ook worden gehan teerd voor huurders die thans geen subsidie ontvangen. de jaren heen intensief bezig gehou den met de ontwikkelingen binnen de infrastruktuur op het platteland. Zich daarbij richtend op aspecten van de landinrichting, de waterhuishouding, beplantingen, natuur- en landschaps beheer, planologie en dorps- en stads vernieuwing. Door het organiseren van deze bij eenkomst hoopt ze een bijdrage te kunnen leveren tot meer duidelijkheid en vooral evenwicht in het beleid met betrekking tot watervoorziening in zuid-west Nederland in al zijn facettea GOES - In Zeeland, met name op Zuid-Beveland, beginnen de eerste pruime- en perebomen te kleuren. Daar verwacht men echter de mooiste bloesempracht pas tegen het einde van deze maand. ROTTERDAM/NAALDWIJK - In de gemeente Rotterdam is onlangs for meel een eind gekomen aan een doel bewust spreidingsbeleid voor buiten landers, met name voor Turken, Ma rokkanen en Surinamers. Dit gebeur- de door ondertekening yan een pro tocol door de gemeente Rotterdam en een aantal belangenbehartigende or ganisaties van buitenlanders die van meet af aan bezwaren hadden tegen het naar hun mening discriminerende karakter van deze spreiding. DEN HAAG - De provincie Zuid- Holland heeft 25.000 gulden besteed aan een onderzoek naar de arbeidsbe leving van de ambtenaren op het Pro vinciehuis in Den Haag. Het provin ciale ambtenarenkorps toonde echter zo weinig belangstelling voor vragen over dit-onderwerp, dat het onder zoek is mislukt. Gedeputeerde Sta ten hebben provinciale staten maan dag voorgesteld het hele onder- zoeksprojekt verder af te gelasten. Vorig jaar al, tijdens een enquête die aan het eigenlijke onderzoek vooraf ging, bleek dat de belangstel ling van het personeel op het Provin ciehuis minimaal was. Desondanks werd het onderzoek doorgezet. Bij de provinciale griffie was men het minst geïnteresseerd in de eigen arbeidsbeleving. Planologische dienst en waterstaat toonden nog enige belangstelling, maar de resul taten waren al met al te mager om er konklusies aan te verbinden, aldus een woordvoerder van de provincie maandag. DEN HAAG - Staatssekretaris Ploeg van landbouw en visserij heeft de prijzen van visdokumenten voor het seizoen dat loopt van 1 juni 1983 tot en met 31 mei '84 vastgesteld. De administratiekosten zijn met een dubbeltje verhoogd en bedragen thans 1,40 gulden. Dit heeft het mi nisterie dinsdag meegedeeld. Inklusief de administratiekosten kosten de verschillende dokumenten 37 gulden (grote visakte), 12,75 (kleine visakte) en 6,50 (hengelbewijs). Daar van is respektievelijk 15,60, 7,35 en 5,10 gulden bestemd als bijdrage voor verbetering van de binnenvisserij. De dokumenten zijn vanaf 25 april ver krijgbaar bij alle postkantoren en bij de kantoren van de Girodienst van Amsterdam. Overigens gaat het sport visseizoen dit jaar al enkele dagen eerder, zaterdag 28 mei open. Voor de laatste dagen in mei heeft de sportvis ser niets aan het nieuwe dokument, omdat dan nog het oude van kracht is. DEN HAAG - De kamermeerder heid van de regeringspartijen, D'66 en de kleine christelijke frakties heeft dinsdag van de regering geëist dat voor 1 juli dit jaar opheldering wordt verschaft over verkoop van domeingronden om de aankoop van natuur gebieden te financieren. Het CDA-kamerlid Faber heeft daarop al sinds de herfst van 1978 aangedrongen, maar de kamermeer derheid die hem daarin steunde haal de keer op keer bakzeil. Bij het mi nisterie van financiën bestaan grote bezwaren tegen verkoop van domein grond, en dat heeft jarenlang geleid tot een impasse over deze zaak in di verse kabinetten. Een nieuw motie Faber waarin de regering wordt verzocht voor juli spijkers met koppen te slaan werd dinsdag aangenomen. Tegen stemn- den PvdA. CPN, PPR en PSP. PvdA. D'66 en PPR stemden tegen een motie Van Noord en Van der San- den (CDA) om voor behoud en ont wikkeling van glastuinbouw in de traditionele glastuinbouwgebieden voldoende ruimte te reserveren in planologische plannen. De motie werd met steun van de overige frac ties aangenomen. i MOSKOU - De dissidente Sowjet- schrijver Georgy Wladimov heeft van de autoriteiten toestemming ge kregen, voor 1 juni voor een verblijf van drie maanden naar West-Duits- land te gaan. De universiteit van Keulen had de voorzitter van de Sowjet-sectie van Amnesty Interna tional uitgenodigd voor een serie gastcolleges. Wladimovs vrouw Na- talja heeft woensdag in Moskou ge zegd dat zij en haar man eind mei willen vertrekken. WARSCHAU - Een van de be kendste in Polen levende schrijvers, Jerzy Andrejewski, is woensdag op 74-jarige leeftijd gestorven. Hij werd in het westen vooral bekend met zijn in 1947 verschenen en later door Andrzej Wajda verfilmde boek „As en diamanten", dat de strijd om de macht in het door de Tweede Wereld oorlog geteisterde Polen bechrijft. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND RIJSWIJK - Het Nederlands Chris telijk Ondernemers Verbond (NCOV) vind de verdergaande daling van de koopkracht, zoals blijkt uit de voor jaarsnota, zorgwekkend. Onderne mers krijgen een dubbele tegenslag in hun inkomensontwikkeling. Enerzijds door de koopkrachtdaling, en ander zijds door het verhogen van enkele werknemerspremies, die ook door zelfstandigen worden betaald. Dit staat in een reaktie van het NCOV op de voorjaarsnota. DEN HAAG - De Tweede Kamer gaat akkoord met de verlaging van de leeftijdsgrens voor het lidmaat schap van gemeenteraden en provin ciale staten van respectievelijk 23 en 25 jaar naar 21 jaar. De grote fracties en de PSP toonden zich dinsdag ver heugd met deze verlaging, die voor tvloeit uit de grondwetswijziging, waarbij de leeftijdsgrens voor het ac tief en het passief kiesrecht op 18 jaar werd gesteld. KVKV DEN HAAG - Als lid van de Tweede Kamer is geïnstalleerd M. J. de Visser. Hij vervult de vakature in de PvdA-fraktie, ontstaan door de benoe ming van A. van der Louw tot voor zitter van de Rijnmondraad. De Visser was eerder lid van de Tweede Kamer van 15 september 1981 tot 8 septem ber 1982. Voordien was hij onder meer hoofd van de centrale afdeling organi satie van het departement van sociale zaken. ALPHEN AAN DEN RIJN - De lan delijke voorzitter van de Federatie van Junior Kamers in Nederland voor 1984 is Wim Koster uit Alphen aan den Rijn. Koster is lid van de plaatselijke Junior Kamer en landelijk vice-voor- zitter projekten. DEN HAAG - Door het gehele land moet een experiment met een nieuw type taxi worden gehouden, die er min of meer uitziet als een Range Ro ver. Het is een speciaal beveiligd ty pe dat als Model CR-6 wordt als de opvolger van de huidige Londense taxi. DEN HAAG - Het PvdA-Kamerlid Van Thijn (oud-minister van binnen landse zaken) zou het liefst zien dat coalitiepartners in een kabinet twee maal per jaar een nieuw regeerak koord vaststellen: bij de jaarlijkse be groting en bij de voorjaarsnota. AMSTERDAM - „Het is zeker dat de tunnel onder het Kanaal tussen Engeland en Frankrijk er komt De financiering (kosten f 3,5 miljard) is rond". Dit zei de heer J. Kraaijeveld van Hemert, voorzitter van de Raad van Bestuur van Boskalis, bij de pre sentatie van het jaarverslag. De heer Van Hemert vroeg zich al leen af wanneer er daadwerkelijk met de bouw kan worden begonnen. Het is volgens hem nu een politieke zaak. „Eerst wilde de Franse regering niet en de Britse weL Nu is Mitterrand akkoord maar wil Thatcher de uitslag van de verkiezingen in haar land af wachten en wanneer die verkiezingen komen is nog niet bekend". BRUSSEL - De voornaamste westerse handelspartners, de Vere nigde Staten, Japan, Canada en de Europese Gemeenschappen zullen volgende week donderdag en vrijdag in Brussel bijeenkomen voor infor meel overleg over de geschilpunten in de handelsbetrekkingen tussen oost en west. De besprekingen zijn bedoeld als vooroverleg voor de economische topcenferentie die volgende maand in Williamsburg wordt gehouden. Een en ander is vernomen in diplo matieke kringen in Brussel. De bijzondere handelsvertegen woordiger van de Verenigde Staten, William Brock, staat aan het hoofd van de Amerikaanse delegatie. De lidstaten van de EG zullen worden vertegenwoordigd door Wilhelm Ha ferkamp, lid van de Europese Com missie belast met buitenlandse han del. Tijdens de tweedaagse bespre kingen, die worden gevoerd op initi atief van de VS, zullen Japan en Ca nada worden vertegenwoordigd door hun ministers van buitenlandse han del. Omdat de spanning tussen West Europa en de Verenigde Staten over de handel met de Sowjet-Unie is toe genomen, wil president Reagan voor al een betere controle op de export van hoogwaardige technologie. De Europese landen willen echter de winstgevende contacten met de Sowjet-Unie behouden omdat ze vre zen dat het westen meer dan de Sow jet-Unie geschaad zal worden door eventueele beperkingen. DE BILT - Frankrijk heeft dins dagavond 21.00 uur (Nederlandse tijd) een ondergrondse kernproef ge houden op het Atol Mururoa in de Stille Oceaan. Dit hebben seismogra- fen van het KNMI in De Bilt woens dag bekendgemaakt. De explosie had een kracht van 5,9 op de schaal van Richter, hetgeen overeenkomt met ongeveer 70 kiloton TNT, aldus het KNMI. VLISSINGEN - De gemeentepoli tie van Vlissingen heeft dinsdag de 32-jarige Vlissinger E. P. J. P. aange houden, op verdenking van het naar binnen gooien van een benzinebom in de keuken van een flatwoning in zijn woonplaats. Na zijn aanhouding verklaarde de man volgens de politie, dat het de be doeling was om met de bom de slaap kamer van de flat te treffen waarin hij de 30-jarige Vlissinger C. E. vermoed de. Tegenover de politie verklaarde P. dat hij C. E. uit de weg had willen ruimen. De reden waarom wil hij de politie niet meedelen. De keuken brandde volledig uit In de flat bevonden zich naast het slacht offer, diens echtgenote, een kind en een logeetje. Zij bleven allen onge deerd. Wel raakte een baby in een hoger gelegen flat onwel door de rook ontwikkeling. P. wordt woensdag voorgeleid aan de Middelburgse offi cier van justitie. Onderzoekers: Dit blijkt uit een onderzoek dat de Grontmij onder leiding van een stuur groep heeft ingesteld op verzoek van het provinciaal bestuur van Zeeland en het voormalige ministerie van crm. De resultaten van dit onderzoek zijn ver vat in een provinciaal beleidsplan „Re- kreatie en toerisme Zeeland". De pro vincie Zeeland zal aan de hand van dat plan haar toeristisch beleid bepalen in de toekomst Er is in 1981 in Zeeland bijna 700 miljoen gulden besteed in de rekrea- tieve sektor. Dat is 5 procent van de totale toeristische besteding in Neder land. Twee varianten Het aandeel van Zeeland kan vol gens de opstellers van het rapport nog aanzienlijk worden verbeterd. Dit 45 En ik denk wel eens, dat hij er ex pres zo hard tegenaan gegaan is. Om haar te noodzaken, het uit te maken. Maar zij wilde niet scheiden. Tillie van Herwijnen is een vjouw met principes. Ze gelooft in de heilig heid van het huwelijk en ze had om trent dat huwelijk zeer verheven, maar wel erg onpraktische ideeën zeker als het gold een huwelijk met een man als Henri. Ze voelde hoe, wat zij het mooiste en het Reste acht te. door hem onbarmhartig werd vertrapt. Ze merkte dat er over haar werd gepraat, geroddeld en misschien gegnuifd niet ieder vond haar sympathiek... Hij keek naar Nel. Ik ook niet, zei ze eerlijk. Ik snap alleen niet hoe ze vlak daarna zo keihard zich kon laten huldigen op de afscheidsavond. Dat was haar rechtvaardiging, dacht Martijn. Henri had geprobeerd haar image kapot te maken. Die avond was het bewijs dat zij goed was. dat zij geacht en gewaardeerd werd. dat ze vrienden had. En die wonderlijke kronkel in haar geest overtuigde haar ervan, dat ze dus het recht had da man die dat alles haar had willen ontnemen, uit te schakelen. En tegelijk... die Carla! Tja Carla. dat was voor een vrouw DEN HAAG - Met de schriftelijke vraag ,,in hoeverre zijn schepen bij de laatste hoogwaterstand misleid en op kribben gevaren" heeft het SGP- katnerlid Van Rossum een lans ge broken voor het plaatsen van radar reflectors op de kribben in de IJssel. Bij een vroegere zeer hoge wa terstand in de IJssel is zelfs eens een tanker lek gestoten, die daarbij een aanzienlijke hoeveelheid olie verloor ,,tot grote schade van het milieu ter plaatse en benedenstrooms van het ongeval", zo stelde Van Rossum. WEERT - De gemeentepolitie van Weert heeft dinsdagmiddag een lijk je van een pasgeboren baby, een jongetje, in een vuilnisbak gevon den. Die bak stond op de stoep aan de Noorderlaan in de stadswijk Groene- woud. Omwonenden hadden het lijk je eerder zien liggen onder een heg. Zij waarschuwden de politie. Toen die arriveerde lag het in een vuilnis bak. Volgens een arts was het jonge tje minstens 24 uur tevoren overle den. bleek tijdens de aanbieding van het rapport aan het provinciaal bestuur. Het rekreatieve beleidsplan gaat uit van twee varianten. Dit wil zeggen dat er rekening is gehouden met een toe nemende en afnemende werkloosheid, meer vrije tijd en minder bestedings mogelijkheden. In het gunstigste geval, zo bleek uit de toelichting van R. Meester van de Grontmij, kan Zeeland in 1995 maxi maal 3.606.000 toeristische over- nachtingen meer verwachten. Het nu aangeboden beleidsplan staat in diverse gevallen haaks op eerdere Zeeuwse plannen, die uitgingen van een gematigde ontwikkeling om de toeristische ontwikkeling in Zeeland niet uit de hand te laten lopen. een paar apart met héél weinig calorietjes a)s Tillie van Herwijnen het proto type van de verderfelijke vrouw, een nietswaardige slet. Ze was alles wat Tillie verachtte en haatte en dan moest ze bedenken dat de man, die zij had liefgehad, héér man, aan dit schepsel de voorkeur gaf boven héér, misschien met haar gelachen had over héér, Tillie hij lachte zonder vrolijkheid en nu schiet me opeens te binnen dat zij zélf, gisteravond, me het motief midden in mijn ge zicht zei: geen gevaarlijker vijand dan een verachte, beledigde vrouw... A woman scorned zei Nel, dat is Shakespeare. Een literaire opleiding is nooit weg, konstateerde Martijn. En m ieder geval heb jullie sukses gehad, jij en Driessen. Sukses? De officier zal de zaak wel seponeren. Het geval zal in de verge telheid verdwijnen de monden kun je natuurlijk niet snoeren. Maar sukses? Er is een man dood, een vent die niet zoveel bijzonders was, strikt genomen alleen maar een rok kenjager, en als we die allemaal moesten oppikken... Er ligt een vrouw dood, die algemeen werd ge acht en heel veel goeds gedaan heeft, maar die niet opgewassen bleek te gen wat ze had te doorstaan. Een 1 Vrijdag 22 april, 19.55 uur, Nederland 2: „T.V.-Privé". Special, gewijd aan Audry Hepburn. vrijdag 22 april Nederland 1 9.30 en 13.00 uur Nieuws voor doven 10.00 uur Schooltelevisie 16.00 uur Wegwezen Rebecca 18.25 uur Teleac 18.55 uur Pippi Langkous 19.20 uur Leven en overleven 20.00 uur Journaal 20.28 uur De Willem Ruis Lotto show. Spelprogramma. 22.00 uur Vijf dagen in december. Een thriller van Zweedse makelij, waarin milieugroepen een atoomge leerde ontvoeren, die naar Zweden is gekomen om daar de Nobelprijs in ontvangst te nemen. 22.45 uur Achter het nieuws 23.00 uur Haagse bluf. Porgramma waarin de politiek met zijn kopstuk ken centraal staan. 00.00 uur Journaal 00.05 uur Nieuws voor doven Nederland 2 13.00 en 18.15 uur Nieuws voordoven 18.20 uur Paspoort 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 19.00 uur Nieuws 19.10 uur Frank Buck. Frank krijgt te maken met mensen die met harde hand willen voorkomen dat prinses Kati de troon bestijgt 19.55 uur TV privé. Programma van Henk v. cL Meyden. Als voornaamste gaste zal hij ontvangen Audrey Hep burn. 20.55 uur Derrick. Derrick is met va kantie en Klein moet de moord van een restauranteigenaar zien op te lossea 21.55 uur Kieskeurig. Konsumenten- programma. 22.30 uur Journaal 22.45 uur Nieuws voor doven 22.50 uur Buren. Film van het Huma nistisch Verbond over een volkswijk in Utrecht 23.25 uur Charade.. Amerikaanse speelfilm. De hoofdrollen worden ver tolkt door Gary Grant en Audrey Hep burn. Reggie, die na een wintersport vakantie thuiskomt en is vastbesloten van haar man te scheidea Bij thuis komst blijkt hij echter vermoord te zijn 01.15 uur Gesprek met de minister president DEN HAAG - In de eerste twee maanden van dit jaar zijn in Italië als gevolg van stakingen 28,2 miljoen arbeidsuren verloren gegaan vergele ken met 15,4 miljoen in de overeen komstige periode van verleden jaar. DEN HAAG - De Tweede Kamer heeft dinsdag een aantal moties van het PvdA-kamerlid Veldhoen ver worpen om het noorden van het Lau wersmeer, het westen van het Naar- dermeer, het zuiden van de Bies- bosch en het zuiden van De Peel aan te merken als gebieden met als hoofdfunctie „natuur". De kamer meerderheid van de regeringspartij en inclusief de kleine christelijke fracties nam er genoegen mee dat in de nota landelijke gebieden wordt voorgesteld om in deze gebieden landbouw, natuur en „andere func ties" naast elkaar te laten bestaan. door TOM LODEWIJK grietje dat toch al niet veel nodig had om de breeveertien op te gaan, zit nu in een Haags obscuur barretje; je behoeft geen helderziende te zijn om haar toekomst uit te stippelen. Een vent die tien jaar geleden geze ten heeft, is opnieuw met dat verle den gekonfronteerd en zal z(jn wat makkelijk en flirterig vrouwtje met meer argwaan bekijken, en nog meer de pest aan ons hebben. Driessen en ik zijn dagen lang op sjouw geweest, hebben allerlei mensen lastig geval len die ons liever zagen gaan dan ko men. Noem het sukses hij hief zijn glas nou, próóst op ons sukses! Nel kwam op de leuning van zijn stoel zitten en sloeg haar arm om zijn hals. En toch, zei ze, lééf je in dit werk. Waarom? Wel, we z(Jn immers nodig? Als er iemand vermoord wordt gevonden, kunnen we dat toch niet zo maar voor kennisgeving aannemen? En och,, ik ben nou een beetje in de put door al die narigheid, maar toen we verleden week dat kind vonden waar al achtenveertig uur naar werd ge zocht, toen dacht ik toch bij mezelf... Goed dat er politie is. lachte Nel. EINDE. MIDDELBURG - Zeeland zal in de naaste toekomst 96 procent meer toeristische kampeer-standplaatsen moeten krijgen dan nu het geval is. Ook kan er nog heel wat uitgebreid worden in de huurbungalowsektor (plus 54 procent) en de appartementenbouw (plus 36 procent). Het jachthavenbestand in Zeeland kan nog een uitbreiding ondergaan van 17 procent Advertentie Maak dit zinnetje af en stuur 't voor 15 juni in voldoende gefrankeerde enveloppe naar Friskwis, Postbus 236, 8901 BA Leeuwarden, met twee platgedrukte doppen van Rivella of E10 flessen. U mag zo vaak meedoen als u wilt. Vergeet uw naam en adres niet. Prijzen: 150 cheques ter waarde van f 50,-goed voor een bezoek aan een schoonheidsspecialiste. Een deskundige jury beloont de origineelste inzendingen- Prijswinnaars ontvangen uiterlijk 4 weken na de sluit- datum persoonlijk bericht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 9