I i Middelburg legt bom onder centrum voor drugsverslaafden AGENDA China beschiet Vietnamese grensposities Kaping in Athene ten einde Corrie ten Boom overleden Ontvoerde vrouw al drie weken spoorloos Bijna 90 kilometer rivierdijk moet nodig worden verbeterd RSV oneens met uitleg wetsartikel Miljoenenfraude ontdekt in Amsterdam Miljoenen schade bij brand in Nuland Sportvliegtuigje tijdens landing verongelukt Vliegtuigje neergestort voor de kust 2 MIDDELBURG - De gemeente Middelburg wil haar financiële steun aan het Huiskamer Projekt voor Drugsverslaafden (HKPD) in Vlissingen staken. In een voorstel aan de raad stellen B. en W. voor om de bijdrage voor 1983 volle dig te handhaven, in 1984 te verminderen, waarna op 1 januari 1985 het HKPD beëindigd zou moeten worden. Daarmee brengt de gemeente Middelburg het Huiskamerprojekt in moeilijkheden. Het projekt is namelijk vier jaar gele den opgezet als regionaal opvangcentrum voor drugsverslaafden met steun van de gemeenten Vlissingen, Goes en Middelburg. Goes heeft al eerder afgehaakt en nu Middelburg volgt, dreigt de op vang van drugsverslaafden in de re gio in de knel te komen. De gemeente Middelburg rekent erop dat het Zeeuws Consultatiebreau voor Alco hol en Drugs (ZCAD) de taken van het huiskamerprojekt kan overne men. Maar dat is, zo blijkt uit uitla tingen van J. T. van de Broek van het ZCAD niet mogelijk zonder forse fi nanciële steun van de gemeente en het ministerie van WVC. ,,Ons appa raat is daar niet op ingesteld", meent PEKING/HANOI - Chinese artille rie heeft zondag voor de tweede ach tereenvolgende dag Vietnamese grensposities beschoten, als repres- saille voor moed willige provoka- ties" door Vietnam. De grensmilitie in de Chinese provincie Yunnan heeft zondag militaire fortifikaties aan de Vietnamese zijde vernietigd en chaos gesticht in de Vietnamese gelederen, zo meldde het persbureau Nieuw China. Zaterdag maakte Nieuw China melding van beschietingen die de grensmilitie van de provincie Gu- angxi had uitgevoerd op Vietnamees grondgebied. Volgens het Chinese Volksdagblad hebben de Vietnamese provokaties nu „onverdraaglijke proproties" aangenomen, en „dient er onmiddellijk een eind aan te ko men". Volgens Peking maakt Vietnam zich sinds half maart geregeld schul dig aan beschietingen van Chinees grondgebied, waarbij werkers op de akkers om het leven zijn gekomen. Ook zouden „Vietnamese agenten" op Chinees gebied bosbranden heb ben aangestoken. Flitsen uit het buitenland ATHENE - Begin deze maand heb ben Griekse oudheidkundigen op een eiland in de Cycladen een schilderij ondekt, waarvan vaststaat dat het vervaardigd is door El Greco (1541- 1614). De Griekse minister van kui tuur, Melina Mercouri, heeft het schilderij vrijdag aan de pers ge toond. Op het doek is de dood van Maria uitgebeeld. Deskundigen me nen dat het schilderij, dat grondig ge reinigd moet worden, in zeer goede staat verkeert. SAN SALVADOR - Aartsbisschiop Arturo Rivera Y Damas heeft er zon dag op aangedrongen dat degenen die tijdens de Salvadoriaanse burgeroor log duizenden burgers hebben ver moord, voor de rechter worden gesleept. Hij verklaarde dat het ge weld in het Middenamerikaanse land in de afgelopen week 114 slachtoffers heeft geëist, en dat in de afgelopen vier jaar 30.000 mensen het leven hebben verloren in de burgeroorlog. HASSELT - In het Vlaamse Hasselt hebben zondag ongeveer 3.000 perso nen geprotesteerd tegen de eventuele plaatsing van nieuwe raketten op Belgische bodem. Het in 1979 aange nomen „dubbelbesluit" van de NA VO bepaalt onder meer dat in België 48 kruisraketten komen, als de Vere nigde Staten en de Sowjet-Unie het tijdens de onderhandelingen in Gene ve over raketten voor de middellan ge afstand in Europa niet eens wor den. Het Belgische parlement heeft over de plaatsing nog geen definitie ve beslissing genomen. Avonturier geeft pooltocht op YELLOWKNIFE/NORTH WEST TERRITORIES (CANA DA) - Een avontuurlijke Brit is er niet in geslaagd als eerste mens te voet de Noorpool te be reiken. Het basiskamp heeft vrijdag gemeld dat een vlieg tuig hem van de ijskap rond de Pool heeft gehaald. De luchtbrug werd ingesteld nadat de 26-jarige David Hempleman-Adams enkele ribben had gebroken en omdat hij met slecht weer te kampen had gekregen. Hempleman-Adams, een uit Bristol afkomstige bergbe klimmer, moest het afgelopen weekeinde in zijn tent blijven vanweg een vliegende pool storm. De verwonding aan de ribben, die hij gebroken had bij een val, was bovendien ver ergerd door het voortdurend lopen, aldus het basiskamp. Ambrosio Foger. een 41- jarige journalist uit het Itali aanse Milaan, is eveneens be zig met een poging te voet de -Noordpool te bereiken. Uit zijn basiskamp kwam donder dag het bericht, dat Fogar. die ook ervaring heeft in het rond- de-wereld-zeilen, het feit dat hij halverwege was vierde met een feestmaal van spaghetti en gehaktballen. Van de Broek. „Daar komt nog bij dat het HKPD een ander uit gangspunt heeft, namelijk opvang in een vrijblijvende sfeer. Bij een con sultatiebureau voor aclcohol en drugs ligt de nadruk op behandeling en motivatie om mensen van de drugs af te helpen. In feite kunnen wij de culturele opvang van het HKPD niet waarmaken via ons con cept". Vreemde zaak De gemeente Vlissingen dreigt door de houding van Middelburg in ernstige problemen te komen, het HKPD verwacht namelijk voor 1983 een tekort van bijna 577.000 gulden. Het ministerie van WVC neemt 90 procent van dit bedrag voor haar re kening. Resteert een bedrag van bij na 58.000 gulden. Als Middelburg niet meer meebetaalt, betekent dit voor Vlissingen een grote strop. Vlissingen wil echter niet tot slui ting van het HKPD overgaan omdat, zo zegt J. Beye van de gemeente Vlis singen het projekt goede resultaten boekt. „Maar we zullen wel tot een forse beperking van de activiteiten moeten overgaan. En dat is niet in het belang van de drugsverslaaf- ATHENE - Speciale eenheden van de Griekse politie hebben zaterdag na middernacht zonder een schot te lossen op de luchthaven van Athene de kaper overmeesterd van een Turks verkeersvliegtuig. Alle 110 passagiers en vijf van de zeven bemanningsleden hadden het toestel even te voren verlaten. Dit hebben de Griekse autoriteiten mee gedeeld. De piloot en een ander beman ningslid die de kaper nog gijzelde kwamen ook met de schrik vrij. De Turkse kaper die volgens de griekse autoriteiten behoort tot de linkse verboden organisatie „Dev Sol", wil de om onduidelijke redenen naar Sydney in Australië vliegen. De Boeing-727 van Turkish Airlines werd vrijdagmiddag gekaapt op een binnenlandse vlucht van Istanbul naar Izmir. De 25-jarige Mahmout Kalkan drong de cockpit binnen ge wapend met een mes en een fles die volgens zijn zeggen explosieven be vatte. Het toestel landde in Athene waar politie het omsingelde en de au toriteiten onderhandelingen begon- Deze resulteerden in de vrijlating van 54 passagiers en een verzoek van de kaper om de Australische ambas sadeur, Marshall Lewis Jonhston, te spreken. Deze kwam naar de lucht haven en na verder onderhandelen liet Kalkan alle passagiers vrij. LOS ANGELES - Zaterdagochtend is in Los Angeles op 91-jarige leeftijd overleden de Nederlandse schrijfster en evangeliste Corrie ten Boom. Cor rie ten Boom kreeg vooral bekend heid door haar boek „De Schuil plaats", dat later werd verfilmd en waarin ze haar oorlogservaringen heeft weergegeven. Haar boeken werden in vele talen vertaald en verschenen in een oplage van tientallen miljoenen exempla ren. De familie Ten Boom kreeg be kendheid door haar onvermoeibare hulp aan Joden tijdens de tweede we reldoorlog. Corrie ten Boom publi ceerde haar ervaringen in het concen tratiekamp Ravensbruck onder de ti tel „Gevangene en toch Haar zuster Betsie overleed in dat kamp. den". Vlissingen vindt het overigens een vreemde zaak, dat Middelburg in deze voor de regio zo belangrijke kwestie geen overleg heeft gepleegd met Vlissingen voordat men met de voorstellen naar de raad ging. De ge meenteraad van Middelburg verga dert vandaag over deze zaak. DEN HAAG - De Vereniging van Effectenbescherming (VEB) heeft sa men met de diverse belanghebben den een kommissie van onderzoek in gesteld, die zich zal verdiepen in de gang van zaken bij de Tilburgse Hy potheekbank. De kommissie bestaat uit de hoogleraren dr. C. J. Rijnvos, mr. drs. H. Beekman (beiden Er asmus Universiteit) en mr. H. Fran ken (R.U. Leiden), zo heeft de vereni ging bekendgemaakt. Provincie Gelderland ARNHEM - In de provincie Gelder land is bijna negentig kilometer ri vierdijk zeer dringend aan ingrijpen de verbetering toe, omdat de kans op doorbraak te groot is. De door de technische adviescommissie voor de waterkeringen vastgestelde door- braakfrequentie van bijvoorbeeld stukken Waalbandijk, Lekbandijk, IJsselbandijk en dijkdelens langs het Pannerdsn kanaal en de Nederrijn liggen boven de een keer per honderd jaar. Bij Pannerden moest Rijkswa terstaat, ondanks het sinds vrijdag weer zakkende rivierwater, zaterdag zelfs nog acuut met zandzakken in de weer om op verschillende plaatsen het door de dijken dringende kwel water te keren. Dat zei ir. J. Vink van Provinciale Waterstaat van Gelderland zaterdag tijdens een excursie van leden van de Gelderse waterstaatscommissie, langs de verschillende rivierdijken in de provincie. De tocht was speci aal georganiseerd in verband met de Bijenmarkt zonder bijen PATERSWOLDE - Op de noordelijke bijenmarkt die 11 juni in Paterswolde wordt ge houden, zullen dit jaar geen bijenvolken aanwezig zijn. Het organisatiecomité Noorde lijke Bijenmarkt, die dit eve nement dit jaar voor de negen de keer organiseert, heeft dit besluit genomen uit angst voor de bijen dodelijke farroamijt. De farroamijt rukt sinds een aantal jaar op vanuit Azië en de Oekraïne naar West- Europa. De uiterst besmettelij ke ziekte is dit jaar voor het eerste in de Achterhoek ge constateerd. Omdat er nog geen afdoende bestrij dingsmiddel is gevonden wor den bijenvolken waar farroa wordt geconstateerd, met kast en al verbrand. MAASTRICHT - De recherche van de gemeentepolitie van Maastricht is er nog steeds niet in geslaagd de ver blijfplaats te achterhalen van de nu reeds drie weken geleden ontvoerde 34-jarige mevrouw M. Narinx-Otten uit het Limburgse Meerssen. Ook van haar ontvoerders ontbreekt nog elk spoor. Een en ander heeft de Maastrichtse politie zondagavond meegedeeld. Haar man, de 35-jarige M. Narinx, die tot nu toe met vakantie in het buitenland verbleef, is intussen weer in Nederland. Hij heeft zich bij de Maastrichtse politie gemeld en een uitvoerige verklaring afgelegd. Na rinx blijft erbij niets te weten van de ontvoering van zijn vrouw, met wie hij niet meer samenwoont hangende een echtscheidingsprocedure. Hij be weert vrijdag 25 maart, vier dagen voor de ontvoering van zijn vrouw, met vakantie te zijn gegaan naar Pa rijs. Daar verbleef hij tot woensdag 30 maart en vertrok toen naar een va kantieoord aan de Italiaanse kust. De recherche gaat na of de verklarin gen van Narinx kloppen. ROTTERDAM - De bewindvoer ders van het RSV-koncern zijn het niet eens met de uitleg die minister Korthals Altesi van;justitie heeft ge geven aan het artikel 1639 AA van het Burgerlijk Wetboek. Zij stellen zich op het standpunt, dat bij faillissement van RSV- onderdelen alle werknemers moeten worden overgenomen door het nieu we bedrijf, dat de aktiviteiten voort zet. Dit hebben de bewindvoerders vrijdag aan de vakorganisaties laten weten. Volgens de nieuwe uitleg van Korthals Altes zou een bedrijf niet meer verplicht zijn om alle personeel van de overgenome failliete firma in dienst te nemen. De vakbeweging is bijzonder blij met de uitspraak van de bewindvoer ders, omdat hierdoor de mogelijk heid wordt ontnomen al op voorhand overtollig personeel te lozen. Vol gens bestuurder Aalko van der Veen van de Industriebond FNV zou het in de konstruktie van Korthals Altes ook zo zijn, dat de nieuwe BV perso neel aan kan stellen op nieuwe - slechtere - arbeidsvoorwaarden, dan waaronder bij het oude bedrijf werd gewerkt. Krachtens de uitspraak van de bewindvoerders moeten de werk nemers onder de oude arbeidsvoor waarden worden aangesteld. UTRECHT - Irak heeft met Neder landse ingenieursbureaus een miljoe- nenkontrakt afgesloten. Nedeco, Stichting Nederlands Adviesbureau voor Ingenieurswerken in het Bui tenland, wordt betrokken bij een groot landbouw-irrigatieprojekt in Irak, dat qua aanpak en omvang te vergelijken is met de IJsselmeerpol- ders. hoge waterstand en er werd behalve door de commissieleden ook aan deelgenomen door ambtenaren van polderdistricten, Rijkswaterstaat en enkele CDA- en VVD-kamerleden. Volgens ir. Vink is in Gelderland in totaal bijna driehonderd kilometer rivierdijk aan verbetering toe, waar mee een totaalbedrag van ruim zes honderd miljoen gulden is gemoeid. Wegens het ontbreken van financiële middelen zullen volgens hem echter zelfs enkele vrij urgente verbeterin gen ook in de jaren negentie nog niet gereed zijn. Het waterpeil zakt inmiddels lang zaam maar zeker. Zaterdagavond rond zeven uur werd bij Lobith een stand van 15,35 meter geregistreerd. Het hoogste punt, 15,74 boven NAP, werd daar vrijdag rond het midda guur bereikt. Toen stroomde negen miljoen liter water per seconde ons land binnen. Normaal is dat tussen de twee en drie miljoen liter per se conde. CAIRO - Een Liberiaans passa giersvliegtuig is zaterdag kort na vertrek van de luchthaven van de Soedanese hoofdstad Khartoum neergestort. Daarbij zijn veertien personen om het leven gekomen, zo heeft het persbureau van het Midden oosten gemeld. TAIPEH - Taiwan heeft de KLM aangeboden in geval van noodlandin gen gebruik te maken van zijn vlieg- vleden vice-minister van communi catie Chen Chu-Hsi zei zaterdag dat de KLM welkom is op Taiwan nadat „de Chinese communisten" de nood landingsrechten introkken, die de Nederlandse maatschappij tot nog toe in Kanton genoot. LONDEN - Engeland heeft vrijdag opnieuw een Sowjet-diplomaat uit gewezen. De derde sekretaris van de Sowjet-ambassade, A. Chernyayev, moet het land binnen een week verla ten. AMSTERDAM - De Amsterdamse politie heeft vrijdag bij een onder zoek naar de handel en wandel van de eigenaren van een bedrijf voor las- en installatietechniek aan de Basis weg in de hoofstad een miljoenen fraude ontdekt. Een van de eigenaren, de 34-jarige R. S. M., werd in zijn woning in Amstelveen aangehouden. Volgens een politiewoordvoerder werd het onderzoek uitgevoerd in sa menwerking met de politie van Amstelveen, ambtenaren van het ge meentelijk Administratie Kantoor in Amsterdam en Haarlem en van de belastingdienst en in aanwezigheid van een rechter-kommissaris en een officier van justitie. Behalve bij het bedrijf werden ook huiszoekingen verricht in de woning van een boekhouder en bij enkele za kenlui in de hoofdstad. NULAND - Een hevig uitslaande brand heeft vrijdagavond voor naar schatting miljóehêh. guldens schade toegebracht aan motel Nuland, ei gendom van de familie Van der Valk. Bij de brand zijn geen slachtoffers gevallen, ondanks de aanwezigheid op dat moment van ongeveer 1500 be zoekers. Zij konden zonder paniek het gebouw in korte tijd verlaten. De oorzaak van de brand is nog on bekend. „Een kompleet raadsel, want de brand is uitgebroken op een zolder boven de eerste etage van het hoofdgebouw. En daar is werkelijks niets aanwezig. Geen elektriciteit, machines of wat dan ook", aldus ma joor G. Wesselink van de rijkspolitie distrikt Dem Bosch vrijdagavond op een perskonferentie in het gemeente huis van Nuland. Het is niet de eerste keer dat motel Nuland door brand is getroffen. Op 17 oktober 1976 woedde er ook al brand in het motel, dat echter korte tijd later werd herbouwd. De uitla tingen van Joep van den Nieuwen- huizen wijzen erop dat dit deze keer ook weer gaat gebeuren. LELYSTAD - Op het vliegveld van Lelystad is zondagmorgen een sport vliegtuigje tijdens de landing veron gelukt. De drie inzittenden, een pi loot en twee passagiers, alle af komstig uit Rotterdam, raakten ge wond en werden in eerste instantie overgebracht naar een ziekenhuis in Lelystad. De verwondingen van twee inzit tenden bleken echter dermate ernstig dat zij moesten worden overgebracht naar het ziekenhuis van de Vrije Uni versiteit van Amsterdam, zo is tij dens een perskonferentie op het vliegveld bekendgemaakt. Het toestel, een Robin, met re gistratie PH-SRG, was vanuit Rot terdam naar Lelystad gevlogen voor een bezoek aan de „Fly-Inn", een vliegshow die daar tijdens het week einde werd gehouden. DEN HAAG - Op tien kilometer uit de kust voor Hoek van Holland is vrijdagmiddag een sportvliegtuigje, een Cessna 337, in zee gestort. De eni ge inzittende, de Westduitser F. K. uit Bremerhaven, bleef ongedeerd. K. werd aan boord van de loodsboot Menkar genomen en verd overgeno men door de reddingsboot de Zee manspot uit Stellendam. Deze boot zette K. in Hoek van Holland aan land. De berocpspiloot was van Lon den op weg naar Bremen toen hij mo terstoring kreeg. Nadat hij op zee een boot zag varen besloot hij daar in de buurt een noodlanding te maken. Iedere maandag Bruinisse Jeugdsoos De Pul. Speel- en strip-o- theek. 18.30 - 20.00 uur. Renesse Gymzaal. Meer Bewegen voor Oude ren. 16.00 - 16.45 uur. Iedere dinsdag Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00 - 22.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 - 19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. Noordgouwe Dorpshuis: kaartavond, 20.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth". Uitlenen van boeken. Van 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Hotel-café-restaurant Haamstede. Klaverjassen „Haamstede". 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Elke eerste en derde donderdag van de maand Zierikzee Rechtswinkel, Havenplein 24. 19.00 - 20.00 uur. Maandag 18 april Zierikzee Koffiekamer Rode Kruis Zieken huis. Bijeenkomst begeleidingsgroep borstkanker patiënten. 14.00 uur. Marktzicht. Fraktievergadering Par tij van de Arbeid. 19.30 uur. Aula chr. scholengemeenschap. Jaar vergadering ouderkommissies. 19.30 uur. „Mondragon". ZVU-kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. „Huis van Nassau". Vergadering Philatelica. 20.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Diskussiebijeen- komst Energie- en energiebeleid. 20.00 uur. Dinsdag 19 april Zierikzee Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Herv. verenigingsgebouw. Vergade ring C.P.B. 19.45 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Bijeenkomst Plat telandsvrouwen, afdeling Brouwers haven. 20.00 uur. Woensdag 20 april Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Jaarfeest C.F.O. in samenwerking met NCVB. 19.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Ned. Christen Vrouwenbond. 19.45 uur. Iona, Poststraat 25. Lezing Astrolo gie. 20.00 uur. Dorpshuis. Informatie inspraakbij eenkomst nota Bewoningspatroon 1983. 20.00 uur. Dorpshuis. Bijeenkomst Ned. bond van plattelandsvrouwen. 20.00 uur. Donderdag 21 april Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. J.. W. v. d. Doelschool. Feest-ouder- avond. 19.30 uur. Vrijdag 22 april Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw; 50-jarig jubileum Hervormde Vrouwengroep „Wees een Zegen", 16.00 uur. J. W. v. d. Doelschool. Feest-ouder- avond. 19.30 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Uitvoering L.R. en P.C. Westelijk Schouwen. 19.30 uur. Dorpshuis. Uitvoering S.V. Ouwer- kerk. 20.00 uur. Bruinisse Gemeentehuis. 19.30 uur. Raadsvergadering Zaterdag 23 april Burgh-Haamstede Rekreatiezaal Ger. kerk. Bejaarden- middag Witte van Haemstede. 14.00 uur. Brouwershaven Markt. Start Rode Kruis wandel tocht. 14.00 uur. Oosterland Ophalen spullen rommelmarkt. 09.00 uur. Maandag 25 april Zierikzee „Mondragon". ZVU-kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. Verrenieuwstraat 30. Vara-gespreks- groep Schouwen-Duiveland". Aan vang 20.00 uur. Dinsdag 26 april Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. Aanvang 14.30 uur. Haamstede Konditorei Hoogenaar. Vergadering en demonstratie bloemschikken, Ned. Ver. van Huisvrouwen afdeling Westerschouwen. 19.30 uur. Scharendijke De Putmeet. Groene Kruisavond hart- en vaatziekten. 20.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Opening energiecentrum. 15.00 uur. Dorpshuis. Energie-aktie CEZ 15.00 - 17.30 uur en 19.00 - 21.00 uur. Woensdag 27 april Zierikzee Zeeuwsche Herberghe, Havenpark 2. Openbare bestuursvergadering, Stichting Jeugd. 19.30 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Energie-aktie CEZ 15.00 - 17.30 en 19.00 - 21.00 uur. Donderdag 28 april Nieuwerkerk Dorpshuis. Energie-aktie CEZ, 15.00 - 17.30 uur en 19.00 - 21.00 uur. Vrijdag 29 april Renesse Bowlingcentrum Renesse. Bowling avond CPJ. 20.00 uur. Scharendijke De Putmeet. Afscheidsrecepdii comptabele P. M. van den Ber^e. 17.00 - 18.00 uur. Maandag 2 mei Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Leden vergadering CDA, afdeling Zierik zee. 19.00 uur. „Mondragon". ZVU-kursus Ken juw recht. 20.00 - 21.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Lezjing staatssekretaris L. de Graaf, naj af loop van de CDA-ledenvergaderlng. 20.00 uur. Dinsdag 3 mei Zierikzee Stadhuis. Vergadering midden standskommissie. 16.30 uur. Woensdag 4 mei Haamstede Fietstocht Ned. Ver. van Huisvrou wen afdeling Westerschouwen, ver trek 13.30 uur parkeerterrein Amro- bank. Donderdag 5 mei Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Zaterdag 7 mei Brouwershaven Tonnenmagazijn. Solidariteitsdag Schouwen-Duiveland, organisatoe VARA, Wereldwinkel, P.v.d.A., FNV. 14.00 tot 18.00 uur en van 20.00 tot 00.30 uur. Donderdag 19 mei Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2