Boomkwekers „niet ontevreden" over bestrijding bakterievuur Manifestatie voor behoud Stork Ketels in Hengelo Amerikaans ruimteveer terug op aarde VS wil militaire hulp aan Thailand verdubbelen ■■■BB Eerste reaktie op principe-akkoord Sociale uitkeringen twee procent omlaag Chomeini bereidt tot bestrijding olievervuiling Chinese waarschuwing aan Vietnam Jordanië gaat niet namens PLO met Israël onderhandelen Luchtbrug voor VS-wapens naar Thailand Issam Sartawi doodgeschoten Rapport over militaire kracht in het westen Israël houdt vast aan nederzettingen- beleid Overstromingen teisteren zuiden van VS 2 DEN HAAG - De Nederlandse Bond van Boomkwekers heeft vrijdag in een eerste reactie verklaard „niet ontevreden" te zijn over het tussen Landbouw schap en ministerie van Landbouw bereikte principe-akkoord over de bestrij ding van het bacterievuur. De Bond meept dat er thans een meerjarenvisie is ontwikkeld die, bijgoede toepassing en uitbouw, inde komende jaren kan lei den tot beheersing van de virusziekte. Veel zal volgens de Bond ook nog af hangen van het regionaal overleg over de aanpak van het bacterievuur. Staatssecretaris Ploeg heeft in een' eerder stadium al in een nota het be leidsvoornemen vastgelegd speciale concentratiegebieden aan te wijzen, waarbinnen boomkwekerijen en fruitteeltbedrijven bescherming ge nieten. Daarnaast zijn er maatrege len om bedrijven buiten dergelijke gebieden bescherming te bieden. In het onlangs bereikte principe- akkoord is overeengekomen dat het bedrijfsleven 300.000 gulden meebe taald aan de bestrijding van de ziek te in particuliere tuinen. Het regio naal overleg zal zich met name op de uitwerking van dit laatste punt rich ten. Voorzitter J. L. Nijsten van de Nederlandse Frittelers Organisatie NFO verklaarde desgevraagd dat zijn organisatie staat op naleving van de zogenaamde beschikking 1979, die particulieren verplicht de ziekte te bestrijden en hen ook voor de kosten laat opdraaien. Binnen het Landbouwschap heb ben boomkwekers en fruittelers sa mengewerkt bij de behandeling van de kwestie, hoewel de belangen, al dus de Bond van Boomkwekers, niet altijd parallel liepen. De boomkwekerijen zijn voor een flink deel van hun inkomsten afhan kelijk van de export. Het beleid mag daarom in de ogen van de boomkwe kers niet leiden tot een sluiting van buitenlandse grenzen voor Neder landse boomkwekerijprodukten. Ook vindt de Bond uit landschap pelijk oogpunt de instandhouding van de meidoorn en meidoornhagen (die bij onvoldoende bestrijding een grote infectiebron vormen) belang rijk. De Bond meent dat in het ak koord een goede aanzet wordt gege ven tot beheer en onderhoud van de meidoorn. Niet ondergeschikt Nijsten verklaarde vrijdag op de algemene vergadering zijn organisa tie niet te kunnep accepteren dat fruitteeltbedrijven ondergeschikt worden gemaakt aarvhet landschap. DEN HAAG - De sociale uitkerin gen zullen op 1 oktober met twee pro cent verlaagd worden. Het kabinet denkt daarmee dit jaar 225 miljoen gulden te besparen. De salarissen van ambtenaren en trendvolgers gaan nog niet per 1 juli omlaag in ruil voor arbeidstijdverkorting, maar de ministers van binnenlandse zaken, Rietkerk, en sociale zaken, De Ko ning, zullen over het realiseren van arbeidstijdverkorting in de collectie ve sector overleg openen met de werknemersbonden. Dat heeft premier Lubbers vrijdag na afloopvan het kabinetsberaad meegedeeld. Het kabinet is het eens geworden over de Voorjaarsnota, waarin een bezuiniging op de collec tieve sector wan ongeveer 2 miljard gulden wordt voorzien. TEHERAN rDe IraanseJeidsriAtfi».-/ tollah, Chomeini heeft zpnflagyeps klaard dat zijp land bereid is de,olie-;f vervuiling in de Perzische Golf ie bestrijden, mist president Saddam Hoessien van Irak garandeert dat het gebied bij Nowruz waar de olie na een Iraaks bombardement uit voor de kust gelegen bronnen stroom, niet zal worden aangevallen. Chomeini stelde dat „buitenlandse propaganda" ervoor had gezorgd at Iran verantwoordelijk wordt gesteld voor de grootscheepse olievervui ling, terwijl Irak de schuldige is. Hij had ook kritiek op de acht landen aan de Perzische Golf dat zij afgelo pen week op een bijeenkomst in Koe weit het niet eens zijn geworden over de bestrijding van de olievlek die on der meer ontziltingsinstallaties ten -;$r behoeve van de drinkwatervoorzie-^'v*;. ning in de betrokken landen bë->_^j ^MMAN - Jordanië kan niet na mens de Palestijnse bevrijdingsbe weging PLO met Israël onderhande len. Koning Hoessein van Jordanië maakte zondagavond in Amman be- Vrees voor voorkeur „De Schelde" HENGELO - „Wij hebben op alle manieren geprobeerd om samen met de RSV en De Schelde in het kader van het advies van de Stichting Ener gie Apparatuur Nederland (SEAN), tot een goede oplossing te komen. Het mocht niet baten. Het Schelde „nee" bleef „nee". Deze uitspraak deed drs. G. A. Bernelot Moens, di recteur van de Koninklijke Machine fabriek Stork en Stork Plastics Man- chinery zaterdag op een manifestatie tot behoud van Stork Ketels in Hen gelo. De SEAN kwam in 1981 tot de kon- klusie dat de concentratie van de gro te Nederlandse ketelbouw bij Stork in Hengelo ekonomisch verantwoord was. Op 17 december 1981 besloot de Tweede Kamer dat het zwaartepunt van de ketelbouw in Hengelo moest komen. In 1982 gaf minister Terlouw aan dit besluit gestalte door de maat schappij tot exploitatie van Stork Ketelbouw (MESK) op te richten waarin de centrale overheid voor 20 miljoen gulden deelnam. Grote onzekerheid Bij Stork in Hengelo bestaat sinds dien grote onzekerheid omdt de mi nister van ekonomische zaken geen uitspraak heeft gedaan over de con centratie van de ketelbouw in Henge lo.-Gevreesd woFdt dat gekozen zal worden voor De Schelde in Vlissin- gen. Volgens Bernelot Moens was de RSV in de destrijds gevoerde gesprekken tot niets bereid. Volgens hem zijn er politici die vinden dat RSV uit een groot politiek medelij den voor haar tekortkomingen be loond moet worden door toch als de ketelbouwer van Nederland te wor den aangewezen. Hij zei geen enkel begrip te kunnen opbrengen voor een politiek compro mis dat alle uitspraken van zelf be noemde deskundigen ter zijde schuift en dat het driegt duizenden Twentse arbeidsplaatsen weg te gooien om en kele honderden Zeeuwse te behou den. PEKING - China heeft zondag Viet nam beschuldigd van toenemende grensoverschrijdingen en provoka- ties en Hanoi gewaarschuwd dat het „ernstige gevolgen" zal hebben, als deze incidenten voortgaan. In een in krachtige bewoordingen gestelde nota die aan de Vietnamese ambassade in Peking werd overhan digd, werd gesteld dat de Vietname- zen zich in maart aan ruim 70 „gewa pende provokaties" aan de gemeen schappelijke grens hebben schuldig gemaakt en dat daarbij 14 Chinezen wjer.dep,gedood of gewond. „De Viet namese autoriteiten hebben veel pu bliciteit gegeven aan hun voornemen om de Chinees-Viernamese betrek kingen te normaliseren, maar zij heb ben nu hun gewapende provokaties tegen de Chinese grensgebieden ver sterkt", aldus de nota van Peking. Sinds de twee landen in 1979 een onbesliste oorlog voerden, hebben zich nog talrijke incidenten aan de grens voorgedaan. dreigt. Na afloop van het kabinetsberaad in Teheran verklaarde vice-premier Mirza Taheri, die aan het hoofd staat van de Iraanse organisatie voor mi lieubescherming, dat Iran wil mee doen aan een program voor het bestrijden van de olievervuiling, als de genoemde acht staten die woens dag aanstaande hun overleg zullen voortzetten, tot een besluit komen. Zwitsers presenteren Mitterrand rekening van Napoleon BERN - Het bergdorp Bourg St. Ike r re in het zuidwesten van Zwit serland zal de Franse president Mitterrand, als die volgende week een bezoek brengt aan Zwitserland, een rekening overhandigen die Na poleon vergeten heeft te betalen. De autoriteiten hebben dit per brief laten weten aan de Franse ambas sade in Bern. Napoleon passeerde het dorp in 1800 voordat hij de Sint Bernard- pas wilde nemen op weg naar Italië. Hij ondertekende een verklaring waarin hij zich garant stelde voor de vergoeding van de onkosten die zijn leger bij het passeren van het dorp zou veroorzaken. Volgens het dorps bestuur geeft de verklaring van Na poleon het recht op 45.334 Franse frank, tegen de huidige koers onge veer zeventienduizend gulden. In rekening gebracht zijn 2037 gekapte bomen van zes frank per stuk, tachtig niet teruggebrachte potten en pannen en 3150 blokken hout voor het transport van kanon nen. Ook is er een post opgevoerd voor de door het dorp destijds gele verde arbeidskrachten. Het dorps bestuur hoeft geen rente te hebben. Een woordvoerder van de Franse ambassade verklaarde niet te weten hoe serieus de brief moet worden genomen. der Yasser Arafat hééft onderhan deld over gezamenlijke stappen voor vrede in het Midden-Oosten, heeft geen overeenstemming kunnen be reiken met de PLO, aldus de Jor daanse verklaring. Aanvankelijk was met Arafat voorlopige overeen stemming bereikt over een aktiepro- gramma. Maar zaterdagavond stelde de PLO Jordanië een ontwerp voor een nieuw aktieplan voor. Het werd duidelijk dat we niet kun nen voortgaan met het plan voor po litieke aktie dat we samen hadden op gesteld en waarover ook in beginsel overeenstemming was bereikt om ons land en ons volk te redden, aldus het communique. We respekteren het be sluit van de PLO als enige wettige ver tegenwoordiger van het Palestijnse volk. Derhalve laten we het aan de PLO en de Palestijnen over hun eigen manier te kiezen zichzelf en hun land te redden en de verwezeblijking van hun doelen te bewerkstelligen, aldus Jordanië. kend dat de besprekingen tussen Jor danië en de PLO zijn beëindigd. Jor danië laat het aan de PLO en de Palestijnen over te beschikken over hun eigen lot en over de manier waar op zij hun grondgebied willen bevrij den. In een officieel communique, dat werd gepubliceerd na een buitenge wone kabinetszitting, werd verklaard dat Jordanië in de onderhandelingen over de Palestijnse kwestie niemands vertegenwoordiger zal zijn. De PLO is de enige wettige vertegenwoordiger van het Palestijnse volk, zo werd ge zegd Als lid van de Arabische Liga zal Jordanië alle nodige stappen nemen om de eigen nationale veiligheid te waarborgen, aldus het communique. Koning Hoessein, die met PLO-lei- KOELA LOEMPOER - De Verenig de Staten overwegen hun rechtstreekse militaire hulp aan Thailand met ten minste 50 procent te verhogen. Dit zei zondag de Ameri kaanse onderminister van buiten landse zaken Paul Wolfowitz. die op doorreis Maleisië aandeed. De uitbreiding van de militaire hulp, die thans 66 miljoen dollar be draagt. is volgens de minister nodig om Thailand te helpen weerstand te bieden tegen de Vietnamese troepen die de Thailandse grens overschrij den. De minister zei verder in een inter view met het Maleisische nationale persbureau Bernama, dat maandag in de thailandse hoofdstad Bangkok Amerikaanse houwitsers zullen aan komen die de Thailandse strijd krachten kunnen gebruiken in ant woord op de lange- afstandskanonnen van de Vietname- zen. De eerste Amerikaanse leveran- BONN - De al weken durende zoe kactie van de Westduitse autoritei ten naar de 41 vaten met het zeer gif tige dioxine-afval uit het Italiaanse Seveso is nog altijd zonder resultaat gebleven. De ergernis over het uit blijven van enige concrete aanwijzin gen neemt bij zowel de Bondsrege ring als de publieke opinie snelt toe. BANGKOK - De Verenigde Staten zijn het afgelopen weekeinde begon nen Thailand via een luchtbrug te voorzien van geavanceerde wapens. Dit gebeurde op verzoek van Thai land en is gestuit op felle kritiek van Vietnam. Zaterdag kwamen er in Bangkok luchtdoelraketten aan en maandag worden er twee Amerikaanse trans portvliegtuigen verwacht met 155 mm-howitzers en munitie. Ook leve ren de Verenigde Staten sneller dan aanvankelijk de bedoeling was mili tair materieel aan Thailand dat al was aangekocht. „Lastercampagne" Vietnam leverde kritiek op de luchtbrug en sprak tegen dat Vietna mese troepen de afgelopen week op Thailands gebied zijn doorgedron gen. Het officiële Vietnamese Com munistische Dagblad noemde de be schuldiging dat Vietnam de Cambod jaanse burgers heeft aangevallen en de Thailandse veiligheid bedreigt een lastercampagne van Washington. Onder dat voorwendsel wordt de grootste hoeveelheid wapens sinds jaren naar Thailand gestuurd, aldus het blad. Het schreef dat de Verenig de Staten de huidige situatie uitbui ten om voorbereidingen te treffen voor Amerikaanse militaire aanwe zigheid in Thailand. AFLBUFERA - Een van de voor naamste ijveraars voor een toenade ring tussen de Palestijnen en Israël, de Palestijn Issam Sartawi, is zondagochtend in het Zuidportugese Albufeira doodgeschoten. Hij was daar voor het congres van de socia listische internationale. Voor de ogen van ontstelde con gresgangers en toeristen schoot een ongeveer 30-jarige man in de hal van het hotel Montechoro vijf kogels af op de 48-jarige in de Verenigde Sta ten opgeleide hartspecialist die op trad als diplomatiek adviseur van PLO-leider Jasser Arafat. Het slach toffer kreeg twee kogels in het hoofd en was vrijwel op slag dood. Sarta- wi's adjudant, de 31-jarige Anwar Abou Eicheh, die Sartawi wilde be schermen, werd door een kogel in het rechterdijbeen getroffen. Hij werd in niet-ernstige toestand in een zieken huis opgenomen. Terwijl van officiële Palestijnse zijde de dood van de gematigde Sar tawi rechtstreeks of indirect werd toegeschreven aan de Israëlische ge- hèieme dienst Mossad, liet de „revo lutionaire raad van de Fatach- beweging", een extremistische splin tergroep onder de militante Aboe Ni- dal, weten dat leden van deze groepe ring verantwoordelijk waren voor de aanslag. Verdachte aangehouden De Portugese televisie heeft zondagavond gemeld dat politie de man heeft aangehouden die van deze moord wordt verdacht. Een woord voerder van de recherche wilde het bericht niet bevestigen of tegenspre ken. Volgens de televisie werd de man in Lissabon vastgehouden. Het was een man met een donker uiterlijk die met een vals Marokkaans 'paspoort .reisde. Hij zou afgelopen vrijdag in Portugal zijn aangekomen. Na succesvolle missie van vijf dagen CAPE CANAVERAL - Het Amerikaanse ruimteveer Challenger is zaterdag avond teruggekerd op aarde. Het landde op de betonnen landingsbaan van de luchtmachtbasis Edwards inde Mojave-woestijn in Californië. Daarmee kwam een einde aan een suksesvolle eerste vlucht van dit tweede Amerikaan se ruimteveer. Deze had vijf dagen geduurd. De landing, voor het eerste op een betonnen baan, verliep feilloos. De ook verder vrijwel perfecte vlucht werd uitgevoerd door vier astronauten, de vliegers Karol Bobko en Paul Wietz, en de wetenschappelijke onderzoekers Story Musgrave en Donald Pe terson. ties zijn zaterdag in Bangkok aange komen. Maniakken Vietnam heeft zondag de Verenig de Staten er van beschuldigd dat zij voorbereidingen treffen om zich weer militair te vestigen in Thai land. Volgens het blad van de Vietna mese kommunistische partij, Nhan Dan. grijpen de „oorlogsmaniak ken" in Washington de hervatting van de gevechten aan de grens tussen Thailand en Cambodja aan om lucht doelraketten en lange- afstandsgeschut aan Thailand te le veren. „het gevaarlijke gedrag van de VS kan de spanning aan de Thailands- Cambodjaanse grens en in het gehele gebied alleen maar vergroten", aldus het artikel in Nhan Dan dat via het Vietnamese persbureau VNA werd verspreid. Het ruimteveer zelf stelde de be manning voor geen enkel probleem, zodat zij zicji alleen met de experi menten konden bezighouden. Hoog tepunt vormde de ruimtewandeling van ruim vier uur in de geopend elaadruimte van het veer door Mus grave en Peterson, de eerste ruimte wandeling door Amerikanen na bij na tien jaar. Hun geheel nieuw ontworpen witte ruimtepakken bleken perfect te wer ken. Alle opdrachten tot reparatie van een „defect" bij wijze van proef konden zij probleemloos uitvoeren met gebruikmaking van hun speciale gereedschap. Nog vrijdag oefenden de astronauten opnieuw de rendezvous-manoeuvre om volgend jaar een defecte staelliet te kunnen repareren. Probleem Enige smet op de vlucht was een probleem met de communicatiestal- liet TDRS-A, die de Challenger uit zijn laadruimte lanceerde. Deze zwaarste en modernste verbindings kunstmaan die tot dusverre in de ruimte is gebracht kwam daardoor niet helemaal in zijn goede baan, maar dit zou nog kunnen worden her steld. De Challenger is lichter gemaakt dan het eeste Amerikaanse ruimte veer Columbia dat al een aantal vluchten maakte en thans wordt ge reviseerd voor een nieuwe, maar deed in het geheel niet onder voor de Columbia, zo zei een tevreven vlucht- leider Gary Coen. De Challenger landde zaterdaga- BONN - Volgens het Westduitse weekblad „Der Spiegel" houdt de re gering in Bonn een rapport vast waarin staat dat de Westerse bondge noten in staat zijn een Russische aan val te weerstaan. De regering wil dit rapport niet vrijgeven om de betrek kingen tussen Bonn en Washington niet te verstoren, aldus het blad. Het ministerie van defensie verklaarde dat het rapport nog niet gereed is en waarschijnlijk in het najaar zal wor den gepubliceerd. Volgens „Der Spiegel" is het rap port verleden jaar opgesteld, na twaalf maanden van onderzoek door tientallen Westduitse defensiedes kundigen. Opdracht tot het opstellen van het rapport is gegeven door de vorige centrum-linkse regering van West-Duitsland. In het 300-pagina's tellende rapport wordt erkend dat de Sowjet-Unie zich aan het overbewa- penen is. Maar de derkundigen kwa men tot de konklusie dat de Sowjet- Unie „ongetwijfeld" te zwak is om een aanval op het westen te lanceren. „De landen van het Warschaupact kunnen niet met succes een oorlog te gen het westen voeren. Het westen is daarvoor veel te sterk", zo staat vol gens „Der Spiegel" in het rapport. vond even voor negen uur vrijwel precies op tijd om 20.54 uur Ned. tijd, zodat de vlucht ,y ijsdagen en 24 mi nuten duurde. In totaal moeten er vier Ameri kaanse ruimteveren komen. Het der de, de „Discovery", is in aanbouw en moet begin 1984 gereedkomen, het vierde, de „Atlantis", een jaar daar- JERUZALEM - De Israëlische rege ring voelt er ook na de recente kri tiek van de Verenigde Staten niets voor haar nederzettingenbeleid te wijzigen. De woordvoerder van de Is raëlische regering, Dan Meridor, wees zondag een oproep van de Vere nigde Staten geen nieuwe nederzet tingen meer te vestigen op de weste lijke Jordaanoever van de hand. De Verenigde Staten hadden aan gekondigd er hun best voor te zullen doen dat Israël geen nieuwe neder zettingen meer bouwt, als koning Hoessein van Jordanië deelneemt aan de vredesbesprekingen. Maar de Israëlische woordvoerder zei niet te geloven dat druk op Israël de Israëli sche houding zal veranderen. „We menen dat de nederzettingen deel uitmaken van onze veiligheid en we geloven niet dat het een goed beleid zou zijn Joden te verhinderen zich op de westelijke Jordaanoever te vesti gen", aldus de woordvoerder. Hij voegde er aan toe dat Israël de neder zettingen niet ziet als een obstakel voor een vredesregeling in het Midden-Oosten. NEW YORK - Zware overstromin gen als gevolg van vier dagen onop houdelijke regenval hchbcn in het zuiden van de VS grote schade ver oorzaakt. Minstens elf personen zijn omgekomen. Ongeveer 25.000 mensen in de sta ten Louisiana, Mississippi en Alaba ma hebben op de vlucht voor het ho ge water hun woningen verlaten. In meer dan honderdduizend huizen is het water binnengedrongen. Hon derdvijftig wegen zijn voor het ver keer afgesloten. Het hoge water heeft voorts de telefoonverbindingen van en naar New Orleans afgesne den. Veel straten in deze stad staan onder water en de scholen zijn geslo ten. Iedere maandag Bruin isse Jeugdsoos De Pul. Speel- en strip-o- theek. 18.30 - 20.00 uur. Renesse Dorpshuis. Meer Bewegen voor Ouderen. 16.00 - 16.45 uur. Iedere dinsdag Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00 - 22.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Ga'sthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 - 19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou- wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth". Uitlenen van boeken. Van 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Hotel-café-restaurant Haamstede. Klaverjassen „Haamstede". 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Elke eerste en derde donderdag van de maand Zierikzee Rechtswinkel, Havenplein 24. 19.00 20.00 uur. Maandag 11 april Zierikzee „Mondragon". ZVU-kursus Ken uv recht. 20.00 - 21.30 uur. Dinsdag 12 april Zierikzee Restaurant Mondragon. Voorjaars vergadering ZOC. 20.00 uur. Verenigingsgebouw. Bejaardensoo: 14.30 uur. Haamstede Ned. Ver. van Huisvrouwen afdeling Westerschouwen, bezoek aan zuive ringsinstallatie Koudekerkseweg, vertrek 13.45 uur parkeerterrein AMRO-bank. Noordwelle Dorpshuis. Algemene ledenvergade ring PvdA Westerschouwen. 19.30 Brouwershaven Tonnenmagazijn. Informatiebijeen komst energie en energiebeleid. 20.00 Woensdag 13 april Zierikzee Verenigingsgebouw. NCVB bejaar denmiddag. 14.30 uur. „Huis van Nassau". Fraktie- en bestuursvergadering van de V.V.D. 19.00 uur. „Huis van Nassau". Jaarvergadering FNV Schouwen-Duiveland. 19.45 uur. Concertzaal. Voorstelling I. Colom- baioni. 20.00 uur. Iona, Poststraat 25. Lezing Geestelij ke groei. 20.00 uur. Trefpunt, Oude Moolweg. Kleding en speelgoedbeurs peuterspeelzaal. 15.00 - 17.00 uur. Donderdag 14 april Zierikzee Stadhuis. Vergadering welzijnsad- vieskommissie. 19.30 uur. Herv. verenigingsgebouw. Bijeen komst Herv. Vrouwengroep Wees een zegen. 20.00 uur. P

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2