Onderzoek naar vermeende vergiftiging Palestijnen Verkeer op Nederlandse wegen was hele Pasen vrij rustig Op verzoek Veiligheidsraad Irak bereid tot beperkte wapenstilstand Amerikaanse satelliet gelanceerd van ruimteveer Gifgaswolk in Amerika noopt tot evakuatie Frankrijk wijst tientallen Sowjet-diplomaten uit Sowjet-soldaten onder lawine in Afghanistan Grote buit bij overval op Londens kantoor veiligheidsdienst Vermiste vrouw nog steeds spoorloos Verdachte schietpartij aangehouden Nederlands huisvuil nu naar Wallonië Brand aan boord veerboot kost een mensenleven 2 NEW YORK - De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties heeft VN secretaris generaal Perez de Guellar ge vraagd om een onafhankelijke onderzoek naar de oorza ken en effecten van de massale vermeende vergiftigings verschijnselen onder Palestijnen op de door Israël bezet te westelijke Jordaanoever. Dit heeft de Amerikaanse ambassadeur bij de VN, Jeane Kirkpatrick vanochtend (dinsdag) in New York meegedeeld. Het verzoek om een VN-onderzoek werd door de Veiligheidsraad gedaan tijdens een vergadering achter geslo ten deuren, die werd voorgezeten door mevrouw Kirkpatrick. Om de zitting was gevraagd door een groep Arabische landen onder leiding van Irak. Een verzoek van de Arabische landen om een spoedonderzoek van de situatie tijdens een openbare zit ting werd niet door de Veiligheids raad ingewilligd. BANGKOK - Twee Thailandse jachtbommenwerpers hebben maan dag een Vietnamese troepenconcen tratie gebombardeerd De Vietnamese militairen bevonden zich op Thailands grondgebied, waar ze vorige week in het grensgebied het Cambodja een kamp van rode Khner-guerrillastrij- ders hadden ingenomen. De Thaise toestellen zijn niet geraakt door het Vietnamees luchtafweergeschut, zo hebben legerwoordvoerders in Bang kok meegedeeld BAGDAD - Irak heeft maandag te kennen gegeven een beperkte wa penstilstand in acht te willen nemen in zijn oorlog met Iran. In die gebie den die zijn getroffen door de grote olievervuiling in de Perzische Golf. Op die wijze zou de groep van inter nationale deskundigen in staat wor de gesteld de geschadigde olieputten provisorisch dicht te maken. Een of- ficiëele woordvoerder van Irak heeft dit bekendgemaakt Honderden meisjes Krikpatrick verklaarde dat de Vei ligheidsraad het aan de VN secreta ris-generaal overlaat deskundigen te benoemen die een onderzoek gaan doen naar de mysterieuze vergifti gingsverschijnselen, waarvan de af gelopen week honderden jonge Pa lestijnen, meest meisjes, het slachtof fer werden. De Amerikaanse ambas sadeur zei dat het besluit van de Vei ligheidsraad geen antwoord is op de vraag of het werkelijk gaat om ver giftiging, zoals de Palestijnse bevrij dingsorganisatie dit ziet, of om hysterie, waar Israël het op houdt. De afgelopen dag heeft de voorzit ter van de PLO, Yasser Arafat, secre taris-generaal Perez de Cuellar van de VN een brief gezonden, waarin hij de Israëlische autoriteiten beschul digt van „vergiftiging van duizenden Palestijnse schoolmeisjes", wat hij een oorlosmisdrijf en een misdrijf te- Het staakt-het-vuren zou onder aus piciën moeten staan van de Verenigde Naties of andere internationale orga nisaties. De bereidheid van Irak om de oorlogshandelingen tijdelijk te staken was de belangrijkste eis van de des kundigen voor zij aan het werk willen gaan om het gigantische olietapijt dat de kuststaten van de Perzische Golf bedreigt te bestrijden. De Iraakse medeling is het eerste concrete resultaat van het crisis-over leg dat de Golfstaten, inclusief Irak en Iran, maandag begonnen. De dikke, zwarte oliemassa die uit twee Iraanse oliebronnen stroomt van het olieveld Nowruz, veroorzaakt de ernstigste mi lieuvervuiling die het gebeid ooit heeft gekend. De olievlek heeft al een afme ting ter grootte van België en drijft langzaam zuidwaarts. De olie bete kent zowel een aanslag op de water voorzieningsinstallaties van de Golf staten als op de rijke visstand. DENVER (COLORADO) - In de Amerikaanse stad Denver (Colorado) zijn zondag duizenden inwoners geë vacueerd omdat er een giftige gas wolk over de stad dreef. Ongeveer 2.300 mensen werden met bussen de stad uit gebracht. Duizenden ande ren zochten per auto een veilig heen komen. De wolk ontstond in het noordelijk deel van de stad door een ongeluk met een trein die chemicaliën trans porteerde. Tijdens het rangeren, scheurde een tankwagon open, waar door 76.000 liter salpeterzuur naar buiten stroomde. Er vormde zich een roestkleurige gaswolk van de ver dampende zuren, die ongeveer negen uur in de stad bleef hangen. Deskun digen wisten de wolk tenslotte on schadelijk te maken door neutralise rende chemicaliën door de plassen weggelopen zuur te mengen. Volgens de plaatselijke autoritei ten zijn enkele tientallen mensen in ziekenhuizen behandeld met klach ten over huidirritatie en pijn in ogen en borts. Drie brandweerlieden lie pen lichte verwondingen op bij de bestrijding van de lekkage in de tankwagon. Er waren geen berichten van ernstige vergiftigingsverschijn selen. PARIJS - De Franse regering zal 47 Sowjet-diplomaten en Sowjet-bur- gers die in Frankrijk wonen uitwij zen op beschuldiging van spionage- aktiviteit. Dit is dinsdagochtend uit betrouwbare bron in de Franse hoofdstad vernomen. Deze informatie bevestigt het be richt in het linkse Franse dagblad „Liberation" van dinsdag. Volgens Liberation bevinden zich onder de Sowjet-diplomaten, die op het punt staan te vertrekken, de eerste-am- bassaderaad Nokolai Tehetverikov. Sinds de tijd dat Frankrijk diplo matieke betrekkingen met de Sow- jet-Unie aanknoopte is het nog nooit voorgekomen dat zoveel Sowjet-bur- gers en diplomaten werden uitgewe zen. CAPE CANAVERAL - Het tweede Amerikaanse ruimteveer, „Challen ger", is maandagavond om half ne gen (Ned. tijd) volgens plan gelan ceerd vanaf de lanceerbasis Cape Ca naveral. Aan boord zijn vier astro- nauten: Paul J. Weitz (gezagvoerder), Karol J. Bobko (piloot) en de weten schappelijke onderzoekers Story Musgrave en Donald H. Peterson. Honderdduizenden nieuwsgierigen woonden de lancering bij. De hevige stormen die de afgelopen dagen op grote hoogte woedden en de lance ring onzeker hadden gemaakt, waren maandag tot opluchting van de vluchtleiding van Nasa gaan liggen. Aanvankelijk zou de Challenger la op 27 januari vertrekken, maar de ontdekking van haarscheurtjes in de motoren zorgden voor een vertra ging. Met de „Challenger", opvolger van de „Columbia" zal een forse kunst maan (gewicht ruim 17.000 kilo), in een baan om de aarde worden ge bracht, die van essientieel belang is voor de toekomstige ruimtetaken. Tien uur na de lancering is de satel liet uit het vrachtruim naar zijn baan gemanoeuvreerd. De komende dagen zullen voornamelijk wetenschappe lijke experimenten worden uitge voerd. De twee wetenschappelijke onderzoekers aan boord zullen in de open „laadbak" van Challenger een ruimtewandeling maken en verbe terde ruimtepakken testen. Ook zul len gereedschappen worden beproefd die toekomstige „ruimtemonteurs" misschien nodig hebben bij repara ties aan defecte kunstmanen of ruim teschepen. Als de eerste vlucht van de Chal lenger zonder problemen verloopt is de weg vrij voor nog vier ruimteveer- reizen in de resterende maanden van dit jaar, drie van de Challenger en een van de „oude" Columbia. gen de menselijkheid noemde, aange zien „de vergiftigingen tot sterilise ring en een langzame dood van de slachtoffers leiden". De Israëlische vertegenwoordiging bij de Verenigde Naties wees de Ara bische beschuldigingen maandag als onverantwoord en ongegrond van de hand. Uitgebreide klinische en labo ratoriumonderzoeken hebben geen sporen van enige vergiftiging aange toond, aldus de Israëlische reaktie. Twee deskundigen van de Wereld Ge zondheidsorganisatie zijn op de westelijke Jordaanoever een onder zoek begonnen. Nieuwe golf Zondag is een nieuwe golf van ge vallen van vergiftigingen in de door Israël bezette westelijke Jordaanoe ver gemeld door Palestijnse bronnen in Oost-Jeruzalem. Zeshonderd meisjes van een school in de Palestijnse plaats Yata in de sector Hebron moesten zondagoch tend in het ziekenhuis van Hebron worden opgenomen, maar er werden ook gevallen gemeld uit het vluchte lingenkamp Sawaar in dezelfde sec tor en uit Anabta in de sector Tul- karm van het bezet gebied, zo werd gezegd. Tot vorige week woensdag waren ook uitsluitend slachtoffers onder Palestijnen gemeld, maar toen meld den zich ook zes Israëlische soldaten van de oever ziek met dezelfde klach ten. Na onderzoek werden zij terug gezonden naar hun onderdeel. De Israëlische politie heeft maan dag twee Israëlische medewerkers van de Amerikaanse omroep CBS verhoord over hun berichtgeving over de vergiftigingsverschijnselen die de afgelopen dagen optreden bij honderden Palestijnse schoolmeisjes op de westelijke Jordaanoever. Na verhoor werden de twee verslagge vers op vrije voeten gesteld. De Challenger wierp na negen mi nuten volgens plan de tanks voor wa terstof en zuurstof af, aldus NASA. De Challenger is uiterlijk nauwe lijks van de Columbia te onderschei den, rpjaar wel een ton lichter en met zwaardere motoren uitgerust. Daar mee kunnen grq^^,ladingen - tot 20 ton - worden meegevoerd, wat voor NASA van belang is om militaire en commerciële opdrachten uit te voe ren. De Challenger bereikte 46 minuten na de lancering een baan om de aar de. Het ruimteveer beschrijft een cir kelvormige baan op een hoogte van 285 kilometer. President Reagan zond de beman ning kort na de lancering een bood schap. „U symboliseert tot waar de hoop van Amerika kan gaan". PENZANCE - Bij een brand aan boord van een Franse veerboot, met 700 inzittenden op weg naar Ierland, is zaterdagochtend een passagier ge stikt en zijn ongeveer 70 mertsen met ademhalingsmoeilijkheden naar een ziekenhuis gebracht. Ze zijn er niet slecht aan, op zes tot tien mensen na die ter observatie moeten blijven, al dus is van een ziekenhuis in Penzan ce in ZuidwestrEngeland vernomen. De veerboot was op weg vanuit Ros- coff, in Bretagne, naar het Ierse Cork. De brand ontstond in een van de pas sagiershutten, toen het 5.600 ton me tende schip zich voor de Engelse Zuid westkust bevond op veertig mijl ten Noordwesten van Landsend. Direckt LIMA - Leden van de Peruaanse guerrillabeweging Sendero Luminoso hebben volgens de militaire autoritei ten van Ayacucho zondag in de provin cie 45 Indiaanse boeren gedood. SAO PAULO - Bij botsingen tussen politie en demonstranten tijdens een betoging tegen de werkloosheid in Sao Paulo zijn maandag ruim honderd mensen gewond. Dit heeft de Brazi liaanse televisiemaatschappij Globo gemeld. WASHINGTON - President Reagan heeft het congres gevraagd om op wet tige gronden de handel te mogen be perken met die landen die de Sowjet- Unie hoogwaardige technologische produkten leveren waarvoor de Ver enigde Staten een verbod hebben uit gevaardigd. Reagan heeft gevraagd om herziening van een export wet uit 19- 79. ISLAMABAD - Vorige maand zijn in Afghanistan ongeveer honderd soldaten omgekomen onder een lawi ne bij de Salang-tunnel op de hoofd weg van Kaboel naar de Sowjet- grens, zo heeft het persbureau van het Afghaans verzet maandag ge meld. De lawine heeft op 23 maart vier militaire pMten van het Sowjet- leger bedolven.^lke post wordt ge woonlijk bemand door 20 a 25 Sowjet-soldaten, aldus het persbu reau. Het bericht is niet bevestigd uit on afhankelijke bron. Wel hebben diplo matieke kringen in Islamabad eerder melding gemaakt van de sluiting van de Salang-pas. Toen was niet bekend of de sluiting verband hield met la wines of met rebellen-aktiviteit. LONDEN - Gemaskerde overval lers hebben maandag bij een overval op het Londense kantoor van een vei ligheidsdienst, „Security Express" een grote som geld buitgemaakt. De buit zou tussen de een en zes miljoen pond sterling bedragen (vier tot '24 miljoen gulden), hoewel Scotland Yard alleen van een „aanzienlijk be drag" wilde spreken. Het televi siestation ITV meende te weten dat de overvallers zes miljoen pond heb ben buitgemaakt. In dat geval zou het gaan om de grootste overval uit de Britse ge schiedenis. De befaamde treinover- Val van 1963 leverde 2,5 miljoen pond op. Volgens de politie heeft de bende overvallers maandagochtend het per soneel van het bedrijf vastgebonden en vervolgens de nieuwe ploeg opge wacht, die vijf uur later verscheen. Toen maakten ze zich met de zakken geld uit de voeten. De personeelsle den slaagden er pas vier uur later zich te bevrijden en de politie te waarschuwen. „Security Express" is een grote veiligheidsdienst die onder meer banktransporten bewaakt. na het eerste noodsein kwamen heli kopters en reddingsboten van Britse kustwacht en de marine in aktie en haalden de gewonden van boord. De overige passagiers werden overge bracht naar een ander schip, dat langzij was gekomen. Aan boord van de Ar- morique waren Ierse schoolkinderen die na een vakantie naar huis terug keerden. Alle gewonden hebben vol gens de Franse nationaliteit De om het leven gekomen passagier was even eens een Fransman. Het gaat om een leraar Engels, die met zijn leerlingen een studievakantie in Ierland ging- door brengen. De gehavende veerboot is voor anker gegaan in Mount Bay, bij Landsend. Er zal een onderzoek wor den ingesteld. hetzelfde voor Duitse automobi listen, aldus de rijkspolitie. Rustig De drukte die normaliter met Pa sen gepaard gaat, was vrijdag al zeer gering. Alleen aan de grenzen was sprake van „levendig verkeer". Ook toen geen files. Zaterdag was even eens een rustige dag, met een nor maal verkeersbeeld. Zaterdag- en zondagavond was er één punt waar het wel enigszins uit de hand liep: de Rijksweg A 27, ter hoogte van Utrecht-Noord. Automo bilisten werden hier namelijk afge leid door enorme zwermen spreeu wen, die boven de snelweg in het rond vlogen, alvorens zich in de naastliggende polders te ruste te be geven. Nieuwsgierige chauffeurs remden, vergaten te sturen of zetten hun auto stil, al dan niet op de vluchtstrook. Hierdoor ontstonden veel kleinere aanrijdingen met blik schade. Na een uur waren de vogels gaan slapen en keerde de rust op de weg weer. MAASTRICHT - De al meer dan een week vermiste mevrouw M. J. J. Narinx-Otten (34) is nog steeds niet opgespoord, zo heeft de gemeentepo litie van Maastricht maandagavond laten weten. Haar man, autohande laar M. Narinx (35), die kort voor de verdwijning vna zijn vrouw met va kantie ging, zonder dat de politie wist waar hij verbleef, is inmiddels wel opgespoord. De politie heeft telefonisch contact met hem gehad en daarbij vernomen dat Narinx vakantie viert in een Ita liaanse kustplaats. Hij zegt niets af te weten van de vermissing van zijn vrouw en is voorlopig niet van plan naar Nederland te komen. Dit laatste had de politie hem verzocht. Er is te gen hem geen aanhoudingsbevel uit gevaardigd, omdat nog geen aanwij zingen bestaan voor een misdrijf. De plaats waar de man in Italië ver blijft, wil de politie niet zeggen in het belang van het onderzoek. Het opsporingsteam heeft intussen Interpol ingeschakeld om de moge lijk ontvoerde vrouw op te sporen. Mevrouw Narinx was in Maastricht werkzaam als fysiotherapeute. In verband met een echtscheidingspro cedure woonde zij al geruime tijd niet meer samen met haar man, maar was zij ingetrokken bij haar ouders in Meerssen. Verschillende tips zijn bij de Maastrichtse politie binnengeko men, maar die hebben geen nieuw licht op de zaak geworpen. Niemand heeft mevrouw Narinx sinds het mo ment waarop zij maandag 28 maart jongstleden verdween, rond half ne gen 's avonds toen zij haar praktijk aan de Sterlingruwe in Maastricht verliet, gehoord of gezien, aldus de politie. AMSTERDAM - De politie heeft zondag de 24-jarige L. W. uit de hoofdstad aangehouden, die ervan wordt verdacht vrijdagavond laat in zijn woning aan de Barentszstraat tijdens een schietpartij de 30-jarige Peter Veerman om het leven te heb ben gebracht. Dit heeft een woord voerder van de politie maandag avond meegedeeld. Bij deze schiet partij werd Gerrit van der Steeg (31) ernstig gewond. W. kwam zichzelf melden bij de po litie in de Warmoesstraat, omdat hij had gehoord dat hij als bewoner van de woning waar de schierpartij had plaatsgevonden, werd gezocht. Hij werd gelijk als verdachte aangehou den. De man had namelijk kans ge zien na de fatale schietpartij te ont komen. Het verhoor van W., dat maandag is begonnen, zal vandaag worden voortgezet. De politie wil onder meer nog weten of er nog anderen bij de schietpartij betrokken waren. Volgens de politie stond W. voor enkele duizenden guldens in het krijt bij Veerman en Van der Steeg (bei den uit Amsterdam). Deze twee kwa men vrijdagavond bij W. thuis om dat geld op te halen. Toen zij eenmaal in de woning van W. in de Ba- rantszstraat waren volgde de schiet partij. DELFT- Het Nederlandse huisvuil dat tot voor kort door het Delftse vuilafvoerbedrijf Zegwaard werd ge stort op diverse Iokaties in Vlaande ren zal worden getransporteerd naar Wallonië. Met de overheid daar zijn overeenkomsten tot storten in onder andere Wavre heeft afgesloten. Dit heeft bedrijfsleider F. Koeleveld van Zegwaard zaterdagmiddag beves- tigd. Hij deelde mee dat Zegwaard noch de eigenaren van de Vlaamse stortlo- katies officiéél bericht hebben ontvan gen van de Vlaamse milieuminister, die vorige week een decreet uitvaar digde waarbij het storten van Neder- landsvuil in Vlaanderen per 1 april werd verboden. De woordvoerder van de Delftse onderneming twijfelt ten zeerste aan de berichten als zou de Waalse minister van milieu Fehaux van plan zijn binnenkort een ontwerp decreet aan zijn regering aan te bie den. „De Waalse stortexploitanten die geen risico willen lopen hebben bij het ministerie geïnformeerd". Koelveld laat verder weten dat zodra de in aan bouw zijnde Zuidhollandse gemeen ten hun huisvuil daar kunnen laten verwerken. ROTTERDAM - Bewoners van de Rotterdamse wijk Heijplaat hebben zaterdagavond een korte demonstra tie gehouden, uit protest tegen de dreigende massa-ontslagen bij de Rotterdamse Droogdok Maatschap pij RDM. De demonstratie in de wijk, die was georganiseerd door de ..Vrouwcnaktiegroep-Heijplaat" eindigde bij de Waalhaven, waar tus sen twee lantaarnpalen een span doek met een rouwtak werd opge hangen. HUNSEL - Een felle uitslaande brand heeft zondagmiddag praktisch het gehele bedrijf Koval in het Lim burgse Ittervoort (gemeente Hunsel) verwoest. De oorzaak van de brand is volgens de politie nog onbekend. De schade loopt in de miljoenen guldens. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. DRIEBERGEN - Het verkeersbeeld op de Nederlandse wegen is het gehele paasweekeinde vrij rustig geweest. Mede als gevolg van het geringe buitenlandse bezoek en het slechte weer bleven grote verkeersproblemen ook aan het eind van tweede paasdag vrijwel uit. Wel vorm den zich vanaf vijf uur 's middags wat files, vooral bij de grensovergangen, maar werkelijke problemen hebben zich niet voorgedaan, aldus de konklusie van de Ver- keerscentrale van de Rijkspolitie in Driebergen. De files varieerden in lengte van twee tot tien kilometer, ver spreid over het land. Rond acht uur 's avonds waren alle files echter weer opgelost. De Rijkspolitie noteerde op tweede formatie uitgezonden, terwijl de paasdag tot dat laatste tijdstip in to- politie verkeerscentrales in de ver taal slechts 27 ongevallen op auto- schillende landen ook dit paasweek snelwegen, waarbij zestig voertuigen einde informatie uitwisselden. Ne- betrokken waren en vier personen derlanders in Duitsland konden Ne- licht gewond raakten. derlandstalige verkeersinformatie op hun autoradio ontvangen. Ook ra- Vanuit Driebergen werd de gehele dio Luxemburg zond Nederlandstali- dag via de radio aktuele verkeersin- ge informatie uit. In ons land gold Elke eerste en derde donderdag van de maand Zierikzee Rechtswinkel, Havenplein 24. 19.00 - 20.00 uur. Dinsdag 5 april Brouwershaven Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Bruinisse Ned. Herv. Verenigingsgebouw. Jaarvergadering „Helpt Elkander". 19.30 uur. Pleintheater Aquadelta. Paasmodes- how. 20.00 uur. Woensdag 6 april Zierikzee „De Lichtboei". Good-News klub, feestmiddag met Paasspelen. 14.00 uur. Kerkzaal, St. Domusstraat. Bijeen komst Geref. Vrouwenkontakt- groep. 20.00 uur. Bruinisse Ned. Herv. Verenigingsgebouw. Ruilavond „G. J. Peelen". 19.30 uur. Dorpshuis. Jaarvergadering S.V. Kwiek. 20.00 uur. Donderdag 7 april Zierikzee „De Lichtboei". Poppen maken van brooddeeg. 14.30 uur. Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Raadszaal Stadhuis. Vergadering ad vieskommissie financiën. 19.30 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Spelmiddag voor de jeugd. 14.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Voorlichtingsbijeen komst Multiple Sclerose. 14.30 uur - 16.30 uur. Sirjansland Verenigingsgebouw. Bijeenkomst Reformatorisch Contact Orgaan. 19.45 uur. Vrijdag 8 april Zierikzee „De Lichtboei". Volksdansen voor de jeugd. 14.00 uur. Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat. Forumavond Jeugdwerkloosheid, studievereniging SGP statenkring. 19.30 uur. Maandag 11 april Zierikzee „Mondragon". Kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. Dinsdag 12 april Kerkwerve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos. 14.30 uur. Noord welle Dorpshuis. Algemene ledenvergadej ring PvdA Westerschouwen. 19.30 uur. Vrijdag 15 april Zierikzee Concertzaal. Donateursconceift „Kunst en Eer". 20.00 uur. Oosterland „Oosterhof". Uitvoering „Oost lands Fanfare". 19.30 uur. Zaterdag 16 april Zierikzee Oudeweg 25. Stekkenruilbeufs, Maatschappij voor Tuinbouw |en Plantkunde. 11.00 - 16.00 uur. Maandag 18 april Zierikzee „Mondragon". Kursus Ken uw recjht. 20.00 - 21.30 uur. Woensdag 20 april Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Jaarfeest C.F.O. in samenwerking met NCVB. 19.30 uur. Donderdag 21 april Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 10.00 - 20.00 uur. Vrijdag 22 april Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw; 50-jarig jubileum Hervormde Vrouwengroep „Wees een Zegen", 16.00 uur. j Brouwershaven Tonnenmagazijn. Uitvoering L.R. en P.C. Westelijk Schouwen. 19.30 uur. Maandag 25 april Zierikzee „Mondragon". Kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. Maandag 2 mei Zierikzee „Mondragon". Kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. Donderdag 5 mei Zierikzee Havcnplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Donderdag 19 mei Zierikzee Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2