I Tweede keus Flakkees elftal te machtig voor Zeeuwse ploeg: 3-2 K Country Club onverwacht in de race voor derde Zeeuwse titel na fraaie 6-1 zege op De Ster i 4 i W B-junioren van Zierikzee verrassen in bekerduel C ees Priem wint driedaagse an De Panne 6 Uitstekende rentree voor Zierikzee-speler Kees Verkaart OUDE TONGE - De eerste selektiewedstrijd om te ko men tot een definitief Zeeuws elftal is in Oude Tonge op een niet al te best resultaat uitgedraaid. Niet alleen ver loor de Zeeuwse formatie met 3-2 van een soort tweede keus Flakkees team, maar vooral moest worden ge- konstateerd hoe diverse spelers fiks door de mand vie len. In tegenstelling tot met name Wim Geelhoed, Jaap Meerman en Bram van de Broecke speelde Zierikzee- speler Kees Verkaart een uitstekende wedstrijd, die hem logischerwijs in de uiteindelijke zestien van coach Jo de Waal geloodst zou moeten hebben. Met name in de eerste helft was Verkaart de absolute uitblinker aan Zeeuwse kant en verder akteerde hij ook in de laatste twintig mi nuten sterk met als tastbaar bewijs een uitstekend doel punt tien minuten voor tijd op een puike dieptepass van Jaap Meerman. Op dat moment leidde de Flakkeese for matie evenwel al met 3-0 en leek het slechts een pleister op de wonde. Nadat Gerard Schipper twee minuten voor tijd andermaal de marge verkleind had via een gelukkig doelpunt mocht de thuisploeg uiteindelijk alsnog de han den dichtknijpen, dat het in de slotminuut niet alsnog 3- 3 werd toen een ziedend schot van Nico Bouwman rake lings langs de voor Zeeland verkeerde kant van de paal vloog. F i f f i 1 i I I 1 ft Sm.-. V t J 9 jr 11 h i Coach Rien Kievit van de Flakkeese ploeg moest in de laatste 24 uur voor het eerste fluitsignaal van de wedstrijd tegen de Zeeuwse ploeg al lerijl zeven vervangers optrommelen voor evenzoveel afzeggers. „Zo'n wedstrijd spreek bij de meeste spe lers nauwelijks aan en ze zeggeh dan ook maar klakkeloos af. Een vreem de instelling, maar je hebt er wel mee te maken", vertelde NTVV-laatste man en aanvoerder van de Flakkeese ploeg Adrie Robijn. ,,Als we op 3 mei tegen de nationale militaire ploeg spelen dan zul je dat niet meemaken. Tegen de Zeeuwse ploeg doen ze dat echter weg. Ik verwacht dan ook niet dat we potten kunnen breken tegen deze tegenstander. De meeste jon gens kennen elkaar nauwelijks". Aanwinst De voorspelling van Robijn leek naar gelang de wedstrijd vorderde steeds minder steekhoudend, want juist het tegenovergestelde bleek waar. Doordat er door de afzeggin gen van onder andere Leen van Ast en Paul Molenaar minder kwaliteit in de ploeg kwam, werd wel de moge lijkheid geboden om flinke klub- blokken in de selektie in te bouwen. Nadat in de tweede helft Robbie Karsbergen de wat statische Auke Wagenaar van WFB was komen ver vangen, werd de volledige aanvalsli- nie gevormd door DBGC-spelers, het geen diverse vlotlopende akties tot gevolg had. Verdedigend vormde de NTVV-as Adrie van Sliedrecht, Adrie Robijn en Jan Noteboom een goed driemanschap met vooral een souvereine rol voor de veelal hautain ogende Adrie Robijn. Ondanks deze wat onsympathiek ogende eigen schap zou Robijn een fikse aanwinst kunnen zijn voor welke Zeeuwse for matie ook. De Flakkeese ploeg kwam al na elf minuten - op dat moment tegen de verhouding in - op voorsprong. Laatste man Jaap Meerman verslikte zich in SNS-spits Adrie Melaard, die nadat hij Meerman op het verkeerde been had gezet geen problemen meer had om doelman Johan Dijkhuizen te passeren. Even eerder had Kees Ver kaart zich voor de eerste keer goed in de kijker gespeeld door een pass-op- maat af te leveren op de insprintende Peter de Waard. De Kapelle-spits kwam evenwel een fraktie te kort om Adrie van Sliedrecht te verras sen. In de 20e minuut was het bijna weer raak voor Flakkee en opnieuw was het Adrie Melaard, die voor ge vaar zorgde. Auke Wagenaar stuurde de bal diep, waarna Jaap Meerman kompleet onder de bal doortrapte en Melaard alleen op doelman Dijkhui zen af mocht. Via een katachtige sprong voorkwam de RCS-doelman erger. Lange pass Technisch gezien was Zeeland de betere ploeg, maar de aanvalsakties liepen grote perioden vast op het ein deloos gewriemel van de voorwaart - sen. De lange pass kwam niet of nauwe lijks in het stuk voor waar het de Zeeuwen betrof. De sporadische ke ren dat het wel gebeurde was er on middellijk veel meer dreiging. Dat bewees Huib Meerman na een half uur, maar Gerard Schipper had niet de juiste afwerking in huis. Tien minuten later mocht Kees Verkaart een volgende puike solo van Meer man afronden. De fraaie beweging van Verkaart had een beter lot ver diend, maar Adrie van Sliedrecht redde even fraai. In de slotminuten van de eerste helft kreeg aan de ande re kant Auke Wagenaar een goede mogelijkheid, maar ook hier bleek Johan Dijkhuizen zijn plaatsje tus sen de palen waardig. In de tweede helft verving aan de Zeeuwse kant doelman Rob Gruben de RCS-doelman, terwijl Middelbur ger Taco van der Velde binnen de lij nen kwam voor de falende Arnemuiden-verdediger Wim Geel hoed. Geelhoed won in de eerste 45 minuten niet een duel van Auke Wa genaar. Al in de derde minuut was Zeeland dicht bij de gelijkmaker, maar Teun van Noord redde fraai op een aktie van opnieuw Peter de Waard, die het eerste uur sterk ak teerde, maar daarna wat wegzakte. Twee minuten later moest Jan Note boom korrigerend optreden, toen Ge rard Schipper doelman Van Slie drecht al voorbij was en in de 19e mi nuut demonstreerde de NTVV- doelman zijn klasse op een vreselij ker poeier van Kees Verkaart. Tus sen de 27e en 30e minuut werd het lot van de Zeeuwse ploeg bezegeld, toen achtereenvolgens Adrie Melaard en Robbie Karbergen (amper vijf minu ten binnen de lijnen) grove verdedi- gingsfouten attent afstraften. Moegestreden Vijf minuten later redde Kees Ver kaart voorlopig de eer, toen hij zich uitstekend vrijmaakte van Adrie Hartog op een schitterende diepte pass van Jaap Meerman, die hiermee iets goed maakte van zijn uiterst zwakke optreden als laatste man. Van dichtbij had invaller-doelman Johan van Kempen van VV Den Bommel geen schijn van kans: 3-1. Dat het in de 43e minuut door een lucky doelpunt van Gerard Schipper 3-2 werd, leek aanvankelijk leuk voor de statistiek, maar in de aller laatste minuut dreigde de moegestre den Flakkeese ploeg alsnog de halve winst prijs te moeten geven, toen Ni co Bouwman naastknalde. Al met al was de kleine, maar gezien de vele in vallers aan Flakkeese kant, verras sende overwinning verdiend voor de ploeg van Rien Kievit. Aan de kant van de Zeeuwse selek tie ontbrak de tweede uitgenodigde Schouwen-Duivelandse speler. Ton- nie van de Berge van Bruse Boys kon zich niet vrij maken van militaire dienst-verplichtingen. Kees Ver kaart hield de Schouwse eer echter voortreffelijk hoog. Doordat ik het vorig jaar niet werd uitgenodigd, ondanks het feit dat ik toen bij Zierikzee wel goed draaide, was ik nu extra geladen om er een goede wedstrijd van te maken. Ik wist dat ik maar een kans zou krij gen, omdat ik voor het tweede duel, de volgende week in Breskens niet werd uitgenodigd", vertelde Kees Verkaart tevreden lachend na de wedstrijd. „Voor mezelf heb ik een goede wedstrijd gespeeld en lijk ik nog in de race. Het zou mooi zijn, als ik na vijf jaar afwezigheid weer in de Zeeuwse ploeg gekozen zou worden. Ik heb vandaag alles gegeven en bij zonder veel loopwerk verricht. Al leen in het begin van de tweede helft moest ik wat gas terug nemen, maar daarna ging het weer prima. Het wordt nu afwachten wat de keuzehe ren beslissen". ZIERIKZEE - De B-juniorenploeg van Zierikzee heeft zich donderdaga vond verrassend in de halve finales gespeeld om de Zeeuwse juniorenbe ker. Hoofdklassekoploper Kloetinge BI werd door de ploeg van coach Kees Kommer via de strafschoppen uit het toernooi gewipt, nadat de ge wone wedstrijd in 1-1 was geëindigd. Als de weersomstandigheden het toe laten, speelt Zierikzee nu maandag 4 april (tweede paasdag) de halve eindstrijd tegen Aardenburg in Vlis- singen. Zierikzee kwam na een kwartier op voorsprong, toen Leen Koster een fraaie pass van Peter van Vossen ver zilverde. Zierikzee 'behield de voor sprong tot een minimum voor rust. De Kloetinge-centnymspits kopte het leer toen voorbij doelman Wim Ra- via. De twee ploegen maakten er ook in de tweede helftondanks de niet al te beste weersomstandigheden, een goed duel van met kansen over en weer. Kloetinge leek tien minuten voor tijd te gaan winnen, maar doel man Wim Ravia stofte een toegeken de strafschop uitstekend. Doordat het skorpbord na de offi ciële speeltijd 1-1 aanwees moesten strafschoppen de béslissing brengen. Kloetinge schoot de eerste pingel over, waarna Eric Berrevoets Zierik zee op voorsprong bracht. Tegenover benutte strafschoppen van Kloetinge stelden ook Leen Koster en René Dekker treffers. Toén viel voor Kloe tinge het doek. Strafschop nummer vier werd naast geschoten, waarna Frans Tromper al|es besliste. Hij mocht zelfs twee keer aanleggen. In eerste instantie werd de inzet gestopt, maar de doelman zou te vroeg zijn ingelopen. Een tweede mo gelijkheid liet Tromper niet voorbij gaan. i Zaalvoetbaltoernooi VV Oosterschelde ZIERIKZEE - Zaalvoetbalvereniging Oosterschelde Mondragon organi seert zaterdag 2 april van 9.30 tot 15.00 uur een zaalvoetbaltoernooi in de Zierikzeese sporthal Onderdak. Aan het toernooi neemt het Goese FC Bevelanden deel, alsmede de Zierik zeese vereniging Toren Boys, Stella Boys, De Steeg, Brogum en natuur lijk de organiserende vereniging. Tijdens de wedstrijden is er een grootse verloting in het restaurant van de sporthal met veel aantrekke lijke prijzen. Voor de winnaar van het toernooi stelt de klubsponsor Hotel-Restaurant Mondragon een fraaie prijs beschikbaar. De prijsuit reiking vindt 's avonds om 19.30 uur plaats in voornoemd restaurant. Hierna volgt nog een dansavond. Openingstóernooi bij TV WIK KERKWERVE - Tennisvereniging WIK uit Kerkwerve houdt zaterdag 2 april haar openingstoernooi voor se nioren. De aanvangstijd is 9.30 uur. Voor de junioren en aspiranten wordt er een toernooi gehouden in de Paasvakantie en wel op dinsdag 5 april. De aanvangstijd is dan 13.00 uur. Advertentie Distriktsdag biljarten in Oosterland OOSTERLAND - Zaterdag zal in de biljartzaal van cafétaria „Neffen D'Eule" te Oosterland het biljartsci- zoen van het distrikt Schouwen- Duiveland van de KNBB weer offi cieel worden afgesloten met de tradi tionele distriktsdag. Op deze dis triktsdag zullen de vier teams, welke zich via de twee voorrondes van de bekerkompetitie hebben geplaatst, met elkaar de strijd aanbinden om in het bezit te komen van de distrikts beker. Deze teams zijn DOS te Nieu- werkerk, Phoenix te Ouwerkerk, Re- nesse en Witte van Haemstedc. DOS zal uitkomen met L. Hokke (59), H. Linthout (44). J. Tempel (38), W. a. d. Wiel (44) en reserve R. van Veen (35). Voor Phoenix zullen deelnemen W. Remeeus (62), P. S. Vijverberg (41), R. Hage (41). D. van der Werf (41) en reserve D. Bakker (29). Renesse komt met J. L. Dorreman (80). J. C. Everaers (65), R. L. Boerma (38), J. Meganck (38) en reserves C. Dorreman (59) en N. Schults (35). De Kansen van Witte van Haemste- de zullen worden verdedigd door J. den Haan (100), K. J. Bakker (53), J. Jansen (47). T. Stoel (44) en de reser ves L. A. Verage (50) en J. van de Weel (47). De aanvang van de wedstrijden is bepaald te 14.00 uur waarna te 19.00 uur de finale en de wedstrijd voor de bezetting van de derde- en vierde plaats zal worden gespeeld. De arbi trage bij deze wedstrijden zal in han den zijn van de arbiters van het dis trikt. Zoals te doen gebruikelijk zal aan het slot de huldiging plaatsvinden van de spelers welke in het afgelopen seizoen op een kampioenschap van het distrikt beslag hebben weten te leggen. BIRMINGHAM - Het Nederlands damesvolleybalteam heeft zich in het toernooi om de Lentebeker bij de laat ste vier geplaatst. In de kwartfinale wedstrijd in Birmingham werd Zwe den met 3-1(12-15,15-4,15-10 en 15-4) in 78 minuten verslagen. Tegenstan der in de halve eindstrijd van zaterdag is Finland, dat Spanje de baas bleef (15-10, 15-7, 9-15 en 15-10). OOST-BERLIJN - De Oostduitse An ke Sonnenbrodt heeft donderdag bij zwemwedstrijden in Oost-Berlijn het Europees record op de 800 meter vrije slag verbeterd. Zij kwam uit op een tijd van 8.31.07. Het oude record stond sinds de Olympische Spelen van 1980 in Moskou op naam van haar landge note Ines Diers met 8.32.55. MAASTRICHT - Clemence Wester hof blijft nog een jaar trainer bij M W. De vroegere assistent van Jezek bij Feyenoord, die halverwege dit seizoen naar Maastricht ging, tekende dinsdag een jaar bij. Bekerwedstrijden volleybalteams Mevo '80 ZIERIKZEE - In de tweede ronde van het volleybaltoernooi om de dis- triktsbeker krijgen zowel het dames als het herenteam van Mevo'80 fikse klussen af te werken. Beide ploegen spelen op vrijdag 22 april om 19.00 uur in de Zierikzeese sporthal Onder dak. De damesploeg van coach Hans Boot moet het in deze wedstrijd op nemen tegen het erg sterke team van Jong Pendrecht, dat in de eerste klas, waarin het Bruse Kwiek uitkomt, ongeslagen op de titel afstevent. De Kwiek-ploeg was in de kompetitie twee keer volslagen kansloos en prijkt desondanks op een fraaie der de plaats in de eerste klas. Hieruit mag worden afgeleid dat de Mevo'80- damesploeg het uiterst zwaar zal krijgen om de jeugdige Rotterdamse formatie verdere doorgang te belet ten in het bekertoernooi. Sterk is ook het herenteam van Hou Stand, dat momenteel uitkomt in de promotieklas. Weliswaar zijn de Rotterdammers nog niet helemaal vrij van degradatiezorgen, maar het promotieklasserschap lijkt toch be houden te kunnen worden. De heren- ploeg van de scheidende coach Marco Reedijk is inmiddels zeker van pro motie degradatiewedstrijden naar de eerste klas. omdat Hollemare door een gelijkspel tegen HPV op drie punten is gekomen van de Zie rikzeese ploeg. De nagenoeg zekere tegenstanders van Mevo'80 worden op 7 mei SVM uit Meerkerk en Jong Pendrecht uit Rotterdam. Beslissingswedstrijd op woensdag 6 april in Kruiningen ZIERIKZEE - Wat eigenlijk niemand meer voor mogelijk had gehouden, heeft De Zeeuwse titelverdediger zaalvoetbal Country Club toch gerealiseerd. De ploeg van coach Cees in 't Veld knokte zich in een subliem duel met 6-1 voorbij de zeker ogende nieuwe kampioen De Ster uit Hulst. Gevolg van deze zege met vijf doelpunten verschil is, dat de twee ploegen elkaar woensdag avond 6 april opnieuw zullen ontmoeten, nu op neutraal terrein. Sporthal Kruiningen fungeert dan als arena voor het allesbeslissend duel met de Zeeuwse zaalvoetbaltitel als inzet. De ontmoeting in Kruiningen begint om 20.00 uur en het lijkt wel zeker, dat er opnieuw een fascinerend, maar vooral boeiend duel uit de bus zal gaan komen. De uitgangspositie leek voor de Schouwen-Duivelandse kampioen vrijwel uitzichtloos. De Ster won de beide eerste duels in de halve kompe titie om de Zeeuwse zaalvoetbalbe ker met uitzonderlijk veel gemak. Sport Stijl Sinke kreeg eerst een on genadig pak over de broek in de Hulster sporthal. Na een 2-1 ruststand won de Zecuws-Vlaamse kampioen met maar liefst 8-1 van de Walcherse titelhouder. Toen De Ster vervolgens ook nog met 8-4 afreken de met AKF uit Goes leek de strijd gestreden, te meer daar Country Club na een 3-1 zege op AKF een pijn- Met de bus naar Kruiningen ZIERIKZEE - Om Country Club te voorzien van de nodige ondersteuning gaat er woens dagavond een supportersbus mee naar de Kruiningse sport hal. De bus vertrekt om half zeven vanaf het ZWN-station. Supporters die graag mee willen kunnen zich opgeven bij A ad Willemse. bii Cees in 't Veld (beiden Zierikzee) of bij sponsor Ton Rijstenbil in Re- nesse. lijke vergissing maakte bij Sport Stijl Sinke. Cees in 't Veld en de zij nen verspeelden in de laatste tien mi nuten alsnog een 3-2 voorsprong om uiteindelijk met 4-3 de boot in te gaan. Voor het treffen tussen De Ster en Country Club had de Hulsterse ploeg al met al niet alleen twee wedstrijdpunten meer maar ook een veel beter doelsaldo: plus elf voor De Ster en slechts plus één voor Country Club. Een overwinning met mini maal vijf doelpunten was dus de op gave, waarvoor de Schouwen- Duivelandse kampioen gesteld werd. Alle hoop leek vervlogen, toen Fons Picavet al in de tweede minuut profiteerde van een verdedigings foutje in de Country-defensie, maar daarna was het nog louter Schouwen- Duivelands aanvalsgeweld wat de klok sloeg. Al voor dc openingstreffer had Rob Wijnstekers een mogelijkheid ge mist, maar in de vierde minuut was de skore toch gelijk, toen Wim Over- wecl de gelijkmaker in de touwen joeg. Overweel zou naar gelang de wedstrijd vorderde uitgroeien tot de absolute uitblinker. Country Club zocht massaal dc aanval en De Ster werd kompleet overdonderd. In de achtste minuut tekende Marcel van Grunsven voor dc tweede Zierikzee se treffer en na een kwartier ver hoogde Rob Wijnstekers dc marge naar 3-1. Country Club zou ook met deze stand gaan rusten, ondanks het DE PANNE - Cees Priem, in zijn ateurtijd twee keer winnaar van Ie Ronde van Renesse, heeft de Drie- aagse van De Panne winnend af- esloten. In deze wedstrijd, welke als jen belangrijke voorbereiding geldt (oor de zondag a.s. te rijden klassie- er De Ronde van Vlaanderen heb- len de Raleighs de leiderspositie van riem met sukses verdedigd. Na de ter van Besseges (Bert Oosterbosch) de Ronde van de Middellandse Zee errie Knetemann) betekende dit de rde overwinning in dit seizoen van Raleighploeg in een etappe- edstrijd. I In de slotrit over 211 km vormde er ;h halverwege de wedstrijd een jpgroep van 40 renners met daarin Jle favorieten. Door steeds attent te r ageren kregen de renners welke in k algemeen klassement nog een be- [eiging vormden voor Priem van de ileighs geen kans een beslissende Oorsprong te nemen. Pas"in de slot- fjse kregen de Belg Noel Segers en de ïgelsman Paul Sherwen, niet meer ivaarlijk voor Priem, de vrijheid een geslaagde uitlooppoging te taen. In de eindsprint toonde Segers jich duidelijk de sterkste over Sher- iven. In dezelfde tijd als Siegfried Hekimi die een achterstand had van 5 seconden eindigde Priem op de ichtste plaats. Naast het eindklassement werd Priem ook winnaar van het punten klassement. In de laatste etappe ein digde Adrie van Houwelingen op de '10e plaats; 13e Leo van Vliet; 14. Johnny Broers; 16. Adrie van der Po- Je; 20. Jos Schipper en 28e Hennie 'Kuiper, allen in dezelfde tijd als He- \kimi. Het eindklassement: 1. Cees Priem 14.05.39; 2. op 7 sec. Etiene de Wilde; i. op 25 sec. Michel Pollentier; 4. op 25 sec. William Tackaert; 5. op 25 sec. Brank Hoste; 6. op 27 sec. Jostein lyillrnan; 7. op 35 sec. Rudy Matthijs; 8. op 50 sec. Patrick Versluys; 9. op 1.12 min. Adrie van der Poel; 10. op 1.16 m'n. Gregos Braun; 11. op 1.21 min. Htnnie Kuiper; 12. op 1.27 min. Adri vai Houwelingen; 13. op 1.38 min. Jos Schipper; 15. op 2.03 min. Aad van den Hoek; 19. op 3.12 in. Johnny Bioers. Schaakvereniging Zierikzee ZIERIKZEt - In de 26e ronde van de huishoudeijke kompetitie wer den acht partijm gespeeld. De uitsla gen waren als volgt: J. J. v. d. EndeR. v. d. Veken V2-V2; H. C. Jukkenekke-H. Uil 1-0; A. J. Scheele-A. M. v. d Westen 1-0; M. M. Krijger-J. VerkeJk V2-V2; P. M. Bouwens-J. J. Hoojstrate 0-1; C. van Eldik-C. P. Poldeman 0-1; J. Vos-A. Louws 0-1; S. J. Stotl-J. A. de Jong 0- I. feit dat zowel Marcel van Grunsven als Wim Overweel elk een twee mi- nutenstraf kregen opgelegd. In de vijfde minuut begon Wim Overweel aan een glaszuivere hat trick, toen hij voor 4-1 zorgde. In de twaalfde minuut mocht hij vervol gens vanaf de strafschopstip num mer vijf produceren, toen Rini Stout- jesdijk in de gevarenzone was neer gelegd, maar deze mogelijkheid was blijkbaar iets th simpel voor de Country Club-aanvoerder. Hij miste. Verderop in het van spanning en uit muntend zaalvoetbal bol staande du el zou hij zijn missertje evenwel dub bel en dwars goed maken. Door goe de doelpunten in respektievelijk de zestiende en de twintigste minuut schoot Overweel zijn ploeg volledig terug in de race (6-1). „Hier had nie mand meer op gerekend", vertelde Marcel van Grunsven desgevraagd, „maar we hadden vandaag het voor deel, dat we ontspannen konden spe len, omdat er schijnbaar niets meer te winnen viel, hetgeen achteraf dus wel even anders liep". Rondom het schitterende voetbal gevecht werden een viertal kompeti tieduels afgewerkt in de tweede en derde klas. De nummers twee en drie in de derde klas, Bijmakelaardij II en Zeelandia speelden met 2-2 tegen elkaar gelijk en in dezelfde klas haal de Mevo II fors uit. Dc rescrvcploeg van ZZ '72 moest er met maar liefst 1-10 aan geloven. Ook in dc tweede klas twee wedstrij den. Brogum blijft er alles aan doen om dc degradaticdans te ontsprin gen. De soosploeg won nu met 4-3 van Die Gouwe. Brogum bewees niet al leen zichzelf hiermee een dienst, maar ook het op de tweede plaats staande Ouwerkerk, dat nu zeer dicht bij promotie is. Dc Steeg kan de Ouwcrkerkers nog slechts bedreigen na de 5-3 overwinning op ZZ '72 I. ZATERDAGVOETBAu KNVB Zaterdag 2 april 2e klasse A: Bruse Boys-WHS, 14.30; NEVO'25-SSC'55; Oostkapelle- Oranje Wit; Altena-Eventein. Maandag 4 april 2e klasse A: AZVV.NEO'25; Altena-Arnemuiden; Oostkapelle- Everstein; Good Luck-Oranje Wit; ASWH-Bruse Boys. ZONDAGVOETBAL 3e klasse D: DIVO-BSC; Jong Ambon-Steen. MONTE CARLO - De jonge Franse Daviscup-speler Henri Leconte zal de geschiedenis ingaan als de man, die Björn Borg diens laatste nederlaag heeft toegebracht Hij stuitte de 26- jarige Zweed met 6-4, 5-7 en 7-6 (tie break 7-4) in de tweede ronde van het Grand Prixtoernooi van Monaco. SCHEEPVAART Acmaea, 31-3 thv Kreta Acteon, 31-3 90 zuid zuid west Pe- nang, 3-3 te Bombay verw. Aldabi, 31-3 van La Pallice naar Rot terdam t Nedlloyd Adelaide, 1-4 te Doualc Nedlloyd Amersfoort. 1-4 140 west Penang naar Singapore Nedlloyd Delft. 31-3 te Kobe Nedlloyd Rotterdam. 31-3 120 zuid New Orleans naar New Orleans Nedlloyd Tasman, 31-3 van Le Havre naar Antwerpen Ondina. 31-3 850 oost Kp. Farewell naar Philadelphia Zafra, 1-4 te Teesport

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 6