Weerklank bij regering voor plannen bij „De Schelde" Voor Rode Kruis geen taak bij rampenbestrijding II II Jamani ziet olieprijs niet verder dalen 2 Gezonde afdelingen loskoppelen Centraal- Amerikaanse landen willen onderhandelen Argentinië verlamd door algemene staking Tiros-kunstmaan met succes gelanceerd Reagans tussenvoorstel aan Sowjet-Unie Franse reisbureauhouders roepen op tot protest Opnieuw onlusten op westelijke Jordaanoever Voedselhulp voor Ethiopië Jongeman bekent meisje te hebben doodgestoken Man steekt om zich heen in bar: 4 Vz jaar cel Belgische dienstweigeraar mag worden uitgeleverd Dordtse bouwholding neemt UBA over DEN HAAG - De regering staat er op dat de bewind voerders van het RSV-concern in ontbinding de afdelin gen scheepsreparatie en offshore van de Rotterdamse RDM-werf loskoppelen van de „gezonde" bedrijfsonder delen, de marinebouw, de algemene werktuigbouw en zware apparatenbouw. De gezonde onderdelen kunnen rekenen op voortzetting van overheidssteun krachtens het boedelkrediet. De reparatiewerf en de offshore zul len niet langer aanspraak kunnen maken op het boedel krediet voor RDM. Minister Ruding van financiën, die minister Van Aardenne (economische zaken) verving, zei maandag tijdens een uitgebreide commissievergade ring in de Kamer dat de splitsing van RDM voor 1 april zijn beslag zal moe ten krijgen. Maandag na afloop van het debat is de regering het overleg met de bewindvoerders over ontbin ding van RDM begonnen. Als stok achter de deur zal zij daarbij het ar gument hanteren dat uitblijven van de splitsing de minister van economi sche zaken ertoe noopt RDM in april totaal af te snijden van krediet. Een motie Van der Hek (PvdA) om af te zien van de „fatale datum" van 1 april en voorlopig nog krediet te fourneren voor het gehele bedrijf werd verworpen met 13 tegen 11 stemmen. Voor de motie stemden de PvdA. D'66, PPR en CPN. Met dezelfde stemverhouding werd een motie Van der Hek/Moor (PvdA) verworpen om de offshore activitei ten van RDM te behouden in een „re delijk te achten omvang". De Schelde Pleidooien van de oppositie Konin klijke Maatschappij De Schelde (KMS) in Vlissingen de produktieca- paciteit in de marinebouw af te stem men op 1.235.000 manuur per jaar kregen bij de regeringspartijen meer weerklank. De bewindvoerders gaan uit van één miljoen manuren per jaar. Een motie Van der Doef (PvdA) waarin wordt gepleit voor de optie van 1,2 miljoen manuren zal in stem ming worden gebracht als het totale plan van de bewindvoerders in de Kamer wordt behandeld. Dat zal na het Paasreces zijn. Waarschijnlijk zal NEW YORK - Nicaragua, Hondu ras en El Salvador hebben maandag in de veiligheidsraad van de Verenig de Naties opgeroepen onderhandelin gen te beginnen om een einde te ma ken aan de huidige spanningen in Centraal-Amerika. Nicaragua pleitte voor een topont moeting met het buurland Honduras en toonde zich bereid met de Verenig de Staten te praten over meningsver schillen die tussen de landen bestaan. De Nicaraguaanse waarne mend minister van buitenlandse za ken, Victor Hugo Tinoco, stelde voor dat de presidenten van Nicaragua en Honduras met elkaar gaan praten. Als plaats voor deze ontmoeting noemde hij Mexico of Venezuela. BUENOS AIRES - Een algemene staking van een dag heeft maandag het openbare leven in Argentinië vrijwel volledig stilgelegd. Ondanks het feit dat de regering de aktie on wettig had verklaard, bleven meer dan 9 miljoen werknemers thuis. Buenos Aires en alle andere grote steden als Rosario, Cordoba, Mendo- za, Santa Fe en La Plata boden een ongewone aanblik. Het openbaar vervoer lag stil, bijna alle winkels waren gesloten en slechts een hand vol mensen verscheen bij fabrieken, banken en regeringskantoren. Tot de staking van 24 uur was opge roepen door de gematigde vleugel en later ook de militante vleugel van de vakcentrale CGT „niet alleen voor gewone salariseisen maar voor een radicale verandering van de ekono- mische politiek van de regering". De aktie is gesteund door „meer dan 96 procent" van de werknemers aldus schattingen van de bonden en door 85 procent volgens het ministerie van binnenlandse zaken. in de loop van april KMS uit de sur seance van betaling worden gelicht, zo verwacht minister Ruding. Jacobse (VVD) is het in beginsel eens met de PvdA-motie, maar wil afwachten in hoeverre minister Ru ding hem ervan kan overtuigen dat de marinepoot van KMS slechts le vensvatbaar is bij een bezetting van één miljoen manuren per jaar. De mi nister betoogde dat bij een hogere be zetting teveel wordt gegokt op zeer onzekere exportmogelijkheden. Ijzergieterij Minister Ruding zal nagaan of het noodzakelijk en mogelijk is dat het verzelfstandigde KMS Ijzergieterij Middelburg overneemt. Van der Doef PvdA betoogde dat dit één van de voorwaarden is van de provincie Zee land voor de verlening van een kre diet van vijftig miljoen gulden aan de gieterij, die vijftig van de 120 werknemers zou moeten ontslaan. De minister had op zichzelf „sym pathie" voor bedrijfssteun van ge meenten en provincies. Wel dient men zich af te vragen of die steun wel „verantwoord" is. De regering zal zich onthouden van bemoeienis met de eventuele over dracht van de scheepsreparatieafde- ling van RDM aan derden. Dat is een zaak van de bewindvoerders, aldus minister Ruding. Steun Rotterdam De gemeente Rotterdam heeft maandag overleg gevoerd met de be windvoerders, externe financiers en met economische zaken. De gemeente wil voor tien miljoen en het Schie- damse scheepsreparatiebedrijf Scan marine voor vijf miljoen gulden aan delen. Andere externe financiers moeten in de Nederlandse bankwe reld worden gezocht. Voor het red dingsplan voor de RDM moet in to taal 30 miljoen gulden op tafel ko men. Het reddingsplan zal bij doorgang niet langer in het behoud van vijf honderd van de zevenhonderd ar beidsplaatsen voorzien. Dit is kader leden van de industriebonden bij RDM maandag duidelijk geworden tijdens het overleg met gegadigden voor deelneming in het plan. MANHATTAN (KANSAS) - De OPEC, de organisatie van olie exporterende landen, blijft de komende jaren verantwoordelijk voor het bepalen van de olieprijs. De landen van de olie-organisatie hoeven hun olieprijs waarschijn lijk niet verder te verlagen. Dit heeft de minister van olie van Saoedi-Arabië, Achmed Zaki Jamani, maandag gezegd tijdens een lezing aan de universiteit van Kansas. Voordat Jamani aan zijn lezing wilde beginnen werd hij ontvangen met boe-geroep. Vanuit zijn gehoor werd „verrader" en „Allah Akbar" (God is groot) geroepen. Enkele toe hoorders werden aangehouden en la ter geïdentificeerd als Iraniërs die niet bij de universiteit stonden inge schreven. Toen Jamani na te zijn weggeleid terugkeerde werd hij ont vangen met een staande ovatie. De Saoedische minister verklaarde af te wachten wat Groot-Brittannië met zijn olieprijs gaat doen. De lan den in West-Europa en Japan zitten in een kwetsbare positie wat betreft hun voorraden en de vraag van die landen bepaalt in belangrijke mate de Britse olieprijs, aldus Jamani. Hij is van mening dat in de toe komst grote prijsverhogingen van WASHINGTON - President Ronald Reagan zal de Sowjet-Unie een nieuw voorstel doen ter beperking van de kernraketten voor de middel lange afstand in Europa. De zoge naamde tussenoplossing wordt dins dag door Paul Nitze, leider van de Amerikaanse onderhandelingsdele gatie in Geneve, aangeboden aan de Sowjets, zo hebben Amerikaanse functionarissen gezegd. Het nieuwe voorstel wordt in Ge neve aan de Russen overhandigd voordat het reces van de onderhande lingen dinsdag ingaat. Volgens func tionarissen maakt Reagan zijn initia tief woensdag openbaar in plaats van donderdag zoals eerder werd ver wacht. In Washington werd gezegd dat het voorstel geen specifieke aantallen ra ketten bevat, maar dat wordt gestreefd naar verifieerbare, gelijke aantallen Russische en Amerikaanse raketten. In het plan zouden Franse en Britse raketten niet worden mee geteld en zou Moskou geen raketten mogen verplaatsen van Europa naar Azië. olie moeten worden voorkomen. Met een sterke stijging van de olieprijs is niemand gediend. Olie is een te be langrijke grondstof om afhankelijk te zijn van de gang van zaken op de vrije markt of van speculatie. De OPEC heeft haar gebreken maar is nog steeds het aangewezen lichaam om de prijs van olie te bepalen, zo be toogde Jamani. PARIJS - Franse reisbureauhou ders hebben opgeroepen woensdag in Parijs te demonstreren tegen de gel delijke beperkingen op het reizen naar het buitenland. Veel reisbu reaus in de hoofdstad bleven maan dag tot middernacht open om de klantenstroom te verwerken, die ontstand voordat de deviezenmaatre- gel dinsdag van kracht wordt. Bij de banken werden veel Franse franks omgewisseld voor Spaanse peseta's, Britse ponden en Italiaanse lires. Een groep reisbureaudirecteuren heeft maandag tevergeefs gepro beerd de minister van buitenlandse handel en toerisme, Edith Cresson, en de minister van financiën, Jaques Delors, over te halen de maatregel te verzachten. Zij stellen dat de devie- zenmaatregel, volgens welke Fran sen per jaar niet meer dan 2000 frank naar het buitenland mogen meene men. De ministeries van buitenlandse handel en van financiën lieten maan dag nog eens weten dat de omstreden maatregel vandaag van kracht wordt, zoals was voorgenomen. DEN HAAG - De ABVA KABO vreest dat 2.100 arbeidsplaatsen bij de gemeente en nog eens 600 bij parti culiere organisaties zullen verdwij nen in Den Haag. ADDIS ABEBA - De Ethiopische regering heeft maandag ten stelligste tegengesproken dat voedselhulp uit het Westen wordt gebruikt voor het leger of voor afbetaling van Sowjet- wapenleveranties. Een regerings woordvoerder noemde in Addis Abe ba het bericht in het Londense zon dagsblad „Sunday Times" over mis bruik volledig ongegrond, vals en verzonnen. BONN - Hans-Jochen Vogel, de kandidaat-bondskanselier van de Westduitse sociaal-democraten bij de door de christen-democraten gewon nen algemene verkiezingen van 6 maart, heeft een brief van president Ronald Reagan gekregen. Deze schrijft daarin onder andere dat hij rekent op steun van de SPD voor de verwezenlijking van het dubbel- besluit van de NAVO. TEL AVIV - De vergiftigingsver schijnselen bij enkele honderden Pa lestijnse schoolmeisjes op de bezette westelijke Jordaanoever hebben maandag opnieuw tot gewelddadige reacties in het gebeid geleid, met na me in Jenin waar alle scholen tot na der order zijn gesloten door de Israë litische autoriteiten. In Nabloes heeft het Israëlische le ger een uitgaansverbod afgekondigd in het centrum van de stad na een eind te hebben gemaakt aan een Pa lestijnse manifestatie uit protest te gen de vergiftigingsgevallen. In Sa- hir zijn maandagochtend twee scho lieren en een leraar opgenomen in een ziekenhuis na gifgas te hebben ingeademd zo is uit Palestijnse bron vernomen. Er zou een niet nader geï dentificeerde capsule gas zijn gevon den op de schoolplaats. De Israëlische autoriteiten die een onderzoek instellen naar het gebeu ren, hebben nog geen aanwijzingen gevonden. Vier medische en politie teams maakten maandag bekend dat er nog geen bewijs van vergiftiging is gevonden en dat nieuwe laboratori umtesten noodzakelijk zijn. Deskun digen die op de Israëlische legerradio werden geïnterviewd, denken dat de meisjes gifgas hebben ingeademd dat uit een chemisch produkt voortkomt dat fosfor bevat. DEN HAAG - De Stichting Mens in Nood zal op korte termijn voedselzen- dingen naar Noord-Ethiopië verzor gen. In Noord-Ethiopië worden drie miljoen mensen bedreigd door hon gersnood. De stichting zal voor 150.000 gulden aan graanprodukten en melk poeder verzenden alsmede dekens en kleding voor vluchtelingen. Dat heeft de Stichting Mens in Nood maandag avond meegedeeld. De hulpaktie wordt uitgevoerd via het Ethiopische Katholieke secreta riaat, dat volgens d stichting beschikt over een eigen distributie-apparaat Dat secretariaat heeft volgens de stich ting maandag nog uitdrukkelijk ge steld, dat de hulp uitsluitend ten goede komt aan de slachtoffers in de honger- gebieden. DEN HAAG - Het Nederlands Christelijk Werkgeversverbond (NCW) meent dat het bezuinigingsbe leid van het kabinet ten volle moet worden uitgevoerd, hetgeen uit de voorjaarsnota zal moeten blijken. De afspraken uit het regeerakkoord pus de extra-tegenvallers moeten worden verwerkt, aldus het NCW. DEN HAAG - De huidige en ko mende bezuinigingen van het kabinet-Lubbers treffen de gehandi capten en arbeidsongeschikten one venredig zwaar. Dit zegt de bond van gehandicapten en arbeidsongeschik ten ANIB in een maandag in Den Haag gepubliceerd rapport. UTRECHT - De 112 voornamelijk buitenlandse werknemers van het kledingsorteerbedrijf Kaptein BV in Utrecht hebben maandag te horen ge kregen dat zij met onmiddellijke in gang op straat staan. Dinsdag wordt het faillissement van het bedrijf aan gevraagd. DEN HAAG - Minister Brinkman van WVC heeft besloten maatregelen te nemen om de geldzorgen van het weekblad de Haagse Post (HP) te verlichten, zo heeft de directie van het blad bekendgemaakt. Nieuw rapport: DEN HAAG - Het Rode Kruis kan niet beschikbaar zijn voor de direkte rampbestrijding, waarvoor deze or ganisatie overigens ook minder geschikt is. Aldus een konklusie uit een nog niet gepubliceerd rapport over een nieuwe struktuur van de rampenbestrijding in ons land. VANDENBERG - Een kunstmaan uitgerust met nieuwe mogelijkheden voor het opsporen van vermiste vliegtuigen en schepen is maandag met succes gelanceerd vanaf de Ame rikaanse luchtmachtbasis Vanden- berg, in Californië. De 1.712 kg wegen Tiros werd door een al eerder gebruikte Atlas-raket in een baan om de aarde gebracht. De kunstmaan, ontworpen in sa menwerking met de Sowjet-Unie, Canada en Frankrijk, /.«al in een tijds bestek van zes uur het gehele aardop pervlak afspeuren. Het Rode Kruis kan niet in staat worden geacht om verantwoordelijk heden in het kader van de direkte rampenbestrijding op zich te nemen, zo wordt daaraan nog toegevoegd. Het rapport werd opgesteld door lei dinggevende funktionarissen in de hulpverlening, afkomstig uit de Randstad. Met deze opvatting keren de opstellers zich tegen het regerings voornemen de taken van de op te hef fen organisatie Bescherming Bevol king (B.B.) over te hevelen naar de brandweer, het Korps Mobiele Co lonnes en het Rode Kruis. In het rap port, dat een dezer dagen aan staats- sekretaris Van Amelsvoort (binnen landse zaken) wordt toegezonden, wordt het toedelen van taken aan het Rode Kruis in de direkte rampen bestrijding afgewezen onder meer op grond van een blijvend gebrek aan vrijwilligers. Gebrek aan vrijwilligers Voor de toekomst mag niet worden gerekend op een vergroting van de animo voor vrijwillige deelname aan aktiviteiten van het Rode Kruis in het kader van de rampembestrijding, aldus het rapport. Integendeel: gere kend moet worden met een blijvend gebrek aan vrijwilligers voor artsen en verpleegkundigen. Een ander ar gument is het feit, dat de eerste taak van het Rode Kruis nog steeds de ge neeskundige verzorging van militai ren is. Deze „defensie-claim" maakt het minder verantwoord - aldus het rapport - de geneeskundige hulpver lening aan het Rode Kruis toe te ver trouwen. Bovendien wordt het be trekken van het Rode Kruis in de di rekte rampenbestrijding ekonomisch niet verantwoord genoemd. In het rapport wordt erop aangedrongen de geneeskundige taken in het kader van de rampenbestrijding aan de basis-gezondheidsdiensten op te dra gen. Het Rode Kruis wordt „bij uit stek" geschikt genoemd voor het ver richten van taken in de indirekte rampenbestrijding. WINSCHOTEN - De 19-jarige J. D. uit Westerlee heeft tegenover de Win- schoter politie bekend de 21-jarige Willempje Kaman met vier messteken om het leven te hebben gebracht Dat gebeurde tien dagen geleden toen de vrouw aan het oppassen was bij haar broer. De dader zegt niet de bedoeling te hebben gehad haar te doden. Hij zou hebben willen inbreken, omdat hij geld nodig had. Hij was toen naar zijn zeggen verrast door de aanwezigheid van de vrouw. De politie, die aan het verhaal van de jongeman twijfelt zet het onderzoek voort De jongeman werd afgelopen dinsdag aangehouden bij kennisseri in Winschoten. Hij heeft wel meer inbraken op zijn geweten. ALMELO - De rechtbank in Almelo heeft dinsdag de 27-jarige K. U. uit Enschede voor doodslag, poging tot doodslag en zware mishandeling ver oordeeld tot vier jaar en zes maanden gevangenisstraf. De eis luidde vijfjaar. De man was op 7 december 1982 in een bar in Enschede betrokken bij een vechtpartij naar aanleiding van moei lijkheden over het afrekenen. Hij heeft de 45-jarige bareigenaar A. Baldemir vier keer met een mes in de buik gestoken. Het slachtoffer overleed zes dagen later aan de opgelopen verwon- dingea De 20-jarige zoon werd eveneens in de buik gestoken en raakte zwaarge wond. Een 22-jarige barbezoeker liep een 20 cm lange steek in de arm op. ARNHEM - De Belgische totaal- weigeraar Dirk Torfs (22), die half ja nuari dit jaar door de marechaussee werd gearresteerd, toen hij in Arn hem als getuige optrad voor de krijgsraad, mag aan België worden uitgeleverd. De rechtbank in Arn hem besliste dinsdag dat die uitleve ring toelaatbaar is. Torfs, die in ons land politiek asiel heeft aangevraagd, werd overigens direkt na de uitspraak vrijgelaten. Direkte uitzetting fyan de Belg is vol gens een woordvoerder van het Nij meegs Antimilitaristisch Bureau (dat zich ten dienste stelt van totaal- weigeraars) niet te verwachten zo lang de asielaanvraag nog in behan deling is bij het ministerie van justi tie. Torfs werd in augustus 1981 door de krijgsraad in Antwerpen tot twee jaar militaire gevangenisstraf ver oordeeld. Hij vluchtte begin dit jaar naar ons land en werd gearresteerd toen hij voor de krijgsraad in Arn hem optrad als getuige in het proces tegen twee Nederlandse dienstweige raars. Hij beklemtoonde bij die gele genheid ondermeer het belang van grensoverschrijdende, internationa le anti-militaristische akties. DORDRECHT - Van Wijnen Hol ding uit Dordrecht heeft over eenstemming bereikt met UBA Hol ding uit Uithoorn over de overne ming van het volledige aandelenpak ket van de Noordhollandse bouwon derneming. Volgens een mededeling dinsdag van de Van Wijnen-groep gaan beide bedrijven samenwerken om beter bestand te zijn tegen de „komende moeilijke jaren in de bouw". UBA wordt samengevoegd met de bouwbedrijven van Van Wijnen, die in het westen van het land opereren. Daardoor ontstaat een bouwgroep met een potentiële jaaromzet van een kwart miljard gulden. Volgens de mededeling staan de bouwbonden positief tegenover de onderneming. Door de fusie zullen er binnenkort 1250 werknemers bij de Van Wijnen-groep in dienst zijn. Bei de ondernemingen zeggen financieel gezond te zijn en voor dit jaar goede winstverwachtingen te hebben. De Van Wijnen-groep verwacht na de samenvoeging een totale jaarom zet van 400 miljoen gulden. De groep heeft vestigingen in Dordrecht, Rot terdam, Arnhem, Eibergen, Gorre- dijk, Franeker, Lelystad, Den Hel der, Groningen en in het Canadese Vancouver. Zij bemiddelt en advi seert tevens bij de handel in onroe rend goed in de Verenigde Staten. AMSTERDAM - Bankwerkgevers en vakbonden zijn het maandagin principe eens geworden over een tweejarige c.a.o. De ongeveer 100.000 werknemers bij de banken krijgen in de contractperiode negen roostervri- je dagen in ruil voor de prijscompen satie. RIJSWIJK - De werkgevers in het goederenvervoer over de weg willen proberen met de vervoersbonden FNV en CNV tot een akkoord te ko men over herverdeling van werk in de c.a.o. vor 1983. Dit heeft woord voerder Belksma maandagavond ge zegd nadat zaterdag al gebleken was, dat de FNV-bond uitbetaling van dc prijscompensatie over de tweede helft van vorig jaar eist. Dinsdag 29 maart Zierikzee Bovenzaal Geref. kerk, St. Domus- straat. Algemene ledenvergadering C.F.O. 19.30 uur. Marktzicht. Ledenvergadering PvdA Zierikzee. 20.00 uur. LTS. Algemene ledenvergadering. 20.00 uur. Kerkwerve Verenigingsgebouw. Paasviering Be- jaardensoos. 14.30 uur. Serooskerke Dorpshuis. Hoorzitting gemeentelij ke projektgroep integrale dorpsplan nen Serooskerke. 19.30 uur. Haamstede Hotel Haamstede (Hogezoom). Le zing voor Vereniging van Huisvrou wen afdeling Westerschouwen. 19.30 uur. Zonnemaire Dorpshuis. NBvP, afdeling Noord- gouwe, bijeenkomst. 20.00 uur. Prins van Oranje. Filmavond Vereni ging tot Behoud van Natuurmonu menten. 20.00 uur. Woensdag 30 maart Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Bejaar denmiddag NCVB. 14.30 uur. Haringvlietstraat 9. CDA Vrouwen- beraad. 20.00 uur. De Gekroonde Suikerbiet. Thema avond. 20.30 uur. Donderdag 31 maart Kerkwerve Chr. Ger. Kerk, Beatrixstraat. Jaar vergadering C.N.S. 19.30 uur. Renesse Nederlands Hervormde kerk. Uit voering van „De Kleine Mattheüs Passion" door het Hervormd kerk koor en diverse solisten. 20.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth". Prijsklaverjassen t.b.v. damesvoetbal SKNWK. 19.30 uur. Gemeentehuis. Vergadering gemeen teraad Duiveland. 20.00 uur. Zondag 3 april Zierikzee Gasthuiskerk. Paaszangdienst. 17.00 uur. Maandag 4 april Zonnemaire Puzzelrit M.A.C. Sparta. Start vanaf 14.00 uur bij Paauwe Meubelen. Dinsdag 5 april Brouwershaven Stadhuis. Gemeenteraadsvergade ring. 19.30 uur. Woensdag 6 april Zierikzee „De Lichtboei". Good-News klub, feestmiddag met Paasspelen. 14.00 uur. Donderdag 7 april Zierikzee „De Lichtboei". Poppen maken van brooddeeg. 14.30 uur. Havenplein 24. Rechtswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Raadszaal Stadhuis. Vergadering ad vieskommissie financiën. 19.30 uur. Verenigingsgebouw. Spelmiddag voor de jeugd. 14.00 uur. Vrijdag 8 april Zierikzee „De Lichtboei". Volksdansen voor de jeugd. 14.00 uur. Maandag 11 april Zierikzee „Mondragon". Kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. Vrijdag 15 april Zierikzee Concertzaal. Donateursconcert „Kunst en Eer". 20.00 uur. Zaterdag 16 april Zierikzee Oudcweg 25. Stekkenruilbeurs, Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. 11.00 - 16.00 uur. Maandag 18 april Zierikzee „Mondragon". Kursus Ken uw recht. 20.00 - 21.30 uur. (01110) 6551 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01112) 1774, (01110)6564 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2