Tevreden met reddingsplan provincie Zeeland Barbie terug in gevangenis Bouw stormvloedkering moet doorgaan YS bereid met EEG te praten over landbouw Brand in Dordtse Biesbosch Sleeswijk-Holstein naar de stembus Schaduwbegroting van Labour-partij Vliegtuig ongeluk in Japan Havenbestuur tegen akties in wilde weg Provincie leent 2,5 miljoen Kerncentrale Borssele weer in bedrijf installatiebedrijf DEÜRLOÖ BV. Jeugdsozen in het weekeinde 2 Steunkomitee Behoud KMS-Groep: VLISSINGEN - Het steunkomitee behoud KMS-groep (een groep van 20 personen uit de politiek, vakbondswe zen en kerk, die het behoud van werkgelegenheid van de Schelde nastreven) is tevreden met de plannen van de provincie Zeeland om vijftig miljoen gulden ter beschik king te stellen voor het behoud van de bedrijven van de Koninklijke Maatschappij De Schelde (KMS) te Vlissin- gen. Dit heeft het steunkomitee donderdag meegedeeld. LIMA, PERU - In Peru zijn donder dag drie arbeiders om het leven geko men en vijfenvijftig gearresteerd tij dens de landelijke staking die de re gering had pogen te voorkomen door afkondiging van de noodtoestand en het inzetten van duizenden leden van de oproerpolitie in de hoofdstad. De drie doden vielen in de arme en dicht bevolkte wijk Comas, noordelijke van het centrum van Lima. Hoe zij om het leven konden komen heeft de politie niet meegedeeld. LYON - De voormalige gestapo- officier Klaus Barbie die vorige week voor een operatie aan hernia in een ziekenhuis werd opgenomen, is teruggebracht naar zijn cel in de St. Joseph gevangenis in Lyon. Dat heeft men donderdag vernomen uit bronnen van de politie. Volgens de bronnen werd Barbie, die vorige maand door Bolivia naar Frankrijk werd uitgewezen, om elf uur in de avond onder zware bewa king naar de gevangenis vervoerd. Hij was afgelopen zondag in het zie kenhuis opgenomen na klachten over pijn in maag en nieren. Zijn dochter, de advocate Ute Messner, had gezegd dat Barbie moe en ziek was. Behan delende artsen hebben inmiddels verklaard dat de gezondheid van de 69-jarige Barbie na de operatie be vredigend is. Volgens de artsen ge schikt Barbie over een „sterke constitutie". Barbie speelde in de tweede wereldoorlog een aktieve rol in de gestapo in Lyon. Daar kreeg hij de bijnaam „Beul van Lyon". KIEL - In de schaduw van de natio nale verkiezingen voor de Westduitse bondsdag van 6 maart gaan de ca. twee miljoen kiezers van de Noord- duitse deelstaat Sleeswijk-Holstein zondag naar de stembus voor het kie zen van een nieuw regionaal parle ment. Uit de uitslag zal blijken of de con servatieve tendens van bondsdagver kiezing bevestigd wordt of dat de kiesgerechtigden de grote overwin ning van de chritendemocratische bondskanselier Helmut Kohl (52) zouden willen „korrigeren". In deze deelstaat tussen Noordzee en Oostzee is de Christendemocratische Unie CDU al 33 jaar ononderbroken aan het bewind en sedert de vorige ver kiezingen van 1979 regeerde met in het parlement van Kiel de geringst mogelijke meerderheid van slechts een zetel. LONDEN - De Britse Labour-partij heeft donderdag een „schaduwbegro ting" ingediend, waarin een pro gramma van negen miljard pond sterling (ongeveer 36 miljard gulden) is opgenomen om de ekonomie aan te zwengelen. Peter Shore, de financiële deskun dige van de oppositie, verklaarde dat de begroting is gericht op groei, het scheppen van arbeidsplaatsen en so ciale zekerheid. Komende dinsdag komt de Britse Minister van Finan ciën, Geoffery Howe, met de officiële begroting. De labourpartij heeft vijf miljard pond (twintig miljard gul den) uitgetrokken voor de bouwsek- tor, opleidingen en de sociale diensten. Vier miljard pond is uitge trokken voor stimulering van de in dustrie. De btw moet omlaag, de af dracht van premies door bedrijven moeten worden verminderd en de hu ren moeten worden bevroren. Vol gens Shore kan de schaduwbegroting binnen een jaar ongeveer 500.000 ba nen opleveren. Groot-Brittannie heeft op het ogenblik 3,2 miljoen werklozen, bijna veertien procent van de beroepsbevolking. Zelf voorlezen... DEN HAAG- ..Het wordt me nu toch echt te gortig. U dient in vier minuten drie moties in", zei de voorzitter van de Tweede Kamer, Dolman, don derdagmorgen tegen het ka merlid Engwirda (D'66). Hij liet, tegen de gewoonte in. de democraat voor straf zelf zijn moties naar aanleiding van het NAVO-debat voorlezen. Woensdag al had Dolman ge mopperd over de lawine van moties die de laatste tijd de ka merdebatten begeleidt. De provincie leent de vijftig mil joen bij de PZEM omdat de provincie zelf niet over de noodzakelijke finan ciële ruimte voor zo'n operatie be schikt. Bij de verschillende bedrijf sonderdelen van De Schelde (KMS Vlissingen, KMS Terneuzen, RSV Montagebedrijf Vlissingen, RSV Gie terij Middelburg en Apparaten- en Ketelfabriek (AKF) Goes) werken ongeveer vierduizend mensen. Het steunkomitee zegt dat de voor waarden bij het geven van de finan ciële injektie van wezenlijk belang zijn en overeenkomen met hun stel- lingname ten aanzien van het behoud van de KMS-groep. De KMS dient als eenheid te worden behouden (scheepsnieuwbouw, ketel- en appa ratenbouw, machinebouw en scheepsreparatie), inklusief de doch terbedrijven RSV montage, RSV gie terij Middelburg en de AKF in Goes. Een harde voorwaarde is ook dat geen gelden naar derden mogen wor den overgemaakt „zoals in het verle den helaas het geval is geweest". Verder moet de KMS groep zo snel mogelijk uit de totale RSV-konstruk- tie worden losgemaakt. Het steunkomitee vindt met de on dernemingsraad van De Schelde en de betrokken vakbonden dat de ver wevenheid van de zogenaamde vijf poten van het bedrijf en de dochter bedrijven een wezenlijke voorwaar de is voor het behoud van de hele KMS-groep en van de werkgelegen heid in de provincie Zeeland. DÜSSELDORF - Een rechtbank in Düsseldorf heeft donderdag de voor malige Iraanse vice-premier Sadegh Tabatabai bij verstek tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld. De ver trouweling van Irans revolutionaire leider ajatollah Chomeini was in de nacht van woensdag op donderdag onverwacht vertrokken uit de Duitse Bondsrepubliek. WASHINGTON - De Verenigde Staten zullen niet toelaten dat Koe weit nog meer olie- en gasconcessies koopt op grond van de Amerikaanse federale regering. Voorts zal worden nagegaan of Koeweit de concessies die het al heeft kunnen behouden, zo heeft de Amerikaanse minister van binnenlandse zaken, James Watt, donderdag verklaard. Hoofd Deltadienst ROTTERDAM - De bouw van de stormvloedkering in de Oosterschelde moet daargaan. „Er is nog meer één verstandige oplossing, doorbouwen". Dit zei ir. H. Engel, hoofd van de deltadienst van de Rijkswaterstaat, donderdag middag op een door dé Koninklijke maatschappij van nijverheid en handel georganiseerde bijeenkomst in Rotterdam. De bouw van de stormvloedkering, die in tegenstelling tot de goedkope re oplossingen van afsluiting het ge tij in de Oosterschelde zoveel moge lijk in stand laat, staat de laatste tijd weer ter (politieke) discussie vanwe ge de enorme kostenoverschrijding. CANBERRA - Het nieuwe Austra lische parlement heeft donderdag de 27 ministers gekozen van het nieuwe, kabinet van premier Bob Hawke die bij de verkiezingen van zaterdag de liberale premier Malcblm'Fraser een grote nederlaag toebracht. Minister van buitenlandse zaken is Bill Hay- den, die tot voor kort de socialisti sche partij in de oppositie aanvoerde. KOALE LOEMPOER - De politie in Maleisië heeft in haar strijd tegen de handel in drugs in januari en februa ri meer dan zeventienhonderd ar restaties verricht. Ruim veertig per sonen zijn opgepakt voor misdrijven met drugs waarop de doodstraf staat. Onder de gearresteerden zijn twaalf buitenlanders. NEW DELHI - Iran heeft er bij de olieproducerende landen opaange- drongen hun tegoeden bij westerse banken over te hevelen naar een op te richten bank van niet-gebonden landen. De premier van Iran, Hos sein Mousavi, verklaarde donderdag op de conferentie van de niet- gebonden landen in New Delhi dat de oprichting van een „niet-gebonden bank" noodzakelijk is. Een dergelij ke instelling van kapitaal voor in vesteringen verschaffen en tegemoet komen aan de financiële wensen van de landen in de derde wereld zonder dat die landen hun ekonomische af hankelijkheid van het Westen ver groten. Engel merkte hierover op dat reke ning wordt gehouden met een uitein delijke bedrag van 9,5 10 miljard gulden. Het is moeilijk te bepalen of dat nu duur is, aldus Engel, „omdat er geen vergelijkbare werken zijn". Het lijkt voorts niet zeker dat de Oosterscheldewerken in 1986 vol tooid zullen zijn, zoals thans wordt aangenomen. „Een redelijk krap tijdschema", aldus Engel hierover. Engel pleitte tenslotte voor een ak- tief-exportbeleid van de kennis die opged'aah is bij de aanleg van de Del tawerken. „Wij hebben een proeftuin van kennis aangétfegd-'-Vzo-zerhij: TOKIO - Vrijdag is op het vlieg veld Nakashibetsu in het Noorden van Japan een vliegtuig van een Ja panse partikuliere luchtvaartonder neming verongelukt. Van de 51 inzit tenden werden er 27 gewond. Het toestel maakte een binnenlandse vlucht. WASHINGTON - De eerste vlucht van het tweede ruimteveer „Challen ger", is wegens problemen met de mee te voeren satellieten opnieuw uitgesteld. De lancering zal nu op zijn vroegst in april plaatsvinden en niet meer in maart, zo heeft NASA donderdag bekendgemaakt. WASHINGTON - De Verenigde Staten zijn bereid op hoog niveau met de EEG te praten als dat een bijdrage kan leveren aan het voorkomen van een „landbouwoorlog" tussen hen, zo is in Washington vernomen. Vorige week heeft de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, George Shultz, het Amerikaanse standpunt inzake de kwestie in een brief aan Brussel uiteenge zet als antwoord op het verzoek van de Europese kommissie om de zaak op ministersniveau te bespreken. De VS en de EEG liggen met elkaar overhoop over de restituties die de EEG verstrekt op de export van land- bouwprodukten. De VS houden staande dat ze door die handelwijze hun traditionele exportmarkten kwijtraken, maar de EEg is niet van zins haar beleid te wijzigen. Enige tijd geleden leverden de VS uit „wraak" een miljoen ton tarwe bloem aan Egypte, ook gesubsi dieerd, en dat viel in Brussel geheel verkeerd. Eventuele ontmoeting Een Amerikaanse ambtenaar ver klaarde dat de VS de bereidheid heb ben te praten als dat nut heeft. De VS willen alles doen om te voorkomen dat de situatie erger wordt, zo zei hij. Er is nog geen datum of plaats af gesproken voor een eventuele ont moeting. In Brussel is nog geen komméntaar gegeven op de brief van Shultz. Van ambtenaren is vernomen dat beide partijen zoeken naar een geschikte datum voor de besprekingen en dat minister Shultz van de EEG de verze kering wil hebben dat zij soepelheid in acht neemt bij haar landbouwbe leid. Bovendien zou een bespreking een niet al te officieel karakter moe ten dragen. Als de besprekingen geen vooruit gang tot gevolg hebben zullen de spanningen op landbouwterrein hoog oplopen. Enige tijd geleden heb ben de VS gedreigd hun landbouw overschotten op de wereldmarkt te storten als de EEG niet ophoudt met het subsidiëren van haar landbouw- export. Eerder deze week werd bekend dat de VS Irak een krediet van 230 mil joen dollar geven om daarmee de aankoop van Amerikaanse land- bouwprodukten te financieren. Frankrijk heeft daartegen gepro testeerd met als argument dat Irak een traditionele markt voor de EEG is. Publiciteit In Washington is men niet zo erg blij met de publiciteit die het Euro pese verzoek om de besprekingen omgeeft. Over het algemeen is de me ning dat hoe minder ruchtbaarheid aan de kwestie wordt gegeven hoe meer kans op sukses de besprekingen hebben, aldus een ambtenaar. Advies: winkels 5 mei open RIJSWIJK - Het werkgevers overleg detailhandel adviseert winkeliers hun winkels op donderdag 5 mei, nationale be vrijdingsdag, open te houden. De vijfde mei is geen natio nale feestdag, dus heeft win kelpersoneel geen recht op een vrije dag, tenzij individuele of collectieve arbeidsoverien- komsten anders luiden, aldus een mededeling. Op 30 april, koninginnedag, zijn de winkels wel de hele dag gesloten. ROTTERDAM - Het bestuur van de vervoersbond FNV in de havens vindt dat het mobiliseren van de le den voor aktiviteiten niet in het wil de weg dient te gebeuren zonder er een konkreet doel mee voor ogen te hebben. Mobiliseren tegen het optre den van de werkgevers is dan ook af te wijzen aktie, omdat het om een niet-konkreet doel gaat. Het is on juist mensen zover „bewust te ma ken" dat ze zonder een bepaald doel tot aktie over wensen te gaan. Het centraal bedrijfsgroepbestuur geeft daarmee een afwijzend pre advies op een amendement van de FNV-leden bij zes Rotterdamse stuk- goedbedrijven op de beleidsnota „halfweg '80-'90", die op 31 maart op een algemene vergadering in Utrecht wordt besproken. De kaderleden vin den dat „de bewustmaking van de ontwikkelingen die in de haven gaande zijn en de voorbereiding en mobilisatie van de leden voor aktivi- teit tegen het optreden van de werk gevers een eerste prioriteit dient te zijn". RSV-Vlissingen MIDDELBURG - Zeeland heeft een lening van 2,5 miljoen gulden ver strekt aan het bedrijf RSV-Montage te Vlissingen, zo heeft een woord voerder van het provinciaal bestuur donderdag meegedeeld. "Hierdoor is het bedrijf verzekerd van de voortgang van een order van de Nederlandse Stikstof Maatschap pij (NSM) in Sluiskil, ter waarde van 12 miljoen gulden. De order betekent werk voor ongeveer 200 man gedu rende anderhalf jaar, oftewel 3000 man-uren. Het karwei dreigde RSV-Montage te ontgaan door de surseance van be taling waarin het RSV-concern ver keert. De kredietverlening is omge ven met waarborgen die verhinderen dat de gelden voor andere doeleinden kunnen worden aangewend. De di rectie van de NSM heeft zich met de ze oplossing akkoord verklaard. Na week vertraging BORSSELE - De kerncentrale van de Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij (PZEM) te Borssele zal naar verwachting komende zondag weer elektriciteit gaan produceren. Dat is een week later dan aan het be gin van de negende splijtstofwissel- periode werd verwacht. De splijtstofwisselperiode heeft zondag precies vijf weken geduurd, aldus heeft de PZEM donderdag meege deeld. De vertraging werd veroorzaakt door een beschadiging van een van de drie condensors van de kerncentrale, aldus de PZEM-directie. In de con densors wordt zeewater uit de Westerschelde gebruikt om de stoom waarmee de turbine wordt aangedre ven te koelen. De tot water geconden seerde stoom wordt teruggevoerd naar twee stoomgeneratoren, die de eigenlijke stoomketels van de kern centrale vormen. De condensors en het deel van de stoomgeneratoren zijn niet radioactier, aldus de direc tie. Gevaar voor besmetting heeft zich dan ook geen moment voorge daan. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM - De bodem en het omringende water van het terrein van de voormalige Westergasfabriek in Amsterdam is verontreinigd met onder andere fenol en teer- en cyanide-achtige verbindingen. Dit blijkt uit een oriënterend onderzoek dat het gemeentelijk centraal milieu- laboratorium van de hoofdstad heeft uitgevoerd in opdracht van het ge meente energiebedrijf. ALKMAAR - De grond van het voormalige gasfabrieksterrein aan de Heldersweg in Alkmaar is ver vuild. In het grondwater op een deel van het terrein zijn de chemische stoffen fenol en naftaleen, minerale olie, zware metalen en het zeer gifti ge cyanide aangetroffen. Dat is ge bleken uit een onderzoek van provin ciale waterstaat van Noord-Holland, waarvan de resultaten donderdag be kend werden gemaakt. Vrouw vermoord in Amsterdam AMSTERDAM - De politie in Amsterdam heeft donderdag in een woning aan de Ptolemaeusstraat het lijk van de 58-jarige mevrouw Jen Tsien Moe aangetroffen. De vrouw is vermoedelijk door verstikking om het leven gebracht. Dit heeft een woordvoerder van de politie vrijdag bekend gemaakt. Het misdrijf werd ontdekt door de 20-jarige dochter van het slachtoffer. Over dader en motief tast de politie nog in het duister. Vrouw door haar echtgenoot gedood EERBEEK - Een 53-jarige man uit Eerbeek heeft vrijdagmorgen rond vijf uur zijn 48-jarige vrouw om het leven gebracht. De man sloeg haar, volgens de politie in een vlaag van verstandsverbijstering, met een zwaar voorwerp op het hoofd. De vrouw overleed ter plaatse. De man was eerder onder psychia trische behandeling geweest en was volgens de politie totaal in de war. De twee dochters van het echtpaar wisten via de buren de politie te waarschuwen. Recherche stuit op grote hasj-partij AMSTERDAM - De recherche heeft donderdag in een hotelkamer in Amsterdam-Buitenveldert 250 kilo hasj met een geschatte waarde van drie kwart miljoen gulden aangetrof fen. In verband met deze vondst zijn twee Engelsen, de 35-jarige M. G. en de 39-jarige A. F. gearresteerd, aldus een politiewoordvoerder vrijdag morgen. Ook zijn twee auto's en een trekker met oplegger in beslag geno men. De politie was getipt dat zich in vrachtwagen gestolen goederen zou den bevinden. Na de tip was de re cherche bij het hotel gaan posten. Na dat de verdachten enige malen tussen het hotel en de auto's heen en weer waren gelopen besloot de recherch in te grijpen. Auto met vee Advertentie gestolen weekend servicedlenst tel. (01110) 6255 ZWOLLE - In Zwolle is in de nacht van donderdag op vrijdag een vracht wagen met 56 kalveren, zes schapen en een varken gestolen. De auto met de dieren was bij de IJsselhal neerge zet in verband met de veemarkt die er op vrijdag wordt gehouden. Vrij dagochtend was de vrachtwagen met het vee nog spoorloos. De waarde van de auto en de dieren bedraagt 110.000 gulden. De vrachtwagen is ei gendom van de firma Van Dijk uit Nunspeet. Dit heeft de Zwolse politie meegedeeld. DEN HAAG - Een paar duizend studenten van allerlei soorten oplei dingen voor beroepen in het onder wijs hebben donderdag luidkeels op het Binnenhof geprobeerd de volks vertegenwoordigers tot andere ge dachten te brengen. Die zouden moe ten inhouden dat alle banen in het onderwijs zo worden verdeeld, dat voor niemand, ook niet voor wie in opleiding is, de kans op werk bij voorbaat is verkeken. ROTTERDAM - De regionale om roep Radio Rijnmond mag vanaf 1 december met uitzendingen begin nen. Minister Brinkman van WVC zal daartoe nog voor het weekeinde een zendmachtiging verlenen aan de Stichting Regionale Omroep Rijn mond Rotterdam (SRORR), aldus een woordvoerder van het ministe rie. De bewindsman zal dan ook een beslissing hebben genomen over het door zijn ambtenaren opgestelde fi nancieringsplan voor de exploitatie van de omroep. Hoe dat plan luidt wilde men bij het ministerie niet zeg gen. DORDRECHT - De brandweer heeft donderdagavond de handen vol gehad aan een brand in de Grienden van de Dordtse Biesbosch. Het vuur, waarvan de metershoge vlammen tot in de verre omtrek waren te ontwa ren, is ontstaan in het zogenoemde 't Zeehondengat tussen Willemsdorp en de bebouwde kom van Dordrecht. De brandweer was met assistentie van de Rijkspolitie te water tegen half tien nog bezig om te voorkomen dat het vuur zou overslaan naar tuinderi jen. Volgens de politie is er geen gevaar voor de aan de Biesbosch grenzende woonwijken van Dordrecht. Hoe het vuur is ontstaan, is nog onduidelijk. De eerste melding kwam tegen half acht. Doorgaans worden voordat wordt begonnen met het afsteken van het riet zowel brandweer en politie ge waarschuwd. Dat is donderdag niet gebeuerd, aldus een woordvoerder. Het vuur was aanvankelijk moeilijk te bestrijden. De brandweer moest zich met rubberboten een weg door de Biesbosch banen voordat het blus werk kon worden begonnen. In de loop van donderdagavond heeft de brandweer het vuur onder controle gekregen. Aangezien er geen gevaar meer is, laat men de brand uitwoeden. Over de omvang van de schade is nog volstrekte onzeker heid. Mede aangezien het Griendge- bied waarin de brand woedt zich uit strekt tot aan het Hollands Diep. valt voorlopig niet te schatten hoe veel hectare verloren is gegaan. Vrijdag 11 maart Zierikzee Concertzaal. Jaarfeest C.J.V. „Sa men Verder". 19.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Leden vergadering Abva/Kabo. 19.30 uur. Zeeuwsche Pannekoekenhuys, Ap pelmarkt 6. Prijsklaverjassen. Aan vang: 20.00 uur. Haamstede Geref. kerk. Uitvoering zangvereni ging „Nu met Hope". 19.30 uur. Renesse Restaurant „De Wig"; Voorlichting en instruktie-avond R.T.C. Schou- wen-Duiveland, 19.30 uur. Burgh Café-bar „De Westhoek"; Voorjaars vergadering H.S.V. „De Krabbe", 20.00 uur. Zonnemaire Dorpshuis. Konsert „Nut en Uit spanning" in samenwerking met koor Plattelandsvrouwen. 19.30 uur. Bruinisse Dorpshuis. Propaganda-avond F.N.V. 20.00 uur. Zaterdag 12 maart Zierikzee Clubhuis de Lichtboei. Kleintheater Op vrije voeten. 19.30 uur. Bioscoop de Concertzaal. Class of 1984. 20.00 uur. Renesse Ophalen artikelen voor rommel markt in mei. 9.00 - 12.00 uur. Hervormde kerk. Jaarfeest C.J.V. „De Schakel". 19.30 uur. Scharendijke Strao-feest. Vanaf 12.30 uur. 's Avonds dansen in de Putmeet. Dreischor Dorpshuis. Uitvoering muziekver eniging „Crescendo". 19.30 uur. Zondag 13 maart Zierikzee Bioscoop de Concertzaal. Class of 1984. 20.00 uur. Maandag 14 maart Zierikzee Iona, Poststraat 25. Bio-energetika. 20.00 uur. Dinsdag 15 maart Zierikzee „Huis van Nassau". Vergadering Ned. Bond van gepensioneerden, af deling Schouwen-Duiveland. 14.30 uur. Big „S" (Burgh-Haamstede) Zondag 13 maart, optreden Kees en de Snelbinders, 15.30 uur. Openingstijden: vrijdag van 20.00-23.00 uur; zaterdag van 20.00- 24.00 uur. Zondag van 14.30-18.00 tiitr De Pul (Bruinisse) Openingstijden: vrijdag 1^.30 - 23.00 uur, zaterdag 19.30 - 24.00 uur; zon dag gesloten. Brogum (Zierikzee) Vrijdag 11 maart, soos kermis. Zaterdag 12 maart, overdag in de soos mini-kermis voor kinderen. Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-1.00 uur; zondag 15.00 - 18.00 uur. Trace (Scharendijke) Elke woensdagavond gezellige avond met klaverjassen, schaken, dobbelen, enz. Van 19.00 - 23.00 uur. Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-24.00 uur; zondag 14.30-17.30 uur. (01110) 6551 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01112) 1774, (01110) 6564 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 2