All Ready maakt van Brabantse ploeg een terechte degradant i' -r Jg)y Landbouwaktualiteiten bij vergadering C et C Herenteam Mevo '80 boekt 3-0 triomf op Intermezzo Keep Fit tekent prtest aan tegen winnende treffer (10-9) All Ready-aanvoerder Hans van Gastel was tegen Keep Fit weer eens goed op dreef na een periode, waarin het met hem erg matig draaide. Niet alleen skoorde Van Gastel vier keer van afstand, maar hij gaf ook goed lei ding aan zijn vak. Mark Sijstermans door de fotograaf van Zierikzeesche Nieuwsbode betrapt bij een van de akties, die een straf- iborp op had moeten leveren. Leo Fonteine zou de gè- tv aardig de beloning echter ook in dit geval niet krij gen \an scheidsrechter Hulsman. ZIERIKZEE - In een van de eerste tot de laatst^ mi nuut van irritatie bol staand duel heeft All Read^ de laatste thuiswedstrijd uit de zaalkorfbalkompetitie 1982-1983 met een 10-9 overwinning afgesloten. Het Roosendaalse Keep Fit is door de nederlaag, die overi gens volledig verdiend was en probleemloos aanmerke lijk groter uit had kunnen vallen als scheidsrechter Hulsman konsekwent de bal op tweeëneenhalve meter van de korf had gedeponeerd bij veel te harde charges, gedegradeerd naar het afdelingskorfbal. Deze degrada tie is bepaald volkomen terecht, want met uitzondering van een enkele speler of speelster, haalde niet een van de Roosendalers het distrikts korfbalniveau. Halverwege het duel leidde de ploeg van coach Wim de Bruin nog wel met 3-4, maar in de tweede helft gaf het technische sur plus van de Zierikzeese ploeg zeer duidelijk de doorslag naar de zijde van de thuisploeg. Door de zege en met de wedstrijd tegen het Schiedamse Harga nog voor de boeg lijkt de formatie van coach Rinus Kloet en trainer Rinus Bruël af te stevenen naar een uiterst verdienstelijke vierde plaats in de eindklassering. „Bij een goede scheidsrechter had den vrijwel zeker twee of misschien wel drie Brabantse spelers niet het einde van de wedstrijd gehaald", meende All Ready-aanvoerder Hans van Gastel na afloop. „Dit had met perioden niets met korfbal te maken". Rinus Bruël bevestigde, dat er vooraf terdege op gewezen was, dat zijn ploeg geen gemakkelijke klus af te werken zou krijgen. „Keep Fit speelt werkkorfbal. Het is alle maal recht vooruit zo snel mogelijk naar de korf, maar het bleek overdui delijk dat de ploeg het moest stellen zonder technisch bekwame spelers en speelsters. Met uitzondering van Rosita Splinter waar Köïrie^Stout- jesdijk mee af te rekenen kreeg, heb ik geen speler van kaliber kunnen ontdekken. Voor de rest was het al- DRAGUIGNAN - Joop Zoetemelk heeft zondag de Grote Prijs Haut Var gewonnen. Het was de belangrijkste eendaagse wedstrijd van het voorsei zoen aan de Franse Cote d'Azur. De 36-jarige Nederlander schudde tij dens de laatste kilometers de Ier Ste phen Roche van zich af tijdens de laatste klim in Draguignan. TAFELTENNIS Fiks verlies voor jeugdteam TTV Kerkwerve KERKWERVE - Het jeugdtafel- tennisteam van Kerkwerve leed in Goes een gevoelige nederlaag tegen Goese Polder. Alleen Stoffel van der Wekken bleek opgewassen tegen de klasse van de tegenstanders. Hij zette alle drie zijn partijen om in winst, zij het dat hij steeds drie ga mes nodig had. Tanja van der Wek ken en Gerard Knol bleven zonder winst en ook het dubbelspel moest worden ingeleverd: 7-3 verlies der halve. Ook het tweede jeugdteam, dat met twee invallers aantrad in de thuiswed strijd tegen St Laurens III, moest op nieuw een zware nederlaag inkasse- rea Jaco Elenbaas behaalde een winst partij, waardoor de eer gered werd. Marco Padmos kon nog wel twee keer een game naar zich toetrekken, maar dat bleek ook het maximaal haalbare. Ook invalster Willeke Huigens was niet in staat om het sterke team van St Laurens moeilijk te maken, waardoor de 1-9 nederlaag redelijk duidelijk is. Het derde seniorenteam bracht het er tegen St Laurens beter van af. De eerste seizoenoverwinning werd een feit Zowel Daan van den Hoek als Sami Vinakur behaalde drie overwin ningen. Het dubbelspel moesten ze aan de tegenstanders latea Jan Land man haalde zijn eerste seizoenzege binnen. Eindstand al met al 7-3 in Kerkwerfs voordeel leen maar trekken, duwen en sjou wen om een zo goed mogelijk resul taat te bereiken. Je bent als ploeg klaar als je van dergelijke teams moet winnen. Alle derde klassers hadden het daar moeilijk iriee, zelfs de ongeslagen kampioen Fiks en dat was toch wel een zeer degelijke for matie". Herinnering Keep Fit leek fris en vrij uit de startblokken te komen piet in het achterhoofd de herinnering aan de 8-7 overwinning die men in Roosen daal boekte op de Zierikzeese ploeg na een slotfase waarin niets of pie- mand werd ontzien. Opmerkelijk was overigens, dat in het program ma, dat vooraf aan alle aanwezigen in sporthal Onderdak werd uitge deeld door de PR-afdeling van de Zie rikzeese ploeg nogal opvallend herin nerd werd aan het tumulteuze slot van het onderlinge treffen. Zonder twijfel droeg deze handel wijze niet bij tot een genuanceerd op treden van de Keep Fit-ploeg en ont spon zich andermaal vanaf de eerste minuut een vinnig duel, waarin de Brabanders vrijwel niets te gek was. Zij werden daarin bovendien nog gesteund door een kompleet falende scheidsrechter Hulsman, die alles met de mantel der liefde bedekte, tot vier minuten voor tijd inval ler Ad de Kort een por(retje) uitdeel de aan Hans van Gastel en Jaco Stoutjesdijk de beslissende treffer mocht laten aantekenen vanaf de strafworpstip. Toen waren de poppen aan het dan sen. Wel speelde Keep Fit de wedstrijd uit, maar daarna tekende aanvoerder Tim van de Stam protest aan tegen deze treffer en wat er aan vooraf ging. Dader Ad de Kort gaf daarbij het voortouw. „Hulsman had eerder in de wedstrijd een vermaning uitgedeeld aan Jan Broumels met de mededeling, dat herhaling van het gepleegde voorval (trekken aan de tegenstander, - red.) bestraft zou worden met een strafworp", mopper de De Kort. „Ik was nog maar koud in het veld. Ik pleeg een kleine over treding en hij zegt tegen me: Nu gaat de bal op de stip. Ik had gewaar schuwd, dat dat zou gebeuren. En ik was nog maar net in het veld. Daar had ik toch niets mee van doen". Het lijkt overigens dubieus of Keep Fit, in casu Ad de Kort, het protest zal kunnen winnen, omdat het regle ment stelt, dat een door de scheids rechter uitgedeelde waarschuwing niet persoonlijk dient te worden op gevat, maar het hele team aangaat. „Dus ze gaan hun gang maar", stelde Rinus Kloet lakoniek. Mogelijkheden Nadat eerst Tim van de Stam en Rosita Splinter uitgelezen mogelijk heden hadden gemist, skoorde Jaco Stoutjesdijk in de achtste minuut de openingstreffer, nadat hij een net mislukte afstandspoging van Gerde Kloet in tweede instantie had benut. Keep Fit probeerde aanvallend de zaak te veel te forceren, waardoor er niet een fatsoenlijke aanvalsopzet uit kwam. Voortdurend hielde de ploeg zich bezig met het bespelen van scheidsrechter Hulsman, die ook meer en meer in de Roosendaalse vél stapte. Na 14 minuten resulteerde een vrij wel voortdurend wanhoopsoffensief in de gelijkmaker van Mark Sijster mans na een fraaie schijnbeweing, waar Leo Fonteine met beide voeten intrapte. Twee minuten later zetté Marian Saarloos de bezoekers op voorsprong, maar nog geen vijftien sekonden later was het al weer gelijk toen Korrie Stoutjesdijk, die een pri ma wedstrijd speelde, van ver raak mikte. In de laatste tien minuten van het eerste bedrijf nog drie treffers; waarvan twee van de Roosendalers. Mark Sijstermans en Dick de Bruin mikten van ver raak en tussendoor had ook aanvoerder Hans van Gastel vottr All Ready de korf weten te vin den, zodat hetrskorebord halverwege 3-4 aanwees. in de vijfde minuut van de tweede helft leek All Ready voor de tweede keer de boot in te zullen gaan tegen hekkesluiter Keep Fit, toen Dick de Bruin van ver 3-5 aan liet tekenen, maar daarna schoot de thuisploeg zich binnen vijf minuten via vier af standstreffers terug in de wedstrijd. Twee keer kort achter elkaar skoor de Hans van Gastel en na de vakwis seling zette de thuisploeg de aanvan kelijke achterstand om in een 7-5 voorsprong, doordat ook Jaap van Gastel en Leo Fonteine van ver zui: ver aanlegden. Keep Fit wenste zich echter nog niet bij de nederlaag neer te leggen, mede doordat ook de thuisploeg niet aan echt goed aaii- valsspel toekwam. De oorzaak lag hem hierbij evenwel voornamelijk in het voortdurend plegen van kleine, maar daardoor niet minder vieze overtredingen, waartegen de arbiter evenwel niets ondernam. Met name de supersnelle en bijna ongrijpbare Jaco Stoutjesdijk was hiervan her haaldelijke de dupe. Kort nadat Joke Mol voor 7-6 had gezorgd en het,spel even stil lag voor een korte verzor ging van de geblesseerd gera'akte Corrie Kloet, haalde Stoutjesdijk zijn gram door zijn tegenstander Dick de Bruin een door de scheids rechter niet opgemerkte trap te be zorgen. Trefzekerheid In de 20e minuut resulteerde een kort, maar fanatiek Keep Fit offen sief in de gelijkmaker van Mark Sijstermans maar nadat Jan Brou mels was vervangen door Ad de Kort, zette Korrie Stoutjesdijk haar ploeg via haar tweede treffer uit de wedstrijd andermaal op voorsprong. In de volgende minuut mocht Leo Fonteine twee keer vergeefs probe ren om een strafworp te benutten, waarna Dick de Bruin aan de andere kant meer sukses had en 8-8 op de borden bracht. De laatste vijf minuten waren tenslotte toch voor All Ready. Hans van Gastel skoorde na een snelle ak- tie van ver voor 9-8 en Jaco Stoutjes dijk zette zijn ploeg via de later aan gevochten strafschop op 10-8. Opmer kelijk was overigen de trefzekerheid van Hans van Gastel in de wedstrijd tegen Keep Fit. De All Ready-aan voerder kampte wekenlang met een hinderlijke vormkrisis, die hij juist tegen de degradant te boven leek. „Dat kun je zo eens hebben", zei hij lachend. „Enkele wedstrijden draai de ieder schot uit de korf en nu wil den ze er gelukkig weer eens in". Dat Keep Fit in de 31e minuut nog op 10-9 kwam door een overigens door Gerda Kloet verdedigd schot van Marian Saarloos was leuk voor de statistiek, maar de Keep Fit degradatie was een feit, terwijl All Ready de dikverdien de revanche binnen haalde. TERMUNTEN - De gemeente Ter- munten is er tegen dat er in Zout kamp, met geld van het integraal structuurplan noorden des lands, een machinaal pelcentrum voor garnalan gebouwd zal worden. B. en w. van Termunten schrijven in een brief aan het provinciaal bestuur van Gronin gen dat het zeer twijfelachtig is of een dergelijk centrum wel succes zal hebben. Het college vreest bovendien dat door het garnalenpelcentrum Zoutkamp een aantal arbeidsplaat sen elders verloren zal gaan. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND MAASTRICHT - Het provinciaal bestuur van Limburg noch enige ge meenten in deze provincie zijn door de rijksoverheid benaderd over de plaatsing van kernwapens. Dit heb ben gedeputeerde staten van Lim burg zaterdag laten weten op vragen van de kant van de PvdA-statenfrak- tie. Volgens GS is ook niet binnen af zienbare tijd een verzoek tot plaat sing van kernwapens te verwachten. AMSTEDAM - Politie, brandweer en medische dienst van de gemeente Amsterdam Zijn zaterdag twaalf uur lang in de weer geweest om een man van een 101 meter hoge fabriekspijp van de voormalige karbietfabriek aan de Distelweg in Amsterdam te krijgen. Uiteindelijk moest er een helikopter van de Marine aan te pas komen om de man weer veilig op de grond te brengen. BURUM - Vooral om het snel groei ende telefoonverkeer naar het Mid den en Verre Oosten in de komende jaren op te kunnen vangen wordt het grondstation voor satellietcommuni catie van de PTT in het Friese Burum uitgebreid. Met de plaatsing van twee nieuwe schotelantennes zal de capaciteit van het grondstation wor den verviervoudigd. PUTTEN - De Haagse comedie heeft zondag een prijs gekregen van de Slechthorende Jongeren Organi satie (SHJO), omdat dit gezelschap zich door het brengen van het to neelstuk „Kinderen van een mindere god" verdienstelijk heeft gemaakt voor de auditief gehandicapten. WAMEL - De Rijkspolitie en een in specteur van de Nederlandse be scherming tot dieren hebben in een illegale kennel in het Betuwse Wa- mel na fel verzet van de eigenaresse, de 54-jarige W. Th. C. J., en haar ge zin, dertien honden in beslag geno men. Tegen de familieleden is proces verbaal opgemaakt wegens dieren mishandeling en wegens het plegen van verzet, aldus een mededeling van de Rijkspolitie. BURGH-H AAMSTEDE - De Landbouw vereniging C. et C. vergaderde vrij dagavond in hotel Haamstede onder voorzitterschap van de heer IV. P. de Vrieze. Hij zei dat de prijzen van de landbouwprodukten nog steeds te laag zijn. Er is een teveel aan suiker, aardappelen, melk en knolselderij, vooral in de USA. Daardoor worden de prijzen hier onder druk gezet. Een groot kon trast vormt de situatie in diverse Afrikaanse landen waar een groot tekort aan voedsel heerst. Ook in de landbouw moet bezuinigd worden, terwijl de landbouw toch al zo'n zuinig beheer voert. Het weer in februari was goed: vorst, een droge dooi en geen regen, zodat de eerste kunstmestgiften pro bleemloos gestrooid kunnen worden. De kunstmestprijs is lager dit jaar, eve nals de olie, waarvan de tractoren profiteren. Tegen de schade door distels bij na tuurgebieden moet meer geklaagd worden, evenals tegen schade door houtduiven, was de voorzitter van mening. De kas liet een batig saldo zien. In het bestuur werden herkozen de her en Th. Beije, J. J. Dalebout en J. C. de Feiter. Landbouwactiviteiten Na de pauze hield de nieuwe be- drijfsvoorlichter voor Schouwen- Duiveland, de heer H. Eerkens (af komstig uit Nieuwe Pekela) een in leiding over landbouwaktualiteiten. Hij betrok daar speciaal de be mesting van diverse produkten bij. Spreker was van mening dat over het algemeen op Schouwen-Duiveland teveel stikstof op de bieten wordt gestrooid. Honderdenzestig kg/ha zou het gunstigste resultaat geven, wel afhankelijk van de voorvrucht. Vloeibare schuimaarde, hier nog niet zo bekend, is beter over het land te verdelen, maar is wel iets duurders. Met 10 ton per ha, eens in de 5 jaar, zou de kalktoestand redelijk op peil blijven. Organische mest, onder andere mestkuikenmest geeft alleen wat besparing op fosfor. Ook zuive ringsslib dat veel zware metalen be vat (indien afkomstig uit de Randstad) kan iets meer opbrengst AMSTERDAM - Tijdens de behan deling van de onderwijsbegroting, die na eerder te zijn uitgesteld in de week van 7 tot 11 maart in de Tweede Kamer komt, zullen opnieuw groot scheepse protestacties worden ge voerd tegen de bezuinigingsplannen van minister Deetman. Dit heet de bondsraad van de ABOP (Algemene Bond van Onderwijzend Personeel) besloten. Verlies voor damesteam ZIERIKZEE - Het Volleybalteam van Mevo '80 uit Zierikzee blijft ook na de thuiswedstrijd tegen Intermezzo in de race voor de titel in de tweede klas van het distrikt 17 van de Nederlandse Volleybal Bond. In de plaatselijke sporthal Onderdak klopte de formatie van coach Marco Reedijk de Flakkeese ploeg met 3-0 zonder daarbij evenwel tot groots spel te komen, maar daartoe inspireerde het in degradatiezorgen verkerende team uit Middelharnis ook nauwelijks. Omdat Spivo in de belangrijke ontmoeting met Hollemare ruimschoots staande bleef (0-3) staat nu wel vast, dat de ploeg die op 19 maart als winnaar uit het duel Spivo-Mevo '80 te voorschijn komt ook meteen klassekampioen wordt Mevo '80 kwam in de eerste set met 5-1 aan de leiding voordat Intermezzo zich goed en wel realiseerde dat er een volleybalwedstrijd gaande was. Toch draaide de Zierikzeese ploeg allesbe halve soepel Er werd bijzonder rom melig aangevallen en van vastomlijnde patronen was nauwelijks sprake. „Dat maakte voor Mevo '80 .weinig uit", meende Intermezzo-coach Kees Bijs- terbosch. „Het verweer van onze ploeg was zo gering, dat zelfs een op halve kracht draaiend Mevo '80 gemakkelijk de partij naar zijn hand kon zetten". Door goede akties van met name Jaap van der Sluis en Daan Luyendijk kon Intermezzo van tijd tot tijd nog een puntje toevoegen aan de schamele pro- duktie, maar omdat enkele goede mo menten Mevo '80 toch steeds ruim schoots aan de leiding hielden, hoef den de Flakkeese flitsen niet de minste angst in te boezemen. Enige spanning Tot 9-6 leek er nog van enige span ning sprake, maar toen Tonny Merle, Eddy de Looff en Wim van der Zande enkele keren kort achter elkaar rake klappen uitdeelden, was het in de kortste keren 15-6 en 1-0 voor Mevo '80. In de tweede set nagenoeg hetzelfde spelbeeld, met dien verstande dat Intermezzo het nu zelfs tot negen punten wist te brengen. Pas bij 10-7 drukte de thuisploeg definitief door. Tonny Merle en Eddy de Looff klief den via goedgeplaatste slagen door het Flakkeese blok en Jupp Henning rondde een simpele rebound af tot 15- 9. De derde en beslissende set bood gedurende enkele minuten het echte Mevo '80 en een 15-0 leek er in te zitten. Bij 12-0 stokte het ritme even wel enkele tellen, waarvan Intermez zo via Wim Versaevel profiteerde door in ieder geval van de nul een twee te maken. Op de opslag van Eddy de Looff kwam vervolgens een einde aan het ongelijke treffen: 15-2 en een simpele 3-0 overwinning. De damesformatie van coach Hans Boot moest op bezoek bij het als twee de geklasseerde Kangoeroes II in Oost- voorne. Alhoewel Mevo '80 niet onver dienstelijk speelde werd de oranje for matie met een ruime 3-0 nederlaag richting Zierikzee gestuurd. Via de set standen 15-6, 15-7 en 15-10 kreeg de ploeg de derde seizoen-nederlaag aan de broek. Het tweede damesteam boekte een verwachte zege op Vier- polders, al moest het Zierikzeese team wel een set afstaan. Het derde dames team speelde een langdurige wedstrijd tegen het sterker geachte Geervliet n. Verrassend werd een wedstrijdpunt afgesnoept (2-2). Het vierde team leed een kansloze 3-0 nederlaag bij Yum IV in Hoogvliet Het derde herenteam kreeg een begrijpelijke 3-0 nederlaag aangesmeerd door koploper Spivo IV. Gerard Janse tracht een tweemansblok van Intermezzo te verschalken, ter wijl Piet Zoon (rechts) voor rugdekking zorgt. Mevo'80 zou winnend uit de strijd komen, maar draaide minder dan de voorbije weken. geven. Het slib van Schouwen-Dui veland bevat geen zware metalen en is bovendien gratis te verkrijgen. Theorie en praktijk kwamen in botsing bij de bespreking over de bo demverdichting (ploegzool). De oor zaak is het gebruik van zwaar mate riaal. De heer Eerkens was van me ning dat een smalle tractorband min der verdichting veroorzaakt dan een brede; de aanwezigen echter niet. Met woelers aan de ploeg is dit na deel wel te verhelpen. Na nog een stukje voorlichting over het middel Temik en een aanbeveling voor de aardappelstudiegroep, dankte de voorzitter de spreker voor zijn inlei ding en bood hem een fles wijn aan. DEN BOSCH - Twee gevangenen zijn zondagavond ontsnapt uit het Huis van Bewaring aan de St. Jo- risstraat in Den Bosch. Het gaat om de 27-jarige A. B. uit St. Willebrord, die nog zeven jaar moet uitzitten we gens doodslag. Hij was in gezelschap van de 19-jarige Th. A. uit Eindho ven, die wegens diefstal in het Huis van Bewaring zat ingesloten. LEIDEN - Prof. dr. L. P. Louwe Kooijmans schat het aantal inwoners van Nederland omstreeks het jaar 3.000 vóór Christus op 10.000. Hij heeft dit gezegd in zijn inaugurele re de bij de aanvaarding van het ambt van gewoon hoogleraar in de pré historie aan de Rijksuniversiteit te Leiden. AMSTERDAM - De xnotorten- toonstelling die het afgelopen wee keinde in het Amsterdamse RAI-ge- bouw is gehouden onder de titel „Mo terweekend 83" heeft volgens een be kendmaking van de RAI 68.470 be zoekers getrokken. Dat is aanzien lijk meer dan vorig jaar, toen 61.783 belangstellenden werden geteld. DEN HAAG - Ongeveer honderd Surinamers hebben zaterdagmiddag in Den Haag gedemonstreerd tegen de huidige diktatuur van het bewind- Bouterse. Voor de (niet meer be woonde) Surinaamse ambassade werd ook het feit herdacht dat het vrijdag drie jaar geleden was dat de staatsgreep in Suriname plaatsvond. DEN HAAG - Premier Lubbers heeft grote moeite met de actie die de PvdA gaat houden tegen het beleid van het kabinet. Het gaat de PvdA daarbij alleen om een registratie van de ontevredenheid die in Nederland is ontstaan over beslissingen van het kabinet, terwijl de argumenten die de PvdA tegen het kabinetsbeleid aanvoert geen hout snijden. Dat zei premier Lubbers na afloop van het kabinetsberaad. KNVB ZATERDAGVOETBAL 2e klasse A: SSC-WHS 1-1. ASWH 14 10 4 0 29- 8 24 SHO 14 7 5 2 17- 9 19 Arnemuiden 14 8 2 4 25-14 18 SC Everstein 13 6 5 2 22-15 17 SSC'55 13 5 4 4 24-16 14 Oostkapelle 13 5 4 4 30-26 14 AZW 14 3 6 5 18-20 12 Altena 12 4 3 5 15-19 11 Bruse Boys 13 3 4 6 21-28 10 Good Luck 14 3 4 7 13-20 10 WHS 13 3 4 7 10-22 10 Oranje Wit 11 1 7 3 10-12 9 NEO'25 13 1 2 10 8-33 4 KNVB ZONDAGVOETBAL 2e klasse A: Virtus-Middelburg 1-1; Vlissingen-Berkdijk 2-2; Dosko-WVO 4-1; Madese Boys-Internos 0-3; NOAD-Haarsteeg 2-0. Alliance 14 7 7 0 23-11 Middelburg 14 7 4 3 27-16 DOSKO 15 5 7 3 24-17 Berkdijk 15 4 9 2 15-13 WVO 15 4 8 3 20-18 Internos 14 5 5 4 18-16 Virtus 15 4 7 4 16-19 Vlissingen 14 2 8 4 17-19 NOAD 15 2 8 5 17-25 Sluiskil 14 4 3 7 11-19 Madese Boys 15 3 5 7 20-27 Haarsteeg 14 2 5 7 13-21 3e klasse D: Steenbergen-Roosen- daal 1-2; Zierikzee-Breskens 0-2; SC Gastel-Ria W 0-0. Breskens 14 7 5 2 28-23 19 Steen 14 7 4 3 23-20 18 SC Gastel 15 4 10 1 23-15 18 Steenbergen 15 7 4 4 21-17 18 Roosendaal 15 6 4 5 21-19 16 Goes 14 6 3 5 26-21 15 DIVO 14 5 4 5 23-23 14 Zierikzee 15 5 4 6 29-20 14 RCS 14 4 5 5 10-14 13 BSC 14 3 5 6 21-29 11 Jong Ambon 13 3 3 7 16-21 9 RiaW 15 2 3 10 16-35 7 4e klasse H: Vogelwaarde-Terneu- zen 1-0; HW'24-Hontenisse 3-2; IJzendijke-Axel 2-8; Clinge-Aarden- burg 3-0; Koewacht-Zeeland Sport 0- 0; Hoofdplaat-Biervliet 3-1. HW'24 15 10 5 0 25- 9 25 Hoofdplaat 15 11 2 2 31-17 24 Clinge 14 8 6 0 31-13 22 Terneuzen 15 8 3 4 18- 9 19 Vogelwaarde 15 6 3 6 18-17 15 Axel 15 4 6 5 25-21 14 Koewacht 14 5 1 8 18-17 11 Biervliet 13 3 4 6 11-18 10 Zeeland Sport 14 2 5 7 16-27 9 IJzendijke 14 2 5 7 11-23 9 Aardenburg 15 2 5 8 18-32 9 Hontenissc 15 3 1 11 12-31 7

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 8