KNVB wil op korte termijn aantal missers Droberen recht te trekken KNVB wil op korte termij missers proberen recht te i RAPPORT SPORTVISSERIj IN ZEELAND VERSCHENEN Cees in 't Veld: ,,De bond heeft jaren zitten slapen" Verdienstelijk gelijkspel voor Dreischor: 0-0 STREEKNIEUWS BERIGTEN UIT HET VERLEDEN ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 1 februari 1983 Nr. 23262 7 Elders in het land sloten zich veel zaalvoetballers en klubjes bij een wilde" bond aan, voor een belang rijk deel, omdat zij de KNVB te duur vonden. Deze organisatie wil nu op korte termijn gaan proberen om aan de hand van twee maatregelen haar populariteit weer wat te gaan opvij zelen, althans een poging daartoe te ondernemen. Het eerste voorstel is afkomstig van de afdeling Leiden. De twintig afdelingen buigen zich hier nu over. Het voorstel houdt in, dat zaalvoetballers zich in het ver volg bij de KNVB kunnen aanslui ten, zonder officieel lid te zijn van dit lichaam. Ze betalen dan ook niet de volledige kontributie, terwijl ze aan de andere kant ook niet het volledige lidmaatschap krijgen. De maatregel is vooral bedoeld voor de rekreanten, die niet het hele jaar door willen voetballen of alleen maar in een on derlinge kompetitie willen uitkomen in een bepaalde plaats of hal. Onderlinge kompetitie De sekretaris van de kommissie zaalvoetbal van de KNVB, Han van der Zee, legt het zo uit: ,,Je moet het zien als een zomeravondvoetbalfor- mule. Er zijn bijvoorbeeld bedrijven waar de bedrijf sleden een zaalvoet- balklubje willen oprichten. Deze klubjes kunnen zich opgeven bij de KNVB en samen met anderen een on derlinge kompetitie organiseren. De bond zal dan hand- en span diensten verlenen, zoals het aantrek ken van scheidsrechters, behandelen van tuchtzaken enzovoorts. We kun nen de kontributie dan laag houden, omdat de praktijk uitwijst, dat er door dit soort klubjes nooit veel meer dan tien wedstrijden worden gespeeld". Cees in 't Veld, voorzitter van de zaalvoetbalkommissie Schou- wen-Duiveland ziet persoonlijk wei nig heil in het naast elkaar funktio- neren van rekreatieve zaalvoetbalge- beurens en het officiële geheel, zoals dat momenteel ook op Schouwen- Duiveland draait. ,,Ik denk dat je dan een rommeltje krijgt", zegt hij. ,,Het een gaat dan toch voor een gedeelte ten koste van het ander. Momenteel funktioneert het allemaal prima, maar wanneer er een tweede of derde mogelijkheid is om te gaan zaalvoetballen, dan wor den een aantal spelers, die nu in onze kompetitie meedraaien weggezo gen". In het niet al te verre verleden gingen er stemmen op om het gehele Schouwen-Duivelandse zaalvoetbal los te koppelen van de KNVB en er een soort wild voetbal van te maken. ,,Daar zou ik nooit of te nimmer voorstander van zijn en ik geloof nie mand binnen ons bestuur", zegt In 't Veld. „Niet alleen krijg je dan voor tdurend gedonder met de veldvoet- balklubs, maar bovendien kan de kampioen niet meer meedoen voor de Zeeuwse, c.q. landelijke zaalvoetbal- titel. Dat is altijd toch zeer aantrek kelijk geweest". Strubbelingen Ook gedacht werd in het verleden, maar dan vanuit de kommissie zelf, aan een opzet, zoals die in Zeeuws- Vlaanderen wordt gehanteerd. In de Huzavo zijn een groot aantal verenigingen opgegaan tot een ver eniging. „Je hebt dan te maken met een hoofdbestuur, terwijl daarnaast toch een soort autonomie voor de voormalige verenigingetjes blijft bestaan. In financieel opzicht lijkt dit grote voordelen te hebben, maar berekeningen hebben uitgewezen, dat dat in de praktijk flink tegen valt. Bovendien is de mogelijkheid voor interne strubbelingen levens groot aanwezig. Na beraad heeft de kommissie zich unaniem uitgespro ken voor de konstruktie, zoals die momenteel wordt gehanteerd", konstateert Cees in 't Veld. Een ander voorstel, dat tijdens de voorjaarsvergadering van het ama teurvoetbal onder de hamer zal wor den gebracht, komt uit Noord- Holland. Als dit voorstel wordt aan genomen, zal er ook in het weekeinde kunnen worden gespeeld. Nu vindt de kompetitie nog op doordeweekse avonden plaats, wat velen niet schijnt te bevallen. Er kleeft echter ook een ander aspekt aan dit voor stel. Er is een groot aantal zaalvoet ballers, dat ook op het veld aktief is. Veldvoetbalklubs vrezen, dat som mige van hun leden in het vervolg stoppen met veldvoetbal en in het weekeinde alleen nog maar zaalvoet bal zullen spelen. „Natuurlijk zit dat gevaar er levensgroot in", meent In 't Veld. „Maar dat zit hem voorname lijk bij de KNVB zelf, dat dit plan nu een foutief plan is. In het verleden heeft de KNVB het zaalvoetbalge- beuren steeds enorm onderschat. Men had blijkbaar niet verwacht, dat het dergelijke vormen aan zou gaan nemen". Korfbalverbond Voor Cees in 't Veld staat het zo vast als een huis, dat een zaalvoet balkompetitie in het weekeinde best een groot sukses zou kunnen zijn, „maar", zo legt hij uit, „dan had men het veldvoetbalgebeuren gedurende drie of vier maanden kompleet stil moeten leggen en het geheel moeten verleggen naar de zaal. Bij het Korfbalverbond heeft men de ideale mogelijkheden dié zaalspor ten bieden, veel beter ingeschat. De KNVB heeft zitten slapen en men probeert die misser nu via allerlei kronkels recht te trekken. Dat is ech ter het kalf redden als het al jaren verdronken is". Han van der Zee tilt minder zwaar aan het probleem. „Ik geloof niet, dat er reden is tot onge rustheid. Er si nog volop tijd om aan het voorstel te sleutelen". De reden, waarom de KNVB haar zaalvoetbal probeert aantrekkelij ker te maken, heeft alles te maken met de zogenaamde „wilde" bonden, die samen meer dan 100.000 leden hebben. De KNVB 20U deze voetbal lers graag onder haar hoede hebben. Een belangrijk punt om buiten de bond te blijven is zeker de centrale rol, die de KNVB speelt. De KNVB wordt veelal in de schoenen gescho ven veel te autoritair te zijn. Oud- KNVB-bestuurder Jan Tiemesse leg de om die reden zijn funktie neer na twaalf jaar baanbrekend werk. „De KNVB is veel te weinig demo- kratisch", erkend hij. „Ik had het ge voel, dat wij er alleen maar waren om de bevelen van Zeist uit te voe ren. Sinds enkele tijd zit ik bestuur lijk in een „wilde" zaalvoetbalor ganisatie en ik moet zeggen, dat we daar als bestuur veel meer oor heb ben voor wat er zo allemaal leeft bij de leden. Daar kan de KNVB nog al les van leren". ZIERIKZEE - Het zaalvoetbal kent de laatste jaren een geweldige groei. In 1972 stonden bij de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) nog maar 50.000 leden als zaalvoetballer ingeschreven. Nu, zo'n tien jaar later is dat aantal ruim verdubbeld tot 121.000 zaalvoetballers. Geschat wordt dat er zeker nog eens zoveel mensen buiten de KNVB in zogenaamde „wilde" kompetities zaalvoetballen. De officiële bond, de KNVB, heeft haar beleid niet zo gemakkelijk bij deze ontwikkeling kunnen aanpas sen. Zo kwam zij eind maart '82 nog eens nadrukkelijk met het verbod voor KNVB- leden bij andere organisaties te spelen, op straffe van schorsing. Op Schouwen-Duive- land speelt dit probleem nog niet zo erg, maar de mogelijkheid dat het er binnen af zienbare tijd komt lijkt bepaald niet uitgesloten. In dit verband is de eventuele reali sering van een tweede sporthal op het voormalige eiland van doorslaggevend belang. Doordat de expansie-mogelijkheden van zaalvoetballerij op het ogenblik totaal niet aanwezig zijn, hoeft er ook niet geveesd te worden dat de KNVB konkurrentie zal krij gen. Bij de realisering van een tweede hal zou hier wel eens sprake kunnen zijn. Zon der enige twijfel zal de eigenaar van een dergelijke hal zich er bepaald niet aan storen of een aantal verenigingetjes al dan niet binnen het raam van de „grote" KNVB een onderlinge kompetitie gaat opzetten. De zaalvoetballerij trekt - mits er voor interessante wedstrijden wordt gezorgd - flinke publieke belangstelling. De normale kompetities laten het wat dat betreft vaak lelijk afweten. De KNVB bekommert zich evenwel louter om de aktieve beoefenaren. Of het publiek wat geboden wordt laat de hoge heren veelal koud. Het plan om tot een kompeti tie-afwikkeling te komen in de weekeinden lijkt een eerste poging om ook daar iets aan te doen. Problematiek aan de orde ZIERIKZEE - In een door de Deltafederatie in samenwerking met de Neder landse Vereniging van Sportvissersfederaties (NWS) opgesteld rapport wordt een totaalvisie op de sportvisserij in Zeeland gegeven. De georganiseer de sportvisserij vraagt in het rapport „Sportvisserij in Zeeland" aandacht van de overheid voor een aantal nijpende problemen en doet daarnaast sugr gesties aan de hand voor oplossingen. De voorzitter van de Deltafederatie, de heer A. A. van Overveld, biedt woensdag 2 februari het eerste exemplaar aan. Dit wordt door de heer J. B. Ventevogel, gedeputeerde voor de rekreatie en toerisme in ontvangst genomen. De aanbieding vindt plaats in het Staten- komplex te Middelburg. Ogenschijnlijk heeft Zeeland de sportvisser veel te bieden. Er is im mers water genoeg. Sportvissers ma ken gebruik van de natuurlijke om standigheden en zijn vrij in het kie zen van hun stek. Dat is jarenlang goed gegaan tot de komst van de wa tersport en de daarmee gepaard gaande inrichtingsmaatregelen. Sportvissers kunnen de hevige kon kurrentie met de grote en kleine wa tersport nauwelijks meer aan en worden gedwongen elders een stek te zoeken. Dit betekent, dat de rekreant met de oudste rechten met minder ge noegen moet nemen. Akkommoda- tieknelpunten worden nu zichtbaar en duidelijke geschillen ontstaan met plankzeilers en onderwaterspor ters. Door juridische belemmeringen en slechte ontsluiting is slechts 19 TOG Bruinisse BRUINISSE - Ook in de 21e ronde van de huishoudelijke kompetitie lieten de drie koplopers van schaak vereniging T.O.G. uit Bruinisse geen steek vallen. Met vrijdag 4 februari de belangrijke wedstrijd in de Pro motieklasse tegen Middelburg in het vooruitzicht wonnen ze vrij gemak kelijk, hetgeen in de top de spanning er in houdt en het verloop van deze kompetitie een spektakulair slot kan geven. J. de Jonge had een gemakkelijke avond tegen A. Knop. Jan de Korte kwam na een Siciliaanse opening nog bijna in moeilijkheden tegen Chris van de Berge door ongekonsentreerd spel, maar na een fout van Van de Berge in het eindspel won De Korte toch de partij. A. Douw kon zijn wil opleggen aan Abr. van de Berge. J. v. d. Bos won van A. Kik, zodat hij nu een vol punt voor staat op Kik en stevig de vierde plaats bezet. M. van Driel verdedigde met sukses z'n zesde plaats tegen R. Bal. Uitslag: J. de Jonge-A. Knop 1-0; C. van de Berge-J. de Korte 0-1; A. Douw-Abr. van de Berge 1-0; J. van de Bos-A. Kik 1-0; M. van Driel-R. Bal 1-0; A. van Klinken-K. van de Bos 0-1L. Kostense-A. J. van de Ber ge 0-1; P. Kostense-E. Wiebrens 01-; J. Klink-E. Ruitenbeek 1-0; M. Duinhouwer-P. Hanse 0-1; M. Houkamp-J. Reurich 1-0; J. Stouten- R. Jongen 0-1. van het binnenwater (incl. Veerse Meer en Grevelingenmeer) en slechts 65 van het zee- en kustwater vanaf de oever bevisbaar. Voor gehandi- kapte sportvissers zijn de mogelijk heden aan de Deltawateren nihil. Ligplaatsen Zeeland is bij uitstek een provincie voor de bootvisserij. Aan betaalbare ligplaatsen en te water-laatplaatsen bestaat grote behoefte. In het rap port worden enkele tientallen nieu we lokaties aangeduid. Voor de vormgeving, inrichting en fiancie- ring hiervan worden duidelijke richtlijnen gegeven. Het sportvissen op en aan de Zeeuwse wateren vindt plaats naast en tussen andere waterrekreanten. Visplaatsen, startplaatsen (zeil plank) en duikplaatsen blijken aan de deltwateren vaak dezelfde plaat sen te zijn. Vissers, plankzelers en sportduikers zitten elkaar in de ha ren. Sportvissers in Zeeland vinden dat de overheid vooral ten aanzien van het plankzeilen en de onderwa tersport regelend moet optreden. De Delta Federatie wil graag met de be trokken organisaties over de gerezen problemen praten. Grevelingenmeer De kwantiteit en de kwaliteit van de visstand in het afgesloten Greve lingenmeer valt of staat met de te ne men beheersmaatregelen. Voor het beheer van de schubvisstand is de Delta federatie verantwoordelijk. Zolang de toekomstige bestemming zoet of zout van het Grevelingenmeer nog niet vaststaat kan de Delta Fede ratie geen beheersmaatregelen ne men. Nog deze maand is het sportvisserij-standpunt overeen zoet of zout Grevelingenmeer te verwach ten. DEN HAAG - De Haagse politie rechter, mr. D. Reisig, heeft maan dag een boete van 250 gulden, subsi diair vijf dagen hechtenis, opgelegd aan J. Boersma (53), oud-lid van de raad van bestuur van de OGEM. Vol gens de politierechter heeft Boersma een andere oud-topman van het in middels failliete concern, J. Bartels, beledeigd door hem in een interview uit te maken voor geldwolf en abso lute nul. DEN HAAG - Een meerderheid van de Tweede Kamer wil dat er schérper 'op wordt'toegeziendat in'personeels advertenties geen onderscheid wordt gemaakt tussen mannen en vrouwen. De wet gelijke behandeling van man nen en vrouwen verbiedt een derge lijk onderscheid, maar er komen nog zeer veel discriminerende adverten ties voor, aldus P.v.d.A., C.D.A., V.V.D., D'66 en de kleinke linkse fracties. HEINKENSZAND - Een flink ge- handikapt Dreischor heeft bij het hooggeplaatste Heinkenszand een zeer verdienstelijk gelijkspel wegge haald. „Eigenlijk heeft er nog meer ingezeten dan die 0-0, maar vooraf te ken ik voor een dergelijk resultaat. Dus ik mag niet ontevreden zijn", merkte Dreischor-trainer Kees Kom mer na afloop op. Dreischor trok naar Heinkenszand zonder Huib Kuiten en Jaco de Jon ge, die beiden geblesseerd achterble ven, maar ook zonder Johnny van de Linde, die niet als laatste man wil spelen in de formatie van Kees Kom mer. „Hij is voor mij in de gegeven situatie de meest geschikte man op die plaats, maar hij ziet dat niet zit ten. Dan moet hij maar niet spelen. Gelukkig ben ik in de goede situatie, dat het bestuur in deze kwestie ach ter me staat, zodat hij nu helemaal niet kan voetballen, omdat hij ook niet in een lager elftal wordt op gesteld. Waar blijf je als trainer, als de spelers voor zichzelf gaan uitma ken waar ze spelen", verklaarde de Dreischor-oefenmeester. Mogelijkheden De eerste helft was kompleet voor Dreischor. Met de forse wind in de rug werd Heinkenszand voortdurend op de eigen helft terug gedrongen. De thuisploeg kwam slechts een drietal keer over de middenlijn, maar de doelpunten voor de blauwwitten ble ven uit. Dit ondanks het feit, dat Wim van de Linde, Bas Terpstra en Jan van de Bos in totaal vier keer oog in oog kwamen met de doelman van de thuisploeg. „Het skoren gaat ons bij zonder moeilijk af, anders hadden we beslist wat hoger gestaan in de klassering en hoefden we niet voort durend naar die laatste plaats te kij ken", konstateerde Kommer nog. In de tweede helft iets meer druk van Heinkenszand, maar noemens waardig werk kreeg Dreischor-doel- man Hans Hoek toch ook in deze fase niet op te knappen. Heinkenszand toonde zich na afloop de gelukkigste ploeg met de brilstand. „De volgende week moeten we op bezoek bij Lewe- dorpse Boys. Een overwinning kan ons een flink eind van de fatale plaatsen helpen. Belangrijk punt is dan wei, dat we ook eens moeten sko ren, maar wie weet lukt dat dan ook weer. Kwa spel was ik vandaag best tevreden", besloot de Zierikzeese oe- fenmeester zijn betoog. NOORDWELLE Toneelavonden VOO Voor de maand februari organi seert de Vereniging voor Openbaar Onderwijs, afdeling Westhoek een aantal toneelavonden voor de lagere schooljeugd en ouders en voor VOO- leden in de Westhoek. Na het sukses van het vorige jaar is de keus weer gevallen op een to neelstuk voor kinderen. Het to neelstuk „Het spook van Spech- tenstein" van K. Oudes is door het personeel van Kirreweie uit Haamstede en enkele onderwijzers van 't Staepel'of te Renesse ingestu deerd. Onder leiding van regisseur Henk Blom hebben Mientje Bliek, Janneke Minnaar, Els van Baarle, Ada Schreurs en Lia van der Kuijl en heren Ad Minnaar, David Vos, Arie Damman en Hans Schreurs zich inge zet om een aardig stuk op de planken te zetten. Wegens verbouwing van het dorps huis te Renesse zal het toneelstuk in Noordwelle worden opgevoerd. Woensdag 2 februari vindt de eerste uitvoering plaats. Op woensdag 9 fe bruari wordt het stuk opgevoerd voor de kinderen uit Noordwelle, Se- rooskerke en Ellemeet. Op zaterdag 26 en maandag 28 februari wordt in camping Duinrand gespeeld. Alle aanvangstijden zijn half acht. NOORDGOUWE Aanrijding In de Dr. Wortmanstraat vond maandag een aanrijding plaats. Au tomobilist A. J. M. de D. uit Zierik- zee nam de bocht te kort en reed op een stilstaand busje van C. de R. uit Noordgouwe. Beide voertuigen raak ten beschadigd. KERKWERVE Feestavond s.v. WIK Vrijdag 28 januari hield de s.v. WIK uit Kerkwerve haar jaarlijkse feestavond. In een erg vol vereni gingsgebouw opende de voorzitter van de s.v. WIK, Denny de Vos, deze avond. Hij heette iedereen van harte welkom in het verenigingsgebouw en zei te hopen dat deze belangrijke voorziening door het gemeente bestuur in stand kan worden gehou den. „Op voetbalgebied gaat alles pri ma. De seniorenelftallen draaien met wisselend succes hun partij mee en ook de jeugdelftallen laten zien wat ze waard zijn. Het dames elftal staat in hun klasse bovenaan. Dit is toch een hele prestatie." De voorzitter was niet zo gelukkig dat hij in de Zierikzeesche Nieuwsbo de moest lezen dat de huurprijs van het voetbalveld drastisch omhoog gaat. Dit werd meegedeeld in de ge meenteraadsvergadering van de ge meente Middenschouwen. Ook wer den daar nog meer onvriendelijke uitspraken gedaan over de s.v. WIK. Dit betreurde de voorzitter ten zeerste. De voorzitter wilde ook nog even het 25-jarig jubileum aanhalen van 20 november 1982. „Dit was een schitterende dag". Hij bedankte nog maals alle medewerkers en deelne mers. Na de woorden van de voorzitter werd het toneétetoik ..„Zo'n heerlijk huisje buiten" opgedragen. Deze ko medie in drie bedrijven werd erg goed gespeeld. De spelers en speelsters brachten hun rol voortref felijk op de planken. Het spel leidde soms tot dolkomische situaties zodat de lachspieren goed loskwamen. Na afloop kregen de spelers en speelsters een groot applaus en wer den ze door de voorzitter hartelijk dank gezegd. De rolverdeling zag er als volgt uit: George Tazelaar, Ad Theunisse; Ina zijn vrouw, Marleen de Boer; Dientje het dienstmeisje, Nel den Boer; Klaas Obbink, boer, Kees Feytel; Zwaantje zijn vrouw, Cathy de Vos- de Bil; Jan Henderik en Henderik Jan, de tweeling zoons, Leo Hart; Mary Ferguson, schilderes, Jopie Kouwenberg-Bevelander; Tomasina haar dochter; Anja Bevelander; Aal- dert Ferguson, Kees Berrevoets. De regisseur was Kees Berrevoets en de souffleur Jos van IJsseldijk. NIEUWERKERK Rampherdenking In een volle Gereformeerde kerk werd zondagmorgen, 30 januari 1983, een gezamenlijke kerkdienst gehou den van Hervormden en Gerefor meerden, in het teken van de ramp herdenking, omdat het 30 jaar gele den was dat de Zeeuwse en Zuid-Hol landse eilanden werden over stroomd, met als gevolg vele slacht offers. Voorganger was drs. Alb. v. d. Ban, Hervormd predikant; het orgel werd bespeeld door de heer P. van Donk. Als intochtslied werden gezongen enkele verzen uit psalm 93. Na enke le schriftlezingen koos de voorganger de tekst voor de prediking uit Jesaja 51 15 en 16: „Want ik ben de HERE, uw God, Die de zee opzweepten met de schaduw Mijner hand heb Ik u be dekt". Na een indrukwekkende preek werd gezongen gezang 114: „Ik zag een nieuwe hemel zich verheffen, een nieuwe aard' ontstond". Na gebed en voorbeden werd geza menlijk hardop het „Onze Vader" ge beden. Tenslotte zong men staande twee coupletten van gezang 411: „Mijn schild ende betrouwen" en „Oorlof, mijn arme schapen, die zijt in grote nood". OOSTERLAND Oud papier Op Zaterdag 5 februari zal door le den van de Gereformeerde Gemeente van Oosterland weer een aktie wor den gehouden, waarbij oud papieren vodden worden ingezameld. De op brengst komt ten goede aan de zen ding van de Gereformeerde Gemeen ten. Inbraak supermarkt In de supermarkt aan het Konin- ginneplein te Oosterland werd in de nacht van maandag op dinsdag inge broken. Door een raam te forceren konden de daders het pand binnen komen. Het is nog niet precies be kend wat er wordt vermist. Wel zijn er sigaretten en pakken koffie ont vreemd. De technische récherche stelt éen onderzoek in. BRUINISSE Ingebroken zomerwoning In een woning op bungalowpark „De Kreek Aquadelta" werd in de nacht van maandag op dinsdag inge broken. De eigenaar D. uit Tilburg zal vandaag, dinsdag naar het huisje komen kijken om vast te stellen wat wordt vermist. Herdenkingsdienst Op zondag 6 februari wordt in de Ned. Herv. Kerk een herdenkings dienst gehouden naar aanleiding van de stormramp van 1953. Voorganger in deze dienst, welke om 10.00 uur be gint, is ds. W. F. Teekens. 's Middags om vijf uur is er jeugd dienst. Aan deze dienst wordt meege werkt door een jongerenkoor uit Oosterland onder leiding van Rianda Dalebout. Ter voorbereiding op deze jeugd dienst worden de jongeren uitgeno digd om 's middags in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw thee te drinken. Hierna volgt dan de broodmaaltijd. ZIERIKZEE - Blijkens de gege vens, verstrekt door de 18 gemeen ten, welke ons eiland omvat, waren er op 1 Januari 1933 op Schouwen en Duiveland 23574 inwoners. De groot ste gemeente is Zierikzee met 6833 in woners, de kleinste is Serooskerke met slechts 237 inwoners. SIRJANSLAND - Hoewel de ijsve- reeniging „Veler Vermaak" alhier ongeveer vier jaren bestaat, en tel kens de weersomstandigheden tegen liepen om voldoende ijs op de baan te krijgen, was Dinsdag deze dag aange broken dat de ijsbaan in gebruik kon worden gesteld. De toegang werd of ficieel door het wegknippen van een kleurig lint geopend door mej. C. Stuik Jd. BROUWERSHAVEN - Vrijdag had ten Stadhuize de onderhandsche in schrijving plaats van de levering van 4 betonputten, benevens de levering van buizen ten behoeve van de riole ring bij Krabbendijke. PERSONEEL GEVRAAGD - Er biedt zich aan een net dienstmeisje, leeftijd 20 jaar, v.g.g.v. voor dag of dag en nacht. Brieven letter Z. Zon- nemaire. GEVRAAGD - Een dagmeisje, P.G. liefst van buiten. Blekweg 51 a. aan melden tusschen 3 en 4 uur. ZIERIKZEE - Naar wij verneemen zal ongeveer half Februari alhier, in de Concertzaal eene toneeluitvoering gegeven worden van de toneelveree- niging „De Vriendenkring" uit Ber gen op Zoom.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 7