LO LO HET WEDERZIJDSE WANTROUWEN Gedeputeerde Staten willen samenwerking jeugdorganisaties met 166.000,- subsidiëren Intrede ds A. ten Hove in gereformeerde kerk SC .Z. Uit-In-Zeeland „De Hortensia" Ds. 0. C. Kerssen bevestigd als nieuwe predikant FIOM-Zeeland over Bijstandsvrouwen Nieuwerkerk DRUKWERK FAMILIEDRUKWERK HANDELSDRUKWERK 4 MIDDELBURG - Gedeputeerde Staten vinden, dat het Zeeuws Service- en informatie bureau zijn bestaansrecht heeft bewezen en dat het daarom moet worden opgeno men in het deelprogramma sociaal-cultureel werk voor 1983. Daarmee is een subsidie van 166.000,- gemoeid. Sinds 1 april 1980 is het bureau (gehuisvest in Middelburg) als experiment gestart met als doel de samenhang tussen de diverse jeugd- en jongerenorgani saties die op provinciaal niveau werken te verbeteren. De eigen identiteit van de organisaties blijft daarbij gewaarborgd. Samenwerking is mogelijk bij do cumentatie, administratie, huisvesting en gezamelijk gebruik van beroeps krachten. De meeste jongerenorganisaties hebben aan het experiment meege daan. GS schrijven in hun voorstel aan de staten, dat de experimenteerperiode eigenlijk te kort is om tot een reëel oordeel te komen; het proces om tot een grotere samenhang te komen vraagt nogal wat tijd. In twee jaar is overigens wel duide- lijki naar voren gekomen, dat de meeste organisaties niets voelen voor gezamelijke huisvesting. Over het algemeen beschikken zij over goede onderkomens, waarvoor soms langdurige overeenkomsten zijn af gesloten. Als gevolg van een noodsi tuatie heeft de federatie christelijk jeugdwerk onlangs een goede behui zing in Goes gevonden. De provincie heeft hierbij gesubsidieerd. De Zeeuwse jeugdraad zegt in zijn com mentaar op de experimanteerperiode over de huisvesting, dat er in de ver dere toekomst misschien meer moge lijkheden komen. Dienstverlening In juni 1982 is het evaluatierapport van het service- en informatiebureau verschenen. Eén van de conclusiès er uit is, dat de dienstverlening goed is verlopen, maar dat nog wel verbre ding kan plaatsvinden. De begeleiding van ongebonden groepen en de samenwerking met de andere jeugd- en jongerenorganisa ties lopen nog niet helemaal naar wens. Iedereen heeft weieens last van zijn duplexia, zonder dromen red je het niet", sprak Lea bemoedigend tot David. Dat David heel ver ging in zijn dromen deerde haar niet. Ze hield van de man, die zijn dagen sleet op archïtektenkantoor Duplexia in de Martelsteeg. Zij wilde best mee doen in zijn dromen overde ontwer per van paalwoningen in Taiwan en van een projekt ter ondersteuning van het verzakkende San Marcoplein in Venetië. ,,Hoe zou ik zelf in mijn dromen kunnen geloven, als een an der er niet in gelooft", verduidelijkte Lea haar houding. Het was zaterdagavond in de Zie- rikzeese Concertzaal allemaal te zien in „De Hortensia", een blijspel van de Franse auteur Yves Jamiaque, on der regie van Lo van Hensbergen. Co ryfeeën Luc Lutz en Simone Roos- kens stonden bij voorbaat borg voor een uitverkocht huis. Zij vormen een jaarlijks hoogtepunt in het S.C.Z.- theaterprogramma „De Hortensia" bleek heel wat an ders overigens dan het „Dag Pap, ik ben je dochter" van vorig seizoen. Moest Simone in een wat bescheiden rol toen een stapje terug doen, nu was ze weer in volle nadrukkelijk heid aanwezig. Soms zelfs iets te na drukkelijk. Ze heeft ook in luchtige blijspelen de neiging iets door te slaan naar gechargeerd spel. Een re gisseur als Lo van Hensbergen zal haar daar waarschijnlijk ook niet in remmen. Het is nauwelijks opval lend in het overgrote deel van het stuk, als ze maistro (en echtgenoot) Luc Lutz tegenover zich bevindt, maar in andere gevallen is het toch bijna wat irriterend. Bijvoorbeeld in dc scène met Carline Brouwers, een prille debutante in de rol van de Ca nadese Beth. Carline zette die rol puntgaaf neer en werkte prima met een subtiel, maar duidelijk Canadees aksent. Ze speelde luchtig en vrolijk, zoals haar rol toeliet en juist dan bleek het kontrast met de wat ge zwollen teksten van Simone. Onder scheid mag er zijn, maar soms was het wat te groot. Luc Lutz (wat lijkt die man toch op kommissaris Boertien) was als van ouds een genot om te aanschou wen en te beluisteren. Belangrijke bijrol was weggelegd voor Hans Cornelissen (reeds bekend van de T V.-serie „Zeg 'ns AA"). Hij kroop in de huid van de zoon Ma- thieu. wist niet altijd even sterk te overtuigen, maar moest zich dan ook bedienen van wat drammerige tekst. Een ondersteunende rol verder voor Nanny Cijs als de verliezende concubine Thérèse Blanchard. Een kleine rol. die ze lief, duidelijk en op maat vertolkte. „De Hortensia" gaf geen aanlei ding tot uitbundige lachsalvo's, maar tot een vrijwel niet aflatende geamuseerde glimlach. Die eer komt dan vooral toe aan cast en regisseur en in mindere mate aan de auteur, die de spelers - vooral in het eerste deel - met veel vlakke, doorkabbe- lende tekstpassages opzadelde. Het stuk groeide echter in het ver loop naar de „ontknoping". Super man David werd niet volledig geklei neerd. In een vernuftig geschreven scène werd zijn droomwereld gesig naleerd en erkend, maar niet volle dig doorgeprikt. Door liefde gekleur de mildheid en begrip van Lea's kant openden de weg voor toch een huwe lijksreis naar Venetic, al viel er dan geen San Marcoplein te ondersteu nen. Het publiek toonde zich duide lijk tevreden met een langdurig ap plaus. A. P. De jeugdraad zegt hiervan, dat ge werkt moet'worden aan de vorming van een provinciale uitleendienst, dat de begeleiding van het ongebon den jeugdwerk een gat in de markt vult en dat het streven op samenwer king gericht moet blijven. Samenwerking Het service- en informatiebureau werkt samen met de stichting Re- creatiewerk en met de stichting Overleg kindercentra. Die samen werking gebeurt op basis van weder zijdse tevredenheid. Er wordt gestreefd naar uitbreiding met ZOOS (Zeeuwse Organisatie ter On dersteuning van het Sociaal- culturele werk) en NUSO (speeltuin werk). Eind juni was er een evaluatie gesprek tussen het servicebureau, de jeugdraad, het ministerie van cul tuur, recreatie en maatschappelijk werk en de provincie. Daar is iede reen akkoord gegaan met het advies van de jeugdraad en het ministerie van CRM heeft zich bereid verklaard de rijkssubsidie (50 procent) met in gang van dit jaar te decentraliseren. Voorstel Gedeputeerde staten stellen pro vinciale staten voor het Zeeuwse service- en informatiebureau de pro vinciale steunfunctie voor het jeugd- en jongerenwerk te laten vervullen en het daarom op te nemen in het deelprogramma sociaalcultureel werk 1983. Het bedrag dat daarmee gepaard gaat bedraagt 166.000,-Van het rijk wordt dan aan subsidie ont vangen 83.000,-. De uitgangspun ten, zoals die bij de opzet van het ex periment zijn bepaald blijven van toepassing, terwijl de bestuurstel- ling opnieuw zal worden bekeken; dit gebeurt in overleg met de provin cie. Zo mogelijk moet de begelei dingsfunctie worden uitgebreid. Provinciale staten nemen de beslis sing op 28 januari. Hervormde Gemeente Haamstede predikant, pleitte de nieuwe domi nee voor meer eenheid binnen de Christelijke Kerken: „Er zijn nu pre dikanten bij de dienst aanwezig uit tien verschillende kerkelijke gezind ten. Wat zou het mooi zijn als deze tij delijke eenheid kon worden omgezet in een voortdurende. Wat een kracht zou er dan van ons uitgaan." Ook de sterk verminderende be langstelling van de jeugd voor het kerkelijk gebeuren stelde ds. Kers sen aan de orde: „Op de onlangs ge houden gemeente-avond werd een en ander scherp onderkend; er is in Haamstede, evenals op vele andere plaatsen, een sterke terugloop in de belangstelling van de jongeren voor het kerkelijk leven. Wij als ouderen moeten in ons doen en laten echter een voorbeeld geven aan onze kinde ren. Wij moeten de wegwijzers zijn naar het hoogste geluk. Immers, wie de jeugd heeft, heeft de toekomst!" Aan de intrede-dienst werd me dewerking verleend door het Inter kerkelijk Kerkkoor onder leiding van mej. M. Bliek en door de orga- niste, mevr. L. van Damme-Slager. Ds. O. C. Kerssen, de nieuwe predi kant van de Hervormde Gemeente te Haamstede. HAAMSTEDE - „Het is vandaag een feestelijke dag, want na twintig maanden hebben we einde lijk weer een eigen predi kant. Ik heet u, namens de kerkeraad en de gemeente, van harte welkom." Met deze woorden verwelkom de de heer T. Beije, presi dent-kerkvoogd van de Hervormde Gemeente Haamstede de nieuwe pre dikant. ds. O. C. Kerssen. In de overvolle zomerkerk werd ds. Kerssen zondag middag als predikant be vestigd en deed hij tevens zijn intrede als predikant. De dienst werd geleid door ds. W. Glashouwer te Tuil en 't Waal. Ds. Kerssen was, voor zijn intrede in Haamstede, kandidaat te Nieuwegein. In zijn toespraak tot de nieuwe pre dikant onderschreef de heer Beije, dat er voor ds. Kerssen een moeilijke taak lig in Haamstede. „Er is veel werk te doen en alles zal beslist geen rozegeur en maneschijn zijn. U zult steun nodig hebben van alle kanten om uw werk goed te kunnen doen. Daarom ook roep ik alle gemeente leden op om zo goed mogelijk mee te werken aan een goede inwerkperiode van de nieuwe dominee. De ont kerstening is ook in Haamstede dui delijk merkbaar." Aldus de heer Beije, die vervolgens een dringend beroep deed op ds. Kerssen: „Wordt alstublieft geen predikant voor een bepaalde groepering of richting bin nen onze gemeente. Het verleden heeft geleerd dat zoiets in de prak tijk beslist niet werkt." Namens de gehele gemeente dank te de heer Beije ds. A. J. Baas uit Burgh voor het vele werk dat hij voor de Hervormde gemeente van Haamstede heeft verricht tijdens het predikant-loze tijdperk. „Misschien is de tijd niet zover weg meer, dat wc volledig moeten samengaan; mis schien is die wel veel dichterbij dan iedereen vermoedt." Eenheid In zijn preek, na de bevestiging als DEN HAAG - Individuele Neder landers die Tunesië willen bezoeken zullen vanaf 1 februari oyer een vi sum moeten beschikken. Deze ver plichting geldt niet voor toeristen die als groep of in het kader van een ge organiseerde reis Tunesië bezoeken, aldus heeft de Tunesische ambassade in Den Haag vrijdag meegedeeld. De ze mededeling kwam nadat van ge zaghebbende zijde in Tunis was ge meld dat de Beneluxlanden vanaf 1 februari visa verplicht willen stellen voor Tunesiërs, Marokkanen en Se- negalezen. Woensdag 19 januari houdt Fiom- Zeeland in samenwerking met Vrou wen in de Bijstand in Zeeland een open avond over de positie van vrou wen die een bijstands-uitkering krij gen. Voor deze avond zijn-verschillende vrouwelijke raadsleden en andere politiek belangrijke vrouwen uitge nodigd om samen te praten over de slechte maatschappelijke en politie ke positie van de vrouwen met een bijstands-uitkering. Januari is uitge roepen tot aktie-maand en ook in Zeeland willen we met nadruk onze stem laten horen. Alle vrouwen die op een of andere manier betrokken zijn bij dit onderwerp zijn van harte welkom. De avond wordt gehouden op 19 ja nuari 's avonds om 20.00 uur in het gebouw „Breehof", Breestraat 8 in Vlissingen. Meer inlichtingen bij: Fiom-Zeeland, Loskade 17 te Middel burg. Tel. 01180-27311. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND GRONINGEN - De PSP-fraktie van de Groninger gemeenteraad vindt dat het Leger des Heils geen toestemming meer mag krijgen voor het houden van kollektes in die stad. De gemeente moet verder de samen werking met en de steun aan het Le ger stopzetten. De PSP-er Pitstrat stelt dit in schriftelijke vragen aan b. en w. naar aanleiding van publika- ties over het Leger des Heils waaruit zou blijken dat de organisaties homo seksualiteit als een ziekte be schouwt OLDENZAAL - Het heeft zaterdag maar liefst zo'n twintig minuten ge duurd alvorens de brandweer de brand in een woonhuis in Oldenzaal kon blussen. De oorzaak van de ver traging was dat de regionale brand weercentrale in Enschede de Olden- zaalse brandweerlieden niet kon oproepen door een defekte telefoon kabel. DEN HAAG - Kunstschilder en ke ramist Harm Kamerlingh Onnes, die op 15 februari 90 jaar wordt, is zater dag in Den Haag voor zijn gehele oeu vre bekroond met de Jacob- Hartogprijs. De onderscheiding werd hem uitgereikt bij de opening van zijn tentoonstelling in Pulchri Stu dio. Ombudsman kontra Smit-Kroes HILVERSUM - Frits Bom. De VAR A-ombudsman, heeft een de- momstratie op touw gezet tegen de plannen van minister Smit-Kroes (verkeer en waterstaatom de tarie ven van het openbaar vervoer fors te verhogen. Onder het motto ,,De mensen zul len eerder een halte gaan lopen", een uitspraak van de bewindsvrouw in het NOS-journaal. zullen de de de monstraten maandag van het me trostation Leuvehaven naar een vol gende halte. Rijnhaven, wandelen. Frits Bom zei vrijdag desgevraagd de afgelopen dagen honderden brie ven en handtekeningenlijsten te heb ben gekregen van ouderen die slecht ter been zijn en uitkeringstrekkers, die de dupe dreigen te worden van de tarief stijgingen. Bom riep in zijn laatste televisie programma dc kijkers op, de proble men waarmee zij kampen aan hem kenbaar te maken. Behalve over de tarieven van het openbaar vervoer klaagden veel mensen over woon lasten en gasprijzen. Jannewekken 11 Zierikzee/Telef. 01110-6551 Stencil - offset en boekdruk VERLOVINGSKAARTEN HUWELIJKSKAARTEN GEBOORTEKAARTEN Een uitgebreide keuze uit vele modellenboeken. van klein tot groot en van zwart tot in vele kleuren, voor: BRIEFPAPIER ENVELOPPEN REKENINGEN FOLDERS, ENZ. UW DRUKKER Drs. A. ten Hove NIEUWERKERK - Na tweeëneenhalf jaar vakant te zijn geweest werd zon dag de predikantsplaats van de gezamenlijke Gere formeerde Kerken van Bruinisse, Oosterland en Nieuwerkerk vervuld: na in de ochtenddienst in Bruinisse bevestigd te zijn in het ambt deed drs. A. ten Hove in de middag- dienst intrede in de ge meente. De kontakten met de nieuwe predi kant werden precies een jaar geleden gelegd, uitgebreid en verdiept, waar na een hechte band ontstond die uit eindelijk resulteerde in deze feeste lijke dag voor gemeente zowel als het dominee's echtpaar. In deze zin liet de heer J. Rotte zich uit in een korte toespraak na de prediking. Het werd een warm welkomstwoord, besloten met: „Er wordt heel wat van u ver wacht!" Ouderling Rotte riep vervol gens de gemeente op om trouw de kerkdiensten bij te wonen, en zegde de beroepingskommissie dank yoor het vele werk. Namens de Hervormde Gemeen- tensprak ds. A. v. d. Ban een kort woord, waarin hij vooral de wens uitte om samen op weg te gaan: her vormd en gereformeerd. Kontakten in die zin zijn er al. Zeeuwse klei Ds. R. H. Stutvoet heette de nieu we predikant welkom namens de classis Zierikzee en het Pastoren Convent Schouwen-Duiveland. In dit convent zijn de verschillende kerken vertegenwoordigd. „De Zeeuwse klei levert een grote verscheidenheid van geestelijkheid op", aldus ds. Stut voet. Aan de gemeente: „Geef hem de vrijheid zich te ontplooien". „Hoewel kerk en staat in Neder land gescheiden zijn heet ik u van harte welkom namens de burgerlijke gemeenten Bruinisse en Duiveland", aldus burgemeester J. van Bommel. Een goede zaak achtte Van Bommel het, dat de meerderheid van zijn raad gemeentepolitiek bedrijft vanuit een christelijke levensovertuiging. Die scheiding van kerk en staat is slechts een formele zaak, vonden de burgemeester, want ook de koningin is koningin bij de gratie Gods. Het feit dat van zowel de gemeente Brui nisse als van Duiveland de burge meesters en wethouders plus ge- meentesekretarissen in de kerk aan wezig waren, wees volgens Van Bom mel wat deze gemeenten betreft, niet op een scheiding maar op een samen gaan. Ds. Ten Hove sloot de rij sprekers met ieder dank te zeggen voor woor den en wensen. Jezus in Nazareth" Als tekst voor de verkondiging de ze middag had dominee gekozen Lu cas 4 vers 21, een deel uit de eerste preek van Jezus in Nazareth. Jezus begon in zijn woonplaats met Zijn werk en ondervond meteen dat een profeet in zijn eigen woonplaats niet geëerd wordt. „Hij maakte verwon dering en twijfel los bij zijn eerste preek. Klopt het wel wat Hij zegt? Dat is toch de zoon van Jozef, die we allemaal kennen?" Het liefst hadden ze een wonder gezien, maar Jezus deed dat niet. Zijn gemeente moest geloven zónder wonder. De gedachte, dat ze hier te maken zouden kunnen hebben met een valse profeet deed hen besluiten Hem te doden. Op Gol gotha lukte dat. „In Nazareth kon men er niets van zien, wel horen van de heilsstaat die hier en nu is aangebroken. Het is er voor ons niet gemakkelijker op ge worden, na Jezus' hemelvaart. Wij hebben Hem niet tastbaar in ons midden, maar wij mogen op God ver trouwen dat de heilsstaat er is. Hier en nu", aldus drs. A. ten Hove in zijn eerste preek. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Huizen: J. P. Nap, Ne- derlangbroek; te Vlaardingen en te Spijkenisse: drs. C. Haas, Vleuten. Gereformeerde Kerken Aangenomen de benoeming tot pre dikant in algemene dienst (staffunk- tionaris Werelddiakonaat voor La- tijns-Amerika): W. E. Hoekstra, Am- sterdam-Slotermeer/Geuzenveld. Bedankt voor Sint Annaparochie: G. Bilker, ziekenhuispredikant, Dokkum. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Amstelveen in combi natie met Hoofddorp en te Zwijn- drecht: H. Geertsema, Nijverdal. Christelijke Gereformeerde Kerken Beroepen te Doesburg: A. W. Drechsler, Haarlem-Noord; te Vlaar dingen: A. K. Wallet, Ouderkerk aan de Amstel. Gereformeerde Gemeenten Bedankt voor Meliskerke: Chr. van der Poel, Yerseke. Oud Gereformeerde Gemeente BRUINISSE - Donderdag 13 janua ri, 19.30 uur de heer A. D. Muilwijk, Sliedrecht. WESTENSCHOUWEN Granaat Opnieuw is een granaat op het strand gevonden. Tegen de duinenrij bij de duinovergang Domeinen ont dekte een politieman een zware gra naat van 40 cm lengte en een doorsne de van 15 cm. De EOD zal zich over de granaat ontfermen. Kommissievergadering Op donderdag 20 januari zal in het gemeentehuis te Haamstede de kom missie Openbare Werken vergade ren. Deze vergadering is openbaar; de op deze vergadering betrekking hebbende stukken liggen voor be langhebbenden ter inzage tussen 19.00 en 19.30 uur op 'de dag van de vergadering. 75 Als je toch dusdanig descent gekleed je buurman binnenlaat en je gaat met hem op de bank zitten, dan vraag je immers om moeilijkheden? Een man is toch zeker niet van steen? Hij weet het immers zelf voor wat betreft Wil van der Ven? Wil! Even moet Frans ter Scheure zich oriënteren: waar ben ik eigenlijk? Welke kant ben ik uitgereden? In de richting Kerkdriel? Of- Even later zag hij het voor-aankon digingsbord voor de afrit Geldermal- sen en de nieuwe autoweg naar Arn hem. Dus precies de verkeerde kant uit Dan maar niet naar Wil vanavond. En zoek ik hier in de buurt een hoteL Gelukkig dat ik altijd m'n scheerappa- raat en schoon goed bij met heb. In de sober ingerichte hotelkamer treuzelde hij met naar bed gaan. Hij ging in de enige luie stoel, die het vertrek rijk was, zitten en begon zijn pijp te stoppen. Hij beste zou mis schien zijn, als hij een poosje vakantie nam. Want onder deze omstandighe den had hij ook geen zin in het werk. Zaterdagmorgen maar es met de baas bepraten. Heel beknopt releveren, dat er moeilijkheden zijn en dat hij daarom een poosje er uit wilde. De baas zou het begrijpen. Ongetwijfeld. Bovendien had hij nog een aantal vakantiedagen tegoed. Top, dat deed hij. Ergens heen, waar het rustig was. Het drukke sei zoen was allang voorbij. Van dit feit moest hij dan maar profiteren. Zaterdags kreeg Frans ter Scheure toestemming er drie weken tussen uit te trekken. „Je bent wat overspannen," zie de direkteur knikkend. „Dat viel me trouwens een paar weken geleden al op. Tja, jo, huiselijke moeilijkheden hebben we op z'n tijd allemaal wel eens, maar daar moet je toch niet zo zwaar aan tillen. Ik begrijp het best, hoor! Je eerste impuls in zulke aange legenheden is, het allemaal te dramati seren. Daardoor maak je het zelf erger, dan het in werkelijkheid is. Daarom kan ik er inkomen, datje er een poosje van door wilt gaan. Oké: maandag over drie weken kom je eerst hierheen, he Enne....relaxen, dat is het beste. Niet te veel drinken - dat is geen remedie, al denken heel wat mannen van wel - en op tijd naar bed. Niet al te vaak achter het stuur van je waten gaan zitten, maar de benenwagen gebruikea Ik zou zeggen: ga de bergen in. Daar is het in deze tijd van het jaar bizonder rus- tig..." Wil van der Ven schrok, toen hij in het restaurant van het plan vertelde. „Ik ga er drie weken tussen uit Straks haal ik wat kleren in Kerkdriel en dan ga ik maar meteen. Dat lijkt me het beste." Ze bracht hem de koffie en de uit smijter, die hij had besteld. „Waarom ineens zo'n haast? Je kunt ook morgen vroeg gaan, nietwaar? In aanmerking nemende, dat het al middag is, kun je nooit ver komen met je wagen. Apro pos, waar ga je eigelijke heen?" Door GRE DE BOER Frans haalde de schouders op. „O, een vast omlijnd plan heb ik niet maar ik dacht aan luxemburg. Dat is niet zo gek om te rijden, nietwaar?" Hij keek op zijn horloge, ,,'t is nu half twee; over de autobaan ben ik er met zes uur rijden. En anders onderbreek ik onderweg. Ik hoef verder met niemand rekening te houden." „O, dank je wet" antwoordde ze - droog. Hij greeep even haar hand. „Sorry, dat slaat natuurlijk niet op jou, op ons. Ik ben dankbaar voor alles, watje voor me deed. Wil. Vanzelfsprekend. En als de scheiding er door is, gaan we samen rustig praten over te toekomst Mis schien kunnen we samen iets nieuws opbouwen. Maar nu moet ik er een tijdje tussen uit WiL Dat moet jij toch kunnen begrijpen." „Oké, oké...als ik zeg: gan morgen vroeg. dan ben je fit en heb je de tijd aan jezelf, zeg ik dat niet uit eigenbe lang, maar in de eerste plaats voor jou." Hij keek haar aan en zag, dat ze begon te kleuren. Hij wist wel beter, maar besloot niet te reageren. „Het is toch beter, als ik vanmiddag nog ga, WiL Ook voor wat onze verhouding betreft Ik laat wet wat van me horen." Een klein uurtje later volgde ze hem nar buiten. In de hal trok ze de man naar een zijkamertje, schopte de deur dicht en sloeg haar armen om zijn hals, waama ze hem heftig kusten. (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1983 | | pagina 4