Marco Reedijk: „Als 't er is, 't vlammetje, dan zit 't goed" Verrassend verlies voor tweede team Mevo '80: 3-0 ONVERWACHT ZWARE NEDERLAAG VAN DAMTIENTAL ZIERIKZEE Herenteam Mevo '80 voor vuurproef om toppositie MONSTERNEDERLAAG VOOR KOPLOPER MONSTER: 8-0 De heren volleybal van Mevo '80 trainde dinsdagavond voor het laatst voor het grote treffen van aanstaande zaterdag tegen medekoploper Spivo. Er heerste ondanks de voelbare spanning een prettige sfeer. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) ZIERIKZEE - Zonder ook maar iets of iemand te kort te doen, mag zonder overdrijving gesteld worden, dat het herenteam van volleybalvereniging Mevo '80 de af gelopen periode de opmerkelijkste resultaten heeft ge boekt in kompetitieverband. Aan het eind van het vorig seizoen promoveerde de formatie van trainer/coach Mar co Reedijk ongeslagen naar de tweede klas klas van dis- trikt zeventien van de Nederlandse Volleybal Bond. Na acht kompetitiewedstrijden in deze nieuwe klas voert Mevo '80 ook hier de ranglijst aan, samen met Spivo uit Spijkenisse. Beide ploegen tellen vijftien wedstrijdpun- ten. Zaterdagmiddag om zes uur ontmoeten de twee kop lopers elkaar in de Zierikzeese sporthal Onderdak in een duel, waarin de hegemonie in de tweede klas voorlopig op het spel staat. „Op papier lijkt Spivo iets meer in huis te hebben, maar als 't er is, 't vlammetje, dan zit het met Mevo '80 wel goed. Dan hebben we beslist mogelijkhe den om met een zege uit het vuur te komen. Daar ben ik van overtuigd", vertelt Marco Reedijk na afloop van de trainingsavond in de gymzaal aan de Mulookstraat. „Ik tip toch op een zege voor ons, zeker als we prestatiekur- ve van de laatste weken vast kunnen houden". ..Het wordt de eerste echte testca se". meent aanvoerder Piet Zoon. ..Als je alles op een rijtje zet moet je eerlijkheidshalve toegeven, dat Spi vo iets meer aanspraken zou mogen doen gelden op een favorietenrol. De ploeg uit Spijkenisse ontmoette in de acht eerste wedstrijden meer sterke re tegenstanders dan wij. Spivo won van Hollemare en Apollo en speelde gelijk tegen Kangeroes, terwijl wij van dit drietal alleen nog maar gespeeld hebben tegen Apollo, maar we hebben daar wel overtuigend ge wonnen. Verder speelden we all%en nog maar tegen de mindere goden, maar er mag natuurlijk niet worden vergeten, dat wij debuteren in deze klas. Als je dan zo', resultaten boekt, dan mag je gerust spreken van een puik debuut". Psychologisch In de eerste acht wedstrijden liet Mevo '80 een klein steekje vallen. Bij Ibis werd met 2-2 gelijk gespeeld. Met uitzondering van de ene verloren set tegen Apollo boekte de oranje for matie louter 3-0 overwinningen. Spivo verloor in z'n totaliteit meer sets. maar sleurde met uitzondering van het gelijke spel tegen Kangeroes wel steeds een zege uit het vuur. Bei de ploegen, die zaterdagmiddag te gen elkaar in het strijdperk treden, ontmoetten elkaar in kompetitiever band nog nooit. ..We hebben in het seizoen 1980/1981 een keer tegen de ploeg uit Spijkenisse gespeeld, maar dat was in het kader van de distrikts- beker. We wonnen toen uiterst ver rassend - in Spijkenisse nog wel - met 1-3. maar of je dit nu nog als graad meter mag laten tellen, dat valt te betwijfelen, maar het is wel een psy chologisch voordeeltje wat best eens mee kan tellen", meent Piet Zoon. Na een redelijk goed debuut in de tweede klas, speelde Mevo '80 een paar mindere wedstrijden, die even wel toch/winst opleverden. Na de ge lijk gespeelde ontmoeting tegen Ibis kwam de opgaande lijn weer terug en bij Intermezzo draaide de ploeg weer als een trein. „Als we de lijn. die toen werd ingeslagen kunnen vasthouden of zelfs nog beter doen, dan is er za terdag geen vuiltje aan de lucht", konstateerde Marco Reedijk „Het hoeft natuurlijk geen enkel betoog, dat de ploeg gemotiveerd zal zijn Het is tegenwoordig al zo, dat ze niet vanaf zaterdagmorgen uitkijken naar de wedstrijd van 's middags, maar dat ze tijdens de training van dinsdagavond al voor honderd pro cent met de volgende ontmoeting In hun hoofd zitten. De wedstrijd tegen ivo speelt zelfs al langer, maar het it hen al dagen geen moment meer Dat moet je hebben om opgepept verschijnen". Homogeniteit De Mevo '80-herenplo kompetitieverband geen meer sedert oktober 1980 leed in rlies Apollo in sporthal Onderdak een 0-3 zege wegkaapte. Alsof er telepathie in het spel was, werd deze wedstrijd op video vastgelegd. „Achteraf hebben we van deze wedstrijd erg veel geleerd", herin nert Piet Zoon zich. „We hebben deze nderlaag nog diverse keren bekeken en er de fouten zeer bewust uit ge haald. Normaliter maken we die nu niet meer". Bepalend in de Mevo '80- formatie is de geweldige homogeni teit. „Technisch is de ploeg misschien - zeker is dat niet - de mindere van een paar andere teams, maar dat manko wordt opgeheven door de fe nomenale saamhorigheid. Ze hebben alles voor elkaar over, ook buiten de wedstrijden. Dat ken ik nergens an ders in die mate", onderschrijft Ree dijk. „Dat scheelt op een seizoen zo maar een aantal punten. Ze gaan werkelijk voor elkaar door het vuur. Samen ervaren ze de suksessen, maar ook de mindere prestaties". Binnen de ploeg is duidelijk weer dezelfde sfeer aanwezig, die er was aan het einde van het vorig seizoen, toen naar de ongeslagen titel werd toegeleefd. „Er was voor het begin van de kompetitie de gedachte, dat we dit seizoen nu eindelijk eens een keer zouden mogen verliezen, tenslotte waren we debutant in de tweede klas, maar naargelang de punten binnenstroomden is meer en meer weer de gedachte aan nieuwe suksessen gaan overheersen. Er is niemand, die zegt, dat we opnieuw kampioen worden, maar van tijd tot tijd wordt er in de marge op geatten deerd, dat we aan het einde van het seizoen wel eens eerste k lasser zou den kunnen zijn. Tenslotte geeft een tweede plaats nog recht op promotie degradatiewedstrijden en wie weet redden we het dan aslnog, als het te gen Spivo onverhoopt eens fout zou gaan. Hier ga ik persoonlijk evenwel nog niet van uit. We hebben de kwali teiten om Spivoop afstand te kunnen houden en de ploeg zal er alles aan doen om dit de bereiken", meent de volleybalcoach. Spelverdelers De ploeg, die Spivo gaat bekampen bestaat uit zeven spelers, stuk voor stuk volleyballers met specifieke kwaliteiten Van essentieel belang is het spelverdelersduo Piet Zoon en Wim van der Zande. In het geval dat een van beiden uitvalt fungeert Jupp Henning als stand-in „Gekker wordt het als we onver hoopt heide spelverdelers zouden moeten missen", onderkent Marco Reedijk. „Dan wordt het echt proble matisch voor ons. Zonder iemand te kort te willen doen, ga ik er van uit, dat Zoon en Van de Zande de rugge- graat van de ploeg vormen". Sterke aanvallers zijn F.ddy de I,ooff en Ton- ny Merle en andermaal is Jupp Hen ning de man, die de eventuele gaten moet kunnen dichten als een van hei den aflaat. Ren allrounder pur sang is de nog pxs 18-jarige Gerrit van Splunder. Van Splunder is de Benja min van de ploeg en telt minimaal tien lentes minder dan het overige zestal. Gerard Janse - vooral sterk in het stopwerk en daardoor in het ach terveld groots - en Eddy de Looff zijn beiden 28 jaar oud en Tonny Merle werd recentelijk 29. Goede dertigers zijn Piet Zoon en Wim van der Zande (beiden 32) en good-old'Jupp Hen ning, die met zijn 35 jaar de oudtste man is van de ploeg. „Gerrit van Splunder past voor treffelijk in de ploeg, maar dat kan ook bijna niet anders, want hij is een echt natuurtalent. Die kan als hij wil uitblinken in alle sporten", meent Marco Reedijk, die met zijn 29 jaar zo ongeveer de gemiddelde leeftijd op zijn naam heeft. Reedijk is van origi ne basketball- en atletiektrainer en is gediplomeerd CIOS-man. Hij is be zig aan zijn vierde seizoen bij Mevo '80 en mag zonder overdrijving de geestelijke vader achter de suksessen worden genoemd. Reedijk wordt door de spelers geroemd om zijn voortreffelijke trainingen, die voort durend doorspekt zijn met de aller modernste trainings-oefeningen. Vooral konditionëel haalt de ploeg hieruit enorme voordèlen en menig-', ploeg knapt'dan ook vooral in'het tweede wedstrijddeel af op dit ij- zersterke Mevo '80-aspekt. Ondanks zijn redelijk jeugdige leeftijd kan Reedijk bogen op een goede staat van dienst op trainersniveau. „Ik ben een geweldige binnenvetter", zegt hij op de vraag of hij werkelijk nooit opge togen is over de prestaties van zijn ploeg. „Voor iedere wedstrijd ben ik vreselijk nerveus en dat geldt nu na tuurlijk helemaal". Vast staat, dat zaterdagmiddag een happening gaat worden van de eerste orde, een hap pening waarbij de ploeg de steun van een grote supportersschare beslist kan gebruiken: 18.00 uur, sporthal Onderdak, Zierikzee. Nederlaag voor Bruse Boys: 3-2 POORTVLIET - In een vriend schappelijk voetbalduel heeft zater dag tweede klasser Bruse Boys een 3- 2 nederlaag geleden bij vierde klas ser SPS in Poortvliet. Halverwege de wedstrijd leidde de ploeg van trainer Jan Englebert nog door een doelpunt van Jan Minnaard, maar na tien minuten in de tweede helft waren de rollen kompleet om gedraaid. De Poortvlietse ploeg skoorde in deze periode drie keer. Een kwartier voor tijd verkleinden de bezoekers de marge nog door een doelpunt van Wim Geluk tot 3-2, maar meer zat er niet in. VL1SS1NGEN - De rijkspolitie te water in Zeeland, de reddingboot Tuimelaar uit Cadzand en de Neder landse mijnenveger Drachten hebben dinsdagmiddag op de Westerschelde urenlang gezocht naar twee vermiste Belgische sportvissers. De mannen waren dinsdag met hun boot gaan vissen in de monding van de Wester schelde voor de Zeeuwsvlaamse kust. Ze bleken pech te hebben gekregen met de motor van hun visboot. De twee mannen uit Schoten bij Antwer pen wisten dinsdagavond rond half acht roeiend op eigen gelegenheid het haventje van Cadzand binnen te lo pen. De zoekacties werden daarop gestaakt. SCHAKEN Fraaie zege voor J. J. van de Ende in hh kompetitie ZIERIKZEE In de twaalfde ronde van de huishoudelijke kompetitie van Schaakvereniging Zierikzee werden op maandag 6 december ne gen partijen gespeeld. Hiervan was de partij tussen nestor J. J. van de Ende en R. van der Veken uitermate enerverend. De zwartspeler kwam hierin in ernstige tijdnood. In minder dan een minuut diende hij twaalf zet ten te doen. Hij speelde dit klaar, maar hield een niet al te solide stel ling over. Na enig nadenken besloot hij de koning om te leggen. De partij A. J. Scheele-H. Uil werd tot het bittere einde uitgevochten. Zwart wist de partij in zijn voordeel te beslissen via een eindspel koning loper/twee pionnen tegen koning zes pionnen. P. Wiebols verloor tot zijn tevrdenheid van J. M. C. Zwarts, omdat „hij anders te hoog in de klas sering zou zijn gekomen". H. C. Juk- kenekke won van J. Verkerk op tijd, nadat zijn positie toch al een gewon nen partij veronderstelde. J. Krijger meende J. L. Bom in de val te kunnen lokken: hij ontwikkel de een hevige aanval op de ko ningsstelling van de zwartspeler, die evenwel steeds weer een ontsnap- pingsveld voor zijn koning wist te vinden. De aanval mislukte. De' witspeler verloor eerst een toren en even later ook de partij. B. S. Spie gels maakte een foutje in de ope ningsfase tegen J. J. Hoogstrate, dat ongenadig werd afgestraft: in 15 zet ten mat. C. van Eldik toonde zich op de ver jaardag van Sint Nikolaas duidelijk in Sinterklaas-stemming: hij liet zijn witte paarden lustig rondspringen en bezorgde zijn tegenstander J. A. de Jonge daarmee grote problemen en won uiteindelijk. De partijen A. M. van de Westen-P. M. Bouwens en S. J. Stoel-C. P. Polderman werden in ab solute stilte verspeeld. Bouwens en Polderman kwamen tot winst, maar verder valt er weinig opzienbarends over te vermelden. De gedetailleerde uitslagen J. J. van de Ende-R. van der Veken 1-0; A. J. Scheele-H. Uil 0-1; J. M. C. Zwarts-P. Wiebols 1-0; A. M. van de Westen-P. M. Bouwen 0-1; J. Verkerk-H. C. Jukkenekke 0-1; J. Krijger-J. L. Bom 0-1; J. J. Hoogstra- te-B. S. Spiegels 1-0; C. van Eldik-J. A. de Jong 1-0; S. J. Stoel-C. P. Pol derman 0-1. Vierkamp bv OKK NIEUWERKERK Na twee van de vijf ronden van de door biljartvereni ging OKK georganiseerde vierkamp leidde Ger Monster met de maximale skore de dans. In de derde ronde evenwel kreeg de DOS-speler in het afgelo pen weekeinde een ontluisterende 8-0 nederlaag aangemeten door Johan Pan- kow. De KVL-speler, die op het allerlaatste moment het toernooi in stapte, doordat good-old Jan Berrevoets wegens ziekte af moest zeggen, spotte met de reputatie van de gebrilde speler en deelde tik op tik uit in vier elkaar opvol gende spelsoorten. Doordat Barry Berrevoets met 6-2 winnend uit de strijd kwam tegen Leo de Munnik, nam de OKK-speler nu de leiding over in de tus senstand. Johan Pankow draaide tegen Ger Monster op volle toeren. Ondanks het feit, dat hij via het handicap systeem minder karamboles hoeft te produceren in diverse spelsoorten, hoefde hij nauwelijks gebruik te ma ken van dit voordeel. Zowel het bandstoten als het driebanden won hij in een partij gelijkop, terwijl hij in het libre en het kader 38/2 finishte op het moment, dat Monster zich ge reed wilde maken voor eventuele slotseries. Met name in het libre haalde Pankow fiks uit. Met een se rie van 40 als ondergrond voltooide hij zijn partij over 85 karamboles in 13 beurten. Monster bleef staan op 91 (van de te produceren 155 punten). Aantrekkelijk In het kader 38/2 kwam Monster nog het dichtst bij de eerreddendê punten. Na 19 beurten wees het sko- rebord 82-75 in zijn voordeel aan, maar het impliceerde wel de winst voor Pankow, omdat Ger Monster 100 punten diende te verzamelen vooraleer hij zich winnaar mocht noemen. Het bandstoten ging met 50-43 in 23 beurten naar Johan Pankow en het driebanden leverde hem een overtui gende 20-16 zege op na 44 beurten. Het jeugdige Noordgouwse biljartta lent heeft door zijn verrassend grote zege wel weer volledig de spanning terug gebracht in het toch al aantrek kelijke toernooi, in de twee slotron- den, die op zaterdag 18 en zondag 19 december worden afgewerkt kan hij nog aardig wat verwarring stichten. Bertus Versteeg en Rinus Lems krij gen nog met hem te maken. In de partij tussen Barry Berre voets en Leo de Munnik werden drie spelsoorten met minimaal verschil afgesloten. Het libre ging met 120-117 naar de bv Bommenede-speler, maar Berrevoets pakt een revanche bij zo wel het kaderspel (100-98) als het driebanden (20-19). Het bandstoten kwam overtuigend bij de OKK-man terecht (50-30). Totaal-uitslag derhal- PRETORIA - In de gevangenis van Pretoria zijn dinsdagochtend een vrouw en twee mannen opgehangen, die schudlig waren bevonden aan de moord op een Chinees echtpaar in Jo hannesburg. De 28-jarige Daphne Mzolo was de eerste vrouw sinds zes jaar die in Zuid-Afrika ter dood werd gebracht. Haar dood en die van de 23- jarige James Mokae en de 33-jarige David Mpempe brachten het aantal doodvonnissen die tot dusver dit jaar in Zuid-Afrika zijn uitgevoerd, op 100. ve 6-2 voor Berrevoets. Door deze ze ge is hij tevens ruimschoots koploper geworden met 20 punten, vier meer dan Ger Monster en al acht meer dan de nu verrassend op de derde plaats staande Johan Pankow. Leo de Mun nik en Rinus Lems hebben respektie- velijk elf en tien punten en Bertus Versteeg kwam door een 5-3 neder laag tegen Rinus Lems aan de eerste drie punten. Zierikzeese Bridge Club ZIERIKZEE - Een dezer dagen werd de zesde kompetitiewedstrijd tussen de leden van de Zierikzeese Bridge Club afgewerkt. De volgende kompetitie-avond is op dinsdag 14 december. De volgende drive is dan op 21 december. Hierbij zijn enkele prijzen in de vorm van wild te ver dienen. Het betreft onder andere neushoornnagels, leeuwemanen, struisvogeleieren en dergelijke. De uitslagen van de zesde drive: Groep I: 1. heren Blonk-Van Hengstum, 135 punten; 2. heren Beijer-Kloet, 123 punten; 3. v. d. Berg, 121 punten; 4./4. echtbaar Akerboom en mevrouw Sleegers- heer Nolet, 109 punten; 6. dames Does-Hendriksen, 105 punten; 7. me vrouw v. d. Zande-heer De Wit, 104 punten; 8. dames Kops-Tuinman, 98 punten; 9. heren Goedhart-De Vlie ger, 94 punten; 10. dames Goedhart- Terwisscha, 82 punten. (108 is 50 9c). Groep II: 1. echtpaar Pomper, 90 punten; 2. heren Becu-v. d. Post, 89 punten; 3. mevrouw Heuser-heer Boot, 79 punten; 4. heren Hendrikse- Sweere, 74 punten; 5. mevrouw v. d. Berg-hr. Does, 73 punten; 6. heren Besamusca-Meulstee, 67 punten; 7. dames Born-Sluijter, 61 punten; 8. dames v. d. Valk-v. d. Zande, 59 pun ten; 9. echtpaar Verspoor, 56 punten (72 is 50 Groep III: NZ-lijn: 1. heren Eek man-Viergever, 204 punten; 2. dames De Graag-Schiettekatte, 203 punten; 3. dames Van Oeveren-Tennekes, 180 punten; 4. dames Eekman-Van Gees- bergen, 172 punten; 5. dames Becu- Van der Post, 154 punten; 6. dames Van Groningen-Schaalje, 148 punten; 7. echtpaar Schults, 115 punten (168 is 50 OW-lijn: 1. heren Duindam-Schot, 228 punten; 2. dames Hoets-Weber, 174 punten; 3. dames v. d. Duijn-Van Kooten, 166 punten; 4. heren 't Hart, 165 punten; 5. dames Gaanderse- Klompe, 154 punten; 6. dames Van 't Leven-De Vos, 146 punten; 7. dames Besamusca-Lievense, 143 punten. (168 is 50 9c). Rekreatievolleybalkompetitie J. van de Ende: fraaie zege. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) ZIERIKZEE - In de A-poule van de rekreatieve volleybal-kompetitie heeft de tweede ploeg van Mevo'80 een verrassend grote nederlaag gele den tegen Van Oeveren Reizen. De medekoploper ging met 3-0 fors on deruit. De eerste Mevo '80-ploeg won met 3-0 van Big S en nam daardoor de leiding weer over van WIK. Haven- park klopte BB Wansink met 2-1. In de B-poule was Onderdak met 2- 1 net te sterk voor CPJ en PJZ klopte Kwiek met dezelfde cijfers. In poule C won Fiscus I met 3-0 van Willibror- dus en het tweede Fiscus-team was met 2-1 te sterk voor ZWN. In poule E klopte DTS Schouwenoord met 3-0 en Renesse II won met dezelfde tcijfers van Zeelandia II. In de eerste damespoule boekte Brouw een ruime 3-0 overwinning op Mevo '80 DIII en de dames van DFS herstelden zich van de verrassende nederlaag van een week eerder door nu met 3-0 te winnen van Mevo '80 DII. In de tweede damespoule won WIK Dl met de maximale skore van Kwiek II en klopte ZRK Ziekenhuis IV het eerste Mevo '80 damesteam met 2-1. In de jeugdpoule vielen over winningen van Kwiek V en WIK JII te noteren op respektievelijk Cluzo- na III en DFS III. In beide gevallen was de skore 2-1. 's Gravenpolder II overrompelt bezoekers: 15-5 'S-GRAVENPOLDER - Het damtiental van DC Zierik zee heeft een fiks pak slaag gekregen van het tweede tiental van 's-Gravendeel in de klubkompetitic hoofd klasse Zeeland. Zierikzee begon met een gematigd opti misme aan de ontmoeting in 's-Gravenpolder, maar dit optimisme zou later behoorlijk geflatteerd blijken te zijn. Zierikzee was danig verzwakt door de afwezigheid van eerste bordspeler Anton Saman, maar Jaap Huigens toonde zich andermaal een zeer degelijk invaller. De Schouwse ploeg werd voor vriend en vijand totaal on verwacht overklast door de thuisploeg. Met 15-5 pakte de thuisploeg een ruime zege, een zege die voornamelijk ontstond door sterk positioneel spel. Zierikzee moest het op dit gehied vrijwel unaniem afleggen. Het begin van de ontmoeting gaf nog enige hoop op een goede afwik keling Voorzitter John Honig, die dit seizoen in teamverband bijzonder goed opereert, speelde aan het achtste bord zijn tegenstander A. Ze- gers kompleet van het bord en won ruimschoots. Door deze zege is Honig nog steeds ongeslagen in de team kompetitie. Hetzelfde kan gesteld worden van Jan de Jonge De Jonge, die dit seizoen een puike rentree maakt in het Zierikzeese damteam, wikkelde af naar een degelijke remi se tegen L. Adriaanse aan bord zes. Een bord lager liep Rinus van de Wie len in een niet te Anooilijke damkom- binatie en moest spoedig kapituleren tegen M. van de Plassse. Door deze ontwikkeling stonden de beide par tijen toen op gelijke hoogte: 3-3. De standen aan de overige borden deden toen evenwel al niet veel goeds meer verwachten. Aan het vierde bord kwam J. Smalheer positioneel tekort in het eindspel tegen A. van der Schraaf. Eerst moest hij een schijf inleveren en enkele zetten la ter de partij. Vrijwel identiek ging twee borden hogre Rinus de Wild onderuit tegen J. van de Beek. Jaap Huigens speelde aan bord drie een goede aanvalspar- tij tegen P. Jongeneelcn. Hij gebruik te de vaak door hem gespeelde hckstelling, maar uiteindelijk lever de een en ander hem niet meer op dan een remise. Door voornoemde resul taten was Zierikzee inmiddels wel op een kansloze 8-4 achterstand gema noeuvreerd. Verlies in de to- taalelndstand was op dat moment al niet meer te vermijden, gezien de standen op de horden, die aan de eindafwikkeling begonnen. Na een sterke seizoenstart is A. Flikweert volkomen van slag af. Door een kombinatie kwam hij aan bord tien op schijfverlies tegen J. van de Moere te staan. Spoedig restte hem alleen nog het verlies. Jos de Wild kwam in het eindspel positio neel verloren te staan tegen E. Nobel. Cor Boot speelde door afwezigheid van Anton Samen aan het eerste bord. Opponent N. de Winter wilde tegen hem de Rozenburg-opstelling hanteren. Beide raakten evenwel in ernstige tijdnood. Met nog drie minu ten op de klokken hadden beiden nog dertig zetten af te wikkelen. Boot miste de juiste voortzetting en ver loor jammerlijk. In de ene nog reste rende partij haalde Chris van de Wie len het vijfde Zierikzeese punt tegen J. van de Hagc, maar de 15-5 neder laag was een feit. Na vijf ronden in de hoofdklasse kompetitie heeft Zierikzee nu vijftig procent van de haalbare skore, waar door men een middenmootpositie in neemt. nadat men zo fraai uit de kompetitie-startblokken was gegaan met achtereenvolgens twee overwin ningen en een gelijkspel tegen de hui dige koploper BDV uit Bergen op Zoom. Aanstaande vrijdag 10 december speelt het Zierikzeese damtiental in het eigen klubhuis in het Hervormd Verenigingsgebouw tegen Goes. Goes verspeelde verrassend de eerste punten aan 's-Gravenpolder III. Het staat nu reeds vast. dat Zierikzee verzwakt aan het duel ral beginnen, omdat drie basisspelers niet beschik baar rijn. Missrhien werkt dit even wel juist stimulerend voor degenen, die de opengevallen plaatsen moeten innemen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 6