HET WEDERZIJDSE WANTROUWEN ZIERIKZEE WIL KONTTNUÏTEIT 1CV RESTA URA 72ES NASTREVEN „Op Drift" trok veel publiek met vrolijk toneelstuk NCBO Schouwen-Oost hield een feestelijke familieavond deurloo mode Ring Promotion volgend seizoen in nieuwe opzet Dit biedt de beeldbuis Ondanks slechte ekonomische situatie Jongensmode: Straks in C.F.O.-verband 4 ZIER1KZEE - Ondanks de slechte ekonomische situatie hoopt het gemeentebestuur van Zierikzee enige konti- nuïteit te bewaren in de restauratie van monumentale panden en gebouwen. Dit kwam donderdag aan de orde tijdens de begrotingsvergadering van de Zierikzeese ge meenteraad. Burgemeester Th. H. de Meester moest erkennen, dat weliswaar ,,de room" er een beetje af is, maar toch ook nog steeds restauraties van par- tikuliere panden plaatsvindt. Hij achtte het aannemelijk, dat er op dit gebied een terugloop valt te konsta teren in vergelijking met de jaren '75/'76 toen er nog veel te restaureren was en de subsidies op korte termijn werden verstrekt. Verder was de voorzitter van me- ing, dat de meeste grote gebouwen in Zierikzee toch reeds gerestaureerd zijn en wees hij verder op de op han den zijnde restauratie van het Gra vensteen. De panden Meelstraat 11 t/m 19 en het pand Paternosterstraat 1 kwamen tijdens deze vergadering ook weer diverse malen ter sprake. Duidelijk werd, dat de PvdA-fraktie niet keihard had willen voorstellen deze panden af te stoten, maar de suggestie alleen meegenomen wilde zien in een eventuele herbezinning over hetgeen met de panden moet ge beuren nu een volledige restauratie voorlopig niet haalbaar is. Het laatste Voor het kollege was dat wel het laatste waaraan gedacht zou moeten worden. B. en w. waren van mening, dat de panden gekonsolideerd moe ten worden en voorlopig in elk geval als opslagruimte in gebruik kunnen blijven. Een waarschuwende vinger werd door de diverse frakties geheven ten aanzien van de voorlopige raming van f 165.000,— voor het aanpassen van de panden Meelstraat 4-6. Het is d be 1 ing, dat - na verhuizing van - - een gedeelte van het sekre- rie en de afdeling voorlichting daar worden gevestigd. Omdat het hier s'echts een voorlopige raming betrof (,,Het kan net zo goed 2 ton of f 90.000,— worden", aldus de wet- Advertentie truien spencers ?.lol 5-7, Zierikzee houder P.W.) ging de raad er niet al te diep op in, maar dat er twijfels wa ren over de hoogte van het bedrag was duidelijk. Het kollege liet desgevraagd we ten, dat het CJV zich als enige be langstellende had aangediend voor de vrijkomende Bakkerschool aan het Kerkplein. Ook het leegkomende gebouw van de LTS aan het Vrije vormde onderwerp van diskussie. De VVD-fraktie vroeg zich af of dit een mogelijke lokatie zou kunnen worden voor de servicewoningen, die destijds aan het Kaaskenswater wa ren gepland. De PvdA-fraktie her haalde een eerder ingenomen stand punt, dat een gedeelte van dit ge bouw misschien best als nieuwe huis vesting voor de bibliotheek zou kun nen dienen. Zoals bekend voelt de PvdA niets voor de nieuwe biblio theek in de Nieuwe Boogerdstraat, omdat volgens deze partij een slechte verkeerssituatie tot gevolg zou heb ben. De voorzitter liet weten, dat de plannen bibliotheek/annex woning bouw in de Nieuwe Boogerdstraat toch eerst nader uitgewerkt dienen te worden, voordat naar andere loka- ties zal worden gekeken. Verder wees hij erop, dat het gebouw van de LTS in 't Vrije voorlopig nog eigen dom is van het schoolbestuur. N oordhavenpoort Wat betreft het toekomstig gebruik van de Noordhavenpoort na ver plaatsing van het Maritiemmuseum naar het (gerestaureerde) Gra vensteen, liet het kollege weten open te staan voor suggesties. De heer L. S. P. van Velthoven (CDA) dacht in dezen aan tijdelijke exposities of .bezigheidstherapie" Over de aanleg van een fietspad aan de Engelse Kade bleek in de raad nog steeds verdeeldheid te bestaan. De PvdA-fraktie deed het voorstel voor de aanleg van dit fietspad een bedrag op te nemen in het beste dingsplan 1983 (ten koste van de postherbestrating). Een voorstel dat het niet haalde. RU-woordvoerder de heer W. F. Sprengelmeijer liet weten ,,er niks meer over te willen zeggen". Hij vond, dat hij genoeg op de huidige ge varen had gewezen en proefde ten aanzien van het fietspad een zekere onwil bij het kollege. Wethouder P. de Rijke vond dat maar „een opge wonden verhaal" en liet weten veel gevaar te zien in een fietspad van ge ringe breedte over de dijk aan de En gelse Kade. Wel zegde hij toe over een andere mogelijkheid na te willen denken. Varreput/looproute Het kollege gaf te kennen de restauratie Varrepunt en de aanleg van een looproute Weststraat/Post- straat gelijktijdig te willen aanpak ken. Een en ander kan derhalve nog wel enige (lange) tijd in beslag ne- KENESSE - Zaterdagavond werd in het dorpshuis te Renesse de najaarsuitvoering gehouden van de toneelve reniging „Op Drift". Het dorpshuis was voor deze gele genheid helemaal volgestroomd en de talrijke bezoekers genoten van een vrolijke toneelavond vol plezier en ge lach. Dc avond werd geopend door de voorzitter van Op Drift, de heer W. Lokker Hij verwelkomde de aanwe zigen, in het bijzonder wethouder J. de Feiter en de heren G. v. d. Made i R I den Os van de Nederlandse f ntralc voor Amateurtoneel. De heer Lokker wees er op, dat het dc laatste maal was dat in het oude dorpshuis werd gespeeld. In verband met de verbouwing van het dorps huis zal Op Drift zich dit seizoen tot twee stukken beperken. In februari zal nog een stuk worden gespeeld op de uitvoering van de Renesser fanfa re Luctor et Emergo, maar de traditi onele voorjaarsuitvoering zal voor één keer komen te vervallen. Prijzen zoekgeraakt Tot slot vestigde hij de aandacht d' .^nwezigen op de verloting, die ten bate van de verenigingskas, ii de pauze gehouden zou worden. Hij vertelde erbij dat er wat moei lijkheden waren met zoekgeraakte prijzen, maar riep de mensen op zich daardoor niet te laten weerhouden. Dat gebeurde ook niet, want het werd een uitstekend geslaagde verlo ting Na dc woorden van de voorzitter was het de beurt aan de spelers en speelsters, die het toneelspel „Man nen zijn ook maar mensen" van Tllljr Hütter en Annet Beerbaum, op de planken zetten. Onder regie van mevr, R. Gilijam- se-Meijers en gesouffleerd door mevr. J. Krijnse Locker-Krijger werd het een vlotte opvoering van een komisch stuk, dat handelt over de vreemde verwikkelingen die ont staan in het gezin van een pantoffel held, als hij een prijs wint met een re cept.. Een gegeven dat goed bleek voor veel lachsalvo's en een avond vol onbekommerd plezier. Sint en Pieten Het publiek dankte aan het slot de spelers met een hartelijk applaus. Nadat de medewerkers ook nog wa ren beloond met een boeket bloemen, betrad tot ieders verbazing, Sint Ni- kolaas, vergezeld door een van zijn Pieten, de zaal. Sint kwam met de zoek geraakte prijzen, die hij hoogst persoonlijk uitreikte. Toen de Sint na een kleine twintig minuten weer vertrekken moest had het Schelde Trio zich ondertussen op het podium opgesteld en kon het bal beginnen. Het Is de bedoeling dat Op Drift in Januari het stuk, dat vrijdagavond ook al In Zierikzee werd gespeeld, nog een keer voor de bejaarden van de Westhoek zal opvoeren. In ver band met de verbouwing van het Dorpshuis is nu nog niet hekend waar deze opvoering zal plaatsvin den. men. De burgemeester liet weten, dat het moeilijk voorspelbaar is wan neer met die restauratie begonnen kan worden. Het is een niet eenvou dig en kostbaar projekt. Anders ligt dat met de Vismarkt, waar op korte re termijn het een en ander gerestau reerd zal worden. Zoals verwacht mocht worden ver schilden PvdA-fraktie en de raads voorzitter ook nu weer van mening ten aanzien van enkele verkeerssug- gesties en - wensen. Toegezegd van de zijde van het kollege werd wel, dat alle door de PvdA aangedragen pun ten in de verkeerskommissie bespro ken zullen worden. ROERMOND - Met de arrestatie van vier mannen menen de rijkspoli tiekorpsen Roermond en Helden erin geslaagd te zijn een smokkellijn van verdovende middelen van Nederland naar West-Duitsland te hebben opge rold. Dit is door de politie bekendge maakt. DEN HAAG - De frakties van PvdA en CDA willen van het kabinet de garantie hebben dat werknemers van 57 jaar en ouder die in de af vloeiingsregeling, niet getroffen zul len worden door voorstellen van het kabinet om het minimum dagloon WAO af te schaffen en de bepalingen hieromtrent in de WW en de WWV te wijzigen. TILBURG - Door het in werking stellen van de gerestaureerde moe- derklok uit het oude ziekenhuis heeft koningin Beatrix het nieuwe Sint Elisabethziekenhuis in Tilburg geo pend. Daarna kreeg zij een boekje aangeboden waarin de overgang van het oude naar het nieuwe gebouw be schreven staat. Tot slot van haar be zoek nam zij een kijkje op enkele ver- pleegafdelingen. Ledenvergadering te Haamstede HAAMSTEDE - Een goed bezochte vergadering in ho tel Bom van Ring Promotion kon vrijdagavond kennis nemen van het voorlopige programma voor 1983. Voor zitter C. de Goederen zei dat overwogen wordt inplaats van vijf donderdagen er zes van te maken en dan achter elkaar, te beginnen op 14 juli en eindigend op 18 au gustus. Niemand had daar bezwaar tegen. In de opstelling van de kramen zal een wat speelser opzet worden gerea liseerd met meer variatie dan in een strak rijtjes-patroon. Mogelijk zal de muziektent er niet komen maar daar voor de kindermolen. Meer kortere stukjes amusement zullen de optredens voor de jeugd vervangen, omdat in voorgaande ja ren het publiek te lang werd vastge houden door de artiesten. De poppen kast blijft, kinderspelen in de trend van de Nu met Hope-opzet van 1982, zullen navolging vinden. Indien er verenigingen zijn met wat attrak- tiefs kunnen ze een kraam daarvoor benutten. Ruilmarkt Een ruilmarkt voor verzamelaars behoort tot de mogelijkheden, even als een kinder-rommelmarkt a la Zie rikzee. Deze evenementen zullen la ter uitgebreider aan de orde komen. Ring Promotion werkt voor 1983 nauw samen met de Middenstands vereniging Burgh-Haamstede en de VW Burgh-Haamstede. Namens de VW hoopte de heer D. E. Mooy dat één donderdag het gehele gebeuren in Burgh zal worden gehouden, want de gedachte: „Bij ons op Haamstede" en „Bij ons op Burgh" leeft nog steeds. Dit zal nader bekeken wor den. In zijn openingswoord verwelkom de de voorzitter een VVV-deputatie en een deel der evenementencommis sie van de VVV Renesse. Hij was van mening dat in het seizoen Schouwen- Duiveland moet bruisen van aktivi- teiten en omdat 75 van de toeristen in de Westhoek moet men met iets goeds komen. De kontributie 1983 wordt niet ver hoogd. Samenwerking is gezocht en verkregen met de VW en de Midden standsvereniging, en die met de eve nementencommissie uit Renesse wordt voortgezet. Ook de ZOC uit Zierikzee tracht relaties aan te kno pen, eventueel om ervaringen uit te wisselen. Over 1982 liet de voorzitter veel po sitieve dingen horen. Een enquête leerde de Ringpromotion-organistie dat 95 van de toersiten deze aktie uitstekend vindt. Er is een klein voordelig saldo. Daarentegen liep de verkoop-aktie niet zo goed omdat 25 van de leden-donateurs niet meedeed. Ook de video-film bracht niet datgene wat ervan verwacht werd. Bestuursverkiezing In het bestuur werden gekozen me vrouw Schrier, de heer G. Felius en W. J. Geleijnse, terwijl W. J. Goud zwaard, J. Verton en A. Hogenaar uitstapten. Herkozen werd C. J. Sommers. De vertrekkende be stuursleden kregen dankwoorden en een fraaie foto uit de Westhoek. In de evenementencommissie nemen zit ting 1 bestuurslid van de R.P., één van de VW, één van de Midden standsvereniging, de heer en me vrouw Luijcx, de heer en mevrouw Nieuwaal en de heer M. Bakker. Na afloop van de vergadering had burgemeester Niemantsverdriet een oriënterend gesprek met het bestuur. In maart 1983 komt de voorjaarsver gadering met definitieve voorstellen. BOLSWARD - Twee mannen die In Bolsward een juwelier en een siga- renhandel hadden overvallen, zijn na een achtervolging door de politie van ruim 120 kilometer bij Diemen klem gereden en aangehouden. Dit heeft een woordvoerder van de rijkpolitie in Amsterdam bevestigd. ZIERIKZEE - De Nederlandse Chr. Bond van Over heidspersoneel (N.C.B.O.) afdeling Schouwen-Oost hul digde vrijdag tijdens een feestelijke familie-avond in het Hervormd Verenigingsgebouw negen jubilarissen door hen het gouden C.N.V.-insigne op te spelden. Vier andere trouwe leden, die ook 21 jaar of langer lid zijn van de vakbond, waren wegens ziekte of bezigheden verhin derd deze avond bij te wonen, zij zullen de gouden speld alsnog ontvangen. Het opspelden van de insignes werd verricht door de heer M. Meij- boom, sekretaris van de Distrikts- raad van de Chr. Federatie Over heidspersoneel (C.F.O.). Deze C.F.O. zal met ingang van 1 januari 1983 gevormd worden door de drie samengaande vakbonden, t.w. N.C.B.O., ARKA en N.C.V.V. De afgelopen week werden op landelijk niveau zowel N.C.B.O. als ARKA of ficieel opgeheven om met ingang van genoemde datum in C.F.O. verband verder te kunnen gaan. Jubilarissen De N.C.B.O.-leden die vrijdag avond werden gehuldigd of alsnog hun onderscheiding zullen ontvan gen, zijn: H. P. Bouwman, G. van Dij- ke, C. C. de Feijter, M. van Leeuwen, B. C. Matthijssen, P. Overbeeke, S. J. v. d. Heide, A. F. v. d. Sande, C. Schults, C. v, d. Welle, allen uit Zie rikzee; M. v. d. Linde, Scharendijke; M. C. Rentier, Nieuwerkerk en J. A. Schiettekatte, Nieuwerkerk. De echtgenotes van de vakbondsju bilarissen ontvingen een boeket bloe men. Een dankwoord namens de ge- huldigden werd gesproken door de heer S. J. v. d. Heide. Na deze plechtigheid sprak de heer Meijboom zijn blijdschap uit over het feit, dat de N.C.B.O. afdeling Schou wen Oost dit jaar weer nieuw leven werd ingeblazen. Hij noemde het ook verheugend zo veel jubilarissen bijeen te kunnen aantreffend, volgens hem een graad meter dat de afdeling springlevend is. Ook de heer Meijboom ging in op dc totstandkoming van de C.F.O. Met nadruk wees hij erop, dat een Chr. vakbeweging vooral een geeste lijke strijd dient te leveren. „We moeten de geestelijke boodschap uit dragen en daar naar handelen", al dus de sekretaris van de Distrikts- raad. Hij zei verder nog naast alle C.N.V.-propaganda deze avond, toch wel een eigen N.C.B.O.-vlag te heb ben gemist. „Koop er eens eentje", was zijn advies. Werk en welzijn Voorzitter van de afdeling Schouwen-Oost, de heer H. P. Bouw man wees. nadat hij de avond op ge bruikelijke wijze had geopend, op het belang voor een Chr. Vakbond te bouwen aan werk en welzijn. De po litici en de vakbondsleiders moeten soms een uitzichtloze strijd leveren met de huidige economische proble men, was zijn mening. Vooral de toe komst voor de jongeren noemde hij heel duister. Desalniettemin moet, volgens de heer Bouwman, het beleid van de Chr. vakbond gericht zijn op solidariteit en het dragen van verant woordelijkheid. De voorzitter herin nerde ook aan de moeilijke situatie voor de arbeiders in Polen. Later op de avond werd ook nog gekollek- teerd voor de aktie „Kom Over". De ze inzameling bracht een bedrag van 338,85 op. Toneelopvoering Na het huishoudelijk gedeelte, dat de voorzitter afsloot met het citeren van een gedicht „Elkaar nabij", was het de beurt aan toneelvereniging „Op Drift" uit Renesse met de opvoe ring van het blijspel „Ook mannen zijn maar mensen", van Tilly Hütter en Annet Beerbaum. Het betrof hier eigenlijk nog een try-out voorstel ling, want de officiële première van dit stuk vond pas zaterdagavond plaats op thuishonk Renesse (zie ook elders in dit nummer). Onder regie van mevrouw R. Gilijamse-Meijers werd zeer spontaan dit vrolijke stuk met een klein knipoogje naar eman cipatie en rollenpatroon op de plan ken gezet. Zonder de anderen te kort te doen, want zij zorgden voor goede on dersteunende rollen, mag gezegd worden dat J. v. d. Hoek (als Hen drik Delfos) en M. Holm (als Erik Volkers) met hun duidelijke talenten op het gebied van amateurtoneel ex tra aandacht op zichzelf vestigen. Hun goede tekstbeheersing, prima mimiek en hun aanvoelen waar de aksenten gelegd moesten worden, droegen het stuk naar hoger niveau. De tonelisten werden voor hun inzet ten slotte bedankt met bloemen en een hartelijk applaus van het pu bliek. Dinsdag 30 november, 21.15 uur, Ne derland 2: ..Bloemengala 1982 met o.a. het optreden van de Franse zan ger Gerard Lenorman. Dinsdag 30 november Ned 1 9.30, 13.00 en 18.23 Nieuws voor do ven 10.00 en 14.00 uur Schooltelevisie 16.00 uur Leven op aarde. Zoogdieren staan in deze aflevering centraal 16.55 uur Hooggeëerd publiek. Circus programma 18.28 uur Teleac 18.58 uur Nieuws 19.00 uur Kinderkrant 19.30 uur Ronduit. Jeugdmagzine 20.10 uur Tijdsein 21.00 uur Het evangelie van Johan nes 21.37 uur Journaal 21.55 uur Den Haag vandaag 22.10 uur Op zicht. Kunstmagazine 22.25 uur Beeldspraak 23.25 uur Journaal, 23.30 uur nieuws voor doven Ned 2 13.00 uur Nieuws voor doven 18.25 Paspoort 18.35 Sesamstraat 18.50 uur Jeugdjournaal 18.57 uur Dierenverhaaltjesland 19.05 uur Mattew Star. Matthew komt een jeugdvriend te hulp die bij opnamen van een film een gevaarlij ke stunt moet uithalen. 20.00 uur Journaal 20.28 uur Diamanten. Sir Julius Frey is overtuigd van het verhaal van Da vid Kremer, dat de firma Coleman zijn vader heeft opgelicht met de aan koop van de Kremer stenen. 21.15 uur Bloemengale Rijsburg. Het bloemengala staat in het teken van het behoud van de oerwouden in In donesië. Muzikale medewerking wordt verleend door Gerard Lenor man, Anita Meyer, Julia Migenes, Ti- mi Yuro, Lees Tower en Andreas Martin. 22.25 uur Falcon Crest. Angie wil een weekend naar Los Angelos, maar Er na lijkt weer meer te vertellen aan deze en gene dan Angie geschikt lijkt. Angie gaat toch op reis hetgeen haar enorm zal berouwen. 23.50 uur Journaal, 23.55 uur Nieuws voor doven. AMSTERDAM - Het 28ste partij- kongres van de CPN dat dit weekein de in Amsterdam werd gehouden heeft in overgrote meerderheid in gestemd met de initiatieven van het partijbestuur op het gebeid van sa menwerking met de andere progres sieve partijen. Met 166 tegen 157 stemmen verwierp het kongres ech ter de door het partijbestuur open ge laten mogelijkheid de CPN op de lan ge duur op lange duur op te heffen en op te laten gaan in een grotere linkse beweging. ASSEN - Gedeputeerde Staten van Drenthe willen van minister Winse- mius (milieubeleid) duidelijkheid krijgen over het plan dat Wets- Duitsland heeft voor de opslag van splijtstofelementen in Ahaus. gele gen in het grensgebied met Drenthe. 51 Nu is er helemaal geen verkeer meer. Zelfs niet in de smalle dorps straat Waar hij stopt en de wagen een eind weg zet op een smalle parkeer- strook. Lopend gaat hij naar de woning, waar hhij Wil van der Ven weet En belt aan. Lang en doordringend. Blijkbaar ligt de bewoonster al in bed. Het is intussen bijna middernacht Het duurt even voor Frans ziet dat er licht wordt gemaakt in de kleine hal Er gaat een ketting op de deur, die daarna wordt ontsloten, maar slechts op een kier open gaat Een vrouw met angstige blik kijkt naar de man, die buiten stpat „Hallo, Wilstotterd hij, „sorry, maarik heb je nodig Haar blik verandert als bij toverslag. De deur gaat weer dicht Frans hoort, dat de ketting er weer afgeschoven wordt Het volgende moment gaat de deur wijd open. Hij ziet enkel twee half ontblote armen, die zich naar hem uit strekken. En gaat naar binnen. „Frans, lievelingDe armen wor den om hem heen geslagen. Hij voelt haar warme lippen op de zijne, gulzig en verlangend. Het is hem, alsof een verdovend middel zijn uitwerking be gint te krijgen. Werktuiglijk gaat hjj haar kussen beantwoorden. fieri weet meer dan Ina Ina ter Scheure heeft die nacht nau welijks een oog dicht gedaan. Enkel ge luisterd, of ze de Mercedes hoort terug komen. Maar alles blijft stil in het dorp. In de nacht is hier praktisch geen ver- keer. En wat er langs komt kan ze, als dochter van een garagehouder, aan het geluid van de motor herkennen. Het is van alles, behalve een Mercedes. Bij het ochtendgloren is ze dodelijk ongerust Beseffende, dat ze het ver keerd heeft aangepakt Ze heeft hem willen straffen, door hem buiten de slaapkamer te sluiten. In de mening verkerend, dat hij dan wel naar de logeerkamer zou gaan. Daar is ook een opgemaakt bed en daar had ze zijn pyama, tandenborstel, zeep, handdoek en scheerapparaat neergelegd. Het geen aan de duidelijk niets te wensen overliet Instee daarvan ging hij naar de garage en reed weg. Ze heeft verlamd van schrik, in haar bed liggen luisteren. Het kan niet mogelijk zijn, dacht ze. Dit kan hij me niet aan doen. Doch toen ze de Mercedes hoorde starten, is ze het bed uit gesprongen, het raam geopend en had hem geroepen. Zonder resultaat Ze had enkel nog de beide vurige plek ken van de achterlichten gezien. Tot ze niets meer zag en enkel nog het weg stervende geluid van de auto horend. Haar eerste gedachte was: hij gaat naar Jannie. Als hij 't doet is 't mijn schuld. Hoe kon ik zo stom zijn. In bed heeft ze liggen huilen. Maar dit gaf geen oplossing. Misschien be denkt hij zich, hoopte ze. En bleef wakker. Tot ze hooofdpijn voelde op komen. Ze nam een paar tabletten in. Maar ditmaal hielpen ze niet Zodat ze Door GRE DE BOER in arren moede naar beneden liep en zich een borrel inschonk. Die heb ik nodig, wist ze. Die heb ik nog nooit zo nodig gehad als op dit moment Terug in bed probeerde ze te slapen. Het bleef beperkt tot onrustige sluime ringen, waaruit ze met schrik ontwaak te, naast zich voelende, maar het an dere deel van het bed bleef onbeslapen. Nu is ze er beroerd aan toe. Om zes uur loopt ze de volgende morgen al beneden. Hoewel ze anders thee zet neemt ze nu het filterapparaat en maakt koffie voor zich klaar. Sterke, zwarte koffie. Maar dc hoofdpijn blijft Ook de sigaret geeft geen soelaas. In de salon hangt nog de tabakslucht Ixiopt ze anders na het opstaan meteen naar het raam om dat te openen, omdat het des morgens in de kamer zurig ruikt van de rook, nu gaat ze in een stoel zitten en kijkt naar de plek, waar Frans gisteravond heeft gezeten. De slordig neergegooide klant nog op de vloer. Verwezen zit ze voor zich uit te kij ken. En rilt Of het van de koude is, weet ze niet Ze heeft enkel haar nacht hemd aan en een slipje. De ochtendjas is in de kast gebleven. Ze hield het niet meer uit op de slaapkamer. „Fransprevelt ze in pure ellen de. „kom terugwat moet ik zonder jou? (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 4