Leonid Brezjnjev werd naar laatste rustplaats gebracht Walesa belooft trouw aan idealen Solidariteit' AGENDA Rijkswaterstaat en rederij voor rechtbank Zwaar verlies voor partij en Sowjet-staat" Geen les in Goes Begin terug in Israël Drie dagen spoorloos Akties onderwijs Nederlander blijft goklustig Kort geding in Middelburg Miljoenenoplichting ontdekt ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 2 DEN HAAG - „Kameraden, een zwaar verlies hebben wij geleden. Wij brengen de laatste hulde aan een uitste kend leider van volk, partij en Sowjet-staat", aldus de nieuwe partijleider Joeri Andropov op de begrafe nisplechtigheid van Leonid Iljitsj Brezjnjev. De machtigste of invloedrijkste man van de Sowjet-Unie die woens dag op 75-jarige leeftijd overleed, is (heden) maandag naar zijn laatste rustplaats overgebracht: een plaats bij het Lenin-mausoleum in de muur van het Kremlin waar hij sedert de val van Nikita Chroesjtjsov in 1964 zijn macht uitoefende als partijleider en later als president. Flitsen uit het buitenland JERUZALEM - Het instorten, don derdag, van het Israëlische leger hoofdkwartier in het Zuidlibanese Tyrus is ,,in geen geval" het resul taat van een aanslag of van sabotage. Dit heeft de Israëlische chefstaf, ge neraal Eitan, tijdens het wekelijkse kabinetsberaad meegedeeld, aldus minister van energie Issjak Modai. Ter nagedachtenis aan de 89 doden is maandag een officiële rouwdag in Is raël uitgeroepen. NAIROBI - Kenlase archeologen hebben fossiele fragmenten gevon den van een aapachtig wezen dat 15 miljoen jaar geleden moet hebben ge loeid. Direklcur Richard Leakey van het Nationaal Museum in Nairobi sprak van een zeer belangrijke vondst die een nieuw licht kan wer pen op de evolutie van de n.ens. 11 el gaat om 22 fragmenten van de tanden en kaak van de zogenoemde Kenya- pit hecus" van w ie tot dusver slechts enkele resten in Kenia zijn gevon den. PAKIJS - De produklie van cie neu- tronengranaat door Frankrijk zou een uiterst slechte zaak zijn. Do neu- tronengranaat houdt een uitbreiding in van het kernarsenaal en „ik kan het wegens zijn aard niet anders zien dan een gevechtswapen' Dat hoeft PvdA-voorman Joop den L y I vrijdag desgevraagd gezegd in Parijs bij het twaalfde kongres van de Federatie van Socialistische Partijen van de Europese Gemeenschap. Den Uyl is daar voor twee jaar tot voorzitter herkozen. Bezit heeft evengoed zijn plichten ais zijn rechten Thomas Drummond WA> pe BIJ.T Twintig staatshoofden, meest uit kommunistische landen, leden van koninklijke families uit Scandina vië, regeringsleiders, ministers en andere funktionarissen waren voor de begrafenis naar de Sowjet-Unie gekomen die evenals bij de begrafe nis van Tito bijvoorbeeld enkele ja ren geleden gelegenheid biedt voor kontakten tussen belangrijke staatslieden. Verbetering betrekkingen De Verenigde Staten, die kenbaar maakten graag een verbetering van de betrekkingen met de Sowjet-Unie te wensen, zonden een delegatie on der leiding van vice-president Geor ge Bush die 120 leden telt waarvan ook de minister van buitenlandse za ken, George Shultz deel uitmaakte, die in augustus Alexander Haig op volgde. China vaardigde zijn mi nister van buitenlandse zaken, Hu ang Hua af. West-Duitsland zond pre sident Karl Carstens en minister van buitenlandse zaken, Hans-Dietrich Genscher, die inmiddels al een ont moeting hadden met de Oostduitse leider Erich Honecker. WASHINGTON - Bijna tien jaar nadat de laatste Amerikaanse mili tair in Vietnam sneuvelde heeft Amerika nu dan toch een nationaal monument voor zijn gevallen zonen. Verwachting tot dinsdagavond: Enige tijd regen In de nacht opklaringen en vrijwel overal droog en een minimumtempe ratuur van ongeveer 3 graden en mo gelijk nachtvorst: overdag veel be wolking en enige tijd regen; middag- temperatuur omstreeks 8 graden; wind draaiend van noordwest naar zuidwest. WEERSVOORUITZICHTEN Weersvooruitzichten over Neder land: de cijfers zijn een globale aan duiding: het interval rond deze cij fers moet ruimer genomen worden naarmate de dag waarvoor de ver wachting geldt verder in de toekomst ligt. Verwachting t/m vrijdag 19 nov. Woensdag: Wisselend bewolkt Kans op neerslag: 80%. Minimumtemp.: 3 gr. Middagtemp.: 8 gr. Windkracht: west 6 Donderdag: Veel bewolking Kans op neerslag: 80%. Minimumtemp.: 6 gr. Middagtemp.: 10 gr. Windkracht: zuidwest 6 Vrijdag: Kans op neerslag: 80%. Minimumtemp.: 5 gr. Middagtemp.: 8 gr. Windkracht: zuidwest 6 ZON- EN MAANSTANDEN 16 nov Zon op 8.01, onder 16.48 Maan op 8.36, onder 17.32 Eerste Kwartier: 23 november (21.05) HOOG- EN LAAGWATER Zierikzee Hoogwater Laagwater 16 nov. 3.39 15.43 9.17 21.21 Springtij: 17 november HET WEEROVERZICHT DE BILT. 15-11. Het K.N.M.I. deelt mede: In de komende nacht trekt een hogedrukgebied over ons land naar midden-Europa. Het blijft dan vrij wel overal droog en er zullen opkla ringen voorkomen. De temperatuur daalt hierdoor tot ongeveer 3 graden. De kans op nachtvorst is groot. Over dag komt het weer onder invloed van een aktieve depressie bij IJsland. Een bij dit lagedrukgebied behorend regengebied trekt over de Britse ei landen naar het vasteland en zal ons land in de loop van de dag bereiken. De temperatuur is in de middag on geveer 8 graden. De wind is matig en later krachtig. Hij draait op de nade ring van het regengebied van noord west naar zuidwest Generaal Jarazelski kwam uit Po len, premier Suzuki vertegenwoor digde Japan. Frankrijk zond premier Maurois en minister van buitenland se zaken Cheysson. Ook PLO-leider Yasser Arafat was aanwezig. Van Nederlandse zijde was vice-president Gijs van Aardenne er. De meeste gasten bewezen na aan komst de laatste eer aan de overlede ne die in het huis van de vakbonden in het centrum van Moskou lag opge baard tussen bloemen met aan het hoofdeinde vlaggen en aan het voeteneinde zijn onderscheidingen. DEN BOSCH Krakers en sympa thisanten van kraken hebben zondag in Den Bosch een aantal panden met spuitbussen beklad, zoals het huis van de burgemeester, kraakpanden, het stadhuis en het stadskantoor. TEL AV1V - De Israëlische pre mier. Menachem Begin, is zondaga vond in Israël teruggekeerd voor de begrafenis van zijn echtgenote. Begin keerde terug vanuit de Vere nigde Staten, waar hij verbleef voor een bezoek van anderhalve week. Komende vrijdag had hij een gesprek willen hebben met president Reagan. Begins vrouw Aliza overleed zon dagmorgen. De premier besloot on verwijld naar huis terug te keren. GDANSK - Lech Walesa is zondagavond laat na een in ternering van 11 maanden teruggekeerd bij zijn gezin in de Poolse havenstad Gdansk. Meer dan duizend mensen bereidden de oprichter van het inmiddels verboden vak verbond Solidariteit een triomfantelijk welkom. VLISSINGEN - De oproep tot de onderwijsstaking heeft er in Zeeland toe geleid dat in Goes op de meeste scholen geen les wordt gegeven. In Terneuzen, waar volgens een woord voerder van de bonden ook een grote aktiebereidheid was vastgesteld, werd 's morgens nog gepraat over staking door leerkrachten van de Pe- trius Hondiusscholengemeenschap. AMSTERDAM - In Amsterdam ble ven maandagmorgen de deuren van 242 van de 500 kleuter- en lagere scholen en scholen van voortgezet on derwijs in het kader van de landelij ke onderwijsstaking tegen de salaris korting van 1,65 procent alleen in het onderwijs. Dit meldde een woord voerster van de ABOP-Amsterdam maandagmorgen. BREDA - Het leerlingenparlement in Breda heeft de leerlingen van alle scholen voor het voortgezet onder wijs in die stad opgeroepen om don derdagmiddag te gaan demonstreren tegen de bezuinigingen in het onder wijs. ZOETERMEER - Bij de ambtena renbonden ABVA-KABO in Zoeter- meer hadden zich maandagochtend om negen uur 908 stakers gemeld. De 908 man, werkzaam op 224 scholen, behoren tot het niet-onderwijzend personeel als amanuenses, congier- ges, enzovoorts. Volgens de woord voerder van de ABVA-KABO kan het aantal geregistreerd staande sta kers in de loop van de maandag nog verder toenemen. WITTEM - In Limburg doen 170 scholen, gekoncentreerd gelegen in de rayons Gulpen, Maastricht, Roer mond, Venlo en Sittard mee aan de stakingsakties in het onderwijs. In totaal gaat het om bijna 2500 onder wijsgevenden. Dat heeft distrikts- voorzitter J. Dezaire van de katholie ke onderwijs vakorganisatie maan dagmorgen meegedeeld op een lagere school in Wahlwiller (gemeente Wit- tem). EINDHOVEN - In zuid-oost Bra bant, met Eindhoven als centrum, is maandagochtend tien procent van de scholen ,,plat" gegaan door de akties in het onderwijs. Volgens de woord voerder van de gezamenlijke bonden in Eindhoven die dit maandagmor gen meedeelde, beantwoordt dat per centage aan de verwachtingen. DRACHTEN - Drachten is het cen trum van de onderwijsstakingen in Friesland. Daar zijn in het geheel 21 scholen ..plat", waarvan twee juist over de gemeentegrens van Smallin- gerland, de Mavo in Bergum en een twecmansschool in Oostermeer. In Drachten zijn het elf lagere scholen, vijf kleuterscholen, een kleuter leidstersopleidingsschool en twee scholen voor voortgezet onderwijs waar het werk Is neergelegd door de ongeveer 150 leerkrachten. In Fries land hebben door de staking rond 3000 leerlingen vrijaf. DORDRECHT - Het Nederlands Genootschap van Leraren (N.G.L.) is maandagochtend gekonfrontcerd met een paar scholen die alsnog aan de vijfdaagse staking wilden mee doen Ze zijn toegelaten" omdat ze aan de voorwaarden voldeden. In principe wil het N.G.L. alleen mee doen aan de vijfdaagse", ofschoon volgens de woordvoerder van het ge nootschap de aandrang groeit tot meer akties, waaronder ook een werkonderbreking voor minder dan de gehele week. Vanuit het raam van zijn woning beloofde Walesa dat hij de gemeen schappelijke idealen trouw zou blij ven. ,,Ik wijk niet van de idealen af die wij ons in augustus (1980, toen Solidariteit uit een staking geboren werd) hebben gesteld. Ik zal praten, ik zal handelen, niet op mijn knieën, maar wel voorzichtig", zo zei hij. Hij voegde eraan toe: „We zullen win nen, daarover kan niet worden ge twist". Aan de thuiskomst van Walesa gin gen drie dagen van onzekerheden en raadsels vooraf omtrent het verblijf van de vakbondsleider, wiens vrijla ting donderdag onverwacht was aan gekondigd. Zaterdag werd in War schau bevestigd dat hij de plaats van zijn internering, het jachtslot in Ar- lamowo in het zuidoosten van Polen, had verlaten. Sindsdien was er geen spoor meer van hem te bekennen. Interview Een met hem afgenomen televisie interview werd zaterdag noch zon dag uitgezonden. Toen Walesa na zijn thuiskomst daarvan hoorde, zei hij dat erop moet worden gelet dat het hele vraaggesprek wordt uitgezon den. i In Polen wordt nü de vraag gesteld wat Walesa heeft gedaan tussen het moment waarop hij zaterdagochtend Arlamowo verliet en zijn thuiskomst zondagavond in Gdansk. Walesa zei daarover niets in zijn korte rede van uit het raam. DEN HAAG - Ondanks de finan cieel sombere tijden die ons land doormaakt blijven de Nederlanders een goklustig volk. In de eerste 43 weken van dit jaar is bij de Nationa le Sporttotalisator in Den Haag aan inleg bij lotto, tot, cijferspel en toto- gelijk 42 miljoen gulden meer bin nengekomen dan in de overeen komstige periode van 1981. In totaal kwam 201,9 miljoen gulden binnen, tegen 159,9 miljoen in de eerste 43 weken van het vorig jaar. Uit het tussentijds overzicht van de Nationale Sporttotalisator blijkt dat vooral de lotto zich in een toene mende belangstelling mag verheu gen. Tot nog toe is hier voor 168 mil joen (vorig jaar nog 143,2 miljoen) in geïnvesteerd door landgenoten die via de rollende balletjes het grote geld trachtten binnen te halen. Het vorig jaar nog niet bestaande cijferspel bracht in de eerste 43 we ken van 1982 20 miljoen gulden bin nen. De fiducie in de toto blijft ta nend: vorig jaar nog 14,8 miljoen, dit jaar 12 miljoen gulden. Ook de tot- gelijk heeft tot nog toe minder geld binnengebracht dan vorig jaar: 1,2 nu tegen 1,9 miljoen in 1981. Hij verwees niet naar een geheime ontmoeting met Jaruzelski, waaro ver vrijdag een Poolse vertegenwoor diger op de veiligheidsconferentie in Madrid sprak. Dat een dergelijk onderhoud heeft plaatsgevonden, is onwaarschijnlij ker geworden nadat Pap Walesa om schreef als een „particulier persoon" om aan te duiden dat er geen sprake van kan zijn dat de vakbondsleider opnieuw een gesprekspartner wordt van het Poolse bewind. ROTTERDAM - De Rotterdamse narcoticabrigade heeft vrijdag in de Maasstad in totaal 7,5 kilo cocaïne onderschept. Bij deze aktie werden in totaal acht personen aangehouden. Daarmee is, zo is de stellige indruk van de Rotterdamse politie, de cocaï nelijn Colombia-Nederland afgesne den. Dit heeft een woordvoerder van de Rotterdamse politie zondag mee gedeeld. Iedere maandag Bruinisse Jeugdsoos De Pul. Speel- en strip-o- theek. 18.30 - 20.00 uur. Dorpshuis. Meer Bewegen voor Ouderen. 16.00 - 16.45 uur. Iedere dinsdag Zonnemaire Gymnastiekzaal. Damesgym. 21.00 - 22.00 uur. Nieuwerkerk Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 - 19.30 uur. „Gekroonde Suikerbiet". Koffie ochtend Vrouwencafé. 10.00 - 12.00 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou- wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. MIDDELBURG - Rijkswaterstaat c.q. dc Nederlandse staal blijft holer hij de vis eisen na schadevergoedingen tussen schepen en waterstaatkundige u erken. Dat bleek in Middelburg tijdens dc behandeling van een kort geding dat de Amerikaanse rederij Interocean Shipping Corporation uit New ork had aangespannen tegen de staat der Nederland (het ministerie van terkeer en waterstaat). Het ging hier <>m een aanvaring dat het 236 meter lange en 32.508 bruto ton metende zeeschip Bethore van deze maatschappij op 2 november had met twee zogenoemde meerstoc- len bij de haveningang van Terneu zon. Dc toegebrachte schade wordt geraamd op twee miljoen gulden. De staal heeft het recht om op grond van de w et een schadevordering van het totale bedrag bij de rederij in te die nen. Borgstelling en stm ling van dat bedrag dienen na \ijf weken te zijn afgehandeld Gebeurt dat niet, dan heeft de staat vanaf die tijd recht op rente ovei dat nog niet betaalde be drag. Veel rederijen en assuradeuren zijn het niet niet deze gang van zaken eens. Misbruik Mr. J. van der Wiel, advocaat van intercean Shipping, stelde dat de staat misbruik maakt van deze wet uit 1891 Het is namelijk niet bewe zen, dat dc staat door deze sehadeva- ringen vermogcnsverlics lijdt. Het zou rooier zijn als dc rederijen pas de rekening gepresenteerd krijgen als de schade hersteld is. Dan hebben ze ook niet te maken met de enorme renteverliezen die zij door dit systeem lijden, zo betoogde Van der VV iel Reohtbankpro drc de I-a Porie v rmbcr uitspraa (i R An 19 no ROTTERDAM - Het fraudeteam van de Rotterdamse politie heeft een omvangrijke oplichtingszaak aan het licht gebracht, waarbij de 47-jarige Rotterdammer J. C. R. zijn slachtof fers voor ongeveer 2,5 miljoen gulden heeft benadeeld. De Rotterdamse politie noemde vrijdag de werkwijze van R. „even simpel als verbluffend". Door mooie verhalen op te hangen wist de man grote bedragen geld los te praten. Er waren zelfs mensen die een persoon lijke lening afsloten om R. aan geld te kunnen helpen. R. gebruikte vaak als verhaal, dat hij geld had vastgezet, maar juist nu goede zaken kon doen door bijvoor beeld 100 videorecorders te kopen. Hij „leende" het geld met de belofte het binnen veertien dagen met rente terug te geven. Dit gebeurde echter nooit. Zo wist R. ook zonder betaling een boot te bemachtigen door te ver tellen, dat er een huizenkomplex op zijn naam werd gebouwd, dat na oplevering veel geld zou opbrengen Volgens de Rotterdamse politie is een B.V., waar R. een miljoen gulden wist los te praten, hierdoor failliet gegaan. Noordgouwe Dorpshuis: kaartavond, 20.00 uur. Nieuwerkerk „Rehoboth". Uitlenen van boeken. Van 18.30 tot 19.15 uur. Oosterland „Oosterhof". Bejaardensoos. 14.00 tot 17.00 uur. Dorpshuis. Strip-o-theek. 18.30 -20.00 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Zierikzee Rode Kruis ziekenhuis. Uitzending Nomen Nescio. 15.45 - 16.45 uur. Burgh Café „Het Grote Zwijn". Klaverjas sen. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Hotel-café-restaurant Haamstede. Klaverjassen „Haamstede". 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Eerste en derde donderdag van de maand Havenplein 24. Wetswinkel. 19.00 - 20.00 uur. Maandag 15 november Zierikzee Stadhuis. Jubileum streekarchivaris W. H. Keikes. 15.00 uur. Stadhuis. Gemeenteraads vergade ring. 19.30 uur. Poststraat 25. Kursus kruiden. 20.00 uur. „Huis van Nassau". Bijeenkomst „Philatelica". 20.00 uur. Burgh-Haamstede Gemeentehuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Brouw ersh av en Groene Kruisgebouw. Verkoping Welfare Rode Kruis. 14.00 - 16.00 uur. Dinsdag 16 november Zierikzee „Huis van Nassau". „Doe-middag" Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen afdeling Schouwen. 14.00 uur. Verrenieuwstraat 30. Vara-gespreks- groep Schouwen-Duiveland. 19.30 uur. Kerkwcrve Peuterspeelzaal. Ouderavond. 20.00 uur. Ned. Herv. Kerk. Gemeente-avond. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Ned. Herv. Kerk. Verkoopmiddag „Nieuw Leven". 14.00 uur. Rekreatiezaal Geref. Kerk. Lezing N.C.V.B. 19.45 uur. Oosterland Dorpshuis Oosterhof. Voorlichtings avond VBOK. 20.00 uur. Woensdag 17 november Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Vergade ring NCVB. 19.00 uur. Kerkwcrve Verenigingsgebouw. NCVB leden vergadering. 19.45 uur. Burgh-Haamstede Rusthuis Duinoord. Verkoopmiddag braderie. 14.00 - 16.30 uur. Scharendijkr „De Putmeet". Algemene ledenver gadering C.D.A.-Middenschouwen. Ouwexkerk Dorpshuis. Bijeenkomst NBvP. 19.30 Nieuwerkerk Ger. Gem. in Nederland. Ledenver gadering Studievereniging. 19.45 uur. Sirjansland Verenigingsgebouw. Reformatori sche Kontakt vereniging. 19.45 uur. Donderdag 18 november Zierikzee Rechtswinkel, Havenplein 24. 19.00 - 20.00 uur. Brouwershaven Tonnenmagazijn. Dia-avond P.v.d.A.- afdeling Brouwershaven. 20.00 uur. Openbare lagere- en kleuterschool. Ouderavond. 19.30 uur. Vrijdag 19 november Renesse De Ark. Vogeltentoonstelling „De Schouwse Zanger". 19.00 - 23.00 uur. Scharendijke De Putmeet. Bijeenkomst kring Schouwen-Duiveland. 20.00 uur. Dreischor Plaatsenhuis. Verkoping Welfare Ro de Kruis. 14.00 - 16.00 uur. Zaterdag 20 november Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Bijeen komst „Wees een Zegen". 20.00 uur. De Ark. Vogeltentoonstelling „De Schouwse Zanger". 14.00 - 22.00 uur. Zonnemaire Groene Kruisgebouw. Verkoping Welfare Rode Kruis. 10.00 - 12.00 uur. Christinastraat. Spektakulaire aan komst Sinterklaas. 13.30 uur. Oosterland Dorpshuis „Oosterhof". Concert Gebrs. Hans en Kees v. d. Maas, m.m.v. Accordeonvereniging „Ani- mato" uit Delft en Dixielandforma- tie „Tansan Broozie-Band". 20.00 uur. Maandag 22 november Zierikzee Poststraat 25. Kursus kruiden. 20.00 uur. Bruinisse Gemeentehuis, uur. Hoorzitting. 20.00 Dinsdag 23 november Zierikzee 's Landskamer. Bestuursvergadering Waterschap. 14.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. CPB. 19.45 uur. Marktzicht. Fraktievergadering P.v.d.A. 20.00 uur. Kerkw erve Verenigingsgebouw. Bejaardensoos, St. Nicolaasfeest. 14.30 uur. Haamstede Hotel Haamstede (Hogezoom 3). Le zing Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Westerschouwen. 19.30 uur. Hotel Station. Vergadering VW. 20.00 uur. Goes „Prins van Oranje". Lezing Schouw se duinen. 20.00 uur. Woensdag 24 november Haamstede Zaal Geref. Kerk. Najaarsvergade ring N.C.B.O., afdeling Schouwen- West. 19.30 uur. Donderdag 25 november Zierikzee Stadhuis. Gemeenteraadsverga< le ring (begrotingsbehandeling). 14 00 uur. Rusthuis Irene. Verkoop Welft 14.00 uur. I Burgh-Haamstede Gemeentehuis. Commissie grond- en pachtzaken. 19.30 uur. Scharendijke Gemeentehuis. Raadsvergadering Middenschouwen. 19.30 uur. Bruinisse Gemeentehuis. Raadsvergadering. Algemene beschouwingen gemeente begroting 1983. 19.30 uur. Vrijdag 26 november Zierikzee „Huis van Nassau". Regionale vogel tentoonstelling „Zang en Kleur". 19.30 - 23.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Feestelij ke familie-avond. N.C.B.O. 19.30 uur. Kerkwcrve Verenigingsgebouw. Algemene le denvergadering Groene Kruis. 19.30 uur. (01110) 6551 HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17 30 uur: (01110) 5396 (01112) 1774. (01110)6564 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 10 30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 2