Danielle de Graaf en Erica Butler winnend uit dressuurwedstrijd Kwiek-heren naar halve winst tegen Volero III Voorzitter J. Bom tijdens algemene ledenvergadering Kwalitatieve aderlating VV Renesse onder zeer dubieuze omstandigheden9 idailleregen voor zwemmers erizwemsters in kompetitie Water polo-tompetitie ging voor ZV Orderdak van start Lekker slapen? intermeubel deurloo 6 RENESSE - Tijdens de algemene ledenvergadering van de voetbal-afdeling van de Sportvereniging Renesse liet voorzitter de heer J. Bom in zijn openingswoord in korte trekken het afgelopen seizoen de revue passeren. Na vastgesteld te hebben, dat de opkomst voor de leden vergadering veheugend groot was, wees de heer Bom er op dat zijn vereniging kwalitatief een zeer zware aderla ting moest ondergaan en dat dit gebeurde onier uiterst dubieuze omstandigheden. „Het valt te prijzev, dat spe lers hogerop willen gaan spelen", stelde hij, „maar dat spelers op het allerlaatste nippertje nog oversthrijving komen vragen, is toch op z'n zachtst uitgedrukt, trg raar. Het toernooi om de Schouwen-Duiveland-trofee in Oosterland was natuurlijk sportief uiterst geslaagd, maar voor Renesse bleef er achteraf door de aans\iiten- de verwikkelingen een fikse negatieve bijsmaak han gen". De heer Bom noemde de verstand houding tussen het gemeentebestuur en de voetbalvereniging ronduit goed, al ontstond er wel een pro bleempje aangaande het speelter rein. Toen de kompetitie 1982/1983 al een paar weken draaide, werd het veld plotseling aan een onbegrijpelij ke service-beurt" onderworpen, waardoor moest worden overgegaan tot een algehele veld-afkeuring in een speelweekeinde, terwijl de eigen lijke bijverschijnselen ook momen teel nog niet van de baan zijn. De Grondtechnische Dienst van de KNVB heeft recentelijk een onder zoek ingesteld naar de toestand van het terrein naar aanleiding van de in- Kompetitie Damklub Zierikzee ZIER1KZEE - Tijdens de klub- avond van de Damklub Zierikzee werden tien partijen gespeeld uit de onderlinge kompetitie. Anton Sa- man gaf zijn afgebroken partij tegen Cor Boot zonder verder te spelen op. Chris van de Wielen heeft een onge lukkige kompetitiestart. Eerst moest hij opgeven tegen Rinus van de Wie len en later ging ook zijn partij tegen good-old" Cees van de Velde verlo ren. De uitslagen: C. Monteban-M. de Wild 0-2; J. L. Smalheer-C. M. van de Velde 1-1; C. van de Wielen-M. van de Wielen 0-2; C. L. Boot-A. J. Flikweert 1-1; A. J. Flikweert-M. van de Wielen 2-0; C. L. Boot-A. Saman 2-0; A. Saman-C. Monteban 2-0; A. J. Flik- weert-J. de Wild 0-2; C. L, Boot-M. van de Wielen 1-1; C. M. van de Velde- C. van de Wielen 2-0. Hoofdklasse In de hoofdklasse van de Zeeuwse Dambond gaan Goes en Lammeren- burg met de volle winst uit twee wedstrijden aan de leiding. BDV en Zierikzee nemen samen de derde plaats in met elk een verliespunt. Te gen elkaar speelden deze twee ploe gen met 10-10 gelijk, hetgeen voorde Zierikzeese ploeg erg verrassend was. De totale stand in de hoofdklasse: 1/2. Goes en Lammerenburg 4 pun ten; 3/4. BDV en Zierikzee 3 punten; 5/6. 's Gravenpolder II en Middel burg II 2 punten; 7/8. Aagtekerke en 's Gravenpolder III 1 punt; 9/10. Sou burg en Tholen 0 punten. Aanstaande vrijdag speelt het Zie rikzeese tiental een thuiswedstrijd tegen Aagtekerke. Dit tiental is be scheiden van start gegaan, maar het vorig jaar werd dit team kampioen. Duidelijk mag zijn, dat het Aagte- kerkse tiental ten koste van Zierik zee zal proberen de aansluiting met de kop van de ranglijst vast te hou den. zodat het Zierikzeese team on getwijfeld een geladen opponent aan de borden zal ontmoeten. Schaakvereniging Zierikzee ZIEP*KZEE - In de zevende ronde van de huishoudelijke kompetitie van Schaakvereniging Zierikzee werden tien partijen gespeeld, waar van er twee na arbitrage tot een beslissing werden gebracht. De uitslagen: J. J. v. d. Ende-J. M. C. Zwarts 1-0; J. verkerk-A. J. Schee- Ie 0-1; H. Uil-P. M. Bouwens 1-0; J. Krijger-J. A. J. v. d. Made '/a -j; A.M. v. d Westen-P Wiebols 1-0 (na arb.); J. J. Hoogstate- R. v. d. Veken 0-1 (na arb.); P C v. d. Schee-J. L. Bom 0-1; C P. Polderman-A. Louws 0-1; B. S. Spiegels-S. J. Stoel 1-0; J. Vos-J. A. de Jong 1-0. TOG Bruinisse BRUINISSE - De overmacht van J. de Korte in de huishoudelijke kom petitie 82/83 van de Bruse schaakver eniging T.O.G. is voor de eerste maal doorbroken. In een briljante Dame- Indische partij won A. Douw van De Korte. De Korte bleef op deze ope ning het antwoord volledig schuldig. J. de Jonge wist zich door een ge weldige tijdnood te werken en toch nog te winnen van Abr. v. d. Berge, die het tijdsvoordeel niet wist uit te buiten, door te nonchelant spel. Dit heeft v d Berge al diverse punten gekost in de loop van de kompetitie. A Knop won met wit knap van J. Reurich. Uitslagen: A. Douw-J. de Korte 1-0; J. de Jonge-Abr. v. d Berge 1-0; C. v. d Berge A. Kik 0-1A. J v d. Berge- L. Kostense 10; M van Driel-F. Wie- brens 1-0; L Houkamp-A van Klin ken 0-1J. Klink-R Bal 0-1; A. Knop- J. Reurich 1-0. greep van de Dienst Gemeentewer ken. Binnenkort kan hieraangtapde een uitvoerig rapport tegemoet ge zien worden. Ook werden de afgt|o- pen week grondmonsters van speelterrein getrokken door de meente Westerschouwen. Regiovergaderingen Het kontakt met de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond noemde de voorzitter uitstekend. ,,Het is van belang, dat de periodieke regioverga deringen tussen de verenigingen op Schouwen-Duiveland gehandhaafd blijven, ondanks het feit, dat dit li chaam in afdelingsverband tot het verleden behoort", meende de heer Bom. „Om de onderlinge verstand houdingen eilandelijk op niveau te houden zijn deze vergaderingen uiterst nuttig". De voorzitter verbolgde met vast te stellen, dat de uitwedstrijden van het eerste elftal naar Zeeuws- Vlaanderen per bus gemaakt zullen worden. De nog open plaatsen kun nen door supporters gratis worden opgevuld. Uit het financieel jaar verslag van penningmeester de heer A. Verseput bleek, dat het afgelopen boekjaar met een bedrag aan uitga ven van 92.411,28 met een klein ba tig saldo kon worden afgesloten. Namens de financiële kommissie werd verslag uitgebracht door de heer D. Bezuijen, die verklaarde al les in een prima staat te hebben be vonden en hij adviseerde tot goed keuring over te gaan. Onder dank zegging voor zijn stipte beheer werd de penningmeester decharge ver leend. De begroting ,,qver het boek jaar 1982/1983 werd met een klein ba tig saldo onveranderd vastgesteld. Als reservelid van de financiële kom missie werd in plaats van het perio diek aftredende lid de heer D. Bezui jen de heer L. Rademaker benoemd. De heren N. J. Schults en D. Bezui jen brachten verslag uit over het in Zierikzeese Bridge Club ZIERIKZEE - De uitslag van de vierde ronde van de onderlinge kom petitie van de Zierikzeese Bridge Club is als volgt: Groep I: 1. heren Nolet-Teerlink 137 pnt.; 2. echtp. v. d. Berg 131 pnt.; 3. heren Blonck-van Hengstum 123 pnt.; 4. echtp. Pomper 109 pnt.; 5. da mes v. d. Valk-v. d. Zande 107 pnt.; 6/7. dames Goedhart-Terwischga en echtp. Akerboom 102 pnt.; 8. dames Becu-v. d. Post 101 pnt.; 9. heren v. d. Mark-de Wit 90 pnt.; 10. mevr. Heuser-heer Boot 78 pnt. Groep II: 1. heren Goedhart-de Vlieger 123 pnt.; 4. dames Kops- Tuinman 115 pnt.; 3. heren Becu-v. d. Post 113 pnt.; 4. dames Born-Sluijter 112 pnt.; 5. heren Hendrikse-Sweere 111 pnt.; 6/7. dames Does- Hendriksen en Eekman-Tennekes 107 pnt.; 8. heren Eekman-Viergever 103 pnt.; 9. heren Besamusca- Meulstee 96 pnt.; 10. echtp. Schults 93 pnt. Groep III: 1. dames v. d. Berge-v. d. Zande 135 pnt.; 2. heren Beijer-Kloet 134 pnt.; 3. dames v. Groningen- Schaalje 115 pnt.; 4. dames Hoets- Weber 111 pnt.; 5. dames De Graag- Schiettekatte 107 pnt.; 6. heren 't Hart 106 pnt.; 7. heren Evenwei- Schot 103 pnt.; 8. dames v. d. Duijn- van Kopten 101 pnt.; 9. dames van 't Leven-de Vos 91 pnt.; 10. dames Besamusca-Lievense 77 pnt. In alle groepen is 108 pnten 50% van de te behalen skore. Derde plaats voor John Teuthof in 21e Singelloop MIDDELBURG Een kleine af- vaardiging van dc Zierikzeese atle tiekvereniging Delta Sport nam deel aan de 21e Singelloop in Middelburg. Dc organisatie van deze jaarlijks te rugkerende stratenloop is in handen van AV Dynamo'70. Dc beste Zierikzeese prestatie kwam op naam van John Teuthof, die bij de B-jongens naar een derde plaats draafde in 10.34.7 min. over de 3300 meter Bij de B-meisjes klas seerde Margreet den Boer zich als achtste. Zij verbruikte 6.42 0 min over de 1650 meter Bij de jongens A- pupillen le jaars was er nog een tien de plaats voor Erwin Gerards. De 1000 meter ging in 3.53.0 min. Bij de heren, die 6600 meter moesten afleg gen was Dynamo '70-atleet John Ver- meule ongenaakbaar. Na 18.45.2 min had hij een voorsprong van een de afgelopen zomer gehouden cam pingvoetbaltoernooi, dat weer in alle opzichten uitstekend geslaagd ge noemd mocht worden. De voor het eertst ingevoerde kruisfinale op vrij dagavond bleek een doorslaggevend sukses te zijn geweest. Door de heer ,C. W. Veerhoek werd een plan gelan ceerd om tijdens de winterstop enige aktiviteiten te ontplooien. Hierbij werd gedacht aan een onderling toer nooi, diverse spelen en een voetbal- kwis. Een en ander zal worden af gesloten met een gezellige avond. Bestuursverkiezing In plaats van de heren D. Hart en P. Berrevoets werden de heren P. Verweel en M. Kooman benoemd tot bestuurslid. Als afgevaardigden naar de Omni-vergadering werden in totaal 23 stemgerechtigde leden be noemd. Door diverse omstandigheden wer den door de vereniging in het afgelo pen seizoen geen jeugdtoernooien ge organiseerd. De voorzitter deelde mee, dat het in de bedoeling ligt om in dit seizoen hier wel weer toe over te gaan. In de aanstaande kerstva kantie zal er met een A-, B- en C-team worden deelgenomen aan het door de afdeling Zeeland georganiseerde zaalvoetbaltoernooi in sporthal On derdak in Zierikzee. Medegedeeld werd nog, dat het twee keer door de heren M. van der Haven en K. B. Ho- gerland georganiseerde straatvoet- baltoernooi een suksesvol verloop kende. Na nog een geanimeerde rond vraag sloot voorzitter de heer J. Bom \ven na het middernachtelijk uur de ergadering. LONDEN - Verscheidene Britse fregatten die deelnamen aan de strijd om de Falklandeilanden, hadden op scherp gestelde nucleaire dieptebom men aan boord, zo heeft het Britse dagblad The Guardian gemeld. Deze liberale krant beriep zich op kringen van het ministerie van defensie. Al tijdens de oorlog met Argentinië had den dergelijke onbevestigde berich ten de ronde gedaan. JOHANNESBURG Bij de gehou den tussentijdse verkiezingen in vier kiesdistrikten in Zuid-Afrika is de regerende Nationale Partij in drie van de vier gevallen zeker van de overwinning. De uitslag bevestigt volgens waarnemers de groeiende steun voor het voorzichtige hervor mingsplannen van premier Pieter Botha ook kleurlingen en Aziaten - maar niet de zwarte meerderheid - enige politieke medezeggenschap te geven. Joop Zoetemelk met Udo Hempel naar derde plaats GRENOBLE - De Fransman Ber nard Vallet en de Deen Gert Frank hebben dinsdagavond de wielerzes- daagse van Grenoble gewonnen. De Italiaan Francesco Moser bleef met de Zwitser Urs Freuler in dezelfde ronde, maar vergaarde minder pun ten. Joop Zoetemelk eindigde met de Westduitser Udo Hempel als derde. De eindstand: 1. Bernard Vallet Gert Frank (Fra/Den) 200 punten; 2. Francesco Moser Urs Freuler (Ira/Zwi) 172 pnt.; op een ronde 3. Joop Zoetemelk Udo Hempel (Ned Wedl) 106 pnt.; 4. Alain Bondue Don Allan (Fra/Aus) 98 pnt.; op zes ron den: 5. Patrick Clerc Pier Angelo Bincoletto (Fra/Ita) 138 pnt. nil ZV Onderdak naar fraaie tweede klassering KAPCLLE - Bij de eerste zwemwedstrijd voor de niet-startvergunning- houderin het seizoen 1982/1983 in poule D tussen De Ganze uit Goes, Zuid wester tt Middelburg, Zeelandia uit Reimerswaal en ZV Onderdak uit Zie rikzee heft de Zierikzeese ploeg in zwembad Groenewoud in Kapelle een fraaie twede plaats weggekaapt achter het sterke Zuidwesters. De Schouwse zwemmeren zwemsters haalden een ongekende medaillestroom binnen, het geen op eo herstel begint te lijken na een periode, dat de zwemsport in Zie rikzee geknmerkt werd door een opmerkelijke terugval. De 25 Onlerdakkers behaalden op de individuJe mummers niet minder dan veertiet meïailles: vier eerste plaatsen, vijltwetde klasseringen en evenzoveel eerde plaatsen'. Boven dien kwam d^ plog op de estafette nummers met dril tweede plaatsen thuis, telkens acher de ploeg van Zuidwester. Indivitiele overwinnin gen waren er vooraart van Haerin- gen bij de jongen^ boven veertien jaar, voor Mireille JUnk bij de meis jes onder twaalf jaa\en voor Marjan Legemaate op de 50 ^eter schoolslag voor meisjes onder li jaar. Fraaie tijd Bart van Haeringeripgde de 50 me ter vrije slag af in de^aaie tijd van 29,6 sek. en de 50 metr rugslag vol tooide hij winnend in 5,8 sek. In beide gevallen w| plaats voor Roelof Zwij noud Legerstee als r< elfde en achtste werd deze onderdelen. Mirei tooide de 50 meter ri meisjes onder 12 jaar ii ly de Vrieze werd hier sek. Marjan Legemaati meter schoolslag voor 14 jaar in 43,2 sek. Ans en Ingrid Klijnsma respektievelijk achtste evers van was voor kwart minuut op Menno SOS Soest. De derde plar John Breel van MarathohReste Del ta Sporter werd Kees R<hhoud als zestiende. Hij verbruide 20.12.0 min. Als 38e, 41e, 46e en 4^ kwamen achtereenvolgens Hans vh Elzelin- gen, Johan van de Hoek, fydi Ravia en Adrie Gerards over dqneet. Bij de dames ging de zegénaar de Roosendaalse Tineke Kl^t. Marja Caspers klasseerde zich \ior Delta Sport op de elfde plaats. I Carine den Boer pakte twee tweede plaatsen. Op de 50 meter vrije slag voor meisjes boven 14 jaar noteerde zij 33,2 sek. en op de 50 meter rugslag in dezelfde leeftijdsgroep noteerde zij 38,7 sek. Ook Sander van Haerin- gen klasseerden zich twee keer als tweede te plaatsen. Bij de jongens onder 14 jaar voltooide hij de 50 me ter vlinderslag in 41.6 sek. Taco Nuy- ens werd hier vierde in 43.0 sek. Van Haeringen werd ook tweede op de 50 meter schoolslag in 43,6 sek. Dit keer was de derde plaats voor Taco Nuy- ens in 45,6 sek. Marieke Zwart De dappere Marieke Zwart presteerde het om bij de meisjes on der 10 jaar tweede te worden op de 25 meter vrije slag in 19,6 sek. Op de 25 meter schoolslag pakte zij de derde plaats in 24,3 sek. Tilly de Vrieze werd derde op de 50 meter vrije slag voor meisjes onder 12 jaar in 37,3 sek. Mireille Klink en Alinda Hilgen klasseerden zich als vijfde en negende bij de beste tien. Een derde plaats was er og voor Jet- hro van As op de 50 meter vrije slag voor jongens onder 12 jaar in 40,1 sek. De negende plaats was hier voor Kees Koster. Werner Lodewijk pakte ook nog een bronzen plak op de 25 meter vrije slag voor jongens onder 10 jaar in 20,4 sek. Jan Vos werd vier de in 20;7 sek. en dezelfde zwemmer werd eveneens vierde op de 25 meter schoolslag in 25,7 sek. Bij de estafettenummers werd On derdak drie keer tweede. De 4 x 50 meter wisselslag meisjes onder 12 jaar werd voltooid in 3.09,6 de 4 x 50 meter schoolslag meisjes boven 12 jaar in 3.06,7 en de 4 x 50 meter schoolslag jongens boven 12 jaar in 2.54,1. De 4 x 50 meter jongens ploeg op de wisselslag werd helaas gedis kwalificeerd. KAPELLE - Het afgclopt week- einde werden In Kapelle eerste thuiswedstrijden gespeeld (oor dc waterpoloërs van ZV Onderdk. Alle thuiswedstrijden van Onderik wor den in Kapelle gespeeld, orlat het zwembad in Zierikzee zich, oor de geringe afmetingen, niet leet voor waterplowedstrijden. De aspiran ten I van Onderdak hocktenïen 5-5 gelijkspel tegen ZV De Schele, ter wijl de herenploeg een 14-1 neerlaag kreeg aangemeten door Schel- d est room. In de eerste periode stondn de adspiranten van Onderdak alvan- kelijk onder druk, maar de fo^atie kon toch een 2-0 voorsprong Smen door treffers van Remi Korsnr^i en Leon van de Wielen. In de tweek pc riode kwam de Schelde terug t« 2-1, maar opnieuw door Remi Koitnan liep de Zierikzeese ploeg uit nadoen marge van twee doelpunten: 3 1 Laatste minuut In de derde periode was heirip Esther van Tilborg presteerde ook in Hoogerheide weer goed met haar pony Romeo. Tijdens de recente wedstrijd in Renesse kwam zij als win nares uit de bus. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) HOOGERHEIDE - Danielle de Graaf van de PPC Schouwen-Duive land en Erica Butler van de RV Renesse zijn winnend uit de strijd geko men in de eerste van vijf dressuurwedstrijden om de NPC Winterbo- kaal. Deze wedstrijd werd afgewerkt in Hoogerheide. Er werd gestart in de BI-, B2-, L-, M- en Z-klasse. In de B-klasse werd de jurering ver zorgd door de heer Zijlmans uit Kaatsheuvel, terwijl mevrouw Van Huykelom-Vogels de overige rubrieken voor haar rekening nam. Paarden- en Ponyklub Schouwen-Duiveland boekte in de Bl-klasse een dubbele overwinning. De eerste plaats ging met 97 punten naar Da nielle de Graaf met haar pony Amor. Met 92 punten eindigde de kombi- natie Annemarie Verschoore met Fire op de tweede plaats. Met 87 pun ten was de achtste plaats voor Marjolein Padmos met Picolo. In deze ru briek legden de RV Renesse-kombinaties Marcia Dalebout met Sandor en Maurice van Goudoever met Mistral beslag op een klassering in de tweede helft van het deelnemersveld. Zij kregen respektievelijk 84 en 73 punten op de start koepon. Beloning In de BII-rubriek kwam Esther van Tilborg van Ruitervereniging Re nesse goed voor de dag met 116 punten. Een zesde plaats in het uitge breide veld was haar beloning. Twee plaatsjes lager eindigde de PPC SD^kombin^tie Annelies de Hilster met Jasper met 106 punten. In de L-dressuur behaalde Patricia de Broekert met Smokey 118 pun ten, waarmee de PPC SD-kombinatie op een zevende plaats terecht kwam. Met 106 punten werd haar klubgenote Marion Hofland met Fa- rah twaalfde, terwijl Angelique Moerland van de RV Renesse met haar pony Robin op de veertiende plaats beslag legde met 104 punten. In de M-dressuur was er weer geen kruid gewassen tegen de RV Renesse- kombinatie Erica Butler met Roef. Met 128 punten inkasseerde zij naast een winstpunt ook de eerste plaats. Op de vierde en vijfde plaats eveneens Butler-telgen. Gabrielle But ler klasseerde zich met Gipsy Queen net een plaatsje voor zus Catherine Butler met Taufan. Zij behaalden respektievelijk 120 en 119 punten, waardoor Gipsy Queen en Gabrielle Butler nog net een winstpunt mee pikten. De Z-dressuur werd een overwinning voor Annemiek van Pruyssen met Hassan uit Prinsenbeek met 123 punten. De Oostburgse Trudy Blom met Mickey Mouse bezette met 119 punten de tweede plaats. De Zeeuwse werd het vorig jaar uitgezonden naar de Europese Kampioenschappen BRUINISSE - De Kwiek herenvolleybalploeg heeft in Bruinisse een 2-2 gelijkspel behaald tegen het derde team van Vovero. Twee keer boekte Kwiek een overtui gende setzege, maar tussendoor werden evenzoveel sets knullig verloren, zodat er achteraf eigenlijk meer had in gezeten dan het uiteindelijke resultaat werd. nieuw Korsman, die een door hem zelf gemiste strafworp alsnog in een doelpunt wist om te zetten tot 4-1. Hierna kwam de Goesc ploeg goed op dreef. Door een aantal verdedi- gingsfouten van Zierikzeese zijde kwamen de Goesenarcn naastzij (4-4). Het werd zelfs nog 4*5, maar in de laatste minuut kon Leon van de Wielen alsnog de halve buit voor zijn ploeg binnenhalen: 5-5. De herenploeg van Onderdak was minder fortuinlijk. Tegen het veel sterkere en geroutineerdere Schel- destroom kwam de ploeg er nauwe lijks aan te pas. In de eerste periode liep Scheldestroorp uit naar 5-0 en halverwege het duel gaf het skore- bord 1-8 aan met een tegentreffer van André 't Jong. Na drie perioden was de marge opgelopen tot acht treffers (3-11) Martin van de Berge en Andrë 't Jong skoorden voor Zierikzee. Met een doelpunt van Robin Kerkhove in de vierde periode kwam de eindstand uiteindelijk op 4-14. In de eerste set ging de strijd aan vankelijk gelijkop. Ondanks een 11-9 en 13-12 voorsprong kon de thuisploeg de set niet naar zich toe trekken. In de spannende slotfase bleek Vovero over de langste adem te beschikken: 15-17. Doordat de bezoe kers in de tweede set veel meer onder druk werden gezet door een goede harde opslag kon Kwiek de set zeer gemakkelijk naar zich toetrekken. Via 10-2 en 13-4 werd het een duidelij ke 15-4 setwinst. Zwakke stops Gezien de geringe tegenstand die Vovero in deze tweede set geboden had, had Kwiek de partij simpel uit moeten maken, maar het tegendeel was waar. Door een aantal zeer zwakke stops kon Vovero matig spelend zelfs de set naar zich toe trekken. Via 2-5 en 8- 12 werd het 10-15. In de vierde en beslissende set Het de Bruse ploeg zich weer van haar beste kant zien. Door goede opslagen van Jaap Jon ker en Peter Sanderse werd Vovero snel geklopt. Via 15-5 werden de wedstrijdpunten broederlijk ge deeld. Het tweede damesteam van Kwiek speelde een thuiswedstrijd tegen Yum 4. De bezoekende formatie had duidelijk last van de geringe afme tingen van het gymzaaltje in Bruinis se en kwam daardoor nauwelijks in haar spel. Kwiek profiteerde hier gretig van en haalde in een mum van tijd de eerste set binnen met 15-4In de tweede set zakte de thuisploeg wat af, hetgeen Yum dc kans bood om op een 12-14 voorsprong te ko men. Na een time-out sleurden de Bruse dames evenwel alsnog de set uit het vuur via 17-15. In de derde set liep Yum door een slechte Kwiek- stop uit naar 1-7. Kwiek kwam ech ter opnieuw terug en pakte ook de derde set, zodat Yum met lege han den naar huis kon (15-10 en 3-0). Wij hebben voor u een grote kotlektie slaapkamers en een ultqelezen kollektle matrassen en bodems Meelstraat 31-33, 4301 EB Zierikzee Telefoon (01110) 2946

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 6