deurloo b.u. Op den duur kansen voor de Agro-industrie in Oost-Europa AGENDA Staatssekretaris Dik te Bruinisse: Automatisch landen op Schiphol Adviesraad wil duidelijkheid over uitkeringen aan gemeenten Plan Deetman: studentenstops voor vakken met werkloosheid Diepe wonden helen Amin Gemayel beëdigd tot nieuwe president van Libanon Nederlander dood gevonden in Frankrijk Eigenaar café in Amsterdam doodgeschoten Tonnenschade door boerderijbrand Boer werd uit wraak vermoord Cafébrand Tiel aangestoken WEEKEINDE- ARTSENDIENST DIERENARTS APOTHEEK LAATSTE NIEUWS Kappen in Amelisweerd begonnen installatiebedrijf Jeugdsozen in het weekeinde ™r\ 2 BRUINISSE - Hoewel hij het perspektief voor de uit breiding van de ekononiische betrekkingen met Oosteu ropese landen op korte termijn vrij somber acht, ver wacht demissionair staatssekretaris Dik (export) op den duur dat die landen voor Nederlandse ondernemingen interessante projekten zullen gaan uitvoeren. De verbeterde Nederlandse kon- kurrentiepositie biedt dan kansen, onder meer in de Agro-industriële sfeer, zo verwacht hij. Dik sprak he den (vrijdag) in Bruinisse tijdens een bijeenkomst over de handel met Oost-Europa, georganiseerd door het Nederlands centrum voor handelsbe vordering. „Flitsen'" uit het buitenland MOSKOU - In de Sowjet-Unie moe ten klubs voor jongeren worden op gericht waar geen alkoholhoudende dr nken worden verstrekt om het „du kprobleem" onder tieners het hoofo te bieden. Dat heeft het kom- munistische jeugdblad Komsomols- kaja Pra.'da donderdag voorgesteld. BOGOTA - Onbekenden hebben donderdagochtend een bomaanslag gepleegd op het hui van de Israëli sche ambassadeur in Cogota. Nadat de bom was ontploft, wtrd er op het huid geschoten vanuit een auto, zo is gemeld. De echtgenote van de ambas sadeur zelf was niet thuis op het mo ment van de aanslag. NEW YORK - Het is absoluut nood zakelijk dat de partikuliere banken een rol blijven spelen bij de financië le hulpverlening aan ontwikke lingslanden die niet aan hun beta lingsverplichtingen kunnen voldoen. De president van de wereldbank, Tom Clausen, heeft dit donderdag meegedeeld in een bijeenkomst van de Amerikaanse raad voor buiten landse betrekkingen, een particulie re studiegroep, in New York. MÜNCHEN - Twee politiemannen zijn in de nacht van woensdag op donderdag in de buurt van München om het leven gekomen bij de achter volging van de ontvoerder van een 13-jarige scholier. Die werd, na zes dagen, vrijgelaten. De lijken van de politiefunktionarissen werden tus sen de resten van een om onverklaar bare reden neergestorte helikopter aangetroffen. De ontvoerder wilde, ook met aanslagen op metrostations in München, van de plaatselijke ver- keersautoriteiten ongeveer 2 miljoen gulden afpersen. BRUSSEL - De Belgische nationale bank heeft, voor het eerst sinds maanden, de afgelopen week de Bel gische frank weer moeten steunen. De centrale bank moest daar een be drag van 500 miljoen gulden aan spenderen. SCHIPHOL - De luchthaven Schip hol heeft een landingsbaan in ge bruik genomen voor volledige auto matische nadering en landing bij zeer slecht zicht. Dit heeft de luchthaven- direktie donderdag meegedeeld. De speciale naderingsapparatuur voor deze baan, de Zwanenburgbaan, is in 1980 geïnstalleerd en sindsdien getest en aan nauwkeurige studie on derworpen. Ook de verlichting van de baan en bijbehorende regel-, terugmeldings- en schakelappara- tuur zijn in de afgelopen jaren ingrij pend vernieuwd. Tot dusver had Schiphol appara tuur waarbij met een zicht van min der dan 400 meter niet meer geland kon worden. Vliegtuigen moesten dan uitwijken naar andere luchtha vens. Dat is nu verleden tijd, althans voor een aantal toestellen. In het al gemeen zijn dat vliegtuigen van het type DC-10. de nieuwere versies van de Boeing-747. de Lockheed Tristar, de Airbus A300, de Trident 3 en de binnenkort te verwachten Airbus A310 en de Boeing 757 en 767. De ekonomische recessie, de orga nisatie van de ekonomie, de schul denpositie en de politieke situatie in Polen zijn volgens Dik oorzaken van de geringe handelsaktiviteiten van de Oosteuropese landen. Door de bui tenlandse schuld ontbreekt het geld om het produktieproces te herstruk- tureren met westerse technologie. Gasleveranties Ondanks deze situatie en ondanks de problemen rond de gasleveranties is het volgens Dik zinvol export- aktiviteiten op Oost-Europa te blij ven richten. Nederland heeft in het verleden de boot wellicht gemist doordat ons exportpakket te weinig eindprodukten te bieden had, waar de Oosteuropeanen om vroegen. Bo vendien is het opvallend dat het aan deel van Oost-Europa in onze export aanmerkelijk geringer is geweest dan dat van West-Duitsland, België, Frankrijk en Italië. Oorzaken zijn volgens Dik de tot voor een paar jaar nadelige konkur- rentiepositie, gebrek aan oankurre- rende financieringsmogelijkheden, een te weinig gericht beleid en vooral het Nederlandse aanbod, dat niet aan de Oosteuropese v raag beantwoord de. Het waren immers hele projekten die de Oosteuropeanen wilden ko pen, en Nederland kon die niet bie den. Gezien de verschuiving naar de lichtere industrie en de grotere na druk op de landbouw, ziet Dik echter perspektieven ontstaan. Daarom zal ook in deze dalperiode met man en macht, en niet incidenteel de markt ter plaatse moeten worden bewerkt. DEN HAAG - Nog voordat de ge meentewet en provinciewet worden gewijzigd, moet vastgesteld zijn hoe veel minder geld vooral de kleinere gemeenten zullen ontvangen. De Raad voor het Binnenlands Bestuur zegt dit in een advies aan de mi nisters van binnenlandse zaken en fi nanciën. De Raad konstateert, dat nog geen inzicht bestaat in de gevolgen van voorgestelde wijzigingen. Het gaat bij deze wijzigingen om een nieuwe financiële verhouding tussen rijk en lagere overheden (pro vincies en gemeenten). Nieuwe ver deelsleutels voor uitkeringen uit het Gemeentefonds zijn volgens de Raad het meest in het oog springend. Gro tere gemeenten krijgen straks meer geld. Kleinere gemeenten moeten in leveren. Verhouding De Raad voor het Binnenlands Bestuur vindt, dat de financiële ver houding tussen rijk en lagere overhe den ,,in feite niets anders is dan een bestuurlijke verhouding". Deze ver houding moet volgens de raad wor den geregeld in organieke wetten als de gemeente- en provinciewet. Een afzonderlijke financiële verhou dingswet acht de raad niet nodig. AMSTERDAM - Minister Deetman van onderwijs en wetenschappen wil studentenstops invoeren voor studierichtingen die opleiden voor beroepssek- toren waar werkloosheid bestaat of dreigt te ontstaan. In eerste instantie denkt hij daarbij aan de gezondheidszorg en het onderwijs. Dit zegt de mi nister in nog vertrouwelijke wetsontwerpen die hij in oktober bij de Tweede Kamer zal indienen, aldiii meldt het weekblad van de universiteit van Amsterdam, Folia Civitatis, dat deze week zal verschijnen. De betrokken wetsontwerpen zijn al door de ministerraad goedgekeurd en om advies naar de Raad van State gestuurd. Het ministerie van onder wijs en wetenschappen wil de inhoud ervan niet bekend maken voordat de wetsontwerpen bij de Tweede Kamer zijn ingediend. Het onthield zich don derdag van kommentaar op de be richten in Folia Civitatis. Minister Deetman noemt het in de wetsontwerpen „een grote maat schappelijke verspilling" om studen ten een wetenschappelijke of hogere beroepsopleiding te geven, wanneer zij na het afstuderen werkloos wor den, aldus Folia. Wisselend enthousiasme VVD, CDA en PvdA staan „met wisselend enthousiasme" achter het plan van de bewindsman om de zoge heten arbeisdmarktnorm te introdu ceren bij de beslissing tot het instel len van een studentenstop. Een en an der blijkt uit de uitlatingen van de onderwijsspecialisten van de drie grote Tweede-Kamerfrakties tegeno ver Folia, respektievelijk Dick Dees, Marten Beinema en Kees van den An ker. Het universiteitsblad trekt daaruit de konklusie dat Deetmans plan bij de parlementaire behande ling een redelijke kans van aanvaar ding maakt. „De kwantitatieve aansluiting tus sen aantallen studenten en de vraag naar afgestudeerden geeft thans aan leiding tot bezorgdheid en brengt de noodzaak met zich in dit verband waar nodig regulerend op te treden", stelt de bewindsman. BEIROET/JERUZALEM De ad vocaat ASmln Gemayel is donderdag beëdigd als nieuwe en zevende presi dent van Libanon. In zijn inaugura tierede in de militaire academie in Oost-Beiroet verklaarde Gemayel dat hij de diepe wonden van het land wil helen en alle buitenlandse troe pen wil bannen. In zijn toespraak tot Libanese par lementariërs en diplomaten, onder wie de Amerikaanse speciale afge zant, Philip Habib, zei Gemayel dat de voortduring van de spiraal van ge weld en bloedvergieten zijn grootste zorg is. Gemayel, broer van de ver moorde gekozen president Bechir Ge mayel, werd dinsdag met grote meer derheid gekozen met steun van de verscheidene Libanese godsdienstige en politieke groeperingen, wat niet in het minst te danken is aan zijn re putatie van geschoold verzoener in de Libanese politiek. Voor zes jaar Gemayel heeft het Libanese presi dentschap voor zes jaar overgenomen van Elias Sarkis. Binnen enkele uren na Gemayls verkiezing, vrijdagochtend worden de eerste (Franse) eenheden in Liba non verwacht van de internationale troepenmacht. Het gaat om een groep van ongeveer 350 Franse militairen. Het grootste deel van de troepen macht wordt zondag in Beiroet ver wacht. De aankomst van de Ameri kaanse, Italiaanse en Franse kontin- genten is vertraagd omdat Israëli sche troepen zich slechts langzaam terugtrekken uit het havengebied van de Libanese hoofdstad. Libanese legereenheden bemannen al blokka des op de wegen in het gebied maar Israëlische troepen en legervoertui gen 2ijn nog in het gehele gebied. Juist nu er bezuinigd moet worden vindt hij het ondoelmatig om een groot gedeelte van de voor een aantal studierichtingen beschikbare midde len te besteden aan de opleiding van studenten voor wie naar verwach ting geen plaats op de arbeidsmarkt beschikbaar zal zijn. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM - Ook de beleids- kommissie Scheepsbouw (werkge vers, werknemers en overheid) maakt zich ernstige zorgen over de toekomst van de scheepsnieuwbouw in ons land en pleit voor nieuwe steunmaatregelen. Uit enquêtes is gebleken dat de orderpositie van tal van werven is verzwakt door een in de eerste helft van het vorig jaar op getreden vrij plotselinge verslechte ring. ROTTERDAM - De rechtbank in Rotterdam heeft donderdag de 24- jarigen Columbiaan Marcos G. ver oordeeld tot vier jaar gevange nisstraf wegens het om het leven brengen van zijn ex-vriendin, de 21- jarige Rotterdamse Floretta van der Steen. De rechtbank achtte doodslag bewezen. ARNHEM - Sinds juni 1981 zijn in Europa elf nieuwe kerncentrales met een gezamenlijk vermogen van ruim 9.220 megawatt in bedrijf gesteld. Het totale aantal Europese kerncen trales is daarmee gestegen tot 155. Het gezamenlijk vermogen daarvan bedraagt ruim 81.390 megawatt. Dit blijkt uit cijfers van de Vereniging van Exploitanten van Elektriciteits bedrijven in Nederland (V.E.E.N.). DEN HAAG - De helft van de huis houdingen die vorig jaar een nieuwe woning betrokken, ontvangt huur subsidie. Dit is één van de uit komsten van een onderzoek naar de ontwikkelingen op de woningmarkt tussen 1976 en 1982. Het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening heeft de resultaten van het onderzoek donderdag gepubliceerd. DEN HAAG - De 24-jarige Rene Baal uit Amsterdam is begin deze week dood aangetroffen bij een bos in de buurt van St. Etienne in Frank rijk. Nadere bijzonderheden over de doodsoorzaak zijn nog niet hekend, aldus heeft het ministerie van bui tenlandse zaken vrijdag meegedeeld. Onderzoek door de Franse politie moet uitwijzen of er sprake is van een misdrijf. DINTELOOORD - De 18-jarige Jo- han de Jong uit Oud-Gastel is don derdag door een verkeersongeluk in Dinteloord om het leven gekomen. Hij reed door onbekende oorzaak met zijn landbouwtrekker met aan hanger op de Noordzeedijk van het talud en kwam onder de trekker te recht, aldus de politie. Hij was met suikerbieten op weg naar de suiker fabriek in Dinteloord. MAASTRICHT - Met ingang van 27 september gaat de NLM City Hopper dagelijks twee van de vier vluchten tussen de luchthavens Mastricht en Schiphol rechtstreeks uitvoeren. Voor de andere twee wordt een tus senlanding gemaakt in Eindhoven. Dat maakte NLM City Hopper-direk- teur drs. A. J. Leyer, donderdagmid dag bekend tijdens de oficiële ope ning van het eerste eigen NLM- kantoor op de luchthaven Maastricht. AMSTERDAM - Drie vuurwapens (een pistool met patronen en twee jachtgweren), enige plakken hasj, wat heroine en vijftien motoren zijn enkele van de zaken die de Amster damse politie donderdagochtend in beslag heeft genomen op het terrein van de Heli's Angels aan de Wenc- kenbachweg in Amsterdam-Oost. Elf personen zijn aangehouden, onder wie drie vrouwen. Bij hen bevond zich een Oostenrijker, een Belg en een Marokkaanse vrouw, aldus de politiewoordvoerder. Meer vrouwen afgestudeerd DEN HAAG - Het aantal vrouwe lijke afgestudeerden aan de Neder landse universiteiten en hogescholen nam in één jaar toe met twintig pro cent, terwijl het aantal mannelijke kollega's ongeveer gelijk bleef. Het aandeel van de vrouwen in het geheel van afgestudeerden is daarmee geko men van een kwart op 27 procent. Dit blijkt uit gegevens van het Cen traal Bureau voor de Statistiek (CBS) over de met goed gevolg afge legde academische examens in het studiejaar '80-'81. In totaal slaagden 11.075 personen voor een afsluitend examen, twee procent meer dan een jaar eerder. AMSTERDAM - De 41-jarige A. A. Oezmanaw, eigenaar van een café in de Gerard Doustraat in Amsterdam, is woensdagavond in zijn zaak dood geschoten. Dit heeft de politie don derdag meegedeeld. Volgens de politie werd de man door een kogel in het hoofd getrof fen. Vermoedelijk had het slachtof fer met twee mannen ruzie gekregen oyer geld. Getuigen vertelden dat na de schietpartij een auto was weggere den. De politie kón die 'wagen later op het Weesperplein aanhouden. De inzittenden, de 40-jarige a. e. s. en de 24-jarige W. J. J., beiden uit Zaan dam, werden voor nader verhoor overgebracht naar het politiebureau. MALDEN - Aan de Westkanaaldijk in Malden bij Nijmegen is donderda gochtend een boerderij in vlammen opgegaan. De oorzaak van de brand is niet bekend. De schade bedraagt volgens de politie enkele tonnen. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor. Het vee is in veiligheid gebracht. MAASTRICHT - Wraakgevoelens blijken ten grondslag te liggen aan de moord op de 35-£jarige boer Jan Geelen uit het Zuidlimburgsc Benic- len, die woensdag op een van zijn ak kers werd doodgeschoten. De 22-jarige verdachte J. W. heeft tegenover de politie verklaard wraakgevoelens te hebben opgevat tegen een groepsleider van de psychi atrische inrichting „Vijverdal", waar hij tot januari van dit jaar werd verpleegd. Gewapend met een ge weer reed W. woensdag vanuit zijn woning in Valkenburg per auto naar Vijverdal, waar hij zich verschool om vervolgens de groepsleider op te wachten. Toen de groepsleider op een parkeerplaats kwam, haalde W. de trekker over, maar zijn geweer ging niet af. De groepsleider merkte over igens niets van die „aanslag". Woendend over het mislukken van die aanslag besloot W. de eerste de beste die hij tegen zou komen neer te schieten. TIEL - De brand die in de nacht van zondag op maandag café-bar „De koele bron" aan de Nieuwedijk in Tiel verwoestte, blijkt te zijn aan gestoken. Dit heeft de politie van Tiel donderdag bevestigd. Bij het technisch onderzoek zijn verschillen de brandhaarden aangetroffen. Dc brand in „De koele bron" werd maandagmorgen rond vier uur ont dekt. De brandweer best reedt het vuur met groot materieel maar kon niet voorkomen dat het café uit brandde. In de afgelopen jaren zijn in Tiel meer dan vijftien horecaaangelegen- heden door brand verwoest Zaterdag 25 en zondag 26 september Dokter H. J. M. Sleegers, Noordgou- we, tel. (01112) 1480, neemt waar voor dokter Bontkes, dokter Van Geer en dokter Vis ser. Spreekuur voor dringende gevallen zaterdag- en zondagmorgen van 11.00-11.30 uur. Dokter J. L. Flach, Jan van Renesse- weg 6, Renesse. Tel. (01116) 1280, neemt waar voor dokter Bruel, dokter Stenger en dok ter Van Beek-Verbeek. De weekenddienst loopt van vrijdag middag 18.00 uur tot maandagmor gen 08.00 uur. Voor spoedgevallen is er spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur, zowel op zater dag, en zondag. Buiten spreek uurtijden alleen dringende gevallen. Dokter H. Speelman, Oosterland, Molenweg 61. Telelefoon (01114) 1280, neemt waar voor dokter Van den Berg en dokter Buytendijk. Tandarts D. H. de Kup, Vroonweg 4, Haamstede, telefoon 01115- 1359 neemt waar voor geheel Schouwen-Duiveland. De weekenddienst bestaat uit twee spreekuren voor spoedgevallen na melijk van zaterdag- en zondagmid dag van 17.00-17.30 uur. Zuster Poley, tijd. adres Vloedstr. 1, Kerkwerve. Tel. (01110) 2309, neemt waar voor Zierikzee. Zuster A. C. M. Padmos, Molenweg 18, Bruinisse, tel. (01113) 1203, heeft dienst Duiveland en Bruinisse. Zuster Adriaanse, Dreischor, tele foon (01112) 1341, heeft dienst voor geheel Schouwen. Dierenarts S. Bergsma, Zierikzee tel. (01110) 2180 heeft dienst voor Schouwen-Duiveland. Apotheek C. C. H. Verschuren, Zie rikzee, Dam 18 is op zaterdag geopend van 9.00-12.30 uur en van 16.30-17.30 uur. Op zondag van 12.00-12.30 uur en van 18.00-18.30 uur. Bel voor noodgevallen alarmcen trum Noord- en Midden-Zeeland, tel. (01100)14444. Gehandicapten adviesbureau Zee land. Adviseur: J Meertens, tel. 01113-2215. UTRECHT - Rond half elf vrijdag ochtend zijn ongeveer tachtig man nen uitgerust met kettingzagen be gonnen met het omzagen van bomen. De ME is met behulp van een bulldo zer en hoogwerkers begonnen met het uit de bomen halen van vijftig tot zestig aktievoerders in boomhutten in het midden van het bos. De bulldo zer wordt gebruikt om de weg vrij te maken voor de hoogwerkers. In verband met het optreden van de politie in Amelisweerd zullen ver moedelijk tot dinsdag de weg van Utrecht naar Bunnik langs Amelis weerd en de zijwegen voor alle ver keer zijn afgesloten. Dat heeft de Utrechtse politie vrijdagmorgen be kendgemaakt. Het verkeer wordt omgeleid via een aangegeven route. Vrijdag 24 september Zierikzee Chr. Scholengemeenschap. Jaarver gadering Vereniging tot bevordering van het Christelijk Schoolonderwijs. 19.30 uur. Bioscoop de Concertzaal. Les usn et Les autres. 20.00 uur. Kantine „De Vospit". Algemene le denvergadering s.v. WIK. 20.00 uur. Noordgouwe Dorpshuis. Ledenvergadering IJs vereniging Schuddebeurs Noord- gouwe. 19.30 uur. Zaterdag 25 september Zierikzee Bioscoop de Concertzaal. Les uns et Les autres. 20.00 uur. Zondag 26 september Zierikzee Bioscoop de Concertzaal. Les uns et Les autres. 20.00 uur. Maandag 27 september Zierikzee Poststraat 25. Lezing homeopathie. 20.00 uur. Prinses Julianaschool Jannewekken 19. Schrijfavond Amnesty. 19.00 uur. Mondragon. Lezing vereniging „Groei en bloei". 20.00 uur. Rurgh-Haamstede Gemeentehuis. Raad Westerschou- wen. 19.30 uur. Advertentie weekend servicedienst tel. (01110) 6255 Haamstede Recreatiezaal Geref. kerk. Schrijf avond Amnesty. 19.00 uur. Brouwershaven Geref. kerk Bostonplein. Schrijf avond Amnesty. 19.00 uur. Dinsdag 28 september Zierikzee „Huis van Nassau". Najaarsleden vergadering VARA-afdeling Schou wen-Duiveland. 19.30 uur. Westerschouwen Konditerei van A. Hoogenaar. Kof- fie-ochtend van de Nederlandse Ver eniging van Huisvrouwen, afdeling Westerschouwen. Lezing over „Flora aan de Zeeuwse dijken", door me vrouw Huge. 10.00 uur. Haamstede Gemeentehuis. Vergadering Wel- zijnskommissie. 19.30 uur. Koor Hervormde Kerk. Bijeenkomst bejaardensoos. 14.30 uur. Oosterland „Oosterhof". Verkopingsdag zen- dingskrans. 14.30 - 17.00 uur en van 19.00 - 21.00 uur. Woensdag 29 september Zierikzee Herv. Verenigingsgebouw. Bejaar denmiddag. 14.30 uur. Gymnastiekzaal Manhuisstraat. Concert „Kunst en Eer". 19.30 uur. Verenigingsgebouw, 't Vrije, zaal 1. Algemene Ledenvergadering TTV Scaldina. 20.00 uur. „De Zeeuwsche Herberghe". Start kursus cafébedrijf. 19.00 uur. Bibliotheek, Molenstraat. Schrijf avond Amnesty International. 19.00 Donderdag 30 september Zierikzee Stadhuis. Kommissie financiën. 20.00 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Bijeen komst Confessionele Vereniging in de Hervormde Kerk, met lezing van dr. W. Aalders. 19.45 uur. Westerschouwen Hotel Bom. Aanvang Bridge-klub. 09.30 uur. Zonnemaire Café Bommenede. Klaverjaswed- strijden. 20.00 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis. Gemeenteraadsver gadering Duiveland. 20.00 uur. Vrijdag 1 oktober Ouwerkerk Dorpshuis. Toneeluitvoering „Bed den" van Dimitri Frenkel Frank. Bal na Trio 1. 20.00 uur. Big „S" (Burgh-Haamstede) Openingstijden: vrijdag van 20.00-23.00 uur; zaterdag van 20.00- 24.00 uur. Zondag van 14.30-18.00 uur. Dc Pul (Bruinisse) Zaterdag 25 september, optreden „Mousetrap", 19.30 uur. Openingstijden: vrijdag 19.30 - 23.00 uur. zaterdag 19.30 - 24.00 uur; zon dag gesloten. Brogum (Zierikzee) Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-1.00 uur; zondag 15.00 - 18.00 uur. Trace (Scharcndijkc) Zaterdag 25 september, barbecue optreden „Trio +1", tevens laatste soosavond. 19.00 uur. Na zaterdag gesloten wegens verbouwing. Openingstijden: vrijdag 20.00-24.00 uur; zaterdag 20.00-24.00 uur; zondag 14.30-17.30 uur. (01110) 6551 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE HUISAANSLUITINGEN HUI Redaktie (niet voor bezorging), na 17 30 uur (01110) 5396 (01112) 1774. (01110) 6564 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 2