Israël vergroot druk op westelijk Beiroet Deel congres D'66 tegen kabinet met VVD en CDA Vooral bezuinigen op sociale uitkeringen AGENDA VN eist terugtrekking Arabische Liga in Tunis bijeen Partijkongres in Joegoslavië Griekenland wil geen kerncentrales Rupsen op de rails PvdA verwacht te veel Zuid-Afrika RPF-lijsttrekker verbiedt publikatie Mijndert Leerling weer Ina Brouwer lijsttrekker CPN VVD: Sigaretten duurder, dus Dader moord Bloemendaal meldt zich Bejaarde man omgekomen door vechtpartij Jongen neergestoken na ruzie Auto onder trein: drie doden Sigaretten duurder Koninklijk paar charmeert Amerikanen V.S.-reis: Koninginnedag in Holland LAATSTE NIEUWS Prins William (01110) 6551 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 2 BEIROET/JERUZALEM/TUNIS, 28-6. De Israëlische druk op West-Bei- roet, het ingesloten Islamitische stadsdeel van de Libanese hoofdstad, is zon dag verder toegenomen. Strooibiljetten waarin de inwoners werd aangeraden te vluchten „voor hun leven" gaven nieuw voedsel aan de vrees dat een Israë lische aanval op de stand ophanden is. De naar schatting 6.000 ingesloten gu errillastrijders van de Palestijnse bevrijdingsorganisatie P.L.O. werd, vol gens een in Jeruzalem uitgegeven verklaring, een vrijgeleide naar Syrië onder bescherming van het Rode Kruis aangeboden, mits ze hun wapens inleverden bij het geregelde Libanese leger. Als de PLO dit aanbod van de hand wijst overweegt Israël militaire ak- tie om haar uit Beiroet te verdrijven, zo stond in de verklaring. Deze ver klaring die in scherpe, dreigende, be woordingen was gesteld werd zondag uitgegeven na het wekelijkse kabi netsberaad in Jeruzalem. Beloofd werd dat de Israëlische strijdkrachten in Libanon zich aan TUNIS, 26-6. De sekretaris-gene- raal van de Arabische Liga, Chedli Klibi, heeft de Amerikaanse steun aan de Israëlische invasie in Libanon scherp veroordeeld. KLM opende za terdagavond in Tunis de vergadering over Libanon van ministers van bui tenlandse zaken van de Liga. Volgens Klibi heeft Israël zijn agres sie in Libanon slechts kunnen uitvoe ren door de politieke en militaire steun die de Verenigde Staten hebben ver leend, „ondanks de unanieme veroor deling van Israël door de internatio nale gemeenschap". Klibi hekelde het Amerikaanse veto over de resolutie van Veiligsheidsraad, waarin wordt gevraagd om Israëlische en Palestijn se terugtrekking uit Beiroet Hij prees het initiatief van Frankrijk, dat de re solutie had ingediend. BELGRADO, 26-6. Het eerste kon- gres van de Joegoslavische Commu nistische Partij na de dood van maar schalk Tito is zaterdag geopend met een pleidooi voor het vinden. v.au. oplossingen voor de ernstige ekono- mische vraagstukken van het land. In zijn openingstoespraak herhaal de partijvoorzitter Dusan Dragosa- vac dat Joegoslavië vastbesloten zijn eigen onafhankelijke communisti sche koers en zijn niet-gebonden bui tenlandse politiek zal blijven volgen en de versterking van de eenheid van de multi-nationale federatie zal voortzetten. Dat waren de belan grijkste kwesties in de politieke na latenschap van wijlen president Tito die de partij en de staat met onbet wist gezag sedert de tweede werel doorlog had geleid. ATHENE, 25-6. In Griekenland zul len tot nader order geen kerncentra- lesworden gebouwd. Het land moet meer gebruik maken van de binnen landse energiebronnen, zo heeft de socialistische minister van industrie, Anastasios Peponis, donderdag ver klaard. De regering wil dat de overeen komsten met de oliemaatschappij Nord-Aegeis, een konsortium onder leiding van de Westduitse Winters- hall AG, worden herzien om de staat soliemaatschappij DEP een groter aandeel in de aktiviteiten te geven. Nord-Aegeis is tot nu toe aleen aktief in de Aegeïsche zee ter hoogte van Thassos. Minister Peponis verklaarde ver der dat het konsortium geen nieuwe opdrachten zal krijgen voordat de overeenkomsten zijn herzien. De Griekse regering is ook niet be reid om buitenlandse ondernemin gen, die olie willen zoeken, privile ges toe te kennen. De ontsluiting van oliereserves dient normaal doorgang te vinden, aldus Peponis. FABRIANO. 26-6. Een inva- sie van rupsen heeft in de pro vincie Fabriano in Midden- Italiê het treinverkeer op een baanvak stilgelegd. Op zoek naar voedsel stak een kilome terslange colonne van de diert jes de rails over. Volgens berichten probeer den de machinisten van de eerste aankomende treinen nog door te rijden. Maar de treinstellen bleven in de olie achtige massa van de verplet terde rupsen steken en moest met te hulp geschoten locomo tieven worden weggesleept. Met desinfekterende middelen lukte het uiteindelijk de stroom diertjes om te leiden. het vrijdagavond van kracht gewor den bestand zullen houden. Maar re geringswoordvoerder Dan Meridor dreigde dat Jeruzalem met kracht reageert als de „vijand" het bestand schendt. PLO-voorstel Het doel van het aanbod was vol gens regeringskringen te tonen dat Israël zich niet zal terugtrekken on danks het jongste bestand en het af treden van minister Haig. Een meer derheid van de regering was zondag tegen een aanval op West-Beiroet, al dus de regeringskringen, en wilde af wachten wat de reaktie van de PLO zal zijn op het aanbod. De algemene vergadering der Ver enigde Naties heeft met grote meer derheid van Israël geëist dat het zijn troepen uit Libanon terugtrekt. De resolutie werd met 127 tegen twee stemmen (Israël en de Verenigde Sta ten) aangenomen. Israël werd veroor deeld dat het de oproepen van de Vei ligheidsraad tot terugtrekking (van 5 en 6 juni) niet opgevolgd heeft. Een woordvoerder van de Pa lestijnse bevrijdingsorganisatie PLO heeft berichten uit Libanese rege ringskringen tegengesproken als zouden de guerrillastrijders bereid zijn hun wapens neer te leggen in ruil voor een vrije aftocht en terugtrek king tot op vijf km van Beiroet van de Israëlische troepen. ,,Het besluit van de PLO-leiding is standvastig te blijven en te vechten tot de overwinning", verklaarde de woordvoerder maandagochtend in Beiroet. NEW YORK/DAMASCUS. De se- kretaris-generaal vètn de Verenigde Naties, Javier Perez de Cuellar, stuurt een team van 11 deskundigen naar Li banon om vast te stellen wat het door de oorlog geteisterde land nodig heeft aan direkte hulp en wat er moet wor den gedaan voor het herstel. Dit heeft een woordvoerder van de VN in New York meegedeeld. JOHANNESBURG, 27-6. De Zuid- afrikaanse veiligheidspolitie heeft de media verboden informatie te pu bliceren over de arrestatie van vier journalisten en twee andere ar restanten. Het bericht over de, ar restatie was gepubliceerd, jlopr de Daily News in Durban, enAater over genomen door andere Media. Toen het hoofd van de veilig heidspolitie, luitenant-generaal Jo- han Coetzee, een omstreden artikel uit de perswet op deze informatie van toepassing verklaarde, hebben de bladen het bericht op juridisch ad vies uit hun latere edities geschrapt. Twee van de gearresteerde journa listen werkten voor de Daily News. De voorzitter van de Zuidafrikaanse Vereniging van Journalisten, David Bleazard, sprak van een „gruwelijk maatregel", die ertoe kan leiden dat mensen spoorloos verdwijnen vol gens de willekeur van de politie. Het betreffende wetsartikel maakt het mogelijk berichtgeving te verbieden over optreden van leger en politie bij het voorkomen over bestrijden van terroristische aktiviteit. AMSTERDAM, 26-6. Tijdens een diskussiebijeenkomst van enkele honderden leden van D'66 in Amster dam heeft de overgrote meerderheid zich zaterdag uitgesproken tegen deelneming aan een kabinet na de verkiezingen waarin zowel het CDA als de VVD zit. De bijeenkomst was georganiseerd op initiatief van enkele D'66-ers on der wie de kamerleden Mertens en Bakker die zich verontrust hadden getoond over de uitspraak van de be- oogde lijsttrekker Terlouw dat hij een kabinet van CDA, VVD en D'66 niet wilde uitsluiten en dat hij zich zou terugtrekken als lijsttrekker als het kongres van D'66 op 17 juli tegen zo'n kombinatie zou stemmen. AMSTERDAM, 27-6. Een vrijdag gepubliceerd rapport van de Wiardi Beckmanstichting, het wetenschap pelijk bureau van de Partij van de Arbeid, verwijt de PvdA een te groot vertrouwen in de staat te hebben als instrument om de maatschappij te veranderen. De opsteller, Paul Kalma, konsta- teert dat wetgeving en overheidsop treden zelden het resultaat hebben opgeleverd dat socialisten ervan ver wachten. Daarom moet de partij de sociale demokratie en in het bijzon der de vakbeweging herwaarderen, zo adviseert Kalma in het rapport „De illusie van de demokratische staat". PUTTEN, 26-6. De huidige fraktie- voorzitter van de Reformatorische Politieke Federatie (RPF) in de Tweede Kamer is opnieuw benoemd tot RPF-lijsttrekker voor de op 8 sep tember te houden verkiezingen. De federatieraad, zaterdag in Putten bij een, bekrachtigde een voorstel van het federatiebestuur. Ook ging men akkoord met het aangaan van lijst- verbindingen over en weer tussen de RPF en SGP en GPV. Het middel van de lijstverbinding is belangrijk als instrument bij:"de 'toewijzing van eventuele restzetelsover deze .drie partijen bij de september-verkiezin- gen. AMSTERDAM, 26-6. Het CPN- kamerlid Ina Brouwer zal bij de ka merverkiezingen van 8 september optreden als lijsttrekker van de CPN. Daarover moet het CPN- kongres in Amsterdam n,og stemmen, maar nu al staat vast dat Ina Brou wer het ruimschoots zal redden om dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld, met uitzondering van Mar cus Bakker, die niet meer in de Twee de Kamer terug wil keren. D'66-fraktieleider Brinhorst heeft gepleit voor een progressief-liberaal imago van de demokraten. Wij zijn de enige echte liberale par tij in Nederland en moeten daarom worden erkend als vierde onafhanke lijke politieke stroming, zo hield Brinkhorst zijn gehoor voor. De oor zaak van de huidige krisis in de poli tiek valt vooral de PvdA te verwij ten, zo meent Brinkhorst. De PvdA heeft nooit de verworven rechten van de verzorgingsstaat los gelaten, en dat blijkt wel uit het feit dat in het nieuwe PvdA-program een koerswending van 180 graden wordt genomen ten opzichte van Weerwerk, zo beoogde Brinkhorst. DEN HAAG, 27-6. Het zwaartepunt van de sanering van de overheidsuitga ven zal gevonden moeten worden bij de sociale uitkeringen. Dit staat vermeld in het verkiezingsprogramma, dat de VVD heeft gepresenteerd. De VVD meent dat op de sociale uitkeringen naar schatting tien miljard gulden bezui nigd kunnen worden. Een kwart daarvan zou gerealiseerd moeten worden door alle sociale uitkeringen, met uitzondering van de AOW, netto met vijf procent te verlagen. De VVD spreekt in dit verband niet van ontkoppelen maar van „koppe ling op afstand". Verder zal het be roep op de sociale uitkeringen moe ten verminderen, moeten fraude en misbruik stevig worden aangepakt, moet de kinderbijslag afhankelijk worden gemaakt van de leeftijd van de kinderen en zullen er bij de ziekte wet onbetaalde wachtdagen voor de werknemers moeten worden inge bouwd. De WD stelt een reële loonsmati- ging van twee procent per jaar in het vooruitzicht. Het beslag van de kol- lektieve sektor op het nationaal in komen 2al omlaag moeten, vinden de liberalen, en wel met een half pro cent per jaar. Verder vindt de VVD dat het financieringstekort van de overheid met één procent per jaar moet worden teruggebracht, zodat het over vier jaar ongeveer vijf pro cent is. EDE. 26-6. Zeven SRV-zelf- bedieningswagens, die gepar keerd stonden in een loods in Edezijn opengebroken en ge deeltelijk geplunderd. Het was de daders uitsluitend te doen om rookartikelen. Zij verdwe nen met een nog onbekende hoeveelheid sigaretten, siga ren en shag. De schade die werd aangericht bedraagt ze- \r vijfduizend gulden. NEURENBERG. Een Westduitse neonazi heeft in Neurenberg drie man nen doodgeschoten en drie zwaar ge wond voordat hij de hand aan zichzelf sloeg. Alle slachtoffers waren buiten landers. Het vuurgevecht vond plaats in en bij een diskotheek die veel wordt bezocht door In West-Duitsland gele gerde negersoldaten uit de VS. BLOEMENDAAL, 25-6. De 29- jarige Haarlemmer J. de R. heeft zich donderdagmiddag bij de Haarlemse politie gemeld als de dader van de dodelijke schietpartij op het Bloe- mendaalse strand. Zondagavond kwam daarbij de 16-jarige scholier Roger van Dansik uit Haarlem om het leven. De man is aan de politie van Bloemendaal overgeleverd. Aanleiding tot de schietpartij was een ruzie in de middaguren tussen de vader van het slachtoffer en drie vrouwen over een loslopende hond. De man verbleef met zijn familie in een strandhuisje. Een van de bij de ruzie betrokken vrouwen liet Van Dansik weten dat er 's avonds ie mand bij het strandhuisje langs zou komen om de ruzie verder uit te vech ten. Om half elf 's avonds gebeurde dat ook, maar na een kort gesprek trok de bezoeker zijn revolver. Twee schoten werden gelost, waarvan een het hart van de 16-jarige jongen trof. De vader bleef ongedeerd. De dader vluchtte en meldde zich donderdag bij de politie. Aan de Bloemendaalse recherche verklaarde hij op eigen initiatief naar het strandhuisje te zijn gegaan om de zaak uit te praten. De R. zei in de veronderstelling te verkeren dat de vader een vuurwapen uit zijn broekzak wilde halen. Daarop haal de De R. als reaktie zijn pistool te voorschijn. Hij loste de twee schoten, waarvan hij dacht dat ze in het zand of in de lucht zouden komen. Hij ver klaarde uit noodweer te hebben ge- ,hand?ld.. DEN HAAG, 27-6. Een 82-jarige Hagenaar is zondagmorgen tegen half vier overleden aan de gevolgen van een hoofdwond die hij opliep tij dens een vechtpartij in het Haags Te huis voor Onbehuisden (HTO) waar hij woonde. De politie, die de identi teit van het slachtoffer in verband met het lopende onderzoek nog niet kon vrijgeven, heeft twee mannen - eveneens inwoners van het tehuis - aangehouden. DEN HAAG, 27-6. De 22-jarige H. J. Hoekstra uit Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag in Den Haag neergestoken. De man werd met twee messteken in de linkerzij naar een ziekenhuis gebracht, waar hij tijdens een operatie overleed. Volgens een woordvoerder van de Haagse politie zijn naar aanleiding van getuigenverklaringen twee jon gens uit Den Haag aangehouden. Dit zijn de 19-jarige I. J. M. en de 20- jarige W. H. H. van den B. Het slachtoffer liep met zijn broer en enkele kennissen vanuit een strandtent op het strand van Kijk duin in de richting van de Machiel Vrijenhoeklaan, toen hij onder op een pad in de duinen een woorden wisseling kreeg met een ander groep je jongeren. Daarop zou een van die jongeren een mes hebben getrokken en Hoekstra de fatale streken hebben toegebracht, aldus de woordvoerder. ZOETERMEER, 26-6. Drie inzitten den van een personenauto zijn zater dagmiddag om het leven gekomen toen hun auto onder de trein Den Haag-Gouda kwam. Het ongeluk ge beurde omstreeks 13.00 uur op een met automatische knipperlichten be veiligde overweg tussen Voorburg en Zoetermeer. Het treinverkeer tussen Den Haag en Gouda lag als gevolg van het onge val een uur stil. Het treinstel werd licht beschadigd en moest naar Den Haag worden teruggesleept, aldus een woordvoerder van de Nederland se Spoorwegen. De slachtoffers komen allemaal uit Nootdorp. Het zijn de 20-jarige J. W. L. Dobbe, de 19-jarige Q. A. H. de Bruijn en de 17-jarige Th. F. M. Ruijgt, aldus de Zoetermeerse poli tie. DEN HAAG, 25-6. De Nederlandse sigarettenindustrie praat met het mi nisterie van ekonomische zaken over een prijsverhoging van sigaretten en andere rookwaren. De marge voor de fabrikant moet dringend omhoog. Dat zei mr. R. L. J. Toet, voorzitter van de Stichting Sigarettenindustrie donderdag op een bijeenkomst in Den Haag. Toet denkt dat een pakje een kwartje duurder zal worden, als de minister akkoord gaat. De prijs van tabak is de afgelopen tijd fors opgelopen, aldus H. A. Bal lot, voorzitter van de Vereniging Ne derlands kerftabakindustrie. Oorza ken zijn - naast de stijging van de dol larkoers - misoogsten in China, welk land zich vervolgens op de wereldta- baksmarkt heeft begeven. Het Chi nese optreden heeft de gebruikelijke marktontwikkeling danig verstoord en de prijs opgedreven. De beide belangenverenigingen van de Nederlandse rookwarenin- dustrie hebben zich achter het verzet van onder meer de levensmiddelen branche gesteld, tegen het wat zij noemen ontmoedigingsbeleid voor rokers, dat op het ministerie van volksgezondheid en milieuhygiëne op stapel staat. CHICAGO/DETROIT, 27-6. Frank Sinatra, de beroemde Amerikaanse zanger, zong het al jaren geleden; ko ningin Beatrix en prins Claus deden deze ervaring op gedurende de twee dagen dat zij in Chicago verbleven. .Chicago that trembling town(Chi cago, die zinderende stad) zong Sina tra. Niets was minder waar. Vele dui zenden gaven daar blijk van. Toen het koninklijk paar vrijdag het ho tel verliet ontstond in het hart van de stad een grote chaos. Kilometers lan ge files, met in de auto's mopperende zakenmensen die veel te laat op het werk zouden verschijnen. De velen die in de straten rondom het hotel van Chicago stonden trokken zich er niets van aan. Voor hen was het de laatste kans om een glimpje op te vangen van ,,The smiling queen of the Netherlands(de glimlachende koningin uit Nederlandzoals de Chi cago Chronicle vrijdag op zijn voor pagina meldde. GRAND RAPIDS, 26-6. Van heinde en ver waren ze gekomen, in auto's, per autobus en zelfs op de fiets. Het trefpunt was Holland, niet meer dan een vlek in West-Michigan waar slechts 30.000 mensen wonen. Aan het eind van het staatsbezoek van ko ningin Beatrix en prins Claus aan de VS werd Holland aangedaan. Het was ruim dertig jaar geleden dat de toenmalige koningin Juliana ook aan dit zo aan Nederland ver wante stadje was geweest. En ze kwamen, de oud-Nederlanders, uit Zeeland, Harderwijk, Niekerk, Friesland en Overijssel, plaatsen nog kleiner dan Holland waar zich ook vele Nederlanders in de afgelopen twee jaar hebben gevestigd. Bonte stoet Een bonte stoet van ex-Nederlan ders, van wie velen nu Amerikaans zijn geworden, maar die bekende na men droegen als Huizinga, Jansma, Van der Poel en Schipper. Getooid met oranje mutsen, rood-wit-blauwe vlaggetjes en Oranje sjerpen maak ten ze van een dagje Holland een on vervalste koninginnedag. Er werd gezongen en koningin Beatrix moest vele rijen wachtenden allemaal per soonlijk komen begroeten. Het „lang zal ze leven" en „Wilhelmus" klonk op. Vele ouderen, die vrijwel hun he le leven al in de VS wonen, huilden. De verwachte apotheose van dit staatsbezoek was kompleet. CAPE CANAVERAL. Het Ameri kaanse ruimteveer Columbia is zon dagmiddag op het voorgenomen tijdstip, om vijf uur Nederlandse tijd, begonnen aan zijn vierde en laatste testvlucht. Anders dan bij de eerste drie vluchten verliep de lance ring vlekkeloos. Columbia blijft met de astronauten Thomas Ken Matting- ly en Henry W. Hartsfield aan boord een week in het heelal. Na 133 banen om de aarde moet het ruimteveer op 4 juli, Amerika's onafhankelijk heidsdag, in California landen. Pre sident Reagan zal de astronauten verwelkomen. BUENOS AIRES. Generaal B. D. Carlos Delia Larroca is in opdracht van de nieuwe chef-staf van het le ger, generaal Cristino Nicolaides, gearresteerd wegens het oefenen van kritiek op het militaire opperbevel dat verantwoordelijk was voor de operaties op de Malvinas (Falkland- eilanden). Dit is zaterdag in Buenos Aires vernomen. De generaal zal voor een niet nader aangeduide peri ode in een militair kampement in de provincie Mendoza, bij de grens met Chili, 1.000 km van de hoofdstad, worden geïnterneerd. LONDEN, 28-6. De zoon van de Britse kroonprins Charles en prinses Diana heet William Arthur Philip Louis. Dit heeft Buckingham Palace maandag bekendgemaakt. Iedere maandag Bruinisse Dorpshuis. Speel- en strip-O-theek. 18.30 - 20.00 uur. Renesse Dorpshuis. Meer Bewegen voor Ouderen. 16.00 - 16.45 uur. Iedere woensdag Zierikzee Consistoriekamer Gasthuiskerk. Re petities Herv. Chr. gemengd koor. 19.30 - 21.30 uur. Consistoriekamer Gasthuiskerk. Op gave leden kinderen i.o, 19.00 - 19.30 uur. Noordgouwe Verenigingsgebouwtje, 14.00-16.00 uur, kinderklub. Oosterland „Open lessen". Bejaardengymnas- tiek. 9.15 - 10.15 (v.m.). Iedere donderdag Zierikzee Poststraat 37: Wereldwinkel Schou- wen-Duiveland; 9.30-16.30 uur. Noordgouwe/Schuddebeurs Noordgouwe, dorpshuis. Kaarten- avond. 20.00 uur. Iedere vrijdag Schouwen-Duiveland Op alle politieburo's op Schouwen- Duiveland: spreekuur, van 14.00 tot 17.00 uur. Brouwershaven Gemeenschapsruimte. Nutsbiblio- theek. 19.30 - 20.30 uur. Iedere tweede dinsdag van de maand Zierikzee Rode Kruis-gebouw, 16.00-17.00 uur, adviesburo van de A.N.I.B. Maandag 28 juni Zierikzee Prinses Julianaschool, Jannewekken 19. Schrijfavond Amnesty. 19.00 uur. „Huis van Nassau". Vergadering verenigingsraad woningbouwvereni ging „Beter Wonen". 19.30 uur. Burgh-Haamstede Slot Haamstede. Stoepkoncert. 20.00 uur. Haamstede Rekreatiezaal Geref. kerk. Schrijf avond Amnesty. 19.00 uur. Brouwershaven Geref. kerk, Bostonplein. Schrijf avond Amnesty. 19.00 uur. Scharendijke Ned. Herv. Kerk, Orgelconcert met koorzang, 20.00 uur. Dinsdag 29 juni Zierikzee Kleuterschool de Woelwaters; India- nenfeest 9.00-14.00 uur. „Huis van Nassau". Bridge-instuif- avond. 19.30 uur. Herv. Verenigingsgebouw. Af scheidsavond zesde klassers Theo Thijssenschool. 20.00 uur. Woensdag 30 juni Zierikzee Jan Wouter van den Doelschool. Kijkavond textiele werkvormen 19.00 - 21.00 uur. Open Avond voor ouders le klas 19.30 - 21.30 uur. Zonnemaire Verenigingsgebouw. Afscheidsavond zesde klasleerlingen openbare lagere school. 19.30 uur. Oosterland Schoolplein. Straattekenwedstrijd. I 14.00 uur. Bruinisse Gemeentehuis. Raadsvergadering. 19.30 uur. Donderdag 1 juli Burgh-Haamstede Gemeentehuis. Kommissie publieke werken. 19.30 uur. Zonnemaire Café Bommenede, klaverjaswed- strijden, 20.00 uur. Nieuwerkerk Gemeentehuis. Vergadering gemeen teraad Duiveland. 20.00 uur. Zaterdag 3 juli Nieuwerkerk Kerkring. Braderie, vanaf 9.30 uur. Woensdag 22 juli Dreischor Hervormde kerk. Orgelkoncert met zang. 20.00 uur. HUISAANSLUITINGEN Redaktie (niet voor bezorging), na 17.30 uur: (01110) 5396 (01112) 1774, (01110) 6564 Advertenties (01119) 1660 Bezorging (01119) 1660 na 18.30 uur

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 2