Herenteam Zierikzee handhaaft zich in tweede klas na 4-2 zege Martijn Bruel winnaar van Zeeuws ranglijsttoernooi Tenniskompetitie ZSC A-jeugd wint toernooi na forse zege op Kloetinge STREEKNIEUWS 8 ZIERIKZEE, 23-5. Door een 4-2 zege op Westrak uit Oude Tonge en de 5-1 nederlaag van De Schelde tegen kampioen Sluis heeft het eerste herenteam van de TC Zierikzee zich gehandhaafd in de tweede klas van de tenniskom petitie. Zierikzee kwam over de hele kompetitie tot een totaal van 15 gewonnen wedstrijden, terwijl De Schelde met 12 overwinningen het volgend jaar in de derde klas zal moeten gaan aantreden. De kompetitie werd door het optreden van de beste speler van Sluis, Johan Schautteet, nogal vervalst. Schautteet liet drie van de zes wedstrijden verstek gaan, maar kwam tegen Zierikzee wel twee keer op de baan, terwijl hij tegen De Schelde een keer aantrad, maar tegen Westrak beide keren langs de kant bleef, waardoor de ploeg uit Oude Tonge aardig wat ekstra winstpuntjes kreeg toegespeeld. Met name de 1-5 zege van Westrak in Sluis is opmerkelijk te noemen. Naast het behoud van het herenteam in de tweede klas was het bij de Zierikzeese vereniging dubbel feest door het kampioenschap van het eerste jeugdteam en dat van het tweede damesteam. .At Het damesteam van Zierikzee dat kampioen werd in haar klasse na het in ontvangst nemen van de bloemen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) In de openingspartij van de heren wedstrijd versloeg Harry Koster Bert Ouwens overtuigend met 6-2 en 6-2, waardoor de ploeg in ieder geval het belangrijkste eerste punt in de tas had. Koster weiu over de hele kompetitie de suksesvolste Zierikzee-speler. Hij verloor alleen van Johan Schautteet en won verder alle partijen. In de tweede enkelpartij won de Westrak-aanvoer der Adri Talakua evenals in de wed strijd in Oude Tonge van Johan Holm (3-6,2-6), waardoor de partijen weer op gelijke hoogte stonden. In de partij van Peter van de Mark zag het er aanvankelijk somber uit voor de Zierikzee-speler, doordat hij de eerste set kansloos verloor van Jo ris Noordermeer (3-6). In de tweede set begon zich evenwel een verbete ring af te tekenen, die uiteindelijk re sulteerde in een 6-2 zege, waarna de derde set de beslissing moest brengen. Nadat de partij bij 4-4 nog was onder broken wegens de neergutsende re gen drukte Van de Mark door naar zijn eerste zege in deze nu besloten kom petitie (6-4), waarmee Zierikzee een punt binnenhaalde, dat niet helemaal was ingekalkuleerd In het vierde enkelspel zette Frank Schaap de ingeslagen goede weg voort door met 2-1 te winnen van Adriaan Kapte in. Wel moest Schaap in de eerste set overtuigend zijn Het eerste team van tennisvereniging Zierikzee, dat zich uitstekend handhaafde in de tweede klas. V.l.n.r. Johan Holm, Harry Koster, Frank Schaap en Peter van de Mark. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Tafeltennis VLISSINGEN, 22-5. Zaterdag jl. vond te Vlissingen het Zeeuwse jeugdrang- lijst toernooi plaats, dat geldt als een revanche van de Zeeuwse kampioen schappen. De Zierikzeese tafeltennisvereniging Scaldina was hierbij verte genwoordigd met een zestal spelers. Bij de welpen was Scaldina's sterktste troef Martijn Bruel niet te kloppen. In zijn 6-kamp werden Peter de Munck (St. Laurens), Akun Atang (MZ), Arjan Elderson (Effect'71) en Marnix van Bruggen (MZ) zonder moeite verslagen. Ook zijn laatste partij tegen zijn zwaarste konkurrent Marco Stroecken won hij moeiteloos met tweemaal 21- 10. In de halve finale had Martijn Bru el geen enkele moeite met Freek van der Laan (Wilno) die hij met 21-12 en 21-9 klopte. In de finale moest hij het wederom opnemen tegen Peter Boon (MZ) die zich via een overwinning op Marco Stroecken zich hiervoor had weten te plaatsen. Ook in de finale partij speelde Mar tijn Bruel een dominerende rol en zonder ook maar een moment in de problemen te zijn gweest werd hij met 21-8 en 21-16 toemooiwinnaarbij de welpen. Ook C-junior Rob van Pinxteren speelde een meer dan uitstekend toernooi. In zijn 5-kamp wist hij beslag te leggen op een gedeelde 2e plaats via twee uitstekende overwin ningen. Winnaar werd de le klasser John Alewijnse waardoor Rob van Pinxteren in een enerverende strijd met 21-18 en 21-19 net verslagen werd. Michel van den Berge speelde naar behoren in de adspiranten D-klasse. In zijn meerkamp eindigde hij op de 3e plaats. Cor van der Wekken speel de na een mindere eerste wedstrijd redelijk goed maar kwam toch geen ronde verder. Evenals de debuteren de Danny Magito bij de Welpen 2. Ca- miel Faber kwam bij de C-junioren steeds net iets te kort. Bij de dubbels waren Danny Magi to en Michel van den Berg bij spelers van andere verenigingen geplaatst. Evenals het C-junioren dubbel Ca- miel Faber en Rob van Pinxteren za gen zij geen kans om zich te plaatsen. Bij de pupillen misten Cor van der Wekken en Martijn Bruel op een haar na de finale. In hun vierkamp werd eerst ge makkelijk gewonnen van Effect waarna totaal onnodig van 't Zand (Middelburg) werd verloren. Van de als nummer een geplaatst dubbel Re- né van der Peyl en Jan Steijn (MZ) werd knap gewonnen. De Middelburgers kwamen toch in de finale dank zij een beter game ge middelde door hun winst op het 't Zand dubbel. Op zaterdag 29 mei a.s. is er voor de jeugd een Top-8 kamp te Middelburg waar Scaldina in de 3e klasse zal zijn vertegenwoordigd door Martijn Bru el en in de 4e klas door Rob van Pinx teren. Op maandag 29 mei (2e Pinkster dag) zal er door een aantal leden van Scaldina worden deelgenomen aan het Prinsenstad toernooi voor senio ren dat zal worden georganiseerd door de vereniging Phoenix te Delft. meerdere erkennen in de Westrak- speler, maar nadat er nieuwe droge ballen waren aangerukt, veegde de Zierikzeeënaar zijn opponent kans loos van de baan (1-6,6-0,6-1). Hier door leidde de thuisploeg met 3-1 en was het op dat moment reeds nage noeg zeker, dat men het vege lijf had weten te redden in de tweede klas, omdat De Schelde niet in staat ge acht mocht worden om drie punten by Sluis weg te halen. In het eerste dubbelspel kwam Westrak toch weer wat dichterbij, om dat Harry Koster en Peter van de Mark het nipt moesten afleggen tegen het sterke Westrak-duo Ouwens en Tala kua. Na in de eerste set met 3-6 te hebben verloren werd de tweede set via een tiebreak ook in Opde Tonges voordeel beslist (6-7). Johan Holm en Frank Schaap zorgden er in de zesde en laatste partij voor, dat er alsnog dezelfde eindstand kon worden aange tekend als in Oude Tonge het geval was geweest Zij klopten het koppel Noordermeer en Katein met 6-2 en 6- 2, waardoor de eindstand werd be paald op 4-2 in Zierikzees voordeel. De eindstand na de zes kompetitie ronden in de tweede klas geeft een superieur Sluis te zien met 26 gewon nen partijen, zeven meer dan Westrak en elf overwinningen meer dan Zierik zee. De Schelde sluit de rij met elf gewonnen partijen. Zonder de al ge memoreerde kompetitievervalsing van Sluis-zijde had er voor Zierikzee ongetwijfeld nog een beter resultaat ingezeten, maar het viertal Harry Kos ter, Frank Schaap, Johan Holm en Pe tervan de Mark kan desondanks terug zien op een redelijk verlopen kompe titie.. Het tweede damesteam van Zierik zee werd kampioen in haar klassen door een 2-2 gelijkspel tegen de da mes van Goblin. In deze wedstrijd verving Sjaan van Triet de gebles seerd geraakte Joke Verschoore. Sa men met Farida Gerretsen verloor Sjaan van Triet in drie sets van het duo Loes Jacobsen en Rina van Ga len: 3-6,6-3 en 1-6. Ineke Legemaate en Lien Kort wonnen vervolgens van Henny Reyerse en Riet van Omber- gen met 6-1 en 6-2. In de derde partij wilde het niet al te best lopen met het duo Farida Gerret sen en Ineke Legemaate, hetgeen uit eindelijk resulteerde in een ruime ne derlaag: 2-6 en 6-7. Het vierde dubbel moest daarom de positieve uitslag tot stand brengen. Sjaan van Triet en Lien Kort lieten evenwel helemaal niets aan het toeval over en bleven ruimschoots de meerdere over het Goblin-duo Rina van Galen en Henny Reyerse: 6-4,6-1. Door het gelijke spel werd Zierikzee met een punt voorsprong kampioen, hetgeen betekent, dat de ploeg van avond 24 mei (maandag) in Sint Maar tensdijk om promotie speelt Redelijke resultaten Sealdina-teams op 4e Marathon-toernooi VLISSINGEN, 20-5. Tijdens het 4e Marathon-tafeltennistoernooi in Vlissingen hebben Scaldina-teams redelijke suksessen geboekt, zonder dat er echte ereplaatsen konden wor den meegepikt. Bij de derde klasploegen kwam het duo André Romijn en Cor Smalheer tot een achtste plaats in een veld van 15 deel nemende ploegen. In dit team kon André Romijn on- Idanks goed spel niet tot winst ko- Imen, waardoor de ploeg voortdurend op een zege in het dubbelspel was I aangewezen voor eventueel winst of verlies. Smalheer hoefde in de en kelspelen slechts een keer het loodje te leggen. Het tweede Scaldina-team, bestaande uit Michel Holm en Ton Moerkens, werd in de derde klas tiende na een evenwichtig toernooi. In de vierde klas werd het team bestaande uit Joke Verspeek en Bram Vroegop zevende van de tien deelnemende ploegen. Vooral in de dubbelspelen draaide dit team van de Zierikzeese tafeltennisvereniging goed. Het vierde en vijfde Scaldina- team draaide in de vijfde klas net on der de top. In totaal kwamen hier zestien ploegen aan de tafels. Hieu Due Huynh en Duoc Nguyen Ngoc eindigden uiteindelijk op een zeer aanvaardbare zesde plaats door in de laatste wedstrijd met 3-2 te win nen van de klubgenoten Camiel Fa ber en Rob van Pinxteren, waardoor dit jeugdteam naar de zevende plaats werd verwezen, direkt achter het Vietnamese duo van TTV Scaldina. Ponyclub S.D. op rayonwedstrijd in Tilburg TILBURG, 20-5. Diverse kombina- ties van Ponyklub Schouwen- Duiveland hebben deelgenomen aan een rayon-selektiewcdstrijd in Til burg en er waren bij die gelegenheid enkele sportieve suksesjes. Zo be haalde Patricia Bakker en Marjolein Padmos ieder een vierde prijs in de B-licht-dressuur. Patricia Bakker haalde met Annabel 94 punten en Marjolein Padmos kwam met Picolo tot een totaal van 90 punten. In B-zwaar was er een zevende plaats voor Annemarie Padmos met Fosco. Zij kreeg 110 punten. Annelies de Hilster kwam tot 99 punten en een twaalfde prijs. In de L-dressuur kwam Patricia de Broekert voor de tweede keer met Smokey in de ring. Deze S.D.-| kombinatie kwam tot 101 punten. In de M-dressuur, waarin maar; liefst 60 kombinaties startten kwam Catherine Butler met Taufan op een vijfde plaats, dankzij 120 punten. Er ica Butler behaalde met Roef 116 'punten en Gabrielle Butler noteerde met de onverwachts hoogdrachtige Gipsy Queen 113 punten. Bij het springen kwam Erica But ler met Roef als een van de acht kom binaties (van de 28 starters) foutloos rond, hetgeen haar drie winstpunten opleverde. In de barrage kreeg zij een weigering op de sloot, waardoor er uiteindelijk niet meer inzat dan een zevende plaats. Linda Hoornweg raakte met Bento een balk, waarna zij moest opgeven wegens kreupel heid van de pony. In het B-springen kwam Catherine Butler met Taufan foutloos rond met een 6,5 voor stijl. In de barrage liep zij evenwel strafpunten op, omdat Taufan tot twee keer toe dienst wei gerde in het zicht van de uitgang. In totaal waren in Tilburg 350 kombina ties aan de slag. Seizoen voor Henk Sprong nu af: Wemeldinge promoveert BREDA, 23-5. Met een 1-0 overwin ning op Tricht, de nummer twee van de 4e klasse B, heeft Wemeldinge in deze beslissingswedstrijd alsnog kans gezien om naar de 3e klasse KNVB van het zaterdagvoetbal te promoveren. De ploeg welke in het volgend sei zoen zal worden getraind door Henk Sprong, momenteel nog bij WIK, kwam op min of meer gelukkige wijze aan de winnende treffer toen een van Trichtse achterspelers een voorzet van Jan Kees Zegers in eigen doel werkte. Fortuna Vlaardingen weer op bezoek in De Westhoek BURGH-HAAMSTEDE, 23-5. Tra- ditigetrouw komt de Vlaardingse voetbalvereniging Fortuna tijdens de pinksterdagen naar de Westhoek om daar met de C-junioren een kamp weekend door te brengen. Zaterdag zal het team van Fortuna Cl het opnemen tegen een Schouwen- Duivelandse selektie van C-junioren (aanvang 15.15 uur). Voorafgaand aan deze wedstrijd zal de ontmoeting plaats vinden tussen DFS Cl en Fortu na CII op het sportpark van Zuijen te Burgh. Maandag (2e pinksterdag) is er mini toernooi voor C-junioren op het Burgh- se sportpark waaraan naast Fortuna Cl en CII verder aan zal worden deelge nomen door DFS Cl en CII, Renesse Cl en WIK CL Dit toernooi vangt aan te 13.30 uur en zal rond 17.00 uur worden afgeslo ten met de prijsuitreiking. 'P.V. „Zierick" Zierikzee Wedvlucht vanuit Compiegne op 22. mei 1982. Afstand 260 km. In concours 277 duiven. Gelost 12.30 uur. Aan komst le duif 15.24 uur, 1490,28 m/ min. Laatste prijsduif 15.55 uur, 1263,88 m/mia B. P. Wesdorp 1,2,6,8,14,24,35,42, 60; L. L. de Hooge 3, 7, 10, 55, 59; J. Verwijs 4, 23, 61; J. J. Vermeule 5,29, 51,53; J. v. d. Sande 9,58; M. K Krijger 11, 21, 66, 68, 69; G. J. Bakker 12,18, 20,26,28; M. C. Bolle 13,22,32,44,70; C. M. Kloet 15,40,56; F. Maijes 16,25, 36, 39,45,46,49,65; J. den Hengst 17, 30,33,37,54,67; B. A. de Bruijn 19,48, 64; J. Snijders 27,50,52; H. Slagboom 31; H. W. Merle 34; E. Kloet 38; C. v. d. Hoek 41, 43; J. Krijger 47, 63; C. v. 't Veer 57; J. C. Berrevoets 62. Programma voor Schouwen-Duiveland trofee Oosterland OOSTERLAND, 23-5. Met de toer- nooien om de Schouwen-Duiveland trofeën op het Oostersportpark" te Oosterland zal zaterdag a.s. het voet balseizoen 1981-1982 worden afgeslo ten. In groep 1 zullen uitkomen de KNVB verenigingen MEVO, SKNWK, Zierikzee en Bruse Boys aangevuld met de organiserende ver eniging Duiveland. In de poule-indeling van groep 2 is nog een wijziging aangebracht. In poule A zullen nu uitkomen: DFS, Dreischor, ZSC en Ouwerkerk en in poule B: Zonnemaire, Renesse, WIK en Brouwershaven. In elke groep zal een halve kompetitie worden gespeeld, waarbij in groep 1 de eindstand bepalend is. Van groep 2 spelen de poule winnaars de finale tegen elkaar voor de eerste prijs de nummers twee spe len voor de 3e- en 4e prijs en zo ver volgens. De duur van de wedstrijden is vast gesteld op 2 x 15 minuten. Mochten twee of meerdere teams gelijk eindi gen, dan zullen strafschoppen de beslissing moeten brengen. Er zal op twee velden worden gespeeld. Het programma voor deze dag ziet er als volgt uit: 9.30 uur: ZSC-Ouwerkerk en MEVO-Bruse Boys; 10.40 uur: Zierikzee-Duiveland en WIK-Brouwershaven; 11.15 uur: MEVO-SKNWK en Ouwerkerk-Drei- schor; 11.50 uur: DFS-ZSC en Bruse Boys-Duiveland; 12.30 uur: Brou- wershaven-Renesse en Zonnemaire- WIK; 13.05 uur: SKNWK-Bruse Boys en Zierikzee-MEVO; 13.40 uur: WIK- Rénesse en Dreischor-ZSC; 14.15 uur: Zonnemaire-Brouwershaven en DFS-Ouwerkerk; 14.50 uur: Duive- land-MEVO en SKNWK-Zierikzee; 15.25 uur: 3e en 4e plaats groep 2 en 7e en 8e plaats groep 2; 16.05 uur: le en 2e plaats groep 2 en 5e en 6e plaats groep 2; 16.45 uur: Bruse Boys-Zie- rikzee en Duiveland-SKNWK. Om streeks 17.30 uur zal de prijsuitrei king plaats vinden. SCHARENDIJKE, 22-5. Te Scharendijke hebben de A-junioren en D- pupillen van ZSC zaterdag op suksesvolle wijze het door hun eigen jeugdkom- missie georganiseerde toernooi weten af te sluiten, 's Morgens kwamen onder minder gunstige weersomstandigheden, een druilirig regentje, de D-pupillen aan bod. Het team van ZSC DII dat in de drie te spelem wedstrijden twee keer tot winst kwam en een keer gelijkspeelde bleef Brouwershaven Dl, met twee overwinningen en een nederlaag, net één puntje voor. Bijzonder spannend was 's middags onder heel wat gunstiger weersom standigheden, het toernooi van de A- junioren. Met uitzondering van Kloe tinge All waren de teams van Bevelan ders AI, WFB AI en ZSC AI goed aan elkaar gewaagd. Nadat ZSC AI was gestart met een 4- 0 overwinning op Bevelanders AI ver loren zij de tweede wedstrijd verras send met 2-0 van WFB AL WFB AI, dat hiervoor met 4-0 van Kloetinge All had gewonnen scheen regelrecht op de le prijs af te stevenen daar het in de ont moeting tegen Bevelanders AI reeds aan een gelijkspel genoeg had. He team van de Bevelanders zorgde echter voor een verrassing door de ontmoeting in een 1-0 overwinning om te zetten. WFB en Bevelanders, die waren uit gespeeld, waren beide in het bezit gekomen van vier punten een aantal waaraan ook ZSC nog kon komen door de wedstrijd tegen Kloetinge in winst om te zetten waarbij dan het doelsaldo beslissend zou zijn. De A-junioren van ZSC namen geen halve maatregelen en in de wed- strijd van tweemaal 15 minuten za gen zij kans niet minder dan 10 doel punten te scoren waarmee zij meteen winnaar van het toernooi werden. Na allen dank te hebben gebracht die aan het slagen van het toernooi hun medewerking hadden verleend werd de prijsuitreiking verricht door de voorzitter van de jeugdkommissie van ZSC de heer C. Dorreman. De resultaten, D-pupillen: ZSC DH- Brouwershaven Dl 2-0; DFS DH-Dau- wendaele DH1-3; DFS DH-Brouwers- haven Dl 0-1; ZSC DH-Dauwendaele DH 0-0; ZSC DH-DFS DH 5-0; Brou wershaven DI-Dauwendaele DH 2-1. ZSC DH 3 2 1 0 7-0 5 Brouwershaven Dl 3 2 0 1 3-3 4 Dauwendaele DH 3 111 4-3 3 DFS DH 3 0 0 3 1-9 0 A-junioren: WFB AI-Kloetinge AH 4-0; ZSC Al-Bevelanders AI 4-0; ZSC AI-WFB AO 0-2; Kloetinge AH-Bevel- landers AI 0-2; WFB Al-Bevelanders AI 0-1; ZSC AI-Kloetinge AI 10-0. ZSC AI WFB AI Bevelanders AI Kloetinge AH 3 2 0 1 14- 2 4 3 2 0 1 6- 1 4 3 2 0 1 3- 4 4 3 0 0 3 0-16 0 Hengelwedstrijd h.s.v. Oosterschelde ZIERIKZEE, 22-5. Afgelopen za terdag visten 58 hengelaars van de h.s.v. „Oosterschelde" bij de West- bout de voorlaatste kompetitiewed strijd voor het kampioenschap zee- hengelen. Het werd een gevarieerde wedstrrjjd die na afloop verschillen de flinke vissen op de weegschaal bracht zoals zeebaars, een flink aan tal palingen waaronder een paar van ruim een pond en wat bot, schol en puitalen. Het was Joh. Berrevoets, die mede door de vangst van een zee baars, met 1261 pnt. als eerste eindig de. De verdere uitslag luidt als volgt: 2. S. d. Boer 739 pnt; 3. J. Pannekoek 690 pnt; 4. L. A. v. d. Berg 653 pnt; 5. C. Seybel 643 pnt; 6. C. P. v. d. Werve 626 pnt; 7. C. H. v. Schelven 602 pnt; 8. J. d. Jonge 586 pnt; 9. R, v. Genderen 581 pnt; 10. J. Bolle 481 pnt; 11. E. W. Smit 468 pnt; 12. André Verloo jr. 450 pnt; 13. M. P. Ravia 423 pnt; 14. C. J. Schot 401 pnt en 15. W. Meerdink 383 pnt Met 37 pnt staat E. Smit stevig aan de leiding gevolgd door C. J. Schot met 52 pnt en 3. C. Seybel 54 pnt Voor 5 juni staat de eindstrijd op het program ma terwijl aanstaande zaterdag de kompetitie binnenwater van start zal gaan. De vertrektijd is 8.00 uur vanaf de Balie. BRUINISSE Eerste aardappelen Onder belangstelling van mede- hofhouders en buurtbewoners heeft de heer M. Houkamp zaterdagmid dag de eerste aardappelen van Brui- nisse en waarschijnlijk van heel zuid-west-Nederland gedolven. Uit z'n volkstuintje aan de Dorps weg, goeie grond van voormalig wei land rondom een boerderijtje, haalde hij vier bossen Doree's met aardap pelen van normale grootte. Waar schijnlijk door de droogte in de krap 80 dagen dat ze in grond hebben geze ten was er wel minder aanslag dan andere jaren. De normale groeitijd is 90-100 da gen maar Houkamp dankt z'n vroe gertje aan het plastik dat hij over de bedden spande. Zondag was het dan ook een „ko ningsmaal" in huize Houkamp tij dens de traditionele „nieuwe aardap pelen maaltijd" met zoute vis en peetjes.' Houkamp vindt het jammer dat er een wachtlijst bestaat voor een volkstuintje, wat toch een prachtige en nuttige bezigheid is: „Er zullen mogelijkheden geschapen moeten worden om tot uitbreiding van volkstuintjes te komen, de animo voor een hofje is nog steeds groeien de". Spelmoment uit de wedstrijd tussen de A-juniorenploegen van ZSC (in witte shirtsen het Ouddorpse WFB, die verrassend door de WFB-ers werd gewonnen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Auto geramd Voor de tweede keer binnen korte tijd is de geparkeerde auto van J. de K. uit de Dijkstraat geramd door een andere auto. In de nacht van vrijdag op zaterdag was liet weer prijs. Toen werd K's auto aan de linkerkant zwaar beschadigd door de vreemde kapriolen die een Rotterdamse sport visser uithaalde met zijn auto. De au to van deze sportvisser kwam, na en kele onnavolgbare manouevres, tot stilstand op het talud van de oprit naar de Boomdijk, tussen de strui ken. De bestuurder heeft toen de au to verlaten maar is in de loop van het weekend opgespoord door de politie. Fiets verbrand De fiets van A. M. uit Scharendijke is zondag verbrand. M. had de fiets bij de bushalte in Bruinisse neerge zet. Onbekende jeugd heeft de fiets met benzine overgoten, karton erbij' gezet en in brand gestoken. Van het vervoermiddel bleef alleen een wrak Kóp-staart botsing Tijdens de file zondagmiddag bij de brug van Bruinisse heeft zich een kop-staart botsing voorgedaan, waarbij drie auto's betrokken raak/- ten. Vooraan reed J. w. uit Rijssen, dije een Mercedes plus caravan bestuur de. W. remde af voor de file voor de brug, daarachter rijdende F. H. ijit Culemborg zag dit te laat en reed ach ter op W. Automobilist C. S., ook uit Culemborg, botste tegen de wagen van H. op. De caravan en beide wa gens raakten beschadigd. Aanrijding R. B. uit Rotterdam reed zaterdag in Bruinisse van de dijk nadat hij eerst een auto van een nog niet be kende persoon, had aangereden. B., die te veel had gedronken, werd in gesloten. Zij auto werd zwaar be schadigd. Diefstal uit auto's Van C. H. uit Papendrecht werd uit zijn, op Aquadelta geparkeerde auto, alle benzine gestolen. Uit de auto van F. v. A. uit Beusichem werd een cas setterecorder ontvreemd. Ook deze stond op Aquadelta. Vechtpartij In „De Punt" op Aquadelta ont stond vrijdagavond een vechtpartij waarbij danig met stoelen en ander meubilair werd geslagen en gesme ten. De daders zijn bekend en een on derzoek naar de oorzaak wordt in gesteld. Hoe groot de schade is, kon de politie ons nog niet mededelen. Doorgereden na aanrijding De auto van J. S. uit Alkmaar-die geparkeerd stond is aangereden door een andere automobilist, waarvan het kenteken opgenomen kon wor den. De auto liep schade op.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 8