Schitterende nieuwe vrije oefening voor Carianne Berrevoets beloond Resultaten TG Zierikzee vertonen nog steeds een opgaande lijn Gym Grand Prix Rinus Krijger verrassende winnaar eerste Fietsvlucht Nacht vissen Westerschouwen IV kampioen 7 AMSTERDAM, 4-5. Carianne Berrevoets heeft zich op een voortreffelijke wijze hersteld van haar wat matig uitgevallen optreden tijdens de Gym Grand Prix-wedstrijd in Nijmegen. In Amsterdam draaide de Zierikzeese turnster weer een sterke wedstrijd met vooral als uitspringer haar schitteren de nieuwe vrije oefening. Voor het eerst demonstreerde de pupille van bondstrainer Hans van Zetten haar geweldige turntalenten via een vrije oefe ning met een orkestrale begeleiding. Terecht werd de Delta Sportturnster voor haar optreden als enige in de elite-klasse beloond met een cijfer, dat bo ven de acht punten uitkwam. Met 8.10 punten troefde Carianne Berrevoets al haar opponenten terdege af, ook totaalwinnares Miriam Eigenhuizen van De Hazenkamp uit Nijmegen, die evenwel weer beter voor de dag kwam op brug en balk. Bij het onderdeel sprong gaf het tweetal elkaar niet veel toe en mocht de Zierikzeese uiteindelijk tevreden zijn over de 8.95 punten die haar weer perfekt uitgevoerde gehoekte tsukuhara opleverde. In de totaalstand bleek evenwel dat de Nijmeegse over de vier onderdelen in z'n totaliteit vooralsnog meer in haar marge heeft, maar Miriam Eigenhuizen loopt dan ook al een paar jaartjes langer mee in de nationale selektieploeg, terwijl Carianne Berrevoets dit jaar pas debuteert op dit niveau. Carianne Berrevoets lijkt op het juiste moment weer in grote vorm. Op 21 en 22 mei worden in Rotterdam de nationale tumfinales afgeioerkt. PV Zierick ZIERIKZEE, 4-5. Zaterdag 2 mei was voor de P.V. Zierick de dag waarop de eerste van de 3 Fietsvluchten werd gehouden. In Noyon Frankrijk op een af stand van 240 km werden de duiven 's morgens om 8 uur los gelaten, in Frank rijk was het aanvankelijk goed weer maar naarmate België dichterbij kwam werd het weer slechter met in België veel regen. De wind was gelukkig niet in het nadeel zodat de duiven omstreeks 11 uur werden verwacht. Sandra de Keyzer pakte tijdens de Gym Grand Prix in Amsterdam weer eens ouderwets uit mét een voortreffelijke derde plaats. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Het duurde tot 11.18 uur voordat de eerste duif zich meldde en het duurde ruim 5 kwartier voordat de prijzen Zaalvoetbaltoernooi van Stella Boys in sporthal Onderdak ZIERIKZEE, 5-5. Aanstaande za terdag 8 mei organiseert de zaalvoet balvereniging Stella Boys haar jaar lijkse zaalvoetbaltoernooi in sport hal Onderdak. Hieraan zullen in to taal acht ploegen deelnemen. De aan vangstijd is 17.30 uur en de finale wedstrijd staat om 21.30 uur op het programma. De acht ploegen komen uit ver deeld over twee poules. In poule A spelen Brogum, Vv Oosterschelde, Hoogvliet Boys uit Oud-Beyerland en Stella Boys I tegen elkaar en in poule B ontmoet Stelle Boys II de ploegen van Dijkwel uit Vlissingen, Lyra uit De Lier en Mevo. Na afloop van de poulewedstrijden spelen de nummers vier tegen elkaar, de num mers drie, tvéee en een, zodat uitein delijk een eindrangschikking kan worden opgemaakt. Algemene ledenvergadering zaalvoetbal kommissie ZIERIKZEE, 5-5. Op donderdaga vond 6 mei (vanavond) houdt de Kommissie Zaalvoetbal Schouwen- Duiveland haar algemene ledenver gadering in het Huis van Nassau in Zierikzee. Er wordt begonnen om 19.30 uur. Naast de gebruikelijke overzichten staat er ook een begroting over het komende seizoen op de agenda, als mede voorstellen voor de nieuwe kompetitie. Verde^ zal getracht wor den om een uitbreiding van de kom missie te bewerkstelligen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) verdiend waren. De eerste 2 duiven van elke deelnemer kregen punten en hij die de meeste punten had werd leider van het klassement. Enkele liefhebbers die op vorige vluchten goede uitslagen boekten lieten nu verstek gaan, zodat er toch een ver rassende uitslag tot stand kwam. Mannen als Frans Mays en Jan van de Sande lieten het lelijk afweten en de konkurrentie profiteerde gretig, alleen Jan den Hengst kon zijn repu tatie waarmaken. Rinus Krijger werd tot veler verrassing lijstaan voerder. De volgende fietsvlucht is op 15 mei er wordt dan gevlogen van af Epernay 289 km. De eerste vijf van het klassement zijn: 1. M. K. Krijger, 134 punten; 2. J. den Hengst, 124 punten; 3. L. Ber revoets, 116 punten; 4. M. M. v. d. Wielen, 113 punten; 5. L. L. de Hooge, 112 punten. Zierikzeese Bridge Club Echtpaar Van den Berg prolongeert klubkampioenschap De uitslag van de laatste onderlinge kompetitie-wedstrijd van de Z.B.C. was als volgt Groep h 1. echtp. V. d. Berg 63,89%; 2. dames V. d. Valk-v. d. Zande 53,70%; 3. heren Becu-\* d. Post 50,93%; 4. heren Blonk-v. d Hengstum 50,46%; 5. heren Nolet-Teerlink 49,07%; 6. dames Goed hart-Nolet en echtp. Kloet 48,61%; 8. heren V. d. Mark-de Wit 46,30%; 9. dames Does-Hendriksen 45,37%; 10. heren Goedhart-de Vlieger 43,06%. Groep II: 1. echtp. Pomper 65,28%; 2. heren Hendrikse-Sweere 56,94%; 3. dames Becu-v. dL Post 52,78%; 4. da mes Born-Sluijter en mevr. V. d Berg- heer De Vries 49,31%; 6. echtparen Eekman en Verschoor 46,53%; 8. he ren Timmer-Turel 42,36%; 9. dames Kops-Tuinman 40,97%. Groep Hl: 1. heren Besamusca- Miriam Eigenhuizen kreeg over de vier onderdelen totaal 34.15 punten, waarmee zij Carianne Berrevoets bij na twee punten voorbleef (32.30 pun ten), waarbij het grote gat werd geslagen op de balkoefening waar het verschil tussen de beide turnsters anderhalve punt bedroeg in het voor deel van de Nijmeegse. Carianne Ber revoets bleef in de eindklassering de beide Pro Patria Zoetermeer- turnsters Mirjam van Cleef en Ingrid Steenstra voor. Wel was het verschil met Mirjam van Cleef slechts vijfdui zendste punt, dit verschil kan psy chologisch beslist grote waarde heb ben, te meer daar ook Mirjam van Cleef al behoorlijke tijd meeloopt aan de top. Jacqueline Houttuin en Diane Smit, bieden van KVR Rotterdam, deelden in Amsterdam de vijfde plaats op eerbiedige afstand van de Zierikzeese, terwijl Carianne Berre voets hen in de vorige Gym Grand Prix-wedstrijd nog voor moest laten gaan. In de seniorklasse kwam ook Kwiek-turnsters Sandra de Leuw dit keer wat beter uit de bus dan in Nij megen het geval was geweest. Winna res werd opnieuw Claudia Werkho ven van Olympia Zutphen met 29.55 punten, waarmee zij Marion Dijk man van DOO Utrecht naar de twee de plaats verwees. Sandra de Leuw kwam nu op een tiende plaats terecht met een puntentotaal van 25.75 pun ten verdeeld over de vier onderdelen, waarbij al haar waarderingen net bo ven de zes lagen. Hard nodig Een schitterende prestatie leverde dit keer ook Sandra de Keyzer van Delta Sport in de klasse III A. Een prestatie overigens, die zijn met het oog op plaatsing voor de finale op 21 en 22 mei in Rotterdam hard nodig had, omdat zij in eerdere toernooien niet al te gelukkig uit de bus kwam. Achter Karin de Raad van WIK- FTC en Anja van Houtenhoven van Pro Patria eiste de Bruinisser turnster nu de derde plaats voor zich op met een puntentotaal, dat er zeer wel mocht zijn, namelijk 22.25 punten. Het beste oogstte zij bij de sprong met 6.00 punten, maar ook de waarderingen op de brug (5.75 pun ten) en de vrije oefening waren voor treffelijk. Alleen de balkoefening lé verde haar met 4.95 punten wat min der op, maar zij kwam in ieder geval nog beter uit de bus dan de uiteinde lijke eindwinnares. In dezelfde klas warén er nog1 een tiende en een elfde plaats voor Delta Sport-turnsters. Edith Geraards 'en Nynke Botterweg eisten deze plaat sen in deze volgorde voor zich op, maar deze twee talentvolle turnsters timmerden al eerder goed aanrde Weg bij Gym Grand Prix-wedstrijden. Meulstee 57,14%; 2. dames Gaander- se-Klompe 52,38%; 3. echtp. Schults 51,79%; 4. dames Heuseivvan Oeveren 50,60%; 5. dames Schiettekatte-Weber 50%; 6. heren Does-Schot en Hom- mersen-Viergever 48,21%; 8. dames Haas-Melieste 41,67%. Op de laatste kompetitie-avond be sliste het echtpaar Van den Berg de strijd om de kampioenstitel van het seizoen 1981/1982 in zijn voordeel door zelf eerste in groep I te worden. Dit paar werd voor de derde achter eenvolgende maal kampioea Schaakvereniging „Zierikzee" Maandag, 3 mei jl., werden in de 30ste (en laatste) ronde van de huis houdelijke kompetitie 12 partijen gespeeld. J. J. v. d. Ende-H. Uil V2-V2; R. Moerman-R. v. d. Veken 1-0 (na arb.); J. M. C. Zwarts-A. J. Scheele 0-1; H. C. Jukkenekke-M. M. Krijger 0-1; J. A. J. v. d. Made-L. Oosse 0-1; J. van Loon-P. M. Bouwens 1-0; J. Verkerk- J. L. Bom 0-1; P. Wiebols-P. van Baarle 0-1; C. van Eldik-J. J. Hoogstrate 0-1; H. L. H. Timmer mans-B. S. Spiegels 1-0; H. van Rossum-C. P. Polderman V2-V2; J. Vos-S. J. Stoel 1-0. De eindstand zal zo spoedig moge lijk worden gepubliceerd, echter één ding is zeker: De meervoudig kampi oen v. d. Ende heeft het 'm weer ge lapt: Opnieuw kampioen van Zierik- zee. Een formidabele prestatie, een felicitatie alleszins waard. Gymwedstrijden voor jeugd Kwiek De sportvereniging Kwiek, afde ling gymnastiek organiseert voor za terdag 8 mei onderlinge wedstrijden voor de jeugdleden in de gymzaal aan de Dreef. Kinderen in de leeftijd van zes tot en met achttien jaar kunnen meedoen. De aanvang is 9.00 uur en de wedstrijden eindigden om 13.00 uur. HILVERSUM. AVRO-voorzitter Wallis de Vries vindt dat alle omroe pen, die betrokken zjjn bjj het ulti matum van minister Van der Louw inzake nevenaktiviteiten één lijn moe ten trekken over de punten die de meeste organisaties gemeen hebben. DEN HAAG. Minister André van der Louw van erm wil niet dat er zoiets komt als een staatserkenning voor beeldende kunstenaars. Hij wil wel streven naar een formulering van de beroepspositie om mogelijk te maken, dat ze een vergelijkbaar beroep kun nen doen als andere werknemers en zelfstandigen op sociale regelingen. In de juniorklasse tenslotte lever den Hennie Kloet en Bertine Klink prestaties zoals die van hen min of meer verwacht kunnen worden. Ze ker niet helemaal aan de top, maar aan de andere kant toch ook weer goed genoeg om de naam van Delta Sport hoog te houden. Bertine Klink bleef haar ploegge note voor een keer met miniem ver schil voor. De beide Delta Sportsters skoordeh respektievelijk 23.50 en 23.30 punten. Logische winnares in deze klas werd Liesbeth van de Slik van h^t Zoetermeerse Pro Patria met 31.90 punten als eindskore. In .de klasse IV B eindigden Anita Bevelander met 13.80 punten en Christian van de Riet met 14.70 pun ten in de middenmoot van het zeer grote aantal deelneemsters. Behalve de twee Delta Sportturnsters nam in deze klas ook nog een Kwiek- turnsters deel, die het bovendiend qok nog zeer goed deed. Miranda van de Velde eiste de eer als beste Schou- wen-Duivelandse voor zich op met een puntentotaal van 16.70 punten, waarmee zij niet eens zo geweldig veel hoefde toe te geven aan meisjes in haar naaste omgeving in de stand. Met iets meer lef en iets meer fortuin had er voor de Bruinisser turnster mogelijk een plaatsje bij de bovenste Het belooft in de tweede klas waarin Zierikzee uitkomt nog-bijzon- der spannend te worden. Halverwege de kompetitie gaat Sluis weliswaar afgetekend aan de leiding met vijf tien gewonnen sets, maar daaronder staan de drie overige ploegen exakt gelijk. Zowel Zierikzee, als Westrak en De Schelde wonnen zeven keer een set en dat is met het oog op de tweede kompetitiehelft een meer dan span nende ontwikkeling. Het viertal van Zierikzee hield het afgelopen week einde de kansen in eigen hand door in Oude Tonge met 4-2 te winnen van Westrak. In de eerste partij won Harry Koster overtuigend van zijn tegen stander Bert Ouwens in twee sets (6- 3, 6-4), waarmee Koster zijn voortref felijke vorm overduidelijk bewees. Johan Holm speelde tegen de atleti sche teamleider Adrie Talakua een goede wedstrijd, maar was toch niet opgewassen tegen de Westrak- captain en verloor met 6-4, 6-3. Ver lies was er ook voor Peter van de Mark. Joris Noordermeer profiteer de goed van de te aanvallende speel- Slotavond van rekreatie-volleybal ZIERIKZEE. 5-5. Vrijdagavond 7 mei wordt in sporthal Onderdak een eind gemaakt aan de rekreatievol- leybalkompetitie. Er moeten nog een paar beslissingen vallen in deze laatste ronde. Een belangrijke beslis sing staat er nog te wachten bij de da mes waar MEVO DIII nog kampioen kan worden ten koste van het inmid dels uitgespeelde DFS. Bij een 3-0 ze ge van de Mevo-dames eisen zij de ti tel voor zich op, maar bij een 2-1 overwinning op Cluzona eindigen Mevo en DFS precies gelijk. Verlies voor de Zierikzeese dames zouden alsnog de titel naar Burgh- Haamstede doen verhuizen. Het volledige programma voor vrijdagavond 7 mei: Poule A: Mevo II-WIK I. 19.00 uur; PJZ-Reisbureau Van Oeveren, 20.45 uur; De Putters- Kwiek, 21.40 uur; Poule B: Zeelandia-Chr. Sch. Gem. 19.50 uur; Opel Team-CPJ, 20.45 uur; Mevo IV- Frisol. 21.40 uur; Poule C: ZWN-PJZ II. 19.00 uur; Renesse-Rabobank, 19.50 uur; WIK III-Zw. Rode Kruis Ziekenhuis II, 20.45 uur; Poule Dl: Mevo DlII-Cluzona, Poule DII: Mevo DII-Kwiek. 19.00 uur; Poule E: VCS- Fiscus, 19.00 uur; SAZ-Zeelandia II. 19.50 uur; DTS-PTT, 20.45 uur. vijf ingezeten. Op alle onderdelen komt zij nog net een fraktie te kort, maar Miranda van de Velde zit erg dicht tegen de top aan in deze klasse. Hoogste cijfer In de klasse IV A liet Delta Sportster Miriam van Tiggelhoven weer van zich spreken tijdens het Gym Grand Prix-toernooi in Zoeter- meer. Met een puntentotaal van 17.65 punten eiste zij in een veld van 28 turnsters een puke vierde plaats op, waarbij zij nogal wat moest toegeven op het onderdeel balk,' anders had de Zierikzeese ongetwijfeld in de me dailles gezeten. Bij de sprong kreeg Miriam van Tiggelhoven de hoogste waardering van alle deelneemsters en bij de vrije oefening hoefde zij alleen op de num mers een en twee Monique Kloks en Linda Verschuren (beiden van De Hazenkamp, Nijmegen) een tiende punt toe te geven. Prima was ook weer het optreden van Wendy van de Velde met een knappe zesde plaats van 16.70 punten. Janneke van Vee- ren (15.35 punten), Sylvia van Aalst (16.35 punten), Marjolein van de Vel den (14.65 punten) en Francis Klink (13.75 punten) deden wat van hen ver wacht kon worden. Kwiek-turnsters Mirese van de Heetkamp kwam tot 12.65 punten. wijze van de Zierikzee-speler en liet hem gewoon in zijn eigen val lopen: 6-3, 6-3. Een vreemde partij speelden Frank Schaap en Adrie Kaptein. Twee keer won Schaap een set meer dan over tuigend met 6-0, maar tussendoor haalde ook Kaptein een setwinst naar zich toe (6-3). Nadat Schaap de eerste set in minder dan geen tijd met 6-0 had gewonnen ging zijn tegen stander over op spelvertraging, waardoor Schaap zijn spelletje niet meer kon spelen. In de derde set had hij zich evenwel ingesteld op de nieu we strijdwijze van de Westrak- opponent en toen was het ook snel ge beurd met diens aspiraties. De dubbelspelen moesten nu de beslissing brengen in deze zenuwach tige partij, omdat de enkelspelen een 2-2 tussenstand hadden opgeleverd. Harry Koster en Peter van de Mark wonnen knap van het toch niet kinderachtige duo Ouwens en Tala kua (6-2, 6-4), waarna Holm en Schaap de totaalzege moesten veilig stellen. De eerste set ging naar het Westrak-duo Noordermeer en Kap tein (6-4), maar daarna herstelde het Zierikzeese dubbel zich goed en won nen zij de twee volgende sets (2-6, 3-6) en de partij. Door deze belangrijke zege heeft Zierikzee de mogelijkhe den op handhaving in de tweede klas weer aanmerkelijk verruimd, maar zondag wacht hen de zware uit wedstrijd naar koploper Sluis. Westerschouwen Zoals reeds in de aanloop werd ver meld mocht het vierde team van Westerschouwen zich afgelopen za terdag kampioen noemen na de dik ke 5-1 winst op Eegedima III. Cap tain Klomp en zijn mannen verdie nen daarvoor zonder twijfel een ge weldig kompliment. Erg knap was verder ook de zege van het eerste Westerschouwen-team op De Bongerd. Met 2-4 werd in Kloe- tinge gewonnen en door dit verras sende resultaat staat de ploeg uit Burgh-Haamstede nu tweede achter het leidende De Klappers uit Krab- bendijke. Westerschouwen ÏI verloor op de eigen banen met 5-1 van TSIII uit Goes. Het derde team van Wester schouwen won met 6-0 van TSI V, maar moest toch 20 tegengames toestaan. Het tweede herenteam van tennis vereniging de Bru-Tén klopte in een aardige wedstrijd het eerste zater- Erna van der Spek naar 9e plaats tijdens NK-finale DEN HELDER, 5-5. Tijdens de fi- nale om het Nederlands Kampioen schap turnen voor turnsters en jeugd- turnsters in de sektie wedstrijdsport heeft Delta Sport-vertegenwoordiger Erna van der Spek een voortreffelij ke negende plaats behaald met een puntentotaal van 30.45 punten over de vier onderdelen. De eindzege ging naar de weer op het turnfront terug gekeerde Bibi Vos, die inmiddels uit komt voor Hera Winschoten. Zij ver zamelde 35.58 punten, waarmee zij liet zien een en ander nog lang niet verleerd te zijn. Alle onderdelen leverden een eind zege op voor de bij Hans van Zetten uit de gunst gevallen turnster. Bij de sprong was het evenwel een nipte overwinning, omdat tegenover de 9.00 punten van Vos een schitterende 8.85 punten kwam te staan voor de handstand overslag met hele draai van Erna van der Spek, die daarmee danig de show stal. In het totaal-aindklassement was de tweede plaats voor Vivi Kersch van ASTT uit Eindhoven, de forma tie waar Ans Smulders nog steeds de scepter zwaait. Op de derde plaats wed beslag gelegd door Petra van Oe veren van DVO Dubbeldam, maar tussen haar en de nummers een en twee zat al een gat van bijna vier punten, terwijl zij als derde slechts achttiende punt voorbleef op de als negende eindigende Erna van der Spek, hetgeen aantoont, dat alle turnsters erg dicht bij elkaar lagen met uitzondering van het superieure winnersduo. Bij de turnsters ging de overwin ning zoals verwacht mocht worden naar Claudia Werkhoven van Olym pia Zwolle met een totaal van 33.85 punten. Zij bleef de nummer twee Alinda Mulder echter slechts drie- tiende punt voor. Annet Meibos, evenals Mulder, lid van WIK-FTC, werd derde. Annet Schouls van Delta Sport kwam met een negentiende plaats nog alleszins goed uit de bus. Met 29.35 punten voldeed zij zeker aan de verwachtingen, zeker met de wetenschap dat zij nog nauwelijks trainingsarbeid verricht. Bovendien was het onderlinge verschil vanaf de vijfde plaats uiterst minimaal. UTRECHT. De spelersploeg van de FC Utrecht en de begeleidersgroep zijn geschokt door de spandoeken, die zondag bij de wedstrijd Ajax-FC Utrecht zijn meegevoerd naar Amster dam. dagteam van de TC Zierikzee met 5-1 Een ruime overwinning was er voor het eerste Bru-Tén-team. In Kruinin- gen werd met 0-6 gewonnen van het tweede team van de plaatselijke ver eniging. Het eerste damesteam van de Bru-Tén vertoonde haar over macht door in Heinkenszand met 0-6 te winnen van Tebo II. In de dames- dubbel-kompetitie won het Bru-Tén bestaande uit Wies van de Doe, Joyce van Gelder, Loes Vleugel en Iet Korstanje met 3-1 van Kruiningen. DEN HAAG, 5-5. Minister De Ko ning (landbouw en visserij) heeft besloten het komende visseizoen vanaf 29 mei t/m 22 augustus 1982 het verbod op nachtvissen op te hef fen. Van 23 augustus 1982 tot het eind van het visseizoen op 31 mei 1983 mag tot twee uur na zonsondergang worden gevist. Dat heeft het ministe rie van landbouw en visserij dinsdag bekendgemaakt. Voorzichtig op Westerschelde VLISSINGEN, 5-5. Een kommissie van het loodswezen op de Wester schelde heeft in samenwerking met de werkgroep Deltawateren van het Koninklijk Nederlands, Watersport Verbond (KNWV) een aantal richtlij nen en aanbevelingen opgesteld voor de pleziervaart op de Westerschelde. Volgens de LTC Scheldemond telt de Westerschelde verschillende zeer drukke verkeersknooppunten. De meest gevaarlijke plaats is de rede van Vlissingen waar zeeschepen vaak op volle snelheid drastische koersveranderingen moeten uitvoe ren. De pleziervaart zal er rekening mee moeten houden, zegt de LTC in haar aanbevelingen, dat de Wester schelde wordt bevaren door grote snel varende schepen, die in verband met hun diepgang en afmetingen niet kunnen uitwijken. De zichtbaarheid van pleziervaartuigen is voor die grote schepen maar zeer beperkt. UTRECHT. Minstens elke drie da gen vliegt er in ons land een auto in brand als gevolg van een defekte LPG-installatie. LPG, een relatief goedkope autobrandstof, is dus niet zo veilig als met name in adverten ties wel eens wordt gesuggereerd. DEN BURG. De politie van Leiden heeft op verzoek van de Texelse rijks politie een 36-jarige vrouw aangehou den die ervan wordt verdacht van juni 1980 tot december 1981 als admini stratrice bij een grootwinkelbedrijf te Den Burg onder andere door het ver valsen van retourbonnen circa 60.000 gulden te hebben verduisterd. ZIERIKZEE, 5-5. De resultaten van het in de tweede klas van de herenkom petitie spelende team van TC Zierikzee vertonen nog steeds een opgaande lijn. Na in de eerste wedstrijd kansloos te zijn weggespeeld door Sluis en in de tweede wedstrijd een gelijkspel overeen gekomen te zijn met De Schelde werd in Oude Tonge met 2-4 gewonnen van de plaatselijke tennisvereniging Westrak. Van de vier ploegen van de TC Westerschouwen kon het vierde team zich het afgelopen weekeinde kampioen noemen na een 5-1 zege op Eegedima III uit Tholen. De grote verrassing was echter de 2-4 zege van het eerste team op De Bongerd uit Kloetinge. Het eerste herenteam van de Bru-Tén boekte een ruime 6-0 overwinning op Kruiningen II.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 7