Zierikzee net iets minder slecht dan Zeeland Sport WIK neemt afstand van fatale plaatsen na 2-0 winst op GPC Zonnemaire verlaat laatste plaats: 5-2 Povere vertoning (3-1) TOTO x X x x X x ►14 X X X X Zelfvertrouwen groeiende ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 29 maart 1982 Nr. 23089 5 ZIERIKZEE, 28-3. Het gezien het slechte weer toch in behoorlijke getalen opgekomen publiek heeft zondagmiddag bijzonder weinig plezier beleefd aan de kompetitiewedstrijd tussen Zierikzee en Zeeland Sport. In een wel zeer po ver duel trok Zierikzee uiteindelijk de winst via 3-1 cijfers naar zich toe, om dat de rood-zwarten net iets minder slecht waren dan de al bijna gedegradeer de Vlissingers. Wanneer daar dan ook nog de manier waarop de treffers tot stand kwamen bij wordt opgeteld, dan mag gerust worden gesteld, dat Zierik zee allerminst onfortuinlijk de kleedkamers mocht opzoeken. 0 Een hoogstaand duel uit de op een laag pitje staande wedstrijd tussen Zierik zee en Zeeland Sport. Op de foto wel twee van de drie Zierikzeese doelpunten makers. Geheel links Jan-Leen Boot en rechts (nummer 3) Bart Helbers, die respektievelijk voor de eerste en de derde treffer tekenden. Op de rug Rini Stoutjesdijk. Het begin van de wedstrijd op sportpark Bartnink begon 1 zeker hoopgevend met een vanaf de eerste sekonden fel in de aanval gaande thuisploeg. Minpunt daarbij was evenwel dat de zaken wat al te gretig werden aangepakt, waardoor de be zoekers via counters nog de beste kansen kregen. Al na zeven minuten was Rinus Riemens erg dicht bij de openingstreffer uit een van die snelle tegenstoten, maar toen mikte hij nog onzuiver. Zeven minuten later evenwel was; het tot ontzetting van al wat Zierik zee was toch raak, toen Marco Bij de Vaate bij opnieuw zo'n counter mini of meer in de fout ging en de bal via' Gehavend Ouwerkerk verliest jammerlijk van Vlissingen: 3-5 OUWERKERK, 28-3. Met invallers voor Bas Nelisse, Jakkie Bezemer en Chris van den Bos heeft Ouwerkerk het in de thuiswedstrijd tegen Zee land Sport III niet kunnen klaren. De Vlissingers wisten de ontmoeting in een 5-3 overwinning om te zetten waarmee de Ouwerkerkers, op de voorlaatste plaats op de ranglijst, weer in direkte degradatiegevaar zijn gekomen. In de beginfase wogen de partijen nog goed tegen elkaar op en in de 25e minuut kon Ouwerkerk zelfs door William Remeeus voorsprong nemen (1-0). Nog voor de rust wisten de Schel- destadbewoners de achterstand ech ter om te buigen in een 2-1 voor sprong. Na de hervatting wist Zeeland Sport de thuisklub op een beslissen de 5-1 achterstand te zetten. Uit een voorzet van Niek Hesp bracht Willi am Remeeus met een kopbal de ach terstand terug tot 2-5, waarna deze ten slotte ook nog de eindstand op 3-5 wist te bepalen. Renesse II wint ruimschoots: 5-2 RENESSE. 28-3. Hoewel de reser ves van Renesse zeker niet in hun beste vorm staken hebben zij de thuiswedstrijd tegen Walcheren V zonder al te veel problemen in een 5-2 overwinning weten om te zetten. Uit een door Jaap van den Hoek ge nomen hoekschop zorgde aanvoerder Daan Bezuijen voor de openingstref fer (1-0). Jan Stoel zorgde er hierna met een schuiver voor, dat Renesse de eerste helft met een 2-0 voorsprong kon af sluiten. Ne een een-twee kombinatie met Marco van de Kasteele werd het na de rust door Piet Berrevoets 3-0. Nadat Jaap van den Hoek voor 4-0 had gezorgd kopte Piet Berrevoets uit een voorzet van Martin Vlaander de thuisklub naar een 5-0 voor sprong. De bezoekers slaagden er hierna nog in om de achterstand te rug te brengen tot 5-2 zonder dat de overwinning van de thuisklub nog een moment in gevaar kwam. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) zijn voet de verkeerde kant uitka- ramboleerde, waardoor Rinus Rie1 mens een totaal vrij veld'Voor zich had. De uit zijn doel komende Ro nald Lievense had tegen de Zeeland Sportspits al evemin verweer en Zee land Sport leidde even later uiterst verrassend met 0-1, waardoor even de herinneringen aan een jaar eerder bovenkwamen toen Zierikzee tegen de roodwitte Vlissingers ook spekta- kulair onderuit ging op sportpark Bannink (2-4). Gelijkmaker Lang mocht Zeeland Sport echter niet van de voorsprong genieten, want nog geen vier minuten later stond Zierikzee al weer naastzij, toen Rini Stoutjesdijk met enig fortuin de bal op het hoofd van Jan-Leen Boot gedeponeerd kreeg en deze maar hoefde in te drukken (1-1). ,,Het is een erg jong ploegje, dat er gewoon het koppie niet bij kan hou den", vertelde Zeeland Sport- doelman Adri van Huizen na afloop. ,,In de eerste helft hadden wij tegen dit Zierikzee onze eerste zege veilig kunnen stellen, maar de klasse ont breekt gewoon bij Zeeland Sport". Na de gelijkmaker leek het er op alsof Zierikzee het allemaal wel ge loofde. Er werd zonder enige overtui ging geakteerd, al mag gerust als ekskuus worden aangevoerd dat Zee land Sport nou bepaald niet de meest inspirerende tegenstander van dit seizoen is geweest. De Vlissingers kregen in feite nog diverse kansen om andermaal op voorsprong te ko men, maar door een gebrek aan man kracht in de frontlinie bleef laatste man Wim van der Maas (vervanger voor de geopereerde Marcel van Grunsven) vrij gemakkelijk staande. Toen eigenlijk iedereen al vrede had met een gelijke ruststand kwam de thuisploeg toch nog fortuinlijk op voorsprong. Han van de Sande bracht de bal volkomen vrij op tot aan de achterlijn naast het doel van Adri van Huizen, waarna hij een on gevaarlijk ogende breedtepass losliet, die een gemakkelijke prooi voor Paul Brandes leek te worden. Deze verslikte zich evenwel in het leer, waarna Kees Verkaart op zijn gemak de hoek mocht uitzoeken (2-1). Verdedigingsfout Tot het rustsignaal van de degelijk leidende arbiter Van Rullen viel er niets noemenswaardigs meer te ver melden en ook het verhaal van de tweede 45 minuten kan erg kort zijn. Na de thee verscheen A-junio rendoelman Carlos de Mendonza voor aan de enkel en de lies gebles seerde Ronald Lievense tussen de pa len en een kwartier voor tijd verving Rini Verwest nog Martin Quist. Di- rekt na de intrede van Verwest kwam Zierikzee definitief in veilige haven en opnieuw was een verdedi- gingsfout van Zeeland Sport de oor zaak. Bart Helbers liet van dertig meter een vrij onschuldige spetter los, na dat hij in stelling was gebracht door Verwest. Voor een klasse-doelman als Adri van Huizen toch steeds is ge weest, verdween het leer evenwel tussen zijn handen door in de tou wen, ,,Ik denk, dat ik, een beetje meedeel in de malaise, waarin Zee land Sport het hele seizoen al ver keert", stelde Van Huizen na afloop. ,,Dit is me in mijn hele loopbaan nog niet overkomen. Het is maar goed dat ik de doelpalen ga verruilen voor de fiets. Er is weinig lol meer voor me aan. Dit krijg je dan onder andere als gevolg". De derde Zierikzee-tref- fer was tevens het laatste wapenfeit van een slechte partij. ,,Gauw verge ten die hap", was het enig wat Zierikzee-trainer Bas de Zeeuw er over kwijt wilde. ZONNEMAIRE, 28-3. Met een dui delijk 5-2 overwinning op het bezoe kende Heinkenszand II heeft Zonne maire de rode lantaarn in de 3e klas se D over kunnen doen aan Robur III en heeft het nu weer de kans in eigen hand om zich in deze klasse te kun nen handhaven. Aan de overwinning van de thuisklub viel niets door de bezoekers af te dingen. Er werd door de rood-gelen goed en met veel inzet gevoetbald. Uit een mooie kombinatie, waar heel de voorhoede aan de pas kwam} wist Wim Fonteine na een kwartier spelen Zonnemaire voorsprong te geven (1- 0). Tien minuten voor de rust slaag den de reserves van Heinkenszand erin weer op gelijke hoogte te komen (1-1). Direkt na de gelijkmaker ging de thuisklub in het offensief. Nadat Wim Fonteine binnen de beruchte lij nen was neergelegd kon Stoffel Duinhouwer uit de toegekende sti-af- schop van Zonnemaire weer voor sprong geven (2-1), waarna Niek Deïst nog kans zag om de ruststand op 3-1 te bepalen. Zierikzee III na overwinning- naar tweede positie ZIERIKZEE, 28-3. Door de thuis wedstrijd tegen VlissingemV in een 3-1 overwinning om te zetten heeft Zierikzee III de Scheldestad bewon- ders van de tweede plaats op de rang lijst weten te verdringen. Door een doelpunt van René Hoogerheide kon Zierikzee de eerste helft met een 1-0 voorsprong afslui ten. Na de rust voei-de Gerard van dei- Klooster de voorsprong op tot 2-0 waarna de spanning weer terugkeer de toen Vlissingen wist tegen te sco ren (2-1). Kort voor tijd maakte Gerard van der Klooster aan alle onzekerheid een eind door de stand op 3-1 te bren gen. ,,Tot aan de winterstop heb ik steeds hetzelfde verhaal af kunnen steken", vertelt een tevreden lachen de Henk Sprong na afloop van het duel in de Goese Polder. ,,We voet balden goed, maar we maakten de goals doodleuk niet. Daar het ook bij deze sport nog steeds om, dus logisch dat we steeds maar aan de verkeerde kant van de skore bleven". Voor Sprong is de ommekeer gekomen, toen Joost Rotte een week of vijf ge leden het doel ging vinden. ,,Hij heeft toen voor het eerste ge- skoord en sindsdient pikt hij iedere wedstrijd zijn doelpuntje mee. Dat is vreselijk belangrijk voor het zelfver trouwen van de hele ploeg", denkt Henk Sprong. ,,Het is echter niet zo, dat de handikap helemaal weg is, want we skoren nog lang niet genoeg. Als we tegen GPC echt trefzeker wa ren geweest dan had de Goese ploeg een ongenadig pak op de broek ge had. Vooral in de tweede helft kwa men er ontstellend veel open doel kansen, die onbenut bleven. Niet goed natuurlijk, maar je vergeet het al gauw, omdat je met de punten naar huis gaat". Blijven knokken Duidelijk is inmiddels, dat WIK er in is gaan geloven. In tegenstelling tot voor de winterstop dat het team nu de rust en het geduld moet op brengen om te blijven knokken ook als het erg lang 0-0 blijft. „Ze hebben nu niet meer die angst van enkele weken geleden. Ze waren toen bang om voor schut te gaan als er niet vlug geskoord werd. Nu niet meer. Ze blijven werken tot de SKNWK wint weer in den vreemde: 0-1 WILLEMSTAD, 27-3. SKNWK blijft het na de zwakke start uitste kend doen. In Willemstad slaagde het erin op Kogelvangers een kleine maar bijzonder nuttige 1-0 overwin ning te behalen waarmee het nu is opgerukt naar de vijfde plaats op de ranglijst. Zoals de stand reeds doet vermoe den domineerden beide verdedigin gen en slaagden de aanvallers er niet in om zich veel doelrijpe kansen te scheppen. Al na 20 minuten spelen slaagde Jan Tierie erin voor de Nieuwerker kers de enige en beslissende treffer te skoren (0-1). De thuisklub stelde hierna nog wel alles in het werk om verandering in de stand te brengen zonder er hierbij in te kunnen slagen om de verdedi ging van SKNWK voor onoverkome lijke problemen te kunnen stellen. Na de hervatting wist de doelman van Zonnemaire, Marco v. d. Broeke, tot twee keer toe (deze mocht worden overgenomeneen strafschop te stop pen. Met een kopbal wisten de bezoe kers tocht de achterstand tot 2-3 te re duceren. Verder liet Zonnemaire het hierna echter niet meer komen. Nadat Niek Deïst weer voor wat meer lucht had gezorgd (4-2) wist deze speler uit een door Wim Fonteine goed terugge trokken bal 3 minuten voor tijd de eindstand op 5-2 te bepalen. Sterker Mevo moet zich tevreden stellen met verlies ROOSENDAAL, 27-3. Ondanks het feit dat MEVO zeker niet de mindere was van BWR heeft het Zierikzeese team toch beide puntjes (2-1) in Roosendaal moeten achterlaten. Twee handsballen in het straf schopgebied leverden voor de rust evenveel doelpunten op. BWR kon door Brouwers uit de toe gekende strafschop voorsprong ne men (1-0), waarna Peter van der Lin de er hierna aan de andere kant voor zorgde dat de stand weer in even wicht kwam (1-1). Na de rust had MEVO wel een veld- overwicht zonder dit evenwel in doelpunten tot uitdrukking te kun nen brengen. In de slotfase viel juist een treffer aan de andere zijde toen rouwers van een hem geboden ansje wist te profiteren (2-1). Bruse Boys II laat zich weer op eigen veld pakken BRUINISSE, 27-3. Opnieuw heb ben de Bruse Boys reserves zich op eigen veld .laten inpakken. Nu was het laaggeklasseerde Hoek de boos doener. Na een 1-2 ruststand werd laatste minuut. In die eerste periode zochten ze al gauw naar allerhande smoesjes als het niet vlug wilde luk ken. Ikzelf heb niets aan de training veranderd, maar ze hebben het ver trouwen in zichzelf weer teruggekre gen", legt Henk Sprong uit. Sprong ventileerde voortdurende de vaste overtuiging dat zijn ploeg in de middenmoot of net eronder zou eindigen. Lange tijd leek hij een ech te bluffer, maar na de winterstop is WIK plotseling in de winning-mood verzeild geraakt. „Direkt na de win terstop hebben we de koppen bij el kaar gestoken en we hebben samen uitgerekend wat we moesten behalen om veilig te raken. Twaalf punten uit de nog resterende twaalf wedstrijd waren we met z'n allen van mening. Koste wat kost zouden we daar aan gaan werken, in geval van nood zelfs met negatief en verdedigend in gesteld voetbal", vertelt de WIK- trainer. WIK lijkt aardig op weg om het gestelde doel te gaan bereiken. In de vier wedstrijden na de winterstop kwamen er zeven wedstrijdpunten binnen, vier meer dan in de hele eerste wedstrijdhelft bij elkaar. „Als we zo blijven voetballen klimmen we nog wel enkele plaatsen", meent Sprong, ..maar laten we voorlopig voorzichtig blijven en op het gestelde doel blijven mikken. We krijgen Duiveland en ZSC nog, maar ook Veere. Deze laatste wedstrijd wordt gemakkelijker dan ZSC en Duive land, want daar spelen ook prestige- belangen een rol. Dat zijn moeilijke opgaven, maar ook voor de tegen standers". het na 90 minuten een 2-4 zege voor de zeeuwsvlamingen, waarbij met name Ad Dey met drie doelpunten een belangrijk aandeel ha. In de eerste helft kwamen de Boys via de goedspelende Teun de Ronde op voorsprong, maar via een schitte rend doelpunt van Hans Dekker en een treffer van Ad Dey konden de be zoekers met een positieve skore naar de thee. In de tweede helft begon Bruse Boys door allerhande misverstanden met negen spelers, hetgeen later wel weer werd aangevuld, maar best voor de konsentratie en de sfeer in het veld was dit allerminst. Vooral eer Frans de Oude met het hoofd voor de Boys kon skoren had Ad Dey met twee gave treffers Hoek al lang in veilige haven geloodst (2-4). Achttal treffers voor Bruse Boys III bij pover ZSC III SCHARENDIJKE, 27-3. Op het veld van ZSC heeft het derde team van Bruse Boys opnieuw getoond re gelrecht op weg te zijn naar de derde klas. Met maar liefst 0-8 werd de thuisploeg deskundig aan de kant ge zet. In de eerste helft al overspeelde de Boys het thuissplelende ZSC met een half dozijn treffers. In de tweede helft werd die skore beperkt tot nog een tweetal doelpunten, maar de be zoekers hadden niet de minste moei te om zich ZSC van het lijf te houden, ondanks het feit, dat men voortdu rend met tien spelers moest akteren. De Bruse Boys-treffers kwamen op naam van Adrie de Jonge (drie keer), Jan Klink en Herman Knop (ieder twee keer) en Leen Duivendijk. Gaflatteerde zege voor Brouwershaven II BROUWERSHAVEN, 27-3. De re- serves van Brouwershaven behaal den een ruime 4-0 overwinning op WIK IV dat deze middag Vrouwe Fortuna zeker niet op haar hand had. Hoewel de overwinning van Brou wershaven zeker verdiend was, had den de bezoekers wel een of twee te gen doelpuntjes verdiend. Nadat Leo Lievense de Brouwena- ren voorsprong had weten te geven (1-0) liet Kees den Boer de kans lig gen om uit een strafschop de stand weer recht te trekken. Uit een pass van Adrie Lievense kopte Kees Duinhouwer hierna Brouwershaven naar een 2-0 voor sprong. Na de hervatting wist Adrie Lie vense uit een hoekschop rechtstreeks te scoren (3-0) waarmee de strijd defi nitief was beslist. Uit een pass van Kees Duinhouwer zorgde Leo Lievense tenslotte voor een 4-0 eindstand. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ENSCHEDE. De Europese kom missie heeft de TH Twente toestem ming gegeven voor het instellen van een Europees dokumentatiecentrum. Het instituut, dat wordt onderge bracht bij de afdeling bestuurskun de, gaat alle dokumentatiemateriaal verzamelen dat de Europese gemeen schap produceert. WIK ging tegen GPC voorzichtig uit de startblokken. Vanuit een 4-4-2- opstelling werd met een behouden konsept gespeeld, waarbij GPC zich iets meer kansen wist te kreëren. „Deze speelwijze kunnen we sinds de komst van Hans van de Zande be ter in de praktijk brengen. Van de Zande is een goede vierde middenvel der", vertelt Henk Sprong. „In deze fase van de wedstrijd werd WIK evenwel overeind gehouden door een geweldig reagerende Peter Noordij- ke, terwijl Simon Berrevoets werke lijke de wedstrijd van zijn leven speelde. In die twee jaar dat ik bij WIK ziet heb ik hem nog nooit zo be zig gezien". Toch kwam WIK de eerste helft nig helemaal ongeschonden door, want halverwege deze eerste 45 minuten moest Kees den Boer met een lelijke enkelblessure van het veld, waarna hij werd vervangen door Olivier den Boer. „Deze noodgedwongen wissel verraste GPC eigenlijk onverwachts", stelt Sprong. vToen Kees den Boer nog in het veld stond hadden we eigenlijk geen rech terspits, waardoor GPC steeds een vrije man had. Toen Olivier den Boer echter inviel werd dit heel anders. GPC werd ineens veel minder ge vaarlijk, te meer daar ook Ad den Boer geweldig in de wedstrijd groei de". In de eerste 45 minuten werd niet geskoord en het duurde tot precies het uur vooraleer Simon Berrevoets met een schitterende dieptepass Joost Rotte wist te bereiken, die op zijn beurt een man-tegen-manduel met de GPC-doelman winnend af- slot: 0-1. In de fase die hierna volgde kreeg WIK een aantal opgelegde kan sen, die eigenlijk moeilijker te mis sen waren dan te benutten, maar een uitbreiding van de skore kwam er pas vlak voor tijd, toen Simon Berre voets de kroon op fenomenale wedstrijd plaatste door voor 0-2 te zorgen. „Zo spelend komen we er wel", besloot Henk Sprong verze kerd zijn betoog. UTRECHT. Op den duur moeten we af van de wapenindustrie en om schakelen van militaire naar civiele produktie. Evenals destijds de FNV komt ook het CNV tot deze konklusie in de vorige week verschenen diskus- sienota over vrede en veiligheid. DEN HAAG. Huisartsen en andere vertrouwenspersonen mogen nooit in een dwangpositie worden gebracht, ook niet door de binnenlandse veilig heidsdienst, om informatie over pa tiënten of kliënten te krijgen. AMSTERDAM. Burgemeester Po lak van Amsterdam heeft de politie opdracht gegeven de bescherming van het Amerikaanse consulaat te versterken. Dit is gebeurd in overleg met de ministers van buitenlandse en binnenlandse zaken. Afsluiting bridge-lessen te Burgh Ter aflsuiting van de bridge-lessën, die vanaf september verleden jaar in de kantine van de Tennisklub Westerschouwen werden gegeven, werd zondagmorgen een drive gehou den tussen deze leerlingen en hun ou ders. Er werd enthousiast gespeeld en de jeugd is enorm vooruit gegaan. Bij de jeugd won het paar Gerdo Roda en José Walter (zij viel in voor een jeugdspeler) met 158 punten, gevolgd door Roland Verdam met Martin v. d. Haven met 145 punten. Bij de ou deren won het paar Blindenbach- Ebbing met Gilijamse-Dijkmans op de tweede plaats. Zij kregen medail les. De lessen werden gegeven door Ali van Wingerden, José Walter en Wim Gilijamse. De jeugdklub is voor een drive op 7 mei a.s. uitgenodigd door de Jeugdklub uit Middelharnis. Nieuwe leden in deze jeugdgroep zijn van harte welkom. AZ'67-Haarlem Roda JC-NEC FC Utrecht-Feyenoord GA Eagles-Willem II NAC-FC Twente Sparta-De Graafschap Groningen-Ajax Den Haag-MW Amsterdam-VVV Heracles-SW Excelsior-Heerenveen Fortuna-V olendam De winnende kolom van de toto ziet er als volgt uit: 2-1-1-3-3-1-2-3-3 -3-1-1. Inleg: 370.756,-. Aantal deelnemers: 90.496. Beschikbaar voor prijzen: 176.109. Toto-Gelijk De winnende wedstrijden zijn: 1 - 3 -5 - 23 -24. Toegevoegde wedstrijd: 28. Inleg: 44.844,00. Aantal deelnemers: 9.987. Beschikbaar voor prijzen: 22.909,00. Lotto De winnende getallen zijn: 4-5-9-11- 18 -40; en het reservegetal is: 30. Inleg: 3.736.612,00. Aantal deelnemers: 692.982. Beschikbaar voor prijzen: 1.915.296,00. Cijferspel: Het winnende cijfer is: 572453. Aantasl deelnemers: 314.213. Inleg: 471.320,00. Beschikbaar voor prijzen: 188.528,00. Eredivisie AZ'67-Haarlem 0-1; Roda JC-NEC 4-1; FC Utrecht-Feyenoord 2-1; Go Ahead Eagles-Willem II 1-1; PSV- PEC Zwolle 1-1; NAC-FC Twente 0-0; Sparta-De Graafschap 4-0; FC Gro- ningen-Ajax 2-3; FC Den Haag-MW 0-0. Ajax PSV AZ'67 FC Utrecht Feyenoord Haarlem Sparta Groningen GA Eagles NAC Roda JC FC Twente NEC Willem II MVV PEC Zwolle Den Haag Graafschap Eerste divisie FC Amsterdam-FC VVV 1-1; Cam- buur-Veendam 0-0; Heracles-SVV 1-1; Wageningen-Helmond Sport 0-0; SC Amersfoort-FC Den Bosch 1-1; DS'79- Vitesse 0-0; Excelsior-Heerenveen 2- 0; Fortuna SC-Volendam 2-1; Telstar- Eindhoven 0-1. Helmond Sport 25 12 11 2 35 37-19 Fortuna S 25 16 2 7 34 48-29 FC VVV 25 10 11 4 31 48-35 Excelsior 25 12 6 7 30 46-37 Telstar 25 10 9 6 29 31-27 Den Bosch 25 11 5 9 27 45-33 Heerenveen 25 10 7 8 27 42-36 Cambuur 25 8 11 6 27 20-20 Vitesse 25 8 9 8 25 37-33 Veendam 25 8 8 9 24 33-39 SVV 25 8 7 10 23 34-34 Heracles 25 8 7 10 23 40-42 Amsterdam 25 7 8 10 22 28-38 Volendam 25 7 6 12 20 30-33 Eindhoven 25 7 5 13 19 25-46 DS'79 25 4 10 11 18 37-49 Wageningen 25 3 12 10 18 26-39 Amersfoort 25 5 8 12 18 30-48 Eindhoven 24 6 5 13 17 24-46 Helmond Sport (le); FC WV (2c) en Fortuna S (3e) periodekampioenen. GOES, 27-3. Het lijkt in Kerkwerve allemaal niet meer op te kunnen sinds WIK enkele weken geleden plotseling het zoet van de overwinning is gaan proeven. Na overwinningen op SVD en VCK en een verdienstelijk gelijkspel bij mede-degradatie-kandidaat Rillandia werd afgelopen zaterdag andermaal gewonnen. Nu bij het immer lastige GPC. Na een 0-0 ruststand boekte de ploeg van trainer Henk Sprong een 2-0 zege, omdat Joost Rotte en Simon Ber revoets twee van de vele doelrijpe kansen in de tweede helft wisten te verzil veren. Door deze winst en de grote nederlaag van Rillandia is WIK nu voor het eerst sinds lang van de twee fatale plaatsen in de eerste klas af en als het aan de Goese oefenmeester ligt is de Kerkwerfse ploeg nu definitief de weg naar veiliger sferen ingeslagen. 25 18 3 4 39 90-36 25 18 3 4 39 60-24 25 15 4 6 34 52-29 25 14 4 7 32 42-29 25 11 9 5 31 48-41 25 11 7 7 29 37-33 25 9 9 7 27 44-34 25 9 8 8 26 48-46 25 9 7 9 25 40-36 25 9 7 9 25 36-33 25 10 5 10 25 41-39 25 10 3 12 23 39-43 25 7 6 12 20 26-45 25 7 5 13 19 36-50 25 5 7 13 17 28-50 25 4 8 13 16 32-57 25 4 5 16 13 25-54 25 3 4 18 10 22-67

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 5