Zaalvoetbalbeker ook voor oppermachtig Country Club Zeeuwse dames aktief bij kampioenschappen Indoor-Persoonlijk Grote 9-1 zege voor eerste seniorenteam Dubbel verlies voor senioren Kerkwerve 7 Bekerfinale Handboogschieten Schaakvereniging „Zierikzee" Zierikzeese Bridge Club Goede resultaten Post-ploeg in Frankrijk Programma tafeltennis Programma volleybal TOG wint Zeeuwse kompetitie-wedstrijd Programma basketball Programma zaalkorfbal Programma zaalhockey Tafeltennisvereniging Scaldina Tafeltennis ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 4 februari 1982 Nr. 23059 Z1ERIKZEE, 3-1. Ondanks de anders lijkende uitslag (4-2) is Country Club in de bekerfinale van het Schouwen-Duivelands zaalvoetbalgebeuren eigen lijk nauwelijks in de problemen geweest tegen een bardwerkend Skol Boys II. Daarvoor was het technisch surplus van de mannen van coach Cees in 't Veld te groot. Wel probeerde Skol Boys via een enorme inzet de wedstrijd naar zijn hand te zetten, maar de routine en de zelfbeheersing van de drievou dig kampioen was dusdanig groot, dat Henk Vermeulen en zijn mannen nau welijks enige illusie gehad kunnen hebben. Het was dan ook volkomen te recht, dat Country Club-aanvoerder Wim Overweel na afloop de schitterende beker uit handen van Henk Verleer de eigenaar van Rotisserie La Bouchée en schenker van het kleinood, in ontvangst mocht nemen. Wim Overweel ontvangt de fraaie beker uit handen van Henk Verleer, de ei genaar van Rotisserie La Bouchée, die de beker aan de zaalvoetbalkommissie had geschonken. ZALTBOMMEL, 1-2. De Nederlandse Kampioenschappen handboogschie ten Indoor-persoonlijk hebben plaatsgevonden in de sporthal de „Waluwe" te Zaltbommel. De eerste minuten kwam Skol Boys sterk uit de startblokken, waarbij Country Club niet over ge- In de 20ste ronde van de huishoude lijke kompetitie werden maandag 1 februari jl., 11 partijen gespeeld. De uitslagen: J. J. v. d. Ende-R. v. d. Veken Va-Vi; R. Moerman-H. Uil 1- 0; M. M. Krijger-J. M. C. Zwarts 1-0; A. M. v. d. Westen-H. C. Jukkenekke Va-Vz; J. A. J. v. d. Made-J. J. Hoogstrate 1-0; P. M. Bouwens-A. J. Scheele 0-1; P. van Baarle-J. Verkerk 1-0; L. Oosse-J. L. Bom 0-1; C. van Eldik-P. Wiebols 0-1; P. C. v. d. Schee-A. Louws 0-1; H. van Rossum- H. L. H. Timmermans 0-1. De uitslag van de bridgedrive op de 10e kompetitie-avond is als volgt: Groep 1: 1. dames Does-Hendrik- sen, 131 punten; 2. heren Blonck-v. d. Hengstum, 121 punten; 3. heren Nolet-Teerlinck, 118 punten; 4. heren v. d. Mark-De Wit, 113 punten; 5. he ren Becu-v. d. Post, 110 punten; 6. he ren Besamusca-Meulstee, 108 punten; 7. echtpaar v. d. Berg, 101 punten; 8. echtpaar Pomper, 96 punten; 9. echt paar Kloet, 95 punten; 10. dames Haas-Melieste, 87 punten (108 is 50 Groep II: 1. dames Geluk-v. d. Zan- de, 115 punten; 2. dames Born- Sluijter, 114 punten; 3. dames Becu- v. d. Post en dames v. d. Valk-v. d. Zande, 111 punten; 5. heren Hendrik- se-Sweere, 110 punten; 6. dames Goedhart-Nolet, echtpaar Verschoor en heren Eekman-Van Geesbergen, 107 punten; 9. dames Kops-Tuinman, 106 punten; 10. heren Timmerman- Turel, 92 punten (108 is 50 Groep III: 1. dames De Graag- Schiettekatte, 92 punten; 2. dames Gaanderse-Klompe, 84 punten; 3. me vrouw v. d. Berg-heer De Vries, 82 punten; 4. Dames Van Oeveren- Tennekes, 74 punten; 5. dames Hoets- Weber, 73 punten; 6. heren Hommer- sen-Viergever, 72 punten; 7. heren Pos-Schot, 66 punten; 8. dames Eek man-Van Geesbergen, 60 punten; 9. echtpaar Schults, 45 punten (72 is 50 Alleen Ad de Graaf moest een set afstaan, doordat hij in zijn eerste partij niet in zijn spel kon komen. In de overige sets was Scaldina duide lijk sterker dan Goes 4. Ook het dub bel (Holm/Smalheer) kwam op naam van het Zierikzeese team. De enige nederlaag leed het derde seniorenteam, dat in de vijfde klas speelt. Uit tegen Kapelle 5 werd met 7-3 verloren. Scaldina was gehandicapt, daar de beste speler van dit team. Koos van Neck, niet meedeed. Harry Koper, Han Ketting en Joke VerspeeR speel den een sterke wedstrijd, maar kwa men net iets tekort. Jeugd Zowel het eerste als het tweede (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) luk te klagen had, dat schoten van Henk Vermeulen en Hans van Urk nipt naast de veste van doelman Pe ter Noordijke vlogen. Wat later hiel pen Hans van Urk en Kees de Feijter ideale scoringskansen in hun ijver nogal knullig om zeep. Al met al mag gerust gesteld worden, dat de ont moeting een heel ander verloop had gehad kunnen hebben als Skol Boys de score open had kunnen breken. Na het openingsoffensief van Skol Boys trok Country Club meer en meer het initiatief naar zich toe, maar de trefzekerheid van de kampi oen liet vooral in de eerste periode danig te wensen over. Slechts een keer wist de ploeg een bres te slaan in de hechte verdediging. In de veer tiende minuut omspeelde Wim Over weel doelman Johan Holm, waarna zijn breedtepass door Rob Wijnste kers slechts in het verlaten doel ge schoven hoefde te worden (1-0). Johan Holm was'aan Skol Boys zijde overigens met afstand de opval lendste speler. De doelman mani festeerde zich gedurende de volledige 50 minuten als een sterke sluitpost en hij redde werkelijk alles op de meest mirakuleuze wijze, waardoor Coun try Club naast de slechte eigen af werking er nog een ongedachte han- dikap bij kreeg. Het duel werd overi gens naar gelang de eerste periode vorderde alsmaar zwakker en eigen lijk nauwelijks meer het aankijken waard, al roerde het behoorlijk opge komen publiek zich danig. In de tweede helft redde Kees de Feijter al na twee minuten op de doellijn, nadat Wim Overweel te zacht had ingeschoten na goed voor bereidend werk van Rini Stoutjes- dijk. Een paar minuten later maakte Overweel zijn misser goed door via een kluwen van Skol Boys-spelers van tien meter voor 2-0 te zorgen. Halverwege de tweede helft was het vervolgens een goedspelende Rob Wijnstekers die zijn tweede en Cou- try Club's derde treffer achter doel man Holm wist te manoevreren, on danks het stugge stoorwerk, dat Theo Kramer op Wijnstekers toe paste. Tien minuten voor tijd was het tenslotte Rini Stoutjesdijk die de wedstrijd definitief besliste door na een puike een-twee met Bart Helbers laag en strak in te schieten (4-0). De wedstrijd was gelopen, maar ökoi Boys bleef toch ook hierna stug pro beren om de hatelijke nul van het scorebord te krijgen. Lange tijd ech ter had de ploeg nauwelijks aan aan- jeugdteam brachten hun wedstrijden tot een positief resultaat. Het hoogste jcugdteam leverde een knappe prestatie door in zijn eerste wedstrijd met 8-2 't Zand 6 te ver slaan. Cor en Roeland v. d. Wekken wonnen beiden twee van de drie sets, terwijl Martijn Bruel ongeslagen bleef. Na winst in de dubbelpartij van Cor v. d. Wekken en Bruel kwam de stand op 8-2. Ook voor het tweede jeugdteam een 8-2 overwinning. Thuis werd Mz 14 verslagen. Vooral Camiel Faber was goed in vorm en won al zijn sets, evenals Rob van Pinxteren. Het dub bel (Saman/Van Pinxteren) draaide een stuk beter dan vorige week, maar kwam met 22-20 in de beslissen de game net tekort. vallen kunnen denken, omdat Coun try Club hen voortdurend in de ver dediging drukte. Toch zou de ver diende treffer er komen. Na een goed opgezette aanval, waarbij zowel Daan Blom, Kees de Feijter als Hans van Urk hun steen tje aandroegen kon Henk Vermeulen met een droge knal Peter Noordijke verschalken, maar toen was er nog slechts veertig seconden te spelen. Toch zou in de luttele seconden ook nummer twee nog op de borden ko men, omdat Jaap van Sliedrecht de doorgebroken Daan Blom van achter aantikte en scheidsrechter Arjan Bolle (hij floot een foutloze wedstrijd) in het slotsignaal toch nog een strafschop moest toekennen. Henk Vermeulen liet zich dit buiten kansje evenmin ontnemen, waardoor er alsnog een dragelijke uitslag geno teerd kon worden. Na de FC Kerwerve en Skol Boys is Country Club de derde Schouwen- Duivelandse bekerwinnaar. Norma liter gaat de ploeg nu verder bekeren om de Zeeuwse zaalvoetbalbeker, maar het is ook niet helemaal uit gesloten, dat de verliezende finalist Skol Boys II dit zal gaan doen, omdat Country Club als kampioen ook hier voor al in Zeeuws verband zal moe ten spelen. Wie het ook wordt is nog niet zeker, zeker is wel dat de eerste tegenstander de bekerwinnaar van het rayon Middelburg (FC Hooizol der) zal zijn. De wedstrijd zal worden gespeeld in de Zierikzeese sporthal. In de kompetitie werden woensdagavond ook nog een viertal wedstrijden afgewerkt, waarbij alle maal normale uitslagen konden wor den genoteerd. In de eerste klas klop te Sporthuis ZZ het Nieuwerkerkse SKNWK met 4-1, waardoor het uit kijken geblazen wordt, dat men niet in degradatieproblemen gaat komen voor SKNWK. In de tweede klas her stelde Bruse Boys zich van de neder laag tegen ZZ'72 door nu met 6-1 te winnen van Bijmakelaardij II, waar door de Bruënaren hun optie op pro motie naar de eerste klas konden handhaven. Koploper Dreischor maakte in de derde klas al evenmin een fout. Stella Boys II werd met 4-1 aan de zegekar gebonden en VV Oos- terschelde bleef in een doelpuntrijke ontmoeting met 4-6 de baas over Bro- gum II. BESSÈGES, 3-2. De ploeg van Pe ter Post heeft haar tenten opgeslagen in Zuid-Frankrijk waar de renners zich voorbereiden voor de komende klassiekers. Zoals de laatste jaren ge bruikelijk maken de organisatoren aan de Middellandse Zee hiervan dankbaar gebruik om een aantal wedstrijden te organiseren. Ad Wijnands (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Daar nog meerdere ploegen zich aan het voorbereiden zijn in Zuid- Frankrijk weet men zo op goedkope wijze vaak een uitstekend renners- veld bijeen te brengen. Met de Grote Prijs van Bessèges werd maandag het spits afgebeten. In deze wedstrijd over 124 km startte Bernard Hinault met zijn eerste overwinning door Ad Wijnands in de eindsprint te klop pen. De dinsdag verreden wedstrijd te L'Argentiere leverde een overwin ning op voor de Limburger Ad Wij nands die op de eindstreep een voor sprong had van 1.43 min. op Jan Raas die de sprint van een zevental achter volgers won. Woensdag werd op een circuit in Molières sur Ceze de proloog van de Ster van Bessèges verreden. Jan Raas, die vorig jaar deze wedstrijd won, werd ook nu winnaar van deze wedstrijd over 2200 meter in een tijd van 2.56.25 min. voor de Zwitser Gil bert Glaus. Van de overige Nederlanders werd Jack Hanegraaf 6e in 3.04.46; 8e Ge rard Veldschoten 3.05.88; 10e Aad van den Hoek 3.08.21; 12e Leo van Vliet 3.08.47 en 22e Joop Zoetemelk 3.11.39. Bernard Hinault eindigde op de 33e plaats in een tijd van 3.13.58. Scaldina: Donderdag 4 februari: Gymzaal Raamstraat, Scaldina 2 - TTVO 20.15 uur. Scaldina 3 - TTVO 4 20.15. Vrijdag 5 februari: Wilno 3 - Scaldina 1 Vlissingen. Zaterdag 6 fe bruari: Gymzaal Raamstraat, Scaldi na - Mz 7 (jeugd) 9.00 uur. Het eerste herenteam van Mevo'80 ontmoet zaterdag in sporthal Onder dak te 16.45 uur hekkelsluiter Ibis 4 uit Hellevoetsluis. Het vierde heren- team speelt tegen Kwiek 2 uit Brui- nisse, dat enkele plaatsen hoger staat op de ranglijst. Het vierde da mesteam komt uit tegen het op gelij ke hoogte geklasseerde Intermezzo 3. Uitwedstrijden: Het eerste damesteam speelt in Brielle zaterdagavond 6 februari te gen'het tweede damesteam van TOP, dat dit seizoen vrij sterk voor de dag komt. Het tweede damesteam gaat op bezoek bij Sparta/H-II te Middel- harnis en niet in staat worden geacht de wedstrijd te winnen. Het tweede herenteam trekt naar Zuidland om aldaar uit te komen tegen sterke, maar wisselvallige Setpoint. Deze wedstrijd zou Mevo'80 kunnen be schouwen als een revanche op de eer der dit seizoen geleden nederlaag. Het derde herenteam speelt in Brui- nisse te 17.30 uur tegen Kwiek-I. Nor maliter verliest dit Mevo'80-team de ze wedstrijd van het hoger geklas seerde s.v. Kwiek. Het meisjes- jeugdteam speelt zaterdagavond in Rozenburg tegen Vovero-III. Dit als laatste geklasseerde team moet voor het Zierikzeese team geen problemen opleveren. Zaterdag 6 februari Kwiek-Volley Quick 16.15 uur. Tegelijkertijd met de 19e ronde van de huishoudelijke kompetitie speel de het Bruse T.O.G. ook weer acht partijen voor de Zeeuwse kompeti tie, en wel tegen, wat later zou blij ken, een zwakke broeder, Koudeker- ke II. Alleen J. v. d. Bos verloor z'n partij tegen A. Paauwe. T.O.G. begon al met een 1-0 voorsprong, omdat de te genstander van A. Douw niet kwam opdagen. J. de Korte leek op remise af te stevenen, maar kon in de eindstrijd tegen A. Boone alsnog de volle winst binnenhalen. Koploper J. de Jong maakte ook in dit inter-eilandelijk gezelschap geen fout; winst tegen D. Joziasse. C. v. d. Berge en W. Kesteloo kwamen remi se overeen, evenals A. v. Maurik en A. v. d. Heiden. M. v. Driel versloeg F. Stunger terwijl Abr. v. d. Berge te gen L. de Jong winst boekte, waar door de eindstand op 6-2 in het voor deel van T.O.G. kwam. Huishoudelijk In de huishoudelijke kompetitie won J. Hagens yan K. v. d. Bos en W. Weber versloeg Ad. v. d. Berge. L. Beider klom opnieuw enkele plaat sen na winst op L. Kostense. P. en L. Holleman waren te sterk voor J. Nieuwersteeg en T. v. d. Have; D. v. Wolferen-A'. J. v. d. Berg 1-0; L. Houkamp-W. Hoel 1-0. A. Kik versloef J. Reurich, wiens witte loper „buiten spel" stond om dat de stukken van Kik allemaal op zwart stonden in het eindspel. Kik is met deze winst op de tiende plaats gekomen. Zaterdag 6 februari sporthal On derdak. Heren: Mevo'80-Operatie, 19.00 uur. Jongensjunioren: Mevo'80- Souburg, 19.00 uur. Dames: Valke- nisse IV-Mevo'80 te Vlissingen. Meis jesjunioren: Smokkelhoek II-Mevo'80 te Kapelle. Zaterdag 6 februari Sporthal Onderdak 3e klasse A: All Ready-Velocitas, 14.50. AFDELING ZUID WEST 5e klasse A: All Ready IV-KVK, 13.50. ADSPIRANTEN 3e klasse B: All Ready AlII-Swift A VII, 13.00 uur. Maandagavond jl trad het eerste team thuis aan tegen MZ 8 uit Middel burg. Leen v.d. Wekken startte hoop vol, door de eerste partij te winnen. Dezelfde speler dwong in zijn tweede partij een derde game af, doch moest zijn tegenstander de eer laten. Met een spannende derde partij bracht Leen nog een punt binnen, eveneens in 3 games. Appie Kroezemann bracht het deze avond niet verder dan een gamewinst, terwijl Henk 't Hart nog niet op dreef schijnt te zijn. Eindstand 2-8. Het 2e team van Kerkwerve speelde in Vlissingen maandagavond tegen Westerzicht 4. Jan van Urk startte met een partij in 3 games, doch verloor deze. Zowel Buddy Matthey als Jaap Huigens haalden en de volgende par tijen twee punten binnen. Het dubbel moesten Jan en Buddy in 3 games afstaan aan de thuisploeg, zodat de stand 2-2 werd In een zwakke partij verloor Jan de volgende set, waarna Jaap de stand weer in evenwicht bracht, door zijn 2e partij te winnen. B. Matthey kon echter niet voorko men dat de thuisspelers weer op voor- Ongeveer 200 schutters uit geheel Nederland deden hieraan mee die al lemaal in de voorwedstrijden kampi oen werden of zo hoog geklasseerd stonden dat zij voor deze top wedstrijd in één van de klassen uit genodigd werden om uiteindelijk de beste van Nederland te worden. District Zeeland Van Distrikt 16 (Zeeland) waren vijf dames uitgenodigd, verdeeld over drie klassen, hetgeen hoogst waarschijnlijk uniek is omdat er ±5x zoveel heren in district 16 het doelschieten beoefenen (140 leden). Zondag 7 februari. Jongens A: Sou burg, 13.20 uur HSD-Middelburg II; 14.10 uur HSD-Vlissingen. Meisjes A: Terneuzen, 14.00 uur Olympia-HSD; 14.50 HSD- Vlissingen. Jongens ED: Kapelle, toernooi 11.00-14.30 uur. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND SCHIEDAM. De Schiedamse poli tie en het regionale bijstandsteam tasten nog volkomen in het duister bij de moord op de 45-jarige Schie dammer Bernhard T. van Heek. De man werd maandag 1 februari dood in zijn woning aan de Toon Ver- heystraat aangetroffen. DELFT. De Delftse politie heeft woensdagmorgen nabij de Hamburg het lijk uit het water van het Schie- kanaal gehaald van de 58-jarige Ja cob de Roos uit de Prinsestad. De Roos werd sinds eerste kerstavond van het vorig jaar vermist. ROTTERDAM. Zeven leden van de Rotterdamse Junkiebond (R.J.B.) zullen het komende weekeinde op de universiteit van Bremen deelnemen aan een kongres over de nieuwe Westduitse opiumwet. Ze zijn uitge nodigd door een groep Westduitse kriminologen. DEN HAAG. De regeringsfrakties ^nMein links (CPN, PSP, PPR) heb ben dinsdag gestemd voor een motie van het '.T^^-Kamerlid Toussaint waarin ae regering wordt aan gespoord het in dienstverband tre den van medische specialisten te be vorderen. DEN HAAG. Ruim honderd bewo ners van de Haagse schilderswijk vinden hun woning zo slecht dat zij hebben besloten nog maar twintig gulden per maand huur te betalen. Twintig gulden per maand is het be drag dat een onbewoond verklaarde woning maximaal aan huur op mag brengen. ROTTERDAM. Intercontainer, een „Pool" van internationaal container vervoer per spoor is woensdag be gonnen met het transport van zijn vijf miljoenste container. DEN HAAG. De ministeries van justitie en binnenlandse zaken stre ven ernaar de politie-opleiding nieu we stijl in het schooljaar van 1983/1984 van start te doen gaan. ROTTERDAM. De Rotterdamse politie is woensdag begonnen met het verhoren van de 42-jarige hoofd opzichter T. S. van het Rotterdamse gemeentelijk vervoerbedrijf RET in verband met een miljoenenfraude die begin vorige maand aan het licht kwam. sprong kwamen. Wederom was het Jaap, die deze avond de volle winst binnenhaalde, die de stand in even wicht bracht 4-4. Jan van Urk speelde zijn laatste partij duidelijk beter en won in 2 games. In de beslissende laatste partij moest Buddy echter de winst uit handen ge ven zodat de einstand 5-5 werd. Van de jeugdtcams moest zaterdag jl. alleen het 3e team spelen, en wel tegen TTVO 4 uitOudelandc. Willeke Huigens verweerde zich dapper in de eerste set, doch moest de winst af staan aan haar tegenstander. Door Marléne en Erik w erden de volgende sets gew onnen. Het dubbel werd door laatstgenoemde In de derde game verloren, zodat de stand toen gelijk was. Dit was echter van korte duur omdat zowel Willeke als Erik achtereenvol gens weer een punt binnenhaalden, zodat de stand 4-3 werd. Marléne ver loor haar laatste set, doch door winst winst van Willeke en Erik kon de volle winst nog net in Kerkwerve worden gehouden. Eindstand 6-4. In de eerste helft kwam in de 2e klasse M. Glerum van St. Sebastiaan .Yerseke niet verder dan 237 punten 'en R. Hart van TOG Zierikzee tot 222. In de 3e klasse kwam B. van Wijk van Artemis Zierikzee tot 257, waarmee zij nog eerste was..met 1 punt voorsprong op nr. 2 van haar klasse: R. Roggeband van TOG Zie rikzee en C. Claassen van St. Sebasti aan Yerseke kwamen in de 4e klasse resp. tot 226 en 234 punten. De einduitslag was: 2e klasse M. Glerum op een 14e plaats met 481 punten; R. Hart op een 20e plaats met 437 punten. 3e klasse: B. van Wijk op een 4e plaats met 506 punten. 4e klasse: R. Roggeband op een 7e plaats met 481 punten; C. Claassen op een 10e plaats met 471 punten. Diegene die belangstelling heeft voor het beoefenen van deze sport kan zich telefonische werden tot de Handbcogschietver. Artemis, tel. 01112-1215. MARKTBERICHTEN Beursbericht Markt Goes van dinsdag 2 januari 1982 Granen, zaden en peulvruchten Alle prijzen boerenschoon, franko leveringsplaats en per 100 kg: Tarwe, basis 16 uit opslag handel en coö peratie, 50,50 - 51,50; tarwe, basis 16 uit eigen opslag, 53,00; zomer- gerst, basis 16 53,25 - 54,25; voergerst, basis 16 48,25 -ƒ 48,75; haver, basis 16 45,75; erwten (kleine groene) 81,00 -ƒ 85,00; Schokkers 88,00 - 94,00; Capucij- ners 167,50; bruine bonen (vrij van grond en halve bonen; 18 vocht) 180,00 - 185,00; karwij (boeren schoon) 246,00 - 263,50; karwij (prima doorsnee kwaliteit) 283,50. Exklusief b.t.w. Aardappelen Bintje, veldgewas, direkte leve ring, op auto geleverd, 21,00 -ƒ 25,00 per 100 kg. 0 mm opwaarts, binnenlandse kwaliteitseisen, 22,00 - 26,00 per 100 kg. Voeder aardappelen 9,50 - 10,00 per 100 kg. Notering Rotterdamse Beurs d.d. 1 februari 1982: Bintje 35-50 mm 22,00 - 23,00 per 100 kg; 50 mm-op- waarts 35,50 - 36,00 per 100 kg. Exklpsief b.t.w. Uien Zaaiuien 0,12 - 0,19 per kg. Zaai- uien, grove blanke partijen, 0,20 - 0,24. Op auto geleverd en exklusief b.t.w. Vlas Ongerepeld, op auto geleverd, ex klusief b.t.w. 0,38 - 0,52 per kg. Hooi en stro Alle prijzen per 1.000 kg: Weide- hooi 225,— - 250,—; dijkhooi f 160,— - 190,—; Roodzwenk 130,-; Veldbeemd 150,-; Riet- zwenk 95,— - 110,—; Raaigrassen 130,—; gerstestro 135,—; tar- westro 95,105,—schokkerstro 100,125,—erwtenstro 110, 130,—; bruine bonenstro 120,—. Op auto geleverd en exklusief b.t.w. Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 1-2. Konsumptie- aardappelen, los verladen af bedrijf, prijzen per 100 kg, exklusief b.t.w. Klei-aardappelen binnenland: Bintje 35-50 mm 22,00 - 23,00; Bintje 50 mm opw. 35,00 - 36,00; Bintje 35-55 mm opw. 25,00 -ƒ 27,00; Eigenheimer 35 mm opw. in zakken 23,00 - 27,00. Zandaardappelen: Bintje 35-50 mm 19,00 - 21,00; Bintje 50 mm opw. 28,00 - 30,00. Export: Bintje 45 mm opw. in zak ken voor Italië 33,00. Voeraardappelen tot f 8,00 10.00. Stemming: rustig. Veemarkt Den Bosch DEN BOSCH, 3-2. Aanvoer: totaal 7168, runderen 2510, graskalveren 389, vette kalveren 40, nuchtere kal veren 2203, schapen 1217, lammeren 5; geiten 56, slachtvarkens 748, slachtrimderen 1190. Prijzen per stuk: Melk- en kalf- koeien 2450 - 3250; guiste koeien 1600 - 1950; kalfvaarzen roodbont 2350 - 3225; zwartbont 2100 - 2675; klamvaarzen 1850 - 2200; guiste vaarzen f 1800 - 2150; pinken 900 - 1775; graskalveren 700 - 1100; nuchtere kalveren voor fok en mesterij roodbont 210 - 535; zwartbont 175 - 410; weidescha- pen 80 -ƒ 170; lammeren f 80- f 170; vette schapen 200 - 310; vette lam meren 200 - 310. Prijzen per kilogram geslacht ge wicht: Stieren le 8,25 - 8,90, 2e 7,20 - 8,25; vaarzen le 7,50 - 8,50, 2e 6,75 - 7,50; koeien le 7,60 - 8,50, 2e 6,95 - 7,60, 3e 6,65 - 6,95; worstkoeien 5,30 - 6,65; dikbillen 9,25 - 13,40, extra boven notering. Prijzen per kilogram levend ge wicht: vette kalveren le 6,65 - 6,80. 2e 6,40 - 6,65, 3e 6,00 -ƒ 6,40; slachtzeugen le 2,95 - 3.05, 2e 2.85 - 2,95, 3e 2,40 - 2,85. De Eierveillngen BARNEVELD, 3-2. Coöp. Veluwse Eierveiling. Aanvoer 2.278.800 stuks. Stemming: flauw. Prijzen per 100 stuks: Eieren van 52-53 gram 14,30; 55-56 gram f 15,25- 15,40; 60-61 gram 15,85 - 15,80; 65-66 gram 15,60. ZIERIKZEE, 3-2. Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Scaldi na speelde, in een gewijzigde samenstelling, zijn eerste kompetitiewedstrijd na de winterstop thuis tegen Goes 4. De spelers Ad de Graaf, in de plaats voor Leo de Ruiter, Cor Smalheer en Michel Holm behaalden eenvoudig een 9-1 overwinning. KERKWERVE, 3-2. Het eerste senioren team speelde vorige week de uitwedstrijd tegen Arnemuiden 2. Jaap Huigens speelde als invaller mee, doch kon niet voorkomen dat een zware nederlaag werd geleden. Leen v.d. Wekken behaalde in een partij een game winst, doch moest de overige partijen prijs geven, waarmee in feite alles over de eerste negen partijen is verteld. Appie Kroezemann wenste zich echter niet neer te leggen bij een totaal-verlies en won de laatste partij, zij het dat hij er 3 games voor nodig had. De eer was gered, eindstand 9-1 voor Arnemuiden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 7