Advocaat en deurwaarder hielden lezing over recht Een kleinigheid vergeten ZLM konstateert achterblijven landbouw-prijsontwikkeling Een Breugel gestolen NOP wil provincie IJsselmeerpolders 5 Mr. E. G. Karei en de heer F. W. J. van Veen Suggestie op Welzijnshoorzitting Zierikzee Meer vrije kamers Ook vrouwen bij Sinaï-macht Vestiging in en vertrek uit Nederland Wat biedt de BEELDBUIS? „Starre houding- overheid" ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 4 februari 1982 Nr. 23059 ZIERIKZEE, 2-2. Om de leden van de Vereniging Oud leerlingen Tuinbouwwintercursussen Zierikzee wat meer bekend te maken met de gang van zaken in de we reld van het recht, had het bestuur voor dinsdagavond 2 februari twee gastsprekers uitgenodigd. Mr. E.G. Karei, advocaat te Zierikzee en de heer F.W.J. van Veen, ge rechtsdeurwaarder voor Schouwen-Duiveland, Tholen en St.Philipsland gaven duidelijk weer wat hun werk zaamheden zoal inhouden. Op deze prent van de Franse karikaturist Daumier adviseert de advocaat zijn cliënt in een rechtzaal om tenminste uit één oog te huilen, zodra de officier van justitie zijn aanklacht houdt. Beide heren vertelden dat het beslist niet nodig is om drempelvrees te heb ben voor een bezoek aan een advocaat of deurwaarder. In het eerste oriënta- tiegesprek 50,00 voor een half uur) wordt de cliënt duidelijk gemaakt hoe de procedure in zijn werk gaat en of het wel of niet de moeite van het proberen waard is. Wantrouwen in het werk van een advocaat of deurwaarder is niet no dig, want een „man van het recht" die zich met oplichtende praktijken bezighoudt, maakt alleen maar slech te reklame voor zichzelf vertelde de heer Van Veen. Kortom, de kans is klein dat veel geld van de cliënt in de zakken van de advocaat of deurwaar der verdwijnt en hij er verder niets beter van wordt. aoAss fï£V rrrsv ~b ya-ri tirfoBTC-.O Strafzaken Voordat de leden vragen konden stellen vertelde de heer Van Veen dat het deurwaardersambt uit een incasso-praktijk en ambtelijke werk zaamheden bestaat. Bij de incasso- praktijk komt het inkasseren van vorderingen om de hoek kijken. Een deurwaarder heeft niets met strafzaken te maken, in tegenstelling tot de advocaat, mr. Karei, die zich wel op dit gebied begeeft, zij het in bescheiden mate. Daarnaast houdt hij zich bezig met civiele praktijken (zaken tussen twee burgers) zoals, adoptie, echtscheiding, huurgeschil en faillissement. Het strafrechtelijk aspeckt geldt voor mensen, die in aanraking met de justitie komen. Onvermogen Naar aanleiding van de vraag wat hoeveel kost en wie dat allemaal (Vervolg van pagina 1) te wijzigingen en aanvullingen wer den echter niet gehonoreerd. Tenslotte werd een schrijven van het C.J.V. „Samen Verder" behan deld. Het missen van een part-time kracht voor het vormende en eduka- tieve aspekt van het jeugdwerk wordt door het C.J.V. als een knel punt ervaren. Aan het verzoek dit knelpunt in het welzijnsplan op te nemen, werd voldaan. Weinig belangstelling Bij de rondvraag merkte de heer Geleijnse op het te betreuren, dat slechts vier personen blijk gaven van hun belangstelling tijdens de hoorzit ting deze avond. De voorzitter schreef dit toe aan de bijzonder moei lijke procedure, waar de gemeenten en de bevolking mee worden opgeza deld. Hij konstateerde, dat aanvan kelijk bij het vaststellen van de inspraak- en procedureregels - nog veel publiek aanwezig was, maar dat naarmate de materie ingewikkelder werd, de belangstelling afnam. Ver der was de voorzitter van mening, dat de bevolking zich vijf jaar gele den - in een tijd van hoogkonjunk- tuur - veel intensiever met het wel zijnsbeleid zou hebben bezig gehou den, dan nu in een tijd waarin alles „budgetair-neutraal" moet verlopen. Hij besloot met dc sombere voor spelling, dat in de nabije toekomst of op het welzijnspakket of op andere voorzieningen bezuinigd zal moeten worden. dient te betalen, verklaarden de her en het begrip „Akte van onvermo gen". Indien een burger een netto inkomen heeft van minder dan 2000,— per maand of minder netto- vermogen heeft dan 50.000 bestaat voor hem/haar de mogelijkheid om kosteloos van de diensten van een ad vocaat of deurwaarder gebruik te maken. Dat wil zoveel zeggen als dat de staat de kosten vergoed. Echter'niet alle kosten wbrdenaltijd gedekt. Bij verlies van een door een burger aangespannen proces komen de kosten van het proces wel voor re- kining van de cliënt. „Wat ook be langrijk is: bij een akte van onver mogen krijgt de cliënt geen advocaat toegewezen, maar mag hij/zij zelf een advocaat uitkiezen, zij het bin nen het eigen rechtsgebied," aldus de heer E.G. Karei. Ook de faillissementen kwamen aan de orde. Mr. Karei trok de on juiste gedachtengang recht dat men sen die failliet zijn verklaard auto matisch van alle schulden zijn ver lost. „Dat is beslist niet waar, de be trokkenen zijn niet van alle schulden verlost. Op het moment dat het fail lissement wordt opgeheven, herle ven de schulden." Door een deel van het loon in te houden, kan de eisende partij zijn nog tegoed hebbende geld terugvorderen. Rechterlijke macht De heer Van Veen vertelde dat er in Nederland 62 kantongerechten zijn, negentien rechtbanken en vijf ge rechthoven. Het kantongerecht is het laagste gerecht en daar worden onder andere zaken betreffende persoonlij ke rechtsvorderingen tot 3000,— af gehandeld. Bij de rechtbank spelen echtscheidingszaken, strafzaken en de hogere beroepszaken van het kan tongerecht. „Met deze twee onderdelen van de rechterlijke macht heb ik het meest te maken. Voor de invoering van de nieuwe echtscheidingswet van 1971 was het eigenlijk veel leuker op het gerecht. Toen maakte je leuke dingen mee, zoals het bewijzen van overspel in aanwezigheid van een privé- detective," aldus de heer Van Veen. De Hoge Raad is de hoogste vorm in Nederland. De uitspraak (arrest) wordt door vijf raadsheren gedaan. Daar worden juridische vraagstuk ken behandeld. Vonnissen van de rechtbank en arresten van het Hof kunnen bij de Hoge Raad vernietigd of bekrachtigd worden. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. Vijftig van de ze ventig personeelsleden van het me taalbedrijf CPM-Europe in Amster dam-Noord hebben woensdagmiddag voor een klein uur het werk onder broken als protest tegen de rege ringsplannen tot wijziging van de ziektewet. DEN HAAG. Minister Van Dam (van volkshuisvesting) vindt het on juist, dat in de Brabantse gemeente Drunen van woningzoekenden een waarborgsom (van 175 gulden) wordt geheven. DEN HAAG. De Koninklijke Landmacht gaat eenvoudiger oefe nen om op deze wijze de besparingen aan brandstof en munitie te kunnen realiseren die nodig zijn in verband met bezuinigingen op de defensiebe groting. De voorzitter van de vergadering, de heer J.M. van de Velde zei na af loop de komst van de sprekers een welkome afwisseling te hebben ge vonden tussen de lezingen over bloemkool en andere tuinbouwzaken door. Voor de leden zijn vele zaken in de wereld van het recht verduide lijkt. ZAANSTAD. De 24-jarige P. C. N. uit Zaanstad heeft bekend vorige maand een sex-huis in Wormerveer in brand te hebben gestoken. Hij had dat gedaan op verzoek van de eige naar van een ander sex-huis, die de konkurrentie van zijn kollega een doorn in het oog was. DEN HAAG. Minister drs. J. de Koning van landbouw en visserij heeft per 1 februari de jacht op wa terwild, houtsnippen en fazanthanen gesloten. Hij heeft dit meegedeeld in zijn antwoord op schriftelijke vragen van mevrouw Beckers-de Bruijn, fraktieliedster van de P.P.R. in de Tweede Kamer. DEN HAAG. Minister Van Thijn van binnenlandse zaken heeft de ambtenarencentrales woensdag in het centrale overleg meegedeeld dat hij met een nieuwe regeling komt waarin het stakingsrecht voor amb tenaren zal worden geregeld. DEN HAAG. Er is een Stichting Boswerk opgericht, die als hoofd taak heeft het uitvoeren van plannen gericht op het ekonomisch funktione- ren van de bosbouw. Deelnemers zijn de Vereniging van Boseigenaren en de werknemersorganisaties in de bosbouw. VEGHEL. Met de aanhouding dins dag van de 18-jarige A. K., de 23- jarige M. R. en de 19-jarige P. van L. uit Veghel heeft de rijkspolitie in Veghel de wapendiefstal uit het groepsbureau van de rijkspolitie in die stad opgelost. ROTTERDAM. Staatssekretaris Dik (exportbeleid) is het niet eens met de stelling dat de overheid niet hard genoeg optreed tegen bedrijven die orders aanvaarden waaraan anti- Joodse voorwaarden zijn verbonden, omdat zij rekening houdt met de werkgelegenheid en wegens be- wijsmoeilijkheden. AMSTERDAM. De Stichting Rein- water in Amsterdam heeft woensdag met klem geprotesteerd tegen de uit latingen van minister Zeevalking van verkeer en waterstaat over de zoutlozingen door Frankrijk in de Rijn. DEN HAAG. De rijksrecherche heeft in de afgelopen dagen na een aantal klachten van de Haagse poli tie zes stafleden van het Haagse drugcentrum opgepakt en verhoord. De stafleden werden verdacht van medeplichtigheid aan handel in ver dovende middelen. SCHIPHOL. De Rijkspolitie Dienst Luchtvaart heeft in samen werking met de gemeentepolitie van Amsterdam de afgelopen zondag in de hoofdstad een Nederlandse vrouw en een Peruaan aangehouden op ver denking van smokkel en handel en cocaine. Daarbij werd 3100 gram co caine in beslaggenomen. GOOR. De rijkspolitie heeft de 38- jarige mevrouw J. G. B. uit Neede aangehoudem omdat zij in haar funk- tie van adjunkt-direktrice van het verzorgingstehuis „Herfstzon" frau de heeft gepleegd. ROTTERDAM. De leveranciers van de stokvisbedrijven (ex-Ogem) hebben op het punt gestaan daar de voorraden weg te halen. „De vracht wagens stonden al klaar", aldus Stokvisdirekteur B. N. M. van Huij- ge voort. DEN HAAG. De nieuwe regerings- kommissaris voor de reorganisatie van de rijksdienst, mr. Tjeenk Wil link, ziet het als een belangrijk deel van zijn taak ervoor te zorgen dat de reorganisatie bijdraagt aan de verbe tering van de politieke besluitvor ming. DEN HAAG. Vertegenwoordigers van het „Breed platform tegen de in menging van de Verenigde Staten in El Salvador" hebben minister Van der Stoel donderdag gevraagd, „alle ter beschikking staande middelen" aan te wenden om een einde te ma ken aan de Amerikaanse interventie in El Salvador. DEN HAAG. Het dagelijks bestuur van het Landbouwschap heeft defini- teif besloten bij het Europese hof van justitie in Luxemburg in beroep te gaan tegen de beschikking van de Eu ropese Kommissie inzake de prijs die Nederlandse tuinders voor aardgas zouden moeten betalen. EMMELOORD, 3-2. De Noordoost polder wil in een nieuwe provincie IJsselmeerpolders. De gemeenteraad heeft zich woens dagavond uitgesproken voor het voorstel daartoe van minister Van Thijn van binnenlandse zaken. Van de leden stemden 23 voor en twee (PvdA) tegen. Van Thijn had de raad een mening gevraagd over een pro vincie IJsselmeerpolders. Voorwaar de is evenwel dat het instellen daar van financieel haalbaar is en territo- .ol DEN HAAG. 3-2. Meer men- sen gaan er toe over een kom mer te verhuren om daarmee hun stijgende woonlasten wat te drukken. Volgens de niet kommerciële bureaus die zich met kamerverhuur bezighou den, is de grotere bereidheid van de Nederlanders een ka mer te verhuren nog geen re den om te juichen. Dit omdat de stijging gering is en de kwa liteit van de aangeboden ka mers vaak matig. De kamers die door deze bureaus worden geweigerd omdat ze te duur zijn ofte weinig te bieden heb ben, worden dan of door de partikulier zelf verhuurd of door kommerciële bemidde lingsbureaus. EINDHOVEN. Philips heeft ook een systeem ontwikkeld voor driedi mensionale kleurentelevisie. Omdat daarvoor in tegenstelling tot driedi mensionale zwart-wit-televisie extra voorzieningen nodig zijn zal hiermee voorlopig niet geëxperimenteerd worden buiten het natuurkundig la boratorium van de onderneming. LONDEN, 3-2. Het schilderij, Chris tus en de overspelige vrouwen" van de Vlaamse schilder Pieter Breugel de oudere is uit een museum in Londen gestolen, zo heeft de politie ter plaatse bekend gemaakt Het vertegenwoor digt een waarde van naar schatting 2,5 miljoen gulden. De dieven werden ver rast door de orderdienst van het mu seum, maar slaagden er toch in met het schilderij te ontsnappen. riaal mogelijk ten opzichte van de omringende provincies. De nieuwe provincie zou volgens het plan worden gevormd door zuide lijk - en oostelijke Flevoland, de Noordoostpolder en Urk. De raad van Urk wil liever bij Overijssel blijven maar heeft laten weten de de Noordoostpolder te zul len volgen in de keuze voor IJssel meerpolders. Zuidelijk- en Oostelijk Flevolandreageerden al eerder, en thusiast Qp de plannen van .Vanv, Thijn. ,i£>t#TjsB" DEN HAAG. Als in de ziektewet een minimumloonbepaling wordt op genomen, dan moet die voldoen aan de eisen van de EG-richtlijn. Volgens die richtlijn mogen gezinsomstandig heden er niet toe leiden dat mannen en vrouwen ongelijk worden behan deld. DEN HAAG, 3-2. Bij de uitzending van een tweede groep van Neder landse militairen, behorende tot het Sinaï-detachement, zullen wellicht ook vrouwen worden toegelaten. Mi nister Van Mierlo (defensie) heeft dat woensdagavond in de Tweede Kamer meegedeeld. Hij uitte waardering voor de be kwame wijze, waarop „onze jongens" hun taken verrichten in Li banon. De Nederlandse militaire bij drage aldaar is - aldus minister Van Mierlo - de hoeksteen van de V.N.- vredesmacht. DEN HAAG, 3-2. Het aantal men sen dat zich in 1981 vanuit het buiten land in Nederland heeft gevestigd is vergeleken met het jaar daarvoor met 32.000 gedaald. Volgens woens dag gepubliceerde cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek versigden zich in 1981 80.500 mensen in Nederland tegen 112.500 in 1980. Het vertrek uit Nederland nam in ge noemde periode toe van 59.500 tot 63.400 personen. Het vestigingsoverschot voor 1981 is hierdoor beduidend lager (te weten 17.000) dan in 1980. VRIJDAG 5 FEBRUARI NED. 1: Theo Kooman treedt als spelleider op in Holland-B elgië. Gasten zijn Francis Goya en Earth en fire. In How the west was won ont dekken tante Molly en de meisjes goud in de kreek, terwijl de mannen nog steeds bij de kudde in de woestijn zijn. Maar wie past er dan op de demokratie is de titel van een zesdelige serie van het Humanistisch verbond. The drowning pool is de ti tel van de late speelfilm die de AVRO op, het scherm brengt. Paul Neuwman speelt hierin de rol van de privé detective Lew Harper. Van zijn vroegere geliefde (Joan Woodward) krijgt Lew het verzoek om de her komst te bepalen van een anonieme brief aan haar echtgenoot deze brief wordt 'zij beschuldigd van overspel GOES, 1-2. „Wanneer de Nederlandse overheid haar starre houding ten opzichte van de akkerbouw hand haaft zal dat verstrekkende gevolgen kunnen hebben: bedrijven zullen genoodzaakt zijn de bedrijfsvoering te beëindigen; het evenwicht in het bouwplan zal in gevaar komen en daarmee de konditie van de bodemstruktuur; er zal op andere produkten worden overgegaan wat ex tra spanningen op de markt kan veroorzaken". Met deze woorden maakte de voor zitter van de Z.L.M. de heer A. J. G. Doeleman zijn medebestuursleden op de, in het Landbouwhuis te Goes gehouden hoofdbestuursvergadering deelgenoot van zijn ernstige veront rusting over de situatie in de Neder landse akkerbouwsektor „waar wij nog niet als in Frankrijk met inko menstoeslagen werken. Wij zijn daar ook geen voorstander van, maar wil len we onze konkurrentiepositie handhaven dan zal een aktief over heidsbeleid noodzakelijk zijn", al dus de heer Doeleman. Juist voor de akkerbouw blijkt n.l. dat in het afgelopen jaar de prijsont wikkeling voor de gegarandeerde ak- kerbouwprodukten sterk is achterge bleven bij de kostenontwikkeling. Zuiver akkerbouwbedrijf „Voor het zuivere akkerbouwbe drijf, zoals wij dat in N.O. Groningen kennen blijkt zelfs dat op een bedrijf van 60 ha geen arbeidsin komen behaald kan worden, indien de Brusselse plannen voor het graan beleid doorgevoerd worden". Volgens Doeleman rechtvaardigt de enorme bijdrage, die de Neder landse landbouw en tuinbouw levert aan onze ekonomie een aktief over heidsbeleid, óók voor de akkerbouw. Zijns inziens dient er m.b.t. de over heidshulp een zeker evenwicht in stand te blijven tussen de verschil lende sektoren. „Het is onbegrijpelijk, zo meent Doeleman, dat de Nederlandse over heid zich niet harder opstelt ten op zichte van de graanprijsvoorstellen. Maar ook het graanbeleid wat in Ne derland zelf gevoerd wordt, zowel het exportbeleid als ook het inter- ventiebeleid laat nog steeds veel te wensen over". weging van de belangen en eenheid in optreden kunnen wij een vuist ma ken". Naar de mening van de heer Doele man betekenen de nieuwe prijs voorstellen uit Brussel een verdere uitholling van de positie van de land en tuinbouw. Niet alleen de prijsver hogingen blijven achter bij de kos tenontwikkeling, maar ook de af braak van de M.C.B.'s (monetaire kompensatie's) met 3% betekent een extra achterstelling die niet voldoen de wordt gekompenseerd door de la gere inflatie. Vooral onze konkurren tie positie ten opzichte van Frank rijk zo meent Doeleman wordt extra ongunstig. Met name ook de kollek- tieve en fiskale lasten drukken one venredig zwaar op de schouders van het Nederlandse bedrijfsleven. Voor de land- en tuinbouw is dat extra on gunstig, omdat wij in sterke mate af hankelijk zijn van het E.E.G.-beleid. NED. 2: Het groene monster de hulk krijgt ook een klusje op te knappen. Ron Brandsteder treedt als gastheer op in Showbizzquiz. Te gast zijn De Mounties, Corrie van Gorp en Vader Abraham, José Feliciano. Dan de vijfde aflevering van Sam Har vey. Hierin stapelen de aanwijzingen zich steeds verder op maar het geheel lijkt steeds verwarrender te worden, maar dan neemt Sam een aantal vreemde maatregelen Aktua tv en Sport extra met tennis beluisten deze TROS avond. VRIJDA G 5 FEBR UA RI NED. 1: 10.00 Schooltelevisie; 13.00 en 18.20 Nieuws voor doven; 18.28 Open school18.58 Nieuws19.00 Hol- land-Belgie; 20.15 How the West was won21.37 Journaal21.55 Gesprek met de minister-president; 22.05 Wie past er op de demokratie?; 22.45 The drowning Pool; 00.35 Nieuws 00.40 Nieuws voor doven. NED. 2: 18.25 Pasp. 18.35 Se samstraat; 18.50 Jeugdjournaal; 18.59 De Hulk; 20.00 Journaal; 20.27 De Showbizzquiz; 22.00 Sam Harvey 23.00 TROS Aktua; 23.45 Tennis; 00.40 Nieuws. „Het wordt volgens de Z.L.M.- voorzltter dan ook steeds dringender dat de akkerbouw zich bij de belan genbehartiging harder gaat opstel len, overigens zonder dat er een kon- fliktsltuatie ontstaat met de andere sektoren. „Alleen met een evenwichtige af- 69 Dat zal schoonpapa wel eens gelezen hebben, vandaar die reminiscenties. Al kwam hij er toen niet achter, Enfin, na veel vijven en zessen mochten we trouwen. Er werd een huis gebouwd en ik werd zo half en half al in de firma opgenomen. In aanmerking nemende, dat er ter zijner tijd Evert en mijn vrouw de erfgenamen zouden zijn en ik dan als compagnon mijn vrouw in de zaak zou vertegenwoordigen. Nu ja... door dat verrekte woord op de muur ging pa Van Vuren serieus aan het werk om meer over mijn verleden te weten komen met het resultaat, dat hij tenslotte meer wist dan ik me nog kon herinneren. Vandaar dat ik nu hier ben, want ik wil graag je advies: Heb ik een kans, als ik bij oom Bart mijn opwach ting maak? Punt twee: moet ik hem eerlijk zeggen, waarom zijn broer me kwijt wil of moet ik het maar weer aan het toeval overlaten?" De vrouw rookt en denkt na. „In de eerste plaats: dank ik je wel voor het vertrouwen, dat je in me stelt Het spreekt vanzelf, dat je je geheim -als ik het zo mag noemen - bij mij net zo veilig is als in de safe hier in huis. Arre- jasses... sorry, dat is geen elegant voor beeld, jouw antecedenten in aanmer king nemende. Nu ja, ik zwijg er over als het graf. WeL..ik moet je eerlijk bekennen, dat ik dit nooit achter jou gezocht zou hebben. Maar alle res- peckt, dat je de moed had te breken met het verleden. Dat siert je in ieder gevaL" Ze kijkt haar neef, want dat is hij immers, nadenkend aan. „Als je mijn oorddel nu vraagt wil je wel zienswijze geven, al is dit geen wet van Meden en Perzen. Met andere woorden: het is vrijblijvend, niet bindend. Want wie bin ik, dat ik me een bepaald oordeel en daaraan verbonden een con clusie zou aanmatigen? Dit wil ik voor^ af vaststellen. Als ik nu mijn zwager neem en me probeer te verplaatsen in zijn gedachtengang, is mijn eerst im puls: de lammeling, dat hij dit voor mij verborgen heeft gehouden. Een rot streek. Laten we zeggen: laf. Bang om Gerda te verliezen.Is het niet zo? Dat heeft voor jou de dooslag gegeven je verleden geheel en al te verzwijgen. Begrijpelijk, maar neem van mij aan, dat zoiets in de regel toch uit komt Evert., je schoonvader dus... is ineens in je teleurgesteld. Misschien heeft hij je geleidelijk aan op een soort voet stuk geplaatst mijn schoonzoon de first class timmerman. En een geweldige echtgenoot voor mijn dochter. En zo voort Blijkt nu achteraf een ex-inbre ker te zijn. Met een waslijst aan ver oordelingen. Om in elkaar te ploffen van schaamte. Sorry, Joop, maar ik probeer me in de gedachtengang van je schoonvader te verplaatsen. En dan hel vervolg: hij weet nu zo ongeveer alles van je. maar Evert junior en vrouw Gerda niet Hoe moet dat op een verjaardag of wat voor andere familie bijeenkomst? Dat geeft problemen. Je moet huichelen en voorzover ik mijn zwager nu ken, is hij daartoe niet in staat in menig opzicht is bart net zo Door HENK VAN HEESWIJK eerlijk en rondborstig en daarom houd ik zo van hem. Hij is precies de man die ik eigenlijk altijd in mijn onderbewust zijn geïdealiseerd heb. Nooit verwacht, dat ik die op mijn oude dag nog eens tegen zou komen in mijn leven. Maar terzake, nu jij. En je toekomstplannen. Als jij bij Bart wilt sollisiteren, zul je echt alles moeten opbiechten. Dat kan vast geen kwaad. Hoe lang ben je al vrij?" „Ruim drie jaar,, bijna drie en een half." „Drie jaren, waarin je je goeie wil om te breken met me ouden leven en op nieuw te beginnen duidelijk hebt be- wezea Een heel behoorlijk pluspunt Dat verleden van je kun je niet meer verzwijgen, Joop want Bart zal natuur lijk per telefoon gaan informeren naar oorzaak en achtergrond van het ontsta ne conflict want dat is hel toch, als je tegen hem je verleden verzwijgt Maar als je eerlijk alles vertelt Bart kennen de zal hij rekening houden met drie goede jaren. Mag ik ze zo noemen? je capaciteiten zijn voldoende bekend. Dit alles in aanmerking nemende, zie ik niet in wal Bart kan weerhouden jou in dienst te nemea" „Je meent het „Zeker, ik kan me natuurlijk vergis sen, maar voorzover ik mijn man ken, zal hij jou heus wel een nieuwe moge lijk willen geven, het feit dat je een prima vakman bent moet je overigens ook niet verwaarlozen. (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 5