Veranderingen in CD A-lijst voor Statenverkiezingen f). Bestuurlijke samenwerking Oosterschelde komt aan de orde Geslaagde muziekuitvoering vernieuwde brassband „Apollo" t Soosmiddag in Zonnemaire werd grandioos sukses Programma gepresenteerd Voor ouderen STREEKNIEUWS Gemeenteraad Zierikzee In Tonnenmagazijn ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 12 januari 1982 Nr. 23046 3 ZÏER1KZEE, 12-1. De verschillende C.D.A.-afdelingen hebben nogal wat veranderingen aangebracht in de ad- vieslijst voor de Statenverkiezingen, door het bestuur van het C.D.A. Zeeland enige maanden geleden uitge bracht. Oorspronkelijk zou de heer C. Balkenende (ARP) lijsttrekker zijn, maar daartegen kwamen nogal wat praktische bezwaren, de heer Balkenende stond zijn plaats af aan de heer E. Ph. Nieuwkerk Poortvliet (C.H.U.). Waar op de lijst de verschillende „bloedgroepen" afwisselend een plaats krijgen, begint de Statenver- kiezingslijst nu met een C.H.U.-er, gevolgd door een KVP-er. De derde plaats was nu echter niet voor de heer Balkenende, maar voor de heer G. J. de Jager, Wemeldinge, aan wie door de verschillende afdelingen een hogere plaats werd toegekend, dan door het bestuur was geadviseerd. Waar de vierde plaats (volgens ad vies) wordt ingenomen door de heer J. F. M. J. Scheffers uit Vlissingen als rechtstreekse C.D.A.-er komt Balkenende nu op no. 7, gevolgd door P. G. van den Bosse (C.H.U.), het tegenwoordige statenlid. De af delingen plaatsten J. B. Ventevogel, Vlissingen hoger dan Van den Bosse. De vertegenwoordiger van Schou- wen-Duiveland, de heer H. Schot, komt op no. 17. Het C.D.A. heeft in de Zeeuwse Staten 17 zetels. De lijst De lijst ziet er nu als volgt uit: 1. E. Ph. Nieuwkerk, Poortvliet (C.H.U.); 2. Peveraert, Walsoorden, KVP; 2. G. J. de Jager, Wemeldinge, ARP; 4. J. F. M. J. Scheffers, Vlissingen, C.D.A.; 5. J. B. Ventevogel, Vlissin gen, C.H.U.; 6. J. H. Roose, KVP, Goes; 7. C. Balkenende, Wemeldinge, ARP; 8. P. G. van den Bosse, Axel, C.H.U.; 9. Th. Baert, KVP, Hulst; 10. D. Christiaanse, ARP, Terneuzen; 11. ing. A. M. Deku, Kapelle, C.H.U.; 12. mw. H. M. Remeijn-de Badts, Oost burg, K.V.P.; 13. J. Ramondt, Schoondijke, K.V.P.; 14. mr. J. A. de Boe, Poortvliet, C.H.Ui; 15. drs. R. Barbee, Terneuzen, K.V.P.; 16. mw. C. Elenbaas-Murre, Baarland, ARP; 17. H. Schot, Bruinisse, C.H.U.; 18. P. A. Wilderom, K.V.P., Vlissingen; 19. W. J. Sanderse, Serooskerke, ARP; 20. P. Scherbeijn, Aardenburg, C.D.A.; 21. S. Lous, Domburg, C.H.U.; 22. R: de Mul, K.V.P., Philip pine; 23. M. Faasse, 's Heer Hen drikskinderen, ARP; 24. F. Diele- man, Nieuwerkerk, C.D.A.; 25. mevr. A. van der Leeden, Goes, C.H.U. Programma Bij de presentatie van het C.D.A.- verkiezingsprogramma, maandag avond in Kapelle, zei de nieuwe lijst trekker Nieuwkerk dat de kop boven de resencie van het programma zou kunnen zijn: „Geen opscheppers, wel realisten". Het C.D.A.-programma heeft als eerste prioriteit het vraagstuk van Na de koffie sprak de voorzitter, de heer K. Slabbekoorn een welkomst woord. Hij heette allen welkom, spe ciaal de burgemeester, de heer C. Slabbekoorn samen met zijn vrouw. Daarna volgde het eerste optreden van de zusjes Wouterse uit Goes, be kend van de radio, die een accordeon- duo vormen. Donderdag 14 januari treden de zusjes op voor tv. Daarbij zullen ze ook muziek ten gehore bren gen, die zaterdagmiddag voor de soosleden werd gespeeld. Volksdansen De volksdansgroep van de platte landsvrouwen, afdeling Noordgouwe e.o., onder leiding van de heer Van Oosterum bracht enkele dansen uit verschillende delen van de wereld ten tonele. De voorzitter bedankte de groep en bood een enveloppe met inhoud aan. In de pauze werd de loterij een enorm de werkgelegenheid, een maximaal benutten van toenemende mogelijk heden. „Het rijk wil en zal in haar beleid meer ruimte voor de regio creëren, waardoor ons mogelijkheden en mid delen ter beschikking gesteld wor den om met de sociale partners in het beste ovegeg Zeeland opnieuw voor uit te helpen", aldus Nieuwkerk. „Een potentieel aan mogelijkhe den ontbreekt ons niet. Wij zijn gesi tueerd tussen twee internationale ha vens van wereldformaat. De deur, beter gezegd één van de deuren in de poor van Europa, staat in ons gewest. Duizenden tonnen produkt varen langs of worden hier gelost voor be werking en verwerking Ieders. Aan ons de taak en de opdracht daarop in te spelen." De twee havenschappen noemde de spreker een goed soort van ontwikkelingsmaatschappij en helaas niet met de daarbij behorende faciliteiten. Een ontwikkelingsmaat schappij is een eerste fase van ambte lijk overleg en kollege voorberei ding. Aksent op jeugdwerkloosheid „Wij zullen bevorderen", zegde spreker toe, „dat zo spoedig als maar mogelijk dit werkgelegenheidsfonds beschikbaar komt, met aksenten op de marktsektor en vooral gericht op een aanpak van de jeugdwerkloos heid". Verkiezingsprogramma V.V.D. Verschenen is het verkiezingspro gramma Provinciale Staten 1982 van de V.V.D. Op 26 januari wordt in ho tel „De Zwaan" te Kapelle een open bare ledenvergadering gehouden van de Kamercentrale Zeeland (19.30). ZIERIKZEE Aanrijding Op de kruising Klokstraat/Meel- straat vond maandagmorgen een aanrijding plaats. Automobilist K. G- uit Zonnemaire kwam uit de Klokstraat en wilde rechtsaf de Meelstraat inslaan, maar verleende geen voorrang aan een van rechts ko- sukses. Alle zeshonderd loten werd verkocht. Na de pauze volgde een tweede op treden van de zusjes Wouterse. Ze ga ven enkele toegiften, onder andere voor het burgemeestersechtpaar. Me vrouw Slabbekoorn ontving een lp. Ook trad kapel de Gruttepikkers op, onder leiding van de heer S. Duin- houwer. Deze kapel vormt een onderdeel van Nut en Uitspanning en verzorgt wel vaker een optreden voor de soos. De burgemeester bedankte aan het eind van de bijeenkomst voor de uit nodiging. Hij bedankte de voorzitter van de soos, die naar Renesse ver huist en daardoor zijn funktie als voorzitter neerlegt, voor zijn grote werkkracht en inbreng. Ook de voor zitter van de soos uit Renesse be dankte voor de middag, dat voor de bezoekers een groot sukses werd. Voorts staat het C.D.A.-program- ma een doelmatig beheer van de geld middelen voor, waarbij het profijt- principe uit een redelijke bijdrage en dito inspanning moet blijken. Decentralisatie Decentralisatie van rijks- en pro- vincietaken, daar waar lagere regio nen beter in staat zijn deze te vervul len. Overigens betekent decentralisatie voor het C.D.A. een goed inspelen op die nieuwe situatie, opdat het C.D.A.- eigene in de juiste verhoudingen daarbij terug te vinden is. „Wij moe ten onze levensbeschouwelijke over tuiging geheel duidelijk blijven her kennen", aldus de lijsttrekker. OOSTERLAND Strip- o-theek De strip-o-theek te Oosterland is weer aangevangen met ongeveer 1000 boeken. Momenteel zijn er ruim 40 lezers en lezeressen. De kostprijs is 0,30 per week en de uitlening iedere donder dag in het Dorpshuis „Oosterhof" aan de Sint Joostdijk, van 18.30 tot 20.00 uur. Verdere inlichtingen hiero ver zijn te verkrijgen aan de tele foonnummers (01114) 2138 en (01114) 2825, resp. „Rianne" en „Nelleke" Oosterland. Eerder werd reeds een voorstel aangekondigd tot het aangaan van een bestuurlijke overeenkomst en in middels is door de Stuurgroep in plaats hiervan een koncept-intentie verklaring opgesteld. mende wagen bestuurd door H/ v. W. uit Zierikzee. De wagens raakten be schadigd, er deed zich geen persoon lijk letsel voor. „Groen licht" voor LTS Het bestuur van de Lagere Techni sche School kreeg „groen licht" voor de bouw van een nieuwe school in Poortambacht, nadat reeds eerder de aanbesteding had plaatsgevonden. BURGH Ijsbaan open Als eerste op Schouwen-Duiveland opende de IJsklub Haamstede-Burgh reeds zondagmiddag de toegang tot de ijsbaan. Het ijs was als een spiegel en de toeloop was gelukkig niet zo erg groot, zodat de baan in goede konditie bleef. Maandagmiddag was het bezoek matig tot dat de scholen uitgingen en het weer aardig druk werd. Ook maandagavond waren veel schaat sers bij de uitstekende verlichting waarover de baan beschikt. Het bestuur overweegt een dezer dagen wedstrijden te organiseren. BURGH-HAAMSTEDE Schaatswedstrijden Op de ijsbaan van IJsklub Burgh- Haamstede zal donderdagmiddag een schaatswedstrijd worden georga niseerd voor alle lagere school kinde ren, tenminste, als het ijs dit toelaat. Voor tijd: zie agenda. HAAMSTEDE Nieuwjaarsreceptie Ned. Ver. van Hulsvrouwen De afdeling Westerschouwen van de Ned. Vereniging van Huisvrou wen hield in restaurant de Graaf van Haamstede de nieuwjaarsreceptie. De presidente, mevrouw Den Hamer de Feijter hoopte dat 1982 voor de af deling een goed jaar mag zijn. Na de uitwisseling van de beste wensen hield mevrouw Hamaker- Boot een causerie over Hongkong, waar ze enkele jaren geleden vertoef de, voor een bezoek aan haar zoon die daar woont. Met behulp van dia's hield ze de dames geruime tijd in de ban over de bruisende wereldstad. Hongkong is een Britse kroonkolo nie sinds 1898 en de stad heeft een zeer groot handelsbestaan met kleu rige en drukke markten waar in het bijzonder groentes worden verhan deld. Lange handelsstraten in de Chi nese wijken imponeren elke bezoe ker en vooral door de grote reklame- borden. Huisvestingsproblemen zijn erg groot en met de schaarse ruimte moet erg gewoekerd worden. Daar wordt een berg afgebroken om er enorm ho ge flatgebouwen op te bouwen. Bij de opbouw van deze flats zijn ze omhan gen door netten om de arbeiders te behoeden voor vallen en de mensen op straat te beveiligen voor vallend materiaal. In de door Chinezen be woonde flats hangt een lange bam boestokken geregen, de was uit de ra men dit doet erg Volendams aan. Met nog een stukje Makao, de Por tugese kolonie en de grootste goktent van het Oosten en daarbij nog wat dia's over draken beëindigde me vrouw Hamaker haar boeiende cau serie. Zij mocht uit handen van de presidente een mooie potplant ont vangen. De dames bleven nog gezel lig bijeen met een drankje en een hapje. DUIVELAND Plattelandsvrouwenbond afd. Dulveland Op woensdag 13 januari 1982 zal er een voorlichtingsmiddag worden ge houden in „De Prins van Oranje" te Goes met als onderwerp „Verstandig met energie". Aanvang 13.15 uur. Speciaal voor de agrarische leden zal er eveneens op 13 januari 1982 in het Tonnenmagazijn te Brouwershaven een film-diskussie-avond worden ge houden. De titel van deze film luidt: „Als je met een boer trouwt". Kosten voor deze avond 2,50 per persoon. Opgave hiervoor bij mevrouw M. H. Kuiper-Vijverberg. Telefoon (01110) 2233. Ook niet-leden zijn op deze avond welkom. Verder hoopt de afdeling op woens dag 20 januari a.s. in het „Dorpshuis" te Ouwerkerk weer de jaarvergadering te houden met op de agenda o.a.: Bestuursverkiezing: af tredend en niet herkiesbaar me vrouw J. van Oeveren-Gaanderse. Aftredend en herkiesbaar mevrouw N. Mijwaard-Meijers. Verslagen van de aktiviteiten van de afdeling Agra rische Kommissie mevr. M. H. Kui per-Vijverberg; kommissie Vorming mevr. M. Doeleman-Stols; perskom missie mevr. R. Harmsen-Gouloze; tuinkommissie mevr. G. Visser- Het kollege konstateert dat een zorgyuldig en evenwichtig beleid ten aanzien van de Oosterschelde nodig is. Een groot aantal overheden is hierbij betrokken; rijk, provincie, de gemeenten, en de waterschappen rond de Oosterschelde. Een goede koördinatie van beleidsbeslissingen is nodig voor een goed beheer van het onderhavige gebied. Oosterscheldeschap Het kollege stelt zich positief op t.a.v. de door de Stuurgroep op gestelde intentie-verklaring, die in houdt de vorming van een Ooster scheldeschap, met daarnaast een „gentleman's agreement" voor de koördinatie van het bestuur. De totstandkoming van een Oosterschel deschap kan - zo blijkt - niet op korte termijn worden gerealiseerd. De stuurgroep gaat ,,dus"s uit van een intentie-verklaring i.p.v. een eer der gedachte bestuurlijke overeen komst. Met name is gekozen voor een in tentieverklaring, omdat een bestuur lijke overeenkomst juridisch tot op zekere hoogte afdwingbaar zou kun nen zijn en dan - zo meent het kollege - schiet men het doel voorbij. Koördineren Partijen verklaren zich - krachtens de intentieverklaring - bereid hun beleid te willen koördineren en zich daartoe moreel te verbinden. De in- Na een kort openingswoord door de voorzitter, de heer W. v. d. Bos. waarin hij in het bijzonder verwel komde burgemeester C. Slabbe koorn, wethouder mevrouw Loscha- coff-de Kanter en de vertegenwoordi gers van de zusterverenigingen, opende het korps de avond met het Wilhelmus. Hierna verzorgde de drumband een optreden o.l.v. de heer A. Heijboer. Korps en drumband speelden de mars Drumbo, waarna de heer P. H. J. Everwijn zijn „leer lingenkorps" voorstelde dat. zij het met een paar schoonheidsfoutjes, een voortreffelijk programma uitvoerde met enkele hymnes, een thema uit Finlandia, Abide with me, Au clair de Ia lune enz. Prestatie De heer Everwijn wees de bezoe kers op de bijzondere prestatie van deze leerlingen, die slechts 9 maan den bezig zijn en geen noot konden le- •Groenendaal; kursus Engels mevr. C. Zwart-Broodman en mevr. L. S. Schuilingh-Keeleman en de lees kring mevr. R. Romeijn-Lula. Na de pauze volgt het verslag van de adoptiekommissie en aansluitend een film over het Foster Parents Plan. De Volksdansgroep zal zich verder presenteren door enige dans jes uit te voeren onder leiding van mevr. 1. Ernst-van Wijngaarden uit Zierikzee. BRUINISSE/ DINTELOORD Zaak Mi-Amigo nog niet rond De berger Theunisse uit Dintel- oord, ook vaak aktief op de Zeeuwse wateren, heeft van het ministerie van justitie een aabod van 40.000,— als genoegdoening voor de schade die hij heeft geleden in de zaak van het piraten zendschip Mi-Amigo, afgewe zen. Voorwaarde was dat hij dan moest afzien van verdere akties via pers en kamerleden. Theunisse, die eind 1979 het zend schip heeft geborgen bij Stellendam en naar Willemstad sleepte, zegt een verliespot van 187.000,— te hebben geleden, buiten de kosten van de pro cessen die hij tegen de staat moest voeren. Theunisse handelde toendertijd in opdracht van de Staat, maar van die zijde werd dat ontkent, waardoor een lang gevecht ontstond tussen de berger en het ministerie van justitie. Minister De Ruyter greep toen per soonlijk in dat leidde tot de erken ning van de bergingsopdracht, en de instelling van een arbiter; de heer Schadee, een scheepvaart expert. Beide partijen staan echter nog vele (zee)mijlen van elkaar verwijderd. Theunisse balanceert inmiddels wel op de rand van een faillissement. tentieverklaring berust derhalve op onderling vertrouwen en heeft be trekking op de beleidsvoering van al le betrokken bestuursorganen. In de praktijk wordt de verklaring door de raad, door de burgemeester en door het kollege ondertekend. Uniek karakter De koncept intentie-verklaring duurt twee jaar. Het beoogde bestuurlijk instrument heeft een uniek karakter en gaat er van uit, dat de gewenste koördinatie tot stand kan worden gebracht door elk voorgenomen taakuitoefening e.d., dié" van invloed kan zijn op biet Oosterschel<jegebied, aangëmèld moet worden "bij de Stuurgroep. Aan beleidsvoornemens kan geen uitvoe ring worden gegeven, als deze in strijd zouden zijn met het Be leidsplan Oosterschelde. De vaststelling van het beleidsplan Oosterschelde door Provinciale Sta ten behoeft niet noodzakelijkerwijs aan de ondertekening van de inten tieverklaring vooraf te gaan. De in tentieverklaring voorziet n i e t in de ontwikkeling van een beleidsvisie, maar in de totstandkoming van een coördinatieregeling. het kollege van b. en w. van Zierik zee is voorstander van het onderteke nen van de intentieverklaring, juist omdat hierdoor de gemeenten min of meer invloed hebben op de beleids voornemens van rijk en provincie ten aanzien van het beheersgebied. DEN HAAG. Minister Van Thijn van binnenlandse zaken vindt dat machinale verstrooiing van as van overlevenden, zoals die plaatsvindt bij het Amsterdamse crematorium Westgaarde, minder passend dan ver strooiing met de hand zoals die bij andere crematoria geschiedt. zen. Hij deed tevens een beroep op de aanwezige dames en heren om toch lid te worden van „Apollo", teneinde het korps op normale sterkte te bren gen. Hierna nam de vaste dirigent van „Apollo" de heer H. P. Everwijn de leiding van het inmiddels geïn stalleerde korps over om een geva rieerd programma ten gehore te brengen. De uit te voeren nummers werden telkens toegelicht en ook werd een uiteenzetting gegeven over de bezet ting van een brassband. Gespeeld werden o.a. de Beatrixmars, The highfields mars, een hymne, air baro que van v. Lijnschoten, cn een 4- delige suite Days of Youth. Het korps exelleerde in een chorale van Bach en Death and the Maiden van Schubert. Na de pauze was er een geslaagd gastoptreden door het Smalstads Gemengd Koor o.l.v. de heer Bert Gebben. Op voortreffelijke I U BROUWERSHAVEN. Op vrijdag 15 januari vindt - onder auspiciën van Z.V.U./Uit in Zeeland, in het Ton nenmagazijn een optreden plaats van Miel Cools, met zijn nieuwe theater programma: „Tot het licht uitgaat". Miel Cools, afkomstig uit Hasselt (Vlaanderen), is al meer dan twintig jaar liedjeszanger, chansonnier, trou- badeur. Sinds hij (vanaf 1973) vrijwel uitsluitend in de Nederlandse thea ters is gaan optreden, brengt hij om de twee jaar een nieuw aanvullend chansonprogramma uit. In de loop van de jaren heeft hij vele voor aanstaande auteurs bereid gevonden voor hem te schrijven. Voor Tot het licht uitgaat zijn dat: Jaak Dree- sen, Jos Ghijsen en Louis Verbeek. Zij staan borg voor de tekstkwaliteit van zijn programma's, die worden gekenmerkt door levenswarmte, poëzie, ironie en kritiek met een breed sociaal engagement. Miel Cools schrijft zelf alle muziek en in dit solo-programma begeleidt hij zichzelf op de gitaar. NIEUWERKERK Aktie Kerkbalans Zowel door de Nederlandse Her vormde Gemeente als de Gerefor meerde Kerk te Nieuwerkerk wordt de aktie Kerkbalans gehouden. Steeds in het begin van het jaar wordt door vele kerken deze aktie georaniseerd, ter stimulering van de financiën. Binnenkort zullen enve- loppes hiervoor worden rond ge bracht. Staatkundig Geref. Studievereniging Vrijdagavond 15 januari zal in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te in Nederland aan de Stations straat, de Staatkundig Gereformeer de Studievereniging bijeenkomen. De heer T. van Oostenbrugge te Bruinisse zal spreken over artikel 36 van de Nederlandse Geloofsbelijde nis. Na de pauze zal over dit onder werp worden., gediskussieerd. Be langstellenden oi meelevende^, zijn' welkom.' OOSTERLAND Tevergeefse zoekaktie Vrijdagavond ontstond in het gezin van familie Goudzwaard aan de Nieuwstraat enige konsternatie, toen bleek dat een van de kinderen niet op tijd thuis kwam. Ook na enig zoeken bleef de jongen onvindbaar. De gewaarschuwde politie (adj. Hoekman uit Zierikzee met mede werkers), aangevuld door leden van Duivelands' Brandweer en een aan tal vrijwilligers, zette een uitgebrei de zoekaktie op touw. Vooral het „Aanwas", het uitgebreide natuur gebied van de Ambachtsheer van Oosterland werd uitgekamd, zonder resultaat. Met het oog op het donker en een hevige sneeuwjacht werd besloten het zoeken te staken tot de andere dag. Even over negen in de avond, kwam het goede bericht dat de jon gen gevonden was, zeer tot genoegen van de ongeruste ouders. De jongen was vrijdagochtend naar de woning van zijn grootvader gegaan, zonder dat deze het gemerkt had. Bij de c.v.- kachel was de vermiste jongen in slaap gevallen wijze boeide dit koor de bezoekers met o.a. „Lead me Lord", en het lied „Die Forelle". Na een tweede optre den door de brassband werd deze mu zikale avond besloten met een geza menlijk optreden door koor en brass band met de uitvoering van het be kende „Naher mein Gott zu Dtr" o.l.v. de heer Gebben, wat uitgroeide tot één van de hoogtepunten van deze avond. Burgemeester Slabbekoorn sprak namens alle aanwezigen zijn dank en bewondering uit voor het gebodene. Gratis Dankwoorden werden tevens ver tolkt door de heer P. Everwijn, die nog eens wees op de grote steun uit de burgerij om weer tot een hernieu wing van „Apollo" te komen. Met milde gaven konden weer instrumen ten worden aangeschaft en de dona- teursaktie bleek een groot sukses. Bij het ter ruste gaan van „Apollo" waren er nog 50 donateurs, thans zijn er weer 270. Nu is dus het wachten nog op het toetreden van nieuwe le den. die geheel gratis opleiding en in strument van_de_vereniging krijgen. Bloemetjes waren er voor de dames Everwijn, Heijboer, Van Dongen en Gebben. Met een gezellig dansje o.l.v. het Schelde Trio werd deze zeer geslaagde „Apollo" uitvoering beslo ten. ZONNEMAIRE, 9-1. In het dorpshuis van Zonnemaire hield de soos voor ou deren zaterdagmiddag een ontspanningsmiddag voor ongeveer honderdveer tig ouderen. Het dorpshuis zat helemaal vol met leden van de soos uit Brou wershaven en Nieuwerkerk. Ook waren 35 soosleden uit Renesse aanwezig. ZIERIKZEE, 11-1. Op de maandag 18 januari te houden vergadering van de gemeenteraad, komt het onderwerp: bestuurlijke samenwerking Oosterschelde aan de orde. Het kollege merkt op, dat door de Stuurgroep Oosterschelde bepaalde ideeën zijn ontwikkeld, inzake een zekere vorm van samenwerking bij het be heer van het Oosterscheldegebied. BROUWERSHAVEN, 11-1. De brassband „Apollo" te Brouwershaven hield zaterdagavond een geslaagde muziekuitvoering voor de donateurs in het Ton nenmagazijn, waarbij medewerking werd verleend door het Smalstads Ge mengd Koor. Het was een gedurfde onderneming om na de heroprichting van het korps in maart 1981, na een rustperiode van ruim 10 jaar, met de nieuwe band - die momenteel uit 16 leden bestaat - deze muziekavond te organiseren. Niettemin werd het een groot sukses en hebben de bezoekers kunnen genieten van een zeer verantwoord muzikaal optreden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 3